Alp Havacılık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.alp.com.tr

ALP HAVACILIK A.Ş.

 

 

   

Alp Havacılık, Havacılık ve Uzay sanayisine münhasır ve bu sanayinin yüksek kalite, mühendislik ve üretim standardları altında, ağırlıklı olarak uçuş kritik/döner komponent, asamble ve alt sistem imalatı yapan, bir özel teşebbüs firmasıdır. Alp Havacılık, müşterilerin kalite ve zamanında teslim beklentilerinin arttığı küresel arenada, etkin operasyonları, üretim yöntemleri, güçlü kalite, mühendislik ve test altyapısı  sayesinde başarıyla rekabet etmekte, sektörün dünya liderleri ile  önde gelen programlarda işbirliği yapmaktadır.

 

Alp Havacılık, tamamı Türk vatandaşı  beşyüze yakın personeli,  yüzden fazla yeni nesil çok eksenli  takım tezgahı,  CMM kalite kontrol sistemleri,  onlarca özel işlem, proses, kaplama, tahribatsız muayene hattı,  test ve laboratuar kabiliyetleri  ile  eşsiz bir konuma sahiptir.  Alp Havacılık titanyum, aluminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır alaşımları ve süper alaşımların işlenmesinde çok geniş çaplı deneyime sahiptir.  Bilahasa titanyum alanında dünyanın önde gelen havacılık firmaları arasındadır.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yerleşik olan Alp Havacılık 23.500 m2’lik modern tesislerinde faaliyet gösteren Alp Havacılık, 2015 yılına kadar tesislerini 50.000 m2’ye çıkarmayı planlamıştır.

 

 Alp Havacılık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Design Engineer Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Design EngineerAlp Havacılık A.Ş.
Must have at least Bachelor’s degree in in Aeronautical/Aerospace/Mechanical Engineering Minimum 5 years of experience in related area of expertise Very good knowledge of English. Experience with related computer aided design/analysis tools Knowledge of aerospace industry and requirements Ability to work independently and cross-functionally. Strong communication and problem-solving skills. Strong time-management and organizational skills. Ability to travel as required. Ability to work overtime as required. No military service obligation for male candidates.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Metod MühendisiAlp Havacılık A.Ş.
*Üniversitelerin  Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi (Talaşlı İmalat, Makine) mezunu*Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim,*Çok iyi derecede teknik resim bilgisi,*İyi derecede İngilizce,*Office ve ERP programlarına hakim,*Askerlik görevini tamamlamış,*Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Planlama Mühendisi Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Proses Planlama MühendisiAlp Havacılık A.Ş.
*Üniversitelerin  Makine veya Uçak  Mühendisliğinden mezun,*Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim,*Çok iyi derecede teknik resim bilgisi,*İyi derecede İngilizce,*Office ve ERP programlarına hakim,*Askerlik görevini tamamlamış,*Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Kontrol Teknisyeni Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Ön Kontrol TeknisyeniAlp Havacılık A.Ş.
*Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Makine)*Takım Çalışmasına yatkın,* Gelişime açık,* Askerlik görevini tamamlamış,* Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Uzmanı Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Proje Yönetim UzmanıAlp Havacılık A.Ş.
Şirket'in mevcut ve potansiyel müşterileri tarafından gönderilen tekliften, nominasyonu alınan parçaların sevkiyatına kadar oluşan süreçte Şirket ve Müşteriler arasındaki ilişkinin; yasal zorunluluklar, müşteri özel istekleri,  sahip olunan uluslararası sertifikasyonlar ve şirket iç normlarının belirttiği şekilde koordinasyonunu sağlamak. Süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi; taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede parçaların teslim edilmesi amacı ile teklif, sözleşme, üretim ve sevkiyat süreçlerini takip etmek.Müşterileri süreçteki önemli aşamalar hakkında düzenli olarak bilgilendirmek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
İç Denetim UzmanıAlp Havacılık A.Ş.
Üniversitelerin işletme,iktisat,İşletme,Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler veya Endüstri Mühendisliği mezunu, En az 1 yıllık bağımsız denetim şirketinde veya sektörde 3 yıl deneyimi olan, Çok İyi seviyede İngilizce  bilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim ve müzakere becerisi gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Eskişehir Alp Havacılık A.Ş.
Genel BaşvuruAlp Havacılık A.Ş.
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir.Alp Havacılık a  gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı