Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 68
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Santral Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Santral Memuru (Engelli)Marport Liman İşletmeleri
En az lise mezunu, Tercihen Santral ya da Danışma masasında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, En az % 40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Liman Hizmetleri Dökümantasyon Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Liman Hizmetleri Dökümantasyon MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
MYO ya da Üniversite mezunu, İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Office programlarını kullanabilen, Büyükçekmece Avcılar arası ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Satış SorumlusuArkas Holding
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Bakım Onarım TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının tercihen İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri bölümünden mezun, İklimlendirme konusunda minimum 2 yıl deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Sistemleri Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Güvenlik Sistemleri TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
*Meslek Liseleri ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik ya da Bilgisayar bölümlerinden mezun,*Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda minimum 1 yıl deneyimli,*Yüksekte çalışma tecrübesi olan,*MS Office uygulamaları, CCTV ve Access kontrol yazılımlarını iyi derecede kullanabilen,*Tercihen network sistemleri konusunda bilgi sahibi,*Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)*Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Tedarik ve Depo Şefi İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Teknik Tedarik ve Depo ŞefiMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan (yazılı ve sözlü), Yedek parça tedarik ve depo yönetimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, İş makineleri / otomotiv yedek parçaları konusunda bilgi sahibi olan, Yedek parça ithalat işlemleri için gümrük mevzuatına hakim, Tercihen SAP – MM modülü kullanımı konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, B sınıf ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için) Ekip yönetimi konusunda deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMAN YARD. / UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
SİSTEM DESTEK UZMAN YARD. / UZMANIArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin Bilgisayar Müh. ve ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer posizyonda 1 - 3 yıl arası deneyim sahibi, Analitik düşünebilen, araştırma yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi olan, Karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, çözüm odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim konusunda başarılı, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, ekip çalışmasını önemseyen, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Araştırma yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve bunu kullanıcı desteğinde kullanabilen Teknoloji ve yenilikleri takip eden, öğrenmeye açık, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Dokümantasyona önem veren, Analiz, tasarım, dökümantasyon, test konularında tecrübeli, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Web servisleri teknolojileri projelerinde yer almış (tercih sebebi) İlişkisel veri tabanları tecrübesi olan (SQL, DB2) İyi düzeyde Excel bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun, Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İnsan Kaynakları UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans süreçlerinde minimum 3 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, Personel ve özlük işleri konusunda bilgili, İş Kanunu ve SSK mevzuatına hakim, Analitik, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, yoğun çalışma temposuna uyumlu, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Güvenliği UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,B sınıfı sertifikası olan,En az 3 yıl İSG Uzmanı olarak saha tecrübesi olan,MS Office programlarını aktif kullanan,İyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy ve çevresi) ikamet eden,Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Sorumlusu İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Tedarik SorumlusuMarport Liman İşletmeleri
Üniversite mezunu, Satınalma konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Orta derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP programı ve SRM modüllerinde bilgi sahibi, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Müzakere ve ikna becerileri gelişmiş, Analitik düşünme, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Kendini geliştirmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede yazlı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Uygulama Geliştirme UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,  Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb) Uygulama geliştirme alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi, Visual Studio, Net Framework, C#, ASP.NET  programlama dillerinde deneyim sahibi, Nesneye yönelik analiz ve tasarım bilgisine sahip, MSSQL,Oracle gibi veri tabanları ile çalışmış, T-SQL konusunda tecrübeli, Tercihen Entity Framework, WCF konuları ile ilgili bilgi sahibi, Tercihen XML teknolojilerinde tecrübeli, Tercihen mobil uygulama (Android, iOS) geliştirmiş olmak, Yazılım geliştirme süreç ve dokümantasyonuna aşina, İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İstanbul(Avr.) Arkas Holding
GEMİ KONTROL MEMURUArkas Holding
MYO ya da Üniversite mezunu, İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik/Elektronik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Elektrik/Elektronik MühendisiMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, tercihen Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Mühendislik tecrübesi olan, Elektrik Motor AC Kontrol Sistemleri, tercihen Siemens PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, tercihen Autocad ve SAP bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu/ İthalat Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış Sorumlusu/ İthalatArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen denizcilik sektör deneyimi olan, İyi derecede yazılı/ sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan         Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi Bursa Arkas Otomotiv
Danışma GörevlisiArkas Otomotiv
Arkas Holding şirketlerinden Arkas Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Resepsiyon veya Danışma Masasında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Ofis Araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü,  Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Danışmanı İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Yedek Parça DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil'de görev alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -tercihen Otomotiv meslek yüksek okulu- Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Proje & Süreç Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Satınalma Proje & Süreç Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 5 sene tercihen Satınalma ve/veya Süreç Geliştirme ve/veya Değişim Yönetimi konusunda tecrübeli, İleri seviye İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen , SAP veya ERP programları konusunda tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli , Bilgi edinme, kullanma , sunma ve sistem geliştirme yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişmelere açık , Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat Engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Satın Alma Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Spor Satın Alma UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat satın almasında en az 3 sene, satın alma süreçlerinde toplamda en az 5 sene deneyimli, Tercihen Spor hukuku, yönetmelikleri ve sporcu sözleşmeleri konusunda deneyimi olan, Sözleşme hazırlamak ve sözleşme yönetimi konusunda deneyimi olan, En az orta düzeyde ingilizce bilen, Tercihen SAP ve SRM programlarını bilen, Kendini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve ikna becerisi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Satın Alma Uzman Yardımcısı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Spor Satın Alma Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilim fakültelerinden yada Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen spor malzeme ve ekipman satın alması süreçlerinde en az 3 sene deneyimli, Tercihen spor hukuku, yönetmelikleri ve sporcu sözleşmeleri konusunda deneyimi olan, Sözleşme hazırlamak ve sözleşme yönetimi konusunda deneyimi olan, En az orta düzeyde ingilizce bilen, Tercihen SAP ve SRM programlarını bilen, Kendini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve ikna becerisi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İZMİR' de ikamet edenTakım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu (Tercihen fakültelerin Isletme, Iktisat, Ekonomi veya Maliye bölümlerinden mezun) Tercihen Finans konusunda 2-3 yıl tecrübeli (Bankaların operasyon bölümlerinde deneyim sahibi olunması tercih sebebidir), Iyi düzeyde Ingilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarına iyi bilen, çok iyi düzeyde excell kullanabilen, Analitik düsünme becerisine sahip Ekip çalısmasına yatkın Çözüm odaklı çalısabilen Iletisim becerisi gelismis ve diksiyonu düzgün Yogun çalısma temposuna uyum saglayabilecek, dikkatli Erkek adaylar için askerligini tamamlamıs Izmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Memuru İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Hasar MemuruVolcar Otomobil
Arkas Holding şirketlerinden, Volcar 'da görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında bilgi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MİMARI İzmir Arkas Holding
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MİMARIArkas Holding
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Bilgi Teknolojileri alanında yüksek lisans eğitimi almış Bilgi Teknolojileri alanında minumum 10 yıllık iş tecrübesi olan Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl çalışmış Proje yönetimi deneyimine sahip Bütçeleme, uygulama analizi, fayda-maliyet analizi, proje maliyet yönetimi ve risk yönetimi becerilerine sahip Bilgi Teknolojileri sözleşme yönetimi konusunda tecrübe sahibi Bilgi Teknolojileri network, sistem, depolama altyapıları konusunda kapasite yönetimi ve devamlılık konularına hakim Süreç geliştirme konusunda tecrübe sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilen İletişim, analitik düşünme ve planlama becerileri gelişmiş Vizyoner, liderlik, organizasyon ve koordinasyon vasıflarına sahip Seyahat engeli olmayan (yurtiçi-yurtdışı) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında, özellikle işe alım alanında 4-5 yıl deneyim sahibi,  İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Detaylı ve titiz çalışabilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerllik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Satınalma Takım Lideri İzmir Arkas Holding A.Ş.
IT Satınalma Takım LideriArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Özellikle Bilgisayar Mühendisliği bölümü tercih sebebi), IT Satınalması konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Yazılım,  Lisans, Bilgi Güvenliği, Bulut Sistemi, sözleşme yönetimi/sözleşme hazırlanması ve donanım alanlarında satınalma deneyimi sahibi, İyi derecede raporlama yapabilen, Personel yönetimi deneyimi olan, Kendini geliştirmeye açık, analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, SAP ve SRM programlarını kullanabilen, Erkak adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Memuru İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
İdari İşler MemuruArkas Holding A.Ş.
En az Lise mezunu, MS Office programlarını bilen, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, İş takibi olan, sorumluluk sahibi, Tercihen idari işler konusunda deneyimi olan, Tercihen B sınıfı aktif araç kullanabilen, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Personel MemuruArkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az iki yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding
YAZILIM UZMANIArkas Holding
Üniversitelerin mühendislik ve programcılık bölümlerinden mezun, SQL, Oracle ve .Net C#, MVC, Javascript CSS teknolojilerine hakim,   TFS ile ortak kod geliştirme tecrübesi olan, Tercihen IOS ve Android için ugulama geliştirebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Bursa Arkas Holding A.Ş.
TeknisyenArkas Holding A.Ş.
Endüstri meslek lisesi veya yüksek okul Elektrik bölümü mezunu,Bakım onarım ve teknik servis hizmetleri konusunda deneyimi ve bilgisi  olan,Bina ısıtma, soğutma, havalandırma ve elektrik dağıtım sistemlerini işletme, bina bakım-onarım konularında en az 2 yıllık mesleki deneyimli,Mekanik ve sıhhı tesisat bilgisi olan,Klima sistemlerinden anlayan,Kuvvetli akım ve zayıf akım sistem kontrolü bilgi ve tecrübesi olan,İşletmede bulunan makine ve teçhizatlarının mekanik,elektrik bakım onarımlarının yapılmasını ve sürekli faaliyette olmalarını sağlayacak ve kontrol edebilecek,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Yurt içi seyahat engeli olmayan,Aktif araç kullanabilen,Askerliğini tamamlamış  .                                
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BW Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP BW DanışmanıArkas Holding A.Ş.
           Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri/ İşletme/ Bilgisayar Mühendisliği, Enformatik v.b. gibi          Alanında minimum 1 yıl deneyim sahibi olan ,          En az bir SAP projesinde BW /BO konusunda (en az birinde) proje yapmış veya proje ekibi içerisinde bulunmuş ,          Ekip çalışmasına yatkın ve eş zamanlı farklı projelerde görev alabilecek,          İletişim becerileri kuvvetli, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı çalışabilecek,          İngilizce bilen,          Araştırmacı, dinamik ve analitik düşünebilen,        Problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip,          MS Ofis uygulamalarına hakim, özellikle excel konusunda yetkin,          Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan (erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları tercih sebebidir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
AvukatArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış olan, En az 2 yıl deneyim sahibi, (avukatlık stajı hariç ) İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış , Tercihen lojistik, taşıma hukuku, iş hukuku ve sözleşme hukuku bilgi ve deneyimi olan, Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın Pratik ve çözüm odaklı düşünen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise eğitimini tamamlamış,Tercihen benzer pozisyonlarda deneyim sahibi,Prezentabl,Dikkatli ve sorumluluk bilinci yüksek,İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına uyum sağlayacak,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Tahsilat MemuruArkas Holding A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda; Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Tüm Sigorta firmalarının ekranlarına hakim, Bölge müdürlüklerinin teknik, hasar, tahsilat servisinde en az yıl 2 yıl çalışmış olmak, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu , 25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan, Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Holding
Sigorta MemuruArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda; Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. takım arkadaşı arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Satış DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Bursa, Denizli... Arkas Holding
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uçuş Hizmetleri Asistanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Uçuş Hizmetleri AsistanıArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ikinci bir dili iyi düzeyde konuşabilen (Fransızca, Arapça, Rusça vb.), Uçuş hizmetlerinde min. 3 yıl tecrübe sahibi, Tercihen Business Aviation alanında tecrübeli, Mevcutta Avrasya bölgesine vize imkanı bulunan, Ofis programlaırnı etkin şekilde kullanabilen, Presentable, dinamik, güleryüzlü, strese dayanıklı ve pozitif enerjiye sahip olan, Esnek çalışma saatlerine ve görev sürelerine uyabilen, Sözlü iletişimi kuvvetli olan, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen 27 - 35 yaşları arasında. İzmir'de ikamet eden yada ikamet edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Executive AssistantArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University graduate, Min 3 years of experience as an Executive Assistant, Very good command of MS-Office, Very good command of written and spoken Russian and English, Developed analysis and reporting skills, Developed communication skills for negotiation with tact and diplomacy, Developed planning and organization skills, Having high energy and motivation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ülke Sorumlusu İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ülke SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Satış ve Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Denizcilik ve Lojistik sektöründe)Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip,Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Pratik düşünen, dinamik ve hızlı karar alabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gemi Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Gemi Operasyon MemuruMarport Liman İşletmeleri
Lise, tercihen Yüksek Okul yada Üniversite mezunu, Tercihen teknik İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Ambarlı- Beylikdüzü bölgesine yakın bölgede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
RAPORLAMA UZMANIArkas Lojistik A.Ş
•Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli•MS Office özellikle excel konusunda deneyim•Analitik düşünce yapısına sahip,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,•Tuzla/Orhanlı lokasyonumuzda görev alacak,takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
RAPORLAMA UZMANIArkas Lojistik A.Ş
•Üniversitelerin Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun,•Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli•MS Office özellikle excel konusunda deneyim•Analitik düşünce yapısına sahip,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,•Tuzla/Orhanlı lokasyonumuzda görev alacak,takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Elemanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Finans ElemanıArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde ‘Muhasebe & Finans' departmanında Finansman Biriminde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Finans Elemanı' aranmaktadır.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında tercihen bağımsız denetim şirketlerinde min. 2 yıl deneyim kazanmış ve/veya finansal kurumlarda (banka, faktoring, leasing) bütçe ve raporlama deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Genel Muhasebe uygulamaları konusunda tecrübeli, MS Office programlarını ( Word, Excel vb.) iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP kullanılabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Sistemli, prensipli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, dikkatli, dinamik ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ordino İşlemleri Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ordino İşlemleri MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Önlisans/ lisans mezunu, MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, dikkatli, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Satış DanışmanıArkas Holding
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKPET Petrol Ticaret ve Nakliyat' ta görev alacak; Otomotiv sektörüne ilgili, Özellikle Filo satış tecrübesi olan, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Ticaret UzmanıArkas Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü ingilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik yönü güçlü, çözüm odaklı Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Deniz Ticaret Hukuku ve Gemi İşletmeciliği konularında bilgisi olan Armatör ya da acente şirketlerinde en az 3 yıl çalışmış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru (Engelli) İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Muhasebe Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Fatura düzenleyip, takibini yapabilecek,Ofis programları ve bilgisayar kullanabilen,Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,Dikkatli ve takip yeteneği gelişmiş,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Bay/Bayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Makine MühendisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Bakım-onarım alanında tecrübeli,İleri derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,Seyahat engeli olmayan,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay veya bayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayar Mühendisi İstanbul(Asya) Arkas Holding
Bilgisayar MühendisiArkas Holding
Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen min. 2 yıl yazılım geliştirme tecrübeli, C++ ve SQL deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen Algoritma Tasarımı ve kod optimizasyonu konusunda tecrübeli veya calismaya istekli Start-up ortamına uyum sağlayabilecek,  Yenilikçi, Ar-Ge amaçlı projelerde takım içinde çalışmaya ve yönetmeye yatkın,  Gömülü Sistemler, Yenilikçi Teknolojik Trendleri takip eden,   Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, Analitik düşünme, problem çözme ve takım oyununa uyum yeteneği olan Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen, değişime istekli, innovatif, hızlı, proaktif  ve sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Hasar DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Holding
PERSONEL SORUMLUSUArkas Holding
•Yüksekokul mezunu,•Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,•İnsan ilişkilerinde başarılı,•MS Office uygulamalarına hakim, SAP HR kullanabilen,•İş Kanunu ve SSK mevzuatlarına hakim,•Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),•Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL MEMURU İstanbul(Asya) Arkas Holding
PERSONEL MEMURUArkas Holding
•Yüksekokul veya lisans mezunu,•Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,•İnsan ilişkilerinde başarılı,•MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP HR kullanabilen,•İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),•Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REEFER TEKNİSYENİ İzmir Arkas Lojistik A.Ş
REEFER TEKNİSYENİArkas Lojistik A.Ş
  Üniversitelerin iklimlendirme-soğutma veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Elektrik- Elektronik veya Soğutma konularında deneyim sahibi, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žKendini geliştirmeye açık, Ofis çalışma şartları yanısıra Sahada da aktif görev alabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Genel Başvuru (Engelli)Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
     Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Ms Office Programları kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek       takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Adana, Ankara, ... Arkas Holding
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. ve yetkili bayilerinin bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklıTakım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Eskişehir Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2 yıllık satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Eskişehir'de ikamet eden takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı