BNP PARIBAS CARDIF 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


BNP Paribas Cardif, performansa hizmet eden, yenilikçi tasarruf ve sigorta çözümleri yaratır.

BNP Paribas'nın iştiraki olarak kendine özgü iş ortaklığına dayalı çalışma modeliyle tüketicilerin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Farklı sektörlerdeki dağıtım kanallarıyla birlikte nihai tüketiciye sunulmak üzere çözümler geliştirir.

EMEA, Asya ve Latin Amerika olmak üzere 3 bölgedeki  güçlü konumuyla  toplam 37 ülkede 10.000 çalışanı bulunan 90 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında global bir uzman haline gelmiştir.

BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir

 BNP Paribas Cardif, PERYON tarafından düzenlenen ve  İnsan Yönetiminde “2015’in en iyileri”nin belirlendiği  yarışmada Motivasyon ve Bağlılık kategorsinde  ödül almıştır."

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Hayat SigortasıBNP PARIBAS CARDIF İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç İletişim ve Kurum Kültürü Stajyeri İstanbul(Avr.), ... BNP PARIBAS CARDIF
İç İletişim ve Kurum Kültürü StajyeriBNP PARIBAS CARDIF
Avrupa, Asya ve Latin Amerika’da faaliyet gösteren, 2011 yılı prim üretimi 23.3 milyar Euro olan ve  Standart and Poors’dan–AA olarak derecelendirilen BNP PARIBAS grubunun 36 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır.  Bankacılık ve finansal hizmetlerde lider servis sağlayıcısı ve dünyanın en güçlü altı bankasından birisi olan BNP Paribas'ın sigorta çözümlerini sunduğu BNP PARIBAS CARDIF, Avrupa'nın en büyük 10. sigorta kuruluşudur.BNP PARIBAS CARDIF Emeklilik A.Ş. Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı alanında Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir. BNP PARIBAS CARDIF Türkiye,  İnsan Kaynakları Departmanı altında İç İletişim ve Kurum Kültürü  süreçlerine destek vermek üzere;  Üniversitelerin tercihen iletişim fakültelerinde öğrenci,  İnsan ilişkileri kuvvetli, Enerjik, çalışmaya ve öğrenmeye hevesli, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Haftanın en az 3 günü destek verebilecek,Uzun dönem Üniversite Stajyeri aranmaktadır.  
Stajyer        İlan Detayı
Emeklilik ve Yaşam Danışmanı -İstanbul Avr İstanbul(Avr.) BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.
Emeklilik ve Yaşam Danışmanı -İstanbul AvrBNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.
 Avrupa, Asya ve Latin Amerika’da faaliyet gösteren, 2011 yılı prim üretimi 23.3 milyar Euro olan ve  Standart and Poors’dan–AA olarak derecelendirilen BNP PARIBAS grubunun 36 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır.   Bankacılık ve finansal hizmetlerde lider servis sağlayıcısı ve dünyanın en güçlü altı bankasından birisi olan BNP Paribas'ın sigorta çözümlerini sunduğu BNP PARIBAS CARDIF, Avrupa'nın en büyük 10. sigorta kuruluşudur. BNP PARIBAS CARDIF Emeklilik A.Ş. Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı alanında Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.                                               Bu güçlü grubun geleceğinde yer alacak;                                         BNP PARIBAS CARDIF Emeklilik A.Ş. bünyesinde                                  Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı gerçekleştirecek,   Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgili MYO okulundan mezun,   BES Sertifikasına sahip,  Tercihen Sigortacılık sektöründe Emeklilik ve Hayat ürün satışı deneyimine sahip,  Kariyerini satış üzerinde kurmayı hedefleyen, Sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve planlama becerisi kuvvetli,  Satış hedefleri ile ilgili her türlü pazar araştırması ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak, Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Erkek adayları için askerliğini tamamlamış veya tercihen en az 1 yıl tecil ettirmiş olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,   Emeklilik ve Yaşam Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Project Management Assistant Manager İstanbul(Avr.), ... BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
Project Management Assistant ManagerBNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
The successful candidate should have the following qualifications;• Bachelor’s and/or master’s degree in Economics and Administrative Sciences or Engineering,• Minimum 5 years experience with Project Management of mid or large scaled projects (preferably in Insurance or Finance sectors),• Experience in project management methodologies and standards (Project Management certificate is a must),• Experience in software development life cycle methodologies and standards,• Willing to work with methodology,• Good communication skills,• Result and solution oriented,• Fluent in English (both written & spoken),• Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... BNP PARIBAS CARDIF
AvukatBNP PARIBAS CARDIF
Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun,Avukatlık ruhsatını almış,İyi derecede ingilizce bilen,Raporlama becerisi ve iş takibi gelişmiş, İletişim becerileri yüksek,En az 2 yıl alanında deneyimli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Kalite ve Bütçe Kontrol Yön. Yard./Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... BNP PARIBAS CARDIF
BT Kalite ve Bütçe Kontrol Yön. Yard./YönetmeniBNP PARIBAS CARDIF
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen en az 3 yıl proje yönetimi deneyimine sahip,Süreç yönetimi ve sürekli iyileştirme konularında bilgili,Tercihen ITIL ve CMMI konularında deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen,İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve/veya muaf durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Emeklilik ve Yaşam Danışmanı - Trakya Bölge Edirne, Kırklareli... BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.
Emeklilik ve Yaşam Danışmanı - Trakya BölgeBNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgili MYO okulundan mezun,    BES Sertifikasına sahip,   Sigortacılık sektöründe Emeklilik ve Hayat ürün satışı deneyimine sahip,   Kırklareli, Edirne, Lüleburgaz veya Çorlu civarında ikamet eden, Kariyerini satış üzerinde kurmayı hedefleyen, Sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve planlama becerisi kuvvetli,   Satış hedefleri ile ilgili her türlü pazar araştırması ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,   Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık,   Askerliğini tamamlamış veya tercihan en az 1 yıl tecil ettirmiş. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Altyapı Sistem Yönetimi Yönetmen Yardımcısı İstanbul(Avr.) BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
BT Altyapı Sistem Yönetimi Yönetmen YardımcısıBNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar / Elektronik / Matematik Mühendisliği bölümleri) BT sistem altyapı, kurulum, yönetim, bakım ve geliştirme konularında en az 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Active Directory, Windows Desktop ve Server yönetimi konularında deneyimli,  Microsoft ortam yönetimi araçları konusunda (MS SCCM, MS SCOM, MS System Scripting, vb.) bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi güçlü, Analitik düşünen ve öngörülü yaklaşımlar sergileyebilen, sorgulayıcı, Çözüm ve sonuç odaklı çalışan ve risk bazlı yönetim yapabilen, İyi düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce iletişim kurabilen,“Bilgi Teknolojileri Altyapı Sistem Yönetimi Yönetmen Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi İstanbul(Asya) BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
Müşteri İletişim Merkezi YetkilisiBNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK
Üniversite mezunu, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen sigorta sektörü Çağrı Merkezi görevlisi olarak 1-3 yıl deneyimli, Hızlı klavye kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, motivasyonu yüksek Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı , ses tonu ve diksiyonu düzgün, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek İletişim becerisi olan, sabırlı ve çözüm üretme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bes&Hayat Teknik Raporlama Yön.Yar./Yet İstanbul(Avr.), ... BNP PARIBAS CARDIF
Bes&Hayat Teknik Raporlama Yön.Yar./YetBNP PARIBAS CARDIF
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili alanda tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik,sonuç ve gelişim odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve kalite odaklı , İnsiyatif alma yetkinliği ve iş sorumluluğu gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı