Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm 

Şirket Bilgileri

http://www.ozkayapi.com.tr

Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm

BANIO’DAN   EVLERE  HESAPLI SEÇENEKLER

Yapı Market ülkemizde kısa bir geçmişi olan ve son birkaç yılda binler rakamına kadar ulaşan ve her gün büyüyüp gelişen bir sektör.

Ülkemizdeki bu Pazarı dikkate alan yabancı sermaye hızla organize olmakta zincir marketler açmakta ve tüketicilere binlerce ürünle ulaşmaktalar.

 

Her ne kadar yeni olsa da kısa sürede ülkemiz tüketicisi tarafından benimsenmesi ve tüketici eğilimlerinin  Yapı Marketlere yönlenmesi, yerel satıcılarında organizasyonlarını bu yönde geliştirmelerine neden olmakta,  esnaf mantığından market zihniyetine geçişler yaşanmaktadır. Bilinçli bir şekilde bu organizasyonu profesyonelce yapan firmalar büyüme göstermekte, bir çoğuda arada elenip gitmektedir.

 

Günümüzün bu gerekliliğini zamanında gören ÖZ-KA firması 2008 yılında marketleşme kararı alarak Genel Merkezinin bulunduğu Antalya da ilk Yapı Marketini kurdu.

 

ÖZ-KA olarak 15 yıldan uzun bir süredir İnşaat malzemeleri konusunda bölge toptancılığı yapmanın avantajı ile binlerce ürün ve hizmet çok uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaya başlandı ve Antalya halkı tarafından kısa süre içerisinde BANIO adı benimsendi.

 

ÖZ-KA dan sonra kendi başına bir işletme haline dönüşen BANIO Yapı Market ürün gamını hızla geliştirerek çok kısa bir süre içerisinde 20.000den fazla ürün çeşitine ulaştı.

Seramikten Vitrifiyeye, Beyaz Eşyadan Mobilyaya, El Aletlerinden Bahçe ürünlerine kadar sektörde kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle kabul görmüş onlarca markanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp müşterilerine sunmakta.

 

2009 yılı ikinci yarısı  ile birlikte kendi ürün ithalatınada başlayan Banio  Duşakabin, Masa –Sandalye, Cam tuğla ve Bahçe Mobilyaları seçenekleriyle  bu guruplardaki fiyat uygunluğu ve kalitesini üst seviyeye çıkarmayı kısa sürede başarmıştır.

 

BANIO da KARİYER

Bu büyüme ile birlikte sektörde yetişmiş personel ihtiyacı ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle turizm bölgelerinde  sezonluk değişimlerin fazla yaşanması bu sektördeki sıkıntılarıda arttırmakta.

BANIO olarak personel seçimlerinde özellikle meslek lisesi çıkışlılar veya sektörde inşaat malzemeleri konusunda çalışmış kişiler tercih edilmekte.

İhtiyaca göre alt veya orta kademeden başlayan personellerimiz performanslarına göre derecelendirilmekte ve başarılı oldukları taktirde daha üst pozisyonlara yükselebilmektedirler.

Bir mağazada yaklaşık 50 kişi çalışmakta. Bu sayı mağaza ölçeğine göre azalıp çoğalmakta. Yeni yatırım planlarıyla birlikte BANIO mağaza sayısının artacak olması  personel istihdamındaki  alanındaki bu sıkıntıları daha iyi hissettirmekte.

 

BANIODA USTA EĞİTİM

Her ne kadar Kendin yap sektörüne hizmet etsekde Ustalar tüketicilerin vazgeçilmezleri olmaya devam etmekte. Kendi sektöründe uzman olan ve Antalya Bölgesinde çalışan hemen her ustaya ulaşmayıda amaç edinen BANIOda Usta seminerleride hızla devam etmekte

 

İlk etapta bölgede bulunan çeşitli sektörde hizmet veren yaklaşık 300 ustaya firma eğitimleri verilmiştir.  Ustalara çıkartılan özel kartlar sayesinde Usta CRMi oluşturulmuştur. Böylelikle  eğitim, seminer, toplantı gibi çalışmalar kendilerine çok kısa sürede iletilmektedir. Usta bilgileri güncel tutulmakta firmaların yeni teknolojileri hakkında kolayca bilgi tazelemeler yapılmaktadır.

  


Banıo Yapı Market İnş. Malz. Ve İnş. Taah. Turizm İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Departman Şefi Antalya, Eskişehir... BANİO YAPI MARKET
Departman ŞefiBANİO YAPI MARKET
Yapı Market sektörünün yükselen değeri BANİO Yapı Market gelişen ve büyüyen iş hacmine uygun takım arkadaşları aramaktadır.BANİO Yapı Market mağazalarında, Yer Döşemeleri, Seramik, Zücaciye, Mobilya, Mutfak Dolapları, Aydınlatma-Elektrik, Banyo-Vitrifiye, Tesisat, Isıtma-Soğutma, Hırdavat, El aletleri-Nalburiye, Boya, Ev Tekstili, Dekorasyon, Beyaz Eşya, Bahçe departmanları için ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip "Departman Şefleri” aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu Antalya BANİO YAPI MARKET
Satınalma SorumlusuBANİO YAPI MARKET
Antalya’da ikamet eden veya şehir değişikliği yapabilecek, Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun) Perakende sektöründe , tercihen kategori yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, MS Office ve şirket içi programları aktif kullanabilen, tercihen mikro kullanmış, Sorumluluk sahibi, iş takibini iyi yapabilen İnsanlarla iyi etkileşim içinde Takım çalışmasına yatkın Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip, Problem çözme ve karar alabilme yeteneği olan Stres yönetimi konusunda yetkin Veri analizi ve rapor okuyabilme yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Elemanı Antalya BANİO YAPI MARKET
Bordro ve Özlük İşleri ElemanıBANİO YAPI MARKET
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özlük işleri, bordro, tahakkuk ve personel işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile teşvik  ve güncel mevzuatlara iyi derecede hakim, MS Office, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Mikro personel programını bilen, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı