Çilek Odası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


İK POLİTİKAMIZ
Önceliği; üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan genç, dinamik ve katılımcı bireylerle bir ekip oluşturmak olan Çilek, en değerli varlığının insan kaynakları olduğuna inanmaktadır. Çilek’in başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Çilek bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkı sağlar.
 
PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİMİZ
Çilek hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunan takımlar ve bireyler ödüllendirilir; hedeflere ulaşırken eğitim ve gelişim gereksinimleri belirlenir.
 
 
NEDEN ÇİLEK?
Çilek bundan tam 20 yıl önce,  %100 aile şirketi olarak Türkiye’de kuruldu.
Biz yalnızca bebek, çocuk ve gençler için odalar tasarlıyor, üretiyor ve tüm dünyada satış ağını oluşturuyoruz. Yaş aralığının net olarak belirlenmesi bize işimizde mükemmel şekilde uzmanlaşma imkanı sağladı.
Çilek, bugün 5 kıtada,66 ülkede 444 satış noktasına 2.000 çalışana, 60.000 m2 satış alanına sahiptir. Gelecek 5 yıl içinde satış noktası sayımızı 444‘ten  1.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için gerekli çalışmalarımızı dört bir yandan sürdürüyoruz.
Kurumumuzda; Çilek’in gelişimine uzun yıllar katkıda bulunan ve önemli tecrübelerle sahip çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra, son yıllarda ekibe katılan birbirinden değerli kişilerin, Çilek’in her yönü ile gelişmesi için büyük bir fırsat  olduğunu düşünüyoruz. Belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmamız şimdi sizlerle çok daha hızlı ve kolay olacak.
Kuruluştan  bu günlere dek sayısız başarılarımıza katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza ve emeği geçen değerli danışman ve eğitimcilerimize içten teşekkürlerimizi sunarız.
 
İŞE ALIM PRENSİPLERİMİZ
Çilek’in temel yetkinliklerine, temel değerlerine ve kurum kültürüne uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek kişileri, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam eder. Çilek ailesinin bir üyesi olmak için, müracaatınızı mevcut uygun pozisyonlarımızın yayınlandığı İş İmkanları sayfamızı ziyaret ederek veya CV’nizi ik@cilek.com adresine göndererek yapabilirsiniz.
 
ÇİLEK AKADEMİ
Gelişim için en değerli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan ve bu alanda yatırımı sürekli büyütme felsefesiyle hareket eden Çilek, çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmek üzere düzenli eğitimler vermektedir. Bu amaçla 2009 yılında kurulan Çilek Akademi ile çalışanların gelişimini desteklenmekte ve geleceğe hazırlamaktadır. Akademi’de işe yeni başlayan personelin oryantasyon eğitiminden eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesine, bu eğitimlerin planlanmasından gerçekleştirilmesine, değerlendirilmesi ve kayıt altına alınmasına kadar birçok faaliyeti bünyesinde gerçekleştirmektedir.
 
STAJ İMKANLARI
Çilek olarak lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile onların gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlıyoruz. Mevcut stajyerlerimizle şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. Kurumumuzda sadece resmi stajlar kabul edilmektedir; isteğe bağlı stajyer kabul edilmemektedir. Staj başvuruları ik@cilek.com adresine CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu gönderilerek yapılmaktadır. Stajlar yaz ve kış olmak üzere iki dönemde yapılır.
Aşağıda belirtilen kriterlere göre stajyerler seçilir;
·         Öğrencinin en az 2.sınıfı (MYO için 1. sınıf) bitirmiş olması
·         Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile ilgili olması
·         Öğrencinin başarı düzeyi
Adaylara 20 – 31 Mayıs tarihleri arasında staja kabul edilip edilmediği bilgisi verilir. Yaz dönemi stajı Haziran – Eylül ayları arasında yapılır.
 
Kış Dönemi (Lise Stajyerleri)
Lise staj başvuruları 01-31 Temmuz tarihleri arasındaik@cilek.com adresine CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu gönderilerek yapılır. Adaylara 15 Ağustos tarihinde staja kabul edilip edilmediği bilgisi verilir. Kış dönemi stajı, okul dönemi olan Eylül – Haziran ayları arasında yapılır.
Yaz Dönemi (MYO/Üniversite) Stajları
Yaz dönemi (Meslek Yüksek Okulu / Üniversite Stajyerleri) Meslek Yüksek Okulu / Üniversite staj başvuruları 01 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında, ik@cilek.com adresinden alınmaktadır.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar

Firma web sitesi: www.cilek.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Çilek Odası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Talep Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Çilek Odası
Talep Planlama SorumlusuÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek A.Ş., İstanbul Genel Müdürlükte görevlendirilmek üzere  Talep Planlama Sorumlusu  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. 2-3 yıllık iş tecrübesine sahip olmak, Üniversite mezunu olmak, (Tercihen Mühendislik, Matematik, İşletme, Ekonomi bölümlerinde mezun) MS Office programlarını mükemmel derecede kullanabiliyor olmak, İngilizce konuşma ve yazma yeteneklerine mükemmel düzeyde sahip olmak, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Bölge Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Çilek Odası
Satış Bölge YöneticisiÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş., İstanbul’da  görevlendirilmek üzere Satış Bölge Yöneticileri aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Tercihen üniversite mezunu, En az 3 yıl toptan ve/veya perakende satış tecrübesi (beyaz eşya, mobilya tercih sebebi) Analitik düşünebilen insan ilişkileri güçlü, prezentabl, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, marka temsil gücü yüksek, Doğru hedeflerle çalışabilen, sonuç odaklı, yöneticileri ile koordineli çalışabilen, Satış yeteneği olan, görünümüne önem gösteren, MS Office programlarına hakim,, B sınıfı ehliyeti olan, 33 yaş ve altı adaylar tercih sebebi olacaktır, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yalın Ofis Sorumlusu Bursa Çilek Odası
Yalın Ofis SorumlusuÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş. İnegöl  AR-GE Merkezinde  görevlendirilmek  Yalın Ofis Sorumlusu  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, (Tercihen Endüstri Mühedisliği) Yalın ofis uygulamaları ve 5S konularında asgari 5 yıl tecrübe, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Araştırma ve geliştirme becerisi gelişmiş, veri analizi, raporlama ve dokümantasyon konularında yüksek beceri sahibi olmak. Proaktif ve problem çözme becerisine sahip olmak. İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bursa Çilek Odası
İnsan Kaynakları UzmanıÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş., İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere  İnsan Kaynakları Uzmanı   aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversite mezunu olmak, Tercihen İnsan Kaynakları süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli olmak, Enerjik ve hevesli, çevresinden ilham alan, gerçekten öğrenmeyi isteyen, işi başlatan, sürükleyen, takip eden, Tercihen İnegöl’de ikamet eden, Tercihen ileri düzeyde Ms Office program bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Çilek Odası
Grafik Tasarım UzmanıÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş., İstanbul  Pazarlama Departmanında görevlendirilmek  üzere Grafik Tasarım Uzmanı  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Grafik Tasarım alanında lisans mezunu olmak, Temel seviyede matbaacılık ve baskı bilgisine sahip olmak, Photoshop ve Illustrator programlarına hakim olmak, En az 1 yıl ajans tecrübesi sahibi olmak , Tercihen temel web tasarımı html bilgisine sahip olmak, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, detaylara önem veren, disiplinli ve prezantabl kişilik özelliklerine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
3D Modelleme Render Uzmanı İstanbul(Avr.) Çilek Odası
3D Modelleme Render UzmanıÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş., İstanbul Genel Müdürlük Tasarım Departmanında görevlendirilmek üzere  3D Modelleme Render Uzmanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı / Mimarlık / Grafik / Animasyon bölümlerinden mezun olmak, İleri düzeyde 3ds Max modelleme ve vray render konusunda bilgi sahibi olmak, Tercihen Cinema4d, Maya, After Affect ve Rhinoceros gibi 3D modelleme ve render programlarında da deneyim sahibi olmak, İleri düzeyde shader, texture mapping ve ışıklandırma bilgisine sahip olmak, Adobe Photoshop ve programlarına hakim olmak, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, hızlı, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü olan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Mimar İstanbul(Avr.) Çilek Odası
İç MimarÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek A.Ş., İstanbul  Mimari İşler Ekibinde görevlendirilmek  üzere İç Mimar/Mimar  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun olmak, Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, Mağaza ve cephe konusunda deneyim sahibi olmak, İyi derecede, Autocad, Photoshop, 3D Max ve Ms Office programlarını kullanabilmek, Projelendirme ve uygulama deneyimi sahibi olmak, Mağaza mimari, renovasyon ve tadilat uygulamaları konusunda deneyimli olmak, İletişim, insan ilişkileri, zaman yönetimi, insiyatif alma ve problem çözme konularında kuvvetli olmak, Sonuç odaklı çalışabilmek, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj ve Paketleme Mühendisi Bursa Çilek Odası
Ambalaj ve Paketleme MühendisiÇilek Odası
Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odalarında en gözde markası olan Çilek Mobilya A.Ş. Bursa/İnegöl  AR-GE Merkezinde görevlendirilmek üzere Ambalaj ve Paketleme Mühendisi  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler ile iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Paketleme ve ambalaj tasarımı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, (Tercihen SAP tecrübesi olan) Corel Draw ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı