ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Üretim ElemanıATK Tekstil
Dokuma ve Örme kumaştan konfeksiyon ihracatı yapan firmamızın İstanbul Şişli merkez ofisinde Dokuma üretimin takibi ve koordinasyonu konusunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Müşteri TemsilcisiATK Tekstil
- Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Avrupa müşterilerine hizmet vermiş,- Dokuma kumaştan üretilen bayan ve kız çocuk konfeksiyon ihracatında en az 5-6 yıl tecrübeli,- Sipariş alımından sevkine kadar olan süreci yönetebilecek,- Organizasyon yeteneği kuvvetli, iletişim yeteneği gelişmiş,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- Modayı yakından takip eden, yeni tredler hakkında bilgi sahibi olan,- Şişli'ye ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist Yardımcısı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Modelist YardımcısıATK Tekstil
Meslek Yüksek Okulu Hazır Giyim veya Moda Konfeksiyon bölümü mezunu,Detaylara önem veren, çalışkan, dikkatli, disiplinli, sabırlı,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Sorumluluk almaktan kaçınmayan, öğrenmeye açık,Firmanın çalışma hızına ve dinamik temposuna ayak uydurabilecek,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter / Danışma Görevlisi İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Sekreter / Danışma GörevlisiATK Tekstil
Dokuma ve örme konfeksiyon ihracatı yapan tekstil sektörünün liderlerinden olan firmamızda çalışmak üzere; en az 5 yıl pozisyon ile ilgili tecrübesi olan, iletişim becerisi yüksek olan, yönetimin evrak, bilet, otel, toplantı,.. vb. işlerini organize edebilecek, gelen giden evrak düzenini sağlayacak, danışmada görev alarak telefon yönlendirmelerini yapacak, gelen müşterileri karşılayacak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
TasarımcıATK Tekstil
Konfeksiyon ihracat sektöründe lider olan firmamıza Tasarımcı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı