Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.baumax.com

Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti

Merkezi Avusturya’da bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren lider yapı marketler zinciri bauMax, 30 yılı aşkın bir süredir toplam 139 yapı market ve 10.000 üzerinde çalışanı ile Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Çekoslavakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Güneydoğu Avrupa ülkelerinde genişleyerek faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Özellikle dört dünya konseptiyle, müşterilerini hayallerindeki evlerine kavuşmalarına bir adım daha yaklaştıran bauMax, birinci sırada müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu tutmaktadır.

Ailemize katılan çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, bizimle çalışan tedarikçilere ve doğal hayata değer vermek ve saygı göstermek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerine ve sanata büyük önem veren bauMax, bu alanlarda ilerlemek isteyen yeni nesilleri desteklemek için faaliyet gösterdiği ülkelerde her yıl Essl Sosyal Sorumluluk Ödülü ve Essl Sanat Ödülünü vermektedir.

Piyasadaki lider konumunu yüksek düzeydeki müşteri ve çalışan memnuniyeti ile elde eden bauMax, Istanbu Güneşli’deki merkez ofisinin yanı sıra Türkiye genelinde 2010 yılından itibaren Açmaya başladığı yapı marketleri ile kısa zamanda büyümeyi ve büyük ölçüde istihdam sağlamayı hedeflemektedir.

 Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net