Alp Havacılık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.alp.com.tr

ALP HAVACILIK A.Ş.

 

 

   

Alp Havacılık, Havacılık ve Uzay sanayisine münhasır ve bu sanayinin yüksek kalite, mühendislik ve üretim standardları altında, ağırlıklı olarak uçuş kritik/döner komponent, asamble ve alt sistem imalatı yapan, bir özel teşebbüs firmasıdır. Alp Havacılık, müşterilerin kalite ve zamanında teslim beklentilerinin arttığı küresel arenada, etkin operasyonları, üretim yöntemleri, güçlü kalite, mühendislik ve test altyapısı  sayesinde başarıyla rekabet etmekte, sektörün dünya liderleri ile  önde gelen programlarda işbirliği yapmaktadır.

 

Alp Havacılık, tamamı Türk vatandaşı  beşyüze yakın personeli,  yüzden fazla yeni nesil çok eksenli  takım tezgahı,  CMM kalite kontrol sistemleri,  onlarca özel işlem, proses, kaplama, tahribatsız muayene hattı,  test ve laboratuar kabiliyetleri  ile  eşsiz bir konuma sahiptir.  Alp Havacılık titanyum, aluminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır alaşımları ve süper alaşımların işlenmesinde çok geniş çaplı deneyime sahiptir.  Bilahasa titanyum alanında dünyanın önde gelen havacılık firmaları arasındadır.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yerleşik olan Alp Havacılık 23.500 m2’lik modern tesislerinde faaliyet gösteren Alp Havacılık, 2015 yılına kadar tesislerini 50.000 m2’ye çıkarmayı planlamıştır.

 

 Alp Havacılık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dişli İmalat Operatörü Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Dişli İmalat OperatörüAlp Havacılık A.Ş.
* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun )* Takım Çalışmasına yatkın,* Dişli kesme ve/veya taşlama tezgahlarında  en az 1 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞLİ İMALAT MÜHENDİSİ Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
DİŞLİ İMALAT MÜHENDİSİAlp Havacılık A.Ş.
*Üniversitelerin  Makine Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği mezunu,*Talaşlı İmalat sektöründe en az 3 yıl deneyim,*Çok iyi derecede teknik resim bilgisi,*İyi derecede İngilizce,*Düz, Konik ve Helisel Dişli Üretim Teknolojilerinde tecrübe sahibi,*NDT,Isıl İşlem,Kimyasal Kaplama proseslerine hakim,*Askerlik görevini tamamlamış,*Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Torna Operatörü Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Cnc Torna OperatörüAlp Havacılık A.Ş.
* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun )* Takım Çalışmasına yatkın,* Minimum 2 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* Vardiyalı sistemde çalışabilecekadaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı