Arpaş 

Şirket Bilgileri

www.arpas.com.tr

ARPAŞ HAKKINDA

 

1982'de kurulan Arpaş, kurulduğu tarihten itibaren altın takı ve saatlerinin Türkiye'deki en büyük üreticisi ve ihracatçısı olmuştur.

Kapalıçarşı'da küçük atölyelere fason olarak ürünlerini imal ettirerek işe başlayan Arpaş, 1984 yılında kalitenin ve üretimde standarizasyonun önemini kavrayarak, 5 asırdır Kapalı çarşı ve çevresinde gerçekleştirilen altın takı üretimini Merter'deki fabrikasında tek çatı altında toplamıştır. Üretimde ilk kez mühendisleri istihdam ettirerek sektördeki geleneksel usta-çırak ilişkisine yeni bir boyut kazandırmıştır.

Türkiye'den ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren, Amerikalıları ve Japonları Türk altın takılarıyla ilk kez tanıştıran ve Türkiye'nin ilk altın saatini üreten ve tüm dünyaya satan yine Arpaş'tır.

925 yetkin ve deneyimli çalışanı ile 28 yıl içinde 200 tonun üzerinde altın takı ihracatı yapmıştır.

200.000'in üzerinde farklı model çeşitliliğine sahip Arpaş aylık 1000 kg. üretim kapasitesine sahiptir.

Arpaş profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Çalışanların % 15'i ekonomi, işletme, mühendislik eğitimi almış üniversite mezunlarıdır.
 Fabrika, mühendis kökenli yöneticiler tarafından yönetilmektedir.

Arpaş, yurtiçinde İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir'de yer alan 5 satış ve pazarlama şirketine sahiptir.

Ayrıca yurtdışında; New York ‘ da satış ve pazarlama şirketi faaliyettedir.

5 kıtada 60'ın üzerinde ülkeye ihracat yapan Arpaş, tüm dünyaya yüksek kaliteli Türk altın takılarını sunmak konusunda sektörünün lideridir.

 

 

 

 


Arpaş İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net