Aydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.aydinkuruyemis.com.tr

Aydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.Ş. 

 

HAKKIMIZDA

 

1979 yılında  kurulan Aydın Kuruyemiş  Kurulduğu yıldan bu güne kadar  kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile  faaliyetlerine devam etmektedir.


Firmamamız ülkemizin önemli noktalarında bulunan satış ve dağıtım merkezleri ile bugün Gaziantep, Mersin, Ankara, İzmir ve Bursa  illerinde Bölge Müdürlükleri  Siirt, İstanbul, Mersin ve  Sakarya'da  (Hendek) fabrikaları 300’ün üzerinde çalışanı ile Toplam 50 000 m2 kapalı alan 5000 ton ürün muhafaza kapasitesi olan 4500 m2 alana sahip soğuk hava deposu ile hizmet vermektedir.
Ülkemizdeki Kuruyemiş sektörünün önemli aktörlerinden olan Aydın Kuruyemiş sürekli   artan ihracatı ile uluslar arası platformda’da adından söz ettirmektedir.


 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Kuruyemiş Sektörü

Firma web sitesi: www.aydinkuruyemis.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ustabaşı Gaziantep Aydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
UstabaşıAydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
En az 3 yıl iş tecrübesi olan deneyimli, Sözlü iletişim becerisi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik ve stratejik düşünme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Sakarya Aydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
İnsan Kaynakları UzmanıAydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası, 6331 İSG Kanunu ve iş hayatını düzenleyen diğer ilgili kanunlar hakkında bilgili.Toplu İş Sözleşme uygulamalarının olduğu işyerlerinde çalışmış Personel özlük, tahakkuk ve bordro işlemlerinde en az 3-5 yıl deneyimli, Ücret / bordrolama,  raporlama uygulamalarına hakim, İşe Giriş ve Çıkış, İşkur, Teşvik, İş kaza bildirimi Takibi edebilen. Personel Mesailerinin Hesaplanması, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, analitik düşünen, Mikro yazılım proğramını iyi derece kullanabilen. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen İnsan Kaynakları Paket Programlarının kullanımı konusunda tecrübeli İnsan kaynakları süreçleri konusunda bilgili, İdari işlerde tecrübeli ve BSİ ve URSA eğitimlerini almış,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Gaziantep Aydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
AşçıAydın Kuruyemiş San. ve Tic. A.S.
Tercihen Aşçılık Lisans/ Meslek Yüksek Okulu, Aşçılık Meslek Lisesi mezunu veya aşçılık belgesine sahipMutfak alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı