Son Arama SonuçlarıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Antalya sebze meyve halindeki şubesinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Sorumlusu aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, temsil yeteneği olan. Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ŞefiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunGenel muhasebe konusunda en az 5 yıl iş deneyimi bulunan. Sorumlu olduğu birimlere zamanında ve eksiksiz raporlama yapabilecek Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri eksiksiz hazırlayabilecek Mali mevzuat ve tek düzen hesap planına vakıf SAP, MS Office uygulamalarına hakim. Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Temsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Teknik Satın Alma UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun genel müdürlüğü bünyesi merkezi satınalma departmanında görevlendirilmek üzere  Teknik Satınalma Uzmanı  aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen mühendislik fakültelerinden mezun.Teknik malzeme, ekipman ve yardımcı malzeme satınalma deneyimi olan. Piyasa araştırması, fiyat analizi ve tedarik süreçlerinde aktif rol almış. İkna kabiliyeti yüksek, müzakere ve pazarlık yapabilme yeteneği gelişmiş. SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim. Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş. Sonuç ve çözüm odaklı çalışan, problem çözme yeteneği gelişmiş. Yoğun iş temposuna ve dinamik bir iş ortamına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin/Erdemli fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır.Tercihen en az lise mezunu, Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Talep Planlama UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin İstatistik, İşletme veya Mühendislik (Tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun.Planlama alanında en az 3 yıl tecrübeli. MS Ofis uygulamalarına hâkim, tercihen  SAP bilen. Veri tabanı yönetimi ve veri analizinde bilgi sahibi, Raporlama deneyimi ve disiplinine sahip, iletişimi kuvvetli. Verilerle çalışmayı seven, analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Amasya, Ankara... ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Amiri Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İdari İşler AmiriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin/Erdemli fabrikasında görevlendirilmek üzere  İdari İşler Amiri  aranmaktadır.İdari işler görevlerinde en az 5 yıl tecrübeli Fabrika veya üretim tesislerinde çevre düzenlemesi, bakım onarım konularında deneyimliYemek, ulaşım, temizlik, bina yönetimi  organizasyonu konularında daha önce sorumluluk üstlenmişYöneticilik vasıfları güçlü, personel yönetebilen, iş disiplini konusunda ilkeliOtoriter, takipçi, çözüm üretebilen, insiyatif kullanma becerisi olan. Koordinasyon becerisi gelişmiş, sorumluluk bilinci yüksek. MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında ‘’kendi güvenlik kadromuzda’’ görevlendirilmek üzereGüvenlik Görevlisi aranmaktadır.Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyonu olan. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Bakım Mühendisi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Teknik Bakım MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik&Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunFabrika ve yardımcı tesisler makina bakımı ve onarımı konusunda en az 5 yıl deneyimliİyi derecede İngilizce bilen. Problem çözebilme ve zaman yönetimi konusunda yetenekli Ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen. Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sistem UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bilgi Teknolojileri sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli.                     Vmware, Server, Storage, Switch, Firewall, konfigürasyonu ve desteği konusunda deneyim sahibi.TCP/IP, Network, LAN, WAN konularında bilgi sahibi, IDS / IPS cihazları kurulum ve yönetim süreçlerine hakim, İşletim sistemleri, network, barkod yazıcılar ve kablolama, PC donanım alanlarında bilgi sahibi.Tercihen SAP bilgisi olan. Teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini geliştirmeye açık. B sınıfı sürücü belgesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Çorum ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Sivas ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Sekreteri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üst Düzey Yönetici SekreteriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Üst Düzey Yönetici Sekreteri aranmaktadır.Üniversitelerin ön lisans veya tercihen lisans programlarından mezun Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün. Dikkatli, disiplinli ve iş takip yeteneği gelişmiş. Stres yönetimi konusunda başarı sağlayabilecek. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutabakat Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Mutabakat UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Mutabakat Uzmanı   aranmaktadır.En az ön lisans, tercihen lisans mezunu Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli. Cari hesap mutabakatları, tahsilat, alacak takibi yönetiminde tecrübeli. SAP bilen, iyi derecede Excel kullanabilen ve raporlama deneyimi olan. Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Dikkatli, titiz, düzenli çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip ve iş takibi yapabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satın Alma UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Piyasa araştırması, fiyat analizi ve tedarik süreçlerinde aktif rol almış. İkna kabiliyeti yüksek, müzakere ve pazarlık yapabilme yeteneği gelişmiş. Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş. Çözüm odaklı çalışan, problem çözme yeteneği gelişmiş. SAP kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim. Yoğun iş temposuna ve dinamik bir iş ortamına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU) Erzurum ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Erzurum sebze meyve halinde bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Sorumlusu aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, temsil yeteneği olan. Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Erzurum ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Erzurum sebze meyve halinde bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir Fabrikasında ‘’kendi güvenlik kadromuzda’’ görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyonu olan. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Mühendisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Ziraat MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Yaş meyve sebze sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin Antalya Fabrikasında Kalite Güvence Departmanında görevlendirilmek üzereZiraat Mühendisi  arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun. Yaş meyve sebze sektöründe deneyimi bulunan. Ürün Giriş Kalite Kontrol, Üretim Kalite Kontrol ve Çıkış Kalite kontrol süreçlerini yönetebilecek.Araştırma geliştirmeye açık, kendini güncelleyebilen. Sorumluluk sahibi, özverili bir çalışma prensibi bulunan Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış AsistanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin lisans düzeyindeki ilgili bölümlerinden mezun. Satış destek, satış operasyon veya raporlama departmanlarında deneyimi olan. SAP bilen, MS Office programlarını özellikle Excell’i ileri düzeyde kullanabilen.Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş. Raporlama ve analiz becerilerine sahip Sonuç odaklı, iş takip yeteneği olan ve iş disiplinine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik AmiriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız)En az lise tercihen MYO mezunu Güvenlik konusunda 5188 sayılı Kanuna hakim, Kurumlarla olan resmi yazışmaları ve işlemleri yürütebilecek. Tercihen TSK veya Emniyet kurumlarından emekli/ayrılmış. Risk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimli Kontrol ve takip yeteneği güçlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi İş takibi ve koordinasyon yetenekleri güçlü. Şirketimizi temsil edebilecek, iletişimi ve vizyonu düzgün. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Konya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Konya sebze meyve halinde bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya sebze meyve halinde bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kantar Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İç Kantar ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere İç Kantar Elemanı aranmaktadır.Tercihen en az lise mezunu. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı prensip edinen. Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Uzmanı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Bilgi İşlem Destek UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Fabrikasında görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Destek Uzmanı  aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bilgi Teknolojileri sektöründe en az 3 yıl deneyimi bulunan.                    Modem, Access Point, Switch, Güvenlik Kamerası ve IP telefon konfigürasyonu ve desteği konusunda deneyim sahibi.TCP/IP, Network, LAN, WAN konularında bilgi sahibi, Microsoft Windows İşletim sistemleri, Active Directory, network ve kablolama, PC donanım alanlarında bilgi sahibi.Tercihen SAP bilgisi olan. Teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini geliştirmeye açık. Vizyon ve mesleki bilgi becerisini şirketimizin gelişmesine aktaracak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikerleri  aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Taze meyve sebze sektöründe deneyimi bulunan Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı (Hal Satış Elemanı) Konya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Elemanı (Hal Satış Elemanı)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Konya sebze meyve halinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Elemanı  aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. Temsil yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi düzgün Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı