ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 142
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Müdürü İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Üretim MüdürüADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Yapı Bağlantı Elemanları''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Üretim Müdürü'' aramaktayız.  En az 15 yıl üretim alanında deneyimi bulunan, Pres, punta kaynak makinası, kaynak, kaplama, kalıphane prosesleri ile oluşmuş entegre tesis deneyimi bulunan, Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen İngilizce bilgisi iyi derecede olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Bursa ADECCO BURSA
Muhasebe UzmanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için 'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda min.3 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İleri seviyede Excel kullanabilen, Vergi Mevzuatı, Genel Muhasebe, SGK, İş Hukuku ve Finansman uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Beyanname süreçlerine hakim, UFRS Bilgisi olan, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Operatörü İstanbul(Avr.) ADECCO
Çağrı Merkezi OperatörüADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider olan sigorta firması için Şişli lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Çağrı Merkezi Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır. Önlisans / Üniversite Mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezimi deneyimli, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Engineer Bursa ADECCO BURSA
Production EngineerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Production Engineer’ for our client with the qualifications below;  University degree (preferably in Mechanical and Metallurgy)  3-4 years of experience in automotive sector, Fluent in English Proficiency in MS Office applications Living (or willing to live) in Bursa Very good analytical and critical thinking and problem solving skills No military service obligation for male candidates No restriction for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Takım Lideri İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış Takım LideriADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  çevresel yaşam ürünleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış Takım Lideri" aramaktayız.* Satış alanında deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen,* Satış sürecinde iş ortakları ile verimli diyalog geliştirebilecek,* Bulunduğu yapı içinde motivasyon sağlayabilecek,* Eğitim ve çözüm odaklı,* Farkındalık sahibi,* İkna kabiliyetine sahip,* Aktif araç kullanabilen,* Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Destek Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Destek ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  temizlik ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Destek Elemanı" aramaktayız. *  Tercihen teknik (Elektrik, Makine, vb.) ön lisans veya teknik lise mezunu olmak,*  Tercihen teknik servis alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak,*  Tercihen orta derecede İngilizce bilgisine sahip,*  Askerlik Hizmetini (Erkek Adaylar İçin) tamamlamış olmak,*  B sınıfı ehliyet sahip olmak ve seyahat engeli bulunmamak. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Sorumlusu Kayseri ADECCO ANKARA
Bayi Satış SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda ısıtma sektöründe faaliyet gösteren kombi, radyatör ve bunlara ait sistem çözümleri sunan firmamızın, organizasyon yapısı içerisinde Kayseri’de görevlendirilmek üzere, “Bölge Bayi Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE KALIP UZMANI Bursa ADECCO BURSA
PROJE KALIP UZMANIADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 yabancı sermayeli Otomotiv Yan Sanayi alanında faaliyet gösteren müşterimiz  için 'PROJE KALIP UZMANI' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği, Malzeme Metalurji Mühendisliği veya Kalıpçılık Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe plastik enjeksiyon kalıphane uzmanlığında en az 6 yıl deneyimli, Plastik enjeksiyon kalıp imalat bilgisi olan, Proje yönetimi konusunda deneyimli, Kalite yönetim sistemleri ve araçları konusunda bilgi sahibi, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, liderlik ve iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa Branch Corporate Sales Manager Bursa ADECCO BURSA
Bursa Branch Corporate Sales ManagerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a a Bursa Branch Corporate Sales Manager for our global client which is leading in service industry with he qualifications below;  Graduated from related departments of universities Fluency in English both verbal and written, Min. 6 years of Sales experience in service industry, especially in B2B Experienced in self-generation of new business leads coupled with excellent account management skills. Proven ability to manage and motivate teams to consistently deliver high performance. Strong organizational skills, including the ability to prioritize, multi-task, and work effectively with minimal supervision. Experienced in customer account management highly desirable Knowledge of MS office; Word, Excel, PowerPoint and Outlook Resided or can be reside at Bursa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış YöneticisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomasyon akıllı ev sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız için '' Bölge Satış Yöneticisi'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, İletişim becerileri güçlü, enerjisi yüksek, Tercihen akıllı ev sistemleri ürünlerinin satışı konusunda deneyimli, Seyehat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) ADECCO
Mekanik TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'Mekanik Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Satış Temsilcisi Bursa ADECCO BURSA
Kredi Satış TemsilcisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Türkiye genelinde faaliyet gösteren  öncü müşterimiz  için Bursa lokasyonunda çalışmak üzeri 'Kredi Satış Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Aktif Satış (tercihen kredi ve sigorta satışı konusunda deneyimli) alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Plant Manager Ankara ADECCO ANKARA
Plant ManagerADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Plant Manager for our client which is operating in international medical sector in Ankara. University degree in Industrial Technology or Industrial Engineering. 10 years of production experience from Medical device industries. 5 years of well documented leadership experience. Experience of managing a site. Knowledge of safety, health and environment. Knowledge and experience in organizational effectiveness and operations management. Knowledge and experience of change management. Information technology skills. Fluent English in spoken and written. Influencing and leading. Planning and organizing. Teamwork. Communication skills. Decision-making. Problem solving skills. Conflict management. Stress tolerance. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstriyel ürünlerin üretimi ve satışı konusunda uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamızın Ankara'da ki yetkili bayiisi için '' Bölge Satış Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Tercihen endüstriyel alanda ürünlerin satışı konusunda deneyimli, İletişim becerileri güçlü, Seyehat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satış Mühendisi (Kimya) İstanbul(Avr.), ... ADECCO İZMİR
Teknik Satış Mühendisi (Kimya)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende "Kimya" faaliyet gösteren müşterimiz için “Teknik Satış Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilen, yurt içi ve yurtdışı seyahat edebilen, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Acoount Manager (Pharma Chemicals) İstanbul(Asya) ADECCO
Acoount Manager (Pharma Chemicals)ADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a ‘’Account Manager’’ for our client which is global market leader in chemical distribution with the qualifications below; Min.2 years of sales experience in Pharma Chemicals, Well recognised sales and marketing knowledge related with Pharma Industry, BS in Chemical  Engineering, Preferably fluency in English, Good command of MS Office programs, Dynamic, customer oriented, result driven, team player with good communication skills, Completed military service.Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 442 licence number 26.12 2013.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Telesatış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.·         Minimum 2 yıllık ,tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,·         En az 2 yıl telefonda satış tecrübesi olan,·         Satışta kariyer hedefleyen,·         Telefonda ikna kabiliyeti yüksek,·         Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli,·         Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın,·         Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,·         Tercihen İngilizce bilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Şanlıurfa ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Şanlıurfa 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) Şanlıurfa ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Şanlıurfa'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom Asistanı (Otomotiv) Şanlıurfa ADECCO
Showroom Asistanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Şanlıurfa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJECT COST CONTROLLER -GEBZE Kocaeli ADECCO
PROJECT COST CONTROLLER -GEBZEADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Project Cost Controller for our multinational client based in Gebze. University degree in Industrial/Mechanical Engineering or Economics Minimum 5 years of experience in cost controlling or financial controlling Good command of English and Turkish in both speaking and writing Excellent command of computer knowledge and MS Office applications Having good communication, leadership and convincing skills, holding good human relations between the units and making quick and adequate decisions Having a research ability and analytical thinking skills For male candidates. military service should be completed
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Development Engineer İstanbul(Asya) ADECCO
Product Development EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Product Development Engineer for our multinational client leading Home Improvement industry. At least 5 years of experience in production and/or quality/R&D ( for appliances , electrical product   experience is a must) Broad, technical understanding of a diverse number of manufacturing techniques and processes related to DIY products. Performing risk assessment for all new products to identify potential legal or safety issues and define production managing control plan Claim handling for product supplied; implementing necessary action plan to prevent and further Future known requirements including any required commitment to accredited learning  Sourcing Green/Brown/Black Belt internal certification Degree level in Engineering in (Electrical or Mechanical is  a must for  Appliances) Fluent spoken and written English. 50% of the time traveling (mostly within the geographic footprint)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Kıdemli Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Adecco Türkiye bünyesinde katkı yaratmak üzere “MUHASEBE UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe konusuna hakim, MS office (Excel, Word) iyi derecede kullanabilen, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
İnşaat MühendisiADECCO
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İskele Sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Teknik Danışman  aramaktayız.- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İyi derecede İngilizce bilen,- İyi derecede Autocad bilen,- İyi derece SAP2000 veya muadil Static program bilgisine sahip olmak,- Proje yönetim tecrübesine sahip olmak,-Tercihen teknik ofiste görev yapmış olmak,-Tercihen inşaat mühendisliği fakültesinden mezun olmak, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Kalite Sistem SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren sektöründe öncü müşterimiz için   'Kalite Sistem Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, Kimya veya Tekstil sektöründe minimum 2 yıl Kalite Sistem deneyimine sahip, Kalite belgelendirme ve proses kontrol deneyimine sahip, ISO TS 16949 / ISO 9001 bilgisi ve  tecrübesi olan, İyi seviyede ingilizce bilgisi olan, İletişimi güçlü, iş takibi ve raporlama yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Satış MühendisiADECCO ANKARA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz demir çelik sektöründe hizmet veren firmamız için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Dolum Elemanı Bursa ADECCO BURSA
Yardımcı Dolum ElemanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa/Gemlik'te  Enerji Sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için  'Yardımcı Dolum Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.  Minimum Meslek lisesi mezunu, Gemlik'te ikamet eden, Tercihen Üretim alanında deneyim sahibi, Askerlik hzimetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Cost Controller-Erzincan Erzincan ADECCO ANKARA
Cost Controller-ErzincanADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Cost Controller for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan University Degree in Business Administration or  Engineering Sciences Fluency in English both written and spoken Advanced MS Office knowledge  and any Cost Control Software Good knowledge of  Database &SAP Min.5 years experience in same position Certification in the area of project management under the internationally recognized PM  standards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Sorumlusu Adana, Adıyaman... ADECCO İZMİR
Teknik Servis SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Teknik Servis Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Seyahat konusunda esnek,Yeni müşteri kazandırma çalışmaları yapmış,Sahada çalışmayı seven,En az 4 yıl deneyimli,Ekip yönetme deneyimi olan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa ADECCO BURSA
Forklift OperatörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  müşterimiz için 'FORKLİFT OPERATÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır.  Forklift belgesi olan, ve alanında deneyim sahibi, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Administrative & Accounting Assistant Bursa ADECCO BURSA
Administrative & Accounting AssistantADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Administrative&Accounting Assistant’ for our client with the qualifications below;  Turkish Citizen living in Bursa aged between 25 to 35, Bachelor degree or above on economics or business administration or similar, Fluency in English both verbal and written, Excellent verbal and written communication skills, Advanced knowledge of the MS Office package, SAP FI-CO knowledge is considered to be a plus, Interested in technical products and solution, basic understanding on technical issues, Interested in analytical thinking, proactive, ambitious, willing to learn, open, being flexible, Ability to move autonomously with sense of responsibility Attitude to travel by car and willing to travel abroad within Turkey & Western Europe upto 25% of overall working time No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Çay Servis ve Temizlik ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal firmalarımıza "Dönemsel Çay Servis ve Temizlik Elemanı" arayışımız vardır.  Sorumluluk ve disiplin sahibi,  İşini severek yapan dinamik ve pratik, Kurumsal yapılarda görev almış ve profesyonel hizmet anlayışına sahip, Hijyen konusunda duyarlı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, İş odaklı servis kalitesine özen gösteren,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Otel Satış Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Otel Satış MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz şehir otelciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara’da görevlendirilmek üzere 'Satış Pazarlama Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.  4 ve/veya 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Turizm Acenteleri ve Kurumlar ile ilişkileri olan, kendi portföyüne sahip, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Adana, Adıyaman... ADECCO
Jeoloji MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için "Jeoloji Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip idare, sevk ve yönetimini yapabilen, MsOffice programlarını kullanabilen,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Balıkesir Bölge Satış Sorumlusu Balıkesir ADECCO BURSA
Balıkesir Bölge Satış SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz,  Balıkesir bölgelesinde görevlendirilmek üzere gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde ,'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Proje YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya teknolojisi alanında faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz  Proje Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık veya İç Mimarlık Bölümleri'nden mezun, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip,  Min. 3 yıl saha iş tecrübesi olan, İletişimi becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Problem çözme, analiz, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız :  Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Satış MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik çözümler sektöründe hizmet veren uluslararası firmamız için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Müdürü Bursa ADECCO BURSA
Pazarlama MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Hizmet Sektöründe faaliet gösteren müşterimiz için  'Pazarlama Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hizmet sektöründe pazarlama konusunda 5 yıl deneyimi olan, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  MS Office uygulamalarına hakim, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulabilen, Pazarlama ve organizasyon becerisi olan, Pazar ve rakipler konusunda analiz ve raporlama yapabilecek, Ajans koordinasyonu, yazılı ve görsel, dijital ve geleneksel iletişim faaliyetlerine hakim, Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi konularında deneyimli ve bu alandaki gelişmeleri takip eden, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bursa'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Stand ve Showroom Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Stand ve Showroom SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz termoteknik alanında faaliyet gösteren lider firmamız için " Dönemsel Stand ve Showroom Sorumlusu" arayışımız vardır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( iç mimarlık, endüstriyel tasarım vb. ) Tabela ve Showroom tasarımı için tasarım programlarını kullanabilen Tercihen tabela ve stand tasarım veya üretimi konusunda tecrübeli Tercihen en az 2 yıl deneyimli Tercihen ingilizce dil bilgisine sahip İletişim becerileri gelişmiş Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen Dönemsel 2 yıl çalışmaya açık
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzey İngilizce bilgisi olan, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen ve en az 2 yıl SAP tecrübesi olan, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Koordinatörü İstanbul(Asya) ADECCO
Ofis KoordinatörüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ısıtma sistem bileşenleri alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Ofis Koordinatörü" aramaktayız.Aranan Nitelikler  ·Üniversitelerin iletişim, işletme, sosyal bilimler vb. fakültelerinden lisans mezunu,·İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,·Dijital Pazarlama konusundaki trendleri takip eden ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen,·MS Office (Excell, Powerpoint, Word) programlarına ileri derecede hakim,·Sorumluluk sahibi, proaktif,  araştırma, planlama ve organizasyon becerisi yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Denetçisi İstanbul(Asya) ADECCO
Tedarik Zinciri DenetçisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz denetim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Tedarik Zinciri Denetçisi" aramaktayız.Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisi bölümünden mezun, En az 2-3 yıl tecrübeli, MS Office uyulamalarına ve özellikle Excel tabanlı istatistik/veri analizine hakim, Yasal mevzuatlara, HACCP ve hijyen uygulamalarına hakim, Gıda güvenliği standartları ve gıda mikrobiyolojisi konusunda bilgili ve tecrübeli, Denetim raporlama konusunda yetkin, Tercihen ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanan, Tüm Türkiye' de sık seyahat edebilecek, seyahat etmeyi seven.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sourcing Specialist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sourcing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Sourcing Specialist for our multinational client which is a leading global British home improvement retailing company.  At least 3 years relevant working experience, Strong communication, presentation and negotiation skills, Analytical thinker and problem solver, Good team player, Diploma holder Engineering preferably for Industrial/Mechanical/Civil/Material Engineering, Preferably with sourcing or technical buying experience, Fluent spoken and written English second language is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
İşe Alım UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir markanın firması için Ankara'da görev almak üzere İşe Alım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen saha satışı pozisyonlarının işe alım süreçlerinde tecrübeli, Yoğun işe alım süreçlerini yürütüebilen, Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Hedef odaklı çalışabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Satış Yöneticisi Bursa ADECCO BURSA
Şube Satış YöneticisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz; otomobil ve yedek parça satış pazarlama ve satış sonrası hizmet alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Bursa Şube’de görev alacak ''Şube Satış Yöneticisi'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer sektörde ve pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Liderlik vasıflarına sahip, hedef odaklı çalışarak, satış süreçlerinin tüm aşamalarını koordine edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribütör Satış Temsilcisi Ankara, Hatay ADECCO ANKARA
Distribütör Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren  firmamız için Ankara ve Hatay’da görevlendirilmek üzere ' Distribütör Satış Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu olan, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, MS Office bilen (Excel ,Word,Power Point), Satış tecrübesi – tercihen LPG sektörü deneyimi olan, İletişimi güçlü ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uygun ve seyahat engeli bulunmayan, Lokasyon değişikliğine uygun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli PHP Yazılım Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Kıdemli PHP Yazılım UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Kıdemli PHP Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Unix alt yapılı yazılım dillerine hakim, Tercihen mobil yazılımda kendini geliştirmiş, Yeni altyapı ve yazılım dillerini öğrenme konusunda hızlı gelişim sağlayabilen, Teknolojiyi yakından takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller Bursa ADECCO BURSA
Financial ControllerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Financial Controller’ for our client which is leading in Automotive industry with the qualifications below;  Bachelor's degree from related departments, Minimum 5 years of experience in automotive industry ecpecially in similar positions, Have an excellent command of both written and spoken English, Have an advanced SAP programme usage knowledge, Strong reporting capability and communicational skills, Have an experience in team management, No military service obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Asistanı Balıkesir ADECCO BURSA
Saha AsistanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Balıkesir/Bandırma'da  Enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz  için 'Dönemsel Saha Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.  İyi düzey İngilizce bilgisine sahip En az Yüksekokul mezunu İletişimi güçlü Çözüm odaklı Bandırma'da ikamet eden/edebilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Veri Giriş ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakendecilik alanında faaliyet gösteren lider firmamız için "Dönemsel Veri Giriş Elemanı" arayışımız vardır. Lise veya yüksekokul mezunu, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasına ulaşımı kolay olan, Disiplinli ve dikkatli, Dış görünüşüne özen gösteren, Dönemsel çalışmalara açık, 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Kalite Güvence MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa Gemlik'te faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz için dönemsel  (1 yıl)  'Kalite Güvence  Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Kimya veya Endüstri Mühendisi) mezun, Kalite belgelendirme ve/veya proses kontrol deneyimine sahip, İyi seviyede ingilizce bilgisi olan, Tercihen Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gayrimenkul alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.Aranan Nitelikler ·         Tercihen üniversite mezunu,·         Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen ve Oracle tecrübesi olan,·         Problem çözme yeteneği güçlü ve dikkatli,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Planlama ve takip yönü kuvvetli,·         Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı,·         Analitik düşünme yeteneğine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Güvenliği Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Çevre ve İş Güvenliği MühendisiADECCO BURSA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa - İnegöl'de Otomotiv Yan Sanayi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için;  'Çevre ve İş Güvenliği Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  İlgili lisans bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisi bulunan, B sınıfı iş güvenliği uzmanı olan, Bursa ve İnegöl Bölgesi’nde ikamet edebilecek veya çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Üretim MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Sektör Lideri müşterimiz  için 'Üretim  Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden (Tercihen Endüstri Mühendisi- Makine Mühendisliği) mezun, Kauçuk sektöründe üretim alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İleri düzey İngilizce bilgisi olan, SAP ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, APQP, IMDS, QDMS, FMEA, SPC  konularında bilgi sahibi, ISO 9001 - ISO TS 16949 Kalite Sistemleri ile ilgili bilgisi olan, RM bilgisi, Kalıp bilgisi, Teknik Resim okuyup çizebilen, Ürün Yapı Ağacı, Kalıp ve Aparat Tasarım ve kullanım bilgisi ve Kalıp Malzeme bilgisi olan, Sonuç odaklı, takım çalışması ve liderlik özelliği gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom Asistanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.) ADECCO
Showroom Asistanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, İstanbul Kağıthane'de Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HR Chief Manisa ADECCO İZMİR
HR ChiefADECCO İZMİR
?The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Human Resources Chief" for our international client with the qualifications below;  University degree from reputable universities, Minimum of 4 years in a human resources services, Strongly motivated in business start-up, Knowledge of applicable employment laws and regulations, Strong internal customer focus, Demonstrated business consulting and problem resolution skills, Excellent written/oral communication and presentation skills  Flexible - ability to adapt to changing policies, procedures, priorities and/or work environments  Flexibility and willingness to feedbacks, curiosity, and learning. Must demonstrate ability to work both independently and as part of a team. Ability to manage multiple projects in a fast paced setting,  Effective facilitation, coaching, counseling, and consulting Excellent command of English is compulsory, Strong working knowledge of Microsoft Office programs.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüt Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Etüt SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da  Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren öncü müşterimiz  için 'Etüt Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Otomobil bakım ve onarımı konusunda mesleki tecrübeye sahip, İyi derecede Fransızca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı Ankara, Bursa, ... ADECCO
İşe Alım DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bordro DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Adecco Türkiye, büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'n de çalışacak "BORDRO DANIŞMANI" arayışı içerisindedir. En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Account Manager (Water Treatment Chemicals) İstanbul(Asya) ADECCO
Account Manager (Water Treatment Chemicals)ADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a ‘’Account Manager’’ for our client which is global market leader in chemical distribution with the qualifications below; Min.3 years of sales experience in Water Treatment Chemicals, Well recognised sales and marketing knowledge related with WT Industry , BS in Chemical  Engineering or Environmental Engineer, Fluency in English, Good command of MS Office programs, Using of design software program for membrane and ion exchange process is a plus, Experienced in RO (Reverse Osmosis) , UF membrane , ion exchange Resin and Activated   Carbon Sales is a plus, Knowledgeble about other WT products such as antiscalants, flocculants and polymers, Dynamic, customer oriented,result driven, team player with good communication skills. Completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi İzmir ADECCO İZMİR
İhracat Satış TemsilcisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "İhracat Satış Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır. •             Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Kimya / Kimya Mühendisliği),•             Çok iyi derecede İngilizce bilen (ilave yabancı dil tercih sebebidir),•             Satış alanında 1-2 yıl tecrübeli,•             Ms Office programlarına hakim,•             Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,•             İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş,•             Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilen, yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,•             Ekip çalışmasına yatkın,•             B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,•             Askerlik ile ilişiği bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Manager Finance İzmir ADECCO İZMİR
Senior Manager FinanceADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a FINANCE DIRECTOR  for our multinational client which is  the world's the largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  Fluent English The candidates can live/move to Izmir -Bergama University degree, probably with focus on Economics, Finance or Accounting MBA and/or Professional (CMA, CPA, ACCC etc.) or local Accounting (SMMM or YMM) qualification will be an advantage 8-10 years professional experience as Finance Manager/Director or Financial Controller. Experience with ERP Significant accounting, budgeting, planning and controllership experience Business overview is an important element, the candidate being recognized as a strategic thinker, able to translate vision into action With excellent oral and written presentation skills, the candidates should have the ability to present projects at a high level of sophistication The person should have leadership experience and potential, strong interpersonal and communication skills Stable profile, able to commit to the company for long term The candidate should have a pragmatic approach, a drive for results and previous results in motivating and developing teams Ability to meet deadlines and to work under stress The person should be ambitious, open minded, strong professional, eager to grow along with the company Excellent theoretical and practical knowledge of different financial and analytical techniques and the capability to plan team’s and own work
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
İthalat Operasyon UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  müşterimiz için aşağıdaki özelliklere uygun ' İthalat Operasyon Uzmanı 'arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM UZMANI-PERAKENDE İzmir ADECCO İZMİR
CRM UZMANI-PERAKENDEADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "CRM UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri yönetimi CRM uygulamaları ve veri tabanı yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Pazarlama ve satışa yönelik kampanya üretebilen, Analiz ve raporlamaya hakim Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı, İletişim becerisi kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,    Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) ADECCO
Servis Yöneticisi/YönetmeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz fabrika otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren, üretim otomasyonu, robot geliştirilmesi ve üretiminde dünya lideri Japon  iş ortağımız için "Robot Servis Yöneticisi’’ arayışımız vardır. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, (tercihen Mekatronik, Elektrik /Elektronik ve Otomasyon Mühendisliği) Robot sektörü ve ekip yönetiminde en az 5 yıl tecrübeli, Firma kültürüne ve çalışma esaslarına uygun bir çalışma ortamı yaratıp yönlendirebilecek, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, çevre illere seyahat edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Marketing Assistant İstanbul(Avr.) ADECCO
Sales Marketing AssistantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Sales Marketing Assistant” for our client with the following skills and the qualifications; Bachelor’s degree from a university Min 1 years experience in sales is an asset Excellent command of written and spoken English Good knowledge of MS Office  Completed military service for male candidates Collaborative & positive approach No travel restriction (domestic&international)?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Çalışanı Adana, Adıyaman... ADECCO
Mağaza ÇalışanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon ve bilişim sektörünün lider firması müşterimizin tüm Türkiye'de faaliyet gösteren Mağazalarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “mağaza elemanları” aramaktayız:  En az lise mezunu, Tercihen MYO ve Üniversite mezunu, Tercihen mağazacılık alanında tecrübesi olan, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, Çözüm ve sonuç odaklı, Teknolojik ürünlerle ilgili gelişmeleri yakından takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) ADECCO
AvukatADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz varlık yönetim sektörünün öncü firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''Avukat'' aramaktayız. İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında mevzuatlara hakim ve deneyimli, Tercihen daha önce bankacılık ve finans sektöründe tecrübeli, MS Ofice programlarına hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Yönetim Asistanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Ofis Yönetim AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz köklü bir dernek adına “Ofis Yönetim Asistanı “ pozisyonunda aşağıdaki özelliklere sahip arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2-3 yıllık asistanlık tecrübesine sahip, İyi derecede Ms Office programlarını bilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, İletişim becerilerine sahip, güler yüzlü, ifadesi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Satış UzmanıADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Saha Satış Sorumlusu" aramaktayız;* Hayallerindeki kariyer yolu satış yapmaktan geçen,* İnternetin insanların hayatları üzerindeki etkisinin farkında olan,* İyi bir ürünü hem satarım hem de doğru kullanılmasını sağlarım diyen,* Min. önlisans mezunu,* İstanbul / Anadolu yakasında yaşayan,* Masa başı işi yerine sahada olmayı tercih eden,* Kendi zamanını kendi yönetebilen,* Zaman ve gezi planlama yeteneğine sahip,* İnsanları ikna etmek için yaratıcı argümanlar geliştirebilen,* Kendini geliştirmekten her zaman keyif alan,* İnsan ilişkileri güçlü ve enerjik,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Almanca Bilen Çağrı Merkezi Elemanı Adana, Adıyaman... ADECCO
Almanca Bilen Çağrı Merkezi ElemanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz havayolu sektörünün öncü firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''Almanca Bilen Çağrı Merkezi Elemanı'' aramaktayız. ·         Minimum Lise/Önlisans, Tercihen Üniversite Mezunu,·         Anadil seviyesinde Almanca bilgisine ve orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         İstanbul lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek,·         Müşteri odaklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli,·         Çağrı Merkezi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tahsilat Birim Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) ADECCO
Tahsilat Birim Yönetici YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz varlık yönetim firması adına “Tahsilat Birim Yönetici Yardımcısı“ pozisyonunda aşağıdaki özelliklere sahip arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin mühendislik, ekonomi veya işletme bölümlerinden mezun, Kredi tahsis, kredi pazarlama, ürün yönetimi veya tahsilat ile ilgili birimlerde en az 5 yıl tecrübeye sahip, İleri seviye derecede İngilizce bilgisine sahip, Gelişmiş analiz ve yorumlama becerilerine sahip olmak, Takım çalışması dinamiklerine yatkın, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Profesyonel çalışma disiplini ve yüksek sorumluluk duygusuna sahip olmak, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi-Otomotiv İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Şefi-OtomotivADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Üretim ŞEFİ  arayışımız bulunmaktadırÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sektörde 8 yıl deneyimli,Otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektöründe Üretim Şefi olarak min 5 yıl görev almış olan,Ekip yönetme deneyimi olanRaporlama, iletişim, analitik düşünme ve sonuç odaklılık yetkinlikleri güçlü,Mevcut üretim  iyileştirilmesine yönelik projelere liderlik yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, (Tercihen Almanca bilgisine sahip)Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
EGE BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU-KİMYA İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
EGE BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU-KİMYAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için "Ege Bölge Satış Sorumlusu-Kimya” arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, Polimer kimyasal ürün satışı konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan,  Bölgedeki sektör dinamikleri hakkında bilgi sahibi, Sektörel portföye hakim, aktif sahada görev alabilecek, Aktif araç kullanabilen, Temsil ve müzakere becerileri güçlü, Tercihen İngilizce bilen,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Üretim Planlama SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Planlama Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, ikinci dil (Almanca veya Fransızca)tercih sebebi MS Office uygulamalarına hakim, Netsis ve SAP bilgisi olan Planlama pozisyonlarında en az 5 yıl deneyimli İş etüdü /metot mühendisliği yetenekleri gelişmiş ISO 9000 / 14000 / 18000 konularına hakim Kaizen sürekli iyileştirme konusunda bilgili, özellikle tek parça akış konusunda tecrübeli Raporlama ve sunum becerisi olan Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, insiyatif alabilen,proaktif ve dinamik Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış Manisa veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek    Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi-İmalat İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Üretim Mühendisi-İmalatADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan Üretim firmalarında tercihen imalat sektöründe; metal işleme, şekil verme, polisaj proseslerinde en az 4 yıl deneyimli Yalın üretim konularında (TPM, Atonomus, Bakım, 5S) bilgili ve Kaizen veya tercihen 6 sigma bilgisine sahip Raporlama ve sunum becerisi olan Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, insiyatif alabilen,proaktif ve dinamik Takım çalışmasına yatkın Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış Manisa veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek    Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribütör Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Distribütör Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tüpgaz pazarının önde gelen firması adına “Distribütör Satış Temsilcisi “ pozisyonunda aşağıdaki özelliklere sahip arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen LPG sektöründe satış tecrübesine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen (Excel, Word, PowerPoint), Analitik ve stratejik düşünme yeteneğine sahip, Her seviyede iyi iletişim kurabilen, Problem çözebilen, takım oyuncusu ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Lokasyon değişikliğine uygun ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM DEPARTMAN SORUMLUSU İzmir ADECCO İZMİR
TASARIM DEPARTMAN SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Tasarım Departman Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Tasarım alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derece İngilizce bilgisine sahip Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Seyahat etme engeli olmayan,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) ADECCO
KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup,SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz köklü bir sivil toplum kuruluşu adına “Kurumsal İletişim Müdürü“ pozisyonunda aşağıdaki özelliklere sahip arayışımız bulunmaktadır; İletişim veya halkla ilişkiler alanlarında Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal iletişim konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen STK benzeri bir kuruluşta daha önce görev yapmış, Yayıncılık alanında deneyimli ve tercihen sponsorluk vb. pazarlama deneyimi olan, Web ve sosyal medya yönetimi konularına hakim, MS Office programlarını aktif kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İmalat Sorumlusu-Beyaz Eşya İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Mekanik İmalat Sorumlusu-Beyaz EşyaADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İMALAT SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun Soğuk sac,  paslanmaz sac kalıp ve imalat pozisyonlarında tecrübeli Maliyet muhasebesine hakim İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Liderlik vasıflarına sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “BÜTÇE  PLANLAMA VE FİNANSAL KONTROL UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık Fakültelerinden mezun Finansal bütçeleme, finansal tabloların analizi ve raporlama yapabilen, Dönemsel nakit akışı planı, bütçe planı ve diğer finansal konularda raporlama yapabilen, Bütçe, raporlama ve planlama konularında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, özellikle excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ALLOCATOR İzmir ADECCO İZMİR
ALLOCATORADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “ALLOCATOR” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Ürün Planlama ve Alokasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen perakende sektöründe tecrübeli; MS Office programlarını (özellikle MS Excel ve istatistikle ilgili programları) etkin kullanabilen, Tercihen SAP veya ERP programı kullanmış; Rakam yönetimi ve analitik kabiliyetleri yüksek, Hızlı büyüme ve değişimi yönetebilen; ekip çalışmasına açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Account Receivable Specialist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Temporary Account Receivable SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 companyWe are looking for temporary Account Receivable Specialist for our multinational clientCompleted Military Service (only for male candidates).2-4 years of experience in multinational companies.Very good knowledge of English.Ability to work in cross-functional processes.Knowledge of ERP system and experience using SAP.Excellent Microsoft Office skills.Customer Orientation.Able to work in a fast-paced environment.Flexibility. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonlar Direktörü-Enerji İzmir ADECCO İZMİR
Operasyonlar Direktörü-EnerjiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için Operasyonlar Direktörü arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Elektrik,Enerji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda ve  enerji sektöründe  en az 10 yıl profesyonel deneyim sahibi, RES, HES ve JES santrallerinin tamamında operasyonel olarak yönetim deneyimine sahip, Devlet kurum ve kuruluşları ilişkileri yönetebilecek,  İleri seviyede İngilizce bilen, Office ve ERP sistemlerini etkin bir şekilde kullanabilen, Enerji ve İSG mevzuatına hakim, Bütçe raporlama konusunda deneyimli, İzmir veya çevresinde ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı (Satış Sonrası) İstanbul(Asya) Badenoch&Clark
Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı (Satış Sonrası)Badenoch&Clark
Önde gelen otomotiv firmalarından biri olan müşterimiz için "Satış Sonrası ve Şebeke Karlılık Yönetim Kontrolü Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Mesleki uzmanlık ve tecrübe, Yabancı Dil Bilgisi: İngilizce Bilgisayar Bilgisi: MS Office programları Analitik Düşünme   Yeniliğe Açıklık Ekip Yönetme İletişim Ekip Çalışması Planlama ve Organizasyon İkna Kabiliyeti Temsil Yeteneği Sorun Çözme Strese Dayanıklılık Araştırma Becerisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
General Manager, İzmir İzmir ADECCO İZMİR
General Manager, İzmirADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for 'General Manager' for our multinational client which is  operating in Service industry with the qualifications below; Proven success in a business-to-business sales environment. Experienced in self-generation of new business leads coupled with excellent account management skills. Proven ability to manage and motivate teams to consistently deliver high performance. Customer service focused at all times with the ability to remain flexible and calm in high pressure or continually changing situations. Strong organizational skills, including the ability to prioritize, multi-task, and work effectively with minimal supervision. Professional communication skills with a high success rate in building and maintaining business relationships. Experienced in customer account management highly desirable Experienced in previous P&L responsibility is highly desirable. Thorough knowledge of MS office; Word, Excel, PowerPoint and Outlook. Work experience 6 to 10 year.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Bölge Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz, İstanbul bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde ,'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir ADECCO İZMİR
Üretim OperatörüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe öncü olan müşterimiz için, Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Üretim Geliştirme MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tuğla-kiremit üretimi sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Geliştirme Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3-5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, Tercihen servis güzergahında oturan, (Eyüp-Gaziosmanpaşa-Sarıyer) İşletmelerin teknik büro ve proje departmanlarında en az 3-5 yıl deneyimli. Çok iyi derecede autocad ve teknik resim bilgi-becerisi sahibi olmak, Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, Analitik düşünen problem çözme teknikllerini bilen Uyumlu, öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini tamamlamış, askerlik ile ilişiği olamayan erkek adaylar.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
STORE MANAGER İstanbul(Asya) ADECCO
STORE MANAGERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for "Store Manager" for our multinational client in retail and ready-made clothing  sector with the qualifications below; in Viaport AVM, Pendik, İstanbul. Graduate Degree, Brand manager with at least 5 years experience in Merchandising, Preferably college graduate and fluent in English, Plus experienced and plus the customer portfolio of customer service making, Analytical thinking, high power, Communication is a powerful, Fashion and trends following, Dynamic, Female candidates are preferably,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Elektronik Bakım MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tuğla-kiremit üretimi sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için ?Elektrik Elektronik Bakım Mühendisi aramaktayız.  Üniversitelerin Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Bakım departmanlarında benzer görev de en az 3 yıl çalışmış, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgisi olmak, Problem çözme tekniklerini biliyor olmak, Servis güzergahlarında oturan veya oturabilecek olan (Eyüp, Gaziosmanpaşa, Sarıyer civarı) Askerliğini tamamlamış erkek adaylar, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Sorumlusu Ankara ADECCO ANKARA
Ambar SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan firmamız için  ''Ambar Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen myo veya meslek lisesi mezunu, Tercihen üretim sektöründe sayım, lojistik ve raporlama konularında en az 5 yıl deneyimli, İrsaliye, stok takibi ve fatura konularına hakim, Ms office programlarını etkin olarak kullanabilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Montaj Elemanı Ankara ADECCO ANKARA
Makine Montaj ElemanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen sanayi markalarından biri olan firmamız için '' Makine Montaj Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin teknik eğitim fakültesinden mezun, Isı santralleri konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Ekip liderliği yapmış, Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir ADECCO İZMİR
Müşteri TemsilcisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe lider olan müşterimiz için, Almanca ve İngilizce bilen Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi ) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe Müdür YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ilaç-prokimya-petrokimya sektöründe hizmet gosteren grup şirketi müşterimiz için Muhasebe Müdür Yardımcısı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, İleri seviye Excel kullanabilen, Büyük ölçekli bir firmada minimum 3 yıl muhasebe müdür yardımcısı deneyimi olan, Ekip yönetmiş, İthalat/ihracat muhasebesi yapmış, Temel muhasebe prensiplerine hakim ve uygulamış, kontrolünü yapmış, Netsis/Logo programlarını bilen, Bay/ Bayan Tercihen Sarıyer ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller Ankara ADECCO ANKARA
Financial ControllerADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Financial Controller for our client which is operating in international medical sector in Ankara. University degree Production experience from Medical device industries. Experience of managing a site and multinational company background. Experience of operation & cost accounting Fluent English in spoken and written. Communication skills. Decision-making. Problem solving skills. Conflict management. Stress tolerance.Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Analisti İzmir ADECCO İZMİR
Mikrobiyoloji AnalistiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mikrobiyoloji Analisti ' aramaktayız; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mikrobiyoloji analizleri konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, yenilikçi, kendini geliştirmeyi ilke kabul eden, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Şişirme Makinası Operatörü Kocaeli ADECCO GEBZE
Plastik Şişirme Makinası OperatörüADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Otomotiv'' sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Plastik Şişirme Makinası Operatörü''aramaktayız.- En az meslek lisesi/makine/elektrik bölümleri mezunu,- Bakım, mekanik, elektrik, hidrolik, pnömatik bilgisi olan,- Şişirme prosesi deneyimine sahip,- Kalıp değiştirme bilgisine sahip,- Tercihen robot kullanabilen,- Kocaeli İzmit -Gebze- Kartal arasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer İzmir ADECCO İZMİR
BuyerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Buyer for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering, Experience in similar position, Advanced level of English, Experience with Microsoft Dynamics or other ERP systems, Knowledge of customers’ quality requirements, Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sürekli İyileştirme Teknikeri İzmir ADECCO İZMİR
Sürekli İyileştirme TeknikeriADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük kanat üreticisinin İzmir-Bergama’da kurulacak üretim tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME TEKNİSYENİ” arayışımız bulunmaktadır;   En az teknik lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Bergama’da ikamet eden/edebilecek olan,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tahribatsız Muayene Teknisyeni İzmir ADECCO İZMİR
Tahribatsız Muayene TeknisyeniADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük kanat üreticisinin İzmir-Bergama’da kurulacak üretim tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “TAHRİBATSIZ MUAYENE TEKNİSYENLERİ” arayışımız bulunmaktadır;   En az teknik lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Bergama’da ikamet eden/edebilecek olan,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CI ENGINEER - BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
CI ENGINEER - BERGAMAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for 'CI ENGINEER' for our multinational client which is  the world's largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  ·         University degree in Engineering,·         Fluency in English - both verbal and written,·         Min 1 years experience in similar positions,·         Completed or deferred military service (For male candidates)·         Analytical thinking and good conceptual thinking skills,·         Good problem solving skills,·         Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NDT ENGINEER - BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
NDT ENGINEER - BERGAMAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for 'NDT ENGINEERS' for our multinational client which is  the world's largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  ·         University degree in Engineering·         Fluency in English - both verbal and written,·         Min 1 years experience in similar positions,·         Completed or deferred military service (For male candidates)·         Analytical thinking and good conceptual thinking skills,·         Good problem solving skills,·         Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAINTENANCE TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
MAINTENANCE TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Maintenance Team Members  for our multinational client which is  the world's the largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Mühendisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Proje Tasarım MühendisiADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Tasarım Mühendisi'' aramaktayız.- Üniversitelerin İnşaat / Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen Çelik konstrüksiyon yapı statik hesaplamaları konusunda tecrübeli,- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Proje yönetimi ve kalite kontrol sisteminde çalışmış, projelendirme yapabilen,- Autocad programını fiili olarak kullanabilen, Yapı statik hesap ve  2-3 boyutlu çizim programları konusunda bilgi sahibi,- Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Microsoft Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen,- Kocaeli'de ikamet eden / edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yedek parça sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Muhasebe Şefi" aramaktayız. Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Ekip yönetebilecek yetkinlikte, LogoTiger bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Saha Satış TemsilcisiADECCO
En az 2 yıl saha satış pozisyonlarında deneyim sahibi, Aktif araç kullanabilen, Güleryüzlü, genç ve dinamik, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCTION TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
PRODUCTION TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Production-Process Team Members  for our multinational client which is  the world's  largest producer of turbine blades , will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
QUALITY TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
QUALITY TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Quality Team Members  for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Pazarlama UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt ve işlenmiş petrol ürünleri dağıtımı yapan iş ortağımız için "Pazarlama Uzmanı’’ arayışımız vardır.·         Pazarlama Yönetimi, Ürün Yönetimi, Proje Yönetimi süreçlerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi·         Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisini aktif kullanabilen·         Analitik bakış açısına sahip·         Öğrenmeye ve gelişime açık·         İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın·         Microsoft paket programları kullanabilen 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dealer Development Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Dealer Development SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Dealer Development Specialist” for our client with the following skills and the qualifications;  Degree in a Business/Management, Accounting/Finance, Marketing discipline or equivalent experience. (Technical degree or apprenticeship (1-2 years or equivalent))              Highly proficient in both spoken and written English Effective writing skills, including grammatical usage, persuasive copy and style Ability to use standard desktop load applications such as Microsoft Office plus intranet and internet functions Broad based business, sales and marketing skills       Knowledge of heavy machinery dealer business practices, ideally including the practices followed at Firm dealerships. Willing to travel into difficult environments and/or for extended periods of time Skill in financial analysis
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Ön Muhasebe ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için Ön Muhasebe Elamanı rolünde aşağıdaki nitelikte arayışımız vardır.  En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Üniversite mezunu Tercihen 1 yıl benzer pozisyonda çalışmış olan, Muhasebe programları ile ilgili bilgi sahibi olan (Tercihen Logo Tiger)  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Deniz-Hava Taşımacılığı Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Deniz-Hava Taşımacılığı Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun taşıma biçimini belilrlemeyi ve bu ihtiyaçlara spesifik çözümler üretmeyi amaç edinmiş forwarding firması olan müşterimiz için Hava veya Deniz Taşımacılığı Satış Uzmanı/Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin lojistik bölümlerinden mezun  Hava veya deniz taşımacılığı alanında satış gerçekleştirmiş, sektörde en az 2 yıllık deneyim sahibi Konteyner taşımacılığı konusunda bilgi sahibi Kendi portföyünü oluşturmuş Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Aktif araç kullanabilen Askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İstanbul(Asya) ADECCO
Makine TeknikeriADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız kaldırma ekipmanları üretimi ve servisi sağlayan yabancı müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Makine Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır;  Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının Makine bölümlerinden mezun, Eğitimini aldığı branşta en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen motor sürücüleri ve ekipmanları konusunda bilgili,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Konaklama gerektirebilecek şehir dışı ve yurt dışı seyahata mani hali bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Yüksekte çalışmak için gerekli olan sağlık raporuna elverişli , Askerliğini  tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan, Gerektiğinde  Pazar  ve tatil günlerinde  çalışmaya  uygun  olmak. 35 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Elektrik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız  vinç sektöründe faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Elektrik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Elektrik Mühendisiliği bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen sektörde min. 3 yıl iş tecrübesine sahip, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş ve liderlik yeteneği gelişmiş, Motor sürücü teknolojisi ve  PLC bilgisine sahip, Aktif olarak MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen teknik servis, kurulum, bakım, onarım tecrübesi olan, Ekibinin eğitimini ve gelişimini önemseyen ve onlara koçluk yapabilecek, Seyahat engeli olmayan (Şehir dışı ve Yurt dışı), Aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklerde 6 aylık dönemsellikte  "Üst Düzey Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, günlük olarak yabancı dilde ileitşim kurabilen Yönetici asistanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli  Protokol kurallarına hakim, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş Çoklu verilen görevleri önceliklendirme sırasına alabilecek ve zamanında tamamlayabilecek Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Marketing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Marketing Specialist for our multinational client which is a leading   providers worldwide of packaging solutions for food products of all types, life science and healthcare products as well as industrial items.  Bachelors degree Very good command of English (reading, writing and speaking) Minimum 2 years of marketing experience preferably in B2B Marketing Analytical thinking & customer focused Good knowledge of MS Office Applications, Photoshop and InDesign No military obligations for male candidates B class driving license is mandatory No restrictions to travel Residing on the Anatolian side Preferable male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Eğitim DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız Yurtdışı Eğitim alanında faaliyet gösteren yabancı firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Eğitim Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu, MS Office programlarını ileri seviyede kullanan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen yurtdışında eğitim görmüş ya da çalışma tecrübesi edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Satış hedefleri ile çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Office Administrative Ankara ADECCO
Office AdministrativeADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an Office Administrative for our client which is operating in gold mining sector in Ankara HQ University degree Min. 2 years of professional experience in a similar or compatible position Excellent command of both written and spoken English Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments Strong planning and organizational skills Excellent written and verbal communication skills Detail oriented, organized and quick Action / result oriented Self confident
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Administrative Affairs Specialist Manisa ADECCO İZMİR
Administrative Affairs SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an "Administrative Affairs Specialist" for our international client with the qualifications below;  Minimum Bachelor’s degree preferably in Business Administration, from reputable universities, +3 years of relevant experience in administrative and payroll services, Strongly motivated in business start-up, Ability to thrive in a fast-paced environment and effectively handle multiple projects with minimal supervision and tight deadlines, Ability to develop strong working relationships within and among several Teams, Management,  and third parties as well, while maintaining confidentiality  and strict respect of Company’s rules and regulations, Excellent communication skills in Turkish and English, able to manage effectively in a multicultural and dynamic environment, Japanese knowledge is an asset, Completed military service requirement (for male candidates), Preferably worked in a reasonably high scale company and complex environment, Pro active approach, Team player and self motivated, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Balıkesir ADECCO İZMİR
Proje MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin; makina, endüstri, fizik mühendisliği bölümlerinden mezun Proje takibi, proje butçesi, zaman planı, ihtiyaç yönetimi, proje raporlaması, mühendislik hesapları konularında deneyimli Autocad bilgisine sahip İyi düzeyde ingilizce bilen Askerliğini tamamlamış Tercihen gıda sektöründe ve hızlı tüketimde çalışmış 28 yaşını aşmamış Takım çalışmasını uyumlu  ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi - AKSARAY Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Makine Mühendisi - AKSARAYADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv- Lastik ve Gıda sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası firmalarımız için, Aksaray fabrikalarında görev almak üzere “Makine Mühendisleri” arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Min 2 yıl üretim alanında çalışmış ve fabrika deneyimine sahip,* Zorlu üretim koşullarında çalışabilecek,* Aktif, dinamik ve iletişim becerileri yüksek,* Bakım-onarım alanında tecrübeye sahip,* Mavi yaka ekip yönetimi konusunda tecrübeli,* Analitik yönü kuvvetli,* Erkek adaylar için askerlik tecrübesini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Müdürü - KAYSERİ Ankara, Kayseri... ADECCO ANKARA
Finans Müdürü - KAYSERİADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'Finans Müdürü'  arayışımız bulunmaktadır. Görev yeri Kayseri’dir. Adaylarda aranan nitelikler aşağıda belirtilmiştir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Maliyet muhasebesi alanında tecrübeli, Tekstil sektör tecrübesine sahip, Alanında en az 8-10 yıl tecrübeye sahip, Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl tecrübe kazanmış, Tercihen iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Kayseri'de ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Documentation Responsible İzmir ADECCO İZMİR
Documentation ResponsibleADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Documentation Responsible for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering  or  Technical Associate degree, Experience with translation and documentation control, Experience with technical documentation advantageous, Advanced level of English, Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış İş Geliştirme Sorumlusu- Hayvan Yemi İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Bölge Satış İş Geliştirme Sorumlusu- Hayvan YemiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için "Ege Bölge Satış ve İş Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin veterinerlik veya ziraat mühendisliği bölümlerinden mezun, Hayvan yemi satış, iş ve ürün geliştirme konusunda min 5 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan,  Bölgedeki sektör dinamikleri hakkında bilgi sahibi, Sektörel portföye hakim, aktif sahada görev alabilecek, Aktif araç kullanabilen, Temsil ve müzakere becerileri güçlü, Tercihen İngilizce bilen,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Temsilcisi Ankara ADECCO ANKARA
Kurumsal Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere Kurumsal Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal Müşteri Yönetimi ve Kurumsal Satışta  tecrübeli,  Günlük randevu ve  ziyaret planı doğrultusunda çalışma tecrübesi olan,  Günlük /Haftalık /Aylık satış hedefleri ile çalışabilecek,  Yoğun ve hızlı çalışma temposuna alışık, Hedef ve  sonuç odaklı çalışabilecek, Prezentasyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Bay/Bayan Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kuyumculuk Malzeme ve Makine sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Satış Mühendisi” aramaktayız.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Automation Engineer İzmir ADECCO
Automation EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an “Automation Engineer " for our international client , in energy sector, with the qualifications below;  University Degree in Electrical or Electronics , Instrumentation & Control Engineering No military obligation Ability to read and understand electrical drawings. Installation and Commissioning knowledge of MV/LV and DC Systems. Automation knowledge Siemens systems and Programming skills in Simatic Step 7 – 300 and 400. Knowledge of interfacing system such as Wincc or Movicon. MS Office applications knowledge. Planning and Scheduling Principles. Teamwork Player. Be able to be part of international team. Interact with customers during the work execution. Flexible in travelling within and outside of the country. Well organized and able to be multitasking. Autonomous in the day by day task and prioritization. Stress Management and ability to work under pressure. Decision Making. Fluent in English both written and spoken. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERADECCO İZMİR
We are looking for a "Business Development Manager for our client  with the qualifications below;  Bachelor degree in business administration or engineering  At least 7 years experinence similar positions, Experience in chemical, plastic or similar sector, Fluency in English is a must The candidate should possess good communication skills along with strong creative and analytical thinking, The candidates should have an experience Key Account Managemant, The candidates can live or move to Izmir,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Sales EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Sales Engineer" for our international client with the qualifications below; Solid experience in engineering \ business administration Minimum 5 years of sales experience, preferably in white goods or automotive industry Success story in developing business with existing customers and new customers Proven records of achieving the assigned sales targets Good interpersonal relations, autonomy, entrepreneurial attitude and mobility at international level Excellent communication and presentation skills Excellent negotiation skills Teamwork oriented and used to work by projects Strong problem solving and follow-up skills Engineering degree or equivalent culture Excellent English oral and written communication skills Available to travel both in Turkey and abroad No military obligation for male candidates Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate Full clean driving license (Active Driver) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yöneticisi İzmir ADECCO İZMİR
Muhasebe YöneticisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Muhasebe Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır;  Merkez ofiste görevlendirilecek, Yıllara Sari İnşaat Muhasebesi ve Hakedişler konusunda uzman, Şantiye iş mantığını ve çalışma koşullarını iyi bilen, Personel Puantaj Bordrolama ve Özlük İşlerinde bilgili, Netsis ERP ve Microsoft Ofis (özellikle Excel) ürünlerini iyi bilen, E-Beyanname ve bildirgeleri düzenleyebilecek, Dönem sonu maliyet çalışmaları konusunda bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Liderlik vasfı olan, kendisine bağlı ekibi yönetebilecek, Titiz, dikkatli ve prosedürleri eksiksiz yerine getirecek ölçüde prensip sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Pos Cihazı Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Pos Cihazı Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Bankacılık'' sektöründe yer alan firmamız için Türkiye geneli şubelerinde görevlendirilmek üzere Tüzel Satış Temsilcisi  arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Seyehat engeli bulunmayan, İletişim becerileri kuvvetli, Sahada çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU-İNGİLİZCE BİLEN İzmir ADECCO İZMİR
MUHASEBE SORUMLUSU-İNGİLİZCE BİLENADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için MUHASEBE SORUMLUSU-ING BİLEN arayışımız bulunmaktadır.·   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·(İşletme, Ekonomi v.b) Muhasebe konusunda tecrübeli Yasal mevzuatlara hakim İletişim becerileri gelişmiş İyi derece İngilizce bilgisine sahip Excel, Netsis programı hakkında deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineering Trainers İzmir ADECCO İZMİR
Engineering TrainersADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Trainers, situated within the Engineering department, for our multinational client which is  the world's largest producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in engineering , Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Analytical thinking and good conceptual thinking skills, Preferably worked in a complex environment, Experience in implementing and developing a corporative training programs, Ability to manage team, Good problem solving skills,  Willing to live in Bergama Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Mekanik Kısım Şefi Konya, Şanlıurfa ADECCO ANKARA
Elektrik-Mekanik Kısım ŞefiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Konya ve Şanlıurfa'da Entegre Hastane Projelerinde görev almak üzere ' Elektrik-Mekanik Kısım Şefleri ' arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin  Elektrik ya da Makine  Mühendisliği  bölümlerinden mezun,• Alanında en az 8 yıl tecrübeye sahip,• Hastane/ AVM/ okul / kamu binası gibi büyük ölçekli proje deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting and Finance Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Accounting and Finance SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an " Accounting and Finance Specialist" for our international client with the qualifications below;   Bachelor’s Degree (Business Administration, Economics, and Finance Accounting,) Minimum 3 years of working experience as an Accounting and Finance Specialist  ideally within an international environment, Fluency in English - both verbal and written, Advanced computer skills on MS Office, accounting software and databases, Ability to manipulate large amounts of data, Strong knowledge and experience about Turkish GAAP(or IFRS) and Tax Legislation High attention to detail and accuracy, Knowledge of the commercial banking developments in relevant commercial markets and corporate finance banking products, Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dökme Gazlar Lojistik Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Dökme Gazlar Lojistik SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için Dökme Gazlar Lojistik Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır; En az lise mezunu, Lojistik, satın alma, yol belgeleri, faturalandırma tecrübesine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) ADECCO
Servis TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuyumculuk malzeme ve makine sektöründe, sektör lideri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Teknisyeni" aramaktayız.Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi olanYurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,Ekip çalışmasına yatkın,30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi İzmir ADECCO
Depo ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv yan sanayi olarak faaliyet gösteren müşterimiz için" DEPO YÖNETİCİSİ" aramaktayız;Tercihen üniversite veya MYO mezunu,Depo yönetimi konusunda min. 8 yıl deneyimli,Ekip yönetme deneyimi olan,Barkod sistemi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,ERP kullanmış,Askerlik görevini tamamlamış,İletişim becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı