Arpaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.arpas.com.tr

ARPAŞ İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA A.Ş.

Arpaş, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye'de ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren ve altın takı imalatında fabrikalaşan ilk firma Arpaş’tır. Sektöründe en yüksek teknolojiyi kullanan ve teknolojiye sürekli yatırım yapan ilk isimdir. Üretimde mühendisleri istihdam ederek kuyumculuk sektörünün insan kaynakları yapısında köklü değişiklik başlatmıştır.
1993 yılına kadar sadece dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Arpaş, kazandığı deneyimlerini 1993 yılından bugüne Türk kuyum tüketicisi ile de paylaşmaktadır. Günümüzde Arpaş ürünleri ülkemizde ve 70'i aşkın ülkede seçkin kuyum mağazalarında yerini almıştır. Ayrıca Arpaş'ın Amerika'daki satış ve pazarlama faaliyetleri New York'taki ofisi aracılığıyla sürdürülmektedir.
Üretimden sorumlu mühendisleri sayesinde, klasik takı üretim süreçlerini bilim ve teknolojik imkanlar ile birleştirerek, yüksek kalitede ve çevreye duyarlı bir üretim şekli benimsemiştir.
Günümüzde 500.000'e yakın modelden oluşan geniş bir takı koleksiyonuna sahip, altın, gümüş ve altın-gümüş üretim yapabilen bir markadır.
Dünyada kendi çatısı altında Arpaş kadar farklı teknolojiyi bir arada kullanarak mücevher üreten bir başka marka yoktur. 2013 yılı itibari ile Esenyurt'taki yeni binasında faaliyetini sürdüren firma gerek yaklaşık 28.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrika binası, gerek genişleyen kadrosu, gerekse içinde barındırdığı teknolojik imkanlarıyla Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır.
Arpaş’ın ilgili birimlerinin tasarımlarından ve evrensel trendlerden yola çıkarak yaratılan 500 bine yakın modelin tam ayar saflığının garantisini ve ağır metal içermediğinin temini bütün müşterilere verilmektedir.
Günümüzde 1000'i aşkın çalışanıyla Arpaş, kuyumculuk sektöründe profesyonel kadrolaşmada en ileri markadır. Üretim süreçlerinin tümü mühendisler tarafından yönetilen Arpaş'ın bünyesinde Kalite Kontrol Merkezi, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimleri ile birlikte Dünya pazarlarında uzmanlaşmış Pazarlama birimleri de bulunmaktadır. Arpaş'da kurumsal olarak paralel bir hiyerarşi vardır. Aile kimliği ile yoğurulmuş bir kurumsallaşma anlayışı benimsenmiştir.
Arpaş değerli taş ve madenleri çevreye ve kişiye saygılı bir şekilde mücevher haline getirmeye kendini adamış bir markadır.

 

 

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk

Firma web sitesi: www.arpas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıArpaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
-Excellent command of written and spoken English and French,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Arpaş
Görsel İletişim UzmanıArpaş
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Baskıya ve web sitesine yönelik yayınlanacak her türlü görseli (banner, flash animasyon, afiş, katalog, broşür, e-bülten, mailing, poster gibi) tasarlayabilen ve yayın için uygun formata dönüştürebilen,Matbaa ve dijital baskıya hazırlık aşamasında tecrübeli, Malzeme bilgisi olan ve yenilikleri takip eden, Illustrator ve Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilen ve tercihen farklı programlarda da bilgi sahibi,Tercihen ekip yönetimi tecrübesi olan, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, hızlı çözüm üretebilen ve analitik düşünebilen,Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilen ve değişen önceliklere yönelik olarak zaman yönetimi yapabilen,Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş Görsel İletişim Uzmanı aranmaktadır. Görüşmeye davet edilen adayların mülakata portfolyoları ile gelmesi gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Arpaş
Muhasebe UzmanıArpaş
Üniversite mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden, En az 5 yıl muhasebe tecrübesi olan, Tekdüzen Hesap Planı bilen ve yapıya uygun kayıt yapabilen,İthalat-İhracat muhasebe kayıtlarını yapabilen, KDV iade konusunda deneyimli, Logo Tiger programını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş Muhasebe Uzmanı alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Tezgah Operatörü İstanbul(Avr.) Arpaş
Cnc Tezgah OperatörüArpaş
En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu, CNC İşleme Merkezi ve/veya Tel Erezyon tezgahlarında operatör olarak minimum 2 yıl deneyimli,Autocad vb. bir programda çizim yapabilen (Tercihen CAD/CAM bilgisi olan), Talaşlı imalat ve teknik resim bilgisine sahip, Avrupa yakası’nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıpçı İstanbul(Avr.) Arpaş
KalıpçıArpaş
En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Kesme-sıvama ve progresiv kalıp toplama konularında minimum 2 yıl deneyimli,Talaşlı imalat ve teknik resim bilgisine sahip, Torna, Kalıpçı Frezesi, Satıh Taşlama, Radyal Matkap, Dalma Erezyon vb. tezgahları kullanabilen,Avrupa yakası’nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kesme-Sıvama ve Progresiv Kalıp Tasarımcısı İstanbul(Avr.) Arpaş
Kesme-Sıvama ve Progresiv Kalıp TasarımcısıArpaş
En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Herhangi bir 3 boyutlu çizim programını etkin kullanabilen (Tercihen Autocad, Rhinoceros, SiemensNX),Kesme-sıvama ve progresiv kalıp, aparat tasarımı ve imalatı konularında minimum 2 yıl deneyimli,Talaşlı imalat ve teknik resim bilgisine sahip, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı