Arpaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.arpas.com.tr

ARPAŞ İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA A.Ş.

Arpaş, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye'de ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren ve altın takı imalatında fabrikalaşan ilk firma Arpaş’tır. Sektöründe en yüksek teknolojiyi kullanan ve teknolojiye sürekli yatırım yapan ilk isimdir. Üretimde mühendisleri istihdam ederek kuyumculuk sektörünün insan kaynakları yapısında köklü değişiklik başlatmıştır.
1993 yılına kadar sadece dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Arpaş, kazandığı deneyimlerini 1993 yılından bugüne Türk kuyum tüketicisi ile de paylaşmaktadır. Günümüzde Arpaş ürünleri ülkemizde ve 70'i aşkın ülkede seçkin kuyum mağazalarında yerini almıştır. Ayrıca Arpaş'ın Amerika'daki satış ve pazarlama faaliyetleri New York'taki ofisi aracılığıyla sürdürülmektedir.
Üretimden sorumlu mühendisleri sayesinde, klasik takı üretim süreçlerini bilim ve teknolojik imkanlar ile birleştirerek, yüksek kalitede ve çevreye duyarlı bir üretim şekli benimsemiştir.
Günümüzde 500.000'e yakın modelden oluşan geniş bir takı koleksiyonuna sahip, altın, gümüş ve altın-gümüş üretim yapabilen bir markadır.
Dünyada kendi çatısı altında Arpaş kadar farklı teknolojiyi bir arada kullanarak mücevher üreten bir başka marka yoktur. 2013 yılı itibari ile Esenyurt'taki yeni binasında faaliyetini sürdüren firma gerek yaklaşık 28.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrika binası, gerek genişleyen kadrosu, gerekse içinde barındırdığı teknolojik imkanlarıyla Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır.
Arpaş’ın ilgili birimlerinin tasarımlarından ve evrensel trendlerden yola çıkarak yaratılan 500 bine yakın modelin tam ayar saflığının garantisini ve ağır metal içermediğinin temini bütün müşterilere verilmektedir.
Günümüzde 1000'i aşkın çalışanıyla Arpaş, kuyumculuk sektöründe profesyonel kadrolaşmada en ileri markadır. Üretim süreçlerinin tümü mühendisler tarafından yönetilen Arpaş'ın bünyesinde Kalite Kontrol Merkezi, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimleri ile birlikte Dünya pazarlarında uzmanlaşmış Pazarlama birimleri de bulunmaktadır. Arpaş'da kurumsal olarak paralel bir hiyerarşi vardır. Aile kimliği ile yoğurulmuş bir kurumsallaşma anlayışı benimsenmiştir.
Arpaş değerli taş ve madenleri çevreye ve kişiye saygılı bir şekilde mücevher haline getirmeye kendini adamış bir markadır.

 

 

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk

Firma web sitesi: www.arpas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıArpaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
-Excellent command of written and spoken English,-Knowledge of another language is a plus,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
Qualifications-Excellent command of written and spoken English and one of the French, Italian or Spanish languages,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOFTWARE ENGINEER İstanbul(Avr.) Arpaş
SOFTWARE ENGINEERArpaş
·         University Degree from computer engineering or related departments,·         Min. 3 years Experince in .Net Development.(C# / Asp. Net /  MS SQL),·         Experience in Logo or one of known ERP·         Experience in modern web technologies like Html5, Ajax, Jquery and also Javascript,·         Experience in MS-SQL TSQL,·         Experience in Xml and Web Services,·         Visual Studio Team Foundation Server experience is a plus,·         Experience using MS-SQL Reporting Services is a plus,·         Ability to write technical / help documentation is a plus,·         Self managing and self motivated,·         Ability to work in a team environment,·         Eagerness for research and improvement,·         Military service must be completed (For male candidates). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVE İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONAL MARKETING REPRESENTATIVEArpaş
-Excellent command of both written and spoken English and Russian,-Bachelor's degree or above in Business Administration, Economics, Marketing or International Relations,-Eager to built a career in sales and marketing area,-Self managing and self motivated,-Strong communication and negotiation skills,-Ability to travel abroad frequently,-Valid drivers license,-No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kesme-Sıvama Kalıpçısı İstanbul(Avr.) Arpaş
Kesme-Sıvama KalıpçısıArpaş
Meslek Lisesi,Teknik Lise;Torna-Tesviye veya Kalıpçılık Bölümü mezunu, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Teknik resim okumasını bilen, ölçüm aletlerini kullanabilen, Kesme, sıvama ve progresiv kalıp konularında minimum 2 yıl tecrübeli, Torna, Kalıpçı Frezesi, Satıh Taşlama, Radyal Matkap, Dalma Erezyon ve benzeri takım tezgahlarından çoğunu etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış, Avrupa Yakasında ikamet eden, Kesme-Sıvama Kalıpçısı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONALER VERKAUFSVERTRETER İstanbul(Avr.) Arpaş
INTERNATIONALER VERKAUFSVERTRETERArpaş
Qualifikationen: Sehr gute Deutsch und gute Englischkentnisse in Wort und Schrift, Diplom oder Magisterabschluss (bevorzüglich in den Bereichen der Betriebswitschaft, Volkswirtschaft, Marketing oder Internationale Beziehungen). Eine Karriere auf den Gebiet des Internationalem Verkaufs als Ziel zu setzen. Bereitschaft für intensive Reisen in den Außland. Gültiger Führerschein (min. Klasse B). Kommunikations und Kontaktstärke. Effiziente, selbstständige und zuverlässige Arbeitsweise. Abgeschlossener Wehrdienst bei männlichen Bewerbern.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı