Büyük Eker Bijon San. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1984


http://www.ekerbijon.com.tr

Büyük Eker Bijon San. Tic. A.Ş.

Konya Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 94.000m² alan içerisinde kurulu 43.000m²'lik 2 adet fabrikasında üretimini gerçekleştiren Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş' 1984 yılında 45 m2'lik bir alanda küçük bir atölyede torna ve tesviye işleri ile ticari hayata atılmıştır. 1989 yılında bijon ve bijon somun üretimine başlayan Eker, gelişimini sürdürerek 1994 yılında şirketleşmiştir.

Eker Bijon olarak sektöründe ki ihtiyaçlara en iyi çözümü sunmak için, 2012 yılında KOS Sanayi Bölgesi Büyük Kayacak Mahallesinde toplamda 81.000 m2 alana sahip Ekdöksan Döküm Tesislerini kurmuştur. Dünya standartlarından ödün vermemek ve müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi sunmak için oluşturulan Ekdöksan bünyesinde bulundurduğu son teknoloji makineler ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız otomotiv sektöründe kullanılmak üzere tasarladığı ve ürettiği fren sistemleri ile dünya çapında bilinen ve tercih edilen tedarikçilerden biridir. Kurulduğu 1984 yılından itibaren hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Eker Türk Otomotiv sektöründe öncü kimliği ile bilinir. Otomotiv sektöründe ürettiği ürünlerin yanında asansör sektörüne de 2015 yılından itibaren bilgi, tecrübe ve teknolojisini kullanarak AR&GE ve seri üretim çalışmalarına başlamıştır.

7 kıtada 100'e yakın ülkeye ihracat yapan Eker Bijon, çevre ve topluma saygı, ülke ve dünya ekonomisine katma değer sağlayarak müşterilerinin zihninde yarattığı “Eker Markası” ile uluslararası müşteri sadakati yakalamanın, aranan ve tercih edilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.ekerbijon.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIĞIZ


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Büyük Eker Bijon San. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Sorumlusu Konya Büyük Eker Bijon San. Tic. A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuBüyük Eker Bijon San. Tic. A.Ş.
*BİR DÜNYA MARKASI OLARAK OTOMOTİV YEDEK PARÇA VE ASANSÖR MOTOR İMALATI SEKTÖRÜNDE EN GÜVENİLİR VE KALİTELİ FİRMALAR ARASINDA YER ALMIŞ FİRMAMIZ EKER BİJON BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK, ÜRETİM PLANLAMA ALANINDA KARİYER YAPMAK İSTEYEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı