Ayakkabı Dünyası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1923


www.ayakkabidunyasi.com.tr

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALAR ZİNCİRİ DÜNDEN BUGÜNE

1923 yılında Hafız Ahmet Efendinin merkep sırtına yüklediği ‘’ayakkabı, mesh ve yemeniler’’ le Beypazarı çevresindeki köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılayarak ayakkabı ticaretine başlamıştır.

Bu yolculuğu tam 94 yıldır sürdüren AKBACAKOĞLU Grubu, Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimlerinden biri olmuştur. 1996 Nisan’ında Ankara İzmir Caddesi’nde ilk AYAKKABI DÜNYASI Mağazasını açarken, aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE ’li ayakkabı mağazasını da açmış oldu. 2006 yılında Şirket merkezinin İstanbul’a taşınmasını takiben 2014 yılında ESAS HOLDİNG ile güçlerini birleştirerek daha büyük hedeflere kanat çırpmaya başladı.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ayakkabıcılık,Perakende

Firma web sitesi: www.ayakkabidunyasi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Ayakkabı Dünyası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Müdürü - Eskişehir Eskişehir Ayakkabı Dünyası
Mağaza Müdürü - EskişehirAyakkabı Dünyası
Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Eskişehir Espark AVM' de yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Düzenleme Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Görsel Düzenleme SorumlusuAyakkabı Dünyası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda deneyimli, Araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Moda ve trendi yakından takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Perakende çalışma sistemini benimsemiş olan, Seyahet engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Ayakkabı Dünyası
İç Denetim UzmanıAyakkabı Dünyası
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Perakende Mağaza Denetimi ve Genel Müdürlük/Süreç Denetimi üzerine minimum 3 sene tecrübesi olan,• MS Office programlarına hakim,• Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,• Güçlü organizasyon yeteneğine sahip,• İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,• Seyahat engeli olmayan,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstanbul Cevahir İstanbul(Avr.) Ayakkabı Dünyası
Satış Danışmanı - İstanbul CevahirAyakkabı Dünyası
Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Müşteri odaklı, 18-35 yaş arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstanbul Venezia İstanbul(Avr.) Ayakkabı Dünyası
Satış Danışmanı - İstanbul VeneziaAyakkabı Dünyası
Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Müşteri odaklı, 18-35 yaş arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kategori Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Kategori YöneticisiAyakkabı Dünyası
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Perakende sektöründe ayakkabı (kadın, erkek, çocuk) alanında, satın alma ve kategori yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,·        Ayakkabı üretim süreçlerini bilen,·        MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·        Modayı ve perakende sektöründeki gelişmeleri takip eden,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı,·        Takım çalışmasına yatkın, iletişimi yüksek,·        Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
ERP UzmanıAyakkabı Dünyası
·         Tercihen Üniversite mezunu,·         Sistem ve ERP yönetimi süreçlerinin kurgulanmasında en az 3 yıl tecrübeli,·         Tercihen Perakende sektöründe çalışmış,·         Yeni teknoloji ve uygulamaları takip eden, hızlı uyum sağlayabilen·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın·         Detaylara önem veren disiplinli ve dikkatli·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Dijital Pazarlama UzmanıAyakkabı Dünyası
-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik, İşletme vb. bölümlerinden mezun,-Dijital pazarlama alanında en az 3 yıl boyunca günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlama deneyimi olan,-MS Office programlarına hakim,-Photoshop kullanabilen,-ERP programlarına hakim,-Google Analytics verilerini okuma ve analiz etme  konusunda ileri derecede bilgi sahibi,-Dijital trendleri ve gelişmeleri takip eden,-Kreatif zekaya sahip, yaratıcı ve yenilikçi projeler/kampanyalar üretebilecek olan,-Kampanya dönemlerinde sayfa tasarımları, iletişim ve dijital medya planlarını yapan,-Affiliate reklamcılığı ve yayıncılığı konusunda bilgi sahibi,-Çözüm odaklı, detaylara önem veren, analitik düşünme gücü yüksek olan,-Takım çalışmasına yatkın ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi olan,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Forum İstanbul İstanbul(Avr.) Ayakkabı Dünyası
Satış Danışmanı Forum İstanbulAyakkabı Dünyası
Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İstanbul Forum Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Satış Danışmanı'' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara -Depo Müdürü Ankara Ayakkabı Dünyası
Ankara -Depo MüdürüAyakkabı Dünyası
Tercihen lisans mezunu (Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun), Tercihen perakende deneyimi olan, Depo ve sevkiyat yönetimi konusunda toplamda en az 5 yıl, yönetici pozisyonunda ise min. 2 yıl tecrübeye sahip,ERP programlarını iyi seviyede kullanabilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Bütçe ve Raporlama UzmanıAyakkabı Dünyası
Üniversitelerin İstatistik, İktisat, İşletme, veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 2 sene “Big 4” Denetim Şirketlerinde çalışmış ve/veya Perakende veya Hızlı Tüketim ürünleri satan  şirketlerde mali analiz, bütçe ve raporlama bölümlerinde deneyim kazanmış,IFRS ve/veya USGAAP konularına hakim, MS Office programlarını (özellikle Excel) ileri derecede kullanabilen, Mali tabloları yorumlayabilen, sunum yeteneği güçlü, Analitik düşünme becerisi güçlü, çözüm odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
İnsan Kaynakları İşe Alım UzmanıAyakkabı Dünyası
Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun,  Tercihen Perakende/Mağazacılık Sektöründe en az 2 yıl İşe Alım Tecrübeli,İletişim Yönü Kuvvetli, Sonuç Odaklı ve Analitik Düşünebilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, MS Office Programlarına Hakim, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilen, Seyahat Engeli Bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı