Ayakkabı Dünyası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1923


www.ayakkabidunyasi.com.tr

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALAR ZİNCİRİ DÜNDEN BUGÜNE

1923 yılında Hafız Ahmet Efendinin merkep sırtına yüklediği ‘’ayakkabı, mesh ve yemeniler’’ le Beypazarı çevresindeki köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılayarak ayakkabı ticaretine başlamıştır.

Bu yolculuğu tam 93 yıldır sürdüren AKBACAKOĞLU Grubu, Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimlerinden biri olmuştur. 1996 Nisan’ında Ankara İzmir Caddesi’nde ilk AYAKKABI DÜNYASI Mağazasını açarken, aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE ’li ayakkabı mağazasını da açmış oldu. 2006 yılında Şirket merkezinin İstanbul’a taşınmasını takiben 2014 yılında Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha büyük hedeflere kanat çırpmaya başladı.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ayakkabıcılık,Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Ayakkabı Dünyası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Ayakkabı Dünyası
Ürün Planlama UzmanıAyakkabı Dünyası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen İstatistik, Matematik ve ya Endüstri Mühendisliği, Perakende sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Excel, MS Office, Visual Basic , SQL programlarını iyi derece de kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Detaylara önem veren, çözüm üretebilen, Analitik düşünebilen, Problem çözme konusunda yetkin, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı