Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.carrefour.com.tr

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

- 8.000 çalışana sahiptir.

- Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.

Türkiye'nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere yaklaşık 250 mağaza ile faaliyet göstermektedir

- Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .

- 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.

- 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

 

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

 

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.

CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

 

 Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lojistik Maliyet Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lojistik Maliyet UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun Lojistik süreçlerinde en az 3-5 yıl iş tecrübesi olan, Müzakere tekniklerine hakim, Planlama, analitik düşünme, analiz ve koordinasyon becerilerine sahip, İstanbul’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Stok Planlama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Matematik, İstatistik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Stok Planlama konusunda 1-2 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısı, problem çözme yeteneklerine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, çözüm odaklı,Raporlama becerileri kuvvetli, Tempolu ve dinamik bir ortamda çalışabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Yönetici Adayı Adana, Adıyaman... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Market Yönetici AdayıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
- MYO veya Üniversite mezunu,- Tercihen ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ve bu sektör'de kariyer yapmak isteyen,- Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, - Analitik düşünebilen,- Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli,  - Ekip çalışmasına önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lojistik İş Geliştirme UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun Lojistik süreçlerinde en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Müzakere tekniklerine hakim, Planlama, analitik düşünme, analiz ve koordinasyon becerilerine sahip, İstanbul’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Süreç Geliştirme UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Matematik Mühendisliği ve diğer ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen süreç modelleme ve yönetim araçlarını kullanabilen, Tercihen süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma vb. projelerde en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Depolar Bölge Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lojistik Depolar Bölge YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lisans Mezunu,  Alanında 5 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
GrafikerCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik-Tasarım süreçlerinde 2-5 yıl deneyimli, Freehand, Photoshop, Illustrator, InDesign programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Planlama yapabilen, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, verimli ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, dinamik, disiplinli ve sorumluluk sahibi,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Antalya Market Yönetici Adayı Antalya Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Antalya Market Yönetici AdayıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
- MYO veya Üniversite mezunu,- Tercihen ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ve bu sektör'de kariyer yapmak isteyen,- Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, - Analitik düşünebilen,- Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli,  - Ekip çalışmasına önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı