Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.baumax.com

Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti

Merkezi Avusturya’da bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren lider yapı marketler zinciri bauMax, 30 yılı aşkın bir süredir toplam 139 yapı market ve 10.000 üzerinde çalışanı ile Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Çekoslavakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Güneydoğu Avrupa ülkelerinde genişleyerek faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Özellikle dört dünya konseptiyle, müşterilerini hayallerindeki evlerine kavuşmalarına bir adım daha yaklaştıran bauMax, birinci sırada müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu tutmaktadır.

Ailemize katılan çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, bizimle çalışan tedarikçilere ve doğal hayata değer vermek ve saygı göstermek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerine ve sanata büyük önem veren bauMax, bu alanlarda ilerlemek isteyen yeni nesilleri desteklemek için faaliyet gösterdiği ülkelerde her yıl Essl Sosyal Sorumluluk Ödülü ve Essl Sanat Ödülünü vermektedir.

Piyasadaki lider konumunu yüksek düzeydeki müşteri ve çalışan memnuniyeti ile elde eden bauMax, Istanbu Güneşli’deki merkez ofisinin yanı sıra Türkiye genelinde 2010 yılından itibaren Açmaya başladığı yapı marketleri ile kısa zamanda büyümeyi ve büyük ölçüde istihdam sağlamayı hedeflemektedir.

 Baumax Yapı Marketleri Tic.Lt.Şti İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.