ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Müşteri Temsilcisi AsistanıATK Tekstil
- Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Moda Tasarımı bölümlerinden mezun,- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Modayı yakından takip eden, yeni trendler hakkında bilgi sahibi olan,- İletişim yeteneği ve sorun çözme becerileri gelişmiş,- Çalışkan, sorumluluk sahibi, düzenli, dikkatli,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Yetiştirilmek üzere Müşteri Temsilcisi Asistanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarımcı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
TasarımcıATK Tekstil
Konfeksiyon ihracat sektöründe lider olan firmamıza Tasarımcı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Kalite Güvence MüdürüATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracatı alanında köklü ve en büyüklerden olan firmamızın Dokuma bayan dış giyim üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu (Tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Dokuma konfeksiyon (ihracat) üretiminde Kalite Güvence konusunda en az 10 yıl deneyimli, Başta AQL olmak üzere kalite standartlarını konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Seyahat etme engeli olmayan, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş, Üretim aşamasındaki ve bitmiş ürünlerin tüm kontrollerini ve raporlamalarını yapabilecek, Detaylara hakim ve sonuç odaklı çalışma becerisi yüksek, Üretim teknik bilgisi olan, Kalite ve verimlilik odaklı çalışabilecek, Aktif araç ve bilgisayar kullanabilen, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kalite Güvence Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Yönetici AsistanıATK Tekstil
Dokuma ve örme konfeksiyon ihracatı yapan tekstil sektörünün liderlerinden olan firmamızda çalışmak üzere; en az 5 yıl pozisyon ile ilgili tecrübesi olan, Yönetici ajandası yönetmek konusunda tecrübeli,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Üniversite mezunu,İngilizce bilen,İyi derecede bilgisayar, ofis programlarını kullanabilen,Planlama, organizasyon, koordinasyon konularında yetenekli,Temsil yeteneği güçlü,Kişisel ve mesleki gelişimine önem  veren,Girişken, çözümcü, sonuç odaklı,Araştırmacı bir yapıya sahip,Sürücü belgesi olan,35-40 yaş arasında, bayan,ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı