Başaran Akademi Yayıncılık LTD. ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Başaran yayınları, 2004 yılından itibaren öğrencilerin kolay ve kalıcı öğrenmesini sağlayan ve ders çalışma isteklerini artıran Dikkati Geliştirme, Hafıza Geliştirme, Zeka Geliştirme, Düşünce Becerilerini Geliştirme ve Tangram gibi kitapların basımı ile eğitime katkı sağlayarak yayın hayatına devam etmektedir.

Kitaplarımız, alanında kalitesi ve güvenirliği ispatlanmış, devlet üniversiteleri tarafından onaylanmış, eğitimciler ve uzmanlar tarafından sürekli tavsiye edilen kitaplar arasında yer almaktadır. Başaran yayınların en önemli özelliği; öğrencinin kendi kendini geliştirmesine olanak sağlarken, diğer taraftan da ders niteliği ile sınıf ortamında uygulanabilen kitaplar olmasıdır.

Şuana kadar 2 milyondan fazla öğrenci tarafından beğenilerek tercih edilen yayınlarımız, aksi bir durumda iade garantilidir. Kitapların fiyatlarının uygun olmasındaki amacımız, ticari kaygıdan çok öğrencilerimizin bu tür etkinliklerle zihinsel performanslarını artırıp, potansiyellerini açığa çıkararak başarılı bir okul dönemi geçirmelerine katkı sağlamak ve mutlu birer birey olmaları yolunda onları desteklemektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yayıncılık

Firma web sitesi: www.basaranyayinlari.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneBaşaran Akademi Yayıncılık LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Grafiker Bursa Başaran Akademi Kurumsal Gelişim Yayıncılık Eğit
GrafikerBaşaran Akademi Kurumsal Gelişim Yayıncılık Eğit
Minimum önlisans mezunu Grafik tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli İyi derecede Adobe Photoshop, Adobe IN Design, Adobe IIIustrator ve Freehand bilenMAC'i etkin kullanabilen Matbaa veya Ajans tecrübesi olan Baskı öncesi hazırlık konusunda deneyimli Matbaa tekniklerini bilen, renk ayarı ve baskı konusunda bilgi sahibi Müşteri  talep odaklı ve yazılı iletişimi gelişmiş Çalışmaları, tasarım ve uygulama aşamasından baskı aşaması ve bitiş sürecine kadar takip edebilenGörsel analiz yeteneği kuvvetli olan İşinin gereği son trendleri takip eden, araştıran ve fikir sunan Takım çalışmasına uyum sağlayan Portfolyosunu gösterebilecek bayan  veya erkek takım arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı