Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 68
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Satış DanışmanıArkas Holding
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKPET Petrol Ticaret ve Nakliyat' ta görev alacak; Otomotiv sektörüne ilgili, Özellikle Filo satış tecrübesi olan, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktarma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Aktarma SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini denizcilik alanında tamamlamış, Armatör ya da acente şirketlerinde operasyon tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Organizasyon planlama becerisi yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Güvenliği UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,B sınıfı sertifikası olan,En az 3 yıl İSG Uzmanı olarak saha tecrübesi olan,MS Office programlarını aktif kullanan,İyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy ve çevresi) ikamet eden,Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun, Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Bakım Onarım TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının tercihen İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri bölümünden mezun, İklimlendirme konusunda minimum 2 yıl deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, İletişim, zaman yönetimi, planlama, iş takibi konularında tecrübe sahibi, Organizasyon ve raporlama kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk sahibi, Tercihen operasyonel satış/destek alanlarında tecrübe edinmiş, Tercihen Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Gümrük süreç ve mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Tedarik ve Depo Şefi İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Teknik Tedarik ve Depo ŞefiMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan (yazılı ve sözlü), Yedek parça tedarik ve depo yönetimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, İş makineleri / otomotiv yedek parçaları konusunda bilgi sahibi olan, Yedek parça ithalat işlemleri için gümrük mevzuatına hakim, Tercihen SAP – MM modülü kullanımı konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, B sınıf ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için) Ekip yönetimi konusunda deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Sorumlusu İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Tedarik SorumlusuMarport Liman İşletmeleri
Üniversite mezunu, Satınalma konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Orta derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP programı ve SRM modüllerinde bilgi sahibi, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Müzakere ve ikna becerileri gelişmiş, Analitik düşünme, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Kendini geliştirmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Haberleşme Memuru / İç Kurye İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Haberleşme Memuru / İç KuryeArkas Holding A.Ş.
En az Lise mezunu, İç kurye veya benzer pozisyonlarda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede bilen, Dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına uyumlu, Organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş,         "Haberleşme Memuru / İç Kurye" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP HR Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
SAP HR DanışmanıArkas Holding A.Ş.
• Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,•SAP HCM uygulamalarına hakim,•SAP danışmanlığı veren ya da SAP kullanan şirketlerde HCM proje ve destek çalışmalarında görev almış,•Proje ve Destek süreçleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi,•Analitik düşünme yeteneğine sahip,•Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirme ve çözüm üretme becerisine sahip,•Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,•Güçlü iletişim yeteneğine sahip,•İyi derecede İngilizce bilen,•Yurt dışı projelerde görev alabilecek ve seyahat engeli olmayan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Abap Geliştirme Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP Abap Geliştirme DanışmanıArkas Holding A.Ş.
•         Üniversitelerin Bilgisayar/Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,•         ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,•         SAP projelerinde aktif görev almış,•         Interfaces, data migration, entegrasyon, report painter, SAP script, BAPI, ALE, Smartforms, Adobe Forms, Idoc konularına hakim,•         Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi,•         Mobil uygulama geliştirme süreçleri konusunda bilgi sahibi,•         Web servisleri ve bunların mobil ile birlikte kullanımları hakkında bilgi sahibi,•         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,•         Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen,•         Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,•         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan ,•         İngilizce bilen,•         Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Native English Teacher İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Native English TeacherArkas Holding A.Ş.
Bachelor’s degree preferably in a related field, Qualification in English Language Teaching (e.g. CELTA, DELTA, TESOL, TEFL certification), Fluent in speaking Russian is a must, A minimum of 2 years full-time EFL experience at the adult level as teaching students at all levels, Able to travel abroad, Strong computer skills essential, Familiarity with educational technology and multi-media learning is desirable, Excellent organizational, communication and interpersonal skills required, Have creative and positive attitude. Able to accomodate in Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
AvukatArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış olan, En az 2 yıl deneyim sahibi, (avukatlık stajı hariç ) İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış , Tercihen lojistik, taşıma hukuku, iş hukuku ve sözleşme hukuku bilgi ve deneyimi olan, Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın Pratik ve çözüm odaklı düşünen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför Kurye Bursa Arkas Holding A.Ş.
Şoför KuryeArkas Holding A.Ş.
• En az lise mezunu,• Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli,• MS Office programlarını bilen,• B sınıf ehliyet sahibi,• Tercihen İlkyardım eğitimi almış, ileri seviyede sürüş tekniklerine hakim, şehirlerarası trafikte deneyimli,• Dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına uyumlu,• Organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren,• Askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Yönetici AsistanıArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Benzer rollerde en az 3 yıllık deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli, SAP bilen ve/veya tercihen SAP bilen, Analitik düşünmeye yatkın, Temsil ve iletişim becerisi kuvvetli, Stres altında çalışabilen, mesuliyet sahibi ve takip gücü yüksek, İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Prezantabl, diksiyonu düzgün.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kabin Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Kabin MemuruArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ikinci bir dili iyi düzeyde konuşabilen (Fransızca, Arapça, Rusça vb.), Uçuş hizmetlerinde min. 3 yıl tecrübe sahibi, Tercihen Business Aviation alanında tecrübeli, Mevcutta Avrasya bölgesine vize imkanı bulunan, Ofis programlaırnı etkin şekilde kullanabilen, Presentable, dinamik, güleryüzlü, strese dayanıklı ve pozitif enerjiye sahip olan, Esnek çalışma saatlerine ve görev sürelerine uyabilen, Sözlü iletişimi kuvvetli olan, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen 27 - 35 yaşları arasında. İzmir'de ikamet eden yada ikamet edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çeviri Projeleri Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Çeviri Projeleri UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Mütercüm Tercümanlık ya da İngiliz/ Amerikan Dili bölümlerinden mezun, Tercihen noter yeminli tercüman, Tam zamanlı olarak şirket bünyesinde çalışabilecek, Özellikle kurumsal metinlerde ve Türkçe’den İngilizce’ye çeviri konusunda farklı alanlarda deneyimi olan (hukuk, sanat, denizcilik, lojistik...vb), Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, düzenli, titiz, organize ve planlı-programlı çalışabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ İzmir Arkas Holding
DENETÇİArkas Holding
         Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere;  30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip, Çok iyi derecede Rusça bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ İzmir Arkas Holding
DENETÇİArkas Holding
         Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere;  30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip, Çok iyi derecede Arapça bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ İzmir Arkas Holding
DENETÇİArkas Holding
         Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere;  30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi idari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya 2 yıllık muhasebe eğitimi veren bölümlerden mezun, Tercihen 25-30 yaş aralığında olan, Muhasebe büroları veya üretim şirketlerinde minimum 3-5 yıl benzer iş  tecrübesi olan, Cari hesap, kasa, çek-senet, bankalar, genel muhasebe konularını iyi derecede bilen, İhracat mevzuatı ve KDV iadesi konularına hakim , Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve mali tabloların hazırlanması süreçlerinde tecrübeli (Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ), Vergi beyannnamelerinin hazırlanması konusunda tecrübe sahibi (KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi), NETSIS programında tecrübe sahibi, İletişim becerisi yüksek, yoğun tempo altında çalışmaya yatkın ve takım uyumu sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MADEN MÜHENDİSİ İzmir Arkas Holding A.Ş.
MADEN MÜHENDİSİArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Maden Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen perlit, pomza madenciliği konusunda 2-3 yıl tecrübeye sahip, Tercihen 25-30 yaş aralığında olan, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,   Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İSG belgesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İzmir Arkas Holding
İŞ ANALİSTİArkas Holding
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, 2-3 Yıl proje deneyimi olan, MS Office, SQL ve internet uygulamalarını bilen, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, 2 yıl sözleşmeli olarak görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Deniz taşımacılığı deneyimi ve/veya eğitimi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
PERSONEL MEMURUArkas Holding A.Ş.
Yüksekokul veya lisans mezunu, Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az iki yıl deneyim sahibi, İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Satınalma Takım Lideri İzmir Arkas Holding A.Ş.
IT Satınalma Takım LideriArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Özellikle Bilgisayar Mühendisliği bölümü tercih sebebi), IT Satınalması konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Yazılım,  Lisans, Bilgi Güvenliği, Bulut Sistemi, sözleşme yönetimi/sözleşme hazırlanması ve donanım alanlarında satınalma deneyimi sahibi, İyi derecede raporlama yapabilen, Personel yönetimi deneyimi olan, Kendini geliştirmeye açık, analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, SAP ve SRM programlarını kullanabilen, Erkak adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İktisat, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer alanda minimum 3 , 4 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP BW konusunda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Sorumlusu İzmir Arkas Holding A.Ş.
Mağaza Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mağaza satış alanında en az 5 sene deneyimi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik, güvenilir, sorumluluk sahibi ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Yazın Çeşme'de, kışın İzmir'de çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Makam ŞoförüArkas Holding A.Ş.
25 - 40 yaşları arasında, En az lise mezunu, Makam şoförlüğü yada özel şoförlük deneyimi olan, Dinamik, dakik, titiz, güvenilir, sorumluluk sahibi, Görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Pratik çözümler bulabilen, Askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Ticaret Elemanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Dış Ticaret ElemanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen tercihen Dış Ticaret, İşletme, Uluslarası İlişkiler bölümlerinden mezun, Benzer alanda tercihen minimum 1 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP konusunda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
International Human Resources SpecialistArkas Holding A.Ş.
Bachelor’s Degree or/and Master’s Degree in Business, Human Resources or related field, preferably from a reputable university, Minimum two years of progressive experience in human resources, preferably in recruitment, organizational development, project management and assessment center, Strong interpersonal skills and a can do attitude, Ability to build effective partnerships and be a team player, Sound judgment and problem solving, ability to prioritize, Excellent communication skills, Fluency in English, second language is a plus, Strong MS office skills, No military service obligation for male candidates, No obstacles to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Bursa, Mersin, ... Arkas Holding
GENEL BAŞVURUArkas Holding
Ön Lisans / Lisans Mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çözüm odaklı, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay Adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Sistemleri Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Güvenlik Sistemleri TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
*Meslek Liseleri ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik ya da Bilgisayar bölümlerinden mezun,*Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda minimum 1 yıl deneyimli,*Yüksekte çalışma tecrübesi olan,*MS Office uygulamaları, CCTV ve Access kontrol yazılımlarını iyi derecede kullanabilen,*Tercihen network sistemleri konusunda bilgi sahibi,*Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)*Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Adana Arkas Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Adana, Ankara, ... Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler:  En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Sorumlusu İzmir Arkas Holding
Teknik Hizmetler SorumlusuArkas Holding
- Mühendislik Fakültelerinin Makina Mühendisliği Bölümünden Mezun,- İyi seviyede ingilizce dil bilgisine sahip ( yazılı ve sözlü )- Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın,- Liman iş makineleri ve diğer ekipmanların planlı / plansız bakım onarımı ile revizyonu süreçlerinde görev alabilecek,- Teknik satınalma, tedarik, yedek parça araştırmaları yapabilecek, - Teknik ekibin ve iş süreçlerinin organize edilmesi, yönlendirilmesinde katma değer sağlayabilecek, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Departmana ait raporların hazırlanması,  - Tercihen sektörel deneyimi bulunan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,    - B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,- İzmir' de ikamet edebilecek,   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Lisans mezunu, Tercihen Demiryolu operasyon deneyimine sahip, Tercihen 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama ve sunum konusunda beceri sahibi, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Lisans mezunu, Tercihen Forwarder Operasyon deneyimine sahip, Tercihen 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Mersin, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,18 yaşını doldurmuş,İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Mersin'de ikamet eden,Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Memuru (Engelli) İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Muhasebe Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Fatura düzenleyip, takibini yapabilecek,Ofis programları ve bilgisayar kullanabilen,Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,Dikkatli ve takip yeteneği gelişmiş,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Bay/Bayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Analisti İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
CRM AnalistiArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Ekonometri, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, MS Office iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, CRM yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, Raporlama ve sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, Sürekli iyileştirme, takip ve süreç izleme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜMRÜK HİZMETLERİ MEMURU Kocaeli Arkas Holding
GÜMRÜK HİZMETLERİ MEMURUArkas Holding
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen gümrük mevzuatına hakim, Hızlı ve dikkatli bilgisayar kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Akif araç kullanabilen, Kocaeli'de ikamet eden, 1 yıl sözleşmeli olarak çalışacak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Holding
Satış SorumlusuArkas Holding
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
İŞ GELİŞTİRME UZMANIArkas Lojistik A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Min. 2-3 yıl Armatör, Denizcilik veya Forwarding tecrübesi olan, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (Rusça bilgisi olması artı özelliktir) MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Yurtiçi - Yurtdışı sık seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli Arkas Holding
Elektrik TeknisyeniArkas Holding
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen Başiskele,Gölcük, Derince, İzmit  ilçelerinde  ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Memuru (Engelli) İzmir Arkas Holding
Hasar Memuru (Engelli)Arkas Holding
Arkas Holding şirketlerinden, Arkas Sigorta 'da görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında bilgi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecektakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ) Samsun, Trabzon Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ)Arkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2 yıllık satış deneyimine sahip Tercihen forwarder firmalarında çalışmış sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Servis DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden ARKAS OTOMOTİV' de görev alacak; Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Holding
Sigorta MemuruArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda; Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. takım arkadaşı arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Sosyal Medya UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen “İletişim” veya İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Sosyal Medya Yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, İçerik hazırlama ve yönetiminde uzman, Sosyal medya araçları ve yönetim süreçleri konusunda tecrübeli, İletişim, İtibar ve Algı yönetimi konularına hakim, Sosyal medya  ajansı yönetebilen ve daha önce çalışmış, Toplululuk tasarımı konusunda bilgi sahibi, Digital PR konusuna hakim ve proje geliştirebilen, Online monitoring, raporlama ve analiz yapabilen, Holding şirketlerinin sosyal medyayı bilinçli kullanımı konusunda eğitim ve yönlendirmelerde bulunabilecek, Sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden, Editoryal düzeyde Türkçeyi ve İngilizce’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Satış DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni Bursa Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV de  görev alacak; En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun, Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış.takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Teslimat Sorumlusu İzmir Arkas Otomotiv
Araç Teslimat SorumlusuArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; En az Lise mezunu, Otomotiv sektöründe araçların teslimata hazırlanması konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif yapıda, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gemi Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Gemi Operasyon MemuruMarport Liman İşletmeleri
Lise, tercihen Yüksek Okul yada Üniversite mezunu, Tercihen teknik İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Ambarlı- Beylikdüzü bölgesine yakın bölgede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Konya Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Konya’da ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Executive AssistantArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University graduate, Min 3 years of experience as an Executive Assistant, Very good command of MS-Office, Very good command of written and spoken Russian and English, Developed analysis and reporting skills, Developed communication skills for negotiation with tact and diplomacy, Developed planning and organization skills, Having high energy and motivation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Hasar DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ülke Sorumlusu İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ülke SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Satış ve Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Denizcilik ve Lojistik sektöründe)Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip,Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Pratik düşünen, dinamik ve hızlı karar alabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DANIŞMA GÖREVLİSİ İzmir Arkas Holding
DANIŞMA GÖREVLİSİArkas Holding
Arkas Holding şirketlerinden Arkas Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Resepsiyon veya Danışma Masasında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Ofis Araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü, İzmir' de  ikamet eden, Takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Satınalma MühendisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv / İş Makinaları Sektöründe satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama becerileri kuvvetli, tercihen SAP kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli, Araştırmayı seven, mevcut piyasa koşullarını titizlikle takip edebilecek, Müzakere ve iletişim yetkinlikleri kuvvetli, Analitik düşünme, planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stok yönetimi konusunda bilgi sahibi, B sınıfı araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GARANTİ DANIŞMANI Ankara Arkas Holding
GARANTİ DANIŞMANIArkas Holding
Arkas Holding, Ankara Arkas Otomotiv' de görev alacak, En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı