VOTORANTİM ÇİMENTO 

Şirket Bilgileri

VOTORANTİM CIMENTOS

1918  yılında  kurulan,  Votorantim  Grubu, yıllık yaklaşık 30 milyar $ cirosu ve dünya genelinde 50.000 çalışanı ile Brezilya'daki  en  büyük  şirketler grubundan  birisi olup, Dünyanın öncü  uluslararası şirketleri arasında yer almaktadır. Votorantim Grubu, yirmiden fazla ülkede yer alan ve finans sektörü ile birlikte çimento, beton, madencilik, metalurji (alüminyum, çinko ve nikel), demir, selüloz ve portakal suyuna kadar değişen alanlarda faaliyet göstermektedir.

Daha önce Yibitaş Lafarge Çimento ve Cimpor Çimento San. ve Tic. A.Ş. ünvanlarına sahip olan Votarantim Cimentos Türkiyenin ise temel faaliyet alanı çimento olmakla birlikte, beton ve agrega üretimi ve pazarlama faaliyetleri de gerçekleşmektedir. Doğrudan yabancı sermayeli bir şirket olan Votorantim Cimentos, Türkiyede faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis, şubeleri ve iştiraklerindeki toplam yaklaşık 900 çalışanıyla; Ankara, Yozgat, Çorum ve Sivasta 4 entegre çimento fabrikası, Nevşehir ve Samsunda 2 çimento öğütme paketleme tesisi, Ankara, Kapadokya ve Karadeniz Bölgelerindeki 17 hazır beton tesisi ve 2 taş ocağı ile sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: DiğerVOTORANTİM ÇİMENTO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı Ankara VOTORANTİM ÇİMENTO
Satınalma UzmanıVOTORANTİM ÇİMENTO
1918 yılında kurulan Votorantim Grubu, yıllık yaklaşık 30 milyar $ cirosu ve dünya genelinde yaklaşık 50000 çalışanı ile Brezilya'daki en büyük şirketler grubundan birisi olup, dünyanın öncü uluslararası şirketleri arasında yer almaktadır. Votorantim Grubu, yirmiden fazla ülkede yer alan ve finans sektörü ile beraber çimento, beton, madencilik, metalurji (alüminyum, çinko ve nikel), demir, selülöz ve portakal suyuna kadar değişen alanlarda faaliyet göstermektedir.Votorantim Cimentos Türkiye'nin ise temel faaliyet alanı çimento olmakla birlikte, beton ve agrega üretimi ve pazarlama faaliyetleri de gerçekleşmektedir. Doğrudan yabancı sermayeli bir şirket olan Votorantim Cimentos, Türkiye'de faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis, şubeleri ve iştiraklerindeki toplam yaklaşık 900 çalışanıyla; Ankara, Yozgat, Çorum ve Sivas'ta 4 entegre çimento fabrikası, Nevşehir ve Samsun'da 2 çimento öğütme ve paketleme tesisi, Ankara, Kapadokya ve Karadeniz bölgelerindeki 15 hazır beton tesisi ve 2 agrega tesisi ile sürdürmektedir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Satınalma konusunda deneyimli, Ağı sanayii sektöründe, tercihen çimento sektöründe, deneyim sahibi, MS Office ve SAP Programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, analiz, takip, raporlama yönü kuvvetli, Müzakere, iletişim becerileri gelişmiş, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, İleri derece İngilizce bilen, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi / Şefi Yozgat VOTORANTİM ÇİMENTO
Elektrik Bakım Mühendisi / ŞefiVOTORANTİM ÇİMENTO
1918 yılında kurulan Votorantim Grubu, yıllık yaklaşık 30 milyar $ cirosu ve dünya genelinde yaklaşık 50000 çalışanı ile Brezilya'daki en büyük şirketler grubundan birisi olup, dünyanın öncü uluslararası şirketleri arasında yer almaktadır. Votorantim Grubu, yirmiden fazla ülkede yer alan ve finans sektörü ile beraber çimento, beton, madencilik, metalurji (alüminyum, çinko ve nikel), demir, selülöz ve portakal suyuna kadar değişen alanlarda faaliyet göstermektedir.Votorantim Türkiye'nin ise temel faaliyet alanı çimento olmakla birlikte, beton ve agrega üretimi ve pazarlama faaliyetleri de gerçekleşmektedir. Doğrudan yabancı sermayeli bir şirket olan Votorantim Cimentos, Türkiye'de faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis, subeleri ve iştiraklerindeki toplam yaklaşık 900 çalışanıyla; Ankara, Yozgat, Çorum ve Sivas'ta 4 entegre çimento fabrikası, Nevşehir ve Samsun'da 2 çimento öğütme ve paketleme tesisi, Ankara, Kapadokya ve Karadeniz bölgelerindeki 15 hazır beton tesisi ve 2 agrega tesisi ile sürdürmektedir.Genel Nitelikler: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl iş deneyimi olan, Tercihen çimento sektöründe tecrübe sahibi, YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Belgesi Sahibi, Otomasyon konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,  takım arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı