Son Arama SonuçlarıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Temizlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlük Ofisinin temizlik hizmetlerinde görevlendirilmek üzereTemizlik Görevlisi  alınacaktır.Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış. İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı. Sorumlu olduğu alanlarda düzeni ve temizliği sağlayabilecek Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek. Kişisel bakımına dikkat eden. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Antalya sebze meyve halinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Sorumlusu aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, temsil yeteneği olan. Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Tır Şoförleri alınacaktır.Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Sorumlusu aranmaktadır. En az Lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu. Sevkiyat operasyon süreçlerine hakim. Vardiyasında ekip yönetme, sorumluluk alma ve problem çözme becerisine sahip.Liderlik, planlama, sorun çözme ve raporlama yetkinlikleri gelişmiş. Vardiyalı ve gece çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek. Takipçi ve sonuç odaklı çalışan. MS Office uygulamalarını kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ŞefiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunGenel muhasebe konusunda en az 5 yıl iş deneyimi bulunan. Sorumlu olduğu birimlere zamanında ve eksiksiz raporlama yapabilecek Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri eksiksiz hazırlayabilecek Mali mevzuat ve tek düzen hesap planına vakıf SAP, MS Office uygulamalarına hakim. Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Temsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Puantaj Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İnsan Kaynakları Puantaj ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Puantaj Elemanı alınacaktır.Personel puantaj işlemleri ve özlük işlemlerinde deneyimli. Puantaj alma, işçi hesapları tutma ve takip etme konusunda tecrübeli. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda bilgili ve duyarlı, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen. İletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı. Yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Yönetici AsistanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Üniversitelerin en az ön lisans veya tercihen lisans programlarından mezun Yönetici Asistanlığı pozisyonunda deneyimli. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün. Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünümüne önem veren Zaman yönetimi konusunda duyarlı ve başarılı. Stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikeri aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Taze meyve sebsze sektöründe deneyimi bulunan Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikerleri aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Taze meyve sebsze sektöründe deneyimi bulunan Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Elemanları alınacaktır.Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli Ürün yükleme ve boşaltma işlemlerini yapabilecek. Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Tır Şoförleri alınacaktır.Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı