Son Arama SonuçlarıBeyaz Kağıt ve Hijyenik Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.beyazkagit.com.tr

Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri 

2005 yılından bu yana AdanaHacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 45.000 m2 alan üzerine kurulu 30.000 m2 kapalı alanı bulunan Beyaz Kağıt çocuk bezi, kadın bağı ve deterjan üretimi yapmaktadır. Beyaz Kağıt’da 10milyon adet aylık üretim kapasitesine sahip çocuk bezi ve 7milyon 500bin adet aylık üretim kapasitesine sahip kadın bağı tesisleri yer almaktadır. Beyaz Kağıt deterjan fabrikası bünyesinde toz deterjan ünitesi, sıvı, jel ünitesi, çamaşır suyu ünitesi, kozmetik ünitesi ve sülfanasyon üniteleri bulunmaktadır. Tesiste bu ünitelerin yanında yardımcı yan üniteler; hammadde depo, mamul madde depo, kazan dairesi ve su arıtma ünitesi bulunmaktadır.

Beyaz Kağıt genç işletmesi ile sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için,ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine arttırmaya yönelik çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Beyaz Kağıt Kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memmuniyeti, kaliteli üretim-satış ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.
 

Misyonumuz:

Beyaz Kağıt tüketicinin gelişen tüketim beklentilerine sürekli takip ederek, en sağlıklı, en kaliteli, çevreye en az zarar veren, son teknoloji ürünü vücut, kişisel bakım, hijyen ve temizlik ürünlerini en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde pazara sunmayı misyon olarak üstlenmiştir.   

 

 

Vizyonumuz

 

 

 

Beyaz Kağıt'ı sektöründe karlı ve kalıcı bir şirket haline getirerek, yurt içi ve yurt dışı pazarında en üst seviyelere taşımaktır.


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBeyaz Kağıt ve Hijyenik Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Elemanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Elektrik Bakım ElemanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ,Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,Otomasyon bilgisi olan, Otomatik kumanda bilgisi olan  ve proje okuyabilen, PLC ile kontrol edilen makinalarda arıza takibini yapabilen, Pnömatik bilgisine sahip, Makinaların planlı, koruyucu ve kestirimci bakım konularında tecrübeli, Fabrikada elektrik bakım deneyimi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Adana'da ikamet edebilecek, Elektrik bakımcı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Ticari Pazarlama UzmanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Lisans veya önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, ileri derecede excel kullanabilen,Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Raporlama becerisine sahip, Hızlı tüketim sektöründe deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adana'da ikamet edebilecek, Ticari Pazarlama Uzmanı  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Lisans veya önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, ileri derecede excel kullanabilen,Raporlama becerisine sahip, Tercihen personel ve özlük işlemlerinde  en az 2 yıl deneyimli, Tercihen bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adana'da ikamet edebilecek Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMANI Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
AR-GE UZMANIBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Sektörünün lider kuruluşlarından olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümünden mezun, Tercihen hızlı tüketim sektöründe deneyimli, Tercihen Ar-Ge projeleri yapmış, İyi derecede ingilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Minimum 2 yıl tecrübeye sahip, İnsiyatif kullanabilen,iletişim becerileri yüksek,koordinasyon yeteneği güçlü,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Adana'da ikamet eden/edebilecek olan, Ar-Ge uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Adana Halk Hijyenik Ürünler
Üretim MühendisiHalk Hijyenik Ürünler
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği  bölümünden mezun,Tercihen 5 yıl üretim tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, iyi derecede raporlama yapabilen, İletişim becerisi yüksek, Planlı çalışmayı benimsemiş, ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Adana'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Maliyet Muhasebesi UzmanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (En az MYO, tercihen 4 senelik fakülte mezunu)Maliyet Muhasebesi alanında uzmanlaşmış; en az 2-3 yıl deneyimi olan, Tercihen Kimyasal ürünler konusunda deneyimli; birim maliyeti ve üretim proseslerini bilen,Maliyet muhasebesi ve mali raporlama uygulamalarına vakıf, Bütçe hazırlama ve takip konularında deneyimli, Konusu ile ilgili mevzuatı çok iyi bilen ve sürekli takip eden, Serbest Bölgeler,Gümrük ve Teşvik mevzuatını ve uygulamalarını bilen, Ürün ağaçları , kodlama sistemi ve rotalama konularında üretim planlama ile gerekli koordinasyonu ve işbirliğini sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe programı kullanabilen,MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Mekanik Bakım ElemanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Beyaz Kağıt ve Hijyenik Ürünler Tem.İnş. San.Tic.A.Ş. ' de görevlendirilmek üzere, Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ,makine,motor,tesviye vb. bölümlerden mezun,Makinelerin planlı, koruyucu ve kestirimci bakım konularında tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Fabrika makine bakım deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Mekanik Bakım Elemanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Üretim MühendisiBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 2 yıl üretim tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, iyi derecede raporlama yapabilen, İletişim becerisi yüksek, Planlı çalışmayı benimsemiş, ekip çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Adana'da eden/edebilecek, Erkek, Üretim Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzmanı Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
İthalat UzmanıBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , İthalat konusunda en az 2 yıl iş deneyimi olan, Tüm dış ticaret mevzuatlarına hakim ( ithalat-ihracat-kambiyo-gümrük-teşvik-akreditif),Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hakim, İthalat dosyalarını hazırlayabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sorgulama ve araştırma yeteneği gelişmiş, Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırması yapabilecek, Ms office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, pratik ve çözüm odaklı, İstatistiki raporlar hazırlayabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyabilecek,  Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana Beyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
Genel BaşvuruBeyaz Kağıt Hijyenik ve Temizlik Ürünleri
En az Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Bölge Sorumlusu Adana Halk Hijyenik Ürünler
İhracat Bölge SorumlusuHalk Hijyenik Ürünler
Lisans veya önlisans mezunu, Tercihen hijyenik ve temizlik ürünleri satışı konusunda deneyimli,                                                                                 İyi derecede Rusça  bilen, tercihen 2. dil olarak İngilizce bilgisine sahip,                                                             Dış ticaret mevzuatına hakim, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve kişisel motivasyonu yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı