Arpaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.arpas.com.tr

ARPAŞ İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA A.Ş.

Arpaş, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye'de ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren ve altın takı imalatında fabrikalaşan ilk firma Arpaş’tır. Sektöründe en yüksek teknolojiyi kullanan ve teknolojiye sürekli yatırım yapan ilk isimdir. Üretimde mühendisleri istihdam ederek kuyumculuk sektörünün insan kaynakları yapısında köklü değişiklik başlatmıştır.
1993 yılına kadar sadece dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Arpaş, kazandığı deneyimlerini 1993 yılından bugüne Türk kuyum tüketicisi ile de paylaşmaktadır. Günümüzde Arpaş ürünleri ülkemizde ve 70'i aşkın ülkede seçkin kuyum mağazalarında yerini almıştır. Ayrıca Arpaş'ın Amerika'daki satış ve pazarlama faaliyetleri New York'taki ofisi aracılığıyla sürdürülmektedir.
Üretimden sorumlu mühendisleri sayesinde, klasik takı üretim süreçlerini bilim ve teknolojik imkanlar ile birleştirerek, yüksek kalitede ve çevreye duyarlı bir üretim şekli benimsemiştir.
Günümüzde 500.000'e yakın modelden oluşan geniş bir takı koleksiyonuna sahip, altın, gümüş ve altın-gümüş üretim yapabilen bir markadır.
Dünyada kendi çatısı altında Arpaş kadar farklı teknolojiyi bir arada kullanarak mücevher üreten bir başka marka yoktur. 2013 yılı itibari ile Esenyurt'taki yeni binasında faaliyetini sürdüren firma gerek yaklaşık 28.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrika binası, gerek genişleyen kadrosu, gerekse içinde barındırdığı teknolojik imkanlarıyla Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır.
Arpaş’ın ilgili birimlerinin tasarımlarından ve evrensel trendlerden yola çıkarak yaratılan 500 bine yakın modelin tam ayar saflığının garantisini ve ağır metal içermediğinin temini bütün müşterilere verilmektedir.
Günümüzde 1000'i aşkın çalışanıyla Arpaş, kuyumculuk sektöründe profesyonel kadrolaşmada en ileri markadır. Üretim süreçlerinin tümü mühendisler tarafından yönetilen Arpaş'ın bünyesinde Kalite Kontrol Merkezi, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimleri ile birlikte Dünya pazarlarında uzmanlaşmış Pazarlama birimleri de bulunmaktadır. Arpaş'da kurumsal olarak paralel bir hiyerarşi vardır. Aile kimliği ile yoğurulmuş bir kurumsallaşma anlayışı benimsenmiştir.
Arpaş değerli taş ve madenleri çevreye ve kişiye saygılı bir şekilde mücevher haline getirmeye kendini adamış bir markadır.

 

 

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk

Firma web sitesi: www.arpas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıArpaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Görevlisi İstanbul(Avr.) Arpaş
İnsan Kaynakları GörevlisiArpaş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan Kaynakları uygulamaları konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı, Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kesme-Sıvama Kalıpçısı İstanbul(Avr.) Arpaş
Kesme-Sıvama KalıpçısıArpaş
Meslek Lisesi,Teknik Lise;Torna-Tesviye veya Kalıpçılık Bölümü mezunu, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Teknik resim okumasını bilen, ölçüm aletlerini kullanabilen, Kesme, sıvama ve progresiv kalıp konularında minimum 2 yıl tecrübeli, Torna, Kalıpçı Frezesi, Satıh Taşlama, Radyal Matkap, Dalma Erezyon ve benzeri takım tezgahlarından çoğunu etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış, Avrupa Yakasında ikamet eden, Kesme-Sıvama Kalıpçısı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Arpaş
Genel Başvuru (Engelli)Arpaş
Üniversitelerin en az ön lisans programlarından mezun, Sayısal yeteneği olan, Özenli ve dikkatli çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan,Engelli İdari Kadro çalışanı alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İzmir Arpaş
Satış Pazarlama UzmanıArpaş
Üniversitelerin lisans veya lisansüstü programlarından mezun, Tercihen İşletme, İktisat veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinin birinden mezun, Yurtiçi satış ve pazarlama konusunda uzmanlaşma hedefi olan, Yoğun yurtiçi seyahatlerine engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Özenli ve dikkatli çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan,Yurtiçi Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mücevher Üretim Yönetimi Çalışanı İstanbul(Avr.) Arpaş
Mücevher Üretim Yönetimi ÇalışanıArpaş
Lise veya üniversite mezunu, Mücevher sektöründe en az 3 yıl deneyim sahibi, Özenli ve dikkatli çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Mücevher Üretim Yönetimi ekibimize çalışma arkadaşı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mücevher Üretim Müdürü Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arpaş
Mücevher Üretim Müdürü YardımcısıArpaş
Üniversite mezunu, İleri derecede İngilizce bilen, Mücevher sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi, Mücevher üretim proseslerine hakim, Özenli ve dikkatli çalışan, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Mücevher Üretim Müdürü Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yrd. İstanbul(Avr.) Arpaş
Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yrd.Arpaş
Lise veya üniversite mezunu, İleri derecede İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Yurtdışı mücevher satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Mücevher sektöründe satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yrd. İstanbul(Avr.) Arpaş
Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yrd.Arpaş
Lise veya üniversite mezunu, Yurtiçi mücevher satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Mücevher sektöründe satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Arpaş
Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama MüdürüArpaş
Üniversite mezunu, İleri derecede İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Yurtdışı mücevher satış ve pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Mücevher sektöründe satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Yurtdışı Mücevher Satış ve Pazarlama Müdürü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Arpaş
Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama MüdürüArpaş
Üniversite mezunu, Yurtiçi mücevher satış ve pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Mücevher sektöründe satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arpaş Yurtiçi Mücevher Satış ve Pazarlama Müdürü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı Ankara, Kayseri... Arpaş
Satış Pazarlama UzmanıArpaş
Üniversitelerin lisans veya lisansüstü programlarından mezun, Tercihen İşletme, İktisat veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinin birinden mezun, Yurtiçi satış ve pazarlama konusunda uzmanlaşma hedefi olan, Yoğun yurtiçi seyahatlerine engeli olmayan, Ankara, Kayseri veya Ordu’da ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Özenli ve dikkatli çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan,Yurtiçi Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Export Operations Responsible İstanbul(Avr.) Arpaş
Export Operations ResponsibleArpaş
-Degree  from a reputable university in related fields,-Fluency in English or another language,-Analytical mind set,-Proficiency in MS Office applications,-Eager to built a career in exportation area,-Interpersonal skills to act as a team player,-Age below 30,-Resident of İstanbul European side.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı