Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


http://www.cosb.org.tr

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
 

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi; Çerkezköy ve Kapaklı ilçeleri olmak üzere iki belediye sınırı içerisinde kalan yaklaşık 1234 ha alanı ile Türkiye'nin en büyük ve en köklü sanayi bölgelerinden biridir.

İstanbul'a yakınlığı ve geniş ulaşım olanakları nedeniyle Bölgemiz, İstanbul sanayisinin gelişme alanı olma özelliği taşımaktadır.

Bölge dahilinde toplam 323 büyük sanayi parseli bulunmakta olup, bu parsellerden 284'ü üretim, inşaat ve proje aşamasındadır. Bu tesislerden 35'i yabancı yatırımcılara aittir. Bunun dışında küçük sanayi sitesinde 39 adet küçük (3.000 m2 altında) parsel bulunmakta olup, bu parsellerden 29'u üretim, inşaat ve proje aşamasındadır.

Çeşitli ölçeklerdeki bu firmalarımızda yaklaşık 70.000 kişi istihdam edilmektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.cosb.org.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak Yardımı

Diğer: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Teknisyeni Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Mekanik Bakım TeknisyeniÇerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İdari İşler Müdürlüğü bünyesinde;Yönetim binası, konferans salonu, sosyal tesisler vb. binalarda görevlendirilmek üzere;- Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu makine, tesisat teknolojisi vb. bölümlerinden mezun, - Alanında en az 3 yıl deneyimli, - MS Office programlarını kullanabilen,- 40 yaşını aşmamış,- B sınıfı sürücü belgesine sahip, (aktif sürücü)- Askerlik görevini tamamlamış,- Çerkezköy veya Kapaklı'da ikamet eden / edebilecek olanMekanik Bakım Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Elektrik TeknisyeniÇerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Elektrik Şefliği bünyesinde görevlendirilmek üzere, takım çalışmasına yatkın, iletişim ve raporlama becerileri güçlü, EKAT belgesine sahip Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Elektrik MühendisiÇerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Elektrik Şefliği bünyesinde görevlendirilmek üzere,- Elektrik dağıtım sisteminin işletilmesi ve bakımlarının yaptırılmasında görev alacak,- Elektrik Şefliği araştırma, raporlama ve kayıt işlemlerini yürütecek,- Yüksek gerilim proje kontrolleri ve geçici kabul işlemlerinde görev alacak,- Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, iletişim ve raporlama becerileri güçlü,Elektrik Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı