TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BİLGİ İŞLEM SAHA YÖNETİCİSİ Isparta TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ İŞLEM SAHA YÖNETİCİSİTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Bilişim bölümlerinden mezun IT proje yönetimi konusunda minimum 5 yıl deneyimli Network ve yapısal kablolama sistemleri/cihazları, server&storage, güvenlik sistemleri ve son kullanıcı sistemleri konularında tecrübeli ve geniş bilgiye sahip Zayıf akım sistemleri hakkında bilgi sahibi PMI ve ITIL süreçleri hakkında bilgili ve tecrübeli Tercihen hastane yönetim sistemleri konusunda tecrübeli MS Office programlarına (Word, Excel ve Power Point) hakim Saha ve ekip çalışmalarına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, disiplinler arası koordinasyon, planlama ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip, müzakere ve ikna gücü gelişmiş Isparta’da ikamet edebilecek Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS Ankara BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
Minumum lise mezunu Ankara'da ikamet eden Vardiyalı sistemde ( sabah-akşam-gece) çalışabilecek Bay/Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Turizm Sektörü'nde Yiyecek İçecek alanında 1-2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Servis Elemanları.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Architecture and Construction Responsible İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Architecture and Construction ResponsibleA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
·  University degree in Archıtecture·  Minumum 8 years of experience in construction of high-rise building and shopping center projects·  Minumun 5 years of experience in managing relevant staff ·  Ability to coordinate engineering, procurement and construction subjects in all disciplines All Candidates Must ; ·  Have excellent command of English ·  Have worked in FIDIC based projects ·  Have international experience ·  Have worked with engineer/ consultant in large-scale projects ·  Have worked with multi-national groups/crews ·  Have ability to work in tight schedules ·  Have ability to use popular MS programmes ·  Have no objection to work in long-lasting daily programmes ·  Have sound personality ·  No military service obligation(or postponed) for the male candidates  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahipGüvenlik Görevlisi olarak çalışacak;  5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, En az lise mezunu, 32 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda en az 1.78 cm boy , bayan adaylarda en az 1.65 cm boy, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, 8 saat Vardiyalı sistemde çalışabilecek,adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
Şoför/SürücüBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Esenyurtdaki Lojistik operasyonunda görevlendirilmek üzere ŞOFÖR aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK DESIGNER İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
NETWORK DESIGNERTAV Information Technologies Co.
·University degree in Computer Engineering or equivalent·Minimum five years of experience in related fields·In-depth knowledge of telecommunications systems, covering fiber optic networks, premises structured cabling, data networks(LAN)·Experience in detail at Data Center Architectures & patch cabling·Experience in the Design and Engineering of Structured Cabling Systems (SCS)·Ability to horizontal design copper and fiber·Good understanding network switching architectures·Must be proficient in the use of AutoCAD and MS Excel·Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities·Excellent written and verbal communication skills·Drive to keep up-to-date on latest technical trends·Good command of English and Turkish·No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ICT Solution Architect İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
ICT Solution ArchitectTAV Information Technologies Co.
Minimum 7 years related work experience Bachelor's degree in any IT / ICT related discipline Demonstrated experience in undertaking complex ICT projects and providing ICT solution design services Consultant/Pre-sales Engineer/Solution Architect background or similar work experience working for an international integrator would be extremely beneficial Experience with general consulting skills that include team facilitation, business case development, strong business analysis skills, process mapping, and business process redesigning Proven ability to provide technical advice on ICT infrastructural design, and technical design of complex and large-scale ICT initiatives Experience and familiarity with a broad spectrum of ICT products and ICT Services available in the market Ability and eagerness to learn and master new technologies Significant knowledge of ICT-related government legislation, policies, procedures and systems Proven ability to work under pressure, meet deadlines and prioritize workloads Strong interpersonal skills with superior written and verbal communication skills Outstanding presentation skills with the ability to build effective customer relationships Extremely detail oriented and customer focused Analytical nature with the ability to solve complex business and technical issues Excellent business process and best practices experience or aptitude Excellent command of English (written and verbal) Must be able to travel nationally and internationally Excellent MS Office knowledge No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANIBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SUNUCU DEPOLAMA VE WINDOWS SİSTEMLER TEKNİSYENİ Isparta TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
SUNUCU DEPOLAMA VE WINDOWS SİSTEMLER TEKNİSYENİTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi’nden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb) SCCM üzerinden remote console, SCCM Agent deployment / sağlık kontrolü gibi özellikleri kullanabilen File Server üzerindeki ntfs yetkileri ve share permissions tarafında ihtiyaç duyulan düzenlemeleri yapabilen Active Directory, DNS, File Server, SCCM, SCOM gibi ürünlerde ortaya çıkacak sorunlarda Level2 sistem mühendisi ile koordineli çalışacak Kabinetlerdeki Konsol ekranlarını kullanabilen Benzer görevde 3 yıl tecrübesi olan Kendini geliştirmeye açık, sözlü/yazılı iletişim kurabilen, proaktif, müşteri odaklı, analitik, takım çalışmasına uyumlu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Isparta’da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK VE GÜVENLİK TEKNİSYENİ Isparta TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
NETWORK VE GÜVENLİK TEKNİSYENİTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Dört yıllık üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği vb. bilişim teknolojileri ile ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 3 yıl deneyimli Cisco network ekipmanlarına hakim ve tecrübe sahibi TCP/IP,WAN, Wifi ve LAN bilgisine sahip Firewall, IDS/IPS, Antivirüs gibi güvenlik teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak. Network ekipmanları konusunda bilgi sahibi (Switch,Access point,Router, Firewall vs.) Windows client işletim sistemlerinin etkin bir şekilde kullanabilmek. Tercihen CCNA sertifikasına sahip. Kablo test cihazlarının kullanımında tecrübeli Isparta’da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK AND SECURITY SYSTEMS ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
NETWORK AND SECURITY SYSTEMS ADMINISTRATORTAV Information Technologies Co.
Bachelor’s degree in computer science/engineering, information systems or equivalent Minimum five years of experience in related fields Strong technical background in network security Experienced in enterprise firewall design, implementation, and maintenance Experience in LAN and Routing protocols such as VLANs, 802.1q trunking, spanning-tree, HSRP, BGP and MPLS Can support technology products in the areas of Firewall/VPN and Internet Security; can utilize network diagnostic tools such to troubleshoot security problems and work vendor TAC for assistance Experienced in a 7X24 SLA environment CCNP and CISSP certified, knowledge of ITIL and Active Directory & Unix will be an asset Strong documentation and/or technical writing skills Good command of English and Turkish No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
WINDOWS SYSTEMS ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
WINDOWS SYSTEMS ADMINISTRATORTAV Information Technologies Co.
Bachelors Degree in computer sciences,  electronics or related fields. Minimum 5 years of technical work experience. Excellent knowledge and hands on experience in administration and support of Hyper-V 3.0, Active Directory Services, Failover Cluster, Windows Server  and rolesOS Services (Direct Access, ADFS, NAP, RMS, KMS, etc.)  and services,  Server 2013 - 2016, Hyper-V 3.0, System Center Suite, Failover Cluster, File Server. Knowledge of administration and configuration of  WSUS, Direct Access, Symantec Enterprise Vault, and Internet Information Services and client management and support systems. Working experience in a large, enterprise environment with 150+ of servers. Technical certifications will be an advantage but not required. Ability to adopt standards including system change management and project management practices. Detail oriented, organized and possess self-management and prioritization skills to handle multiple task and projects. Self-motivated, self-starter, team player, able to set priorities and manage to deadlines. No military service obligation for male candidates. Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANIBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ İstanbul isimli Kültür ve Sanat Merkezi’ nin yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALFA İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
KALFABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
 BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun DENİZYOLLARI operasyonunun mevcut yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere KALFA aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI İstanbul(Avr.) BTA HAVALİMANLARI YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ AŞ.
AŞÇIBTA HAVALİMANLARI YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ AŞ.
BTA Yiyecek İçecek Hizmetleri A.Ş 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Atatürk Havalimanı  Operasyonunda görevlendirilmek üzere AŞÇILAR aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS İstanbul(Avr.), ... BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İstanbul Atatürk Havalimanı operasyonunda görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SYSTEM AND APPLICATION ADMINISTRATOR – AVIATION İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
SYSTEM AND APPLICATION ADMINISTRATOR – AVIATIONTAV Information Technologies Co.
University degree in Engineering (Computer Science, Electronics, Telecommunications or equivalent) Minimum five years of experience in information technologies Experience in Microsoft server operating systems; configuration, implementation and administration Experience in Linux server/client operating systems; configuration, implementation and administration Knowledge on VLAN separated networks; Microsoft and Linux based DHCP servers Experienced in a 7X24 SLA environment Basic project management skills Strong ability to troubleshoot complex multi-vendor system integration issues Design, implementation and/or system administration experience on aviation systems is an asset, such as CUTE /CUPPS, CUSS, BRS, FIDS, AODB / IB, RMS Experience on airport computing environment is an asset. Drive to keep up-to-date on latest technical trends Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities Strong written and verbal communication skills (documentation and technical writing); analytical thinking and problem solving skills Excellent command of English is a must No restriction for travelling abroad No Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arabic & English Speaking Helpdesk Agent Türkiye, İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
Arabic & English Speaking Helpdesk AgentTAV Information Technologies Co.
Good command of written and spoken Arabic and English. Turkish is a plus University degree, preferably in an IT related field Minimum 1 year of experience in a similar position Good knowledge of Windows operating systems, PC hardware and local area networking Active Directory and Exchange Server experience is an asset. MS certification preferred Team player with strong communication skills, customer orientation and a positive attitude Able to work in flexible shift hours Having no military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Satış Danışmanı Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız.  En az Yüksekokul mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Rusça ve Çince gibi ikinci bir dile hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek Müşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilen Ekip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı