Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACAT İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Forwarder Denizyolu Operasyon deneyimine sahip,•İhracat bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Tekirdağ Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. ve yetkili bayilerinin bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Tekirdağ - Çerkezköy bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan,Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Abdullah Tek0532 331 17 62
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
ERP Sistemleri UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,ERP Sistemleri kullanıcılarına destek ve süreç analizi konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,SAP BO alanına hakim ve bu platformda rapor geliştirmiş, özellikle Web Intelligence Reporting, Universe Design ve ETL geliştirme konularında bilgi sahibi,Veri ambarları ve veri modelleme konularında deneyimli, Oracle Veri Tabanı, TSQL, PL/SQL ile ilgili bilgi sahibi, SAP ve İş Zekası projelerinde aktif görev almış ve kullanıcı desteği sağlamış, (Tercihen SAP MM ve SAP PM modülleri hakkında bilgi sahibi),İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Memuru İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Engelli Personel MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
PERSONEL SORUMLUSUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Personel Özlük İşleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, SAP modülünü bilen, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Ekip çalışmasını seven, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takipçi, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Muhasebe MemuruMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP programını bilen,   Sistemli, dikkatli ve titiz çalışan,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Avrupa yakasında Avcılar ve  Beylikdüzü semtlerine yakın çevrede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans mezunu, Tercihen ürün satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet bilincine sahip, Temsil yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Memuru Ankara Arkas Otomotiv
Vezne MemuruArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Lise ve /veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,Takipçi, dikkatli, İşin tanımı ile ilgili deneyime sahip,Askerliğini tamamlamış 'Vezne Memuru' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv İzmir' de  görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Ağır yük taşımacılığı, Proje ve Özel Ekipman taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Proje ve Özel Ekipman (Lowbed,Tipping, Damperli vb.) Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen,İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI KARAYOLU FİLO OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
ULUSLARARASI KARAYOLU FİLO OPERASYON SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Şirketimizin Uluslararası Karayolu Lojistik operasyonlarında görev yapacak,• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Yurt Dışı Filo, Araç-Şoför Takip ve Planlama alanında en az 2 yıl deneyimli,• Avrupa ve Türki Cumhuriyetler tecrübesi olan,• Kişisel motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,• İstanbul’da ikamet eden (tercihen Anadolu yakası)• İngilizce veya Almanca dillerinden en az bir tanesini bilen,• MS Office programlarını kullanabilen,• Aktif araç kullanabilen (B Sınıf Ehliyet),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece) ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Mekanik Ustası Bursa Arkas Lojistik A.Ş
Ağır Vasıta Mekanik UstasıArkas Lojistik A.Ş
Gemlik lokasyonunda ikamet eden,Ağır vasıta (Tır) mekanik konusunda tecrübeli,Motorlu araçlar teknolojisi alanında ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin / MYO nun ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,irtibat kurulacak iletişim bilgileri :Hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında aramanız rica olunur.Ercüment Doğan0532 652 44 37
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Elektrik Ustası Bursa Arkas Lojistik A.Ş
Ağır Vasıta Elektrik UstasıArkas Lojistik A.Ş
Gemlik lokasyonunda ikamet eden,Ağır vasıta (Tır) Elektrik konusunda tecrübeli,Ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin / MYO nun ilgili bölümlerinden mezun,Elektrik-Elektronik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,irtibat kurulacak iletişim bilgileri :Hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında aramanız rica olunur.Ercüment Doğan0532 652 44 37
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okul mezunu,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek  Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,  Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,  BAY,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Aktif araç kullanabilen,  İzmit ve çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun,Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın,Askerlik görevini tamamlamış. takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Holding
OPERASYON SORUMLUSUArkas Holding
4 yıllık üniversite mezunu Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahipMS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenProblem çözme, planlama ve takip yönü güçlü; dikkatli ve sabırlıİletişim ve koordinasyon becerisi yüksekErkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Executive AssistantArkas Holding A.Ş.
- University degree from reputable universities  - Minimum 4 years of experience in executive assistance - Excellent presentation skills, able to communicate with senior management teams - Excellent organization skills with a committed approach on processes and deadlines - Excellent teknological skills, able to use excel and powerpoint especially  - Hands-on, hardworking personality with having good coomunication skills and able to work in accordance with top management - Fluency in English is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST İzmir Arkas Holding A.Ş.
BUSINESS ANALYSTArkas Holding A.Ş.
1 – 3 years of work experience after completing your undergraduate degreeOutstanding record of academic achievementDemonstrated ability to understand business processes and system functionality to design improved business solutionsProven record of leadership in a work setting and/or through extracurricular activitiesExceptional analytical and quantitative problem-solving skillsAbility to work collaboratively in a team environmentAbility to work effectively with people at all levels in an organizationAbility to communicate complex ideas effectively – both verbally and in writing – in English and in TurkishBAs must have strong communication and customer engagement skills Demonstrated ability to lead stakeholders across multiple business units and geographies to a single set of prioritiesExcellent knowledge of business process mapping tools and methodologiesWillingness to travelNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu, 25-32 yaş aralığında, Spora ilgi duyan, Dış görünüşüne dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, sabırlı, dikkatli, Strese dayanıklı, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Aşçı YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Mesleğinde tecrübeli, Türk mutfağına ek olarak tercihen dünya mutfağı bilgisi olan, Kalite hijyen standartlarını bilen, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun üretim yapabilecek, temiz, titiz, Sağlık durumu mutfak koşullarında çalışmaya uygun, Dinamik, hızlı çalışan,kendine güvenen, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış. İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen İktisat, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Benzer alanda minimum 3 , 4 yıl deneyim sahibi,•İyi seviyede İngilizce bilen,•MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,•Tercihen SAP BW konusunda deneyimli,•İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş,•Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•Seyahat engeli bulunmayan,•Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Holding A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yol Avans Memuru Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Yol Avans MemuruArkas Lojistik A.Ş
En az lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu,Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın,Sözlü ve yazılı İletişimi kuvvetli,Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilecekMersin Merkez ilçelerinde ikamet eden.Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
• Lisans eğitimini tamamlamış,• Tercihen satış ve pazarlama deneyimine sahip,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,• İkna kabiliyeti yüksek,• Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Seyahat engeli olmayan,• Bursa'da ikamet eden,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Volcar Otomobil
Satış DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil' de  görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Bursa, Denizli... Arkas Holding
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SATIŞ SORUMLUSU Ankara Arkas Lojistik A.Ş
PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu Multimodal Taşımacılığı ve Ağır Taşımacılık hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Proje Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen,Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (MULTIMODAL TAŞIMALAR) İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (MULTIMODAL TAŞIMALAR)Arkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Multimodal Taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Multimodal Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İyi derecede Farsça ve İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İTHALAT İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İTHALATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz İthalat Operasyon bilgisine sahip,•Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Risk ve Finans Müdürü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Risk ve Finans MüdürüArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Matematik veya İstatistik vb. bölümlerinden mezun, ( bu alanlarda master yapmış olması tercih sebebidir)Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon konusunda tecrübeli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Finans risk uzmanlığı ve yöneticiliği tecrübesi olan, Finans alanında veya bankaların hazine departmanlarında çalışmış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Kullanıcı Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Bilgi İşlem Kullanıcı Destek UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği vb.)Bilgisayar (Laptop, PC), Yazıcı ve Ağ donanımları konusunda bakım ve destek verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Office paket programlarını iyi derecede kullanabilen Windows işletim sistemleri kurulum ve yönetimi konusunda tecrübe sahibi Ağ bileşenleri ve yapısı hakkında bilgi sahibi Yedekleme ve devamlılık konusunda bilgi sahibi Kurumsal yazılımların (MS Office paketi, antivirus vb.) kurulum ve problem çözme konularında bilgi sahibi,Mesleki dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Problem çözmede proaktif ve hızlı karar alabilen İletişim becerisi kuvvetli Analitik düşünme, planlama ve organizasyon konusunda kuvvetli Takım çalışmasına önem veren, dinamik, değişime ayak uyduran Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konteyner Planlama ve Kontrol Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Konteyner Planlama ve Kontrol MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
*Lisans mezun,*MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,*Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,*İletişim, planlama ve koordinasyon becerilerine güvenen,*Analitik düşünme yönü güçlü,*Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okul mezunu,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,   Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,   Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,   BAY,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Aktif araç kullanabilen,   TEKİRDAĞ / Marmara Ereğlisi ve yakın çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (İzmir) Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (İzmir)Arkas Lojistik A.Ş
Gaz altı kaynağı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Kaynak Operatörlüğü belgesi olan,Tercihen Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,Askerlik Görevini Tamamlamış/ Muaf,İzmir'de ikamet eden,Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Kaynak Teknisyeni pozisyonunda takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİR İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİRArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         Tercihen min. 2 yıl Demiryolu operasyon + satış deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,·         Raporlama ve sunum konusunda beceri sahibi,·         Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan ,·         Tercihen Mersin'de ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding
YAZILIM UZMANIArkas Holding
Üniversitelerin mühendislik ve programcılık bölümlerinden mezun,SQL,.Net C#, Javascript CSS teknolojilerine hakim, tercihen IOS ve Android için uygulama geliştirebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding
KIDEMLİ YAZILIM UZMANIArkas Holding
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda en az 7 yıl deneyimli, referans verebileceği geçmiş proje tecrübeleri olan,Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, kendinin ve çalıştığı ekibin gelişimine önem veren,İyi düzeyde .net teknolojileri C# bilgisine sahip, Oracle, MS SQL veri tabanları konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ordino İşlemleri Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ordino İşlemleri MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Önlisans/ lisans mezunu, MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, dikkatli, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli Arser İş Makinaları A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArser İş Makinaları A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Kocaeli Gölcük'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı