ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Müdürü Ankara Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Mağaza MüdürüTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tercihen lisans mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl mağaza müdürlüğü deneyimli, Mağaza yönetimi becerileri gelişmiş, Mağazanın düzgün işletilmesiyle ilgili organizasyonları yapabilecek, Müşteri odaklı ve satışta aktif görev alabilecek, Ekip çalışmasına başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Teknoloğu İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Kumaş TeknoloğuATK Tekstil
Şişli Bomonti' de bulunan Dokuma konfeksiyon ihracat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir.Kumaş Satınalma Departmanımız bünyesinde görevlendirilmek üzere;Kumaşın kumaşçılardaki tüm üretim sürecini kontrol edip, kumaşın istenen kalitede ve zamanında üretilmesini sağlamakla görevli "Kumaş Takip Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
MerchandiserATK Tekstil
Sektöründe lider olan firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Bilgi İşlem UzmanıATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracat sektörünün köklü ve en büyüklerinden olan firmamızda çalışmak üzere;Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Teknikeri İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Fason TeknikeriATK Tekstil
Sektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Fason Teknikeri alınacaktırAvrupa'ya ihracat markalarında deneyimli, Bayan konfeksiyon üretiminde en az 8-10 yıl deneyimli, En az lise ya da yüksekokul mezunu, Dokuma Fason üretimini çok iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan.          Fason Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
İnspektör - EnspektörATK Tekstil
Dokuma sektöründe Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmekte olan firmamızda Kalite Güvence Departmanında NQC olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tekstil Bölümlerinden mezun, Dokuma alanında tecrübeli, İngilizce bilen, Raporlama yapan, Aktif araç kullanan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Sehayat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Sorumlusu İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Kalite Güvence SorumlusuATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracat sektörünün köklü ve en büyüklerinden olan firmamızın İstanbul merkez ofisinde dokuma bayan dış giyim üretim tesisinde de görevlendirilmek üzere;Başta AQL olmak üzere kalite standartlarını bilen, müşterinin kalite standartlarını hızlı kavrayıp ona uygun çalışma düzeni geliştirebilecek, kesimden itibaren tüm üretim süreçlerinde ürün kalitesinin istenen standartlara uygunluğunu kontrol edecek, üretim alanlarını denetleyebilecek, müşteri teknik denetim süreçlerini yürütebilecek, faaliyetlerini rapor haline getirip sunum yapabilecek, ve müşteri isteklerinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için çalışmalar yapacak Kalite Güvence Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Sorumlusu İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Laboratuvar SorumlusuATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracat sektöründe lider olan firmamızın İstanbul- Şişli'de bulunan ofisize Laboratuar Sorumlusu alınacaktır.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Kimya veya Tekstil bölümlerinden ya da Meslek Liselerinin Kimya veya Tekstil bölümlerinden mezun,En az 5 yıl deneyimli, Fiziksel Testler konusunda deneyimli (Yıkama Haslığı, Su Haslığı, Çekmezlik, Baskı Testi, Renk Haslığı, Dönme Testi vb.),Dokuma kumaş konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Kumaş kontrol raporlarını düzenler, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı