ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 136
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Sorumlusu İzmir ADECCO
Muhasebe SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun
Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli,(Özellikle üretime dönük işletmede Maliyet Muhasebesi)
NETSIS yazılımın muhasebe ve diğer bütün alt menülerini çok iyi derecede kullanabilen, bordro programına da vakıf,(Özellikle Üretim ve Maliyet Muhasebesi Modülü)
MS Office programlarına hakim,
Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi bilgisi olan, ilgili mevzuat konusunda bilgili,
Tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim,
SGK, bordrolama ,çek ve finansal işlemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,
Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, çözüm/sonuç odaklı ve takip yeteneği gelişmiş,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip ve kişiler arası ilişkilerde başarılı,
Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Tercihen SPK'ya tabi halka açık şirketlerde deneyim sahibi olmak,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
İhracat Satış SorumlusuADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'İhracat Satış Sorumlusu'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, (Tercihen İşletme, İktisat, Turizm ve Otelcilik, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Pazarlama bölümleri)
İhracat satış konusunda 1 yıl deneyimli,
İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek ve çalışma zamanlarında esnek olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli ve temsil yeteneğine sahip,
ERP ve Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Beylikdüzü-Kıraç bölgesine yakın ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Sorumlusu (İzmir) İzmir ADECCO
Mağaza Satış Sorumlusu (İzmir)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mağaza Satış Sorumlusu" aramaktayız.
 
En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,
Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Prezentabl, diksiyonu düzgün,
Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen - Mühendis Adana, Mersin ADECCO ANKARA
Teknisyen - MühendisADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Hızlı Tren Sinyalizasyon sektöründe ve uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamızın Adana – Mersin- Yenice hattında görevlendirilmek üzere Teknisyen - Tekniker ve Mühendis aramaktayız.      
Üniversitelerin  ve  Meslek Yüksek Okulları veya Meslek Liselerinin - Elektrik - Elektronik Bölümlerinden mezun,
Demiryolu veya hızlı tren hattında, İşletme bakım alanında benzer pozisyonlarda çalışmış
/Elektrik/Elektronik bakım onarım ve arıza konularında tecrübeli
Tercihen temel düzeyde İngilizce iletişim becerisine sahip
Ms Office  uygulamalarından  özellikle excel programını kullanabilen
*ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Müdürü İstanbul ADECCO
Ürün MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir fimamız için;
 
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Elektrik Elektronik, İşletme, Endüstri, Bilgisayar bölümlerinden mezun olmak 
Tercihen Ürün Yönetimi alanında deneyim sahibi olmak,
İyi düzeyde ingilizce bilmek,
Askerliğini yapmış olmak,
MS Office kullanabilmek,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerisine ve problem çözme yeteneğine sahip, hızlı ve hızlı karar alabilme özelliklerine sahip olmak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DÖNEMSEL FİNANS PERSONELİ Ankara ADECCO
DÖNEMSEL FİNANS PERSONELİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara Çankara-Oran'da yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere dönemsel (min 4 ay)  "Finans Personeli" arayışımız bulunmaktadır. En az MYO /Üniversite mezunu,Şirketlerin muhasebe ve finans bölümünde deneyim edinmiş,
Özellikle fimaların bankacılık işlemleri konusunda bilgili,İletişim yeteneği yüksek,Sorumluluk sahibi, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış adaylar
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Network Support Engineer İstanbul(Avr.) ADECCO
Network Support EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
We are looking for a 'Network Support Engineer' for our client as following qualification and skills.
At least 2 years of experience in an network engineering role, preferably in an ISP network operations role, or enterprise network support role
Experienced with Cisco IOS 
Advanced understanding of TCP/IP fundamentals and physical infrastructure.
Good knowledge on network protocols such as MPLS, VPLS, EoMPLS, STP, BGP, OSPF
Ability to work well and creatively under pressure.
Basic understanding of QOS concepts and application.
Demonstrated troubleshooting skills and logical thinking.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Yöneticisi - Yalıtım Sektörü Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış Yöneticisi - Yalıtım SektörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Bölge Satış Yöneticisi aramaktayız.
• 4 Yıllık Üniversitelerin Mühendislik veya Mimarlık Bölümlerinden Mezun
• Yalıtım, taş yünü , cam yünü veya alçı – çimento sektöründe deneyimli
• Satış ve pazarlama tecrübesine sahip
• Bayi koordinasyonu , bayi geliştirme ve yeni pazar oluşturma süreçlerine hakim
• Tercihen İngilizce bilen
• Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı,
• İletişim becerileri güçlü.
• Seyehat engeli bulunmayan
*Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Onarım Teknisyeni İzmir, Manisa ADECCO
Bakım Onarım TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim  sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Bakım Teknisyeni" aramaktayız;
 
Bakımla ilgili işleri, bakım çalışanlarını yönetmek, bakımda çalışan üçüncü firma çalışanlarını yönlendirmek.
·       Tesiste bulunan tarım ve endüstri makina ve ekipmanlarının çalışmasından sorumlu olmak, çalışmalarını ve makinaların kurulmasını sağlamak.
·       Makine ekipmanlar için iyileştirme amaçlı değişiklik önerileri sunmak.
·       Görevini yerine getirmek için kullanılan materyalleri sağlamak, yedek parça ihtiyacını/stoğunu yönetmek, tedarikçi firmaları rekabete sokarak en uygun teklifi sunmak.
·       Tesisin her koşul altında sürekli çalışmasını sağlamak.
·       Enerji tüketimi ile ilgili günlük ve sezonluk kayıtları tutmak, okumak ve enerji kullamını en uygun duruma getirmek.
·       Tesiste işlenen ürünlerin şirket kalite standartarı dahilinde olmasından ve  makinelerin/ekipmanların buna gore ayarlamasından sorumlu olmak.
·       Kısa ve uzun dönem bakım planları yapmak, uygulamak ve öneriler sunmak, zorunlu ve peryotlu bakımları yaptırmak takibini yapmak.
·       Arıza takibini yapmak ve kaydetmek, analizini yapmak.
·       Bakımla ilgili toplam kalite (ISO) unsurlarını takip etmek, prosedürlerini uygulamak ve katkı sağlamak.
·       İşinde şirket HSE  prosedür ve kurallarını eksiksiz uygulamak, uygulanmasını sağlamak ve güvenlik gözlemleri yapmak , öneriler sunmak.
·       İşindeki riskleri tespit etmek , bildirmek ve önlemler için öneriler sunmak.
·       Faaliyetlerinde fabrika teknik müdürü, amirler, fabrika proses şefleri, tedarikçiler ve ilgili diğer bölümlerle temas halinde olmak ve koordineli çalışmak.
·       Bakımla ilgili  personel ek görevlerini uygulatmak, kontrolünü yapmak.
·       Fabrika binaları, altyapısı, bahçe ve çevresinin bakımlı olmasını temin etmek.
·       Bakımla ilgili çalışan personele eğitim vermek.
·       Yatırımlara yardımcı olmak ve günlük işleri takip etmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Kartı Kayıt Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Kredi Kartı Kayıt Operasyon ElemanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yaptığımız uluslararası bir firma için "Kredi Kartı Kayıt Operasyon Elemanı” aramaktayız.
 
En az MYO mezunu,
En az 6 ay  finans alanında çağrı merkezi tecrübeli
İnsan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği gelişmiş,
Telefon ile iletişim yeteneği güçlü,
Müşteri ve sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip,
MS Office Programlarını kullanabilen,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CABIN CREW Türkiye ADECCO
CABIN CREWADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.
Job Description:
 
Preferably graduated from the Tourism degree programs
Fluency in written/spoken English
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel
Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures
Resident in Istanbul
Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 05 licence number 28.04 2010.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Electrical/Electronics Project Eng. ( Development) Kocaeli ADECCO GEBZE
Electrical/Electronics Project Eng. ( Development)ADECCO GEBZE

University degree from Electrical/Electronics Engineering departmants
Excellent command of written and spoken English
Living or able to live in Kocaeli
Good knowledge of Ms Office
Experience in PLC programming, Automation and Control systems
2 years of experience in this area is an asset
Strong communications skills
Enthusiasm for learning
Ability to discover and implement innovative approaches
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞE ALIM STAJYERİ (ZORUNLU STAJ) Ankara ADECCO ANKARA
İŞE ALIM STAJYERİ (ZORUNLU STAJ)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Dünyanın lider İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olan ADECCO'nun kendi bünyesinde görev alacak 'İŞE ALIM STAJYERİ' arayışımız bulunmaktadır. 
ADECCO ANKARA Şubesine ulaşım sorunu yaşamayacak,
Minimum 1 ay süresince, haftanın 5 günü devamlılık sağlayabilecek,
Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan, 
Lisans veya Yüksek Lisans öğrencisi,
Bilgisayar ve özellikle MS Office programları kullanımı üst seviyede olan,
Tercihen iyi derecede ingilizcesi bulunan.
Stajyer    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış-Pazarlama Temsilcisi Ankara ADECCO
Satış-Pazarlama TemsilcisiADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Grup Şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren firmamızın Ankara Gölbaşındaki Sosyal Tesisinde Satış-Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olmak ve üyelik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere  "Pazarlama Temsilcisi" arayışı bulunmaktadır.
Tesisin gezdirilerek tanıtımının yapılması,
Müşteri portföyünün oluşturulması,
Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilerek üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Teknik RessamADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye işimkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal sektöründe alanında faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Teknik Ressam' aramaktayız;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen inşaat veya bina yerleşim alanında deneyimli
Proje bazlı çalışabilecek
Autocad programını kullanabilen
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
 
 
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ürün Sorumlusu İstanbul ADECCO
Teknik Ürün SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstabul'da faaliyet gösteren cam ve kimyasal üretimi yapan firmamız için Teknik Ürün Sorumlusu pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
 
25-35 yaş arası,
min 5 yıl tecrübeli,
MS Office programları
UKO, Glastik, Mepla, D Vitrage, Optics gibi cam statiği ve termal hesap programlarını kullanabilecek,
Cam statik ve termal hesap programları kullanabilen,
Çıkan sonuçlara göre değerlendirme ve yorum yapabilen, analiz ve raporlama yeteneği olan, giydirme cephe ve cam sektöründe deneyimli, kendini geliştirmeye açık, seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Geliştirme Uzmanı Adana, Aksaray, ... ADECCO ANKARA
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için Ankara, Aksaray, Niğde, Kayseri, Yozgat, Çorum, Adana, Mersin, Gaziantep, İskenderun, Kahramanmaraş,Kars,Erzurum ve Şanlıurfa,Karabük,Konya illerinde çalışmak üzere Müşteri Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversite veya MYO mezunu,
FMCG sektöründe satış alanında kariyer hedefleyen,
Office programlarına hakim,
Aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Analitik düşünme ve iletişim becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tasarım Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Mekanik Tasarım MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz OTOMOTİV YAN SANAYİ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın büyüyen organizasyonunda görev almak üzere MEKANİK TASARIM MÜHENDİSİ aramaktayız.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi seviyede Solidworks bilgisine sahip,
Makine tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimi olan,
İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektronik Tasarım Mühendisi İzmir ADECCO IZMIR
Elektronik Tasarım MühendisiADECCO IZMIR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz OTOMOTİV YAN SANAYİ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın büyüyen organizasyonunda görev almak üzere  ELEKTRONİK TASARIM MÜHENDİSİ aramaktayız.
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi seviyede C,C++ kod yazma bilgisine sahip,
Otomasyon projeleri ve pano çizimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan,
PLC programlama deneyimi olan,
Micro controller elektronik kart tasarımı ve gömülü kod yazımı konusunda deneyimli,
İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi) İzmir ADECCO İZMİR
Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 Türkiye’nin en büyük GSM operatörünün bir parçası olmak ister misin? -          En az ön lisans mezunuysan,-          İletişimine güveniyorsan,-          Takım çalışmasına yatkınsan,-          Vardiyalı çalışmak senin için uygunsa,
Bu dinamik ekibin bir parçası olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemek üzere başvurunu bekliyoruz. 
Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
International Key Account Responsible İstanbul(Avr.) ADECCO
International Key Account ResponsibleADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
Our client which is the  well-known  company in MUSIC sector is looking for a 'International Key Account Responsible' with the qualifications below ;
 
Establish, manage and develop a trustful relationship with all brand partner’s stakeholders
Implement all necessary project management tools to ensure the launch success of the partnership in all of its aspects (content, editorial, marketing, communication, technology) within the established budget and retro-planning.
Secure a state of the art delivery of all partnership’s contractual deliverables in a pro-active and sales oriented spirit with the support of various Universal Music’s internal resources (Universal Music local and global teams)
Develop, present and deliver new content and marketing concepts to nurture the partnership throughout its lifetime.
Pilot and monitor project’s P&L
Lead and secure partnership’s results within and beyond initial contractual commitments, for the benefit of both Universal Music and the brand partner.
Develop a reliable reporting to the partner as well as Universal Music local management and international New Business teams.
Develop the commercial relationship with the brand partner to generate additional revenues.
Support and pro-actively contribute to the development of local and international Universal Music’s Brand Partnership business as required from time to time.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI Ankara ADECCO
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANIADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lüks takı sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli  70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası seçkin markamız için Ankamall, Next Level AVM ve Panora AVM'de görev alacak Mağaza Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kobi Pos Pazarlama Takım Lideri Adana, Ankara, Antalya... ADECCO
Kobi Pos Pazarlama Takım LideriADECCO

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren iktisat, işletme ve bankacılık bölümlerinden mezun
En az 4 yıl ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık tecrübesine sahip
En az 2 yıl aktif saha takım yönetimi tecrübesine sahip ve ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda başarılı
35 yaşını aşmamış
İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl
İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı
Sorumluluk sahibi, hedef odaklı
Analitik düşünebilen ve proaktif
Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan
B sınıfı ehliyeti olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
POS Pazarlama Yetkilisi Adana, Ankara, Antalya... ADECCO
POS Pazarlama YetkilisiADECCO

MYO’ların İktisat, İşletme ve Bankacılık bölümlerinden veya tercihen üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun
Tercihen ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık geçmişine sahip
30 yaşını aşmamış
Takım çalışmasına yatkın
İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl
İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Müdürü İstanbul ADECCO
Mağaza MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mücevherat  sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli  70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz  için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
 
1982 yılında Kopenhag’da kurulan ve takı üretimi yapan müşterimiz 7.300 kişiyi istihdam etmektedir. Hisseleri Kopenhag borsasında işlem gören firmamızın  2012 yılında toplam geliri yaklaşık 900 milyon Euro’dur. 
25-35 yaşları arasında,
Mağaza yöneticiliğinde en az 5 yıl deneyimli,
Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ve tercihen ikinci yabancı dili olan,
Dış görünümüne önem veren, prezantabl,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yeni Mezun Satış Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Yeni Mezun Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim ve distribütörlük alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satış Mühendisi'  aramaktayız.
Üniversitenin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
İletişim ve sunum becerileri gelişmiş,
Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, operasyonel tecrübeye sahip,
Seyahat engeli olmayan, (aktif olarak yurt içi ve yurt dışı seyahat söz konusudur.)
B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen.
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Asya yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul ADECCO
Mağaza Satış DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mücevherat  sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli  70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz  için Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
 
1982 yılında Kopenhag’da kurulan ve takı üretimi yapan müşterimiz 7.300 kişiyi istihdam etmektedir. Hisseleri Kopenhag borsasında işlem gören firmamızın  2012 yılında toplam geliri yaklaşık 900 milyon Euro’dur. 
En az lise mezunu,
Mağazacılık konusunda deneyimli,
Müşteri memnuniyeti ve satış odaklı,
Dış görünümüne önem veren, prezantabl,
İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen,
Koşullar ne olursa olsun güler yüzlülüğünü muhafaza edebilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
SAP İş Geliştirme UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "SAP İş Geliştirme Uzmanı"  aramaktayız.
 
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
SAP modüllerinden en az birinde (MM-SD-PP-QM-FI-C O) danışman veya iş geliştirme uzmanı olarak en az 2 yıl deneyimi olan,
SAP yazılım ailesinin genel proje metodolojisine hakim,
Teknoloji ile iş süreçlerinin konumlandırılması konusunda kendini geliştirmeye açık,
İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim yeteneği kuvvetli,
Öğrenmeye ve gelişime açık,
Değişime uyum sağlayabilen,
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan veya en az 2 yıl tecil hakkı bulunan,
Tercihen İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞE ALIM DANIŞMANI İstanbul ADECCO
İŞE ALIM DANIŞMANIADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Büyüyen organizasyonumuzun İstanbul şubelerinde görev alacak  İŞE  ALIM DANIŞMANLARI  arayışımız bulunmaktadır.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun

Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli

İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen

İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip

MS Office uygulamalarına hakim

İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES COORDINATOR Ankara ADECCO
SALES COORDINATORADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'SALES COORDINATOR' for our multinational client which is operating in energy sector.
University gradute ( especially Engineering, Economical Engineering, Economics);
3-5 years expereince (similar position within oil & gas field); 
English knowledge is a must 
Microsoft Office (especially Excel) - advanced; SAP – will be a plus;
Military Service must be done,
Availability to travel, international profile, dynamic, high negotiation skills.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Kıdemli Sistem YöneticisiADECCO
Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigorta sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için
 'Kıdemli Sistem Yöneticisi'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik/Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 4 yıl deneyimli,
Microsoft Windows Server ve WEB (MS IIS, Apache) Server yönetimi konularında tecrübeli,
Microsoft ortam yönetimi araçlarına (MS SCCM, MS SCOM, MS System Scripting,vb.) hakim,
Linux / Unix sistemler konusunda tecrübeli,
Microsoft Active Directory, Group Policy, WINS, DHCP, DNS ile güvenlik standartları ve politikalarının geliştirilmesi ve uygulanması konularında deneyimi olan,
 Microsoft Windows Server, Windows Client, ESX / ESXi / HyperV sanallaştırma yönetimi, SAN ve Storage Sistem yönetimi, Internet ve Ağ protokolleri konularında ileri düzeyde uzman olmak (Unix / Linux, Windows Server, SAN ve NetAPP 
Güvenlik sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak (Firewall, IPS, VPN, Yama ve anti-virus yönetimi, Quest TPAM tercih sebebi).
Sunucu teknolojileri ve kurulumlarında deneyimli, network teknolojilerinde bilgi sahibi,
Server ve uygulama sanallaştırma ile merkezileştirme konularında deneyimli,
NetAPP SAN ve merkezi disk platformlarında deneyimli,
BT hizmet süreçleri, iş sürekliliği ve güvenlik yaklaşımları konularında bilgi sahibi,
Tercihen MCSE sertifikasına sahip,
Takım çalışmasına yatkın,
7/24 çalışan ortamları yönetmiş,
Analitik düşünen ve öngörülü yaklaşımlar sergileyebilen, sorgulayıcı,
Risk bazlı yönetim yapabilen,
Çözüm ve sonuç odaklı çalışan,
İletişimi kuvvetli,
Araştırmacı ve gelişmeye açık,
Çok İyi düzeyde İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mechanical Design Engineer Adana, Adıyaman... ADECCO
Mechanical Design EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Mechanical Design Engineer' for our multinational client which is world's leading energy company. 
B.Sc Degree in Mechanical Engineering  or equivalent
Minimum engineering experience of 3 years
Minimum engineering experience in a design office of 1-2 years
Detailed knowledge and experience of overhead lines materials and ISO Quality Systems
Knowledge and experience of safety principles in design
Experience in development of material specifications and material tender assessments
Experience of installation and construction practices on site 
A good command of written and spoken English with excellent communication and interpersonal skills is essential
Good IT skills
Self-motivation and ability to project manage own work and co-ordinate those working with him/her
Ability to work and share knowledge and competencies within a team structure
Proven track record of delivery of projects on time and to the highest technical standards
Interested in developing a technical career path
Ability to make quality decisions and judgments
A logical approach to problem solving
Flexibility which is important in all aspects of the role, including travel nationally and internationally
Strong report writing capability
Willing to relocate to Dublin/Ireland 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Electrical Design Engineer Adana, Adıyaman... ADECCO
Electrical Design EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Electrical Design Engineer' for our multinational client which is world's leading energy company. 
B.Sc Degree in Electrical Engineering  or equivalent
Minimum engineering experience of 3 years
Minimum engineering experience in a design office of 1-2 years
Detailed knowledge and experience of working with High Voltage Technology
Knowledge and experience of safety principles in design
Experience in conceptual design, detailed electrical wiring design and physical layouts
Experience in development of specifications
Experience of installation and construction practices on site
A good command of written and spoken English with excellent communication and interpersonal skills is essential
Good IT skills
Self-motivation and ability to project manage own work and co-ordinate those working with him/her
Ability to work and share knowledge and competencies within a team structure
Proven track record of delivery of projects on time and to the highest technical standards
Interested in developing a technical career path
Ability to make quality decisions and judgments
A logical approach to problem solving
Flexibility which is important in all aspects of the role, including travel nationally and internationally
Strong report writing capability
Willing to relocate to Dublin/Ireland 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Executive Assistant (PA) İstanbul(Avr.) ADECCO
Executive Assistant (PA)ADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
We are looking for an Executive Assistant (PA) for our client as following qualification and skills.
 
University or vocational school
Good command of written and spoken English,
At least 3 years of experience as an Executive Asistan
Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn
Good presentation and interpersonal skills
Strong sense of urgency and efficiency in completing work
 Excellent time management and prioritization skills,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Endüstriyel Otomasyon ve Mekatronik alanında uluslararası bir dünya devi olan müşterimizin Tuzla/ İstanbul lokasyonunda görevlendirilmek üzere Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı arıyoruz.      Bağlı olarak çalıştığı yöneticisinin ajandasının takibiSeyahat ve toplantı organizasyonlarının yapılmasıŞirket içi ve dışı yazışmaların yürütülmesi; haberleşmenin sağlanmasıTalep edilen konular hakkında analiz ve raporlama yapılmasıÇalışma Süresi:1 yıl
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul, Kocaeli ADECCO
Teknik Müdür YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için : Üretim departmanında Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’na doğrudan bağlı olarak görev alacak  'Teknik Müdür Yardımcısı'  aramaktayız.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
30 yaşını aşmamış,
B sınıfı ehliyete sahip,
Takım çalışmasına uygun,
İletişim ve sunum becerileri gelişmiş,
Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, operasyonel tecrübeye sahip,
Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MAĞAZA MÜDÜRÜ Ankara ADECCO
MAĞAZA MÜDÜRÜADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz modern takı sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli  70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz  için Ankara'da yer alan mağaza ve standlarda görev alan ekipten sorumlu olacak Mağaza Müdürü ve Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversite mezunu,
Tercihen Uluslararası mağazacılık sektöründe deneyimli,
İleri seviyede ingilizce bilgisi olan ve aktif kullanabilen,
Min. 2 yıl mağaza yönetici kadrosunda görev almış,
Mağazalarda en az 5-6 kişilik ekip yönetmiş,
Vardiyalı çalışabilecek,
Tercihen Bayan adaylar
“ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur” 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AR-GE Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
AR-GE MühendisiADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Ürün Mühendisi"  aramaktayız.
 
Makine ya da Endüstri Mühendisliği mezunu,
En az 2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office, Autocad ve Solidworks programlarını aktif kullanabilen,
Plastik enjeksiyon metodu ile üretim deneyimi olan,
Plastik enjeksiyon kalıpları ve plastik malzeme bilgisi olan,
Ölçümlendirme konusunda bilgili,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Kıraç-Esenyurt bölgesine ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
Satınalma MühendisiADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ısı sistemleri sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'Satınalma Elemanı'  aramaktayız.
 
Tercihen üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
2-3 yıl satınalma tecrübesi olan,
Planlama,iş takibi,koordinasyon ve raporlama becerileri gelişmiş,
Sorumluluk sahibi, araştırmacı, planlı,
Takım çalışmasına yatkın ve hedef-sonuç odaklı,
Çözüm üretebilen ve analitik düşünebilen,
Tercihen SAP  bilen,
B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Mevzuatlara uygun satınalma yapabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Grafik ve Baskı Kontrol Sorumlusu İzmir ADECCO
Grafik ve Baskı Kontrol SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Grafik ve Baskı Kontrol Sorumlusu ' aramaktayız;
 
- Meslek Lisesi grafik, MYO Grafik Tasarım veya üniversitelerin ilgili
bölümlerinden mezun.
- Askerlik hizmetini tamamlamış bay.
- Matbaa ve/veya ambalaj sektöründe en az 2 yıl deneyimli.
- İş disiplini ve sorumluluk alabilen özelliğe sahip.
- Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili.
- İnsan ilişkilerinde olumlu-çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu.
- Adobe İllustrator,Photoshop ve Free Hand programlarına hakim.
- Montaj, renk ayrımı ve ofset baskı bilgisine hakim.
- İyi düzeyde MS Office programlarına hakim. ( Özellikle iyi derecede Excel
kullanabilen adaylar tercih edilecektir. )
- Orta derecede İngilizce bilen.
- Tercihen B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.
- Tercihen Şirinyer-Buca-Karabağlar-Gaziemir semtleri civarında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme UzmanıADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Havaalanı Perakende sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı"  aramaktayız.
 
Üniversite mezunu,
Çok iyi seviyede İngilizce bilen (rapor yazabilecek düzeyde),
Tercihen 2. dil olarak Arapça veya Fransızca bilen,
Business Plan yapmış, bu konuda en az 2 yıl deneyimli
İhale süreçlerinde deneyimli,
Fizibilite çalışmaları yapabilen,
Seyahat engeli olmayan,
32 yaşını aşmamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Geliştirme Uzmanı Afyon, Antalya, ... ADECCO İZMİR
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' aramaktayız.
Tercihen Üniversite mezunu,
Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
İletişim ve ikna becerisi güçlü,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın,
B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Denizli, Isparta, Aydın, Uşak, Afyon, Muğla, Antalya veya İzmir illerinden birinde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
STORE MANAGER Ankara ADECCO
STORE MANAGERADECCO
We are looking for a"Store Manager" for our multinational company that is operating in luxury jewellery sector.
University degree
Fluent in English
Minimum 3 years management position experience
Have a passion for excellent customer service
Proven track record in retail
Demonstrable experience in retail management, coaching, counseling and developing people
Experience with retail operations, budgeting, planning, customer service, sales and people leadership and management
Extensive experience and ability to lead the delivery of a high level of customer service in a branded retailer
Ability to utilize tools to support conflict resolution and employee coaching and counseling
Ability to build, lead and manage high-performing teams
Proficient in Microsoft Office products and retail business systems
Male candidates must have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama ve Bütçe Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Finansal Raporlama ve Bütçe UzmanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli bir müşterimiz için 'Finansal Raporlama ve Bütçe Uzmanı ' aramaktayız. 
Yönetim ve IFRS raporlarının doğru, zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması,
Periyodik olarak mali tablolarının ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması,
Aylık ve yıllık bütçe çalışmalarının yapılması ve değişen koşullara göre revize tahminler üzerinde çalışılması,
Bütçe – fiili karşılaştırma raporlarının hazırlanması ve yorumlanması,
Raporlama düzeninin geliştirilmesi ve sürdürülebilir kalitede devam ettirilmesinin sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
UNDERWRITER İstanbul(Avr.) ADECCO
UNDERWRITERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
Our client which is the  well-known  company in Insurance sector is looking for a ' Multinational Servicing Unit ' with the qualifications below ;
 Multinational Servicing Unit ;
University Degree
Good command of written and spoken English,
At least 1 year of experience in operation or underwriting  departments
Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn
Good presentation and interpersonal skills
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Analist İstanbul(Avr.) ADECCO
Finansal AnalistADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji sektörünün öncü  firmalarından biri için 'Finansal Analist' aramaktayız
 
Üniversitelerin iktisat veya işletme bölümlerinden mezun
Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office programlarına hakim
Takım çalışmasına yatkın
Kendini iyi ifade edebilen,
Motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü İstanbul(Avr.) ADECCO
Proje MüdürüADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü Mühendislik firmalarından biri için ' PROJE MÜDÜRÜ ' aramaktayız. 
 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen
Çok iyi derecede Autocad bilgisine sahip ,
Tercihen proje Müdürlüğünde tecrübeli,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Proje MühendisiADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü Mühendislik firmalarından biri için 'PROJE MÜHENDİSİ' aramaktayız. 
 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Çok iyi derecede Autocad bilgisine sahip ,
Mekanik tesisat alanında 2-3 sene tecrübeli,
Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir fimamız için,
Bilgisayar mühendisliği yada bilişim alanında eğitim veren meslek yüksekokulu mezunu,
Bilişim sektöründe satış alanında minumum 1 yıl tecrübeli,
Etkin iletişim ve ikna becerisine sahip,
Müşteri odaklı ve takım çalışmasına yatkın,
MS Office Programlarına hakim,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden yada edebilecek adaylar aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) ADECCO
SATIŞ MÜHENDİSİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen firmalarından biri  için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
<span "="">·         Tercihen Makina Mühendisi,
·         Pazarlama ve satış yapmayı seven,
·         Çok iyi İngilizce bilen,
·         Firmayı temsil ve prezantasyon becerisi olan,
·         İstanbul’da ikamet eden,
·         Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
·         Seyahat engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven,
·         Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adayların),
·         Makina satışında ve tercihen Takım Tezgahları sektöründe 4-5 yıl iş tecrübesi,
·         İkili ilişkileri iyi ve takım çalışmasına yatkın,
·         İkna kabiliyeti ve çözüm yeteneği yüksek,
·         Analitik ve hızlı düşünebilen,
·         Sonuç odaklı çalışıp sabretmesini bilen,
·         Öğrenmeye ve yeniliklere açık, araştırmacılık yönü gelişmiş,
·         MS Office programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Grafik Tasarım Uzmanı Ankara ADECCO
Grafik Tasarım UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Aydınlatma Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız için Ankara' da görev almak üzere ' Grafik Tasarım Uzmanı'  arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin görsel iletişim ya da grafik tasarım bölümlerinden mezun,
Tasarım programlarını iyi düzeyde kullanabilen(Adobe Photoshop,Indesign,Adobe Illustrator,Corel Draw,Freehand v.b)
Teknik alt yapısı olan,
Grafik Tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Tasarımda yeniliklere açık, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun,
Ankara'da ikamet eden,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,"Grafik Tasarım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Mühendisi İzmir ADECCO
Kalite Güvence MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için "Kalite Güvence Mühendisi" aramaktayız.
 
-Üniversitelerin Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.
- Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve 30 Yaşını aşmamış.(Tercihen evli )
- Özgüveni yüksek, organizasyon ve planlama yönü güçlü.
- İş disiplini ve sorumluluk alabilen özelliğe sahip.
- Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili.
- İnsan ilişkilerinde olumlu-çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu.
- Kalite kontrol konusunda en az 3 yıl deneyimli. ( Tercihen Ambalaj üretimi sektöründe )
- ISO 9001 ve ISO 22000 sistemlerinde iyi deneyim sahibi, BRC-IOP sisteminde bilgi sahibi.
- İyi düzeyde MS Office programlarına hakim. ( Özellikle iyi derecede Excel kullanabilen adaylar tercih edilecektir. )
- Hızlı ve doğru karar verebilme yeteneği ile sonuç odaklı, sistemli ve takipçi kişiliğe sahip.
- Yurtdışı tedarikçi mail iletişimini etkili bir şekilde yürütebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Teknisyeni (Forklift) İzmir ADECCO
Mekanik Bakım Teknisyeni (Forklift)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Mekanik Bakım Teknisyeni' aramaktayız;
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Şefi Adana, Adıyaman... ADECCO
Teknik Ofis ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat-Enerji sektöründe faaliyet gösteren Ankara merkezli firmamızın Suudi Arabistan'da gerçekleşecek şantiye projesinde görev almak üzere "Teknik Ofis Şefi" arayışı bulunmaktadır.  
Minimum lisans mezunu,
Alanında minimum 7 yıl deneyimli (Özellikle Üst Yapı ve Uluslararası Proje deneyimi),
Sözlü ve yazılı ileri seviyede İngilizce bilen, (Arapça tercih sebebidir)
MS PROJECT , PRİMAVERA , MS OFFİCE , AUTOCAD programlarını kullanabilen,
Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Adana, Afyon, Ankara... ADECCO
Proje MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat-Enerji sektöründe faaliyet gösteren Ankara merkezli firmamızın Suudi Arabistan'da gerçekleşecek şantiye projesinde görev almak üzere 'Proje Müdürü' arayışı bulunmaktadır.  
Minimum lisans mezunu,
Minimum 10 yıl inşaat sektöründe deneyimli (ÖZELLİKLE ÜST YAPI VE ULUSLARARASI PROJE DENEYİMİ)
Yurt Dışı iş Bitirme belgesine sahip,
Sözlü ve yazılı ileri seviyede İngilizce bilen (Arapça tercih sebebidir)
MS PROJECT , PRİMAVERA , MS OFFİCE , AUTOCAD programlarını kullanabilen,
Yurt içi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,*ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ön Büro Elemanı İzmir ADECCO
Ön Büro ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Ön Büro Elemanı' aramaktayız;
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Sorumlusu (Telekomünikasyon) İzmir ADECCO
Mağaza Satış Sorumlusu (Telekomünikasyon)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Telekomünikasyon" sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Mağaza Satış Temsilcisi' aramaktayız;
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BORDRO DANIŞMANI İstanbul(Asya) ADECCO
BORDRO DANIŞMANIADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Büyüyen organizasyonumuzun Bordro Çözüm Merkezi' nde görev alacak BORDRO DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır.

En az Meslek Yüksekokulu mezunu,

Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli,

İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim,

Bordro paket programları kullanımında deneyimli

MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim,

İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek,

Müşteri ve çözüm odaklı,

Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FiNANSAL DANIŞMAN Bursa, Eskişehir ADECCO
FiNANSAL DANIŞMANADECCO
Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan müşterimiz için ,
Direkt Satış ekiplerinde görev almak üzere, belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapacak ve müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Sistemleri Sorumlusu Kocaeli ADECCO
Bilgi Sistemleri SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için IT/BİLGİ SİSTEMLERİ SORUMLUSU aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. 
.Net bilen 
Axapta bilgisi avantajdır
Intranet yazılımı yapabilecek
Alanında min. 2 yıl deneyimli
Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Kocaeli / Gebze / İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU (Ziraat Mühendisi) Adana, Ankara, Antalya... ADECCO İZMİR
GENEL BAŞVURU (Ziraat Mühendisi)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ziraat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin seçme ve yerleştirme süreçlerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Ziraat Mühendisleri aramaktayız;
 
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen en az 1 yıl ziraat ile ilgili iş deneyimine sahip
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır.
Bu ilana yapılan başvurular ileride oluşabilecek ziraat pozisyonları için değerlendirilecektir.
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Development Associate İstanbul(Avr.) ADECCO
Business Development AssociateADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
We are looking for an Business Development Associate for our client as following qualification and skills.
 
 Bachelor in Economics, Management, Business Administration, industrial engineering or related field of study
 Minimum 3 years of work experience in a business development or similar position
 In-depth experience in conducting research and synthesizing this data into meaningful and relevant internal and client documents
 A focus on and attention to detail and accuracy
 Strong presentation skills
 A creative, proactive and result oriented personality with excellent written and verbal communication skills in Turkish and English
 The ability to work under tight deadlines and on simultaneous projects
 Knowledge in financial analysis including cash flow analysis and modelling
 Advanced computer skills especially MS Office
 Work experience in the consulting sector is an asset
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİR İzmir ADECCO İZMİR
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİRADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için “TAHSİLAT CALL CENTER TEMSİLCİSİ” aramaktayız.
 
Minimum MYO mezunu,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek
Diksiyonu düzgün
Problem çözme yeteneği gelişmiş
Ekip çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Adayı Antalya, Denizli... ADECCO
Finansal Danışman AdayıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta oldugumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Finansal Danışman" aramaktayız. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Electrical Maintenance Engineer Kocaeli ADECCO
Electrical Maintenance EngineerADECCO
 The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
          Our client which is operating in an automotive industry is looking for an "Electrical Maintenance Engineer."
 
University degree in Electrical or Electrical/ Electronical Engineering
Preferable with 2-3 years experience as Electrical Maintenance Engineer
Analytical thinking capabilities together with your hands-on approach
Result oriented team player with excellent interpersonal and leadership skills
Preferable having the certificate of high voltage installations management responsibility
Utility, SAP PM knowledge and energy executive certificate will be an asset
PLC knowledge
PC literate
Fluent in English
Military service completed
Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Sorumlusu İzmir ADECCO
Şantiye SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör İmalatı  sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için 'Şantiye Sorumlusu'aramaktayız.
Üniversitelerin makine veya elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun,Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan,İyi derecede İngilizce bilen,2-3 yıl şantiye deneyimi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
COOK CHEF İstanbul ADECCO ANKARA
COOK CHEFADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'COOK CHEFS' for our client which is operating in AIRLINES CATERING.
 
Minimum high school, preferably culinary school gradute,
Minimum 3 years of culinary experience in 5 Star Hotels, Cruise Ships or Gourmet Restaurants,
Fluency in written/spoken English,
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel,
Good teamwork, communication and coordination skills,
Outgoing personality with a passion for service,
Knowledgeable in latest food and restaurant trends,
Resident in İstanbul.
Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 05 licence number 28.04 2010.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Danışmanı-Antalya Antalya ADECCO İZMİR
Mağaza Satış Danışmanı-AntalyaADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli 70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz için ANTALYA Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.
1982 yılında Kopenhag’da kurulan ve takı üretimi yapan müşterimiz 7.300 kişiyi istihdam etmektedir. Hisseleri Kopenhag borsasında işlem gören firmamızın 2012 yılında toplam geliri yaklaşık 900 milyon Euro’dur.
• En az lise mezunu,
• Tercihen 23 yaş üstü,
• Mağaza içi satış konusunda deneyimli,
• Hizmet odaklı
• Müşteri beklentilerini iyi algılayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,
• Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,
• Dış görünümüne önem veren, prezentabl
• Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
• Koşullar ne olursa olsun güleryüzlülüğünü muhafaza edebilecek
• Tercihen MS Office programlarını kullanabilen
• Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
• İngilizce ve Rusça’yı aktif olarak kullanabilen
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Restaurant Müdürü/Yardımcısı İzmir ADECCO
Restaurant Müdürü/YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Restaurant Müdürü ve Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
En az lise mezunu,
Tercihen, cafe, restaurant, fast food zincir mağazalarında çalışmış,
Yöneticilik deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Ankara ADECCO
BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat-Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere 'Bölge Satış Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.  
Tercihen üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,
İnşaat, Mimari sektörlere yakın işlerde çalışmış,
Mimari proje okuyabilen, Teknik resim bilgisi olan,
Office programlarını çok iyi kullanan, Autocad bilen,
Prezentabl, yöneticilik kabiliyetleri iyi olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, satış pazarlama yapabilecek,
Tercihen ingilizce bilgisi olan,
Askerliğini tamamlamış erkek adaylar
*ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi Ankara ADECCO
Satış YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sağlık/ Medikal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere 'Satış Yöneticisi/Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.  
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen medikal/ sağlık sektöründe satış alanında tecrübeli,
Office programlarını iyi kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için ;askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Proaktif çözümler üretebilen,İletişim yönü kuvvetli,prezentabl,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
REGIONAL SALES MANAGER İstanbul, Kocaeli ADECCO
REGIONAL SALES MANAGERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
Our multinational client  is looking for a 'Regional Sales Manager' .
  
MBA preferred
Strong leadership skills
Proven track record of industrial commercial processes and customer service
High level of integrity and professionalism
Prior experience working within the metal industry preferred
Excellent pro-active communication skills (written, verbal, presentation)
Must have a good industrial sales/technical/mechanical background with possible metal distribution experience Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resources Specialist İzmir ADECCO İZMİR
Human Resources SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Human Resources Specialist' for our multinational client operating in Packaging Sector with the qualifications below;
 
University degree in Business Administration or Social Sciences,
Minimum 3 years of experience in all  human resources functions,  payroll administration, labour relations, employee affairs and safety issues in production, 
Excellent command of both spoken and written English,
Proficiency in computer literacy and Ms Office Programmes,
Completed military service for male candidates.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Kocaeli ADECCO
Finansal DanışmanADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için 'Finansal Danışman Adayı' aramaktayız.
 
Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
-Satış alanında kariyer hedefleyen,
-Başarı odaklı,
-Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek,
-Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,
-Gelişime açık,
-Planlama ve organize etme becerisine sahip,
-Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan
adaylar aramaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Yönetici AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet  sektöründe faaliyet gösteren kurumsalmüşterimiz için ' Üst Düzey Yönetici Asistanı ' aramaktayız.
 
· Tercihen Üniversite mezun,
· MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
· Planlama, Organizasyon ve Raporlama becerisine sahip,
· Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
· İnsan İlişkileri kuvvetli, Prezantabl,
· İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
· Anadolu Yakasında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Şefi İstanbul(Asya) ADECCO
Satınalma ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet  sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için ' Dönemsel Satınalma Şefi ' aramaktayız.
 
Üniversite mezunu,
Yapı Malzemeleri alanında en az 3 yıl satınalma tecrübesi olan,  
MS Office programlarına hakim (özellikle iyi seviyede Excel bilgisi)
Askerliğini tamamlamış olmak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRETİM VE DEPO YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ADECCO
ÜRETİM VE DEPO YÖNETİCİSİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomatik Geçiş Sistemleri  sektöründe faaliyet gösteren kurumsalmüşterimiz için ' Üretim Ve Depo Yöneticisi ' aramaktayız.
Üniversite mezunu,
Tercihen İngilizce bilen
Microsoft Office ve ERP bilgisi olan,
Benzer bir pozisyonda minimum 3-4 yıl tecrübesi olan,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Bsınıf araç ehliyeti olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Adayı Adana, Ankara, Gaziantep ADECCO ANKARA
Finansal Danışman AdayıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara, Gaziantep ve Adana'da ikamet eden '' Finansal Danışman Adayı '' arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun 
Satış alanında kariyer hedefleyen 
Başarı odaklı 
Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek 
Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek 
Gelişime açık 
Planlama ve organize etme becerisine sahip 
Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teklif Hazırlama Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Teklif Hazırlama MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstri/İnşaat/Mühendislik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde, Teklif Hazırlama Mühendisleri arayışımız bulunmaktadır.
Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Anahtar teslim endüstriyel tesis alanında min 2 yıl tecrübeli,
Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teklif Hazırlama Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Teklif Hazırlama MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstri/İnşaat/Mühendislik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde, Teklif Hazırlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Anahtar teslim endüstriyel işlerde (Çimento Fabrikası yapımı, şeker fabrikası yapımı, enerji tesisleri yapımı vb.) 5 yılı yönetici olmak üzere 10 yıl tecrübeye sahip,
Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Kalite MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Üretim sektöründe Dış Cephe Aydınlatma alanında faaliyet gösteren firmamız için, Ankara'da çalışmak üzere Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında 2-3 yıl tecrübeye sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Muhasebe UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız için Ankara'da çalışmak üzere, Muhasebe Uzmanları arayışımız bulunmaktadır.
Alanında min 3 yıl tecrübeli,
Tercihen denetim alanında tecrübeye sahip,
Mali müşavirlik belgesine sahip,
Tercihen ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES ENGINEER İstanbul ADECCO
SALES ENGINEERADECCO

The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

We are looking for a “Sales Engineer” for our multinational client which is metal cutting sector’s leading company.

Degree in engineering (technical university) or technical education in metal cutting
Experience of 2 –3 years in sales, preferably of metal cutting products
Understanding of metal cutting (working in technical manufacturing environment as machine operator, process planner)
Good command of written and verbal English,
Excellent communication and relationship building skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
OFİS ASİSTANI İstanbul(Asya) ADECCO
OFİS ASİSTANIADECCO
Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Proses Kontrol ve Enstrümantasyon alanında faaliyet gösteren sektöründe lider firma  için 'Ofis Asistanı' aramaktayız.
 
Aktif olarak İngilizce konuşabilen,
Üniversite mezunu,
Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyim sahibi,
MS Office programlarına hakim,
Analitik yönü kuvvetli,
İletişim ve yönetim becerileri gelişmiş,
Planlama ve organizasyon becerisi yüksek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AFTER SALES SPECIALIST İstanbul ADECCO
AFTER SALES SPECIALISTADECCO

The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

We are looking for a “SRO Contractor” for our multinational client which is FMCG sector’s leading company.
University Degree ,
Experience of 2 years in after sales, preferably technical after sales
Good command of written and verbal English,
Excellent communication and relationship building skills,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kontrat Yönetimi Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Kontrat Yönetimi SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle
her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal
ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Enerji' sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için 'Kontrat Yönetimi Sorumlusu' aramaktayız.
"Sözleşmeler" konusunda 3 yil tecrubeli,
Ileri seviyede ingilizce bilen (ozellikle sozlesme ve ticari ingilizce)
Seyahat engeli olmayan,
Takim calismasina yatkin,
Erkek adaylar icin Askerligini tamamlamis,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ENGELLİ PERSONELLER İstanbul(Asya) ADECCO ERENKÖY
ENGELLİ PERSONELLERADECCO ERENKÖY
Adecco bünyesinde görevlendirmek üzere "ENGELLİ PERSONEL" arayışımız bulunmaktadır.

Çay - Kahve Servis Elemanı
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Öğrenci), İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bütçe ve Finansal Raporlama UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı”arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
UFRS ve SPK raporlama konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Mali tablo analiz tekniklerini bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Medikal Ürün Satış Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Medikal Ürün Satış MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda Medikal sektörde faaliyet gösteren firmamız için,
 Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, (Tercihen Biyomedikal Mühendisliği)
 İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
 Medikal cihaz alanında minimum 2 yıl satış deneyimine sahip,
 Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
 Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Sekreter Yardımcısı -Adana Adana ADECCO ANKARA
Genel Sekreter Yardımcısı -AdanaADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Adana'da kamu kurumu niteliğindeki meslek örgütünde görevlendirilmek üzere Genel Sekreter Yardımcıları arayışımız bulunmaktadır.
Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, 
Proje yönetim tecrübesi ve Ar-ge tecrübesi olan,
İyi derecede ingilizce bilen,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Askerlikle ilişiği bulunmayan,
Adana'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite & Bilişim Uzmanı Adana ADECCO
Kalite & Bilişim UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Adana'da kamu kurumu niteliğindeki meslek örgütünde görevlendirilmek üzere Genel Sekreter Yardımcıları arayışımız bulunmaktadır.
Tercihen üniversitelerin Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun,
Kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli, 
Ar-ge ve bilişim sistemleri konusunda tecrübeli,
Askerlikle ilişiği bulunmayan,
İyi derecede ingilizce bilen,
Adana'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO ERENKÖY
İhracat Satış Destek UzmanıADECCO ERENKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle
her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal
ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Ambalaj' sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'İhracat Satış Destek Personeli' aramaktayız.
Üniversite mezunu (tercihen iktisat, işletme, dış ticaret)
Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Anadolu yakasında ikamet eden

 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ücretlendirme ve Yan Haklar Analisti İstanbul(Asya) ADECCO
Ücretlendirme ve Yan Haklar AnalistiADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With
approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
For our customer operating in Compensation Management Consulting, we are looking for an Analyst with following qualifications;
University degree in a relevant department,
Good level of using MS Office applications,
Fluent English (all 4 skills),
Experience in Compensation&Benefits will be an asset,
Residency in Asia,
No restriction for flexible working hours,
No restriction to travel,
Strong customer focus (customer enthusiasm),
Strong organizational skills (time management, prioritization),
Strong presentation skills,
Analytic and detail oriented approach,
Good communication and interpersonal skills.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Veteriner Hekim Ankara, Kırıkkale ADECCO ANKARA
Veteriner HekimADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yem/ Piliç / Yan ürünler sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamız için, Civciv Satış Şefi/ Yem Satış Şefi /Kalite Kontrol Uzmanı pozisyonlarında değerlendirilmek üzere Veteriner Hekim arayışımız bulunmaktadır.
Veteriner Hekim veya Zooteknist,
Alanında 3-5 yıl tecrübeli,
Ankara ve Kırıkkale'de ikamet eden,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
İşe Alım UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle
her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal
ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal
müşterimiz için ' Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı ' aramaktayız.
Üniversite mezunu 
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
1-3 yıl işe alım alanında tecrübeli
Anadolu yakasında ikamet eden veya çalışabilecek
Seyahat Engeli olmayan
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demand Analyst İstanbul(Asya) ADECCO ERENKÖY
Demand AnalystADECCO ERENKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Demand Analyst”arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik, İktisat bölümlerinden mezun),
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hâkim,
SAP bilen,
Tercihen 1-2 yıl tecrübeli,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İletişimi güçlü.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bordro Uzmanı Mersin ADECCO
Bordro UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  Bordro ve Raporlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu olmak,
MS Office uygulamalarını etkin bir biçimde kullanabilmek,
Üretim şirketlerinin bordro süreçlerinde en az 3 yıllık iş tecrüsine sahip olmak,
 İş kanunu ve SGK mevzuatlarında bilgi sahibi olmak ve güncellemeleri takip edebilmek,
Tercihen SAP HR uygulamasında deneyim sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
INDUSTRIAL CONTROLLER Düzce, Trabzon ADECCO ANKARA
INDUSTRIAL CONTROLLERADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
 
We are looking for a CONTROLLER for our client which is operating in FMCG sector, to take part in its new and growing organization in TRABZON & DÜZCE.
Bachelor’s degree in related programs.
Excellent analytic thinking, problem solving
Experience in accounting, industrial control is an asset
Has minimum 2-3 years relevant experience from a similar position
Good command of MS Office Applications
Willing to locate in Black Sea with no restriction to travel
Valid driving license
No military service obligation for the male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul ADECCO
Bölge Satış SorumlusuADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren son derece kurumsal bir müşterimiz için ' Bölge Satış Temsilcisi' aramaktayız.
 
Lisans mezunu,
İngilizce bilgisine sahip,
En az iki sene yapı kimyasalları sektöründe satış deneyimine sahip,
Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,
İletişimi kuvvetli, güler yüzlü.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren son derece kurumsal bir müşterimiz için ' Bölge Satış Temsilcisi' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ACCOUNT MANAGER İstanbul(Asya), ... ADECCO
ACCOUNT MANAGERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are seeking Account Manager for our multinational customer, with following qualifications;
 
University degree,
Sales and promotional experience about 3-4 years,
Good command of English,
 Willingness to work with stonemasons and kitchen and bathroom retailers to generate leads,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Alman ve Japon ortaklığında %100 yabancı sermayeli Tekstil Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satış Sorumlusu  aramaktayız.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Teknik ürün satışı alanında en az 1 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve yazılı-sözlü aktif olarak kullanabilen (Yabancı yöneticiye raporlama yapabilecek),
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yetkilisi İstanbul ADECCO
Satış YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yabancı sermayeli Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satış Yetkilisi aramaktayız.
 
Üniversite mezunu,
Satışı alanında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme ve Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
İş Geliştirme ve Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yabancı sermayeli yazılım satış ve proje hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İş Geliştirme ve Satış Sorumlusu aramaktayız.
 
Makine Mühendisliği mezunu,
Kurumsal satışı alanında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Teknik bir ürünün satışına yapabilecek düzeyde yetkinliğe sahip,
Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Yazılım UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bilişim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal ve çok uluslu müşterimiz için ' Yazılım Uzmanı ' aramaktayız.
 
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun,
.NET Platformuna hakim,
SQL Server, ASP, HTML , JAVA, Web Servisi konularında bilgi sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Uluslararası projelerde ve yurtdışında çalışmaya açık.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa ADECCO
Üretim OperatörüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için;
* En az Düz Lise Mezunu,
* Deneyimli/Deneyimsiz,
* Askerliğini tamamlamış,
* Vardiyalı çalışabilecek,
* 40 yaşını aşmamış,
* Bursa'da ikamet eden,
Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yardım Masası Elemanı Çorum, Van ADECCO
Yardım Masası ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Şanlıurfa lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Masaüstü Destek Elemanları" aramaktayız.
 
MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun,
Teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan,
İletişim becerileri gelişmiş,
Analitik bakış açısına sahip,
Problem çözme, planlama ve organize etme yeteneği yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecil ettirmiş,
İlgili illerde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Banka Müdür Yardımcısı - Bodrum Muğla ADECCO İZMİR
Banka Müdür Yardımcısı - BodrumADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için ' BODRUM  Banka Müdür Yardımcısı' aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yükseklisans sahibi,
En az 3 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
SPK lisans belgesine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,  ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Manufacturing and Commercial Director Ankara, İstanbul... ADECCO
Manufacturing and Commercial DirectorADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a “Manufacturing / Commercial Director"for our multinational client which is one of the leading energy company in the world with the qualifications below;
 
University Degree.Preferably Electrical &Electronical Enginneering  or Mechanical Engineering
Prefered, Master on business administration,
Native English and prefered French,
Experience in energy or electric sector,
Candidate can live or move to İzmir, Manisa
Min. 3 years experience  in technical commercial roles  (Contract Management, Tendering , Business Development)
Min. 3 years experience  in Industrial departments (production management and/or  manufacturing engineering dept and /or Industrial performance management and/or Supply chain)
Min.1 year experience  in Quality,
Engineering to order type business model know-how,
Commercial and customer knowhow,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CABİN CREW Bursa ADECCO
CABİN CREWADECCO

Preferably graduated from the Tourism degree programs
Fluency in written/spoken English
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel
Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures
Resident in Istanbul
We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir ADECCO
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için ‘Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
 
En az lise, ön lisans ve lisans mezunları ya da  üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş,
Telefonla konuşmaktan ve tebessüm etmekten yorulmayan,
“0” hata ve “%100 Müşteri Memnuniyeti”  ilkesini benimseyen,
7/24 dönüşümlü vardiya sistemi ile çalışabilen,
Kariyerini önemseyen ve bankacılık konusunda kendisini geliştirmek isteyen,
Genç ve dinamik ekibimize uyum sağlayacak enerjiye sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan, 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü / Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) ADECCO
Mali İşler Müdürü / Muhasebe MüdürüADECCO
Adecco Executive Search olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için en az 10 yıl deneyimli “Denetim” geçmişli “Mali İşler Müdürü” “Muhasebe Müdürü” arayışımız söz konusu.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BURSA BÖLGE SATIŞ UZMANI Bursa ADECCO
BURSA BÖLGE SATIŞ UZMANIADECCO
-4 yıllık üniversite mezunu,
-Otomotiv,enerji,otomotiv yedek parça,özellikle lastik sektöründe minimum 2 yıl satış deneyimi olan,
-İletişim becerileri kuvvetli,
-Takım çalışmasına yatkın,
-Askerliğini yapmış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mühendis Bursa, Eskişehir ADECCO
MühendisADECCO
-Üniversitelerin Makine,Elektrik-Elektronik,Mekatronik,Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
-Yeni mezun  yada az deneyimli mühendis adayları,
-Takım çalışmasına yatkın,
-Yönetsel becerileri yüksek,
-İngilizce bilgisine sahip,
-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
-Eskişehir ve Bursa illerinde ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MÜHENDİSLER Ankara, Mersin ADECCO
MÜHENDİSLERADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz cam sanayinde faaliyet gösteren sektör lideri köklü firmamızın büyüyen organizasyonunda görev almak üzere MÜHENDİSLER aramaktayız.
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik , Elektrik, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
22-33 yaş aralığında
İyi derecede İngilizce bilen,
Ekip çalışmasına uyumlu ve güçlü beşeri ilişkilere sahip,
Araştırmacı ve aktif çalışabilecek nitelikte,
Problem çözme becerisine sahip,
Tercihen askerliğini tamamlamış veya min 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİSYENLER Ankara, Mersin ADECCO
TEKNİSYENLERADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz cam sanayinde faaliyet gösteren sektör lideri köklü firmamızın yeni organizasyonunda görev almak üzere TEKNİSYENLER aramaktayız.
4 Yıllık Teknik Eğitim Fakültesi veya Makine,Makine Teknikerliği, Elektrik, Elektronik, Fen Bilimleri Fakültesi, Kimya, Fizik, Metal İşleri,İş Sağlığı ve Güvenliği önlisans programları ve bölümlerinden mezun,
22-30 yaş aralığında
Ekip çalışmasına uyumlu ve güçlü beşeri ilişkilere sahip,
Araştırmacı ve aktif çalışabilecek nitelikte,
Problem çözme becerisine sahip,
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Yönetmeni Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Bireysel Bankacılık YönetmeniADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren  yabancı sermayeli müşterimiz için ''Bireysel Bankacılık Yönetmeni'' aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
En az 3 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
Tercihen BES ve SPK lisans belgesine sahip,
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip
  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Müdürü-ANTALYA Antalya ADECCO İZMİR
Mağaza Müdürü-ANTALYAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için Antalya Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
 
•             Antalya’da ikamet eden,
•             Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip,
•             En az lise mezunu,
•             Müşteri ile yüzyüze konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip. İkinci bir yabancı dil tercih sebebidir.
•             Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek,
•             Dış görünümüne önem veren, prezentabl,
•             Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
•             MS Office programlarını etkin kullanabilen,
•             Tercihen 35 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Uzmanı (Ziraat Mühendisi) İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Uzmanı (Ziraat Mühendisi)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tarım sektörünün liderlerinden olan uluslararası müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Üretim Uzmanı-Ziraat Mühendisi” aramaktayız;
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen Ziraat ile ilgili bir alanda Yüksek Lisans derecesine sahip
Zirai üretim alanında en az 2 yıl saha deneyimi bulunan
Kariyerine tarla üretim alanında devam etmek isteyen, bu alanda kariyer hedefleri olan
Çalışma yeri ve doğası gereği esnek çalışma konusuna açık
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Liderlik potansiyeli olan ya da ekip yönetmiş
Sürekli gelişim hedefleyen-mobil
İzmir-Dikili'de ikamet eden ya da edebilecek

ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir ADECCO İZMİR
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “İnsan Kaynakları Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
Tercihen Personel ve İnsan Kaynakları fonksiyonlarının tasarlanması ve adaptasyonu konusunda deneyimli
Seçme ve Yerleştirme, Eğitim ve Geliştirme, Kariyer Planlama ve Yedekleme, Performans Yönetimi, İş ve SGK Mevzuatı ve Ücret fonksiyonlarının yürütülmesinde yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli
Yasal mevzuata, SGK uygulamalarına ve iş hukukuna hakim
Sendikal ilişkilerin yürütülmesi konusunda deneyimli
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş
İletişimi kuvvetli 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TECHNICAL ASSISTANT (Drilling) Ankara ADECCO
TECHNICAL ASSISTANT (Drilling)ADECCO
We are looking for a Technical Assistant for our client which the world’s leading supplier of technology, integrated project management and information solutions to customers working in the oil and gas industry worldwide. Employing approximately 126,000 people representing over 140 nationalities and working in more than 85 countries, provides the industry’s widest range of products and services from exploration through production.
B.Sc Degree in Engineering  or equivalent
Minimum experience of 2 years
A good command of written and spoken English 
Self-motivation and ability to project manage own work and co-ordinate those working with him/her
A logical approach to problem solvingBehavior
Learns quickly and adapts to new problems and situations
Is a relentless and versatile learner
Pursues everything with energy, drive and a need to finish.
Uses logic to solve problems with effective solutions.
Is proactive and personally committed to continuous improvement.
Listens and is able to communicate effectively with managers, peers and clients both written and verbally.
Pays attention to detail and Quality Control
Good knowledge of the process
Able to carry out assigned tasks with minimum supervision
Acts professionally and responsibly
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Birim Yöneticisi Ankara ADECCO
Üretim Birim YöneticisiADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe alçı ve alçı ürünleri alanında faaliyet gösteren uluslararası firmamızın Ankara'daki fabrikasında görev almak üzere Üretim Birim Yöneticisi aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Proses endüstrisi deneyimi olan
Tercihen 3-5 yıl deneyimli
Orta-İyi seviyede İngilizce’ye hakim
B Sınıfı ehliyeti olan
Yeniliklere açık 
Liderlik ve ekip çalışması yapabilen
Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek yeteneği gelişmiş
Üst düzeyde genel yeteneğe, düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip
Başkalarını etkileyebilme, yönlendirebilme ve iknakabiliyeti olan
Karar verebilen ve sorumluluk alabilen
Stresle baş edebilen
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
OTOMASYON SATIŞ SORUMLUSU İzmir ADECCO İZMİR
OTOMASYON SATIŞ SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 İsveç firması olan elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  “ Otomasyon Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. 
MYO teknik bölümlerden mezun veya elektrik, elektrik elektronik mühendisliği mezunu
Teknik anlamda bilgi sahibi
2 yıl otomasyon satış tecrübesi olan
Home Office çalışabilecek
Sorumluluk sahibi
Erkek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Aktif araç kullabilen ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HR Generalist İstanbul(Asya) ADECCO
HR GeneralistADECCO
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli müşterimiz için “ HR Generalist” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında 3, 4 yıl tecrübeli,
İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Geliştirme Uzmanı Bursa ADECCO
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası ve lider müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' aramaktayız.
            
Yeni mezun yada satış deneyimine sahip,
Tercihen Üniversite mezunu,
Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
Diksiyonu düzgün, dış  görünüşüne özen gösteren,
B tipi sürücü belgesine sahip
MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
İletişimi kuvvetli, güler yüzlü
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sales and Marketing Responsible Bursa ADECCO
Sales and Marketing ResponsibleADECCO

Electrical/ Electronics Engineering degree.
Technical experience in Industrial Automation projects.
Minimum (5) years of sales and sales management experience in Industrial Automation parts and/ or services .
Experience in preparing sales strategies in-line with company vision and strategies.
Experience in managing/ executing and coordinating sales and marketing activities.
Experience in preparing reports, sales and other presentations.
Excellent command of English; both written and spoken.
Willingness and ability to travel; both domestic and international.
Presentable with excellent communication skills with all levels.
Is able to provide communication and coordination between different departments.
Quick thinker; able to adjust properly to changing conditions.
Analytical and solution oriented.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
OEM Sales Engineer İzmir ADECCO İZMİR
OEM Sales EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a “OEM Sales Engineer” for our multinational client which is one of the leading energy company in the world with the qualifications below;
 
Bachelor's degree in Electrical, Electronics, Mechanical, Control Engineering and Mechatronics Engineering,
MBA degree is preferred,
Advanced level of English,
Fundamental level of automation knowledge,
Minimum 2 years field sales experience focused on machine manufacturers as customer,
Application experience is preferred,
Experience and familiarity of automation products and line of business is a plus,
Ability to combine technical knowledge with sales skills,
Self motivated,
Active driver with a B type valid driving license,
Military service completed for male candidates,
No travel obligation,
Living or willing to live in İzmir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi Bursa, Eskişehir ADECCO
Servis MühendisiADECCO
Üniversitelerin Makina Mühendisliği/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Makine kurulumu ve servis hizmeti konusunda deneyimli,
Seyahat engeli olmayan,(Sık seyahat gerektiren bir pozisyon)
İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Bursa ve Eskişehir'de ikamet eden yada etmek isteyen,
Adaylar aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operations Director İstanbul(Avr.) ADECCO
Operations DirectorADECCO
We are looking for a Plant Manager/ Operations Director engaged in the automotive industry - manufacturing of rubber nad plastic products for our client.
 
Graduate from  Engineering of reputable universities.
Minumum 10 years experience in an Operational Management Role
Very good knowledge of Operational Excellence in Production industrie.
Experience in customer relations, supply chain management, production, planning,costing, reporting and operational processes,
Plannig, organization and problem solving skills,
Experienced in production scheduling and planning,
Six sigma/lean management experiences
Manufacturing experience
Excellent of English,
Able to travel abroad when necessary.
Candidate located in European side is preferential 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Pazarlama Koordinatörü İstanbul ADECCO
Satış Pazarlama KoordinatörüADECCO