Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.carrefour.com.tr

Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

- 8.000 çalışana sahiptir.

- Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.

Türkiye'nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere yaklaşık 250 mağaza ile faaliyet göstermektedir

- Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .

- 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.

- 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

 

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

 

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.

CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

 

 Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
En az lisans mezunu, Alanında2-5 yıl tecrübeli, SAP kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği kuvvetli, İnsan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede MS Office bilgisi olan.Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Raf Alanı Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Raf Alanı Planlama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
En az lisans mezunu, Alanında 6 yıl tecrübeli, Raf Alan Yönetim programları (örnek: Spaceman, vb.) kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Gıda perakendeciliği ürün dizilimi ve raf düzenleme mantığına hakim, Raporlama yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Planlama Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Stok Planlama YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Matematik, İstatistik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Stok Planlama konusunda 5 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısı, problem çözme yeteneklerine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, çözüm odaklı, Raporlama becerileri kuvvetli, Tempolu ve dinamik bir ortamda çalışabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Veri Giriş Görevlisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Dönemsel Veri Giriş GörevlisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lise mezunu veya Lisans mezun/öğrenci, Raporlama yeteneği kuvvetli, İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, Etkili iletişim kuran.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Mezun Yönetici Adayı Adana, Adıyaman... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Yeni Mezun Yönetici AdayıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Perakende alanında kariyer yapmayı hedefleyen- MYO veya Üniversite mezunu,- MS Office programlarına hakim,- Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek,- Analitik düşünebilen,- Müşteri odaklı,insan ilişkilerinde başarılı,iletişimi kuvvetli,- Askerliğini yapmış veya minimum 2 yıl tecilli- Ekip çalışmasına önem veren "Yeni Mezun Yönetici Adayları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Lojistik Raporlama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Satınalma UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Direktörlüğü`nde görev alacak;   Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 2-5 yıl satınalma tecrübesi bulunan (tercihen gıda dışı-spor ürünleri-seyahat ekipmanları-bisiklet kategorilerinde) Ticari bakış açısına sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Titiz, takipçi ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Satınalma Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
IT Proje YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, SAP FI modülünde ve Perakende sektöründe 2-5 yıl iş tecrübesine sahip olan ve baştan sona en az 2 projede görev almış olan, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Yönetici Adayı Adana, Adıyaman... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Market Yönetici AdayıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
- MYO veya Üniversite mezunu,- Tercihen ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ve bu sektör'de kariyer yapmak isteyen,- Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, - Analitik düşünebilen,- Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli,  - Ekip çalışmasına önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Stok Planlama UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Matematik, İstatistik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Stok Planlama konusunda 1-2 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısı, problem çözme yeteneklerine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, çözüm odaklı, Raporlama becerileri kuvvetli, Tempolu ve dinamik bir ortamda çalışabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye ve Rota Planlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Nakliye ve Rota Planlama YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
En az lisans mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen Ortec nakliye programı tecrübesi olan, Raporlama ve analiz yeteneği kuvvetli, İnsan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede MS Office bilgisi olan.Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Tekstil Satınalma UzmanıCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Direktörlüğü`nde görev alacak;   Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 2-5 yıl satınalma tecrübesi bulunan (tercihen tekstil ürünleri kategorilerinde) Ticari bakış açısına sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Titiz, takipçi ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTekstil Satınalma Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yaz Dönemi Stajyerleri İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Yaz Dönemi StajyerleriCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin 3. veya 4. sınıfları ile Meslek Yüksekokullarında okuyan, Profesyonel hayatta kendisini geliştirmek isteyen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli, öğrenmeye açık ve ekip çalışmasına yatkın, Staj zorunluluğu bulunan veya sigortası okul tarafından karşılanan. Üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz.Başvurular esnasında önyazı kısmına görev alınacak bölüm, lokasyon ve staj zorunluluğu bilgisinin yazılmasını rica ederiz. 
Stajyer        İlan Detayı
İnşaat ve Enerji Verimlilik Yöneticisi İstanbul(Asya) Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
İnşaat ve Enerji Verimlilik YöneticisiCarrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektonik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 3-5 yıl tecrübeli, Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularına hakim, MS Office uygulamalarına hâkim, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın,  İletişimi kuvvetli, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Tercihen Enver Sertifikasına sahip olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı