ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Mağaza Satış DanışmanıATK Tekstil
Sektöründe lider olan firmamızın ihracat fazlası ürünlerinin satıldığı mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe yetiştirilmek üzere, Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek, Bilgisayar kullanmayı bilen, İletişim becerileri güçlü, Şişli'ye ulaşım problemi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.), ... Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
GrafikerTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan Triko Mısırlı'nın merkez ofisinde değerlendirilmek üzere “Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Mac ve Windows işletim sisteminde çalışabilen, Baskı hazırlık ve matbaa tecrübesi olan, Tercihen fotoğraf çekme konusunda deneyimli ve geliştirme isteği olan,Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Şişli bölgesine ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Satış DanışmanıTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan Triko Mısırlı'nın İzmir Mavibahçe AVM de bulunan mağazasında değerlendirilmek üzere “Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarımcı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
TasarımcıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda Dokuma Tasarımcısı olarak çalışmak üzere;Tekstil – Hazır giyim sektöründe İhracat Dokuma Kadın Giyim tasarımı konusunda minimum 7 yıl deneyimli,Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, lIlustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Trendleri müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde yorumlayan, Tasarım yönetimi ve ürün geliştirme konularında tecrübeli, Teknik çizim ve tasarım paketi hazırlayabilecek yetkinlikte, Trendleri ve dünya modasını yakından takip eden ve yenilikleri müşteri ihtiyaçlarına göre yorumlayan,Hedefleri gerçekleştirmek için heyecan duyan, enerjik, Yaratıcı düşünceye ve beceriye sahip, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iyi bir takım oyuncusu, Değişime açık, motivasyonu yüksek, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.), ... ATK Tekstil
Şoför/SürücüATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracat sektöründe lider olan firmamıza Şoför alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Asistanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Tasarım AsistanıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızın Örme Tasarım Departmanında Cad Uzmanı olarak çalışmak üzere;Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, lIlustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen, İngilizce bilen, Teknik çizim ve tasarım paketi hazırlayabilecek yetkinlikte, Hedefleri gerçekleştirmek için heyecan duyan, enerjik, Yaratıcı düşünceye ve beceriye sahip, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iyi bir takım oyuncusu, Değişime açık, motivasyonu yüksek, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
ModelistATK Tekstil
Sektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Modelist alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist İstanbul(Avr.), ... Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
ModelistTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan Triko Mısırlı'nın merkez ofisinde değerlendirilmek üzere “Modelist" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
İnspektör - EnspektörATK Tekstil
Dokuma sektöründe Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmekte olan firmamızda Kalite Güvence Departmanında İnspectör olarak görevlendirilmek üzere;Dikiş teknikleri ve kalıp konularında yeterli düzeyde bilgiye sahip, Dokuma konfeksiyon üretimi yapan İhracat firmalarında ilgili pozisyonda 10 yıl deneyimli,AQL sistemini bilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı