Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sevkiyat Operatörü Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Depo Sevkiyat OperatörüBozlu Holding A.Ş.
En az lise mezunu, Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, MS Office programlarını temel seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Düzenli ve disiplinli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Temizlik GörevlisiBozlu Holding A.Ş.
Temizlik hizmetlerinde tecrübeli 45 yaşını aşmamış Askerliğini tamamlamış bay eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbul İstanbul(Avr.), ... Bozlu Holding A.Ş.
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbulBozlu Holding A.Ş.
MNT SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş., BOZLU HOLDİNG KURULUŞUDUR.Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir. GENEL NİTELİKLERMNT SAĞLIK SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇALIŞMAK ÜZERE; Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 sene deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim,             Saha Satış Pazarlama Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DESTEK HİZMETLER ELEMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DESTEK HİZMETLER ELEMANIBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Neolife Tıp Merkezimiz için;Bay, En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik Destek Hizmetler Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAĞLIK GRUBU RESEPSİYON GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
SAĞLIK GRUBU RESEPSİYON GÖREVLİSİTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Sağlık Grubu Resepsiyo Görevlisi aramaktayız?.En az lise mezunu, En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan, Orta derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel gelişimine önem veren, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Varinak A.Ş.
İstanbul Teknik Servis MühendisiVarinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen radyoterapi tıbbi cihazlar alanında)·         Hastane yönetimi, klinik mühendislik ve tıbbi cihazlar konusunda bilgi sahibi,·         İyi derece İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         İstanbul’ da ikamet eden,·         Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Terapisti İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
Spa TerapistiTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip SPA Terapisti aramaktayız.En az 1 yıl tecrübeli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Çeşitli masajlar konusunda bilgi sahibi, İlgili yasal sertifikalara sahip, Bay ve bayan misafirlere servis sunabilen, Prezantabl, iyi bir ekip çalışanı, Diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT SERVİS MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş
IT SERVİS MÜHENDİSİVarinak A.Ş
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahip,·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,·         Bilgisayarla ilgili sorunlara destek verebilecek, müşterilere alanıyla ilgili sorulan sorulara cevap verebilecek,·         Sunucu ve Donanım konularında deneyimli, Windows server kurulum, destek ve bakımını yapabilecek,·         Network ve TCP/IP konusunda bilgi sahibi olan,·         Sanal sunucu konusunda bilgi sahibi olan,·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip·         Disiplinli çalışabilecek,·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
Software EngineerBozlu Holding A.Ş.
·         Electronic/Computer Engineering or relevant departments,·         Software development experience in Java Standard Edition J2EE, knowledge at .Net,·         Knowledge about communication protocols. Such as serial and parallel protocols, RS485, UDP, TCP/IP,·         Object Oriented Design concepts knowledge,·         Experience in Linux operating system,·         At least two year experience in software development,·         Willing to work on medical robotic systems,·         Good command of written and spoken English,·         Proven analytical skills and willingness to take responsibility,·         No military service restriction for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUDGETING & REPORTING ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
BUDGETING & REPORTING ADMINISTRATORBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding, composed of companies each of which is a leader in its own field, grows by means of continuous improvement with its young and dynamic structure. Holding companies abide by the principle of providing quick, high quality and customer oriented services via utilizing the newest technology in accordance with a common vision; and have gained the trust of Turkish and foreign markets with their long-standing background especially in healthcare and technology fields.The foundations of the Holding were laid down with establishment of MNT Healthcare Services and Trade Inc.in 1990. Holding companies can be categorized under the two main headings of healthcare and technology and specialize in high value added fields. Bozlu Holding, aiming to make its institutional structuring sustainable without sacrificing its notion of quality, aims to create international brands. The future targets of the Holding include increased activities in other Eastern European countries as well as the Middle East and North African countries.University degree in Business Administration, Finance, Economics and Statistics in reputable universities,6+ years of experience in financial reporting/analysis,Technical knowledge of all accounting and finance functional areas,Advance knowledge and experience in  IFRS and reporting standards,Advance budget, planning, consolidation and management reporting knowledge,Ability to prepare and analyze financial reports, projections, costing and strategic scenarios,Ability to work in project mode and to manage a project,Excellent command of written and spoken English,Advanced user of MS Office, No military service restriction for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGE Afyon, İzmir, ... Bozlu Holding A.Ş.
ACİL TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGEBozlu Holding A.Ş.
MNT Sağlık Hizmetleri olatak İşletmeciliğini yaptığımız Hastanelerin Nükleer Tıp Birimlerimizde değerlendirilecektir.·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Dinamik,·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıBozlu Holding A.Ş.
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 2 sene deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İnsan İlişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş,Analitik düşünebilen ve problem çözme yetneğine sahip,B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCOUNTING MANAGER İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
ACCOUNTING MANAGERBozlu Holding A.Ş.
Qualifications:• University degree in Business Administration, Finance, Economics and Statistics in reputable universities,• Minimum 7 years of accounting experience including at least 2 year of a managerial role,• Advance knowledge and experience in  IFRS and reporting standards,• Good command of written and spoken English,• Strong knowledge on Turkish GAAP, tax legislation and cash flow,• Ability to interpret TCC within the context of responsibilities,• Advance budget, planning, consolidation and management reporting knowledge,• Ability to prepare and analyze financial reports, projections, costing and strategic scenarios,• Ability to work in project mode and to manage a project,• Analytical thinking, proactive and willingness to take initiative,• Excellent teamwork and collaboration skills,• Advanced user of MS Office,• No military service restriction for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETİMİ UZMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
PROJE YÖNETİMİ UZMANIBozlu Holding A.Ş.
•          Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden ya da Ön lisans Programlarından Biyomedikal, Elektrik-Elektronik, İnşaat            bölülerinden mezunu olmak,•          İyi derecede İngilizce bilmek,•          Office Programlarını kullanabilmek,•          Tercihen benzer iş alanında deneyim sahibi olmak,•          Tercihen AutoCAD programı bilmek,•          Ekip/ Takım çalışmasına uyumlu,•          Esnek çalışma koşullarına uyumlu,•          İletişim becerileri gelişmiş,•          Proaktif.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Epsilon Elektronik A.Ş.
Teknik Servis MühendisiEpsilon Elektronik A.Ş.
Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış, üretim  ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir. Aranan Nitelikler:•Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Nükleer Tıp veya Radyoloji alanında kullanılan görüntüleme cihazlarının  montaj ve servis alanında minimum 2 yıl tecrübeli,•Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,•Her türlü elektronik ölçüm cihazını kullanabilen,•İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip,•Takım çalışmasına yatkın,•Seyahat engeli olmayan,•B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı