Ciner Yayın Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


http://www.cinergroup.com.tr

Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

Ciner Yayın Holding, Ciner Grubu’nun medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, alanlarında hizmet sunan kuruluşudur. Ciner Grubu’nun medya alanındaki diğer şirketleri;Haber Türk Gazete, Haber Türk Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.’dir. Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir.

 

Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

 


Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

 

 

Medya’da Öncü Kuruluş...

 

Ciner Yayın Holding A.Ş ; Ciner Medya Grubu’nun vizyon ve misyonuna uygun olarak,  internet sistemi dahil görsel,  işitsel ve yazılı yayıncılıkla ilgili  stratejik hedeflerin belirlendiği,  buna uygun yapılanma ve politikaların planlandığı,  gelişmelerin takip ve kontrol edildiği ve gerektiğinde güncelleştirildiği,  bir anlamda Ciner Medya Grubunun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir.

 

Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş,  Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye  başlamıştır.

 

 


Bloomberg TV

 

 

İş dünyasını yakından takip edenler için, Finansal Bilgi Kanallarının öncüsü lider ekonomi kanalı Bloomberg TV, Ciner Medya Grubu ortaklığıyla Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Bloomberg Medya Hizmeleri 68 ülkede 145 temsilcilikte, 2.200’den fazla haber profesyoneli ile tüm dünyaya yayılmış durumdadır.

 


 CİNER MEDYA TV HİZMETLERi A.Ş.

 

 

Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na 16 Kasım 2007 tarihinde katılmıştır.

 

Haber ağırlıklı televizyon kanalları içinde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na katılmasıyla birlikte daha da güçlü bir şekilde Türk Televizyonculuğu’ndaki yerini alacaktır.

 


Habertürk Gazetecilik  A.Ş.

 

 

 

Şirket , 13 Eylül 2007 tarihinde , Gazete , mecmua , dergi , kitap , broşür ve benzeri her türlü mevkutenin baskıya hazırlanması , basılması , bastırılması , yayınlanması , dağıtılması , dağıttırılması , ithalat ve ihracatının yapılması , yurt içinde pazarlama ve ticaretinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu maksatla İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de son derece modern matbaa tesislerinin kurulması ve işletilmesi faaliyetlerine de başlamıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Basım - YayınCiner Yayın Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
VİDEO İÇERİK UZMANI İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
VİDEO İÇERİK UZMANICİNER YAYIN HOLDİNG
Video İçerik Uzmanı (Gece/Haftasonu)(Habertürk Sosyal Medya Birimi)* İletişim Fakültesi (tercihen Yeni Medya Bölümü) mezunu,* Nitelikli içerik üretebilecek düzeyde Türkçe’ye, takip edebilecek düzeyde İngilizce’ye hakim,* Türkiye ve dünyadaki, viral ve kullanıcı üretimi videoları ve online video trendlerini yakından izleyen,* Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin platformlarının temel özelliklerini iyi bilen, bunlara ilişkin gelişme/geliştirme veya güncel yeniliklleri yakından takip eden  ve tüm bu birikimini içerik üretimi sürecinde kullanabilen,* Yazı, resim, audio-video formatlarında içerik üretme deneyimine sahip,* Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın,* Gece/Haftasonu mesaisi (tercihen ofis) yapma engeli olmayan  VİDEO İÇERİK UZMANI arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
Sosyal Medya UzmanıCİNER YAYIN HOLDİNG
* İletişim Fakültesi (tercihen Yeni Medya Bölümü) mezunu,* Nitelikli içerik üretebilecek düzeyde Türkçe’ye, takip edebilecek düzeyde İngilizce’ye hakim,* Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin platformlarının temel özelliklerini iyi bilen, bunlara ilişkin gelişme/geliştirme veya güncel yeniliklleri yakından takip eden  ve tüm bu birikimini içerik üretimi sürecinde kullanabilen,* Yazı, resim, audio-video formatlarında içerik üretme deneyimine sahip,* Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın,* Gece/Haftasonu mesaisi yapma engeli olmayan veya gece/haftasonu çalışabilecek Sosyal Medya İçerik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
Mekanik TeknisyeniCİNER YAYIN HOLDİNG
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu, İlgili bölümlerden mezun,Mekanik Bakım – Onarım konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,Isıtma , soğutma , havalandırma, kazan dairesi  ve mekanik tesisat bakım onarım işlerini yapabilecek,Chiller , Fancoil ve klima santrallerine hakim olan,İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Periyodik bakım planına uygun olarak makinelerin kontrolünün ve bakımını yapabilecek,Oluşan arızalara yönelik sahada müdahale edebilecek,Vardiyalı çalışma sistemine uygun,Askerlik ile ilişiği bulunmayan Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL MEDYA YAYIN SORUMLUSU (GECE/HAFTASONU) İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
SOSYAL MEDYA YAYIN SORUMLUSU (GECE/HAFTASONU)CİNER YAYIN HOLDİNG
İletişim Fakültesi (tercihen Yeni Medya Bölümü) mezunu, Nitelikli içerik üretecek ve yönetecek düzeyde Türkçe’ye, takip edebilecek düzeyde İngilizce’ye hakim,Sosyal Medya platformlarında topluluk yönetme ve moderasyon becerisine sahip,Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın,Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin platformlarının temel özelliklerini iyi bilen, söz konusu mecraların kullanıcı davranışlarına hakim ve bunlara ilişkin gelişme/geliştirme veya güncel yeniliklleri yakından takip eden ve tüm bu birikimini yayın ve paylaşım sürecinde kullanabilen, Gece/Haftasonu mesaisi (tercihen ofis) yapma engeli olmayan veya gece/haftasonu evden uzaktan çalışabilecek Sosyal Medya Yayın Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı