Biltam 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


 

Türkiye'de iletişimin mimarı Biltam 1983 yılında İstanbul'da kuruldu.

Network, security, data center, collaboration konularında danışmanlık, tasarım, satış, eğitim, bakım-destek ve işletim hizmetleri vermekteyiz.

Başarımızdaki sır, müşterilerimize verdiğimiz destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketleri ve kamu kurumları yıllardır bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Ekibimiz, iletişim teknolojileri konusunda seçkin özgeçmişlere sahip kişilerden oluşuyor. Yaklaşık 60 kişiden oluşan kadromuz Türkiye ve yurtdışında önde gelen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış kişilerden kurulu.

Şirket stratejimiz ve politikamız iletişim teknolojileri alanında lider konumda olmak.

TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001 Kalite Güvence belgeleri ile Cisco Systems’in en üst seviye teknoloji ve çözüm ortaklıklarına sahibiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim

Firma web sitesi: www.biltam.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Biltam İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Mühendisi İstanbul(Avr.) Biltam Mümessillik Dış Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Sistem MühendisiBiltam Mümessillik Dış Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği veya dengi bölümlerinden mezunBenzer bir işte en az 5 yıl deneyimi bulunan,İşletim sistemleri yönetimi ve yapılandırılması (Windows Server 2008 – 2012 – 2016, Linux) konusunda tecrübe sahibi,MCSE sertifika sahibi olan veya sistem eğitimlerini almış,Backup yazılımları ve mimarilerini kullanmış,Restore işlemleri konusunda deneyimli,Veri depolama cihazları konusunda bilgi sahibi (EMC, Hitachi, HP, IBM Storage vb.)Sunucular, Blade Sunucular ve cluster kurulum, konfigürasyon ve yönetiminde bilgi sahibi, (tercihen Cisco UCS platformları ve yönetiminde tecrübe sahibi)Sanallaştırma sistemi (tercihen Vmware), Network mimarisi ve yönetimi konusunda bilgi sahibi Mühendislik ve kalite süreçlerine hakim.Piyasadaki donanım ve yazılım üreticilerinin çözümleri konusunda bilgi sahibi (tercihen üretici sertifikalarına sahip)Tercihen giriş seviyesinde Linux Admin bilgisine sahip, (Opsiyonel)Kendini geliştirme ve yeni teknolojileri takip etme isteğine sahip,İletişimi kuvvetli,Çözüm odaklı,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış,Uper Intermediate seviyede İngilizce bilen.Sistem Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı