Amerikan Hastanesi 

Şirket Bilgileri

 

Amerikan Hastanesi

Sağlık hizmetleri... 1920’den beri

VEHBİ KOÇ VAKFI AMERİKAN HASTANESİ

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir.1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, lisans eğitimi (4 yıl) vermek üzere 1999 yılında ilk ögrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve hemşirelik okulu; 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of İstanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır.

Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte biri İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Zekeriyaköy Aile Hekimliği Merkezi, biri Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Polikliniği ve biri de Göcek Özel Amerikan Marine Polikliniği ile 4 farklı noktadan hizmet sunmaktadır. Çiftehavuzlar'da bulunan MedAmerikan Polikliniği'nde 36 doktor muayenehanesi ile geniş bir tanı/tedavi servisi bulunmakta; Zekeriyaköy'de yer alan Aile Hekimliği Merkezi'nde ise eksiksiz tanı ve bakım hizmeti verilmektedir. Nişantaşı’nda hizmet veren merkez hastanenin A ve B bloktan oluşan yeni bina inşaatının 2007 yılında tamamlanması ile 181 olan yatak kapasitesi, 60'ı yoğun bakım ünitesinde olmak üzere 300'e çıkarılmış; poliklinik hizmetleri için ise 12 bin metrekarelik alan sağlanmıştır.

Bu üç sağlık kuruluşunda da Türkiye ve komşu ülkelerden hastaların tıbbi gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olacak imkanlar sunulmaktadır. Yalnızca, VKV Amerikan Hastanesi; gerek Türkiye'nin değişik bölgelerinden, gerekse diğer ülkelerden gelen, yılda 140.000'in üzerinde hastaya sağlık hizmeti vermektedir.

 

Dünya çapında bir tıp merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda; dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren 38 ihtisas dalı bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.


Kaliteli Sağlık Hizmeti

VKV Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim; tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

VKV Amerikan Hastanesi; uluslararası standartlarda ve kalitede tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. ISO 9001, JCI ve ISO 14001 belgelerinin üçüne birden sahip olan Türkiye'nin ilk özel hastanesi VKV Amerikan Hastanesi; yenilediği Joint Commission International Akreditasyon Belgesi ile “akredite edilmiş hastane” ünvanını korumaktadır.

İlk kez 2000 yılında alınan ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, 2003 yılında yenilenmiştir. Uluslararası Ortak Komisyon (JCI) Akreditasyonu 2002 yılında kazanılmış, 2005 yılında yenilenmiş ve 2008 yılına kadar uzatılmıştır. Bu belge; hasta bakımı, güvenliği ve memnuniyeti alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilmektedir.

ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ise 2004 yılı Şubat ayında kazanılmış ve 2007 yılında yenilenmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye'de bu sertifikayı almaya hak kazanan ilk özel sağlık kuruluşudur.

VKV Amerikan Hastanesi; hasta bakım kalitesini sürekli olarak yükseltebilmek amacıyla New York Presbyterian Hastanesi - Weill Cornell Tıp Fakültesi ve Columbia Tıp Fakültesi, Houston Methodist Hastanesi, Texas Üniversitesi M.D. Anderson Kanser Merkezi, Texas Children's Hastanesi ve Amerikan Hastanesi Paris kurumlarıyla ortak çalışmalar yürütmektedir.

 

VEHBİ KOÇ VAKFI AMERİKAN HASTANESİ TEŞHİS ve TEDAVİ  ÜNİTELERİ

Acil Servis

Dahili Bölümler

• Alerji-İmmünoloji

• Beslenme ve Diyet

• Check-Up

• Dahiliye (İç Hastalıkları)

• Dermatoloji (Deri Hastalıkları)

• Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları

• Enfeksiyon Hastalıkları

• Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

• Gastroenteroloji

• Genetik Hastalıkları Tanı Merkezi

• Göğüs Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları Kritik Bakım ve

Solunum Terapisi

• Hematoloji

• İnvaziv Kardiyoloji (Girişimsel Kardiyoloji)

• Kardiyoloji BölümüAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Oracle ERP Developer İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Oracle ERP DeveloperAmerikan Hastanesi
Qualifications
·         Degree preferably in engineering or computer sciences
·         3+ years experience developing on the Oracle eBusiness Application suite covering Oracle Financials modules. (Human Resources or Logistics modules knowledge is a plus)
·         Demonstrated proficiency and experience as an Oracle developer with Oracle Development tools (Oracle PL/SQL, Oracle Forms / Reports,  XML Publisher, Oracle Discoverer, Oracle Workflow, etc..) ) (Java, Oracle Applications Framework experience is a plus)
·         Knowledge of ERP functionalities in the following functional areas (Oracle Financials (AP-AR-GL-FA))
·         Knowledge and expertise in APPS Interface Tables and APIs will be an asset
·         Good Command of English
·         No Obligation for Military Services
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Teknolojileri Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Proje UzmanıAmerikan Hastanesi
•       Üniversitelerin Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar, İşletme, Endüstri ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•       Tercihen CMMI konusunda bilgi sahibi,
•       Tercihen PMP sertifikasına sahip, BT Proje yönetimi konusunda deneyim sahibi,
•       Tercihen ITIL ve COBIT konusunda bilgi sahibi,
•       İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
•       Müşteri ve hizmet odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına-işbirliğine yatkın, insan ilişkilerinde başarılı.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uluslararası Hasta Programları Uzmanı / Uzman Yard İstanbul Amerikan Hastanesi
Uluslararası Hasta Programları Uzmanı / Uzman YardAmerikan Hastanesi
En az 3 yıl yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli,
Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim,
İletişimi güçlü,
İyi seviyede Rusça, İngilizce ve Türkçe bilen,
Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
Avrupa yakasında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Acil Servis Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Acil Servis Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
• Önlisans mezunu,
• Tıbbi Sekreterlik/Faturalandırma/Müşteri İlişkileri/Turizm alanlarında en az 1 yıl deneyimli,
• Tercihen Tıbbi terminolojisi iyi,
• Acil Servis Bölümü'nde gece vardiyasında çalışabilecek,
• Microsoft Office programlarına hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
• Yaratıcı, analitik düşünen,
• Tercihen İngilizce bilen,
• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,
• (Askerliğini tamamlamış) Erkek ve Bayan adaylar.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hasta Finansman Faturalama Uzman Yardımcısı İstanbul Amerikan Hastanesi
Hasta Finansman Faturalama Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun,
• MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen,
• Hizmet sektöründe tecrübeli,
• Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip,
• Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,
• İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,
• Analitik düşünce sistemine sahip,
• Müşteri memnuniyetinin önemini bilen, hızlı ve etkili karar verme yeteneğine sahip,
• Müşteri memnuniyetine çözümsel yaklaşımlar sunabilen,
• Bay (askerlik görevini tamamlamış) ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garson İstanbul Amerikan Hastanesi
GarsonAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu,
Hizmet sektöründe garson olarak en az 2 yıl deneyime sahip,
Dış görünüşüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün,
Güleryüzlü , dinamik , analitik düşünebilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,
Pozitif, empati kurabilen ve güçlü iletişim yeteneklerine sahip,
İngilizce’yi aktif olarak kullanabilen,
(Askerliğini tamamlamış) Erkek ve Bayan adaylar.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Transfüzyon Merkezi Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Transfüzyon Merkezi Laboratuvar TeknikeriAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...
Transfüzyon Merkezi'nde çalışmak üzere;
 
-En az 2 yıllık Transfüzyon Merkezi tecrübesi olan,
-Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar bölümü mezunu,
-Kan Bankacılığı  ve Kan Tranfüzyon sertifikası bulunan,
-Aferez konusunda tecrübeli,
-20-35 yaşları arasında olan,
-Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,
-Vardiyalı çalışabilecek,
-Askerlik görevini tamamlamış erkek ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fakülte İdari Asistanı İstanbul Amerikan Hastanesi
Fakülte İdari AsistanıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirmek üzere;
 
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan,
Asistanlık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan,
Takipçi, planlama ve raporlama becerisi yüksek olan,
MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış olmak ( Erkek adaylar için ).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hemşire İstanbul Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...
Amerikan Hastanesi birim ve servislerinde çalışmak üzere;
- Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen,
- Ekip çalışmasının önemine inanan,
- İletişimi kuvvetli,
- Dinamik,
- Gelişime açık,
- Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak,
deneyimli ya da yeni mezun hemşire olarak  görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Eczacı İstanbul Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
• Eczacılık Fakültesi mezunu,
• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,
• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,
• İleri derecede İngilizce bilen,
• Microsoft Office programlarına hakim,
• 25-30 yaşları arasında,
• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
• Erkek (Askerliğini tamamlamış) ve Bayan adaylar.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer İstanbul Amerikan Hastanesi
StajyerAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Ekonometri, Sağlık Yönetimi vb. bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olarak;
- Staj yapma zorunluluğu olan,
- Haftada en az 2 tam gün staj yapabilecek,
- İyi derecede ingilizce bilen,
- Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
- Yoğun tempolu bir çalışma ortamına ayak uydurabilecek,
- İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden stajyerler aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Laboratuvar TeknikeriAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere 'Laboratuvar Teknikeri' aramaktayız.
Üniversitelerin tercihen Kimya, Biyoloji veya ilgili lisans bölümlerden mezun olmak
Tercihen 2 yıl deneyim sahibi olmak
İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olmak
MS Office uygulamalarına çok iyi derecede hâkim olmak
İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olmak
Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Sistem Destek UzmanıAmerikan Hastanesi

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen MCSE eğitimi almış , MCDST  (Microsoft Certified Desktop Support Technician) sertifikasına sahip,
Bilgi Teknolojileri alanında kariyer hedefleri olan,
7/24 çalışan bir ortam içerisinde ve yüksek stres altında verimli çalışabilecek,
Son kullanıcılara 1. seviye destek verecek,
İkna kabiliyeti yüksek,  hizmet odaklı çalışan,
Dinamik, sorumluluk duygusu yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
Dökümantasyonu seven , yaptığı işi raporlayabilen,
Sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm üretebilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek (Askerliğini tamamlamış veya ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş) ve Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Analisti İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
İş AnalistiAmerikan Hastanesi
Hastane Bilgi Yönetimi Sistemi (HBYS) devreye alma ve uygulama projesinde görev alacak;
 
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği)
Alanında en az 2 yıl tecrübesi olan,
Daha önce HBYS veya ERP projelerinde çalışmış  (temel hastanecilik süreçleri, alacaklar muhasebesi, genel muhasebe,  stok ve maliyet yönetimi konularında bilgili),
Tercihen SGK ve Sağlık Bakanlığı uygulamalarında deneyimli,
MS SQL ve .NET ve/ya JAVA teknolojileri konusunda bilgili
Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın,
Sorumluluk duygusu yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
Dökümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Erkek (Askerlik görevini tamamlamış) ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Güvenlik ElemanıAmerikan Hastanesi

En az Lise mezunu,
En az 1 yıl deneyimli,
İletişim becerisi yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,
Güvenlik Elemanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Eczane Teknisyeni İstanbul Amerikan Hastanesi
Eczane TeknisyeniAmerikan Hastanesi
En az lise mezunu  (Tercihen önlisans),
İyi derece ilaç bilgisi olan,
Tercihen en az 3 yıl Hastane eczacılığı konusunda tecrübeli,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,
Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (Gece vardiyası mevcuttur),
25-35 yaşları arasında,
Askerliğini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tıbbi Sekreter İstanbul Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
• Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,
• Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim,
• Microsoft Office programlarını kullanabilen,
• 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen,
• Hasta ve iletişim odaklı,
• Takım çalışmasına yatkın,
Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hospital Management Trainee İstanbul Amerikan Hastanesi
Hospital Management TraineeAmerikan Hastanesi
~~Interested in working in a challenging work environment in private health care sector,
University graduate (preferably from business, economics, industrial, system, business engineering departments),
Master’s degree in related fields,
New graduate / Max. 1 year relevant work experience,
Good command of English both written and spoken (TOEFL or IELTS scores will be taken into consideration),
Very good knowledge of MS Office applications is a must,
Strong communication skills,
Eager to take responsibility,
Multiple task orientated.
No military obligation (for male candidates)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hasta Temsilcisi İstanbul Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)
• Tıbbi Sekreterlik / Faturalandırma / Müşteri İlişkileri / Turizm alanlarında en az 1 yıl deneyimli,
• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,
• Microsoft Office programlarına hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
• Yaratıcı, analitik düşünebilen,
• Tercihen İngilizce bilen,
• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,
• Erkek (Askerliğini tamamlamış)  ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Grafiker İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
GrafikerAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun,
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, programlarını iyi derecede kullanabilen,
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen İngilizce bilen,
Tasarım ve baskı teknikleri konusunda tecrübeli,
Analitik düşünen ve sonuç odaklı,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun tempoda çalışabilecek,
Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
“Grafiker” aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Satınalma UzmanıAmerikan Hastanesi

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, İşletme, Makine ve Malzeme Mühendisliği),
Satınalma alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan,
Çok İyi derecede ingilizce bilen,
MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen,
Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Bayan ve askerliğini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme