Aydınlı Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1965


http://www.aydinligroup.com
 

   

                                                                                Aydınlı Grup Hakkında

 
Aydınlı Grup’un temelleri 1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Kollektif Şirketi’nin kurulması ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağazanın açılması ile atılır.
 
70’li yıllar çok katlı mağazacılığın başlaması, Aydınlı markası ile bayan ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk atölyenin kurulması ve 200 bayiye ulaşılması ile büyümenin hızlandığı yıllardır.
 
1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar.
 
90’lı yıllar grubun tarihinde, imzalanan uluslararası anlaşmalar ile önemli bir dönüm noktasıdır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır.
 
2000’li yıllar grubun, Türkiye’deki başarısını uluslararası arenaya taşıyarak temsil ettiği markaların yakın coğrafyalardaki tek söz sahibi olduğu, Türkiye ve yurtdışında mağazacılık atağını başlattığı yıllardır.
 
Bugüne gelindiğinde Aydınlı Grup; 279’u Türkiye’de toplam 476 mağazası ve 3500’ü aşkın çalışanı ile sadece Türkiye’nin değil yakın coğrafyasının da en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir.
Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.
Aydınlı Grup bugüne temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile ulaşmıştır.
 
Pierre Cardin
 
1993 yılında grup bünyesine katılan ilk marka olan Pierre Cardin, 1950’de Fransa’da temelleri atılmış bir hazır giyim markasıdır. Yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda fark edilir bir şıklıkla sosyalleşen erkeklerin moda konusundaki yol göstericisidir.

 http://www.pierrecardin.com.tr/

Cacharel
 
1995 yılında gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

 http://www.cacharel.com.tr/

U.S. Polo Assn.
 
1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo Assn., polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan marka, bu spordan ilham aldığı giyim tarzını koleksiyonlarına taşıyor. Klasik U.S. Polo Assn.  renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da yansıtıyor. Özgün, rahat ve şık modelleriyle kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden U.S. Polo Assn.  hem gençlerin, hem de ailelerin favori markasıdır.

http://tr.uspoloassn.com/

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Mağazacılık (Tekstil)


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
YemekhaneAydınlı Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı-Galleria AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Galleria AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Gallria AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Satış Danışmanları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Textile Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET OPERASYON UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
E-TİCARET OPERASYON UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimlerine ait bölümlerinden mezun,E-Ticaret süreçlerinde en az 1 yıl bilgi sahibi olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İyi seviyede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Aday) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Genel Başvuru (Engelli Aday)Aydınlı Grup
İş Kanunu gereği 'Engelli Personel' kapsamında Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere;Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Çalışma yeri Büyükçekmece'dir.) çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Kasa Sorumlusu-Markantalya AVM Antalya Aydınlı Grup
Part Time Kasa Sorumlusu-Markantalya AVMAydınlı Grup
U.S. Polo Assn. markamızın Markantalya AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Part Time Kasa Sorumluları aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Markantalya AVM Antalya Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Markantalya AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Markantalya AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbul AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Mall Of İstanbul AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Mağaza Çalışanı (Engelli Aday) İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
İstanbul Mağaza Çalışanı (Engelli Aday)Aydınlı Grup
• Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,• Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun,• Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı,• En az lise mezunu,• İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen,• Ekip çalışmasına yatkın,• Sorumluluk bilinci yüksek,• Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın,• Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende  de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli,• Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek,• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Olivium AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Olivium AVMAydınlı Grup
Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Forum İstanbul AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Sivas Prime Mall AVM Sivas Aydınlı Grup
Mağaza Müdürü-Sivas Prime Mall AVMAydınlı Grup
U.S. Polo Assn. Markamızın Sivas Prime Mall AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip,En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, en az 5 yıl mağaza yöneticiliği yapmış,Müşteri ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yetenekleri gelişmiş, Satış ekibi oluşturabilen ve ekibine koçluk yapabilen, Etkili iletişim kurabilen, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Satış fırsatlarını araştırabilen ve geliştirebilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Türkiye genelinde çalışmayı kabul eden, 28-35 yaş arası bay- bayan, Mağaza Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Viaport AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Viaport AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Viaport AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Aydınlı Sivas İstasyon Caddesi Sivas Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Aydınlı Sivas İstasyon CaddesiAydınlı Grup
Aydınlı Sivas Cadde mağazamız için değerlendirmek üzere, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;• En az Lise tercihen Üniversite mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,• Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş,• Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,• Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,• Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek,• Modayı yakından takip eden,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• 20-30 yaş arası bay/bayan,Satış Danışmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Canpark AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Canpark AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Canpark AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Pierre Cardin İç Giyim Vadi İstanbul İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Mağaza Müdürü-Pierre Cardin İç Giyim Vadi İstanbulAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Vadi İstanbul AVM’ de yeni açılacak olan İç Giyim mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip,En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 4 yıl mağaza yöneticiliği yapmış,Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 28-35 yaş arası bayan, Mağaza Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Pierre Cardin İç Giyim Vadi İstanb İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Pierre Cardin İç Giyim Vadi İstanbAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın yeni açılacak olan Vadi İstanbul İç Giyim mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Palladium AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı - Palladium AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Palladium AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Pelican Mall İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Pelican MallAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Pelican Mall AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı