Ardıç Cam 

Şirket Bilgileri

http://www.ardiccam.com.tr

Ardıç Cam

Ardıç Cam, 1985 yılında perakende cam satışı ile sektöre girmiş ve 1992 yılında, artan satış kapasitesi ve sektördeki gelişmeleri değerlendirerek toplam cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır.

Ardıç Cam, 1995 yılında Türkiye Şişe Cam Fabrikaları’nın bayiliğini almıştır. Aynı yıl içinde İstanbul yolu 40. Km.’de 35.000m2’lik arazi içinde 5000 m2’ kapalı alanı bulunan fabrika binasını faaliyete geçiren Ardıç Cam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, Isıcam üretimi için tam donanımlı bir ısıcam üretim hattı ve tam otomatik cam kesme makineleri ile sektördeki yerini almıştır.

Yaklaşık 20 yıldır, kalite anlayışından ödün vermeyen çizgisi ile toptan cam satışına ve ısıcam imalatına devam eder Ardıç Cam, sektördeki farklı alanlara yönelik olarak da üretime başlamıştır. 2001 yılında tam otomatik cam işleme makinelerini de bünyesine katarak, mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik ürünler ağırlıklı olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir.

Ardıç Cam, tesislerinde, 2003 yılında gerçekleştirilen teknolojik yenilemeler kapsamında temper hattı kurulmuştur. Temperleme işlemi ile ısıl işlemsiz camlara göre beş kat daha dayanıklı ürün imalatı gerçekleştirilmektedir.

Ardıç Cam, günümüzde; float cam, float ayna gibi temel ürünlerden, parapet ve cephe kaplama camlarına, özel nitelikli konut camlarından dekoratif camlara, cam tuğla ve parkelere, cam kapılara, güvenlik camlarından temperli ve kontra saldırı ünitelerine kadar çok farklı ürün gruplarının satışını gerçekleştirmektedir.

Ardıç Cam, her biri konusunda uzman, deneyimli teknik ve idari personeli, uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenilenen makine parkuru ile dinamik yapısını geliştirerek, gelecekte de sektördeki prestijini sürdürmeyi ve sektörde bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Ardıç Cam 5000 m2’lik kapalı alana sahip fabrikasında, uzman personeli ve bakımlı makina parkuruyla her türlü cam imalatını başarıyla gerçekleştirmektedir. Ardıç Cam, teknik altyapısı ve çağdaş üretim anlayışı ile cam işlemeden temperlemeye, Isıcam üretimine kadar cam üretimindeki tüm aşamaları kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve tüm birimlerde bilgisayar kontrollü makinalar kullanılmaktadır.

Donanımlı teknik altyapısı, titiz çalışma ilkeleri ve çağdaş üretim koşullarına sahip olan Ardıç Cam; üretim planlamadan nakliye ve montaja kadar tüm birimlerinde kalitesini korumakta ve bu konudaki kararlığı ile dünya standartlarıyla buluşmaktadır.Ardıç Cam İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bakım Onarım Elemanı Ankara Ardıç Cam
Bakım Onarım ElemanıArdıç Cam
BAKIM ONARIM PERSONELİ
 
TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, CAM FABRİKASI TEKNİK MÜDÜRLÜK BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLECEK BAKIM PERSONELİNE İHTİYAÇ VARDIR
 
TERCİHEN CAM MAKİNALARI ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE MEKANİK BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ,
TERCİHEN DAHA ÖNCE ÜRETİM GERÇEKLEŞTİREN FABRİKALARDA ÇALIŞMIŞ,
ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK , ELEKTRONİK VEYA MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI    USTALIK SERTİFİKASINA SAHİP,
VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,
TERCİHEN 35 YAŞINI AŞMAMIŞ,
TERCİHEN KAZAN , KIZILCAHAMAM, ETİMESGUT, SİNCAN, ERYAMAN CİVARINDA İKAMET EDEN,
ASKERLİĞİ YAPMIŞ,
ÜCRET, İŞ TECRÜBESİNE GÖRE BELİRLENECEKTİR.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net