Kozyatağı Central Hospital 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


http://www.centralhospital.com

Kozyatağı Central Hospital
Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hastanemizde yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 2.000-2.500 aralığında gerçekleşen doğum sayısı ile yıllık misafir trafiği 500.000’in üzerindedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: centralhospital.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 14.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):


Sosyal ve Yan Haklar
Kreş
Lojman
YemekhaneKozyatağı Central Hospital İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU ( ENGELLİ ) İstanbul(Asya) Central Hospital
GENEL BAŞVURU ( ENGELLİ )Central Hospital
Kozyatağı Central Hospital engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.En az lise mezunu İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Kadın / Erkek Adayların,İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek durumda olmaları,Sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini açık olarak belirtmeleri,Uzmanlık alanlarını, hangi işlerde çalışabileceklerini, varsa geçmiş iş deneyimlerini ayrıntılı olarak belirtmeleri önemle rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kafeterya Görevlisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Kafeterya GörevlisiCentral Hospital
Hastanemiz kafeteryasında çalıştırılmak üzere;18-30 yaş arasıEn az lise mezunu,Benzer bir iş tecrübesi olan ,Kişisel bakımına özen gösteren,İnsan ilişkileri iyi kendisiyle barışık ,çevresiyle uyumlu,Ekip çalışmasına yatkın,Mesai ve ulaşım problemi olmayan,Yoğun iş temposunda çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Central Hospital
Hasta DanışmanıCentral Hospital
Tercihen lisans mezunu, Tercihen alanında deneyime sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Dış görünüşüne önem veren ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Hasta Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KASİYER İstanbul(Asya) Central Hospital
KASİYERCentral Hospital
20-40 yaşları arası, En az lise mezunu, Yazar kasa ve pos cihazı konusunda deneyimli, Ön muhasebe bilgisi olan, Kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik yönü kuvvetli, dikkatli çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı / Yarı Zamanlı İstanbul(Asya) Central Hospital
Hasta Danışmanı / Yarı ZamanlıCentral Hospital
Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Kadın.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ORTOPEDİ VE TRAMVATOLOJİ UZMANI İstanbul(Asya) Central Hospital
ORTOPEDİ VE TRAMVATOLOJİ UZMANICentral Hospital
Özel Kozyatağı Central hospital'de görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.Ortopedi ve Travmatoloji branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İstanbul(Asya) Central Hospital
KBB (Kulak Burun Boğaz) UzmanıCentral Hospital
Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim gücü kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Porter (Taşıma Personeli) İstanbul(Asya) Central Hospital
Porter (Taşıma Personeli)Central Hospital
İnsan İlişkileri Kuvvetli, Takım Çalışmasına Önem Veren, Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, En az lise mezunu, Taşıma, teslimat görevlerini yapabilecek,Askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Central Hospital
HemşireCentral Hospital
·Sağlık Meslek Lisesi veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümü'nden mezun,·Alanında deneyimli,·Vardiyalı sistemde çalışabilecek,·Ekip çalışmasına yatkın,·İletişim becerisi gelişmiş.Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Hemşire" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Gece Hasta Kayıt YetkilisiCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere,·Lise veya MYO mezunu·Daha önce hastanede benzer görevde en az 1 yıl deneyimli·Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek·İnsan ilişkileri kuvvetli·Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·Güler yüzlü, Pozitif·Takım çalışmasına önem veren·Anadolu yakasında ikamet eden,Gece Hasta Kayıt Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Asya) Central Hospital
Aşçı YardımcısıCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Tercihen aşçılık bölümlerinden mezun Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Güler yüzlü,dinamik, iletişimi güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  “ Aşçı Yardımcısı ” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Personeli İstanbul(Asya) Central Hospital
Temizlik PersoneliCentral Hospital
·         Hastane tecrübesi olan,·         Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Anadolu Yakası'nda ikamet eden.Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Temizlik Personeli" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Central Hospital
Satış Pazarlama UzmanıCentral Hospital
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yaratıcı, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi ve dinamik, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, Temsil yeteneği güçlü ve güler yüzlü Dış görünümüne özen gösteren, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiCentral Hospital
Lise veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden mezun, Tercihen en az 1 yıl YYBÜ deneyimli, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, Vardiyalı olarak görev yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Asya) Central Hospital
GarsonCentral Hospital
Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış Konusunda  tecrübeli, Hijyen kuralları konusunda bilgili, Dış görünümüne özen gösteren, Güleryüzlü, enerjik, pratik, Erkek adaylar için; Askerliğini yapmış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden. “Garson” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi / Cilacı İstanbul(Asya) Central Hospital
Temizlik Görevlisi / CilacıCentral Hospital
İstanbul Özel Kozyatağı Central Hospital’da görevlendirilmek üzere; Otel veya hastane tecrübesi olan, Zemin cilası uygulaması (pvc, mermer, merdiven)yapabilen, 22:00-07:00 saatleri arasında çalışabilecek, 45 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Genel Yoğun Bakım HemşiresiCentral Hospital
·Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu,·En az 1 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimi olan,·Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·Eğitim ve gelişime açık,·Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan,·Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli,·Ekip çalışmasına uyumlu,   NOT: Bayan çalışanlarımız için lojman imkanımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Central Hospital
AMELİYATHANE HEMŞİRESİCentral Hospital
Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Meslek Yüksekokulu, Sağlık Meslek Lisesi mezunu,En az 2 yıl tecrübeli, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Asya) Central Hospital
Hasta Kayıt YetkilisiCentral Hospital
·Lise veya MYO mezunu,·Daha önce hastanede benzer görevde en az 1 yıl deneyimli,·Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·İnsan ilişkileri kuvvetli,·Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·Güler yüzlü, pozitif,·Takım çalışmasına önem veren,·Anadolu Yakası'nda ikamet eden.Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Hasta Kayıt Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Sekreteri İstanbul(Asya) Central Hospital
Kat SekreteriCentral Hospital
Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü MezunuHasta dosyalarını düzenleyecek,Orderların girilip epikrizlerin kontrolünü sağlayacak,Hasta ve yakınlarını bilgilendirecekAnadolu yakasında ikamet edenSigara kullanmayanİş disiplini olanEkip çalışmasına yatkınPrezentableBayanKat Sekreteri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe İstanbul(Asya) Central Hospital
EbeCentral Hospital
·Hemşirelik yüksek okulu veya sağlık meslek lisesi  Ebelik bölümü mezunu,·Minimum 1 yıl özel hastanede Ebelik tecrübesi olan,·İletişim yeteneği yüksek,·Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden·Ekip çalışmasına yatkın·Güler yüzlü, iletişim becerisi kuvvetli. Not: Hemşirelerimiz için lojmanımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bebek Hemşiresi İstanbul(Asya) Central Hospital
Bebek HemşiresiCentral Hospital
Lise veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümleri'nden mezun, Tercihen en az 1 yıl bebek odası  deneyimli, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, Vardiyalı olarak çalışabilecek. Sigara kullanmayan Hastanemizde çalışmak üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENFEKSİYON HAST. VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANI İstanbul(Asya) Central Hospital
ENFEKSİYON HAST. VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANICentral Hospital
Özel Kozyatağı Central Hospital Bünyesinde görevlendirilmek üzere ' Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı' aramaktayız.Mesleği ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Bilimsel gelişmeleri takip eden, öğrenmeye açık, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Central Hospital
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıCentral Hospital
Lisans ve/veya Ön Lisans mezunu, Personel işlemleri ve bordro süreçlerinde en az 4yıl tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim,Bordro, İş Kanunu, SGK ve Gelir Vergisi mevzuatlarına hakim, MS Office uygulamalarına ileri derecede,  Netsis programını iyi derecede kullanabilen,Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde başarılı,   Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Güneşli'de çalışabilecek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı