Çilek Odası 

Şirket BilgileriÇİLEK ODASI
 

Kurulduğu 1995 yılından itibaren tüm dünya bebeklerinin, çocuklarının ve gençlerinin  ihtiyaçlarını, duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak, onların hayal güçlerini zenginleştirecek konsept odalar ve ürünler tasarlayan Çilek, koleksiyonlarını her birinin farklı kişiliklere sahip olması 0-24 yaş aralığında her bir çocuğun ve gencin kendisine özgü dünya yaratmasını sağlıyor.

Her anlamda fark yaratmayı amaçlayan Çilek’in, kendi bünyesinde çalışan Tasarım Stüdyosu, sürekli değişen ihtiyaçları belirlemek ve yanıt vermek için farklı çözümler üretmektedir. Endüstriyel üretim yapmakla birlikte farklı yaşam tarzlarına, ihtiyaç ve beklentilerine sahip çocukların ve gençlerin kendilerinden bir şeyler bulabilecekleri, her biri iyi tanımlanmış konsepti olan odalar tasarlayan Çilek, yeni aksesuar tasarımlarıyla da koleksiyonlarındaki kişilikleri yansıtarak atmosferi bütünlemektedir.

Türkiye’yi “Genç Odası” kavramı ile tanıştıran, ilk defa farklı yaş, cinsiyet, beğeni ve yaşam tarzlarına yönelik özel tasarımlı konsept ürünler sunan Çilek sadece bebek-çocuk ve genç odasında uzmanlaşarak bu alanda Türkiye’nin  ilk ve en önemli ihtisas markası olarak emin adımlarla ilerleyen Çilek, yurtdışında ise, özgün tasarımları ve fikirleri ile lider olurken sektörde yarattığı yeni açılımlar da otoriteler tarafından takdir edilmiştir.

Çilek markası, tüm dünya çocuklarının gelişim dönemlerini fizyolojik ve sosyolojik açıdan sağlıklı ve güvenli şekilde geçirmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için tasarım çalışmalarını dinamik ve titiz bir şekilde sürdürmektedir. Çilek ürünleri “ Bavyera Eyalet Meslek Kuruluşu” na yaptırılan testler sonucunda LGA tarafından verilen ve uluslararası geçerliliği olan GS (Geprüfte Sicherheit-Çocuk Güvenliği) sertifikasıyla sağlıklı gelişime katkıda bulunan ergonomik, üst düzey teknolojinin ve kaliteli malzemenin kullanıldığı ve detay çözümleriyle kullanıcısına rahatsızlık vermeyecek olan güvenlik standartlarına uyulduğunun belgesidir.

Ürünlerini yurt dışında o ülkenin ünlü markaları vasıtasıyla tüketicileriyle buluşturması Çilek’in vizyonu olan dünyanın bütün şehirlerindeki müşterileriyle ürünlerini buluşturma hedefini başarıyla gerçekleştirdiğinin göstergesidir. Çilek bayilik sistemini yurt içinde sektöründe ilk uygulayan firma olarak ve yurt dışında da bu sistemle Master Franchise vererek konusunda liderliğini sürdürmektedir. Çilek’in bugün Almanya, Mısır, Belçika, Hollanda, Londra, Yunanistan, Tunus, İran başta olmak üzere 51 Çilek Mağazası bulunmaktadır. Çilek ayrıca Nisan 2007’de Japonya Tokyo’da ilk defa bir Türk markası adı altında bir Türk Mağazası olarak Çilek Mağazasının açılışını yapmıştır. Yurt içinde ise toplam 86 Çilek Mağazası bulunmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla, geleceğimiz olan bebek, çocuk ve gençlerin sağlıklı gelişimine katkılar sağlayacak ürünler tasarlamayı ve Türk tasarımlarını tüm dünyaya taşımayı kendine hedef olarak seçmiş olan Çilek, toplam 33.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikasında özel olarak tasarlanan ve üst düzey teknoloji standartlarında üretilen Çilek ürünleri   5 yıl gerçek garantiye sahip olup, tüm dünyada 1 Milyon’dan fazla çocuk ve gencin odasında yer almaktadır.  

www.cilek.com.tr 

 


Çilek Odası İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net