Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1984
BERKO İLAÇ ve KİMYA SAN. A.Ş. 


 

Berko İlaç ve Kimya San.Ltd.Şti, eczacı Berat Beran tarafından önceleri Diyarbakır’da “Beran Laboratuarı”  adı ile kuruldu. Birkaç yıl sonra, 1984’te İstanbul’da Berko İlaç olarak faaliyete geçti.  Galenik preparat üretimiyle faaliyete başlayan Berko İlaç kısa bir süre sonra entegre bir fabrikada tedavi edici özelliği olan ilaçların üretimine başladı. 2000’li yıllara girerken Berko İlaç, ülkede ihtiyaç duyulan yeni moleküllerin ruhsatlandırılması çalışmalarına başladı. Bu çerçevede çinko minerali içeren ZİNCO isimli ürünlerin çeşitli formları Türk Tıbbının hizmetine sunuldu.
 
2005 yılında Berko İlaç Sultanbeyli üretim tesisinin inşaatına başlandı. Bu modern üretim tesis, cGMP gereklilikleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. cGMP gerekliliklerinin sıkı bir şekilde uygulandığı, ürün, çevre ve çalışan güvenliğinin ön planda tutulduğu bir üretim tesisi anlayışı hedeflenmiştir. Berko İlaç Sultanbeyli üretim tesisi Ağustos 2008 yılında üretim iznini alarak faaliyete geçmiştir. (FAZ I). İş hacminin artması ve fason üretim yapan firmaların isteklerinin karşılanabilmesi için yeni binanın (FAZ II) inşaatına başlanmış ve Eylül 2011 yılında tamamlanmıştır. Yeni bina Ekim 2011 yılında üretim iznini alarak faaliyete geçmiştir. Şuan Faz III üretim tesisinin inşaatı devam etmektedir.
 
Berko İlaç üretim tesislerinde non-steril farmasötik preparatlar ve gıda takviyesi ürünler üretilmektedir. Bu tesislerde ambalaj malzemesi depo, hammadde depo, bitmiş ürün depoları bulunmakta olup üretim, ambalaj ve kalite kontrol faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.
 
Aynı zamanda Takviye Edici Gıda Ürünlerinin analizini yapma onayı olan ilk ve tek akredite laboratuvara sahip ilaç firması Berko İlaç oldu.
 
Bugün Berko İlaç Üretim Tesisleri’nde, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı farmasötik ürünlerin ve Tarım Bakanlığı’ndan ruhsatlı gıda takviyesi preparatların üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu konuda sanayimize ciddi anlamda hizmet vermekteyiz ve bundan büyük bir mutluluk duymaktayız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.berko.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Diğer sosyal ve yan haklar


Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Formülasyon Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Formülasyon Geliştirme UzmanıBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
-Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ve Eczacılık Bölümlerinden mezun-İlaç sektöründe yetişmiş, en az 3 yıl Ar&Ge ürün geliştirme süreçlerinde tecrübeli-Formülasyon geliştirme, proses optimizasyonu, validasyonu konularında tecrübeli-Formülasyon geliştirme alanında TR, EU ve US regülasyonlarına hakim-İyi derecede İngilizce bilen-Patent konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Çanakkale) Çanakkale Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Çanakkale)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Çanakkale'de ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Adıyaman) Adıyaman Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Adıyaman)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Adıyaman'da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Müdürü (Diyarbakır) Diyarbakır Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Bölge Müdürü (Diyarbakır)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İlaç sektöründe  en az 7 yıl deneyimli, Bölge Müdürü olarak en az 4 yıl görev yapmışEtkili iletişim kurabilen ve stres yönetme becerisi gelişmiş, Analitik, raporlama yapma yetkinliğine sahip, Ekip yönetimi konusunda başarılı, dinamik ve koçluk becerileri yüksek MS Office programları kullanımında yetkin, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü (Antalya) Antalya Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Bölge Müdürü (Antalya)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İlaç sektöründe  en az 7 yıl deneyimli, Bölge Müdürü olarak en az 4 yıl görev yapmışEtkili iletişim kurabilen ve stres yönetme becerisi gelişmiş, Analitik, raporlama yapma yetkinliğine sahip, Ekip yönetimi konusunda başarılı, dinamik ve koçluk becerileri yüksek MS Office programları kullanımında yetkin, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili birimlerinden mezun, Organizasyon becerisine sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, pozitif ve yapıcı ilişkiler kurabilen, Seyahat engeli olmayan, Basın bülteni, dergi, röportaj, broşür gibi tanıtım ve iletişim materyalleri geliştirebilecek,Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
TeknisyenBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
· Meslek Lise veya Meslek Yüksekokulun ilgili bölümlerinden mezun,· İlaç veya gıda sektöründe ambalajlama,dolum ve imalat makinelerinde bakım ve arıza deneyimi olan,· Alanında en az 3 yıl tecrübeli· Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Denizli) Denizli Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Denizli)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Denzili'de ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Balıkesir) Balıkesir Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Balıkesir)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Balıkesir'de ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambalaj ve Paketleme Personeli İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ambalaj ve Paketleme PersoneliBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin veya meslek yüksek okullarının Kimya bölümlerinden mezun,Primer ve sekonder ambalaj girdi malzemeleri kontrollerinde 2 yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve planlı çalışma düzenine sahip,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Anadolu yakasında ikamet eden,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Malatya) Malatya Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Malatya)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Malatya'da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Antalya - Konya) Antalya, Konya Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Antalya - Konya)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Antalya veya Konya'da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Aydın) Aydın Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Aydın)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Aydın' da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Kalite Güvence Uzman YardımcısıBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
• Üniversitelerin Kimya ya da Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,• Kalite Güvence departmanında 2 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,• İngilizce bilen,• Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma Uzman Yardımcısı / Uzman İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Uzman Yardımcısı / UzmanBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen konusunda en az 1-2 yıl tecrübeli, SAP Malzeme Yönetimi Mödülü konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (İstanbul Asya) İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (İstanbul Asya)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Adana - Mersin) Adana, Mersin Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Adana - Mersin)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, İlaç sektöründe tercihen 2 yıl deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Adana veya Mersin'de ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (İZMİR) İzmir Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (İZMİR)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, İzmir' de ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Satış Temsilcisi (KÜTAHYA) Kütahya Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Tıbbi Satış Temsilcisi (KÜTAHYA)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Kütahya' da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (KIRIKKALE) Kırıkkale Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (KIRIKKALE)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesine ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Kırıkkale ilinde ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Diyarbakır-Mardin-Adıyaman Adıyaman, Diyarbakır... Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi Diyarbakır-Mardin-AdıyamanBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Diyarbakır, Mardin veya Şırnak illerinde ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üretim ElemanıBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe deneyimli, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Sultanbeyli çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Şanlıurfa) Şanlıurfa Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Ürün Tanıtım Temsilcisi (Şanlıurfa)Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversite mezunu, Yetiştirilme üzere veya deneyimli, B tipi sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Şanlıurfa'da ikamet eden, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Formülasyon Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
AR-GE Formülasyon Geliştirme Uzman YardımcısıBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
-Üniversitelerin Eczacılık ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun-İlaç sektöründe  2 yıl Ar&Ge ürün geliştirme süreçlerinde tecrübeli-Formülasyon geliştirme, proses optimizasyonu, validasyonu konularında tecrübeli-İyi derecede İngilizce bilen-Patent konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Bakım MühendisiBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
· Üniversitelerin Mekatronik, Elektrik, Elektronik veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,· İlaç Sektöründe Bakım & onarım alanında en az 2 yıl tecrübeli,· Elektrik, elektronik, mekanik sistem tasarım bilgisi ve tecrübesi olan,· Makine otomasyonu hakkında bilgi / tecrübe sahibi,· Uluslararası teknik ve “Yönetim Sistemleri” standartları hakkında bilgi sahibi,· Bilgisayarı ve ilgili mühendislik programlarını etkin kullanabilen· Teknik düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Proses MühendisiBerko İlaç ve Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe minimum 2 yıl deneyimli,İlaç üretim süreçlerini takip edecek ve sonuçlarını raporlayacak,Tercihen İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, yönetsel kabiliyetleri olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı