ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 146
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Metod Mühendisi / Talaşlı İmalat Ankara ADECCO ANKARA
Metod Mühendisi / Talaşlı İmalatADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görevlendirilmek üzere Metod Mühendisi / Talaşlı İmalat arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin makine veya imalat mühendisliği bölümlerinden mezun, CNC, universal işleme tezgahları ve talaşlı imalat alanında en az 5 yıl tecrübeli, Teknik resim, tolerasn sistemleri ve malzeme konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Mersin ADECCO ANKARA
Üretim MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Mersin'de görev almak üzere ''Üretim Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Orman Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Kağıt karton sanayi sektöründe deneyimli, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Kağıt üretim prosesi ve yalın üretim konusunda uzman, SAP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Mühendisi- Mersin Mersin ADECCO ANKARA
Bakım Onarım Mühendisi- MersinADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Mersin'de görevlendirilmek üzere Bakım Onarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Mühendislik (mekanik bölümler) mezunu, Tercihen kağıt karton sanayi sektöründe görev almış, Koruyucu bakım, TPM ve SAP bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Eleman İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel ElemanADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal firmaların farklı rolleri için ‘’Dönemsel Eleman’’ arayışımız vardır.• Lise, ön lisans ve lisans mezunu/öğrencisi,• MS Office programlarını kullanabilen,• Dış görünümü düzgün,• İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,• Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Geliştirme MühendisiADECCO
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3-5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, Tercihen servis güzergahında oturan, (Eyüp-Gaziosmanpaşa-Sarıyer) İşletmelerin teknik büro ve proje departmanlarında en az 3-5 yıl deneyimli. Çok iyi derecede autocad ve teknik resim bilgi-becerisi sahibi olmak, Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, Analitik düşünen problem çözme teknikllerini bilen Uyumlu, öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini tamamlamış, askerlik ile ilişiği olamayan erkek adaylar. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Proje MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Proje Mühendisi aramaktayız. - Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Otomotiv yada metal sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi,- Kalite sistemleri konusunda eğitime sahip,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Solidworks, Auto-Cad programlarını kullanabilen,- Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Aktif olarak araç kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Saha Satış UzmanıADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Alüminyum Merdiven ve İskele Sistemleri" alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Saha Satış Uzmanı'' aramaktayız.  En az 2 yıl inşaat/yapı/teknik hırdavat ürünleri satış tecrübesine sahip, Müşteri ve insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Ürün sunma ve analitik çözümler üretme konusunda kendine güvenen, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına inanan, mücadeleci ve kararlı, Askerliğini tamamlamış, Kartal, Ümraniye, Tuzla, Pendik ve ya Gebze ilçelerinde ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa ADECCO BURSA
Üretim OperatörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için, Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.  En az Lise Mezunu Üretim alanında min. 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Askelik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı ve Servis Danışmanı-Otomotiv Kastamonu ADECCO
Aktif Satış Danışmanı ve Servis Danışmanı-OtomotivADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” ve "Servis Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Aktif Satış Danışmanları için ; Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek Servis Danışmanları için; Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı(Otomotiv) Balıkesir ADECCO
Aktif Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı(Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Aktif Satış Danışmanı” ve "Satış Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Balıkesir (Merkez) ve Edremit 'te ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı(Otomotiv) Adana, Gaziantep... ADECCO
Aktif Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı(Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” ve "Satış Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Gaziantep, Osmaniye ve Adana 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Human Resources SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “HR Specialist” for our client with the following skills and the qualifications; A minimum of 5 years experience in a similar support role  with daily contact with multinational experience Experience in HR department Experience in creation of employee handbook, HR policies and procedures Good Excel skills as a must Knowledge of Turkish labor law Accomplished user of Microsoft Office (PowerPoint, Word and other).  University Degree Fluent in English, knowledge of French as an advantage Very communicative, good attention to detail, focused on solutions and strives for improvement Very good work organization, initiative, loyalty, maturity, a positive attitude discretion, confidentiality Able to make things happen, work off of own initiative and an excellent team player Whilst confident in own abilities is sensitive to others to ensure the best team performance.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı Bursa ADECCO BURSA
Mağaza Satış DanışmanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.   En az lise mezunu, Mağazacılık ve beyaz eşya satışı konularında deneyim sahibi, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Proje Tasarım MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedirDanışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Tasarım Mühendisi'' aramaktayız.-Çelik konstrüksüyon konusunda tecrübeli,-Yapı statik hesap ve 2-3 boyutlu çizim programları konusunda bilgili,-Deprem hesaplamaları programlarına vakıf,-Ölçme kontrol konularında yetkinlik sahibi,-Teknik resim okuyabilen,-MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derecede bilen,-Takım çalışmasına uyum sağlayabilen,- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip.- Kocaeli/İzmit'te ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Temsilcisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Proje Satış TemsilcisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Satış Temsilcisi'' aramaktayız.- Teknik resim okuyabilen,- Ölçme bilgisine sahip,- MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derece bilen,- Maliyetlendirme tekniklerine hakim,- En az 2-3 yıl satış alanında deneyim sahibi,- Tecrcihen proje bazlı satış deneyimi olan,- Takım çalışmasına yatkın,- Üniversitelerin İnşaat, Metalurji, Makina ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip,- Kocaeli/İzmit'te ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite ve Saha Kontrol Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Proses Kalite ve Saha Kontrol MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedirDanışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proses Kalite ve Saha Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.- Proses Kalite Kontrol Metodolijisine hakim,- En az 2-3 yıl proses kalite alanında deneyim sahibi,- MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derecede bilen,- Teknik resim okuyabilen,- Ölçme kontrol konularında yetkinlik sahibi,- Boyutsal ölçme aletlerini kullanabilen,- ISO9001 Kalite Yönetim Sistemleri bilgisine sahip, kalite kayıtlarına göre raporlama yapabilen,- Yalın üretim teknikleri konusunda bilgili,- Sistem dökümantasyonu ve uygulamaları konusunda deneyimli,- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip.- Kocaeli/İzmit'te ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
İş Güvenliği UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bakanlık onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası'na sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Eğitim verebilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Çağrı Merkezi YetkilisiADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Çağrı Merkezi Yetkilisi" aramaktayız. TC vatandaşı olmak 1988 ve sonrası doğumlu olmak Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak  Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Üretim OperatörüADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası gıda ( gıda, finans, hububat ve yağlı tohumlar ve çelik ticareti ) alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye Kocaeli (Dilovası) fabrikasında görevlendirilecek sektör tecrübeli “Üretim Operatörü"  arayışımız bulunmaktadır.  Teknik lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik ya da Kimya bölümü mezunu olmak Üretimle ilgili genel bilgi sahibi olmak Benzer proseste minimum 2 yıl çalışmış olmak Takım çalışmasına uygun şekilde çalışabilmek EHS temel gerekliliklerini bilmek Kalite ve Gıda Güvenliği temel gerekliliklerini bilmek ISO22000 Yönetim Sistemlerini bilmek, uygulamak Kök Neden Analizi gibi problem çözme ve değerlendirme yöntemlerini bilmek uygulamak Microsoft Ofis programlarını ve bilgisayarı etkin olarak kullanmak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Marketing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Marketing Specialist for our multinational client which is a leading   providers worldwide of packaging solutions for food products of all types, life science and healthcare products as well as industrial items.  Bachelors degree Very good command of English (reading, writing and speaking) Minimum 2 years of marketing experience preferably in B2B Marketing Analytical thinking & customer focused Good knowledge of MS Office Applications, Photoshop and InDesign No military obligations for male candidates B class driving license is mandatory No restrictions to travel Residing on the Anatolian side Preferable male candidates  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Müşteri Hizmetleri UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Engelli Müşteri Hizmetleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen, En az 2 yıl çağrı merkezi tecrübesine sahip, Müşteri ilişkileri ve şikayet karşılama konusunda kendisine güvenen, Telefonda etkin iletişim kurabilen, Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek (Gece vardiyaları home office olmaktadır) Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Görsel Sunum UzmanıADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim )alanında faaliyet gösteren firmamızın KOCAELİ bayilerinde görevlendirilmek üzere sektör tecrübeli ''Görsel Sunum Uzmanı'' aramaktayız. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli, Minimum 2 yıl görsel sunum/ düzenleme deneyimine sahip, · MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip) Analitik, ticari zekası kuvvetli,  Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli , Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Planlama Uzmanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Ürün Planlama UzmanıADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim) alanında faaliyet gösteren firmamızın Kocaeli bayilerinde görevlendirilmek üzere sektör tecrübeli “Ürün Planlama Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli Minimum 2 yıl Ürün Planlama deneyimi olan MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip) Analitik,  ticari zekası kuvvetli Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Bölge Müdürü Kocaeli ADECCO GEBZE
Perakende Bölge MüdürüADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim )alanında faaliyet gösteren firmamızın Kocaeli bayilerinde görevlendirilmek üzere  sektör tecrübeli Perakende Bölge Müdürü aramaktayız.·         Tercihen üniversite mezunu·         Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli·         Minimum 2-3 yıl Bölge Müdürlüğü vb. pozisyonlarda deneyimli·         MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip)·         Analitik,  ticari zekası kuvvetli·         Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli·         Seyahat engeli bulunmayan·         Aktif araç kullanabilen·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni Kütahya ADECCO BURSA
Laboratuvar TeknisyeniADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimizin  Kütahya fabrikasında görev alacak Laboratuvar Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.   Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi bulunan, Seramik ya da cam üretiminde ve laboratuvar konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, kalite kontrol ölçümlemelerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı(Tekstil&Spor) Adana, Ankara, ... ADECCO ANKARA
Görsel Sunum Uzmanı(Tekstil&Spor)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim )alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye bayilerinde görevlendirilmek üzere sektör tecrübeli ''Görsel Sunum Uzmanı'' aramaktayız. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli, Minimum 2 yıl görsel sunum/ düzenleme deneyimine sahip, · MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip) Analitik, ticari zekası kuvvetli,  Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli , Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış*Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) ADECCO
ResepsiyonistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hızlı tüketim alanında  faaliyet gösteren, temel gıda ürünü üretiminde üretiminde ülke lideri iş ortağımız için "Engelli Resepsiyonist’’arayışımız vardır.  En az MYO mezunu Telefonları yönlendirebilecek derecede İngilizce bilgisine sahip olan MS Office programlarına hakim Resepsiyonistlik ya da asistanlık tecrübesi olan İşkur'a kayıtlı engelli raporu olan engelli aday arayışımız bulunmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
İhracat Operasyon UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hızlı tüketim alanında  faaliyet gösteren, temel gıda ürünü üretiminde üretiminde ülke lideri iş ortağımız için "İhracat Operasyon Uzmanı’’arayışımız vardır.  Üniversite Lisans mezunu Dış ticaret bilgisine hakim Yazılı ve sözlü ileri seviyede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Konsolosluk işlemlerinde sahada çalışmaya engel olmayacak bir engelin olması İşkur'a kayıtlı engelli raporu olan engelli aday arayışımız bulunmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN PLANLAMA MÜDÜRÜ-PERAKENDE İzmir ADECCO İZMİR
ÜRÜN PLANLAMA MÜDÜRÜ-PERAKENDEADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki özelliklere sahip “Ürün Planlama Müdürü” aramaktayız:  Perakende sektöründe, ürün yönetimi konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Analitik yaklaşıma sahip, yaratıcı, çok yönlü, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Ofis programlarına hakim, özellikle de Excel’i ileri derecede hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir’de ikamet eden veya edebilecekAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) Afyon, Muğla ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız : Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Muğla ve Afyon'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Customer Service Representative İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Customer Service RepresentativeADECCO GEBZE
 Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position in Business to Business Services is looking for a  'Customer Service Representative'.Bachelor's degree in economics, sociology, international relations, business administration, labour economics·         Prior experience in Customer service·         Service Industry experience preferred ·         Strong interpersonal skills  ·         Data interpretation and Analytical skills  ·         Advance skills in MS office with Excel and Word  ·         Advance command of English  ·         Positive way of seeing things, open-minded  ·         Interest in Customer Service and Customer Relations,      ·         Self-motivation with good manners·         Service attitude for professional  goals,·         Result-oriented mindset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Accounting SpecialistADECCO GEBZE
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position to 'Plastic sector' is looking for a  'Accounting Specialist'.- University graduate, majored in Business Admin., Economics or Finance,- 3-4 years of experience in accounting preferably in production sector,- Experience in Local&IFRS Cost Accounting,- Preparing Monthly checks in accordance with SOX requirements,- Good command of verbal and written English,- Experienced in ERP Applications (QAD EE, Logo Tiger),- Analytically thinking, Solution oriented and team worker,- Excellent knowledge of MS Office applications,- No military obligation for male candidates,- Hardworking and team player, Strong communication skills.- Preferably, home location in Gebze-İstanbul Anatolian Side.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüt Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Etüt SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da  Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren öncü müşterimiz  için 'Etüt Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Otomobil bakım ve onarımı konusunda mesleki tecrübeye sahip, İyi derecede Fransızca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Tele-Satış Yetkilisi İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Tele-Satış YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim teknolojileri ve araç takip sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Dönemsel Tele-Satış Temsilcisi’’arayışımız vardır. En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi satış deneyimli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesine önem veren, İkna kabiliyeti yüksek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Vertriebsingenieur İstanbul(Asya) ADECCO
VertriebsingenieurADECCO
Adecco ist ein weltmarktführer Unternehmen in der Bereich Humanressourcen und Arbeitslösungen. Es teilt seinem umfangreichen Wissen mit seinen Kunden über globale Perspektive für die lokale Bedürfnisse. Adecco Group bietet Arbeitsmöglichkeiten mehr als 750.000 Menschen auf einer täglichen Basis mit seiner 5.500 Filialen und 33.000 Mitarbeitern in mehr als 60 Ländern und Regionen. Adecco Group ist ein  Unternehmen von Fortune 500 und wird von SIX Swiss Exchange bestanden.Wir haben ein Stellenangebot für ein internationales Unternehmen in bezug auf 'Vertriebsingenieur' Position. Das bringen Sie mit:  Sie verfügen über eine abgeschlossene Ausbildung zum Elektroingenieur, Maschinenbau und Mechatronik, Sehr gute Deutschkentnisse, Militärdienst zu beenden, In asiatischen Seite von Istanbul zu bewohnen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Continuous Improvement Coordinator Ankara, Balıkesir... ADECCO BURSA
Continuous Improvement CoordinatorADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Continuous Improvement Coordinator’ for our client which is leading in textile sector with the qualifications below; Degree in Engineering (preferably in Mechanical or Industrial Engineering) Advanced in English Familiar with Lean Manufacturing Tools & Techniques Trained in Lean Manufacturing Lead improvement activities Lean Six Sigma Master Black Belt Resided or can be reside at Bursa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Administrative Assistant Ankara ADECCO ANKARA
Administrative AssistantADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an Administrative Assistant for our client which is operating in networking sector in Ankara. University degree, Min. 2 years of professional experience in a similar or compatible position, Excellent command of both written and spoken English, Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments, Strong planning and organizational skills, Excellent written and verbal communication skills, Detail oriented,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Procurement Executive Bursa ADECCO BURSA
Procurement ExecutiveADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Procurement Executive’ for our client which is leading in textile sector with the qualifications below;  University Degree. Detailed knowledge and understanding of best practice procurement and proven experience in applying these to day-to-day procurement activities and documentation. Computer literate and experienced in use of standard spreadsheet and Word Processing software packages.( Excellent knowledge of MS Office programs) Commitment to excellence, high integrity and strong ethics Customer focus SAP knowledge desirable Ability to communicate effectively and to influence others both internally and externally and written reports. Experience in preparing, reviewing and agreeing Contract terms and conditions and commercial schedules. Substantial proven experience in a procurement function involved in high risk, high value, complex works, services and supplies covering a range of categories. A proven record in establishing contracts of this nature and leading commercial negotiations at a senior level is essential. Excellent command of written and spoken English Self starter and eager to learn Good team player and results oriented No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Sipariş Alma Temsilcisi Bursa ADECCO BURSA
Müşteri Sipariş Alma TemsilcisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da Tekstil Sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için 'Müşteri Sipariş Alma Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri Hizmetleri Bölümünde en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI Kocaeli, Sakarya ADECCO GEBZE
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın SAKARYA // Hendek'te yer alan yeni üretim tesisinde görevlendirmek üzere "Bütçe Raporlama Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun (tercihen yüksek lisans yapmış ve/veya yapmakta olan), Bütçe, Mali Raporlama, Maliyet Muhasebesi alanında en az 4 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü analitik düşünce yapısına sahip, ERP uygulamalarını aktif şekilde kullanabilen (özellikle SAP sisteminin etkin kullanılması tercih sebebidir) Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanan (Özellikle excel’in etkin kullanılması tercih sebebidir), Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip, Hedef ve sonuç odaklı, detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş Raporlama becerileri gelişmiş, Sakarya ya da İzmit'te  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı Ankara, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Servis DanışmanıADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Manisa, Samsun 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) Ankara, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Manisa, Samsun 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) Ankara, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız :  Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Manisa, Samsun 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Uygulama MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Uygulama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve bağlı bulunduğu ekibi ürünler hakkında gerektiğinde eğitebilecek, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan ve tamamlamış olan, Müşteri ilişkileri konusunda kendisine güvenen ve bağlı müşterileri yaratabilecek, Talaşlı imalat, metal işleme ve kesici takımlar hakkında minimum 3 yıl satış tecrübesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elemanı Bursa ADECCO BURSA
Elektrik ElemanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'nın  önde gelen ana sanayilerinden olan müşterimiz için Elektrik Elemanı arayışımız mevcuttur.• Endüstri Meslek Lisesi tercihen Elektrik bölümü mezunu,• Ekip çalışmasına yatkın,• Askerlik görevini tamamlamış,• Tercihen Elektrik alanında tecrübesi olan,• Gemlik ve Orhangazi ilçelerinde ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Bursa ADECCO BURSA
Supplier Quality EngineerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Supplier Quality Engineer’ for our client which is leading in automotive sub-industry sector with the qualifications below; An engineering degree from a well recognized university At least 2-3 years of experience in automotive sector At least 2-3 years of experience as a Quality Engineer Very good level of English (French, Italian or German would be a plus)  Good knowledge of computer skills; all office programs, (Catia, SAP, etc. would be a plus) Dynamic, team player, good interpersonal skills Valid driving licence, no restriction for travel in and out of country No military service obligation for male candidates 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Engineer Bursa ADECCO BURSA
Production EngineerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Production Engineer’ for our client which is leading in automotive sub-industry sector with the qualifications below;·         Mechanical engineering degree,·         3-4 years of experience in press department in automotive sector,·         Very good level of English,·         Good knowledge  about  tandem and feed presses,·         Good knowledge about  metal sheet forming and cutting technology,·         Good knowledge of computer skills; (Catia, SAP, etc. would be a plus),·         Valid driving licence, no restriction for travel in and out of country,·         No military service obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Bölge Sorumlusu -Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Satış Sonrası Bölge Sorumlusu -AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere "SATIŞ SONRASI BÖLGE SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl benzer pozisyonda çalışmış, Yetkili satıcıların satış sonrası fonksiyonlarında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, Seyehat engeli olmayan,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Muhasebe UzmanıADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 50.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmanın Gebze / Şekerpınar'daki lokasyonu için 'Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Üretim sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip SAP ve Microsoft Office programına hakim Genel muhasebe, İthalat-İhracat muhasebesi, Maliyet Muhasebesi, TTK, VUK, İş Kanunu ve Gümrük Mevzuatına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş Gebze’de ya da İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Analitik düşünme ve iletişim becerileri güçlü Detaylara önem veren,titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş Tercihen İngilizce bilen Tercihen SMMM belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Müdürü Kocaeli, Sakarya ADECCO GEBZE
İhracat Bölge MüdürüADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın Sakarya Hendek'te yer alan yeni üretim tesisinde görevlendirmek üzere "İhracat Bölge Müdürü" arayışımız mevcuttur.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda ve tercihen Gıda ve/veya Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe tecrübeli MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Adaptasyon yeteneği ve motivasyonu güçlü, İleri düzeyde İngilizce okuma, yazma ve konuşma becerisine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Sakarya ADECCO GEBZE
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın Sakarya Hendek'te yer alan yeni üretim tesisinde görevlendirmek üzere "İnsan Kaynakları Müdürü" aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında, tercihen üretim yapan firmalarda  en az 10 yıl yöneticilik deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Personel özlük işleri, İş Kanunu ve SGK uygulamalarında hakim İletişim becerisi yüksek, Raporlama becerileri gelişmiş, Sakarya ya da İzmit'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Sakarya ADECCO GEBZE
Üretim MüdürüADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın Sakarya Hendek'te yer alan yeni üretim tesisinde görevlendirmek üzere "Üretim Müdürü" aramaktayız.  Tercihen Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Gıda üretimi sektöründe konusunda en az 5 yıllık üretim ve yöneticilik tecrübesi olan, Şirket ve Üretim stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması konusunda görev alabilecek, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgili, Iso 22000 Gıda Güvenliği prosesine hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlikle görevini tamamlamış, Sakarya ya da İzmit'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
General Accounting Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
General Accounting SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Accounting Specialist for our multinational client which is a leading global consultancy company.GENERAL ACCOUNTING SPECIALISTOur ideal candidate is expected to have following skills:  University degree from relevant departments 5 years of experience in a general accounting Experienced in BA-BS declarations and every declarations such as tax return Advanced level in English, both written and verbal Good communication skills Self diciplined, able to work with multitask job description Ability to create and implement systematic approach Advanced knowledge in Microsoft Word, Microsoft Excel 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri ilişkileri Sorumlusu (Otomotiv) Bursa ADECCO BURSA
Müşteri ilişkileri Sorumlusu (Otomotiv)ADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da  Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren öncü müşterimiz  için 'Müşteri İlişkileri Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede Fransızca bilgisine sahip, Min. 3 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, MS Office, AS400, Query programlarını ektin bir şekilde kullanabilen, Sorunları çözme yeteneğine sahip ve sonuç oldaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Direktörlük Asistanlığı Bursa ADECCO BURSA
Kalite Direktörlük AsistanlığıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz  için 'Kalite Direktörlüğü Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden (İletişim, Halkla İlişkiler, Sosyal Bilimler vb.) mezun, İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca yazma ve konuşma becerisine sahip, Yazılı ve sözel iletişim becerisi güçlü, temsil yeteneğine sahip, İşbirliği, iletişim, koordinasyon, planlama, organizasyon ve takip, zaman yönetimi yetkinlikleri güçlü olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Temel SAP bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden ve edebilecek olan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı Bursa ADECCO BURSA
Bordro UzmanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz  için 'Bordro Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olan, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Üst-orta düzeyde İngilizce bilen, MS office programlarını etkin kullanabilen, SAP HR modül bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden ve edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Yönetimi Uzmanı Bursa ADECCO BURSA
Yetenek Yönetimi UzmanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz  için 'Yetenek Yönetimi Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yönetim, insan kaynakları ya da davranış bilimleri alanında yüksek lisans yapmış, Tercihen Yetenek Yönetimi süreçlerinde min. 1 yıl kurumsal şirket ya da danışmanlık şirketi deneyimi olan, Kişisel farkındalığı ve motivasyonu yüksek, Araştırmayı, okumayı seven ve öğrenmeye istekli, Uzun vadeli düşünebilen ve değişime istekli bir şekilde uyum sağlayan, Yeni ve yaratıcı fikirler geliştirmekten keyif alan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, ikna edebilen, İlişki geliştirme ve müşteri odaklılık yetkinlikleri güçlü, Analitik yaklaşan, planlama ve süreç geliştirmeyi seven, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Operasyonları Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Gümrük Operasyonları SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz  için 'Gümrük Operasyonları Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan, B sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 5 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan, İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan, Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz. Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen, Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Eğitim UzmanıADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektörüne faaliyet gösteren müşterimiz için Eğitim Uzmanı aramaktayız.- Teknisyen (Kaporta-Boya), Servis Müdürü, Servis Danışmanı,Yedek Parça eğitimlerini hazırlamak ve vermek,- Avrupa Merkezden gelen güncel eğitim dukümanlarının ve kullanıcı kitaplarının çevirilerini gerçekleştirmek ve bu doğrultuda güncel bilgileri paylaşmak,- Bayilerde işbaşı eğitimler gerçekleştimek,sonuçlarını raporlamak,- Eğitim raporlarını kaydetmek,- Yıllık satış sonrası eğitim planlarını hazırlamak.- İhtiyaç halinde mevcut programın dışında yeni eğitimler planlamak ve eğitimlerin verilmesini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Asya) ADECCO
Depo GörevlisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Depo Görevlisi’’arayışımız vardır.• İlköğretim ve ortaokul mezunu,• Askerlik görevini tamamlamış,• Vardiyalı çalışabilecek,• 35 yaşını aşmamış,• Fiziksel engeli olmayan,• Enerjik, güleryüzlü,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Tercihen bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Müdürü İstanbul(Avr.) Badenoch&Clark
Muhasebe ve Finans MüdürüBadenoch&Clark
  İlgili bölümlerden en az 4 yıllık lisans mezunu olmak Daha önce benzer bir pozisyonda ( tercihen eğitim sektöründe)  minimum 11 yıl ve üzeri deneyim sahibi olmak Almanca / İleri düzey İngilizce / İyi düzey Genel muhasebe bilgisine çok iyi düzeyde sahip olmak Finansal tablo hazırlama konusunda çok iyi düzeyde bilgi sahibi olmak Logo ve vb. muhasebe programları hakkında çok iyi düzeyde bilgi sahibi olmak Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu’nda yer alan gelişmeleri yakından takip etmek Bütçe ve raporlama alanında iyi düzeyde bilgi sahibi olmak Sayım (Stok, sabit kıymet, kasa vb.) ve mutabakat süreçleri hakkında iyi düzeyde bilgi sahibi olmak Nakit ve fon yönetimi konularına iyi düzeyde hakim olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü İstanbul(Avr.), ... ADECCO İZMİR
Pazarlama ve Kurumsal İletişim MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider restoran zincirlerinden olan müşterimiziçin   "Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü"  arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda yönetici olarak en az 5 yıl, mesleki olarak da en az 8 yıl deneyimli olan, Tercihen perakende veya FMCG sektöründe deneyimli, İyi derece İngilizce bilen, Office programlarını ileri seviyede kullabilen, Seyahat engeli olmayan, İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan, Müşteri  ve sonuç odaklı, yenilikçi, iletişim ve problem çözme becerisi güçlü, Stratejik pazarlama, marka ve kurumsal kimlik yönetimi alnında deneyimli, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Indirect Channel Account Manager/SAMSUN Samsun ADECCO ANKARA
Indirect Channel Account Manager/SAMSUNADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Indirect Channel Account Manager  for our client which is operating in energy sector in Samsun. Bachelor’s degree, Min 5 years experience in sales,especially in energy or FMCG sectors, Understand account management in terms of customer relationship management and customer service management (as opposed to just selling), Strong analysis and problem solving ability, Track record in delivering results and achieving business/sales targets, Drive, self-motivated, high on achievement; result-oriented, able to work under pressure, Demonstrated ability to identify and improve service offerings in line with customers operations and processes, Ability to build and maintain positive customer relationships and work in a team-orientated environment, Previous experience in managing stakeholder issues and account plans highly desired, Excellent negotiation, communication and networking skills, Demonstrates a good knowledge of HSSE standards and practices, Fluent in English (writing and conversation), Good PC skills,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi Ankara ADECCO ANKARA
Üretim YöneticisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kağıt karton üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Mersin'de görev almak üzere ' Üretim Yöneticisi ' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri, Makine, Sistem veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 5-10 yıl tecrübeli, min 3 yıl ekip yönetim deneyimi kazanmış, Kağıt karton veya ambalaj sanayiinde benzer pozisyonlarda yer almış, Çok iyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, Üretim, ambalaj prosesi, yalın üretim, TPM, verimlilik konularında hakimiyeti yüksek, Tercihen SAP bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Mersin ADECCO ANKARA
İnsan Kaynakları UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Mersin'de görev almak üzere ' İnsan Kaynakları Uzmanı ' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl tecrübeli, Personel özlük işlemleri ve bordro süreçlerinde bilgi sahibi,  Çok iyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, İş Kanunu, SGK vb. yasal mevzuat hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Kalite Güvence ve Kontrol MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe talaşlı imalat alanında faaliyet gösteren firmamız için, Ankara' da görev almak üzere ' Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü ' arayışımız bulunmaktadır. Üretim sektöründe talaşlı imalat alanında kalite kontrol ve güvence konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 iç denetçi sertifikalarına ve deneyime sahip, İletişim ve yönetim becerileri güçlü, Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Ankara ADECCO ANKARA
Muhasebe SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe ve Genel muhasebe alanında tecrübeli, Stok yönetimi ve tahsilattan sorumlu olabilecek, Yoğun ve hızlı çalışma temposuna alışık, Hedef ve  sonuç odaklı çalışabilecek, Prezentasyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kuyumculuk Malzeme ve Makine sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Satış Mühendisi” aramaktayız.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Ofis Elemanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Engelli Ofis ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında lider müşterilerimiz için "Engelli Ofis Asistanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe Müdür YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ilaç-prokimya-petrokimya sektöründe hizmet gosteren grup şirketi müşterimiz için Muhasebe Müdür Yardımcısı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, İleri seviye Excel kullanabilen, Büyük ölçekli bir firmada minimum 3 yıl muhasebe müdür yardımcısı deneyimi olan, Ekip yönetmiş, İthalat/ihracat muhasebesi yapmış, Temel muhasebe prensiplerine hakim ve uygulamış, kontrolünü yapmış, Netsis/Logo programlarını bilen, Bay/ Bayan Tercihen Sarıyer ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Tahsilat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Çağrı Merkezi Tahsilat UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında lider bir hukuk firması adına "Borç Takip Yetkilisi" aramaktayız.  Firmalara borcu bulunan kişileri telefon ile arayarak borçlarını yasal takibe düşmeden önce ödemeleri konusunda seçenekler sunmak, Tahsilatlarını gerçekleştirebilmeleri için taksitlendirme, kredilendirme vb. öneriler sunarak borçlarını ödemelerini sağlamak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Control Specialist İstanbul(Avr.) ADECCO
Financial Control SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Finance Control Specialist for our client which is operating in brand-licensing sector in İstanbul.A leading entertainment and brand-licensing company specializing in the marketing, sales and development of value added licensing programs; operating in Central and Eastern European markets that has affiliates in Russia, Poland, Hungary, Romania and Czech Republic;  seeks a “Finance Control Specialist”.    Bachelor's degree in Economics, Finance, Business Administration or related fields from a leading university, Minimum 5 years proven working experience in finance in an multi-national company/environment, Excellent command of written and spoken English, Strong knowledge of Microsoft Office (emphasis on Excel), Competency in IFRS and Turkish and International Managerial Accounting, Experience in all key finance areas including; budget, tax and international operations / transactions, Result and detail oriented and high level of proactive behavior, Excellent  analytical, organizational, interpersonal and communication skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Temsilcisi Ankara ADECCO ANKARA
Kurumsal Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere Kurumsal Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal Müşteri Yönetimi ve Kurumsal Satışta  tecrübeli,  Günlük randevu ve  ziyaret planı doğrultusunda çalışma tecrübesi olan,  Günlük /Haftalık /Aylık satış hedefleri ile çalışabilecek,  Yoğun ve hızlı çalışma temposuna alışık, Hedef ve  sonuç odaklı çalışabilecek, Prezentasyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Bay/Bayan Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdürü Çankırı ADECCO ANKARA
Muhasebe MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz HIZLI TREN ekipmanları üretim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için Çankırı'da görev almak üzere Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali müşavirlik belgesi bulunan, Ekip yönetme tecrübesi bulunan, Maliyet Muhasebesi bilen, Raporlamaların yapılmasından sorumlu olabilecek, İleri düzey İngilizce ya da Almanca bilgisi olan, Çankırı'da ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdır. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Aftersales Marketing Specialist İzmir ADECCO İZMİR
Aftersales Marketing SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.    We are looking for a‘Aftersales Marketing Specialist”  for our international client, in automotive sector, with the qualifications below; Bachelor degree in Business Administration, Marketing or in Engineering Sciences. S/he should have minimum 3 years of marketing experience, preferably on automotive part sales. The candidate should possess good communication skills along with analytical thinking. Fluency in English is a must.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Müdürü - (GIDA) Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış Müdürü - (GIDA)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için 'Bölge Satış Müdürü'  arayışımız bulunmaktadır. Görev yeri Ankara’dır. Adaylarda aranan nitelikler aşağıda belirtilmiştir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (gıda mühendisliği, işletme vb bölümler tercih sebebidir) Gıda(FMCG) alanında en az 8-10 yıl tecrübeye sahip, Distribütör yönetimi konusunda tecrübeli, Tercihen distribütör yönetiminde donmuş gıda tecrübesine sahip, Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl tecrübe kazanmış, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Müdürü (Savunma Sanayi) Ankara ADECCO ANKARA
Mühendislik Müdürü (Savunma Sanayi)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayi alanında faaliyet gösteren uluslararası firmamız için, sektör tecrübeli, "Mühendislik Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. (Ankara) Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun. Minimum 8 - 10 yıl sektör deneyimine sahip,(yöneticilik deneyimi olan) İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Tasarım yeteneğine sahip ( elektrik, elektronik, sistem, mekanik, yazılım vb) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Pazarlama Müdürü İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Pazarlama MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir Büyüyen organizasyonumuzda görev almak üzere Saha Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen Min. 3 yıl pazarlama tecrübesi bulunan Satış bütçe ve hedefleri oluşturabilecek ve bu bağlamda yeni müşteri ziyaretleriyle kazanımlar gerçekleştirecek Satış ağı planlama ve dağıtım bütçelerini oluşturma alanlarına hakim Ekip kurma ve yönetme deneyimine sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü Ms Office programlarına hakim ve ileri düzey excel bilgisine sahip Sunum becerileri yüksek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Çankırı ADECCO ANKARA
İç DenetçiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz HIZLI TREN ekipmanları üretim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için Çankırı'da görev almak üzere İç Denetci arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli,  Muhasebe bilgisi bulunan, Raporlamaların yapılmasından sorumlu olabilecek, İleri düzey İngilizce ya da Almanca bilgisi olan, Çankırı'da ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdır. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı Ankara, Bursa, ... ADECCO
İşe Alım DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Yurtdışı Satış MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, beyaz eşya ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "YURTDIŞI SATIŞ MÜHENDİSİ”arayışımız bulunmaktadır. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmakAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU Afyon, Antalya... ADECCO İZMİR
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olan firmamız için Antalya, İzmir,Usak,Denizli,Afyon,Isparta ,Mugla,Aydin,Burdur bölgelerinde görevlendirilmek üzere 'Bölge Satış Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı Afyon, Antalya... ADECCO İZMİR
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' aramaktayız. En az meslek yüksek okulu, tercihen üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve ikna becerisi güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın, B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antalya, Alanya, Denizli, Isparta, Aydın, Uşak, Afyon, Muğla veya İzmir illerinden birinde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ-ANTALYA Antalya ADECCO İZMİR
MAĞAZA MÜDÜRÜ-ANTALYAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Antalya Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antalya’da ikamet edenAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME ŞEFİ Adana, Afyon, ... ADECCO
İŞLETME ŞEFİADECCO
 Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için "İŞLETME ŞEFİ” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Minumum 3 yıl HES projelerinde tecrübeli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip idare, sevk ve yönetimini yapabilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Specialist-Konya/ Kayseri Kayseri, Konya ADECCO ANKARA
Sales Specialist-Konya/ KayseriADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Sales Specialist" for our multinational client which is operating in tyre sector in Konya and Kayseri.    Bachelor’s  Degree, Minimum of two years’ experience of sales in field, Good interpersonal skills, Excellent written and spoken English language skills, High level of numeracy skills, Adaptable and flexible attitude to work with a desire to progress,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Credit Controlling Specialist Ankara ADECCO ANKARA
Credit Controlling SpecialistADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Credit Controlling Specialist  for our client which is operating in construction chemicals sector in Ankara. Bachelor’s degree in management and/or economics, master’s degree preferred. 3 to 5 years of experience working for the collection process and/or controlling in companies, Proficient computer skills, (especially in excel) Fluent in English, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant Ankara ADECCO ANKARA
Executive AssistantADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an Executive Assistant for our client which is operating in informatics sector in Ankara. University degree, Min. 2 years of professional experience in a similar or compatible position, Excellent command of both written and spoken English, Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments, Strong planning and organizational skills, Excellent written and verbal communication skills, Detail oriented,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMANI İzmir ADECCO İZMİR
DIŞ SATIN ALMA UZMANIADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "DIŞ SATIN ALMA SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip İthalat, gümrükleme ve satın alma konusunda tecrübeli İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, Gümrük prosedürlerine hakim Hatay, Karşıyaka ve Bornova bölgelerinde ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Elemanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Teknik Destek ElemanıADECCO
Teknik lise ya da üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Japonca ve/veya İngilizce bilen, Ofis programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Proje MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kuzey Afrika enerji projesinde görevlendirilmek üzere 'Proje Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Teklif UzmanıADECCO
Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadırDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründeki alüminyum firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''Teklif Analiz Uzmanı'' aramaktayız.  Mimarlık,teknikerlik ve makina ressamlığı gibi bölümlerin Önlisans veya lisans programlarından mezunu, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Logical programını iyi düzeyde kullanabilen, Haftanın 6 günü çalışmaya uygun( cumartesi yarım gün) Müşteri yönetimi konusunda deneyimli, İletişimi kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Yurtdışı Satış UzmanıADECCO
Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadırDanışmanlığını yapmakta olduğumuz global bir lojistik firması için aşağıdaki özelliklere sahip 'Karayolu Satış Uzmanı' aramaktayız. Lisans mezunu, Yurtdışı Satış deneyimi olan, Saha satış ya da aktif satış deneyimi olan, İyi düzeyde ingilizce bilen,  Müşteri memnuniyeti ve satış odaklı, Tercihen forwarder firma deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişim ve ikna becerileri güçlü, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, empati kurabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Denizyolu Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Denizyolu Operasyon UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global bir lojistik firması için 'Denizyolu Operasyon Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip Forwarder taşımacılığı sektöründe minimum 1-2 yıl deneyimi olan, Ms Office kullanımına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu Sorumluluk sahibi, kişisel gelişime açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
kalite ve ar-ge sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
kalite ve ar-ge sorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Kalite Kontrol ve Ar-Ge Sorumlusu” aramaktayız.  Üniversitelerin tercihen kimya bölümünden mezun, Kalite kontrol ve Ar-ge alanında deneyimli, Tekstil parça baskı konusunda tecrübeli, Laboratuvar ortamında daha önceden çalışmış, İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İzmir ADECCO İZMİR
SATIN ALMA YÖNETİCİSİADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için "SATIN ALMA YÖNETİCİSİ” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Benzer pozisyonda minimum 6 yıl tecrübeli Sistem kurulumunu gerçekleştirecek Lojistik, gümrükleme ve satın alma konusunda tecrübeli İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, MS Office Programlarına (Word, Excel ve Power Point) hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sözlü iletişimi güçlü, işbirliği ve dayanışmaya önem veren,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı Ankara ADECCO
Dış Ticaret UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın organizasyonu için, Ankara’da görevlendirilecek 'Dış Ticaret Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. * Kozmetik sektöründe 3-5 yıl arası tecrübeli,* Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, * Yurtiçive Yurtdışı fuar deneyimi olan,* Ekip çalışmasına uygun,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü / Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Bölge Müdürü / Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için Bölge Müdürü ve Satış Mühendisi pozisyonlarında arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin makina ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Endüstriyel ürünlerin satışı, konveyor bant ve transmisyon kayış satışı alanında deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gereklidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) ADECCO
Servis TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuyumculuk malzeme ve makine sektöründe, sektör lideri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Teknisyeni" aramaktayız.Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi olanYurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,Ekip çalışmasına yatkın,30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Teknik Destek ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Teknik Destek Personeli” aramaktayız.İyi derecede Autocad bilgisi,Logikal programına hakim olacak, girilen katalog verilerinin kontrolünü sağlayacak,İmalat ve montaj bilgisi olan,Kalıp dizayn ve ölçülendirme yapabilecek,3d çizim bilgisi olan,Tercihen İngilizce bilen,Aktif araç kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İzmir ADECCO İZMİR
GrafikerADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Grafiker’ aramaktayız.   Üniversite veya Teknik Lise (Matbaa, tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu,Adobe Illustrator ,Artpro , Photoshop , Freehand , Artios CAD,Visualizer , Excel – Powerpoint – Word  programlarını iyi derece de kullanabilenAmbalaj sektöründe ve Ofset baskı konusunda deneyimli,Ofset renk ayrımı konusunda ve baskı öncesi proseslerde tecrübeli,Mac Operatörlüğü düzeyinde Macintosh kullanımı çok iyi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)  Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Account Manager (Water Treatment Chemicals) İstanbul(Asya) ADECCO
Account Manager (Water Treatment Chemicals)ADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a ‘’Account Manager’’ for our client which is global market leader in chemical distribution with the qualifications below; Min.3 years of sales experience in Water Treatment Chemicals, Well recognised sales and marketing knowledge related with WT Industry , BS in Chemical  Engineering or Environmental Engineer, Fluency in English, Good command of MS Office programs, Using of design software program for membrane and ion exchange process is a plus, Experienced in RO (Reverse Osmosis) , UF membrane , ion exchange Resin and Activated   Carbon Sales is a plus, Knowledgeble about other WT products such as antiscalants, flocculants and polymers, Dynamic, customer oriented,result driven, team player with good communication skills. Completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Tedarik UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Tedarik Uzmanı" aramaktayız.Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, geribildirimi etkin, sistemli, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Operasyon SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz spor zemin üretiminde faaliyet gösteren müşterimiz için "Operasyon Sorumlusu" aramaktayız.Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Müşteri odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, geribildirimi etkin, sistemli, sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Yurtdışı Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz spor zemin üretiminde faaliyet gösteren müşterimiz için "Yurtdışı Satış Sorumlusu" aramaktayız.Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Arapça bilen, Dış ticaret süreçlerine hakim, Satış alanında en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtiçi Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Yurtiçi Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz spor zemin üretiminde faaliyet gösteren müşterimiz için "Yurtiçi Satış Sorumlusu" aramaktayız.Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Satış alanında en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Planlama Uzmanı Adana, Kayseri... ADECCO ANKARA
Ürün Planlama UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim) alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye bayilerinde görevlendirilmek üzere sektör tecrübeli “Ürün Planlama Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli Minimum 2 yıl Ürün Planlama deneyimi olan MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip) Analitik,  ticari zekası kuvvetli Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Konya, Mardin, ... ADECCO ANKARA
Bölge Satış SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olan firmamız için Konya, Karaman ve Mardin’de görevlendirilmek üzere 'Bölge Satış Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Uygulama MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstri sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “UYGULAMA MÜHENDİSİ” aramaktayız. Üniversitelerin bilgisayar,elektronik veya makine mühendisliği bölümlerinden mezun,PLC mikroişlemci ve bilgisayar program dillerine ilgi duyan,Elekronik ve mekanik bakım mühendisliği konularına ilgi duyan,En az bir teknik çizim programına hakim, 3 boyutlu tasarım yapabilen,Toleranslandırma ve geometrik toleranslar konularında bilgi sahibi,teknik resim yorumlayabilen,Yazılı ve sözlü iletişimi etkili, diksiyonu düzgün,Çok iyi seviyede ingilizce bilen,Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,Askerliğini yapmış,Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plant Manager İzmir ADECCO İZMİR
Plant ManagerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.    We are looking for a "Plant Manager"  for our international client  in manufacturing sector with the qualifications below; Bachelor's degree in  Mechanichal Engineering, Industrial Engineering or Metallurgy Engineering, Min 3 years experience  plant  management in a manufacturing environment. Prefered Cement, mining and heavy industry  experience Exposure with managing a union environment. Working knowledge of budgets and financial(s) statements. Background with manufacturing methods, process improvement programs and procedures required.  Advanced level of English, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Team Leader Bursa, İstanbul(Avr.)... ADECCO İZMİR
Production Team LeaderADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Production Team Leader" our international client in tobacco sector  with the qualifications below;  University degree in Mechanical, Electrical - Electronics or Industrial Engineering (Prefered one of the  best 10 universities in  Turkey) 2-3 years of experience in a multinational manufacturing environment Experience in people management Fluency in spoken and written English Good command of MS Office Applications Able and willing to work in shifts Completed or deferred military service (For male candidates) Working  place  Izmir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOTİV HVAC MÜHENDİSİ İzmir ADECCO İZMİR
OTOMOTİV HVAC MÜHENDİSİADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "OTOMOTİV HVAC MÜHENDİSİ” arayışımız bulunmaktadır.  • Üniversitelerin Makine / Uçak/ Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun• Tercihen Makina Mühendisliği alanında yüksek Lisansını tamamlamış veya Yüksek Lisans yapmaya engeli olmayan,• CATIA ve/veya INVENTOR kullanabilen,• Otomotiv sektöründe HVAC (ısıtma-havalandırma-soğutma ) sistemleri konusunda deneyimli,• Tercihen CFD analiz programı kullanabilen,• İleri derecede ingilizce bilen,• Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI BÖLGE SORUMLUSU Ankara, İzmir ADECCO İZMİR
SATIŞ SONRASI BÖLGE SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz motorlu araçlar üzerine faaliyet gösteren müşterimiz için "SATIŞ SONRASI BÖLGE SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Orta derecede İngilizce bilgisine sahip Minimum 1 yıl benzer pozisyonda çalışmış Yetkili satıcıların satış sonrası fonksiyonlarında tecrübeli İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist & Admin Assistant İzmir ADECCO İZMİR
Receptionist & Admin AssistantADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “RECEPTIONIST & ADMIN ASSISTANT” for our international client in CONSTRUCTION sector with the qualifications below;Minimum 2 years of experience in handling Reception.Knowledge of MS OfficeKnowledge of English LanguageTelephone Skills, Verbal CommunicationGood listening skillsBeing cheerful, Smiling and professional appearance 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Dijital Pazarlama UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Amerika menşeili gayrşmenkul sektörünün önde gelen firmasında görev alabilecek "Dijital Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 Yıllık Eğitim Veren Bölümlerinden Mezun İleri Seviyede Yazılı ve Sözlü İngilizce Bilgisine Sahip Daha önce benzer pozisyonda 2-3 yıl kadar görev almış  Sosyal medya hesapları, web siteleri ve marka yönetimi konularında tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen  İletişim Becerileri Kuvvetli, Ekip Çalışmasına Yatkın 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Operasyon Müdürü İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Yurtdışı Operasyon MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Yurtdışı Operasyon Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İthalat / İhracat operasyon süreçlerinin yönetiminde deneyimli, Tercihen otomotiv veya otomotiv yan sanayi firmalarında görev yapmış,adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat ve Pazarlama Müdürü İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
İhracat ve Pazarlama MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "İhracat ve Pazarlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Fransızca olmak üzere ikinci bir yabancı dil bilgisi olan, Yurtdışı satış süreçlerinin yönetiminde deneyimli, Tercihen otomotiv veya otomotiv yan sanayi firmalarında görev yapmış,adaylar değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Yazılım UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  sağlık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Yazılım Destek Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır. Minimum önlisans bilgisayar programcılığı ya da lisans mühendislik bölümlerinden mezun, Minimum iki yıl profesyonel iş deneyimi sahibi, tercihen sağlık sektöründe yazılım geliştirmiş, Çok iyi seviyede ORACLE SQL ve PL/SQL bilgisine sahip, Çok iyi seviyede ORACLE FORM DESIGNER ve REPORT DESINGER bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Üst Düzey Yönetici Asistanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen Üst Düzey Yönetici Asistanı rolunde deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gereklidir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Perakende Bölge Müdürü (Tekstil & Spor) Adana, Ankara, ... ADECCO ANKARA
Perakende Bölge Müdürü (Tekstil & Spor)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası mağazacılık (spor giyim )alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye bayilerinde görevlendirilmek üzere  sektör tecrübeli Perakende Bölge Müdürü aramaktayız.·         Tercihen üniversite mezunu·         Perakende sektöründe moda/spor alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli·         Minimum 2-3 yıl Bölge Müdürlüğü vb. pozisyonlarda deneyimli·         MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel bilgisine sahip)·         Analitik,  ticari zekası kuvvetli·         Yazılı/sözel iletişimi kuvvetli·         Seyahat engeli bulunmayan·         Aktif araç kullanabilen·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış*Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Bordro ve Özlük İşleri Kıdemli UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal bir müşterimiz adına "Bordro ve Özlük İşleri Kıdemli Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 Yıllık Eğitim Veren Çalışma Ekonomisi, İşletme , İktisat, Endüstri İlişkileri bölümlerinden Mezun, En az 7 yıl bordro ve özlük işleri konusunda deneyimli ve SAP HR modülünü kullanmış, İş kanunu, SGK ve İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, araştırmacı ve yasal mevzuat degişikliklerini takip eden, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmeliklerinin talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin yapılması, Manuel bordro ve kıdem/ihbar tazminatı hesaplaması yapabilen ve sözlü/yazılı raporlama becerisi kuvvetli olan, Yıllık personel ödemelerinin bütçesinin hazırlanması ve bütçe-fiili durumlarının takip edilmesi sürecinde rol almış,  En az 4 yıl ekip yönetimi tecrübesi olan, MS Ofis programlarını aktif kullanabilen ve İleri derecede Excel kullanabilen, Tercihen İngilizce Bilgisine Sahip, Tercihen İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Personel İzmir ADECCO İZMİR
Teknik PersonelADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektronik ve otomasyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için TEKNİK PERSONEL arayışımız bulunmaktadır.· Minimum önlisans mezun,(Tercihen elektik-elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen 2 yıl elektronik ve otomasyon sistemlerinde teknik anlamda (kapalı devre kamera sistemleri, görüntüleme intercom, geçiş kontrol, x-ray ve metal arama detektörleri, güvenlik sistemleri)deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi ile analitik düşünme yetkinlikleri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜDÜRÜ-OTOMOTİV İzmir ADECCO İZMİR
ÜRETİM MÜDÜRÜ-OTOMOTİVADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Üretim Müdürü arayışımız bulunmaktadırÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sektörde 10 yıl deneyimli,Otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektöründe Üretim Şefi veya Müdürü olarak min 5 yıl görev almış olan,Ekip yönetme deneyimi olanRaporlama, iletişim, analitik düşünme ve sonuç odaklılık yetkinlikleri güçlü,Mevcut üretim  iyileştirilmesine yönelik projelere liderlik yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, (Tercihen Almanca bilgisine sahip)Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Yazılım UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Yazılım Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.•Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik, Matematik veya İstatistik bölümlerinden mezun,•İyi derecede İngilizce bilen,•Ms Office programlarına hakim,•Alanında en az 5 yıl deneyimli,•Tercihen üretim sektöründe tecrübeli,•Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),•İzmir veya Manisa'da ikamet eden,•İyi derecede SQL Server ve T-SQL kod yazabilen,•Net C# platformunda uygulama geliştirebilen,•Sharepoint, EBA bilgisi olan,•Netsis yazılım ve veritabanına hakimadaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Buyer İzmir ADECCO İZMİR
Senior BuyerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “SENIOR BUYER” for our international client in ENERGY sector with the qualifications below;  Bachelor in Engineering is preferred. At least 3 Years in a similar position. Having experience in Planning and Scheduling Principles, Budgeting and Cost Management Fluent in English, both spoken and written.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANT CONTROLLER İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
PLANT CONTROLLERADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for ''PLANT CONTROLLER'' for our multinational client in automotive supply industry with the qualifications below;                                                                                                                                                              •             University degree (preferably Business Administration,  Industrial Engineering, Finance) •             Preferably with MBA degree     •             Fluent English skills       •             Knowledge and Experience in manufacturing / finance environment.   •             MS Office knowledge (Excel, Powerpoint…)   •             Familiarity with industrial Information Systems and Flows (preferably SAP)   •             Strong analytical skills     •             Creative in problem solving     •             Strong communication and interpersonal skills,   •             Business partnership     •             No military obligation for male candidates                  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Manager İzmir ADECCO İZMİR
Project ManagerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “PROJECT MANAGER” for our international client in ENERGY sector with the qualifications below; Engineering education (Energy, Mechanicals); At least 4 years of experience achieved in managing important and complex projects (Energy Systems, EPC, Oil&Gas, Industrial Systems); Practice within the energy market is a huge added value; Practical experience in projects realization/installation management; Project Manager Certification is preferential; Project management, analytical skills; Organization, negotiation and leadership capabilities; Ability to work under pressure and to meet tight deadlines; Fluent in English; Italian knowledge is a huge added value
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Adana, Adıyaman... ADECCO
Jeoloji MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için "Jeoloji Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip idare, sevk ve yönetimini yapabilen, MsOffice programlarını kullanabilen,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Account Manager Adana ADECCO
Account ManagerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Account Manager' for our multinational client which is operating in construction materials industry machinery sector in Turkey.  BSc degree of Civil Engineering or Architecture preferably master degree in Business Administration. Preferably 5 years’ experience in marketing & sales You are analytical and results oriented with excellent interpersonal and leadership skills You are fluent in both written and spoken English You are a PC literate You are able to travel intensively No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ-KAĞIT İzmir ADECCO İZMİR
SATIŞ MÜHENDİSİ-KAĞITADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası firma için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi-KAĞIT" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Kimya, Makine Mühendisliklerinden mezun, Analitik ve teknik düşünce yapısına sahip,satış odaklı, müşterileri odaklı çalışmak isteyen, İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,(2.yabancı dil Almanca tercih sebebidir) Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan, İzmir veya İstanbul’da ikamet eden.Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Teknik Ofis MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezunKonusunda en az 5 yıl deneyimliYüksek katlı konut, ofis, alışveriş merkezi, fabrika, otel, hastahane, ve vb binaların mekanik proje yönetimlerinde bulunmuşHVAC, yangın, buhar, basınçlı hava ve sıhhi tesisat konusunda deneyimliKeşif, metraj, hakedis tanzim ve kontrolünde deneyimliAutoCAD, MS Project ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilenShop drawing projeleri hazırlayacak ve hazırlanmasını koordine edecekSonuç ve kalite odaklı düşünebilenProblem çözme yeteneğine sahipŞantiye esnek çalışma temposuna uygun çalışabilecekADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın gelişmekte olan organizasyonu için, Ankara’da görevlendirilecek, yönetici olarak yetiştirilmek üzere bölge satış uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Çanakkale ADECCO İZMİR
Elektrik MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için "Elektrik Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, En az 3 yıl enerji santral deneyimi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip idare, sevk ve yönetimini yapabilen, MsOffice programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla/Çanakkale bölgesinde ikamet edebilecek,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü / Savunma Sanayi Ankara ADECCO ANKARA
Üretim Müdürü / Savunma SanayiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız için, sektör tecrübeli, "Üretim Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektronik, Makine, Mekatronik, Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun. Minimum 8 - 10 yıl deneyimli Yalın, altı sigma, tedarik zinciri yönetimine sahip İyi derecede İngilizce bilen MS Ofis uygulamaları, MRP uygulamalarına hakim.*Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü (Yapı Kimyasalı) Ankara ADECCO ANKARA
Pazarlama Müdürü (Yapı Kimyasalı)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda Yapı Kimyasalları /İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Pazarlama Müdürü aramaktayız• Marketing, sosyal medya, pazar araştırma ve kurumsal iletişim süreçlerine hakim• Yapı Kimyasalı ve İnşaat sektöründe deneyimli• Alanındaki yatırımıcılar, mimarlar, müteahhitler, Bayiler vs ile birebir çalışmalar ve görüşmeler yapabilecek• Satış ekibi ile koordineli çalışabilecek, ürünler ile ilgili bilgi paylaşımında bulanacak• Çok iyi derecede İngilizce veya Almanca bilen ve yurt dışına raporlama yapabilecek,• İletişim becerileri güçlü.• Ankara’’da ikamet edebilecek.*Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti Ankara ADECCO ANKARA
İş AnalistiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara 'da görev almak üzere İş Analisti arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık  bölümlerinden mezun, tercihen Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği ile ilgili diğer teknik bölümler Pozisyona yönelik olarak 2 yıllık deneyim sahibi, Analitik düşünce yeteneğine sahip ve problem çözme becerisi yüksek, Sürekli öğrenerek kendini yenileyen, araştırmacı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iş takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan veya 3 yıl tecilli olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SALES MANAGER İstanbul(Avr.), ... Badenoch&Clark
SALES MANAGERBadenoch&Clark
Our client  is a leading multinational company. For their future development plans we are looking for a  Sales Manager Bachelor's Degree, 3-5 years of experience in sales, Sales experience in MSS satcom industry, Good knowledge of the MSS satcom technologies, products and services, Familiar with the MSS maritime market and MSS Government in Turkey, Experience in B2B sales , Team management experience is an asset, Self diciplined and sales minded, Good command of English, both written and spoken, Strong Entrepreneur skills with the ability to  develop business.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı Ankara ADECCO
Dönemsel Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO
          Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Ankara'da Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Saha Satış UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için  Saha Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Tercihen hizmet sektöründe min.2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Home office çalışma düzeninde deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticareti Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Enerji Ticareti UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji ticareti alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara 'da görev almak üzere Enerji Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen üniversite mezunu,·         Tercihen iyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         İletişim becerileri gelişmiş, disiplinli çalışabilecek,·         Müşteriler ile iyi iletişim kurabilecek ve işini takip edebilecek,·         Yeniliklere açık, analitik düşünebilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Chemical Engineer İzmir ADECCO İZMİR
Chemical EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Chemical Engineer"  for our international client in  multienergy   well  being  sector  with the qualifications below;  Bachelor"s  Degree  in Chemical Engineering Excellent command of English both written & spoken No military obligation for male candidates. Having experience troubleshooting methods. (FMEA, 5M, 6 Sigma, DOE) Experience of working in a corporate, preferably in a global company and willing to work with different cultures. Good level in analytic chemistry  Knowledge in problem resolving methods Knowledge in electrochemistry Good Knowledge in MS Office Knowledge in the project method
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-ORTA GERİLİM İzmir ADECCO İZMİR
SATIŞ SORUMLUSU-ORTA GERİLİMADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz orta gerilim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Sürücü ehliyetine sahip AUTOCAD programı kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Danışmanı (Telekomünikasyon) Ankara, Bursa, ... ADECCO
Kurumsal Satış Danışmanı (Telekomünikasyon)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon ve bilişim sektörünün lider firması müşterimizin tüm Türkiye'de faaliyet gösteren mağazalarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Kurumsal Satış Danışmanı” aramaktayız: Tercihen en az önlisans mezunu, En az 1 yıl mağazacılık tecrübesi veya Kurumsal satış tecrübesi olan, Tercihen telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, İletişimi güçlü, dinamik, insan ilişkileri iyi, Teknoloji ile ilgili, Prezantasyonuna özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sustainability Area Manager İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sustainability Area ManagerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Sustainability Arena Manager" for our international client which is operating in mining sector with the qualifications below:  University degree (preferably in engineering departments) Advance knowledge in ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Management Systems (+preferably in food safety management systems) Fluent English No military obligation for male candidates Having a valid driving license and no restrictions for traveling Excellent leadership, communication and teamwork skills Effective written and spoken communication skills Continual improvement and change management process experience Min. 6 years of experiences in a multinational companies/preferably in manufacturing sector. No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Automation Engineer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Automation EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “AUTOMATION ENGINER”for our international client in energy sector with the qualifications below; University Degree in Electrical or Electronics , Instrumentation & Control Engineering Ability to read and understand electrical drawings. Installation and Commissioning knowledge of MV/LV and DC Systems. Automation knowledge Siemens systems and Programming skills in Simatic Step 7 – 300 and 400. Knowledge of interfacing system such as Wincc or Movicon. MS Office applications knowledge. Planning and Scheduling Principles. Fluent in English, both spoken and written. No military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MV Generator Protection Specialist İzmir ADECCO İZMİR
MV Generator Protection SpecialistADECCO İZMİR
?The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "MV Generator / Protection Specialist" our international client in energy sector  with the qualifications below; University Degree in Electrical or Electronics, Instrumentation & Control Engineering Ability to read and understand electrical drawings. Installation, Commissioning and Service knowledge of MV/LV and DC Systems. Expertise in MV Generator systems, including AVR and Generator Protection Automation knowledge Siemens systems and Programming skills in Simatic Step 7 – 300 and 400. Knowledge of interfacing systems such as Wincc or Movicon. MS Office applications knowledge. Fluent in English, both spoken and written. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı