ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 112
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CABIN CREW Türkiye ADECCO
CABIN CREWADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.
Job Description:
 
Preferably graduated from the Tourism degree programs
Fluency in written/spoken English
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel
Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures
Resident in Istanbul
Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 05 licence number 28.04 2010.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞE ALIM STAJYERİ (ZORUNLU STAJ) Ankara ADECCO ANKARA
İŞE ALIM STAJYERİ (ZORUNLU STAJ)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Dünyanın lider İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olan ADECCO'nun kendi bünyesinde görev alacak 'İŞE ALIM STAJYERİ' arayışımız bulunmaktadır. 
ADECCO ANKARA Şubesine ulaşım sorunu yaşamayacak,
Minimum 1 ay süresince, haftanın 5 günü devamlılık sağlayabilecek,
Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan, 
Lisans veya Yüksek Lisans öğrencisi,
Bilgisayar ve özellikle MS Office programları kullanımı üst seviyede olan,
Tercihen iyi derecede ingilizcesi bulunan.
Stajyer    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Yönetmeni Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Bireysel Bankacılık YönetmeniADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren  yabancı sermayeli müşterimiz için ''Bireysel Bankacılık Yönetmeni'' aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
En az 3 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
Tercihen BES ve SPK lisans belgesine sahip,
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip
  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi) İzmir ADECCO İZMİR
Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 Türkiye’nin en büyük GSM operatörünün bir parçası olmak ister misin? -          En az ön lisans mezunuysan,-          İletişimine güveniyorsan,-          Takım çalışmasına yatkınsan,-          Vardiyalı çalışmak senin için uygunsa,
Bu dinamik ekibin bir parçası olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemek üzere başvurunu bekliyoruz. 
Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞE ALIM DANIŞMANI İstanbul ADECCO
İŞE ALIM DANIŞMANIADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Büyüyen organizasyonumuzun İstanbul şubelerinde görev alacak  İŞE  ALIM DANIŞMANLARI  arayışımız bulunmaktadır.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun

Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli

İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen

İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip

MS Office uygulamalarına hakim

İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Adayı Adana, Ankara, Gaziantep ADECCO ANKARA
Finansal Danışman AdayıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara, Gaziantep ve Adana'da ikamet eden '' Finansal Danışman Adayı '' arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun 
Satış alanında kariyer hedefleyen 
Başarı odaklı 
Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek 
Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek 
Gelişime açık 
Planlama ve organize etme becerisine sahip 
Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Sistemleri Sorumlusu Kocaeli ADECCO
Bilgi Sistemleri SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için IT/BİLGİ SİSTEMLERİ SORUMLUSU aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. 
.Net bilen 
Axapta bilgisi avantajdır
Intranet yazılımı yapabilecek
Alanında min. 2 yıl deneyimli
Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Kocaeli / Gebze / İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teklif Hazırlama Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Teklif Hazırlama MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstri/İnşaat/Mühendislik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde, Teklif Hazırlama Mühendisleri arayışımız bulunmaktadır.
Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Anahtar teslim endüstriyel tesis alanında min 2 yıl tecrübeli,
Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teklif Hazırlama Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Teklif Hazırlama MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstri/İnşaat/Mühendislik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde, Teklif Hazırlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Anahtar teslim endüstriyel işlerde (Çimento Fabrikası yapımı, şeker fabrikası yapımı, enerji tesisleri yapımı vb.) 5 yılı yönetici olmak üzere 10 yıl tecrübeye sahip,
Yurt içi & yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi Ankara ADECCO
Satış YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sağlık/ Medikal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere 'Satış Yöneticisi/Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.  
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen medikal/ sağlık sektöründe satış alanında tecrübeli,
Office programlarını iyi kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için ;askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Proaktif çözümler üretebilen,İletişim yönü kuvvetli,prezentabl,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
REGIONAL SALES MANAGER İstanbul, Kocaeli ADECCO
REGIONAL SALES MANAGERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
Our multinational client  is looking for a 'Regional Sales Manager' .
  
MBA preferred
Strong leadership skills
Proven track record of industrial commercial processes and customer service
High level of integrity and professionalism
Prior experience working within the metal industry preferred
Excellent pro-active communication skills (written, verbal, presentation)
Must have a good industrial sales/technical/mechanical background with possible metal distribution experience Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Kocaeli ADECCO
Finansal DanışmanADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için 'Finansal Danışman Adayı' aramaktayız.
 
Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
-Satış alanında kariyer hedefleyen,
-Başarı odaklı,
-Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek,
-Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,
-Gelişime açık,
-Planlama ve organize etme becerisine sahip,
-Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan
adaylar aramaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
İhracat Satış SorumlusuADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'İhracat Satış Sorumlusu'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, (Tercihen İşletme, İktisat, Turizm ve Otelcilik, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Pazarlama bölümleri)
İhracat satış konusunda 1 yıl deneyimli,
İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek ve çalışma zamanlarında esnek olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli ve temsil yeteneğine sahip,
ERP ve Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Beylikdüzü-Kıraç bölgesine yakın ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DÖNEMSEL FİNANS PERSONELİ Ankara ADECCO
DÖNEMSEL FİNANS PERSONELİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara Çankara-Oran'da yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere dönemsel (min 4 ay)  "Finans Personeli" arayışımız bulunmaktadır. En az MYO /Üniversite mezunu,Şirketlerin muhasebe ve finans bölümünde deneyim edinmiş,
Özellikle fimaların bankacılık işlemleri konusunda bilgili,İletişim yeteneği yüksek,Sorumluluk sahibi, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış adaylar
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa ADECCO
Üretim OperatörüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için;
* En az Düz Lise Mezunu,
* Deneyimli/Deneyimsiz,
* Askerliğini tamamlamış,
* Vardiyalı çalışabilecek,
* 40 yaşını aşmamış,
* Bursa'da ikamet eden,
Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Electrical Maintenance Engineer Kocaeli ADECCO
Electrical Maintenance EngineerADECCO
 The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
          Our client which is operating in an automotive industry is looking for an "Electrical Maintenance Engineer."
 
University degree in Electrical or Electrical/ Electronical Engineering
Preferable with 2-3 years experience as Electrical Maintenance Engineer
Analytical thinking capabilities together with your hands-on approach
Result oriented team player with excellent interpersonal and leadership skills
Preferable having the certificate of high voltage installations management responsibility
Utility, SAP PM knowledge and energy executive certificate will be an asset
PLC knowledge
PC literate
Fluent in English
Military service completed
Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
COOK CHEF İstanbul ADECCO ANKARA
COOK CHEFADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'COOK CHEFS' for our client which is operating in AIRLINES CATERING.
 
Minimum high school, preferably culinary school gradute,
Minimum 3 years of culinary experience in 5 Star Hotels, Cruise Ships or Gourmet Restaurants,
Fluency in written/spoken English,
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel,
Good teamwork, communication and coordination skills,
Outgoing personality with a passion for service,
Knowledgeable in latest food and restaurant trends,
Resident in İstanbul.
Adecco is a private employment agency under Turkey Employment Organization's authorization 05 licence number 28.04 2010.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BANKA GENEL BAŞVURU Adana, Adıyaman... ADECCO
BANKA GENEL BAŞVURUADECCO
 Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası yabancı sermayeli bankamız için Türkiye geneli şubelerinde çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere yeni mezun işe alımı yapılacaktır.
Üniversitelerin 4 yıllık iktisadi idari bilimler fakültelerinden  mezun,
Bankacılık sektöründe görev alma konusunda istekli,
İletişim becerisi yüksek,
Sabırlı ve güler yüzlü,
İnsan ilişkilerinde başarılı,  dinamik,  araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
MS Ofis programlarına hâkim,
Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proses Otomasyon Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
Proses Otomasyon Satış MühendisiADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstriyel Otomasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'Proses Otomasyon Satış Mühendisi'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce tercihen 2. dil olarak Almanca bilen,
Satış-Mühendislik alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,
Yoğun çalışma ortamında motive çalışabilecek, eğitime ve gelişime açık,
Çalışma arkadaşlarıyla uyum içerinde çalışabilecek,
İnisiyatif sahibi,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Yöneticisi İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
Üretim YöneticisiADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimari sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'Üretim Yöneticisi'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl deneyimi ve benzer pozisyonda en az 3 yıl yönetsel deneyimi olan,
Üretim yöntemlerine hakim,
Tercihen konstrüksiyon, mimari yapılar ve benzer sektörlerde çalışmış
Sözlü ve yazılı iletişimi ve temsil yeteneği güçlü, ekip yönetim tecrübesi olan,
Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,
MS Ofis programlarını ve Autocad’i  iyi derecede kullanabilen,
Tercihen Solidworks ve benzeri çizim programlarını kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fabrika Müdürü Kocaeli ADECCO
Fabrika MüdürüADECCO

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet  gösteren uluslar arası müşterimiz için   'Fabrika Müdürü'  aramaktayız. 
Üniversite Lisans ve/veya Yüksek Lisans; Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya benzeri bölüm mezunu 
Üretim ve Üretim Yöneticiliği pozisyonunda en az 10 yıllık tecrübeli,
Anadolu Yakasında yada Gebze çevresi,Kocaeli'de ikamet eden ,
Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip,
Askerliğini yapmış,
Ehliyet ve aktif sürüş tecrübesine sahip olan,
Çok iyi derecede İngilizce (Yazılı ve konuşma), Ek olarak Almanca artı olarak değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe ve Finans Müdürü İstanbul(Avr.) ADECCO BAKIRKÖY
Muhasebe ve Finans MüdürüADECCO BAKIRKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimari sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için 'Muhasebe ve Finans Müdürü'  aramaktayız.
 
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye Bölümlerinden mezun,
Muhasebe ve finan alanında en az 10 yıl ve benzer pozisyonda en az 5 yıl yönetsel deneyimi olan,
Genel muhasebe ve maliyet muhasebesine hakim,
Tercihen SMMM belgesine sahip,
Vergi, SGK ve çalışma mevzuatlarını bilen ve güncel olarak takip eden,
Sözlü ve yazılı iletişimi ve temsil yeteneği güçlü,
Karar alma ve yönetim becerileri gelişmiş,
Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,
Muhasebe ve MS Ofis programlarını, Logo muhasebe programını  iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya), ... ADECCO GEBZE
Aktif Satış TemsilcisiADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FINANCE MANAGER Kocaeli ADECCO
FINANCE MANAGERADECCO

Degree holder in finance or related discipline
Professional accounting qualification
Minimum 10 years solid working experience in manufacturing company, in which at least 5 years in managerial level
Experience in working with different levels and culture environment
Knowledgeable with ERP system, SAP is preferable
Excellent command of written and spoken English, Mandarin is preferable
Good literacy in computer
Able to meet tight deadlines
Self-motivated, excellent leadership, team management & interpersonal skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Development Manager Kocaeli ADECCO
Business Development ManagerADECCO

Identify and explore new business opportunities and generate new sales accounts;
Process customer request for quotations, follow up and secure orders;
Develop and strengthen customer relationship;
Manage full cycle of project and liaise with customer and company in China;
Conduct market research and provide timely update to management on latest development of industry, customer and competitors;
Make sales forecasts for assigned accounts and territories as required by the company;
Other tasks assigned by the company from time to time
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı (ÇANKIRI) Çankırı ADECCO
Muhasebe Uzmanı (ÇANKIRI)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası alanda ve Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız için Çankırı'da çalışmak üzere, Muhasebe Uzmanları arayışımız bulunmaktadır.
Alanında min 3 yıl tecrübeli,
Genel muhasebe ve maliyet muhasebesine hakim,
Muhasebe ve MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip, 
Orta seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MERCHANDİSER Ankara ADECCO
MERCHANDİSERADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmış olduğumuz Uluslararası güçlü markanın  yerel ve ulusal zincir mağazalarda yürütülen satış destek, tanzim teşhir süreçlerinde görevlendirilmek üzere Merchandiser arayışımız bulunmaktadır.
 
En az lise mezunu,
20-30 yaş arası,
Erkek adaylarda askerlik görevi en az 2 yıl tecilli,
Deterjan, kozmetik, gıda alanında market içi deneyim edinmiş bay bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı (Bordro Uzmanı) İstanbul(Asya), ... ADECCO GEBZE
İnsan Kaynakları Uzmanı (Bordro Uzmanı)ADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız.
 
* Aylık puantaj verilerinin SAP Sistemi'ne aktarılması 
* Çalışanların SGK üzerinden aldığı raporların onaylanması 
* İş Kazası olması halinde ilgili SGK bildirimlerinin yapılması 
* İşten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi 
* MESS ile ilgili yazışmaların yapılması ve takibi 
* Çalışma Saatleri Raporu'nun hazırlanması 
* Satın alınacak ürünlerle ilgili satınalma talebinin (PRM'in) yaratılması 
* Özel sağlık, özel hayat ve seyahat sigortaları ile ilgili işlemlerin yapılması 
* Taşeron çalışanlara ferdi kaza sigortası yaptırılması ve aylık olarak güncelliklerinin takibi 
* Resmi Daireler'den gelen yazıların takibi ve çalışan ile ilgili gelen resmi yazıların Bordro Birimi'ne aktarımı 
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lounge Vardiya Amiri İstanbul ADECCO
Lounge Vardiya AmiriADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz CATERING sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde çalışmak üzere 'Lounge Vardiya Amiri' aramaktayız.
 
Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik, İşletme)
İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak konuşabilen,
Restoran ve otelcilik alanında en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
Ms Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek ( 07:00-15:00, 15:00-23.00, 23:00-07:00 )
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Müşteri odaklı ve markayı sahiplenen.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Personeli Adana, Ankara, Elazığ... ADECCO
Saha Satış PersoneliADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Medikal, Telekomünikasyon, İlaç, Banka, Sigorta, Hızlı Tüketim sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası ve  yerel firmalarımız bünyesinde görev almak üzere " Saha Satış Personeli" arayışımız bulunmaktadır.
En az lise mezunu,
Aktif saha satış deneyimi bulunan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan.“ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Müdürü (Çankırı) Çankırı ADECCO
İşletme Müdürü (Çankırı)ADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demiryolu/Raylı Sistemler alanında faaliyet gösteren firmamız için Çankırı fabrikasında görev almak üzere "İşletme Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Mühendislik fakültesi mezunu,
Akıcı derecede Almanca, İyi derecede İngilizce bilgisi bulunan,
Seyahat engeli olmayan,
Çankırı'da ikamete sıcak bakan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Ankara ADECCO
BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat-Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere 'Bölge Satış Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.  
Tercihen üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,
İnşaat, Mimari sektörlere yakın işlerde çalışmış,
Mimari proje okuyabilen, Teknik resim bilgisi olan,
Office programlarını çok iyi kullanan, Autocad bilen,
Prezentabl, yöneticilik kabiliyetleri iyi olan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, satış pazarlama yapabilecek,
Tercihen ingilizce bilgisi olan,
Askerliğini tamamlamış erkek adaylar
*ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Kalite MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Üretim sektöründe Dış Cephe Aydınlatma alanında faaliyet gösteren firmamız için, Ankara'da çalışmak üzere Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında 2-3 yıl tecrübeye sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Muhasebe UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız için Ankara'da çalışmak üzere, Muhasebe Uzmanları arayışımız bulunmaktadır.
Alanında min 3 yıl tecrübeli,
Tercihen denetim alanında tecrübeye sahip,
Mali müşavirlik belgesine sahip,
Tercihen ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Medikal Satış Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Medikal Satış UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda Medikal sektörde faaliyet gösteren firmamız için,
 Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, (Tercihen Biyomedikal Mühendisliği)
 İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
 Medikal cihaz/İlaç alanında minimum 3 yıl satış deneyimine sahip,
 Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
 Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
EXECUTIVE ASSISTANT TO GENERAL MANAGER Ankara ADECCO
EXECUTIVE ASSISTANT TO GENERAL MANAGERADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for an 'EXECUTIVE ASSISTANT' for our multinational client.
University degree
Min. 2 years of professional experience in a similar or compatible position
Excellent command of both written and spoken English
Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments
Strong planning and organizational skills
Excellent written and verbal communication skills
Detail oriented, organized and quick
Action / result oriented
Self confident, team player, have ability to push things forward
Willing to work in a team and having a dynamic personality with ability to focus on different subjects and maintain an effective follow up
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Müdürü İstanbul ADECCO
Ürün MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir fimamız için;
 
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Elektrik Elektronik, İşletme, Endüstri, Bilgisayar bölümlerinden mezun olmak 
Tercihen Ürün Yönetimi alanında deneyim sahibi olmak,
İyi düzeyde ingilizce bilmek,
Askerliğini yapmış olmak,
MS Office kullanabilmek,
Müşteri odaklı, etkin iletişim becerisine ve problem çözme yeteneğine sahip, hızlı ve hızlı karar alabilme özelliklerine sahip olmak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Sorumlusu Denizli ADECCO İZMİR
Saha Satış SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
eden. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Saha Satış Sorumlusu" aramaktayız;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Nalbur-hırdavat, mermer sektöründe satış deneyimi olan,
Saha satışı veya distribütör yönetimi deneyimi olan,
Doğal taş yapıştırıcıları, yüzey işlem ürünleri gibi yan ürünleri tanıyan,
Denizli ve çevresinde ikamet eden,
Satış alanında kariyer hedefleyen,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul ADECCO
Bölge Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Perakende sektöründe faaliyet gösteren bir fimamız için;
 
En az lise mezunu,
Satış alanında en az 2 yıl deneyimli,
Ekip yönetimi yetkinliği güçlü,
Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli,
Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
25 yaş üzerinde, bayan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Danışmanı-Antalya Antalya ADECCO İZMİR
Mağaza Satış Danışmanı-AntalyaADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli 70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz için ANTALYA Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.
1982 yılında Kopenhag’da kurulan ve takı üretimi yapan müşterimiz 7.300 kişiyi istihdam etmektedir. Hisseleri Kopenhag borsasında işlem gören firmamızın 2012 yılında toplam geliri yaklaşık 900 milyon Euro’dur.
• En az lise mezunu,
• Tercihen 23 yaş üstü,
• Mağaza içi satış konusunda deneyimli,
• Hizmet odaklı
• Müşteri beklentilerini iyi algılayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,
• Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,
• Dış görünümüne önem veren, prezentabl
• Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
• Koşullar ne olursa olsun güleryüzlülüğünü muhafaza edebilecek
• Tercihen MS Office programlarını kullanabilen
• Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
• İngilizce ve Rusça’yı aktif olarak kullanabilen
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resources Specialist İzmir ADECCO İZMİR
Human Resources SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Human Resources Specialist' for our multinational client operating in Packaging Sector with the qualifications below;
 
University degree in Business Administration or Social Sciences,
Minimum 3 years of experience in all  human resources functions,  payroll administration, labour relations, employee affairs and safety issues in production, 
Excellent command of both spoken and written English,
Proficiency in computer literacy and Ms Office Programmes,
Completed military service for male candidates.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kağıt Üretim Teknisyeni İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Kağıt Üretim TeknisyeniADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kağıt sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Kağıt Üretim Teknisyeni' aramaktayız.
 
Ön lisans eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde (selüloz ve kağıtçılık, makine, elektrik) tamamlamış,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Manisa'da ikamet eden veya edebilecek olan,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ERP Sistem Yöneticisi (Netsis) Antalya, İstanbul... ADECCO İZMİR
ERP Sistem Yöneticisi (Netsis)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, pencere, kapı sistemleri ve yapı malzemeleri sanayii alanında lider, Antalya merkezli olan grup şirketi müşterimiz için 'ERP (Netsis) Sistem Yöneticisi' aramaktayız. 
Üniversitelerin, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun
Üretim sektöründe Netsis Projelerinde veya Netsis kullanan bir firmada benzer pozisyonda görev almış veya Netsis proje danışmanı olarak çalışmış
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli
SQL ve Netsis tablolarına hâkim
Netsis’te talepler doğrultusunda geliştirme faaliyetleri yapabilecek
Sistem Analizi, uygulaması ve geliştirmesi tecrübesine sahip
ERP Proje koordinasyon ve yönetim becerileri
Planlama ve organizasyon becerisine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı, raporlama ve dökümantasyon yapabilecek,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Analitik düşünme ve sorun çözme yeteneğine sahip olan
Antalya’da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Banka Müdür Yardımcısı - Bodrum Muğla ADECCO İZMİR
Banka Müdür Yardımcısı - BodrumADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için ' BODRUM  Banka Müdür Yardımcısı' aramaktayız.
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yükseklisans sahibi,
En az 3 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
SPK lisans belgesine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,  ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Personeli İstanbul ADECCO
Mağaza PersoneliADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firma adına “Mağaza Personelleri” aramaktayız.
- Mağaza Satış Temsilcisi
- Stok Kontrol Elemanı
- Satış Destek Temsilcisi
- Kasiyer

 Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Temsilcisi-İZMİR İzmir ADECCO İZMİR
Mağaza Satış Temsilcisi-İZMİRADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli 70’ten fazla ülkede 1000’den fazla mağazası olan uluslararası müşterimiz için İzmir Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.
 
1982 yılında Kopenhag’da kurulan ve takı üretimi yapan müşterimiz 7.300 kişiyi istihdam etmektedir. Hisseleri Kopenhag borsasında işlem gören firmamızın 2012 yılında toplam geliri yaklaşık 900 milyon Euro’dur.
 
•             En az lise mezunu,
•             Tercihen 23 yaş üstü,
•             Mağaza içi satış konusunda deneyimli,
•             Hizmet odaklı
•             Müşteri beklentilerini iyi algılayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,
•             Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,
•             Dış görünümüne önem veren, prezentabl
•             Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
•             Koşullar ne olursa olsun güleryüzlülüğünü muhafaza edebilecek
•             Tercihen MS Office programlarını kullanabilen
•             Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
•             İngilizce başta olmak üzere en az bir yabancı dil konuşabiliyor olmak tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Müdürü-ANTALYA Antalya ADECCO İZMİR
Mağaza Müdürü-ANTALYAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için Antalya Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
 
•             Antalya’da ikamet eden,
•             Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip,
•             En az lise mezunu,
•             Müşteri ile yüzyüze konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip. İkinci bir yabancı dil tercih sebebidir.
•             Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek,
•             Dış görünümüne önem veren, prezentabl,
•             Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
•             MS Office programlarını etkin kullanabilen,
•             Tercihen 35 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
OTOMASYON SATIŞ SORUMLUSU İzmir ADECCO İZMİR
OTOMASYON SATIŞ SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. 
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 İsveç firması olan elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  “ Otomasyon Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. 
MYO teknik bölümlerden mezun veya elektrik, elektrik elektronik mühendisliği mezunu
Teknik anlamda bilgi sahibi
2 yıl otomasyon satış tecrübesi olan
Home Office çalışabilecek
Sorumluluk sahibi
Erkek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Aktif araç kullabilen ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİR İzmir ADECCO İZMİR
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİRADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için “TAHSİLAT CALL CENTER TEMSİLCİSİ” aramaktayız.
 
Minimum MYO mezunu,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek
Diksiyonu düzgün
Problem çözme yeteneği gelişmiş
Ekip çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir ADECCO
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için ‘Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
 
En az lise, ön lisans ve lisans mezunları ya da  üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş,
Telefonla konuşmaktan ve tebessüm etmekten yorulmayan,
“0” hata ve “%100 Müşteri Memnuniyeti”  ilkesini benimseyen,
7/24 dönüşümlü vardiya sistemi ile çalışabilen,
Kariyerini önemseyen ve bankacılık konusunda kendisini geliştirmek isteyen,
Genç ve dinamik ekibimize uyum sağlayacak enerjiye sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan, 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KOBİ POS Pazarlama Yetkilisi Adana, Ankara, Antalya... ADECCO
KOBİ POS Pazarlama YetkilisiADECCO

MYO’ların İktisat, İşletme ve Bankacılık bölümlerinden veya tercihen üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun
Tercihen ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık geçmişine sahip
30 yaşını aşmamış
Takım çalışmasına yatkın
İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl
İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KOBİ POS Pazarlama Takım Lideri Adana, Ankara, Antalya... ADECCO
KOBİ POS Pazarlama Takım LideriADECCO

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren iktisat, işletme ve bankacılık bölümlerinden mezun
En az 4 yıl ticari ürünlerin pazarlaması konusunda POS, bayi ağı yönetimi ya da bankacılık tecrübesine sahip
En az 2 yıl aktif saha takım yönetimi tecrübesine sahip ve ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda başarılı
35 yaşını aşmamış
İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl
İkna kabiliyeti yüksek, empati kurabilen ve çözüm odaklı
Sorumluluk sahibi, hedef odaklı
Analitik düşünebilen ve proaktif
Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan
B sınıfı ehliyeti olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Kıdemli Muhasebe UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Kıdemli Muhasebe Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli,
SAP deneyimi olan, MS Office programlarına hakim,
Genel muhasebe ile ilgili mevzuat konusunda bilgili,
Türk vergi sistemi ve SGK yükümlülükleri hakkında ileri derecede bilgi sahibi,
Tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim,
Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, yurtdışı merkez ofis ile iletişim sağlayabilecek,
Analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, çözüm/sonuç odaklı ve takip yeteneği gelişmiş,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip ve kişiler arası ilişkilerde başarılı,
Ehliyeti aktif, araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Tercihen Manisa’da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Kontrol Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Bütçe ve Kontrol SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, metal ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Bütçe ve Kontrol Sorumlusu' aramaktayız.
 
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun
Finansal raporlama alanında minimum 2 yıl deneyimli
İletişim yeteneği kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip (ek olarak Almanca tercih nedenidir)
Üretim konularına ilgili, üretim firmasında maliyet üzerine çalışmış olan
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
SAP bilgisi tercih nedenidir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Team Assisstant İstanbul ADECCO
Team AssisstantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over
100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Team Assisstant' for our  client with the qualifications below;
Bachelors degree or equivalent and 2 years of strong assisstant experience.
Strong proficiency with Microsoft Word, Excel, Access, Lotus Notes, AS400 and Internet
Excellent organizational and prioritization skills
Effective interpersonal skills
Strong oral and written communication skills
Keen attention to detail
Ability to work with limited direction and/or supervision
Must be articulate and have a professional and pleasant phone manner
High level of concentration, alertness and adaptability to changes
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gayrimenku Hukuk Avukatı İstanbul ADECCO
Gayrimenku Hukuk AvukatıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hukuk Bürosu için;
 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri/Bölümlerinden mezun,
Asgari 12 yıl deneyimi olan,
Tercihen Gayrimenkul alanında toplu dosya takibi konusunda bilgili,
İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek,
Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,
İngilizcesini aktif olarak kullanabilen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Sorumlusu İstanbul ADECCO
Satış Destek SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstriel ürünler firması için Kimya Mühendisleri aranmaktadır.
-Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
-Seyahate Engeli Olmayan,
-Sürücü Ehliyetine Sahip,
-Erkek Adaylar için Askerliğini tamamlamış,
-Bilgisayar programlarına ve ofis cihazlarına hakim,
-İyi derecede mesleği ile konularda ingilizce lisanına hakim,
-İlgili laboratuvar cihaz ve ekipmanlarına hakim ve analiz sonuçlarını yorumlayabilen,
-Yeni ürün araştırma ,proses geliştirme ve satış faaliyetlerini başarıyla yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Test Engineer İstanbul ADECCO
IT Test EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for an "IT TEST ENGINEER" for our multinational client in telecommunication sector with the qualifications below;
 
Experience in telecommunication industry
1-2 years of testing experience
Experience of using testing tools and Oracle SQL
CRM, Billing/Charging, Siebel, Mediation & IN domain experience (at least one)
Charging domain experience(preferrable)
Excellent communication and customer-facing skills
Advanced problem solving and consultative skills
Negotiation skills
Team player skills
Strong focus on delivering to fulfill customer needs
Customer First attitude
Presentation skills
Fluent in English
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi - İzmir İzmir ADECCO
Elektrik Elektronik Mühendisi - İzmirADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Perakende" sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için "Elektrik Elektronik Mühendisi" aramaktayız;
 
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Bölümlerinden Mezun,
Askerliğini yapmış,
Tercihen Perakende Sektöründe 2 yıl tecrübeli,
İzmir ilinde görev yapacak seyahat (konaklamalı) engeli olmayan,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif sürücü,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Adayı Antalya, Denizli... ADECCO
Finansal Danışman AdayıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta oldugumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Finansal Danışman" aramaktayız. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
OFİS ASİSTANI İstanbul(Asya) ADECCO
OFİS ASİSTANIADECCO
Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Proses Kontrol ve Enstrümantasyon alanında faaliyet gösteren sektöründe lider firma  için 'Ofis Asistanı' aramaktayız.
 
Aktif olarak İngilizce konuşabilen,
Üniversite mezunu,
Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyim sahibi,
MS Office programlarına hakim,
Analitik yönü kuvvetli,
İletişim ve yönetim becerileri gelişmiş,
Planlama ve organizasyon becerisi yüksek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AFTER SALES SPECIALIST İstanbul ADECCO
AFTER SALES SPECIALISTADECCO

The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

We are looking for a “SRO Contractor” for our multinational client which is FMCG sector’s leading company.
University Degree ,
Experience of 2 years in after sales, preferably technical after sales
Good command of written and verbal English,
Excellent communication and relationship building skills,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kontrat Yönetimi Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Kontrat Yönetimi SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle
her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal
ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Enerji' sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için 'Kontrat Yönetimi Sorumlusu' aramaktayız.
"Sözleşmeler" konusunda 3 yil tecrubeli,
Ileri seviyede ingilizce bilen (ozellikle sozlesme ve ticari ingilizce)
Seyahat engeli olmayan,
Takim calismasina yatkin,
Erkek adaylar icin Askerligini tamamlamis,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES ENGINEER İstanbul ADECCO
SALES ENGINEERADECCO

The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

We are looking for a “Sales Engineer” for our multinational client which is metal cutting sector’s leading company.

Degree in engineering (technical university) or technical education in metal cutting
Experience of 2 –3 years in sales, preferably of metal cutting products
Understanding of metal cutting (working in technical manufacturing environment as machine operator, process planner)
Good command of written and verbal English,
Excellent communication and relationship building skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ‘Endüstriyel Ürün’ alanında faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için 'Satış Mühendisi' aramaktayız.
 
·         Üniversitelerin mühendislik (tercihen inşaat veya makina) ya da mimarlık bölümlerinden mezun.
·         Microsoft Office ve AutoCAD çizim programına hakim, teknik resim bilgilerine sahip, ERP bilgisi olan.
·         Endüstriyel ürünler satış ve pazarlama konusunda min. 2 yıl deneyimli, öğrenmeye ve gelişime açık.
·         İletişim, koordinasyon, karar verme ve yönetim becerileri gelişmiş.
·         Özgüveni yüksek, İletişim becerisi , ikili ilişkileri ve ikna kabiliyeti güçlü, takım çalışmasına yatkın.
·         Organizasyon, planlama, takip ve raporlamaya yatkın,
·         Değişken şartlarda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,
·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi, özverili çalışan.
·         Analitik ve hızlı düşünebilen, çözüm odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek olan.
·         Düzenli, planlı ve oto kontrol sistemi ile çalışmasını bilen,
·         İyi derece İngilizce bilen.
·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Tercihen Maltepe civarında).
·         Askerlik hizmetini tamamlamış olan.
·         Seyahat engeli olmayan, B sınıfı araç ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için, 'Satış Mühendisi' arayışımız söz konusudur.
Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya metalurji bölümlerinden mezun,  
İyi derecede MS Office bilgisine sahip,
Satış alanında min 3 sene deneyim sahibi
 Anadolu yakasında ikamet eden,
 Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürücü belgesi olan,
İletişimi kuvvetli,
Öğrenmeye ve gelişime açık,
Seyahat engeli olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KEY ACCOUNT MANAGER İstanbul ADECCO
KEY ACCOUNT MANAGERADECCO

The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

We are looking for a “Key Account Manager” for our multinational client which is FMCG sector’s leading company.

Reputable university degree with a minimum of 3 years sales experience in FMCG;
Knowledge of the market and the customers (National and Local Accounts)
Experience in category management is an asset;
Experience in establishing clear sales & marketing plans in line with Group policy;
Knowledge of English;
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman Adayı İstanbul, Tekirdağ ADECCO
Finansal Danışman AdayıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için 'Finansal Danışman Adayı' aramaktayız.
 
-Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
-Satış alanında kariyer hedefleyen,
-Başarı odaklı,
-Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek,
-Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,
-Gelişime açık,
-Planlama ve organize etme becerisine sahip,
-Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan, 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Sorumlusu İzmir ADECCO
İhracat SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Yurtdışı Satış Sorumlusu' aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Dış ticaret alanında minimum 2 yıl tecrübeli,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yabancı sermayeli enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ar-ge mühendisi aramaktayız.
 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Ürün dizaynı konusunda deneyim sahibi,
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip,
MS Office, Solidworks ve Autocad programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ADECCO
Finans Uzman YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, makine sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için part time finans uzman yardımcısı aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun ya da son sınıfta okuyan,
Muhasebe/Finans alanında daha önce staj yapmış,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programına hakim,
Haftanın en az 4 günü devam edecek olan,
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Yönetici AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet  sektöründe faaliyet gösteren kurumsalmüşterimiz için ' Üst Düzey Yönetici Asistanı ' aramaktayız.
 
· Tercihen Üniversite mezun,
· MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
· Planlama, Organizasyon ve Raporlama becerisine sahip,
· Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
· İnsan İlişkileri kuvvetli, Prezantabl,
· İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
· Anadolu Yakasında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Şefi İstanbul(Asya) ADECCO
Satınalma ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet  sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için ' Dönemsel Satınalma Şefi ' aramaktayız.
 
Üniversite mezunu,
Yapı Malzemeleri alanında en az 3 yıl satınalma tecrübesi olan,  
MS Office programlarına hakim (özellikle iyi seviyede Excel bilgisi)
Askerliğini tamamlamış olmak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRETİM VE DEPO YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ADECCO
ÜRETİM VE DEPO YÖNETİCİSİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomatik Geçiş Sistemleri  sektöründe faaliyet gösteren kurumsalmüşterimiz için ' Üretim Ve Depo Yöneticisi ' aramaktayız.
Üniversite mezunu,
Tercihen İngilizce bilen
Microsoft Office ve ERP bilgisi olan,
Benzer bir pozisyonda minimum 3-4 yıl tecrübesi olan,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Bsınıf araç ehliyeti olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Satış Sorumlusu (İzmir) İzmir ADECCO
Mağaza Satış Sorumlusu (İzmir)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mağaza Satış Sorumlusu" aramaktayız.
 
En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,
Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Prezentabl, diksiyonu düzgün,
Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Yazılım UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bilişim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal ve çok uluslu müşterimiz için ' Yazılım Uzmanı ' aramaktayız.
 
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun,
.NET Platformuna hakim,
SQL Server, ASP, HTML , JAVA, Web Servisi konularında bilgi sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Uluslararası projelerde ve yurtdışında çalışmaya açık.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bütçe ve Finansal Raporlama UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı”arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
UFRS ve SPK raporlama konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Mali tablo analiz tekniklerini bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO ERENKÖY
İhracat Satış Destek UzmanıADECCO ERENKÖY
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle
her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal
ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 'Ambalaj' sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'İhracat Satış Destek Personeli' aramaktayız.
Üniversite mezunu (tercihen iktisat, işletme, dış ticaret)
Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Anadolu yakasında ikamet eden

 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Restaurant Müdürü/Yardımcısı İzmir ADECCO
Restaurant Müdürü/YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Restaurant Müdürü ve Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
En az lise mezunu,
Tercihen, cafe, restaurant, fast food zincir mağazalarında çalışmış,
Yöneticilik deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Yöneticisi İzmir ADECCO
Bölge Satış YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Global bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Bölge Satış Yöneticisi" aramaktayız;
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Development Associate İstanbul(Avr.) ADECCO
Business Development AssociateADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
We are looking for an Business Development Associate for our client as following qualification and skills.
 
 Bachelor in Economics, Management, Business Administration, industrial engineering or related field of study
 Minimum 3 years of work experience in a business development or similar position
 In-depth experience in conducting research and synthesizing this data into meaningful and relevant internal and client documents
 A focus on and attention to detail and accuracy
 Strong presentation skills
 A creative, proactive and result oriented personality with excellent written and verbal communication skills in Turkish and English
 The ability to work under tight deadlines and on simultaneous projects
 Knowledge in financial analysis including cash flow analysis and modelling
 Advanced computer skills especially MS Office
 Work experience in the consulting sector is an asset
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pricing Manager İzmir ADECCO İZMİR
Pricing ManagerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a 'Pricing Manager' for our multinational client operating in agricultural sector with the qualifications below;
 
University degree in Business Administration, Economics, Finance or related fields (Master degree is a plus)
Experience in Strategic Pricing and Transactional Pricing
Experience in Turkish Agribusiness market is an advantage
Preferably marketing background with good understanding of customer needs
Fluent in English written and spoken
Strong analytical and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Teknik RessamADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye işimkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal sektöründe alanında faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Teknik Ressam' aramaktayız;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen inşaat veya bina yerleşim alanında deneyimli
Proje bazlı çalışabilecek
Autocad programını kullanabilen
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
 
 
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Sorumlusu İzmir ADECCO
Şantiye SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör İmalatı  sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için 'Şantiye Sorumlusu'aramaktayız.
Üniversitelerin makine veya elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun,Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan,İyi derecede İngilizce bilen,2-3 yıl şantiye deneyimi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Manufacturing and Commercial Director Ankara, İstanbul... ADECCO
Manufacturing and Commercial DirectorADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.
We are looking for a “Manufacturing / Commercial Director"for our multinational client which is one of the leading energy company in the world with the qualifications below;
 
University Degree.Preferably Electrical &Electronical Enginneering  or Mechanical Engineering
Prefered, Master on business administration,
Native English and prefered French,
Experience in energy or electric sector,
Candidate can live or move to İzmir, Manisa
Min. 3 years experience  in technical commercial roles  (Contract Management, Tendering , Business Development)
Min. 3 years experience  in Industrial departments (production management and/or  manufacturing engineering dept and /or Industrial performance management and/or Supply chain)
Min.1 year experience  in Quality,
Engineering to order type business model know-how,
Commercial and customer knowhow,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu İzmir ADECCO
Muhasebe SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun
Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli,(Özellikle üretime dönük işletmede Maliyet Muhasebesi)
NETSIS yazılımın muhasebe ve diğer bütün alt menülerini çok iyi derecede kullanabilen, bordro programına da vakıf,(Özellikle Üretim ve Maliyet Muhasebesi Modülü)
MS Office programlarına hakim,
Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi bilgisi olan, ilgili mevzuat konusunda bilgili,
Tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim,
SGK, bordrolama ,çek ve finansal işlemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,
Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, çözüm/sonuç odaklı ve takip yeteneği gelişmiş,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip ve kişiler arası ilişkilerde başarılı,
Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Tercihen SPK'ya tabi halka açık şirketlerde deneyim sahibi olmak,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Network Support Engineer İstanbul(Avr.) ADECCO
Network Support EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. 
We are looking for a 'Network Support Engineer' for our client as following qualification and skills.
At least 2 years of experience in an network engineering role, preferably in an ISP network operations role, or enterprise network support role
Experienced with Cisco IOS 
Advanced understanding of TCP/IP fundamentals and physical infrastructure.
Good knowledge on network protocols such as MPLS, VPLS, EoMPLS, STP, BGP, OSPF
Ability to work well and creatively under pressure.
Basic understanding of QOS concepts and application.
Demonstrated troubleshooting skills and logical thinking.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Onarım Teknisyeni İzmir, Manisa ADECCO
Bakım Onarım TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim  sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Bakım Teknisyeni" aramaktayız;
 
Bakımla ilgili işleri, bakım çalışanlarını yönetmek, bakımda çalışan üçüncü firma çalışanlarını yönlendirmek.
·       Tesiste bulunan tarım ve endüstri makina ve ekipmanlarının çalışmasından sorumlu olmak, çalışmalarını ve makinaların kurulmasını sağlamak.
·       Makine ekipmanlar için iyileştirme amaçlı değişiklik önerileri sunmak.
·       Görevini yerine getirmek için kullanılan materyalleri sağlamak, yedek parça ihtiyacını/stoğunu yönetmek, tedarikçi firmaları rekabete sokarak en uygun teklifi sunmak.
·       Tesisin her koşul altında sürekli çalışmasını sağlamak.
·       Enerji tüketimi ile ilgili günlük ve sezonluk kayıtları tutmak, okumak ve enerji kullamını en uygun duruma getirmek.
·       Tesiste işlenen ürünlerin şirket kalite standartarı dahilinde olmasından ve  makinelerin/ekipmanların buna gore ayarlamasından sorumlu olmak.
·       Kısa ve uzun dönem bakım planları yapmak, uygulamak ve öneriler sunmak, zorunlu ve peryotlu bakımları yaptırmak takibini yapmak.
·       Arıza takibini yapmak ve kaydetmek, analizini yapmak.
·       Bakımla ilgili toplam kalite (ISO) unsurlarını takip etmek, prosedürlerini uygulamak ve katkı sağlamak.
·       İşinde şirket HSE  prosedür ve kurallarını eksiksiz uygulamak, uygulanmasını sağlamak ve güvenlik gözlemleri yapmak , öneriler sunmak.
·       İşindeki riskleri tespit etmek , bildirmek ve önlemler için öneriler sunmak.
·       Faaliyetlerinde fabrika teknik müdürü, amirler, fabrika proses şefleri, tedarikçiler ve ilgili diğer bölümlerle temas halinde olmak ve koordineli çalışmak.
·       Bakımla ilgili  personel ek görevlerini uygulatmak, kontrolünü yapmak.
·       Fabrika binaları, altyapısı, bahçe ve çevresinin bakımlı olmasını temin etmek.
·       Bakımla ilgili çalışan personele eğitim vermek.
·       Yatırımlara yardımcı olmak ve günlük işleri takip etmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Kayıt Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Kredi Kayıt Operasyon ElemanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yaptığımız uluslararası bir firma için "Kredi Kayıt Operasyon Elemanı” aramaktayız.
 
En az MYO mezunu,
En az 6 ay  finans alanında çağrı merkezi tecrübeli
İnsan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği gelişmiş,
Telefon ile iletişim yeteneği güçlü,
Müşteri ve sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip,
MS Office Programlarını kullanabilen,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Planlama SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin seçme ve yerleştirme süreçlerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Üretim Planlama Mühendisleri aramaktayız;
 
Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen en az 10 yıl penye üretiminde deneyim sahibi
REFA sistamini iyi bilen
Hat kurulumu ve dengelemesi yapabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tıbbi Mümessil-İzmr İzmir ADECCO İZMİR
Tıbbi Mümessil-İzmrADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hematoloji, Oftalmoloji, Jinekoloji ve Radyoloji alanlarında Amerika ve Avrupa’da lider olan firmaların Türkiye distribütörü olarak İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ‘Tıbbi Mümessil’ arayışımız bulunmaktadır.
 
·     Üniversitelerin ön lisans, tercihen lisans bölümlerinden mezun,
·     Tıbbi mümessillik alanında en az 2 yıl tecrübeli,
·      Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
·      Prezantable, hedef odaklı, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri gelişmiş,
·      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 
 
 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sistem Sorumlusu İstanbul, İzmir... ADECCO
Sistem SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden  olan müşterimiz için 'Alt Yapı sistem Sorumlusu" aramaktayız.
 
Üniversitelerin tercihen Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Askerliğini tamamlamış,
İyi derecede ingilizce bilen
Her türlü windows OS, SQL DB platformaları konusunda en az 6 yıl tecrübeli,
MS Exchange, File Server, DHCP, DNS, AD vb sistemler üzerinde bilgi sahibi,
SAP işletim sistemi kurulum, yönetim ve raporlama konularında deneyimli,
İzmir ya da Manisa’da ikamet eden ya da edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Sorumlusu-Milas Aydın, Muğla ADECCO İZMİR
Personel Sorumlusu-MilasADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gayri menkul yatırım alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “PERSONEL SORUMLUSU-MİLAS” aramaktayız;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Personel işlemleri ve mevzuatlarla ilgili minimum 3 yıl tecrübeli
MS Office programlarını çok iyi  seviyede kullanabilen,
İletişim yeteneği kuvvetli,
İnşaat sektöründe tecrübeli
Ekip çalışmasına yatkın,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Analitik düşünce yapısına sahip.
Orta derecede İngilizce konuşabilen.
Çalışma yeri Muğla-Milas'dır. Servis güzergahı: Bodrum Merkez, Milas, Didim Akbük
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tahsilat Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Tahsilat UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bir Holdinginin finans alanında faaliyet gösteren iştirakinde görevlendirilmek üzere 'Tahsilat Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Temsilcisi İstanbul ADECCO
Saha Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘Saha Satış Temsilcisi’ aramaktayız. 
 
Müşteri memnuniyeti nedeniyle satışların kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirilmesi, müşteri şikayetlerinin cevaplanması, gerektiğinde müşterinin bilgilendirilmesi,
 Belirnen hedef kitle doğrultusunda kendisine verilen satış ve kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda kendi performansının izlenmesi, hedeflere ulaşmak için çalışması.
Banka adına satış yaptığı ürünler hakkında müşteriye doğru, kesin ve net bilginin verilmesi, müşteri bilgilerinden oluşan formları müşteri beyanına göre doldurması, kendi önünde imzalatılması ve ek belgelerin asıllarını görülerek örneklerinin teslim alınması.
Bankaya yeni müşteriler kazandırılması, banka tanıtım ve satış organizasyonlarında aktif olarak yer alınması,
Günlük ve haftalık ziyaret planlarının hazırlanarak Saha Satış Müdürü ile paylaşılması ve bu planlardaki olası değişiklikleri eş zamanlı olarak bildirmesi,
Görevlendirildiği hinterlandta aktif satış faaliyetinin yürütülmesi,
Görev alanıyla ilgili ürün ve konular hakkında sektör ve piyasa bilgilerinin takip edilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatör Yardımcıları İzmir ADECCO
Üretim Operatör YardımcılarıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için, Operatör Yardımcıları aramaktayız;
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir, Manisa ADECCO
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz  Manisa Organize Sanayi'nde Ambalaj sektöründe  faaliyet gösteren ve ağırlıklı ihracat yapan  müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “İnsan Kaynakları Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
Tercihen Personel ve İnsan Kaynakları fonksiyonlarının tasarlanması ve adaptasyonu konusunda deneyimli
Seçme ve Yerleştirme, Eğitim ve Geliştirme, Kariyer Planlama ve Yedekleme, Performans Yönetimi, İş ve SGK Mevzuatı ve Ücret fonksiyonlarının yürütülmesinde yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli
Yasal mevzuata, SGK uygulamalarına ve iş hukukuna hakim
İnsan Kaynakları sistemlerini kurabilecek ve yönetebilecek
Planlama,organizasyon ve ikna kabileyeti gelişmiş, sonuç odaklı,
Tercihen üretim sektöründe insan kaynakları yöneticiliği yapmış,
İletişimi kuvvetli
 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ziraat Mühendisi (Üretim) İzmir ADECCO İZMİR
Ziraat Mühendisi (Üretim)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tarım sektörünün liderlerinden olan uluslararası müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Ziraat Mühendisi” aramaktayız;
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen Ziraat ile ilgili bir alanda Yüksek Lisans derecesine sahip
Mısır ve/veya ayçiçek üretimi konusunda en az 2 yıl saha deneyimi bulunan
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
İzmir Dikili'de ikamet eden ya da edebilecek olanADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Danışman İstanbul(Avr.) ADECCO
Finansal DanışmanADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Danışmanlığını yaptığımız uluslararası bir firma için "Finansal Danışman” aramaktayız.
En az MYO mezunu,
En az 1 yıl  müşteri temsilciliği deneyimine sahip, 
Tercihen banka veya diğer kurumlarda outbound hizmetinde çalışmış,
İnsan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği gelişmiş,
Telefon ile iletişim yeteneği güçlü,
Müşteri ve sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip,
MS Office Programlarını kullanabilen,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir ADECCO İZMİR
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “İnsan Kaynakları Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
Tercihen Personel ve İnsan Kaynakları fonksiyonlarının tasarlanması ve adaptasyonu konusunda deneyimli
Seçme ve Yerleştirme, Eğitim ve Geliştirme, Kariyer Planlama ve Yedekleme, Performans Yönetimi, İş ve SGK Mevzuatı ve Ücret fonksiyonlarının yürütülmesinde yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli
Yasal mevzuata, SGK uygulamalarına ve iş hukukuna hakim
Sendikal ilişkilerin yürütülmesi konusunda deneyimli
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş
İletişimi kuvvetli 
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU (Ziraat Mühendisi) Adana, Ankara, Antalya... ADECCO İZMİR
GENEL BAŞVURU (Ziraat Mühendisi)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
 
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ziraat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin seçme ve yerleştirme süreçlerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Ziraat Mühendisleri aramaktayız;
 
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen en az 1 yıl ziraat ile ilgili iş deneyimine sahip
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır.
Bu ilana yapılan başvurular ileride oluşabilecek ziraat pozisyonları için değerlendirilecektir.
ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FiNANSAL DANIŞMAN Bursa, Eskişehir ADECCO
FiNANSAL DANIŞMANADECCO
Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan müşterimiz için ,
Direkt Satış ekiplerinde görev almak üzere, belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapacak ve müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BURSA BÖLGE SATIŞ UZMANI Bursa ADECCO
BURSA BÖLGE SATIŞ UZMANIADECCO
-4 yıllık üniversite mezunu,
-Otomotiv,enerji,otomotiv yedek parça,özellikle lastik sektöründe minimum 2 yıl satış deneyimi olan,
-İletişim becerileri kuvvetli,
-Takım çalışmasına yatkın,
-Askerliğini yapmış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CABİN CREW Bursa ADECCO
CABİN CREWADECCO

Preferably graduated from the Tourism degree programs
Fluency in written/spoken English
Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel
Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures
Resident in Istanbul
We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Yöneticisi - Yalıtım Sektörü Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış Yöneticisi - Yalıtım SektörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Bölge Satış Yöneticisi aramaktayız.
• 4 Yıllık Üniversitelerin Mühendislik veya Mimarlık Bölümlerinden Mezun
• Yalıtım, taş yünü , cam yünü veya alçı – çimento sektöründe deneyimli
• Satış ve pazarlama tecrübesine sahip
• Bayi koordinasyonu , bayi geliştirme ve yeni pazar oluşturma süreçlerine hakim
• Tercihen İngilizce bilen
• Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı,
• İletişim becerileri güçlü.
• Seyehat engeli bulunmayan
*Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İDARİ MÜDÜR (Fabrika Deneyimli) Ankara ADECCO ANKARA
İDARİ MÜDÜR (Fabrika Deneyimli)ADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'da  Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde Enerji Nakil Hatlari Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İdari Koordinatör  aramaktayız .
Üniversite mezunu,
Üretim sektörü ve Fabrika idari işler süreçlerine mutlaka hakim
Departmanlar arası İdari koordinasyondan sorumlu olacak
Fabrikada vardiya düzeni takip edecek
Yemek , servis ve temizlik hizmetlerinin koordinasyonu sağlayacak
Hizmet sözleşmelerinin takibinden sorumlu
Ankara'da ikamet eden
Bay **Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Genel Müdürü - Erzurum Adana, Aksaray, ... ADECCO ANKARA
Bayi Genel Müdürü - ErzurumADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir
 
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Erzurum merkezli bayisi için; bayiinin uzun vadede stratejik planlarını oluşturabilecek pazar, müşteri, rakip analizlerini yaparak rekabet gücünün arttırılmasına yönelik çalışmaları yapabilecek, satış hedefli, tüm bütçe, yönetim muhasebesi ve işletme çalışmalarının koordinasyonu sağlayabilecek, “Genel Müdür” aranmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,
Otomotiv , ağır vasıta üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip,
Alanında 5-10 yıl tecrübeli,
İngilizce bilen,
Liderlik becerisine sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek,
Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuçlandırabilecek, sonuç odaklı,
Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisi yüksek,
Üretim planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Erzurum ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek
Seyahat engeli olmayan,*Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mobilya Üretim Müdürü Bursa ADECCO
Mobilya Üretim MüdürüADECCO
-Üniversitelerin Orman Endüstri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği , Mobilya Dekorasyon veya ilgili bölümlerinden mezun ,
-En az 5 yıl Projeli Mobilya Üretimi, dekorasyon işleri, ürün yönetimi ve süreçlerinin tüm aşamalarında deneyim sahibi olmuş,
-Mobilya ile ilgili planlama ve imalat detaylarının tamamına hakim, yenilikleri takip eden,
-Üretim planı doğrultusunda iş düzenini kurabilen, kadronun etkin ve verimli çalışmasını sağlayacak metotlar geliştiren, motive edebilen,
-İşletme kaynaklarının etkin kullanımını ve sürekliliğini, üretimin verimliliğini, iş akışlarını, iş emirlerini, üretim ve termin planlarını en iyi şekilde yapabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen - Mühendis Adana, Mersin ADECCO ANKARA
Teknisyen - MühendisADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Hızlı Tren Sinyalizasyon sektöründe ve uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamızın Adana – Mersin- Yenice hattında görevlendirilmek üzere Teknisyen - Tekniker ve Mühendis aramaktayız.      
Üniversitelerin  ve  Meslek Yüksek Okulları veya Meslek Liselerinin - Elektrik - Elektronik Bölümlerinden mezun,
Demiryolu veya hızlı tren hattında, İşletme bakım alanında benzer pozisyonlarda çalışmış
/Elektrik/Elektronik bakım onarım ve arıza konularında tecrübeli
Tercihen temel düzeyde İngilizce iletişim becerisine sahip
Ms Office  uygulamalarından  özellikle excel programını kullanabilen
*ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe MüdürüADECCO
Adecco Executive Search olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için en az 5 yıl deneyimli  “Muhasebe Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü / Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) ADECCO
Mali İşler Müdürü / Muhasebe MüdürüADECCO
Adecco Executive Search olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için en az 10 yıl deneyimli “Denetim” geçmişli “Mali İşler Müdürü” “Muhasebe Müdürü” arayışımız söz konusu.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operations Director İstanbul(Avr.) ADECCO
Operations DirectorADECCO
We are looking for a Plant Manager/ Operations Director engaged in the automotive industry - manufacturing of rubber nad plastic products for our client.
 
Graduate from  Engineering of reputable universities.
Minumum 10 years experience in an Operational Management Role
Very good knowledge of Operational Excellence in Production industrie.
Experience in customer relations, supply chain management, production, planning,costing, reporting and operational processes,
Plannig, organization and problem solving skills,
Experienced in production scheduling and planning,
Six sigma/lean management experiences
Manufacturing experience
Excellent of English,
Able to travel abroad when necessary.
Candidate located in European side is preferential 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net