Kozyatağı Central Hospital 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


http://www.centralhospital.com

Kozyatağı Central Hospital
Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hastanemizde yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 2.000-2.500 aralığında gerçekleşen doğum sayısı ile yıllık misafir trafiği 500.000’in üzerindedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: centralhospital.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 14.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):


Sosyal ve Yan Haklar
Kreş
Lojman
YemekhaneKozyatağı Central Hospital İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU ( ENGELLİ ) İstanbul(Asya) Central Hospital
GENEL BAŞVURU ( ENGELLİ )Central Hospital
Kozyatağı Central Hospital engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.En az lise mezunu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Kadın / Erkek Adayların,İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek durumda olmaları,Sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini açık olarak belirtmeleri,Uzmanlık alanlarını, hangi işlerde çalışabileceklerini, varsa geçmiş iş deneyimlerini ayrıntılı olarak belirtmeleri önemle rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NÖBETÇİ RADYOLOJİ UZMANI İstanbul(Asya) Central Hospital
NÖBETÇİ RADYOLOJİ UZMANICentral Hospital
İstanbul Özel Kozyatağı Central Hospital’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, İnsan ilişkileri ve İletişim becerileri güçlü, güler yüzlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Nöbet sistemiyle çalışabilen, Nöbetçi Radyoloji Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖBETÇİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Central Hospital
NÖBETÇİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANICentral Hospital
İstanbul Özel Kozyatağı Central Hospital’da görevlendirilmek üzere;Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış,Kendi kadrosuyla çalışabilecek (Yönetmelik geçici maddelerince kendi imkanı bulunan veya 60 yaş üstü veya kadrosuzluk hakkı bulunan)Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü,Güler yüzlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,Yeni doğan yoğun bakım tecrübesi olan, Nöbetçi “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL SORUMLUSU İstanbul(Asya) Central Hospital
BİYOMEDİKAL SORUMLUSUCentral Hospital
Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri / Teknisyenliği  veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Biyomedikal cihazların bakımı ve onarımında tecrübeli,Tercihen en az 2 yıl hastane deneyimine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Çözüm odaklı, Branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"Biyomedikal Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kafeterya Görevlisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Kafeterya GörevlisiCentral Hospital
Hastanemiz kafeteryasında çalıştırılmak üzere;18-30 yaş arasıEn az lise mezunu,Benzer bir iş tecrübesi olan ,Kişisel bakımına özen gösteren,İnsan ilişkileri iyi kendisiyle barışık ,çevresiyle uyumlu,Ekip çalışmasına yatkın,Mesai ve ulaşım problemi olmayan,Yoğun iş temposunda çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞARET DİLİNİ BİLEN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Asya) Central Hospital
İŞARET DİLİNİ BİLEN HASTA DANIŞMANICentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere,•          En az lise, tercihen üniversite mezunu,•          Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli,•          Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,•          Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,•          Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,•          Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,•          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.İŞARET DİLİNİ BİLEN kaden / erkek hasta danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Central Hospital
Hasta DanışmanıCentral Hospital
Tercihen lisans mezunu, Tercihen alanında deneyime sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,Dış görünüşüne önem veren ve güleryüzlü,Ekip çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Hasta Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Tıp Teknisyeni İstanbul(Asya) Central Hospital
Acil Tıp TeknisyeniCentral Hospital
Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Üniversitelerin  Paramedik veya Sağlık Meslek Liselerinin Acil tıp teknisyenliği bölümlerinden mezun, *Alanında en az 2 yıl tecrübeli, *İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık, *Ekip çalışmasına yatkın, *Hasta memnuniyetine önem veren, *Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, *Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Vardiyalı sistemde, tam zamanlı çalışabilecek, takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İstanbul(Asya) Central Hospital
KBB (Kulak Burun Boğaz) UzmanıCentral Hospital
Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim gücü kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Gece Hasta Kayıt YetkilisiCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere,·Lise veya MYO mezunu·Daha önce hastanede benzer görevde en az 1 yıl deneyimli·Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek·İnsan ilişkileri kuvvetli·Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·Güler yüzlü, Pozitif·Takım çalışmasına önem veren·Anadolu yakasında ikamet eden,Gece Hasta Kayıt Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Personeli İstanbul(Asya) Central Hospital
Temizlik PersoneliCentral Hospital
·         Hastane tecrübesi olan,·         Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Anadolu Yakası'nda ikamet eden.Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Temizlik Personeli" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Porter (Taşıma Personeli) İstanbul(Asya) Central Hospital
Porter (Taşıma Personeli)Central Hospital
İnsan İlişkileri Kuvvetli, Takım Çalışmasına Önem Veren, Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, En az lise mezunu, Taşıma, teslimat görevlerini yapabilecek,Askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Central Hospital
HemşireCentral Hospital
·Sağlık Meslek Lisesi veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümü'nden mezun,·Alanında deneyimli,·Vardiyalı sistemde çalışabilecek,·Ekip çalışmasına yatkın,·İletişim becerisi gelişmiş.Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Hemşire" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Asya) Central Hospital
Aşçı YardımcısıCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Tercihen aşçılık bölümlerinden mezun Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Güler yüzlü,dinamik, iletişimi güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  “ Aşçı Yardımcısı ” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiCentral Hospital
Lise veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl YYBÜ deneyimli, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, Vardiyalı olarak görev yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi / Cilacı İstanbul(Asya) Central Hospital
Temizlik Görevlisi / CilacıCentral Hospital
İstanbul Özel Kozyatağı Central Hospital’da görevlendirilmek üzere; Otel veya hastane tecrübesi olan, Zemin cilası uygulaması (pvc, mermer, merdiven)yapabilen, 22:00-07:00 saatleri arasında çalışabilecek, 45 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Asya) Central Hospital
GarsonCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış Konusunda  tecrübeli, Hijyen kuralları konusunda bilgili, Dış görünümüne özen gösteren, Güleryüzlü, enerjik, pratik, Erkek adaylar için; Askerliğini yapmış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden. “Garson” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Genel Yoğun Bakım HemşiresiCentral Hospital
·Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu,·En az 1 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimi olan,·Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·Eğitim ve gelişime açık,·Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan,·Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli,·Ekip çalışmasına uyumlu,   NOT: Bayan çalışanlarımız için lojman imkanımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER İstanbul(Asya) Central Hospital
TIBBİ SEKRETERCentral Hospital
Sağlık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, MS Office programlarını kullanabilen, klavyesi hızlı, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Teknikeri İstanbul(Asya) Central Hospital
Ameliyathane TeknikeriCentral Hospital
Ameliyathane Hizmetleri bölümünden mezun, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Central Hospital
AMELİYATHANE HEMŞİRESİCentral Hospital
Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Meslek Yüksekokulu, Sağlık Meslek Lisesi mezunu,En az 2 yıl tecrübeli, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Teknikeri İstanbul(Asya) Central Hospital
Radyoloji TeknikeriCentral Hospital
İstanbul Özel Kozyatağı Central Hospital’da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Mamografi,  Kemik Dansitometre, Panoramik Röntgen cihazlarını kullanabilen, BT tecrübesi olan,Hasta memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Nöbetlere kalabilecek Radyoloji Teknikeri / Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nöroloji Uzmanı İstanbul(Asya) Central Hospital
Nöroloji UzmanıCentral Hospital
Kozyatağı Central Hospital'da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kadrosuzluk nedeniyle TSK’dan emekli olan, 60 yaşını dolduran ya da Özel Hastaneler Yönetmeliğince geçici kadro hakkı bulunan,Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Bilgi ve iletişim becerisi yüksek, Hasta memnuniyetine önem veren, Nöroloji Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Çağrı Merkezi YetkilisiCentral Hospital
·Sağlık Sektöründe Çağrı Merkezi deneyimi olan,·Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·Problem çözme becerisi gelişmiş,·Teknolojik ürünlerle ilgili teknik bilgiye sahip,· Tercihen bayan "Çağrı Merkezi Yetkilisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Sekreteri İstanbul(Asya) Central Hospital
Kat SekreteriCentral Hospital
Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü MezunuHasta dosyalarını düzenleyecek,Orderların girilip epikrizlerin kontrolünü sağlayacak,Hasta ve yakınlarını bilgilendirecekAnadolu yakasında ikamet edenSigara kullanmayanİş disiplini olanEkip çalışmasına yatkınPrezentableBayanKat Sekreteri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Hasta Kayıt YetkilisiCentral Hospital
·Lise veya MYO mezunu,·Daha önce hastanede benzer görevde en az 1 yıl deneyimli,·Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·İnsan ilişkileri kuvvetli,·Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·Güler yüzlü, pozitif,·Takım çalışmasına önem veren,·Anadolu Yakası'nda ikamet eden.Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Hasta Kayıt Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe İstanbul(Asya) Central Hospital
EbeCentral Hospital
·Hemşirelik yüksek okulu veya sağlık meslek lisesi  Ebelik bölümü mezunu,·Minimum 1 yıl özel hastanede Ebelik tecrübesi olan,·İletişim yeteneği yüksek,·Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden·Ekip çalışmasına yatkın·Güler yüzlü, iletişim becerisi kuvvetli. Not: Hemşirelerimiz için lojmanımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bebek Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Bebek HemşiresiCentral Hospital
Lise veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümleri'nden mezun,Tercihen en az 1 yıl bebek odası  deneyimli,Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, Vardiyalı olarak çalışabilecek. Sigara kullanmayan Hastanemizde çalışmak üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİŞ HEKİMİ ASİSTANI İstanbul(Asya) Central Hospital
DİŞ HEKİMİ ASİSTANICentral Hospital
Kozyatağı Central Hospital bünyesinde görevlendirilmek üzere;Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun, Diş hekimi asistanlığında deneyim sahibi,  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,  Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, Anadolu yakasında ikamet eden, “Diş Hekimi Asistanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı