Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DESTEK HİZMETLER ELEMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DESTEK HİZMETLER ELEMANIBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Neolife Tıp Merkezimiz için; Bay, En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, DinamikDestek Hizmetler Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Tasarım MühendisiBozlu Holding A.Ş.
Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Yoğun regülasyonlu(demiryolu, havacılık, tıbbi cihazlar gibi) sektörlerde en az 4 yıl tecrübeli,Kaynaklı imalat konusunda tecrübeli, Problem çözme yeteneği kuvvetli, İnisiyatif alabilen ve sorumluluk duygusu yüksek, Uluslararası teknik standartları çevirebilecek seviyede teknik İngilizce bilen,Dönemsel yoğun çalışma tempolarına uyum sağlayabilecek, İyi derecede parametrik katı modelleme  bilen, tercihen Solidworks
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ ADAY İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ ADAYBozlu Holding A.Ş.
Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek , Tercihen lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Varinak A.Ş.
İstanbul Teknik Servis MühendisiVarinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen radyoterapi tıbbi cihazlar alanında)·         Hastane yönetimi, klinik mühendislik ve tıbbi cihazlar konusunda bilgi sahibi,·         İyi derece İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         İstanbul’ da ikamet eden,·         Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
ResepsiyonistTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan 46 odalı otelimizde Önbüro departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız.Turizm Otelcilik bölümü mezunu, En az 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Opera Önbüro Programına hakim, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim gücü kuvvetli, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, prezantabl,Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ TİCARET UZMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DIŞ TİCARET UZMANIBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “ Dış Ticaret Uzmanı"  aramaktayız.Aranan Nitelikler:    Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun,     Çok İyi derecede İngilizce bilen,          Operasyon tecrübesi olan ve pozisyonla ilgili benzer bir işte en az 3 senelik iş deneyimine sahip olan,      MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,       CRM ve ERP eğitimi almış,      iletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,      Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       2017 yılının ilk 4 ayında İstanbul Avrupa yakasında, sonraki aylarda ise devamlı olarak İstanbul Anadolu yakasında görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Dış Ticaret Uzman YardımcısıBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “ Dış Ticaret Uzman Yardımcısı'  aramaktayız.Aranan Nitelikler:    Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun,     Çok İyi derecede İngilizce bilen,          Operasyon tecrübesi olan ve pozisyonla ilgili benzer bir işte en az 2 senelik iş deneyimine sahip olan,      MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,       CRM ve ERP eğitimi almış,      iletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,      Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,      2017 yılının ilk 4 ayında İstanbul Avrupa yakasında, sonraki aylarda ise devamlı olarak İstanbul Anadolu yakasında görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HİZMETLİ - ÇANAKKALE Çanakkale MNT Sağlık Hizmetleri
HİZMETLİ - ÇANAKKALEMNT Sağlık Hizmetleri
MNT Sağlık olarak İşletmeciliği'ni yaptığımız Çanakkale 18 Mart Üniveristesi Hastanesi RT Birimi'nde görevlendirmek üzere;En az ilköğretim mezunu, Hijyen ve düzen kurallarına önem veren, Müşteri odaklı, İletişim becerileri gelişmiş Tercihen "Hijyen Sertifikası" belgesine sahip, Hizmetli / Temizlik Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER / ÇANAKKALE Çanakkale Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETER / ÇANAKKALEBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ 'NDE ÇALIŞMAK ÜZERE;Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HİZMETLİ - İSTANBUL Asya İstanbul(Asya) MNT Sağlık Hizmetleri
HİZMETLİ - İSTANBUL AsyaMNT Sağlık Hizmetleri
Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.HİZMET ALIMINI YAPTIĞIMIZ HASTANELERİN NÜKLEER TIP / RADYOTERAPİ BÖLÜMLERİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE; En az ilköğretim mezunu, Hijyen ve düzen kurallarına önem veren, Müşteri odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden (Pendik / Kartal'a rahat ulaşımı olan)Bay Hizmetli / Temizlik Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Tıbbi Sekreter / İstanbul İstanbul(Avr.), ... Bozlu Holding A.Ş.
Merkez Tıbbi Sekreter / İstanbulBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP YA DA RADYASYON ONKOLOJİSİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, İstanbul Avr. Yakası ve Anadolu Yakası olarak, duruma göre her iki bölgede de çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ - UŞAK Uşak Bozlu Holding A.Ş.
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ - UŞAKBozlu Holding A.Ş.
MNT Sağlık Hizmetleri olarak İşletmeciliğini yapmış olduğumuz Uşak Devlet Hastanesi Nükleer Tıp Birimi'nde görevlendirilmek üzere ihtiyacımız bulunmaktadır. Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji veya Sağlık Meslek Yüksekokullarının Radyoloji / Nükleer Tıp bölümlerinden mezun, Teknolojik gelişmelerden haberdar olup yetkinliğini Nükleer Tıp alanında artırmak isteyen, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter / İstanbul İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Tıbbi Sekreter / İstanbulBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, İstanbul Avr. Yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı