Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 112
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Filo Operasyon Memuru - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Filo Operasyon Memuru - EngelliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik olarak  Çatalca lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşı” aramaktayız.Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Arnavutköy İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - ArnavutköyBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Arnavutköy 3.Havalimanı Projesinde görevlendirilmek üzere“Dönemsel Yedek Parça Depo Elemanı" aramaktayız.Genel Nitelikler:Tercihen Teknik Lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Arnavutky ve civarında ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem ve Çevre Yetkili Uzmanı Bursa BORÇELİK
Kalite Sistem ve Çevre Yetkili UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Kalite Sistem ve Çevre Yetkili Uzmanı”aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden yüksek lisans veya lisans seviyesinde mezun (Tercihen Makine, Çevre, Metalurji veya Endüstri Mühendisliği),Kalite sistemleri ve çevre yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001, ISO 27001 standartlarına ve uygulamalarına hakim,Çevre ile ilgili faaliyetleri takip edecek, rutin saha ziyaretleri ve denetim yapabilecek,Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Kalite sistem ve çevre eğitimleri verebilecek, Çevre ile ilgili yasal mevzuata hakim, resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek,İç denetçi sertifikasına sahip, proses ve ürün denetimi tecrübesi olan, Süreç yönetimi konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, takım çalışması ve ekip yönetiminde başarılı,Analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadrosu İçin Takım Arkadaşları İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Engelli Kadrosu İçin Takım ArkadaşlarıBorusan Oto
Borusan Oto olarak İstanbul’da farklı lokasyonlarda görevlendirilmek üzere“Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız. ·         En az Lise mezunu,·         Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Kurumsal Satış Danışmanı Adana, Mersin Borusan Oto
BMW Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Tarsus Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı'olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Tercihen filo satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Operasyonu Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Veri Operasyonu Birim YöneticisiBorusan Grubu
Borusan Grup şirketlerinin İnsan Kaynakları Operasyonları Borusan Danışmanlık şirketimizin bünyesindeki IK Ortak Hizmet Merkezi (Borusan İnsan Çözüm Merkezi) birimi tarafından yürütülmektedir.Borusan İnsan Çözüm Merkezimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzereVeri Operasyonu Birim Yöneticisiaramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işlemleri, puantaj, bordrolama, yasal bildirimleri ve yasal süreçlerini yürütmüş ve bu alanda minimum 5 yıl tecrübesi olan,Ekip yönetimi deneyimi olan, 4857 sayılı İş Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile SGK mevzuatı hakkında bilgi sahibi,Resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri ve yasal süreçleri sorunsuz olarak yönetebilecek ve bu kurumlara periyodik olarak gönderilen raporlamalara operasyonel anlamda hakim,Elektronik arşiv ve dokümantasyon süreçlerinde bilgi sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner Bursa BORÇELİK
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business PartnerBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Bursa / Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner”aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri ile Psikoloji, Sosyoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında min. 7 yıl deneyimli, (işe alım ve kariyer yönetimi, eğitim, bütçe, ücretlendirme, performans yönetimi),Bursa veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sunum ve raporlama becerileri yüksek, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda"Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen dilme operatörlüğü yapmış, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operasyon Lideri Bursa Borusan Lojistik
Depo Operasyon LideriBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Depo Operasyon Lideri" arayışımız bulunmaktadır.• Lisans mezunu (üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun),• Depo operasyonları yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,• Tercihen lojistik ya da otomotiv sektörlerinde görev almış,• Kabul, stoklama, sevk  ve iade süreçlerine hakim,• Ekip yönetme tecrübesi olan, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,• Analitik, hedef ve sonuç odaklı, inisiyatif alabilen,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), WMS tecrübesi olan,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), WMS tecrübesi olan,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Planlama Destek Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satınalma ve Planlama Destek YöneticisiBorusan Grubu
Supsan şirketimizin Halkalı / Sefaköylokasyonunda Ticari Birimler Grup Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere “Satınalma ve Planlama Destek Yöneticisi”aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 7 yıl deneyimli, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Yetkili Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Depo yönetimi ve lojistik süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede ingilizce bilen, Sap konusunda uygulama açısından bilgi sahibi (tercihen wm modülünü kullanmış),Planlama ve organizayon becerileri kuvvetli, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzmanı Kırklareli, Tekirdağ Borusan Lojistik
Lojistik Planlama UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Çorlu-Lüleburgaz lokasyonunda değerlendirmek üzere Kara Nakliye Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lojistik bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik yönü kuvvetli, Tercihen benzer bir lojistik operasyonda görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Ankara Borusan Oto
İdari İşler ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto Balgat lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşı” aramaktayız. ·         En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Tercihen MS Office (Word, Excell) programlarını kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzman Yardımcısı Bursa BORÇELİK
Mali Kontrol Uzman YardımcısıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Mali Kontrol Uzman Yardımcısı”aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat gibi bölümlerinden mezun,Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen bağımsız denetim şirketlerinin denetim veya vergi departmanlarında çalışmış,Uluslararası finansal raporlama standartları hakkında bilgisi olan,Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuata hakim,Tercihen SAP FI & CO, BPC modul bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve özellikle ileri düzeyde Excel bilgisine sahip,Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum gösteren Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Destek Satış Danışmanı - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Müşteri Destek Satış Danışmanı - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Makina ve Güç Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.şirketimizin Ankara lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Müşteri Destek Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, tercihen teknik bölümlerinden mezun, Tercihen satış pozisyonunda en az 2 yıl deneyime sahip, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci, Takım çalışmasına yatkın, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Kurulu İş Asistanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Yönetim Kurulu İş AsistanıBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden birinde değerlendirilmek üzere “Yönetim Kurulu İş Asistanı” aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık Lisans ya da Lisansüstü programlarının; İşletme, İktisat ve Mühendislik bölümlerinden mezun,En az 5 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen proje yönetimi, iş geliştirme konularında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik bakış açısı güçlü, Seyahat engeli olmayan, Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, İletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sektöründeki yenilikleri takip eden, meraklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni Tekirdağ Borusan Oto
Kaporta TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Çorlu Şubesi'nde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda ‘ Kaporta Teknisyeni' olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.  Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.),Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip,B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Pazarlama YöneticisiBorusan Holding
Şirketimiz bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Pazarlama Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (yüksek lisans tercih sebebidir)Offline ve online pazarlama, reklam, creatif ve PR ajansların yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli, (e-ticaret tecrübesi tercih sebebidir)İç müşterilerden aldığı hedef kitle tarifini analiz edip, ona en doğru şekilde ulaşılması konusunda fikir üretebilecek ve aksiyon alacakFacebook, Adwords vb reklam platformlarında detaylı kampanyalar kurgulamış, yönetmiş,SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B - B2C Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Raporlama ve Test konularına hakim.İçerik üretimi, sosyal medya / blog yönetimi konusunda yetkinRaporlama ve organizasyon becerilerine sahip,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Muhasebe Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Muhasebe Elemanı”aramaktayız.Üniversitelerin önlisans programlarından mezun, Min.3 yıl muhasebe departmanında deneyim sahibi, Ms Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formen - Dönemsel Kocaeli BESYS
Elektrik Formen - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Elektrik Formen'arayışı içindeyiz.Elektrik/Elektronik MYO ya da Meslek Lisesi mezunu Min 5 yıl şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde) Orta seviyede Ingilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Kocaeli BESYS
Proje MühendisiBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimiz için Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Alanında minimum 5 yıl tecrübeli Windows, MS Office (excel, word, power point)  programlarına hakim Autocad çizimlerini okuyabilen İlk seviye PMI eğitimi almış Single line diagram, trafo, kesici, röle, hücre v.b. konuları, trafo, jeneratör ve feederler hakkında bilgi sahibiP&ID okuyabilen Isıtma ,soğutma, akışkanlar mekaniği konularında teknik ve malzeme bilgisi olanDiesel jeneratörler ile gaz motorlarının çalışma prensiplerini temel seviyede bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Yedek Parça Satış UzmanıBorusan Holding
Şirketimiz bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Yedek Parça Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.İş makinası yedek parça sektöründe en az 2 yıl saha satış deneyim sahibi Dinamik bir takım içerisinde yüksek tempoda çalışmaya uygun olmak MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Maliyet Muhasebesi UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv. bünyesinde Avcılarlokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Maliyet Muhasebesi Uzmanı" aramaktayız.  Genel Nitelikler: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planına hâkim, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iş disiplini yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Orta seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil ettirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzman Yardımcısı-Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Maliyet Muhasebesi Uzman Yardımcısı-DönemselBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv. bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere"Maliyet Muhasebesi Uzman Yardımcısı-Dönemsel" aramaktayız. Genel Nitelikler:Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planına hâkim, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iş disiplini yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil ettirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta ve Operasyonel Risk Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Sigorta ve Operasyonel Risk UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirmek üzere Sigorta ve Operasyonel Risk Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği olmak üzere Mühendislik fakültelerinden mezun,Yük sabitleme ve istifleme konusunda bilgi sahibi, İyi seviyede ingilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Konya Konya Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Teknisyeni - KonyaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Güç Sistemleri bünyesinde Konya lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Servis Teknisyeni“ aramaktayız.Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Motor Bölümü)Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahipTemel teknik ve motor kavramlarına hakimAnalitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçüTakım çalışmasına yatkın Temel İngilizce bilgisine sahip Temel bilgisayar programlarını kullanabilenErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışSeyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Makinesi Operatör Sorumlusu İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinesi Operatör SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom şirketimiz için 'İş Makinesi Operatör Sorumlusu' arayışı içindeyiz.Sürücü Ehliyeti sahibi olmak (tercihen G sınıfı), Hedef ve çözüm odaklı olmak, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık, Tercihen MYO bölümü mezunu, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Data Analytics Senior Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Customer Data Analytics Senior SpecialistBorusan Otomotiv
Qualıfıcatıon and Skills:Bachelor’s degree in Engineering (Computer, Industrial and etc), Math, Statistics or MISMinimum 3 years of experience in analytical models/methods, segmentation, and predictive models,Proficiency in predictive modelling software & BI tools such as SAS, SPSS, Business Objects, Cognos, Microstrategy, Tableau,Understanding of Machine Learning and Deep Learning methodologies, Hadoop, SQL, R and Spark knowledge is a plus, Salesforce knowledge is a plus, Results-driven and delivery-focused, Project management and analytical thinking skills, Team work orientation and skilled in working with cross-functions, On time and high-quality attitude, Strong written, verbal communication skills in English. ExperienceExperience in CRM, Marketing, BI or related disciplines preferred, Experience in Automotive sector is an advantage, Experience in customer journey insights considered an advantage, Experience in documenting and presenting analysis findings to key stakeholders,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Supsan
Satınalma Uzman YardımcısıSupsan
Supsan şirketimizin Halkalı / Sefaköy lokasyonunda görevlendirmek üzere “Satın Alma Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Üniversite mezunu, En az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sürücü belgesine sahip, Seyahat esnekliği bulunan, Analitik düşünen, sorumluluk ve inisiyatif alabilenMüzakereci ve ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Parsiyel Taşıma Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Yurtiçi Parsiyel Taşıma Operasyon YöneticisiBorusan Lojistik
ETA (Elektronik Taşımacılık Ağı) şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Yurtiçi Parsiyel Taşıma Operasyon Yöneticisi” aramaktayız. • Üniversite mezunu,• Yurt içi Kara Nakliye operasyonlarında parça/parsiyel taşıma operasyonlarında minimum 5 yıl benzer görevlerde bulunmuş,• Parsiyel dağıtım ve aktarma merkezi yönetimi konusunda tecrübeli,• MS Office programlarına hakim,• Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,• Ekip yönetme konusunda başarılı, liderlik yönü kuvvetli,• Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler ve Satınalma Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
İdari İşler ve Satınalma Yetkili UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İdari İşler ve Satınalma Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve analitik yönü kuvvetli, Sistematik ve planlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Kalite OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Kalite Operatörü'olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu, Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cafe Elemanı-Engelli Ankara Borusan Grubu
Cafe Elemanı-EngelliBorusan Grubu
Borusan Oto Esenboğa Şubesi'nde İdari İşler Departmanı'na bağlı 'Cafe Elemanı' olarak görev alacak, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip takım arkadaşı arıyoruz.Genel Nitelikler:Tercihen benzer bir pozisyonda tecrübesi olan,Tercihen ön lisans ya da lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Elektrik Şefi Kocaeli BESYS
Şantiye Elektrik ŞefiBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Dönemsel Şantiye Elektrik Şefi' aramaktayız. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezunAlanında minimum 15 yıl tecrübeli O.G., A.G., zayıf akım konularında tecrübeliŞantiye tecrübesine sahip Yurt dışı projelerinde tecrübeli
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kara Nakliye Sorumlusu Kırklareli, Tekirdağ Borusan Lojistik
Kara Nakliye SorumlusuBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Çorlu-Lüleburgaz lokasyonunda değerlendirmek üzere arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik yönü kuvvetli, Tercihen benzer bir lojistik operasyonda görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekatronik Saha Teknisyeni Kocaeli BESYS
Mekatronik Saha TeknisyeniBESYS
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimiz içinGebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere Mekatronik Saha Teknisyeni pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler:????Meslek/Teknik lise, MYO yada Teknik öğretmenlik bölüm mezunuGaz Motoru, Kojenerasyon, Trijenerasyon sistemlerinin Elektrik ve Mekanik kapsamları için; montaj kontrolü ve devreye almasını yapabilecek (min. 3 yıl tecrübeli)P&ID diagram, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilenTercihen, EKAT belgeli ve haberleşme protokelleri hakkında bilgi sahibiLiderlik yeteneği olan, takım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı çalışanYurt içi- yurt dışı seyahat engeli bulunmayan ve sahada aktif olarak çalışacakİyi derecede İngilizce bilen B sınıfı ehliyet
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Garanti Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “ Garanti Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili lisans bülümlerinde mezun olmak , İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik, iletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
İşe Alım UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İşe Alım Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının seçme yerleştirme süreçlerinde en az 3-4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar Land Rover Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar Land Rover Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'JLR Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Dönemsel İşe Alım Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Dönemsel İşe Alım Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 6 ay dönemsel olarak çalışacak,  İnsan Kaynaklarının seçme yerleştirme süreçlerinde tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Finansman UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimiz için Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzereDönemsel Finansman Uzmanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin tercihen İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olmakBanka/kurumsal firma deneyimine sahip olmak (kurumsal şube pazarlama deneyimi tercih sebebidir)Benzeri görevlerde en az 3 yıl deneyim sahibi olmakBankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak (nakdi ve gayri nakdi krediler, türev ürünleri, nakit yönetimi ürünleri)SAP bilgisi (tercih sebebi)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann Boru
Müşteri Hizmetleri Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Lisans mezunu, İyi seviyede İngilizce seviyesi olan Bursa ve/veya Gemlik lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek, Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann Boru
Muhasebe Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimiz bünyesinde Bursa Gemliklokasyonunda çalışmak üzere “Muhasebe Uzman Yardımcısı”aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, Tercihen Axapta programını kullanabilen, Şirket muhasebe kayıtlarının ilgili kanun hükümlerine uygun olarak tutulmasını sağlayabilecek yetkinliğe sahip,Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bursa lokasyonunda ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Dönemsel Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Dönemsel Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Müşteriler Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Özel Müşteriler Operasyon UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Özel Müşteriler Operasyon Uzmanı” aramaktayız. Genel Nitelikler:• En az MYO mezunu,• Uluslararası karayolu taşımacılığı operasyonu alanında minimum 3 yıl deneyimli,• Orta ve üzeri düzeyde İngilizce bilen,• MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşı arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar & Land Rover Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Jaguar & Land Rover Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Balgat Şubesinde Satış Departmanında 'Jaguar & Land Rover Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. ·         Üniversite mezunu,·         Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         Otomotiv sektöründe min. 2 yıl sıcak satış deneyimi olan, pazara ve rakiplere hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi-İzmir Antalya, İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış Mühendisi-İzmirBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimiz için İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen benzer sektörde 3 yıl deneyime sahip MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan İzmir yada Antalya' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri Kocaeli Borusan Lojistik
Vardiya AmiriBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gölcük lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Amiri" arayışımız bulunmaktadır.• Minimum lise mezunu,• Depo operasyonları yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,• Tercihen lojistik ya da otomotiv sektörlerinde görev almış,• Kabul, stoklama, sevk  ve iade süreçlerine hakim,• Ekip yönetme tecrübesi olan, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), tercihen WMS tecrübesi olan,• Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı Kocaeli Borusan Lojistik
Raporlama Uzmanı / Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gölcük lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Raporlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.• Lisans mezunu (tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun),• Tercihen depo operasyonları yönetimi konusunda bilgi sahibi,• Tercihen Lojistik ya da Otomotiv sektörlerinde görev almış,• Kabul, stoklama, sevk ve iade süreçlerine hakim,• İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,• Analitik, hedef ve sonuç odaklı, inisiyatif alabilen,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), WMS tecrübesi olan,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Devir Elemanı-Dönemsel Kocaeli Borusan Holding
Devir Elemanı-DönemselBorusan Holding
Borusan Manheim şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere dönemsel "Devir Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Çoklu Kanal ve Müşteri Etkileşimi Yetkili Uzm. İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
CRM Çoklu Kanal ve Müşteri Etkileşimi Yetkili Uzm.Borusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Avcılar lokasyonunda değerlendirmek üzere “CRM Çoklu Kanal Deneyimi ve Müşteri Etkileşimi Yetkili Uzmanı”arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Benzer süreçlerde minimum 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünebilen,  MS Ofis ve Web uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Portfolyo Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Dijital Portfolyo YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Grubu olarak, Borusan Otomotiv şirketimizinAvcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Dijital Portfolyo Yöneticisi " aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin İktisadi/İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen, Lisans derecesi dışında bir disiplinde Yüksek Lisans derecesine sahip,Alanında en az 6-7 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Dijitalleşme, dijital pazarlama, tedarik zinciri, CRM, web, mobil ve data analitiği konularında orta ve büyük ölçekli projelerde baştan sona proje yönetimi tecrübesine sahip,Portföy yönetimi deneyimi olan, Tercihen PMI gibi proje yönetimi metodolojisi ve standartlarına hakim, Tercihen yazılım geliştirme evreleri, metodolojisi ve standartlarına hakim, Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip. Aranan Yetkinlikler ve ÖzelliklerMeraklı Yaratıcı Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik İletişim becerileri güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Electricity Trading Asistant Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Electricity Trading Asistant SpecialistBorusan Grubu
We are looking for a “ Electricity Trading Asistant Specialist” to join  Borusan-EnBW Energy Company. Bachelor’s degree in Economics, Industrial Engineering, Finance Excellent command of both verbal and spoken English A good knowledge of Turkish electricity market is advantageous Programming skills is advantageous. Knowledge of Excel (VBA advantageous), MATLAB/Python or similar , SQL advantageous.  An ability to work independently and integrate well within a team is required.Working to deadlines, well organized and attention to detail is also a requisite.Excellent analytical, communication and presentation skills.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzmanı Bursa Borusan Lojistik
Lojistik Planlama UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Bursa lokasyonunda değerlendirmek üzere Lojistik Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik yönü kuvvetli, Tercihen benzer bir lojistik operasyonda görev almış, Müşteri lokasyonunda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik fabrikasında değerlendirmek üzere Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer bir alanda en çok 5 yıl iş tecrübesine sahip Makine elemanları ve bakımı konularında bilgi sahibi İyi düzeyde sözlü, yazılı İngilizce iletişim seviyesine sahip MS Office uygulamalarına hâkim Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bina Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) Borusan Oto
Bina Bakım TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir Şubesi’nde İdari İşler Departmanı’nda "Bina Bakım Teknisyeni" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen MYO Elektrik bölümü mezunu, mekanik bilgi ve tecrübeye sahip,Benzeri tesis yönetimi, bakım-onarım projelerinde görev almış, en az 1 yıl deneyimliİş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip, Alanı ile ilgili yenilikleri takip edebilen, Pozitif, çalışkan, hızlı düşünüp hızlı aksiyon alabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Saha Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Satış Sonrası Saha Birim YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Avcılar lokasyonunda değerlendirmek üzere"BMW MINISatış Sonrası Saha Birim Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Min. 8 yıl iş tecrübesine sahip olup benzer pozisyonda tercihen 3 yıl ve üzeri deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Satış Sonrası Hizmetler bayi organizasyonu/süreçler ve kanal yönetimi konusunda bilgi/deneyim sahibi,Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli,  MS Ofis ve Web uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknoloji Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Üretim Teknoloji MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Üretim Teknolojisi Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim Mühendisliği pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Yalın Üretim, TPM, ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18000 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve uygulama tecrübesine sahip,Teknolojik uygulamaları ve literatürü takip eden, Çok iyi düzeyde İngilizce konuşma-yazma bilgisine sahip, Auto-CAD, CATIA vb çizim programlarına hakim,                                                      Sorumluluk alabilen, sistematik çalışan, iletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek,                                                                               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitmen İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Teknik EğitmenBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş“Teknik Eğitmen”aramaktayız. Üniversitelerin Teknik Eğim Fakültesi Makine/Metal bölümlerinden mezun Üretim proseslerinde minimum 2 yıl tecrübesi bulunan Eğitim materyallerinin hazırlanması konusunda tecrübeli Sınıf ve saha eğitimlerinin verebilen Mevcut doküman revizyonu ya da eğitim dökümanı hazırlanması konusunda deneyim sahibiTS16949 ve Kalite Yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü olan Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık olan Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş olan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Takip Uzmanı Adana, Mersin Borusan Oto
Atölye Takip UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Tarsus Şubesi Satış Sonrası Hizmetler Bölümü’nde “Atölye Takip Uzmanı” olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Otomotiv, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde Mekanik Bakımcı olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Bursa BORÇELİK
Satış MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Bursa / Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Satış Mühendisi" aramaktayız.Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Tercihen 2 yıla kadar iş tecrübesine sahip, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Genel bilgisayar uygulamalarına, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünerek problem çözme yeteneği olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Üretim Operatörü'olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa Nilüfer lokasyonunda "Forklift Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz. Lise Mezunu, Forklift ehliyetine sahip ve forklift kullanımı konusunda deneyimli, İş güvenliği konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vezne Elemanı Ankara Borusan Oto
Vezne ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Esenboğa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Vezne Elemanı” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ya da önlisan mezunu,Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Performans ve Sistemleri Birim Yön. İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Satınalma Performans ve Sistemleri Birim Yön.Borusan Grubu
Borusan  Grubu şirketlerinden Borusan Danışmanlık şirketimiz için Ataşehir lokasyonunda "Satınalma Performans ve Sistemleri Birim Yöneticisi" aramaktayız.Üniversite mezunu, İleri seviyede İngilizce bilen, Satınalma, denetim veya 6 Sigma alanlarının birinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen 6 Sigma BB (Siyah Kuşak) projelerinde görev almış, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, dikkatli ve detaylara önem veren, İş takibi ve sonuçlandırması konusunda yetkin, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İK Analiz ve Raporlama Yöneticisi/Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İK Analiz ve Raporlama Yöneticisi/Yetkili UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İK Raporlama ve Analiz Yöneticisi/Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Lisans mezuniyeti (Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İktisat vb. bölümlerden mezun)İK Süreç Bilgisi Raporlama ve analiz becerisi Etkin paydaş yönetimi Etkili iletişim kurabilme ve iş birliğine açık olma MS Office programlarının (özellikle Excel) aktif kullanımı İyi seviyede İngilizce bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ile Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezunİnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında minimum 5 yıl deneyimliİleri düzeyde İngilizce bilgisine sahipSunum ve raporlama becerileri yüksek İletişim, iş birliği, etkin ilişiki yönetimi yetkinliğine sahipİş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkimMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzun Dönem Stajyeri İstanbul(Asya) Borusan Oto
Mali İşler Uzun Dönem StajyeriBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir lokasyonumuzun Mali İşler departmanında değerlendirilmek üzere Uzun Dönem Stajyer arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İİBF bölümlerinde 3. ya da 4. Sınıf öğrencisi olan,Yaz döneminde 5 gün okul döneminde min. 3 gün düzenli çalışabilecek,Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Mali işler alanında kendini geliştirmek isteyen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Jaguar Ürün Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar Ürün DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda  ' Jaguar Ürün Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,Otomobillere ilgi duyan, teknik bilgi ve donanıma sahip,Müşteri ve hizmet odaklı,  Sistematik ve sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Bütçe ve Raporlama UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,Bütçe ve/veya Raporlama alanında  en az 2 yıl deneyimi olan,İyi düzeyde İngilizce bilen, (Borusan Grubu İngilizce sınavı minimum middle intermediate seviyesi)Tercihen Rusça bilgi olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP FI & CO modül ve HFM bilgisi olan,Analitik yönü güçlü, süreç ve sonuç odaklı, iletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, ekip çalışmasına yatkın,Seyehat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde"Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, MEB onaylı tavan vinci sertifikası bulunan, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzmanı Kocaeli Borusan Lojistik
Lojistik Planlama UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gölcük lokasyonunda değerlendirmek üzere Lojistik Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik yönü kuvvetli, Tercihen benzer bir lojistik operasyonda görev almış, Müşteri lokasyonunda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzmanı Eskişehir Borusan Lojistik
Lojistik Planlama UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin İnönü lokasyonunda değerlendirmek üzere Lojistik Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik yönü kuvvetli, Tercihen benzer bir lojistik operasyonda görev almış, Müşteri lokasyonunda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Mali Kontrol UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Mali Kontrol Uzmanı’ aramaktayız.Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en a az 3 yıl şirket tecrübesine sahip,İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilenTercihen denetim tecrübesine sahip, SAP programını kullanan, Analiz kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Finans Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Kurumsal Finans UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding  şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda değerlendirilmek üzere Kurumsal Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen işletme ve iktisat bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, Temel finansal kavramlarına hakim, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci, Takım çalışmasına yatkın, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - Adana Adana Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Depo Elemanı - AdanaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, Adana lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Genius İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
Borusan Oto'nun İstinye lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!                  Başvuracak Adayların;Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Servis MühendisiBorusan Otomotiv
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği gibi lisans bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve analitik yönü kuvvetli,Sistematik ve planlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mekanik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim sektöründe mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Pnomatik, hidrolik ve mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi, Çizim programlarına hakim, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, İletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar & Land Rover Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar & Land Rover Mekanik TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar lokasyonunda Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda 'Jaguar / Land Rover Mekanik Teknisyeni' olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz. ·         Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.)·         Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip·         B sınıfı ehliyet sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Saha Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Teknik Saha Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Teknik SahaYetkili Uzmanı" aramaktayız.Genel NiteliklerLisans, ön lisans veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen alanında en az 4 yıl deneyimli,Orta seviyede İngilizce bilen,B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,Çözüm odaklı, müşteriye yönelik, analitik düşünen, tercihen mekanik atölye tecrübesi olan,Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi güçlü,Sorumluluk ve inisiyatif alabilen,Değişime açık,Seyahate engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teklif Sorumlusu - Engelli - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Teklif Sorumlusu - Engelli - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara lokasyonunda değerlendirilmek üzere görevlendirilmek üzere “Servis Teklif Sorumlusu”aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin MYO veya lisans bölümlerinden mezun,Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Ofis uygulamalarına hakim, Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Şoför/SürücüBorusan Holding
Borusan Grup şirketlerimizden Manheim için İstanbul– Maslak lokayonunda görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) BORÇELİK
Bölge Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borusan Grubu olarak Borçelik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Bölge Satış Temsilcisi “aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Motosiklet Satış Saha Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Motosiklet Satış Saha Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Motosiklet Satış Saha Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği veya İBBF fakültesi bölümlerinden mezun,Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 veya 2 yıl deneyime sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve A2/B sınıfı ehliyete sahibi, Temel finansal kavramlara hakim, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü, Yenilikleri yakıdan takip eden ve girişimci, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali İşler Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Maslak  lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mali İşler Yetkili Uzmanı ” aramaktayız.• Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,• SAP ve Ofice Programlarını etkin olarak kullanabilen • Türk Vergi Mevzuatina hakim olan,• İlgili alanda minimum 6 yıl tecrübeli• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Teknisyeni Gaziantep Borusan Grubu
İşletme TeknisyeniBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Gazianteplokasyonundaki Kartaldağı Rüzgar Enerji Santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız. MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun, Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir)Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV) Seyahat engeli bulunmayan, Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Depo SorumlusuBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Depo Sorumlusu" arayışı içindeyiz.Depo süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (Gebze, Tuzla, Pendik) ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Garanti UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar Şubesinde SSH Departmanında 'Garanti Uzmanı' olarak görev yapacak, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. ·         Üniversite mezunu (Tercihen Otomotiv Öğretmenliği),·         İyi derecede ingilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Dönemsel Operasyon ElemanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Maslak lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, İletişim becerisi kuvvetli, sabırlı ve hızlı iş yapabilme özelliğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Ofis Elemanı - EngelliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik olarak Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşı” aramaktayız.En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hekimi"aramaktayız.Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip,İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip, İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Müşteri İlişkileri DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız.Lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarakçalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerindenmezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi - Manisa İzmir, Manisa BORÇELİK
Müşteri İlişkileri Temsilcisi - ManisaBORÇELİK
Borusan Grubu Borçelik şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri İlişkileri Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi. Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi- Adana Adana BORÇELİK
Satış Temsilcisi- AdanaBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Adana tesislerimizde görevlendirmek üzere “Satış Temsilcisi”aramaktayız.Mühendislik (Tercihen Makina, Metalurji, Maden, Endüstri) fakültelerinden mezun,MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Adana’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
İş AnalistiBorusan Grubu
Borusan ArGe şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere İş Analisti arayışımız bulunmaktadır. Üniversitlerin Endüstri, Matematik, Bilgisayar veya İşletme mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analisti olarak en az 4 yıl deneyim sahibi, İlişkisel veri yapıları, SQL Server, T-SQL konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen büyük ölçekli  ERP yazılımları üzerinde deneyim sahibi, Tercihen önyüz tasarımı, kullanılabilirlik kavramları hakkında bilgi sahibi, Yazılı/sözlü iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli,Ayrıntılara karşı yüksek dikkat sahibi, mesleki bilgi ve becerisini sürekli geliştirmeye motive,İyi derecede İngilizce (okuma/yazma/konuşma) bilen, İyi derecede MS Office programları, tercihen MS Project / Jira vb. proje yönetimi uygulamalarına hakim,Agile ve waterfall metodolojilerle gerçekleştirilen projelerde yeni yazılım geliştirme ihtiyaçlarının ve ürün kapsamının belirlenmesi.Uluslararası iş analizi teknikleri konusunda bilgiliUse cases User stories Traceability Matrix Business Rules Analysis Prototyping                                                 Brainstorming                                               Traceability Matrices Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planning Engineer Kocaeli BESYS
Planning EngineerBESYS
We are looking for an 'Temporary Planning Engineer' forBorusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.Bachelor's degree in  Civil/Mechanical/Electrical/Industrial Engineer 3+ years of commercial or procurement experience in industrial projects MS Office, Primavera, SAP, ERP, MS Project knowledge Fluency in spoken and written English Good communication skills Position is located in Gebze and Algeria
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Kocaeli BESYS
Mekanik İşler TeknikeriBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Mekanik İşler Teknikeri'arayışı içindeyiz.MYO ya da Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezunu Min 5 yıl şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde) Seyahat engeli bulunmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar Şubesinde Satış Departmanında 'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. ·         Üniversite mezunu,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         Kullanılmış Oto ve ekspertiz konusunda teknik bilgisi olan,·         Piyasaya ve markalarımıza hakim,·         Otomotiv sektöründe min. 2 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı Ankara Borusan Oto
Satış Destek ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Destek Elemanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun• Satış Destek alanında en az 2 yıl deneyimli,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hizmet Satınalma UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Hizmet Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl satınalma deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İkna gücü yüksek, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Operatörü Bursa BORÇELİK
Sevkiyat OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Sevkiyat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Lojistik, İş Makineleri, Uluslararası Taşımacılık, Metal Teknolojisi, Metal İşleri vb bölümlerden mezun,Sevkiyat süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl deneyimli, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda program geliştirme tecrübesine sahip,MS SQL veritabanı tasarımı, sorgu,stored procedure konularında deneyimli, Nesne tabanlı programlama ve yazılım geliştirme hayat döngüsü konusuna hakim,Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi, Tercihen endüstriyel haberleşme protokolleri konusunda deneyim sahibi, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstanbul şubelerinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı