ARETE CONSULTING 

Şirket Bilgileri

http://www.arete.com.tr

ARETE CONSULTING

SAP’nin “Gold Partner” seviyesindeki iş ortaklarından olan ARETE, SAP’nin Türkiye’de ilk uygulanmaya başlandığı tarihten itibaren bu alanda başarılı projeler gerçekleştirmiş, deneyimli bir danışmanlık ekibi tarafından 2004 yılında kurulmuştur. SAP’nin Kanal ve Servis İş Ortakları’ndan biri olarak geniş danışman ekibi ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP projesini uçtan uca sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilecek danışmanlık ve çözüm şirketidir. Kurulduğu günden bugüne çok  farklı sektörlerde çok farklı yapı ve büyüklükteki işletmelere hizmet vermektedir. İşletmelerin ölçekleri, sektörleri ya da ihtiyaçları ne olursa olsun ARETE için her proje çok değerli ve önemlidir.

Yaratıcı, yenilikçi ve güncel teknolojinin tüm imkanlarının  kullanıldığı uygulamaları ve çözümler üreten, hizmet alanını uluslar arası ortamlarda da sunan firmamız, hazırladığı projeler ile sektöre yeni bir bakış açısı ve anlayış getirmeye devam etmektedir.  Birçok uluslar arası projede yer alan, Ortadoğu, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda gibi dünyanın birbirinden çok farklı noktalarında projeler yürüten ARETE, 2008’de Dubai ofisi ile MENA / Orta Doğu pazarına da hızlı bir giriş yapmıştır. Önümüzdeki dönemde, bu organizasyonunu gelişen pazar koşulları doğrultusunda yaygınlaştırmak başlıca hedefleri arasında yer almaktadır.

ARETE olarak müşterilerimizin mevcut değerlerini korumayı ve işletme giderlerinin azaltılmasını, risklerinin en aza indirgenmesini sağlamak gibi yeni değerler yaratmayı amaçlıyoruz. Tecrübeli, dinamik ve proaktif danışmanlarımız, güçlü kurumsal kimliğimiz ve şeffaflığa dayalı iletişim becerimiz sayesinde gerçekleştirdiğimiz projelerimizde yüksek müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden beri Yöneticilerimiz ve Çalışanlarımız  her türlü ilişkilerinde ve işlerinde temel değerlerimizi; müşteri odaklılık, yaratıcılık, pozitif yaklaşım, tutarlılık, esneklik, takım ruhu, dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk ve etik anlayışı; gözeterek çalışmaktadır. Şirket hedeflerimizin birey hedeflerine ve iyileştirme faaliyetlerine indirgenerek başarının ödüllendirilmesi esas alınmaktadır. ARETE sürekli artan bir verimlilikle yönetilmesini destekleyen organizasyon yapısıyla, kişisel becerilerimizi arttıran, profesyonelliğimizi geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktadır.ARETE CONSULTING İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SENIOR SAP CONSULTANTS İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SENIOR SAP CONSULTANTSARETE CONSULTING
- At least degree in IT, Engineering or equivalent,- At least 3 years of experience in SAP projects implementation and / or consultancy roles,- Strong proficiency in FI, SD, PP, MM, WM, CO, PM, PS modules and BI, APO and CRM applications with good experience and / or knowledge in ABAP,- Strong knowledge in various industries,- Experienced in structured analysis and problem resolutions,- Great interpersonal skills and dependable,- Good communication and presentation skills,- No military obligation for male candidates,- Able to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP SD UYGULAMA DANIŞMANI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP SD UYGULAMA DANIŞMANIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzereSD Uygulama Danışmanları  arıyoruz.Aranan Özellikler:- Üniversitelerin Mühendislik / İşletme  bölümlerinden mezun,- Satış Dağıtım modülünde en az 2 yıl tecrübeli,- En az 2 SAP projesinde aktif  olarak görev almış,- Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi,- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Yurt dışı projelerinde de görev alabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan veya minimum 3 yıl tecil ettirmiş olan.Başvurular gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP PROJE YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP PROJE YÖNETİCİSİARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilecek, SAP Proje Yöneticisi  arıyoruz.    * Üniversitelerin Mühendislik / İşletme bölümlerinden mezun,    * Proje yönetiminde en az 5 yıl çalışmış, tercihen SAP projelerinde deneyimli,    * Yurt dışı / Şehir dışı  projelerde  görev alabilecek, seyahat engeli olmayan,    * Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,    * Yüksek liderlik vasıflarına sahip,    * İleri ekip yönetim ve iletişim becerileri,    * Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen,    * Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,    * Organizasyon, koordinasyon ve stratejik planlama becerilerine sahip,    * Zaman yönetiminde hassas,    * Tercihen PMP sertifikasına sahip,    * MS Ofis uygulamalarına hakim,    * İyi derecede İngilizce bilen,    * Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,    * Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM, WM UYGULAMA DANIŞMANI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP MM, WM UYGULAMA DANIŞMANIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere MM ve WM Uygulama Danışmanları  arıyoruz.Aranan Özellikler:- Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,- İlgili modülünde en az 2 yıl tecrübeli,- En az 2 SAP projesinde aktif  olarak görev almış,- Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi,- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Yurt dışı projelerinde de görev alabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan veya minimum 3 yıl tecil ettirmiş olan.Başvurular gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP QM&PM UYGULAMA DANIŞMANI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP QM&PM UYGULAMA DANIŞMANIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzereQM&PM Uygulama Danışmanları arıyoruz.Aranan Özellikler:- Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,- Bakım onarım modülünde en az 2 yıl tecrübeli,- En az 2 SAP projesinde aktif  olarak görev almış,- Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi,- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Seyahat engeli olmayan,- Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan veya minimum 3 yıl tecil ettirmiş olan.Başvurular gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP GELİŞTİRME DANIŞMANI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP ABAP GELİŞTİRME DANIŞMANIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere SAP ABAP Geliştirme Danışmanları arıyoruz.Görev alınan SAP projelerinde gerçekleştirilen işlerin detaylı bir şekilde açıklanması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP CO UYGULAMA DANIŞMANI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP CO UYGULAMA DANIŞMANIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere CO Uygulama Danışmanları  arıyoruz:Aranan Özellikler:- Üniversitelerin Mühendislik / İşletme  bölümlerinden mezun,- Maliyet Muhasebesi modülünde en az 3 yıl tecrübeli,- En az 3 SAP projesinde aktif  olarak görev almış,- Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi,- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Yurt dışı projelerinde görev alabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan veya minimum 3 yıl tecil ettirmiş olan. Başvurular gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP DANIŞMAN ADAYLARI İstanbul(Asya) ARETE CONSULTING
SAP DANIŞMAN ADAYLARIARETE CONSULTING
SAP danışmanlığı yapan şirketimize, çeşitli projelerde görevlendirilecek, yetiştirilmek üzere, SAP Uygulama Danışmanı Adayları  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı