AVON Kozmetik Ürünleri 

Şirket Bilgileri

www.avon.com.tr
 
 
Avon her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyor. David H. McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, günümüzde 100'den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisiyle, her kıtada kadınlara güzellik dağıtmaya devam ediyor.


Avon'un kurucusu David H. McConnell'in mirası olan ve günümüzde şirketin temel önceliği haline gelen temel misyon ise kadınların güçlendirilmesidir. Bu misyon, şirketin kurulduğu 1886 yılında sahip olduğu önemi 21. yüzyılda da aynı şekilde korumaktadır. Avon'un en önemli ürünü "ruj" değil, kadınlar için kazanç fırsatıdır.


Avon'u sektöründe farklı kılan en önemli unsur ise, tüm iş modelinin 125 seneyi aşkın süredir gururla koruduğu şirket vizyonu üzerine kurulmuş olmasıdır: "Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak." Bu amaçla her gün daha iyi ve kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturmak için kendiyle yarışan Avon, Şangay'da ve New York'ta bulunan ve 350'den fazla bilim adamı ve araştırmacının görev yaptığı AR-GE Merkezlerinde, güzellikle bilimi buluşturarak daha yüksek teknoloji ve kalitede ürünler geliştiriyor.

Türkiye pazarında 20 yıldır faaliyet gösteren ve genel merkezi İstanbul’da bulunan Avon Türkiye, 500 çalışanıyla daima Temsilcilerini ve Tüketicilerini işinin kalbinde tutmaya, Türk kadınlarına en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya, bunları yaparken kurumsal vatandaşlık bilinciyle kadınların ve toplumun sorunlarına hassasiyetle eğilmeye devam ediyor.
Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 
 

Everyday, Avon brings beauty to the lives of women all over the world. Avon was founded in 1886 by David H. McConnell, today more than in 100 countries with a total of 6 million Representatives continues to deploy beauty of women on every continent.


Avon's founder David H. McConnell’s heritage, and today main prioritiy and basic mission of the company is the empowerment of women. This mission is founded in 1886 and still remains its importance in the same way at 21st century. Avon's most important product is not "lipstick", but creating economic opportunity for women.


Avon distinguish from the sector by its vision that has been proudly maintained by its business model  for more than 125 years :”To be the best company that understands and satisfies personal needs, product needs and service expectations of women”.  For this purpose, Avon competes with itself every day to bring together better and quality products with consumers. Within the R&D Centers located in Shanghai and New York that employed more than 350 scientists and researches, Avon bringing beauty and science together to develop more high-tech and quality products.


Having 20 years of presence in Turkish market and based in Istanbul, Avon Turkey employs 500 employees committed to keep Customer and Consumer at the heart of our business. Also offer Turkish women the highest quality products and services as well as make them contribute to the corporate citizenship and community problems.
For more information please visit the link below:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 


AVON Kozmetik Ürünleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/Avrupa İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/AvrupaAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Boy / Muhaberat (Engelli) İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Ofis Boy / Muhaberat (Engelli)AVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri Muhaberat Birimi'ndeçalışmaya davet ediyor.Lise veya MYO mezunu Temel Bilgisayar kullanımına; tercihen MS Excel ve Word, Outlook uygulamalarına hakimTercihen temel seviyede İngilizce bilen İstanbul'da ikamet eden Askerliğini yapmış ya da muaf Planlı, organize çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli Proaktif düşünebilen İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beauty Boutique & Home Sourcing Lead İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Beauty Boutique & Home Sourcing LeadAVON Kozmetik Ürünleri
Min. 6 years of Sourcing experience BSc degree in relevant subject area  Must be proficient in Word, Excel and PowerPoint Detailed knowledge of Fashion & Home products, market trends and competitor strategies and strong product knowledge in order to feed into strategies and develop regional product rangesAnalytical skills set and confident working in a busy buying officeGood at planning and time management High level of visibility and accountability for the business results.Fluency in English No travel restrictions
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Uşak Uşak AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - UşakAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Uşak bölgesinde ikamet ederek görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Designer İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Web DesignerAVON Kozmetik Ürünleri
We are looking for a Web Designer who will be responsible foronline campaign creation & deployment and other digital initiatives.University degree in relevant area Min. 3 years web design & online project experience and knowledge of mobile responsive web and mobile app interface designExtensive HTML, CSS and Adobe Creative Suite skills with knowledge of Javascript   Creative, innovative and following web and mobile design trendsGood at planning and time management Coordination and interpersonal skills Team player Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Kırıkkale Kırıkkale AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - KırıkkaleAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Kırıkkale bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sr Pricing & Competitor Analysis Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Sr Pricing & Competitor Analysis SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
Min 4-5 years experience in Marketing Analysis / Market Research / Pricing B.Sc. Degree in Statistics, Mathematics, or Engineering Sciences Experience in working with raw data and producing reports, Analytical thinking, result orientation and planning skills, Fluency in English, Very Good command of MS Office Applications, experience with BI tools (e.g. MicroStrategy, Business Objects)  is an assetNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İzmir İzmir AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İzmirAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İzmir bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Marketing Analyst İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Junior Marketing AnalystAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a 'Junior Marketing Analyst ' for its Business Integration Department.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements.  Graduate degree preferably in mathematics/finance/data analytics discipline 1-2 years experience in analytical function or other numeric function Strong knowledge of MS Office applications, Ability to process the data coming from data warehouses in Excel or/and Access, Macro usage abilityStrong analytical skills; highly numerate with high level of the attention to details.Implementation of solutions of language VBA for Excel and / or Access, SQL knowledge (preferably)Good presentation skills and communication skills Excellent organization and time management Ability to work on multiple tasks at the same time Good level of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Analysis Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Sales Analysis SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a 'SALES ANALYSIS SPECIALIST'. We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements.2-3 years of experience in positions including analysis and/or reportingB.Sc. Degree in preferably in Economics, Statistics, Business Administration or EngineeringHigh level of computer literacy, essential – especially Excel, Access and Power pointFluency in English both spoken and written High analytical thinking and result orientation Strong interpersonal skills with the ability to work within a team environmentGood command of BI tools with experience in data mining tools and languages such as SQL and RNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Financial AnalystAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a 'Financial Analyst'.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements. University degree in Business Administration or Economics 2-3 years of financial planning, audit and/or US GAAP reporting experience in a multinational companyFluent in English Advanced level in MS Office (esp. in Excel and Powerpoint) Good at analytical thinking and problem solving skills Team player with very good communication skills No military obligation for military candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Bursa Bursa AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - BursaAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Bursa bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/Anadolu İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/AnadoluAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İstanbul Anadolu yakasında görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Beauty Category Planner İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Beauty Category PlannerAVON Kozmetik Ürünleri
We are searching for a Beauty Category Planner  who will be working under Commercial Marketing Turkey structure.University degree in relevant subject area Min. 5 years years of category/brand management experience Knowledge of market trends, consumer needs and competitor strategies High level of coordination amongst marketing functions. Ability to build relationships with Regional Brand Marketing and Global.High level of visibility and accountability for the business results. Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Demand Forecaster İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Junior Demand ForecasterAVON Kozmetik Ürünleri
University degree preferable Industrial Engineering or Business AdministrationMin. years of demand planning work experience Forecasting, data analysis, attention to detail, flexible, expertise in role, aAdvanced user of MS Office applications ( Advanced knowledge of Excel as a must),Hardworking, eager to learn Good communication skills required as significant cross functional  team work  required both at cluster & regional levelStrong ability to analysis data and understand weighting data within the category and overall business context for accurate forecasting. A candidate with a passion for the beauty industry & demand planning career is preferredFluency in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı