Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 85
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hasar Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Hasar Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Hasar Servis Danışmanı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,  İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Mekanik Bakım Birim YöneticisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mekanik Bakım Birim Yöneticisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Otomasyon konusunda tecrübeli, İleri seviyede pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip,Mekanik bakım ekibine liderlik edebilecek, İyi seviyede İngilizce seviyesi olan Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek ve ekibini bu doğrultuda yönlendirebilecek,Makine güvenliği mevzuatına hakim ve uygulama tecrübesine sahip,Aktif araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Isparta Isparta Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - IspartaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, Isparta lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Asistanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Kurumsal Satış AsistanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “ Kurumsal Satış Asistanı” aramaktayız. ·         Önlisans veya Lisans mezunu, ·         Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, ·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Holding
Ekspertiz ElemanıBorusan Holding
Borusan Manheim şirketimiz bünyesinde “Ekspertiz Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Lise mezunu Mekanik bilgisi olan MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmaya Ekspertiz konusunda gerekli teknik bilgiye ve bakış açısına sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
İthalat UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İthalat Uzmanı” aramaktayız Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İthalat alanında özellikle araç ve parça ithalatında en az 3 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilen, Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekilleri konusunda bilgili,Gümrük mevzuatı ve gümrük işlemleri konusunda deneyimli,Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Prezentabl, proaktif, sonuç odaklı ve konusunda hakim,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP Programı  tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Planlama Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Mali Planlama Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mali Planlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama ve denetim konularında en az 3-4 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Proses Geliştirme Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Proses Geliştirme MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Proses Geliştirme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri veya Makina mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanda tercihen 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Malzeme, şekillendirme ve imalat teknolojileri bilgisi olan, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, Rota, çizelgeleme, network, stok, talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli,Karakterizasyon, ileri malzeme analiz teknikleri konusunda bilgisi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP ABAP Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “'SAP ABAP Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP yazılımı konusunda 2 yıl deneyime sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, İletişim becerileri güçlü, Başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kerim Çelik
Bölge Satış TemsilcisiKerim Çelik
Borusan Grubu olarak Kerim Çelik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Bölge Satış Temsilcisi “aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik fabrikasında değerlendirmek üzere Üretim Mühendisiarayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezunBenzer bir alanda en çok 1 yıl iş tecrübesine sahipMakine elemanları ve bakımı konularında bilgi sahibiİyi düzeyde sözlü, yazılı İngilizce iletişim seviyesine sahipMS Office uygulamalarına hâkim Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom bünyesinde Avrupa ve Anadolu Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Teknisyen" arayışımız bulunmaktadır.Minimum lise mezunu, Hedef ve çözüm odaklı olan, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına istekli olan, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık olan, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul'da ikamet eden, Sürücü Ehliyeti sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek Mekanik Bakımcı arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun,Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 2 yıl deneyimli, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vinç için yüksekte çalışabilecek olması, Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Muhasebe UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Orta / ileri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Kontrol Tahsilat Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kredi Kontrol Tahsilat Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirilmek üzere Kredi Kontrol ve Tahsilat Uzman Yardımcısı arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SAP FI modül bilgisine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Mali İşler Yetkili UzmanıBorusan Holding
Borusan Danışmanlık şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere Mali İşler Yetkili Uzman ıarayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Genel muhasebe, bütçe ve finansal raporlama konularında İngilizce hakimiyeti ve en az 4 yıllık deneyimi olan,SAP modüllerini kullanabilen, UFRS ve yasal mevzuata hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmeleri beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
İşe Alım UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İşe Alım Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının seçme yerleştirme süreçlerinde en az 3-4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Müşteri İlişkileri TemsilcisiBORÇELİK
Borusan Grubu Borçelik şirketimizin Bursa/ Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri İlişkileri Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip,Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitmen İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Teknik EğitmenBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş“Teknik Eğitmen” aramaktayız. Üniversitelerin Teknik Eğim Fakültesi Makine/Metal bölümlerinden mezunÜretim proseslerinde minimum 2 yıl tecrübesi bulunanEğitim materyallerinin hazırlanması konusunda tecrübeliSınıf ve saha eğitimlerinin verebilen Mevcut doküman revizyonu ya da eğitim dökümanı hazırlanması konusunda deneyim sahibiTS16949 ve Kalite Yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibiSonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü olan Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık olan Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş olan,Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonundaTedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını tamamlamış, Tedarik zinciri ve lojistik süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Simülasyon konusunda ilgili ve tercihen deneyim sahibi, Tedarik zinciri ve nakliye optimizasyonu konuları ile ilgili, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Ofis Elemanı - EngelliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa lokasyonlarımızda çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız.En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze dolaylarında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Electricity Trading Asistant Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Electricity Trading Asistant SpecialistBorusan Grubu
We are looking for a “ Electricity Trading Asistant Specialist” to join  Borusan-EnBW Energy Company. Bachelor’s degree in Economics, Industrial Engineering, FinanceExcellent command of both verbal and spoken EnglishA good knowledge of Turkish electricity market is advantageousProgramming skills is advantageous. Knowledge of Excel (VBA advantageous), MATLAB/Python or similar , SQL advantageous.  An ability to work independently and integrate well within a team is required.Working to deadlines, well organized and attention to detail is also a requisite.Excellent analytical, communication and presentation skills.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali Kontrol MüdürüBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere Mali Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen dört büyük denetim firmalarından birinin bağımsız denetim bölümlerinde en az 3 yıl çalışmış, toplamda minumum 6 yıl tecrübeli,Tercihen hizmet / ürün işletmesinde iş alanı bazlı karlılık analizleri yapmış,SAP ana modüllerini kullanabilen (FI&CO), IFRS ve Yönetim Raporlaması konularında tecrübeye sahip, Yönetim Kurulu ile yakın çalışarak ad-hoc raporlar hazırlayabilecek ve Yönetim Kurulu Toplantılarında etkin görev alabilecek,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SMMM Belgesine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Öğrenmeye ve kişisel gelişime açık İletişim becerileri kuvvetli, Süreçlerle ilgili iyileştirme önerilerinde bulunabilecek ve sistem iyileştirmelerini yaparak hayata geçirecek,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İç Operasyon Elemanı Kocaeli Borusan Grubu
Dönemsel İç Operasyon ElemanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Tuzla lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel İç Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş olması beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşletme Teknisyeni-Tekirdağ Tekirdağ Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni-TekirdağBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çorlu/Tekirdağ lokasyonundaki Rüzgar Santralinde görevlendirilmek üzere“İşletme Teknisyeni” aramaktayız.Başvuracak Adayların:MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun,Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir)Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)Seyahat engeli bulunmayan,Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,Tercihen İngilizce bilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip,İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı Bursa Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Depo yönetimi ve lojistik süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede ingilizce bilen, SAP WM modlülünü iyi derece kullanabilen, Planlama ve organizayon becerileri kuvvetli, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık, Bursa Yenişehir'de ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Üretim Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Kalite OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Kalite Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Koordinasyon Stajyeri İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Şube Koordinasyon StajyeriBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Şube Koordinasyon Stajyeri''  aramaktayız. ·         Önde gelen Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi son sınıf ya da master öğrencisi,·         İletişim becerileri gelişmiş,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·         Analitik yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu yüksek,·         Haftanın en az 3 günü stajına devam edebilecek,·         MS Office programlarına hakim olması beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Dijital Pazarlama UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Dijital Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Marka yönetimi, online pazarlama, ajansların yönetimi, medya ilişkileri, marka ve müşteri araştırmaları konularında en az 2 yıl deneyimli, (e-ticaret tecrübesi tercih sebebidir)Hedef kitleyi analiz edip, ona en doğru şekilde ulaşılması konusunda tecrübe sahibiİçerik üretimi, sosyal medya / blog yönetimi konusunda tecrübeli, Sosyal medya ve dijital kanallarda reklam modelleri ve iletişim trendlerine hakim,Facebook, Adwords vb reklam platformlarında detaylı kampanyalar kurgulamış, yönetmiş,E-mail ve sms marketing’e aşina, SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B - B2C Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Raporlama ve Test konularına hakim.Raporlama ve organizasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makinesi Operatör Sorumlusu İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinesi Operatör SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom şirketimiz için 'İş Makinesi Operatör Sorumlusu' arayışı içindeyiz.Sürücü Ehliyeti sahibi olmak (tercihen G sınıfı), Hedef ve çözüm odaklı olmak, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık, Tercihen MYO bölümü mezunu, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Satış Temsilcisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İç Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Marin Müşteri Destek Satış departmanında Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İç Satış Temsilcisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İletişim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
İletişim YöneticisiBorusan Lojistik
 Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere“İletişim Yöneticisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Benzer iş tanımında yöneticilik tecrübesine sahip ,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,• Stratejik ve analitik düşünebilen, teknolojiyi takip eden,• Takım çalışmasına yatkın, temsil becerisi olan,• İkna yeteneği yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Manisa İzmir, Manisa Kerim Çelik
Satış Temsilcisi - ManisaKerim Çelik
Kerim Çelik şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere"Satış Temsilcisi"aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, En çok 2 yıl tecrübeli, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyenAr-Ge Mühendisleriaramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinde (Bilgisayar, Matematik, Endüstri vb.) lisans, tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, Algoritmalar ve veri yapıları konularında bilgi sahibi, C#, Java vb. programlama dillerinden en az birinde nesne tabanlı programlama deneyimine sahip,Temel olasılık ve istatistik konularına hakim, tercihen veri madenciliği, yapay zeka ve öğrenen algoritmalar konularında tecrübeli,Python, Matlab, R, Scala dillerinden en az birinde istatistiksel analiz çalışmaları yapmış,Veri tabanı sistemleri konusunda tecrübeli, Farklı sektör problemleri için veri analitiği, tahminleme, optimizasyon konularında çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - İstanbul Avupa İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - İstanbul AvupaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilmek üzere “Dönemsel Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Bursa Bursa Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - BursaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Dönemsel Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu,Benzer alanlarda 1-2 yıllık iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Sayısal verileri kullanarak düşünmeyi seven ve detaylara odaklanabilen,İleri düzeyde Excel kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Benzer alanlarda 1-2 yıllık iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İleri düzeyde Excel kullanabilen. Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Sayısal verileri kullanarak düşünmeyi seven ve detaylara odaklanabilen, Otomotiv sektörüne ilgi duyan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu,Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSG Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
İSG Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Grubu bünyesinde Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“İSG Yetkili Uzmanı” aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, En az 5 yıl deneyim sahibi, A sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi, İngilizce bilgisi iyi seviye olan, Üretim yapan tesislerde çalışmış, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Organizasyondaki tüm birimler ile etkin iletişim kurabilecek düzeyde iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın,Sahada çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Fiyatlandırma Uzman YardımcısıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversite mezunu, Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli,?Orta ve üzeri İngilizce bilgisi olan,MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi - Cezayir Kocaeli BESYS
Mekanik İşler Şefi - CezayirBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesindebelirli süreli (6ay) çalışmak üzere 'Mekanik İşler Şefi'arayışı içindeyiz.Makine Mühendisi Endüstriyel elektro-mekanik saha tecrübesine sahip Yurt dışı şantiye çalışma tecrübesine sahip Microsoft Office kullanımı, Cezayir de tekstil fabrikası kurulumunda görev alacak/alabilecek
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
İş AnalistiBorusan Grubu
Borusan ArGe şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere İş Analisti arayışımız bulunmaktadır. Üniversitlerin Endüstri, Matematik, Bilgisayar veya İşletme mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analisti olarak en az 4 yıl deneyim sahibi, İlişkisel veri yapıları, SQL Server, T-SQL konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen büyük ölçekli  ERP yazılımları üzerinde deneyim sahibi, Tercihen önyüz tasarımı, kullanılabilirlik kavramları hakkında bilgi sahibi, Yazılı/sözlü iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli,Ayrıntılara karşı yüksek dikkat sahibi, mesleki bilgi ve becerisini sürekli geliştirmeye motive,İyi derecede İngilizce (okuma/yazma/konuşma) bilen, İyi derecede MS Office programları, tercihen MS Project / Jira vb. proje yönetimi uygulamalarına hakim,Agile ve waterfall metodolojilerle gerçekleştirilen projelerde yeni yazılım geliştirme ihtiyaçlarının ve ürün kapsamının belirlenmesi.Uluslararası iş analizi teknikleri konusunda bilgiliUse cases User stories Traceability Matrix Business Rules Analysis Prototyping                                                 Brainstorming                                               Traceability Matrices Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Formen - Dönemsel Kocaeli BESYS
Mekanik Formen - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Mekanik Formen'arayışı içindeyiz.Makine Teknolojisi/Metal İşleri MYO ya da Meslek Lisesi mezunu, Minimum 5 yıl Şantiye tecrübesine sahip (ağırlıklı inşaat projelerinde) Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Muhasebe Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Dolmabahçe lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere"Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.  Genel Nitelikler: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planına hâkim, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iş disiplini yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Orta / ileri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil ettirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Supsan
Mali İşler Uzman YardımcısıSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköylokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mali İşler Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun Mali işler alanında en az 1-2 yıl bir iş tecrübesi olan Temel finansal kavramlara hakim ve UFRS konularını bilen, ERP programları hakkında bilgi sahibi (QAD bilgisi tercih nedenidir) MS office programlarını iyi derecede kullanabilen İyi derece İngilizce bilgisi olan Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Müşteri İlişkileri DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız.Lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Kurumsal İletişim UzmanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Kurumsal İletişim Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl ajans ya da müşteri tarafında deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce seviyesi olan, Tercihen kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin planlanmasında da görev almışYaratıcı, yeni fikir ve uygulamalar konusunda kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Denetim Uzman YardımcısıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde Perili Köşk lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Denetim Uzman Yardımcısı” aramaktayız.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Rusça bilen,• Finansal ve operasyonel denetimler konusunda deneyimli,• Bağımsız denetim şirketlerinde ve/veya Şirketlerin iç denetim bölümlerinde deneyimli,• MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,• Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan (en az %50 mobil olma oranı),• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),• Tercihen Risk Kontrol Matrisi gibi çalışma araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen,• Süreç Analizi ve süreç haritaları konusunda deneyimli,• Tercihen IT denetimi konusunda ilgili ve deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Tedarik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Merkezi Tedarik Operasyon UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Merkezi Tedarik Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Araç tedariği ve satınalma konularında tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Operasyon Destek Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Operasyon Destek ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Dönemsel Operasyon Destek Elemanı” aramaktayız.Teknik Lise ve/veya  Ön Lisans mezunu,Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Çözüm ve Müşteri odaklı, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Finansal Risk Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Finansal Risk Birim YöneticisiBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde Rumelihisarı lokasyonunda çalışmak üzere “Finansal Risk Birim Yöneticisi” aramaktayız. Üniversitelerin İşletme, Finans, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede İngilizce bilen, Mali tabloları yorumlayabilen, Daha önce risk yönetimi konusunda tecrübeli, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,İletişim ve sunum yeteneği güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BI Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP BI DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “SAP BW Danışmanı ” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin mühendislik ve işletme fakültelerinden mezun, SAP BW modül danışmanlığında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen BO bilgisine sahip, Tecihen ABAP programlama geliştirme konusunda deneyim sahibi, Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip, Çözüm odaklı, Güçlü iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
İşyeri HemşiresiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalılokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hemşiresi"aramaktayız.Sağlık Meslek Lisesi tercihen Meslek Yüksek Okulu Sağlık Memurluğu, Acil Tıp Teknisyenliği, Toplum Sağlığı bölümlerinden mezun,Tedavi edici ve koruyucu hizmetlerin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimine yardımcı olabilecek,MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş, Vardiyalı düzende çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hekimi"aramaktayız.Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip,İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip, İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda"Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen dilme operatörlüğü yapmış, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Satış UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, En az 2 yıl (tercihen otomotiv yedek parça) satış ya da satış sonrası deneyimi bulunan,MS office programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Çalışma azmi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olan, İkna kabiliyeti yüksek, kendine güvenen, Hedef kitlenin odağını koruyarak mesajın doğru anlaşılmasını sağlayacak şekilde bilgi ve fikirleri birey veya gruplara aktarabilen,İş hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacı ile işbirliğine dayalı kişisel ilişkiler geliştirebilen ve bunlardan yararlanabilen,İç ve dış müşteriyi ve müşterinin ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getiren; verimli müşteri ilişkileri geliştiren ve koruyan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Mersin Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Tarsus Şubesinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Teknik Hizmetler Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Müşteri Teknik Hizmetler TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemliktesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “Müşteri Teknik Hizmetler Temsilcisi”aramaktayız. Üniversitelerin Metalurji Malzeme Mühendisliği ve/veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Teknisyeni Gaziantep Borusan Grubu
İşletme TeknisyeniBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Gazianteplokasyonundaki Kartaldağı Rüzgar Enerji Santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız. MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun, Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir)Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV) Seyahat engeli bulunmayan, Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mekanik Teknisyeni-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde İstinye lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mekanik Teknisyeni” aramaktayız. Genel Nitelikler: Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.),Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Stajyeri İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Özel Müşteriler StajyeriBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Özel Müşteriler Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler:Üniversitelerin Lojistik bölümlerinde lisans öğrenimi devam eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş,
Stajyer        İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı ve Ekspertiz Uzm. İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı ve Ekspertiz Uzm.Borusan Oto
Borusan Oto Avcılar  Şubesinde Satış Departmanında 'Jaguar & Land Rover Kullanılmış Oto Satış Danışmanı ve Ekspertiz Uzmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Önlisans ya da lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Kullanılmış Oto ve ekspertiz konusunda teknik bilgisi olan,Piyasaya ve markalarımıza hakim, Otomotiv sektöründe min. 3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Finansmanı ve Kredi Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Müşteri Finansmanı ve Kredi Kontrol UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Müşteri Finansmanı ve Kredi Kontrol Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, Ekonometri, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Uygulamalarını (özellikle Excel) ve (tercihen) SAP kullanmayı bilen,İletişim ve çatışma yönetimi yetkinlikleri gelişmiş, İnisiyatif alabilen, kendi kendine harekete geçebilen, Enerji ve motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Muhasebe Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Muhasebe Elemanı” aramaktayız.Üniversitelerin önlisans programlarından mezun, Min.3 yıl muhasebe departmanında deneyim sahibi, Ms Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - İzmir İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Depo Elemanı - İzmirBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MINI Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
MINI Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Dolmabahçe Şubesinde Satış Departmanında 'MINI Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyeti olan Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Saha TeknisyeniBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimize bağlı grup şirketlerimizden SITECH Eurasia şirketimizde görevlendirilmek üzere yetiştirilecek “Saha Teknisyeni” aramaktayız. Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,İş makinaları ve/veya endüstriyel makinalar da elektrik/elektronik arızacılık üzerine elektrik/ elektronik devre şeması okumasini bilen,En az 2 (iki) yıl saha/şantiye deneyimine sahip, Tercihen hidrolik kontrol sistemleri konularında bilgili , Temsil edilen marka ve faaliyet alanı ile ilgili ürün ve hizmet hakkında fikir sahibi,Seyahat engeli olmayan,  Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul’da ikamet eden, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, problem çözücü ve enerjik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarakçalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerindenmezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa Kerim Çelik
Üretim OperatörüKerim Çelik
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonundaÜretim Operatörü olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM BÜRO ELEMANI Bursa BORÇELİK
ÜRETİM BÜRO ELEMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde'Üretim Büro Elemanı' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli bir takım arkadaşı arıyoruz.Tercihen lise mezunu, Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık, İyi derecede bilgisayar (MS Office Programları) kullanabilen,Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mekanik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim sektöründe mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Pnomatik, hidrolik ve mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi, Çizim programlarına hakim, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, İletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Dolmabahçe Şubesinde Satış Departmanında 'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Kullanılmış Oto ve ekspertiz konusunda teknik bilgisi olan, Piyasaya ve markalarımıza hakim, Otomotiv sektöründe min. 2 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Executive AssistantBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru is searching for an Executive Assistant to be employed in Halkalı with the following qualifications:University degree in related fields, Min. 3 years work experience, Fluent English knowledge is a must, Proficiency in MS Office applications, Excellent communication and interpersonal skills, Excellent time management and prioritization skillsHaving positive aproche and being team player
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknoloji Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Üretim Teknoloji MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Üretim Teknolojisi Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim Mühendisliği pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Yalın Üretim, TPM, ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18000 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve uygulama tecrübesine sahip,Teknolojik uygulamaları ve literatürü takip eden, Çok iyi düzeyde İngilizce konuşma-yazma bilgisine sahip, Auto-CAD, CATIA vb çizim programlarına hakim,                                                      Sorumluluk alabilen, sistematik çalışan, iletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek,                                                                               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Supsan
Satış TemsilcisiSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköylokasyonunda görevlendirilmek üzere“Bölge Satış Temsilcisi” ve“Yurtiçi/Yurtdışı Satış Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu En az 3 yıl satış ya da satış sonrası deneyimi bulunanMS office programlarını kullanabilen Sürücü belgesine sahip ve aktif kullanabilen Seyahat engeli olmayan İyi derece İngilizce bilen Planlama ve organizasyon yönü güçlü Çalışma azmi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Elektrik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Elektrik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Genel NiteliklerÜniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Endüstriyel tesislerin bakım departmanlarında minimum 1-2 yıl deneyimli,Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip,Tercihen Yüksek Gerilim ve Trafolar hakkında bilgi ve deneyim sahibi,PLC (S7 300/400) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen  AC/DC/Servo Sürücüler (Siemens), HMI (WinCC Flexible) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili Uzmanı Bursa BORÇELİK
Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili Uzmanı”aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden mezun,En az 4 yıl deneyimli, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, İyi düzeyle Ms Office uygulamalarına hakim, İngilizce bilgisi ileri seviye olan, Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, Araştırma ve analize yatkın, İç motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı