Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.carrefour.com.tr

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

- 8.000 çalışana sahiptir.

- Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.

Türkiye'nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere yaklaşık 250 mağaza ile faaliyet göstermektedir

- Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .

- 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.

- 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

 

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

 

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.

CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

 

 Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Senior Legal Counsel İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Senior Legal CounselCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
·Selected candidates will be evaluated to be a Senior Counsel of Real Estate&Litigation unit of the Legal Department          Bachelor degree in Law, ·         Master degree will be an asset, ·         Minimum 6 years of professional experience in a multinational company and/or an international law firm. ·         Computer literate (MS Office), ·         High organizational skills and flexibility, ·         Well organized, strong follow-up, timeliness and analytical skills, ability to work with deadlines, ·         Ability to pro-actively resolve problems, ·         Service orientation, can-do-attitude and business global view, ·         No restriction to travel, ·         No military obligation for male candidates. ·         Excellent command of verbal and written English. ·         Excellent follow-up and multi-tasking and reporting skills ·         Experience and practice in Litigation, Real Estate Law, Labor Law drafting and negotiating agreements. ·         Strong understanding of business, corporate structure and ability to draw out business implications of legal issues. ·         Knowledge of  Law of Obligations, Execution and Bankruptcy Law, Labour Law and Commercial Law.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
İş Zekası ve Raporlama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Matematik veya Bilgisayar Mühendisliklerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, SAP BW modelleme, raporlama konusunda bilgi sahibi, Veri ambarı, iş zekası araç ve teknikleri konusunda bilgili, Yer aldığı sonuçlanmış projeler ile referans verebilecek, Tercihen HANA bilgi sahibi olan, Ekip çalışmasına yatkın,  İletişimi kuvvetli, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Takım Lideri-Gebze Depo Kocaeli Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Veri Giriş Takım Lideri-Gebze DepoCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Tercihan önlisans/ Lisans Mezunu,  Alanında minumum 2 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,(SAP)  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Pazarlama İletişim UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 2-5 yıl tecrübeli, Planlama yapabilen, analitik düşünebilen, kendini motive edebilen, Takım çalışmasına yatkın, verimli ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, hızlı, üretken, dinamik, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
GrafikerCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik-Tasarım süreçlerinde 2-5 yıl deneyimli, Freehand, Photoshop, Illustrator, InDesign programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Planlama yapabilen, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, verimli ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, dinamik, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Depolar Bölge Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lojistik Depolar Bölge YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lisans Mezunu,  Alanında 5 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-Kumluca Antalya Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-KumlucaCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Kalite Müdürlüğü'ne bağlı olarak Antalya depomuzda çalışacak, aşağıda yazılı niteliklere sahip olan Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aramaktayız. Tercihen üniversitelerin Meyve Sebze İşleme Teknolojisi, Gıda Teknolojisi  vb. bölümlerinden mezun,  Kumluca bölgesinde yaşayan  Seyahat engeli olmayan,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Mevzuat ve standartlara hakim,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.Çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Yönetici Adayı Adana, Adıyaman... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Market Yönetici AdayıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
- MYO veya Üniversite mezunu,- Tercihen ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ve bu sektör'de kariyer yapmak isteyen,- Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, - Analitik düşünebilen,- Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli,  - Ekip çalışmasına önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-Gebze Kocaeli Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Dönemsel Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-GebzeCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Kalite Müdürlüğü'ne bağlı olarak Gebze depomuzda çalışacak, aşağıda yazılı niteliklere sahip olan Dönemsel Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aramaktayız. Tercihen üniversitelerin Meyve Sebze İşleme Teknolojisi, Gıda Teknolojisi  vb. bölümlerinden mezun,  Seyahat engeli olmayan,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Mevzuat ve standartlara hakim,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.Çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Satınalma UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Direktörlüğü`nde görev alacak;   Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 2-5 yıl satınalma tecrübesi bulunan (tercihen hızlı tüketim ürünleri kategorilerinde) Ticari bakış açısına sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Titiz, takipçi ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
SAP FI Proje YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, SAP FI modülünde ve Perakende sektöründe 2-5 yıl iş tecrübesine sahip olan ve baştan sona en az 2 projede görev almış olan, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı