ATALİAN GLOBAL SERVİCES 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


ATALİAN GLOBAL SERVİCES,

1944 yılında Fransa'da kurulmuştur. Atalian 25.000 müşterisi ve 65.000 çalışanı ile çoklu global hizmetlerde Avrupa lideri konumundadır.

Hizmetlerimiz Tesis Yönetimi, Teknik Bakım, Temizlik, Güvenlik, Resepsiyon, Enerji Yönetimi, Peyzaj, İnşaat ve Renovasyon dur.

2013 yılında Türkiye pazarında Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik ve Peyzaj alanlarında uzman firma olan ARTEM ile ortaklık kurmuş,

2014 yılında Teknik Bakım, Enerji Yönetimi, İnşaat ve Renovasyon alanlarında sektörün en büyük firması olan ETKİN' in satın alınması ile birlikte Türkiye'de güçlü bir konum elde edilmiştir.

2015 yılında Tesis Yönetimi, Teknik Temizlik ve Güvenlik alanlarında sektörün tanınmış firması EKOL ile ortaklığa gidilerek pazar payı genişletilmiştir.

Sektörün konusunda uzman firmaları ARTEM, ETKİN ve EKOL' un operasyonel güçleri birleştirilerek 2015 yılında ATALİAN GLOBAL SERVİCES TURKEY kurulmuştur.

ATALİAN, tecrübesinin ve titizliğinin iş ve yaşam alanlarınızda fark yaratması dileği ile ...
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.00 - 07.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 07.00 - 07.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 07.00 - 07.00

Açıklama: 7/24


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)

Diğer: Yol Yardımı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


ATALİAN GLOBAL SERVİCES İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı İstanbul(Asya) ATALIAN Global Services
Enerji Kimlik Belgesi UzmanıATALIAN Global Services
Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sahada ve ofiste çalışacak, yeni bilgilere açık,  AutoCAD ve MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgeli ve seyahat sorunu bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen Kartal,Maltepe,Pendik-İkamet adresi başka şehirlerde olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.-Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Ankara ATALIAN Global Services
Engelli PersonelATALIAN Global Services
En Az % 40 oranında Engelli Raporu Olan, Tercihen Fiziksel Engeli olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü Zonguldak ATALIAN Global Services
Güvenlik MüdürüATALIAN Global Services
Zongulak Merkezde AVM projesi için,Tercihen emekli TSK'dan subay veya astsubay,45 - 55 yaş aralığında,Proje müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi İstanbul(Asya) ATALIAN Global Services
Temizlik Hizmetleri YöneticisiATALIAN Global Services
En az lise mezunu  Hizmet sektörü temizlik alanında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış, 25 - 40 yaş aralıgında bay çalışma arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir ATALIAN Global Services
Elektrik MühendisiATALIAN Global Services
Saha konusunda deneyimli,Seyahat engeli bulunmayan,Şantiyelerde çalışabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,25-35 yaşları arasında olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) ATALIAN Global Services
Elektrik TeknikeriATALIAN Global Services
Teknik veya Endüstri Meslek Liseleri'nin Elektrik bölümü veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunu Mesleki yeterlilik belgesine sahip   En az 2 yıllık tecrübeli Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Sigara kullanmayan Seyahat engeli olmayan  Ehliyet sahibi ve araç kullanabilen Uzun vadeli çalışabilecek Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Şefi Zonguldak ATALIAN Global Services
Temizlik ŞefiATALIAN Global Services
En az lise mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden 25-35 yaş aralığında, AVM temizlik hizmeti alanında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış temizlik ekip şefi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi Zonguldak ATALIAN Global Services
Temizlik Hizmetleri YöneticisiATALIAN Global Services
Zonguldak merkezde ikamet eden veya yerleşmeyi düşünen, En az lise mezunu, Hizmet sektörü AVM temizlik alanında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 25 - 40 yaş aralığında temizlik hizmet yöneticisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ATALIAN Global Services
Muhasebe UzmanıATALIAN Global Services
Anadolu yakasında ikamet eden, 25 - 30 yaş aralığında, En az  ön lisans mezunu lisans mezunuÖn Muhasebe, Genel muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimliLogo Tİger programını kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi İstanbul(Avr.) ATALIAN Global Services
Temizlik Hizmetleri YöneticisiATALIAN Global Services
En az lise mezunu  Avrupa yakası Harbiye bölgesinde ikamet eden, Hizmet sektörü, otelcilik alanında en az 3 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, 30 - 40 yaş aralıgında bayan çalışma arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Şefi İstanbul(Avr.) ATALIAN Global Services
Temizlik ŞefiATALIAN Global Services
En az lise mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden 25-35 yaş aralığında, AVM temizlik hizmeti alanında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış bay çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli İzleme Personeli İzmir ATALIAN Global Services
Engelli İzleme PersoneliATALIAN Global Services
Bilgisayar kullanabilen,Grup çalışmasına uygun,İletişimi kuvvetli,Vardiyalı çalışabilecek,Otomasyon ve elektrik bilgisi olan,Teknik yönlendirme kabiliyeti bulunan engelli çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bina Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... ATALIAN Global Services
Bina Bakım TeknisyeniATALIAN Global Services
Tesis yönetimi projelerimiz kapsamında, İstanbul‘ da bulunan AVM, rezidans vb. projelerimizde görev yapmak üzere; Yangın, Mekanik Sistemler ve Akıllı Bina Kontrol ve Otomasyon Sistemleri konularında çalışacak, Bina Bakım Teknisyeni aranmaktadır.Meslek liseleri veya Meslek Yüksekokullarının Makine veya benzeri bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 deneyimi olan, Akıllı bina sistemleri bakım ve arıza müdahale deneyimine sahip,Bina ısıtma soğutma ve aydınlatma, havalandırma, otomasyonu ve otomatik kontrolü  devreye alma, teknik destek, servis ve bakım onarım alanlarında deneyimli,İş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı