British Consulate General İstanbul 

Şirket Bilgileri

http://www.fco.gov.uk

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul


British Consulate General İstanbul İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik ve Taşıma Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) British Consulate General İstanbul
Temizlik ve Taşıma Hizmetleri GörevlisiBritish Consulate General İstanbul
İNGİLTERE BAŞKONSOLOSLUĞU İSTANBULDÖNEMSEL TAM ZAMANLITEMİZLİK VE TAŞIMA HİZMETLERİ GÖREVLİSİ
KURUMSAL HİZMETLER BÖLÜMÜ Baskonsolosluk; fırsat eşitliği sunan bir işveren olarak; ırk, renk, cinsiyet, maluliyet, cinsel tercih, din, mezhep, inanc ve yaş ayırımı olmaksızın yapılacak tüm başvurulara açıktır. Ingiltere Başkonsolosluğu Istanbul, tam zamanlı dönemsel (5 ay) “Temizlik ve Taşıma Hizmetleri Görevlisi” aramaktadir. Basarili bulunan aday, Kurumsal Hizmetler Bölümü bünyesinde bulunan temizlik ve taşıma hizmetleri ekibine katilacaktir. Bu pozisyonun gereklilikleri arasinda belirli ağırlıkları kaldırmak, taşımak, konaklama hizmetleri sorumlusunun ve gümrük & protokol memurunun günlük çalışmalarına destek olmak  bulunmaktadir. Bu pozisyon akşam ve haftasonu organizasyonlarında çalışmayı gerektirdiğinden esnek çalışma saatlerine uyumlu olunması beklenmektedir. Başarılı bulunan adayın takım çalışmasına yatkın ve aynı anda birkaç görevi yerine getirme becerisine sahip olması beklenmektedir. Başarılı olan adayın en kısa sürede işe başlaması gerekmektedir. 
 Gerekli Nitelikler
Tercihen temel sözlü iletişim düzeyinde ingilizce bilen
Pozitif ve profesyonel tutum 
Yazılı ve sözlü talimatları anlama ve uygulama becerisi
Görevlerin her durumda standartlara uygun olarak yerine getirilmesi
Tercihen alaninda deneyim sahibi olmasi
Etkin zaman yonetimi becerisi
Esnek calisma saatlerine uyumlu
Pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler:
 
İşleri Zamanında Teslim Etmek Bu alanda etkin olmak zamanında performans gösterip enerji sarfetmek ve kendi yaptıklarından kişinin sorumlu olmasını kapsamaktadır. Üzerinde uzlaşılmış hedefler ve etkinlikler üzerine çalışmak ve zamanında yapılmamış işler ile etkin bir şekilde başa çıkabilmek ile ilgilidir. 
 
Kaliteli bir Hizmet Sunmak Bu alanda etkin olmak kendi çalıştığınız alanda hizmet kalitesini artırmak, müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate almaktır. Etkin olan insanlar zamanlarını ve etkinliklerini organize edebilen ve bu sayede yüksek kalitede ve etkili bir hizmet sağlayabilen kişilerdir.
 
İşbirliği ve Ortaklık Kurmak İşyerinizde çalışan kişilerle etkin iş ilişkileri kurmayla ilgilidir. İşinizi yapabilmeniz işbirliği içinde çalışmanıza, bilgileri paylaşmanıza, ekipleriniz ve iş arkadaşlarınızla uyumlu ve duyarlı ilişkiler kurmanıza bağlıdır. 
 
İletişim Kurmak Karşılıklı olarak adil ve saygılı olmak, uygun dilin kullanılması, uygun davranışların sergilenmesi ve ekipteki tartışmalara katılmak ile ilgilidir.
 
Kapasite Gelistirmek Etkin ve etkili olmanız için kendi gelişiminize yönelik olarak öğrenmeye odaklanmanız önemlidir. Personel için bu öğrenmeye açık olmak, beceriler geliştirmek, hatalardan ders çıkartarak deneyim ve bilgi kazanmak ve performansını iyileştirmeye istekli olmak anlamına gelmektedir. 
Dönemsel / Proje bazlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Security Guard Ankara British Embassy Ankara
Security GuardBritish Embassy Ankara
EMPLOYMENT OPPORTUNITY
BRITISH EMBASSY ANKARA
PERMANENT - FULL TIME “SECURITY GUARD” 
The British Embassy is an equal opportunities employer and we welcome all applications irrespective of race, colour, gender, disability, sexual orientation, religion, creed, beliefs and age.
 
The British Embassy in Ankara is seeking a Security Guard to join their Security Team on permanent basis. Duties will include access control and searching of visitors. The security guard is expected to display a pleasant and professional demeanour at all times. This role will include shift and weekend working.
 
This position is available immediately. The position includes an initial probationary period of 2 months.
 
 
Skills and Attributes Required
Hold a High School Diploma
Have a good command of spoken English and reasonable command of written English
Have previous security experience
Be able to understand and carry out verbal and written instructions
Be able to work under pressure and complete tasks to an agreed standard Applicants should hold a valid Security Certificate 5188.  However any applicant with suitable security experience will be considered.
 
Required Competencies
 
Please ensure your statement demonstrates how your skills, knowledge and experience meet the following competencies.
 
1. Seeing the Big Picture
Seeing the big picture is about having an understanding and knowledge of how your role fits with and supports FCO objectives and delivery of Diplomatic Excellence. It is about understanding how your work fits into your team and Posts delivery of objectives.
 
2. Changing and Improving
To be effective in this area you will be open to change and might suggest ideas for improvements to the way things are done in your own work.
 
3. Making Effective Decisions
To be effective in this area you will know when to ask for advice and make decisions about your own work using previous experience of similar situations.
 
4. Collaborating and Partnering
It’s about having effective working relationships with people in your workplace. To get your job done it requires working collaboratively, sharing information and building supportive, responsive relationships with co-workers and teams. 
 
5. Communicating
Effectiveness in this area is about communicating well and with enthusiasm. It’s about being mutually fair and respectful, using appropriate language and actions and contributing to team discussions
 
6. Managing a Quality Service
Effectiveness in this area is about trying to improve the quality of service, taking account of customer needs and requirements in your work area. People who are effective organise their time and activities to deliver a high quality and efficient service.
 
7. Building Capability for All
Effectiveness in this area is about having a focus on learning for oneself. For S band staff, it’s about being open to learning; developing skills, experience and knowledge by learning from mistakes and wanting to improve performance. Most S band staff would find this competence relevant as all jobs can be improved by learning.
 
        Important information on making application and on employment
 
Appointment of the successful candidate will be subject to security clearance.
 
Applicants must be eligible to work in Turkey. The British Embassy does not sponsor for work permits.
 
Male applicants must have completed or be exempt from their military service.
 
If you are interested in this vacancy, please send your up-to-date CV and cover letter, in English, to HR.Ankara@fco.gov.uk Please include in your cover letter your relevant experience and skills explaining how you meet the essential requirements stated above.
 
Please mark the subject line as Ref: SECURITY ANK
 
 
The closing date for applications is Sunday, 28 September 2014. Applications received after deadline will not be accepted. We thank all applicants in advance for their interest, however, only the candidates selected for interview will be contacted.
 
The average salary for this position is 2,250 TL gross, per month. Please note that staff are responsible for paying any income tax required by local law. Staff recruited locally by the British Embassy Turkey Network are subject to terms and conditions of service according to Turkish Labour Law.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net