YENİ GAYE SAĞLIK VE İNŞAAT A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


2003 yılında temeli atılarak 5.000 metre kare kapalı alana sahip ve altı katlı olarak inşa edilen Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi 21 Mart 2005 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.
 
Önce insan sağlığı ve kalite felsefesini benimseyen uzman kadrosu ve modern teknolojik alt yapısıyla sağlıkta mükemmelliği hedefleyen Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi ilk hastasını 8 Nisan 2005 ‘te kabul etmiştir.
 
Hastalarının sağlık hizmetine ulaşmada eşit, adil ve hakkaniyetli bir biçimde faydalanma haklarını gözeten Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi, bu ilke doğrultusunda 2005 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) ile ayaktan hasta bakımında anlaşma imzalayan ilk hastane olma unvanını da elinde bulundurmaktadır.
 
2005 yılında 49 yatak kapasitesi, 160 personeliyle 10 branşta 16.000’in üzerinde hastaya hizmet veren hastanemiz, 2014 yılında 76 yatak kapasitesi, 200’ün üzerinde personeli, 49 kişilik hekim kadrosuyla 23 branşta 121.000’i aşkın hastaya hizmet sunmuştur.
 
Gelişmiş tıp bilimi ve teknolojisinin bütün olanaklarını kullanarak hastalarının tüm ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarında karşılayan hastanemizin hasta potansiyeli her geçen yıl artmaya devam etmektedir. Hastanemize duyulan güvenin en büyük göstergesi olan bu durum karşısında 2010 yılında Eti Tıp Merkezini ve 2011 yılında da Biltem Tıp Merkezini de bünyesine katan Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi hizmet kadrosunu sizler için genişletmiştir.
 
Hizmet yelpazesini ve kalitesini her geçen gün artıran Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren en üst puan diliminde yer alarak ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.
 
Her biri alanında uzman hekimleri, nitelikli hemşireleri ve deneyimli yönetim ekibi ile etik çalışma ilkeleri ve hizmet kalitesinden ödün vermeden insana saygıyı ön planda tutarak doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile hastalarını sağlığına kavuşturmayı hedefleyen Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi 10. Hizmet yılına ulaşmanın verdiği haklı gururla siz değerli hastaları ile buluşmaya hazırlanmaktadır.  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.100yilhastanesi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriYENİ GAYE SAĞLIK VE İNŞAAT A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.