Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm 

Şirket Bilgileri

http://www.ozkayapi.com.tr

Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm

BANIO’DAN   EVLERE  HESAPLI SEÇENEKLER

Yapı Market ülkemizde kısa bir geçmişi olan ve son birkaç yılda binler rakamına kadar ulaşan ve her gün büyüyüp gelişen bir sektör.

Ülkemizdeki bu Pazarı dikkate alan yabancı sermaye hızla organize olmakta zincir marketler açmakta ve tüketicilere binlerce ürünle ulaşmaktalar.

 

Her ne kadar yeni olsa da kısa sürede ülkemiz tüketicisi tarafından benimsenmesi ve tüketici eğilimlerinin  Yapı Marketlere yönlenmesi, yerel satıcılarında organizasyonlarını bu yönde geliştirmelerine neden olmakta,  esnaf mantığından market zihniyetine geçişler yaşanmaktadır. Bilinçli bir şekilde bu organizasyonu profesyonelce yapan firmalar büyüme göstermekte, bir çoğuda arada elenip gitmektedir.

 

Günümüzün bu gerekliliğini zamanında gören ÖZ-KA firması 2008 yılında marketleşme kararı alarak Genel Merkezinin bulunduğu Antalya da ilk Yapı Marketini kurdu.

 

ÖZ-KA olarak 15 yıldan uzun bir süredir İnşaat malzemeleri konusunda bölge toptancılığı yapmanın avantajı ile binlerce ürün ve hizmet çok uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaya başlandı ve Antalya halkı tarafından kısa süre içerisinde BANIO adı benimsendi.

 

ÖZ-KA dan sonra kendi başına bir işletme haline dönüşen BANIO Yapı Market ürün gamını hızla geliştirerek çok kısa bir süre içerisinde 20.000den fazla ürün çeşitine ulaştı.

Seramikten Vitrifiyeye, Beyaz Eşyadan Mobilyaya, El Aletlerinden Bahçe ürünlerine kadar sektörde kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle kabul görmüş onlarca markanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp müşterilerine sunmakta.

 

2009 yılı ikinci yarısı  ile birlikte kendi ürün ithalatınada başlayan Banio  Duşakabin, Masa –Sandalye, Cam tuğla ve Bahçe Mobilyaları seçenekleriyle  bu guruplardaki fiyat uygunluğu ve kalitesini üst seviyeye çıkarmayı kısa sürede başarmıştır.

 

BANIO da KARİYER

Bu büyüme ile birlikte sektörde yetişmiş personel ihtiyacı ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle turizm bölgelerinde  sezonluk değişimlerin fazla yaşanması bu sektördeki sıkıntılarıda arttırmakta.

BANIO olarak personel seçimlerinde özellikle meslek lisesi çıkışlılar veya sektörde inşaat malzemeleri konusunda çalışmış kişiler tercih edilmekte.

İhtiyaca göre alt veya orta kademeden başlayan personellerimiz performanslarına göre derecelendirilmekte ve başarılı oldukları taktirde daha üst pozisyonlara yükselebilmektedirler.

Bir mağazada yaklaşık 50 kişi çalışmakta. Bu sayı mağaza ölçeğine göre azalıp çoğalmakta. Yeni yatırım planlarıyla birlikte BANIO mağaza sayısının artacak olması  personel istihdamındaki  alanındaki bu sıkıntıları daha iyi hissettirmekte.

 

BANIODA USTA EĞİTİM

Her ne kadar Kendin yap sektörüne hizmet etsekde Ustalar tüketicilerin vazgeçilmezleri olmaya devam etmekte. Kendi sektöründe uzman olan ve Antalya Bölgesinde çalışan hemen her ustaya ulaşmayıda amaç edinen BANIOda Usta seminerleride hızla devam etmekte

 

İlk etapta bölgede bulunan çeşitli sektörde hizmet veren yaklaşık 300 ustaya firma eğitimleri verilmiştir.  Ustalara çıkartılan özel kartlar sayesinde Usta CRMi oluşturulmuştur. Böylelikle  eğitim, seminer, toplantı gibi çalışmalar kendilerine çok kısa sürede iletilmektedir. Usta bilgileri güncel tutulmakta firmaların yeni teknolojileri hakkında kolayca bilgi tazelemeler yapılmaktadır.

  


Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Satış Danışmanı Antalya, Eskişehir... BANİO YAPI MARKET
Mağaza Satış DanışmanıBANİO YAPI MARKET
En az lise mezunu Tercihen aynı alanların birinde deneyim sahibi veya satış tecrübesi olan MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri kuvvetli Takım çalışması ve ekip oluşturabilme becerisine sahip Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Sorumlusu Antalya BANİO YAPI MARKET
Bilgi İşlem SorumlusuBANİO YAPI MARKET
En az lise mezunu, Tercihen iyi düzeyde Mikro bilen, SQL bilgi ve tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan(şehir içi ve dışı), Analitik düşünen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Antalya'da ikamet eden veya ikamet edebilecek Konusunda en az 3 yıl ve tercihen perakende sektöründe deneyimli, Temel IT bilgilerine sahip, (işletim sistemleri, office programları, network ve kablolama, pc donanım)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Satınalma Sorumlusu Antalya BANİO YAPI MARKET
İthalat Satınalma SorumlusuBANİO YAPI MARKET
İthalat Satınalma SorumlusuYapı market sektörünün yükselen değeri olan BANİO Yapı Market, gelişen ve büyüyen iş hacmine uygun yeni takım arkadaşları aramaktadır.BANİO Yapı Market' in Genel Müdürlüğünde bulunan Dış Ticaret Departmanında görevlendirilmek üzere “İthalat Satınalma Sorumlusu” aranmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Dış Ticaret veya Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen (Okuma, Yazma, Konuşma), Tüm dış ticaret mevzuatlarına hakim ( ithalat, ihracat, gümrük, teşvik, akreditif), Tercihen perakende/mağazacılık sektöründe ithalat ve satın alma deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, takipçi, dosyalama konusunda titiz, Seyahat engeli olmayan, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı