Arpaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.arpas.com.tr

ARPAŞ İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA A.Ş.

Arpaş, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye'de ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren ve altın takı imalatında fabrikalaşan ilk firma Arpaş’tır. Sektöründe en yüksek teknolojiyi kullanan ve teknolojiye sürekli yatırım yapan ilk isimdir. Üretimde mühendisleri istihdam ederek kuyumculuk sektörünün insan kaynakları yapısında köklü değişiklik başlatmıştır.
1993 yılına kadar sadece dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Arpaş, kazandığı deneyimlerini 1993 yılından bugüne Türk kuyum tüketicisi ile de paylaşmaktadır. Günümüzde Arpaş ürünleri ülkemizde ve 70'i aşkın ülkede seçkin kuyum mağazalarında yerini almıştır. Ayrıca Arpaş'ın Amerika'daki satış ve pazarlama faaliyetleri New York'taki ofisi aracılığıyla sürdürülmektedir.
Üretimden sorumlu mühendisleri sayesinde, klasik takı üretim süreçlerini bilim ve teknolojik imkanlar ile birleştirerek, yüksek kalitede ve çevreye duyarlı bir üretim şekli benimsemiştir.
Günümüzde 500.000'e yakın modelden oluşan geniş bir takı koleksiyonuna sahip, altın, gümüş ve altın-gümüş üretim yapabilen bir markadır.
Dünyada kendi çatısı altında Arpaş kadar farklı teknolojiyi bir arada kullanarak mücevher üreten bir başka marka yoktur. 2013 yılı itibari ile Esenyurt'taki yeni binasında faaliyetini sürdüren firma gerek yaklaşık 28.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrika binası, gerek genişleyen kadrosu, gerekse içinde barındırdığı teknolojik imkanlarıyla Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır.
Arpaş’ın ilgili birimlerinin tasarımlarından ve evrensel trendlerden yola çıkarak yaratılan 500 bine yakın modelin tam ayar saflığının garantisini ve ağır metal içermediğinin temini bütün müşterilere verilmektedir.
Günümüzde 1000'i aşkın çalışanıyla Arpaş, kuyumculuk sektöründe profesyonel kadrolaşmada en ileri markadır. Üretim süreçlerinin tümü mühendisler tarafından yönetilen Arpaş'ın bünyesinde Kalite Kontrol Merkezi, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimleri ile birlikte Dünya pazarlarında uzmanlaşmış Pazarlama birimleri de bulunmaktadır. Arpaş'da kurumsal olarak paralel bir hiyerarşi vardır. Aile kimliği ile yoğurulmuş bir kurumsallaşma anlayışı benimsenmiştir.
Arpaş değerli taş ve madenleri çevreye ve kişiye saygılı bir şekilde mücevher haline getirmeye kendini adamış bir markadır.

 

 

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk

Firma web sitesi: www.arpas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıArpaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ARAŞTIRMA VE ÜRÜN GELİŞTİRME YÖNETİCİ ADAYI İstanbul(Avr.) Arpaş
ARAŞTIRMA VE ÜRÜN GELİŞTİRME YÖNETİCİ ADAYIArpaş
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans programlarından mezun, Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat veya Mühendislik Fakülteleri mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen daha önce benzer pozisyon veya projelerde görev almış, Yurtdışı seyahatlerine istekli ve seyahat engeli olmayan, Gelişmeye ve geliştirmeye istekli, Araştırma ve ürün geliştirme konularında kariyer hedefi olan, Analitik düşünen, yenilikçi, iletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, moda ve tasarıma meraklı, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Avrupa Yakası’nda ikamet eden,Araştırma ve Ürün Geliştirme Yönetici Adayı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takı Tasarımcısı İstanbul(Avr.) Arpaş
Takı TasarımcısıArpaş
Üniversitelerin 4 yıllık, Grafik, Endüstriyel Tasarım veya Güzel Sanatlar Bölümlerinden mezun, AutoCad ve Matrix programlarına hakim, Takı Tasarımı konusunda en az iki yıl deneyimli, Yurtdışı seyahatlerine istekli ve seyahat engeli olmayan, Gelişmeye ve geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,tasarımcılar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONALER VERKAUFSVERTRETER İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONALER VERKAUFSVERTRETERArpaş
Qualifikationen: Sehr gute Deutsch und gute Englischkentnisse in Wort und Schrift, Diplom oder Magisterabschluss (bevorzüglich in den Bereichen der Betriebswitschaft, Volkswirtschaft, Marketing oder Internationale Beziehungen). Eine Karriere auf den Gebiet des Internationalem Verkaufs als Ziel zu setzen. Bereitschaft für intensive Reisen in den Außland. Gültiger Führerschein (min. Klasse B). Kommunikations und Kontaktstärke. Effiziente, selbstständige und zuverlässige Arbeitsweise. Abgeschlossener Wehrdienst bei männlichen Bewerbern.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
-Excellent command of both written and spoken English and Spanish,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
Excellent command of written and spoken English, Knowledge of another language is a plus, Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations, Eager to built a career in sales and marketing area, Self managing and self motivated, Strong communication and negotiation skills, Ability to travel abroad frequently, Valid drivers license, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
-Excellent command of both written and spoken English and Russian,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı