Anagold Madencilik A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 
 

Anagold Madencilik A.Ş., Çukurdere Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2000 yılında Ankara'da kurulmuştur. Şirket ilk olarak, merkezi ABD'nin Denver şehrinde bulunan ve Kanada borsasında işlem gören Anatolia Minerals Development Limited'in Türkiye'de faaliyet gösteren bir alt şirketi olarak madencilik alanında çalışmaya başlamıştır.

18 Şubat 2011'de Anatolia Minerals Development ile Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'na kayıtlı ve Avustralya'nın en büyük üçüncü altın üreticisi konumunda olan Avoca Resources Limited'in birleşmesi sonucu Alacer Gold Corp. kurulmuştur.

Alacer Gold, Türkiye’de sahip olduğu varlık portföyü ile orta ölçekli bir uluslararası altın üreticisi ve arama şirketidir.

Anagold Madencilik; Alacer Gold ve Lidya Madencilik'in ortak bir kuruluşu olarak Türkiye'deki maden faaliyetlerini yürütmektedir.

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Maden ve Metal SanayiAnagold Madencilik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Süpervizörü Erzincan Anagold Madencilik A.Ş.
Mekanik Bakım SüpervizörüAnagold Madencilik A.Ş.
Alacer Gold'un Çalışanlarına sunduğu imkanlar - Rekabetçi ücret ve ikramiye sistemi, - Güçlü yan haklar, - Evli çalışanlarına 3+1 kaloriferli daire, - Elektrik, su, ısınma ihtiyaçlarının karşılanması, - Bekar çalışanlarına konaklama imkanı, - Denkleştirme usulü ile çalışma imkanı (5 hafta, haftada 6 gün çalışıp 1 hafta izin) - Özel sağlık sigortası, Yıllık hayat sigortası - İliç'e taşınma masrafları, - Fitness salonu, Kapalı Basket  salonu - Sinema salonu ve Televizyon odası - Çocuklar için açık ve kapalı park alanı - Yemek ve ulaşım servisi En az MYO mezunu veya tercihen Makine Mühendisi olmak En az 5 yıl maden veya benzer endüstriyel tesiste bakım departmanında çalışmış olmak Tercihen İngilizce bilmek İş güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak Kırıcı, elek, bant, konveyör, pompa, vana, borulama, yağlama, rulman, redüktör, kaplin bakımı gibi konularda bilgi ve deneyim sahibi olmak İliç'te ikamet edecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mine Planning Engineer Erzincan Anagold Madencilik A.Ş.
Mine Planning EngineerAnagold Madencilik A.Ş.
What Alacer Gold provides to candidates: Competitive Salary, Steel Construction apartments for married employees, Studio room for single personnel, 5 weeks on 1 week off working system Private Health and Life Insurance, Moving expenses paid by the Company, Open Sports Area, Indoor Facility with Basketball, Tennis and Volleyball Fields, Movie Saloon and TV Room, Open and Indoor Playground for the Kids, Food and Transportation ServicesRequirements Willingness to live in İliç / Erzincan (residential in İliç) University Degree in Mining Engineering Good in English both written and spoken (Upper-Intermediate) 5 years in active mine planning and mining environment Strong understanding of mine planning and scheduling Good at 3D mine planning and designing softwares; Vulcan, Minesight, Autocad, Civil 3D are preferred Ability to follow detailed instructions Assume responsibility for personal and team initiative Ability to follow detailed instructions Work overtime as required and/or requested B Class Valid driving license No military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı