Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.carrefour.com.tr

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

- 8.000 çalışana sahiptir.

- Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.

Türkiye'nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere yaklaşık 250 mağaza ile faaliyet göstermektedir

- Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .

- 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.

- 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

 

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

 

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.

CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

 

 Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kumluca Depo Takım Lideri Antalya Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Kumluca Depo Takım LideriCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Minumum Önlisans-Lisans Mezunu, Alanında minumum 3 yıl tecrübeli, Disiplinli, dinamik ve dikkatli, Raporlama becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım ve Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Yatırım ve Kiralama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
·         Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, İşletme, İktisat, Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun,·         Perakende / mağazacılık alanlarında ve gayrimenkul değerleme / satış / kiralama konularında en az 4 yıl tecrübeli,·         İmar Mevzuatına hakim,·         Kira kontratı hazırlanmasında bilgi sahibi,·         Seyahat engeli olmayan, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Müzakere becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Meyve Sebze Kalite Güvence Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Meyve Sebze Kalite Güvence YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Global GAP, Iyi Tarım Uygulamaları konusunda bilgili ve tercihen bu alanlarda tecrübeli,·         Meyve sebze yetiştiriciliği veya kontrolü konusunda az 5 yıl tecrübeli,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Etkili iletişim kurabilen,·         Analiz ve raporlama yeteneği kuvvetli,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·         Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,·         MS Office programlarını aktif kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·         Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Veri Giriş Takım Lideri-Gebze Depo Kocaeli Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Depo Veri Giriş Takım Lideri-Gebze DepoCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Tercihan önlisans / Lisans Mezunu,  Alanında minumum 3 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,(SAP)  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ev Gereçleri Kategori Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Ev Gereçleri Kategori UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Gıda Dışı Kategori Direktörlüğü`nde görev alacak;  ·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         En az 2-5 yıl satınalma tecrübesi bulunan (tercihenzüccaciye ,ev gereçleri  ürünleri kategorilerinde)·         Ticari bakış açısına sahip,·         İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,·         Titiz, takipçi ve sonuç odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışEv Gereçleri  Satın alma Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Müdür Yardımcısı- Antalya ( Kumluca) Antalya Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Depo Müdür Yardımcısı- Antalya ( Kumluca)Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversite mezunu, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,Dikkatli ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı,etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,Ms office programlarını aktif olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,Erkek Adaylarda Askerlik hizmetini tamamlamış, İlgili pozisyonda minumum 3 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Makine MühendisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Alanında en az 5 yıl deneyimli,- Çok iyi derecede Fransızca ve/veya İngilizce bilen,- MS Office uygulamalarına hakim,- Seyahat engeli olmayan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Management Reporting Associate İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Management Reporting AssociateCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
•  University degree from reputable university, majored in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or a related field•  Experience at reputable companies  preferably  in  retail sector and/or  at one of Big 4 audit companies•  High sense of responsibility and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment•  Able to work within a dynamic environment  and correspond with flexible working hours•  Strong analytical skills ( able to clear link financial results  to business performance, drive risk and opportunities)•  Excellent problem solving and presentation skills•  Fluent in English both spoken and written•  In-depth  knowledge and understanding of  IFRS•  Excellent knowledge of MS office applications (particularly Excel and PowerPoint)•  No obligation of military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı