Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 53
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
 Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,  Tercihen gümrük veya liman mevzuatına hakim,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek  Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,  Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,  BAY,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Akif araç kullanabilen,  İzmit ve çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
  Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,   Tercihen gümrük veya liman mevzuatına hakim,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,   Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,   Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Akif araç kullanabilen,   Marmara Ereğlisi ve yakın çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Abap Geliştirme Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP Abap Geliştirme DanışmanıArkas Holding A.Ş.
•         Üniversitelerin Bilgisayar/Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,•         ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,•         SAP projelerinde aktif görev almış,•         Interfaces, data migration, entegrasyon, report painter, SAP script, BAPI, ALE, Smartforms, Adobe Forms, Idoc konularına hakim,•         Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi,•         Mobil uygulama geliştirme süreçleri konusunda bilgi sahibi,•         Web servisleri ve bunların mobil ile birlikte kullanımları hakkında bilgi sahibi,•         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,•         Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen,•         Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,•         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan ,•         İngilizce bilen,•         Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun, Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Genel Başvuru - EngelliMarport Liman İşletmeleri
En az lise mezunu, Tercihen MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, En az % 40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İş Güvenliği UzmanıMarport Liman İşletmeleri
ÇSGB onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi sahibi, Tercihen Lisans Mezunu (Çevre Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun), ISG Yasal mevzuatlarına, yönetmelik, İş Hukuku ve SGK mevzuatına hakim, Tercihen tehlikeli iş sektöründe 1 yıl tecrübeli, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim sistemleri hakkında teorik bilgiye sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar), Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek Adaylar için), B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oracle Veri Tabanı Uzmanı (DBA) İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Oracle Veri Tabanı Uzmanı (DBA)Marport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Bilgisayar Mühendisliği mezunu, Oracle veri tabanı 10g/11g konularında deneyim sahibi, Unix ve Linux bazlı işletim sistemlerinde çalışmış veya temel düzeyde bilgi sahibi, İleri düzeyde SQL/PLSQL bilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış( Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Elektrik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Hizmetleri Faturalama ve Vezne Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Liman Hizmetleri Faturalama ve Vezne MemuruMarport Liman İşletmeleri
Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen genel muhasebe, çek-senet mevzuatı bilgisi olan, İletişim becerisi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Memuru Kocaeli, İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Operasyon MemuruArkas Lojistik A.Ş
Tercihen 4 senelik Üniversite Mezunu,MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü, dikkatli ve sabırlı,Mavi yaka çalışan ile sorunsuz iletişim kurabilecek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip, Lojistik firmalarında çalışmış, Y.içi kara yolu taşımacılığı (FTL ve Parsiyel) alanında sektörel tecrübesi olan, İhale yönetimini bilecek, maliyet hesaplaması ve analiz yapabilecek, teklif oluşturacak, Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını özelliklede ileri derecede excel kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, takipçi ve zamanı optimum kullanan yapıda, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul' da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, İletişim, zaman yönetimi, planlama, iş takibi konularında tecrübe sahibi, Organizasyon ve raporlama kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk sahibi, Tercihen operasyonel satış/destek alanlarında tecrübe edinmiş, Tercihen Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Gümrük süreç ve mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Gelişim ve Ücretlendirme Müdürü İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Sistem Gelişim ve Ücretlendirme MüdürüArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin tercihen Matematik, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun,  HAY ücret sistemi ve SAP konusunda deneyimli, Analitik yönü güçlü, problem çözme becerisine sahip, Bordro, ücretlendirme, bütçeleme ve yan haklar alanında 10 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Analiz ve raporlama becerisi yüksek, İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,18 yaşını doldurmuş,İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Mersin'de ikamet eden,Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi idari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya 2 yıllık muhasebe eğitimi veren bölümlerden mezun, Tercihen 25-30 yaş aralığında olan, Muhasebe büroları veya üretim şirketlerinde minimum 3-5 yıl benzer iş  tecrübesi olan, Cari hesap, kasa, çek-senet, bankalar, genel muhasebe konularını iyi derecede bilen, İhracat mevzuatı ve KDV iadesi konularına hakim , Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve mali tabloların hazırlanması süreçlerinde tecrübeli (Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ), Vergi beyannnamelerinin hazırlanması konusunda tecrübe sahibi (KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi), NETSIS programında tecrübe sahibi, İletişim becerisi yüksek, yoğun tempo altında çalışmaya yatkın ve takım uyumu sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Sorumlusu Bursa Arkas Holding A.Ş.
Vezne SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversite ya da yüksekokul mezunu , Vezne işlemleri , efektif para ve çek konusunda 2 - 3 yıl deneyimli İyi derecede ofis programlarını kullanabilen ( SAP R3 bilgisi tercih sebebidir. ) Yoğun tempoda ve zaman baskısı ile çalışabilecek, Takım halinde çalışabilecek, Dikkatli ,sabırlı, iletişim becerisi ve insan ilişkileri iyi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Ofis Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Danışma GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az ön lisans mezunu, Aynı görevde en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Ön Muhasebe bilgisi ve deneyimi olan, MS Ofis programlarını ve ofis araçlarını (printer, fax...vb) etkin kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, etkin iletişim becerileri olan, Takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü, Çocuklar ile iletişimi seven, İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Kocaeli Gölcük'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Makine MühendisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Bakım-onarım alanında tecrübeli,İleri derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,Seyahat engeli olmayan,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay veya bayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Teknik Satınalma YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv / İş Makinaları Sektöründe satınalma alanında en az 3-5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama becerileri kuvvetli, tercihen SAP kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli, Araştırmayı seven, mevcut piyasa koşullarını titizlikle takip edebilecek, Müzakere ve iletişim yetkinlikleri kuvvetli, Analitik düşünme, planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stok yönetimi konusunda bilgi sahibi, B sınıfı araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ İzmir Arkas Holding
TIR ŞOFÖRÜArkas Holding
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Bursa, Mersin, ... Arkas Holding
GENEL BAŞVURUArkas Holding
Ön Lisans / Lisans Mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çözüm odaklı, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay Adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Memuru Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Operasyon MemuruArkas Lojistik A.Ş
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Temel derecede ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Mersin Arkas Holding A.Ş.
Forklift OperatörüArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER bünyesinde Türkiye'nin çeşitli illerinde yürütülen projelerde görev alacak;- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-Mersin'de ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Sakarya Arkas Holding
Forklift OperatörüArkas Holding
           STILL ARSER bünyesinde görev alacak;- Lise mezunu- M.E.B.'lığından onaylı forklift ehliyeti sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış- Sakarya'da ikamet edenTakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Lisans Mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip Lojistik firmalarında çalışmış, tercihen kara yolu taşımacılığı alanında sektörel tecrübesi olan tercihen Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ İzmir Arkas Holding
DENETÇİArkas Holding
         Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere;  30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Hasar DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İstanbul(Avr.) Arkas Holding
GEMİ KONTROL MEMURUArkas Holding
MYO ya da Üniversite mezunu, İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen Bursa Arkas Holding A.Ş.
TeknisyenArkas Holding A.Ş.
Endüstri meslek lisesi Elektrik, Mekanik veya İklimlendirme bölümü mezunu,Temel seviyede elektrik, mekanik  ve iklimlendirme konusunda bilgisi olan,Sıhhi tesisat bilgisi olan,Bakım onarım ve teknik servis hizmetleri konusunda deneyimi ve bilgisi olan,Bina ısıtma, soğutma, havalandırma konusunda bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Yurt içi seyahat engeli olmayan,Askerliğini tamamlamış .                                                               
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu , 25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan, Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
   En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Ağır Yük ve Proje Taşımaları Departmanımız tarafından yönetilen, Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu Multimodal Taşımacılığı ve Ağır Taşımacılık operasyonlarına ait tüm süreçlerde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunuyor;  Ağır yük ve Proje Taşımaları sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen Üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, Analitik düşünebilen, Hızlı aksiyon alabilen, Çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Ticaret Uzman YardımcısıArkas Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü ingilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik yönü güçlü, çözüm odaklı, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Deniz Ticaret Hukuku ve Gemi İşletmeciliği konularında bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen 2 yıl forwarder operasyon deneyimine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Memuru Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
Operasyon MemuruArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kabin Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Kabin MemuruArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ikinci bir dili iyi düzeyde konuşabilen (Fransızca, Arapça, Rusça vb.), Uçuş hizmetlerinde min. 3 yıl tecrübe sahibi, Tercihen Business Aviation alanında tecrübeli, Mevcutta Avrasya bölgesine vize imkanı bulunan, Ofis programlaırnı etkin şekilde kullanabilen, Presentable, dinamik, güleryüzlü, strese dayanıklı ve pozitif enerjiye sahip olan, Esnek çalışma saatlerine ve görev sürelerine uyabilen, Sözlü iletişimi kuvvetli olan, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen 27 - 35 yaşları arasında. İzmir'de ikamet eden yada ikamet edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Hizmetli İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
İç HizmetliArkas Holding A.Ş.
Ev işlerinin yapılması ve düzenin sağlanması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Misafir ağırlama konusunda tecrübeli, Evde diğer çalışanlar ile koordineli çalışabilecek, Görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik Sorumluluk sahibi, Titiz, Güvenilir, Tercihen orta öğrenim mezunu, İhtiyaç olması durumunda mesaiye kalabilecek, 30 - 40 yaşları arasında, Bayan İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Analisti İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
CRM AnalistiArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Ekonometri, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, MS Office iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, CRM yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Raporlama ve sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, Sürekli iyileştirme, takip ve süreç izleme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Adana, Ankara, ... Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler:  En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara Arkas Holding A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden tercihen makina, elektrik veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 1 yıl tercihen iş makinaları sektöründe kurumsal satış deneyimine sahip, MS Office programlarını ve diğer ofis araçlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Dinamik ve kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden,Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ) Samsun, Trabzon Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ)Arkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2 yıllık satış deneyimine sahip Tercihen forwarder firmalarında çalışmış sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Yedek Parça DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -tercihen Otomotiv meslek yüksek okulu- Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arkas Holding A.Ş.
Forklift OperatörüArkas Holding A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve enaz 3 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak, Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İzmir Volcar Otomobil
Servis DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden Volcar  Otomotiv 'de görev alacak; Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İzmir Volcar Otomobil
Danışma GörevlisiVolcar Otomobil
Arkas Holding Otomotiv grubu şirketlerinden Volcar Otomobil 'de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Resepsiyon veya Danışma Masasında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Ofis Araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü,  Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı