Ciner Yayın Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


http://www.cinergroup.com.tr

Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

Ciner Yayın Holding, Ciner Grubu’nun medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, alanlarında hizmet sunan kuruluşudur. Ciner Grubu’nun medya alanındaki diğer şirketleri;Haber Türk Gazete, Haber Türk Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.’dir. Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir.

 

Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

 


Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

 

 

Medya’da Öncü Kuruluş...

 

Ciner Yayın Holding A.Ş ; Ciner Medya Grubu’nun vizyon ve misyonuna uygun olarak,  internet sistemi dahil görsel,  işitsel ve yazılı yayıncılıkla ilgili  stratejik hedeflerin belirlendiği,  buna uygun yapılanma ve politikaların planlandığı,  gelişmelerin takip ve kontrol edildiği ve gerektiğinde güncelleştirildiği,  bir anlamda Ciner Medya Grubunun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir.

 

Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş,  Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye  başlamıştır.

 

 


Bloomberg TV

 

 

İş dünyasını yakından takip edenler için, Finansal Bilgi Kanallarının öncüsü lider ekonomi kanalı Bloomberg TV, Ciner Medya Grubu ortaklığıyla Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Bloomberg Medya Hizmeleri 68 ülkede 145 temsilcilikte, 2.200’den fazla haber profesyoneli ile tüm dünyaya yayılmış durumdadır.

 


 CİNER MEDYA TV HİZMETLERi A.Ş.

 

 

Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na 16 Kasım 2007 tarihinde katılmıştır.

 

Haber ağırlıklı televizyon kanalları içinde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na katılmasıyla birlikte daha da güçlü bir şekilde Türk Televizyonculuğu’ndaki yerini alacaktır.

 


Habertürk Gazetecilik  A.Ş.

 

 

 

Şirket , 13 Eylül 2007 tarihinde , Gazete , mecmua , dergi , kitap , broşür ve benzeri her türlü mevkutenin baskıya hazırlanması , basılması , bastırılması , yayınlanması , dağıtılması , dağıttırılması , ithalat ve ihracatının yapılması , yurt içinde pazarlama ve ticaretinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu maksatla İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de son derece modern matbaa tesislerinin kurulması ve işletilmesi faaliyetlerine de başlamıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Basım - YayınCiner Yayın Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
İnsan Kaynakları StajyeriCİNER YAYIN HOLDİNG
Üniversitelerin Psikoloji, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinin 3. ya da 4. sınıf öğrencisi,İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Haftanın en az 3 günü devam edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi becerileri gelişmiş, Kendini geliştirmeyi hedefleyen ve öğrenmeye açık İletişim becerileri gelişmiş, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ arayışımız bulunmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Sosyal Medya Hesap Yöneticisi İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
Sosyal Medya Hesap YöneticisiCİNER YAYIN HOLDİNG
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden (tercihen Yeni Medya Bölümü) mezun, Sosyal Medya platformları için nitelikli içerik üretebilecek düzeyde Türkçeyi etkin kullanan,Farklı platformlardan içerik takibi yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Sosyal Medya platformlarında topluluk yönetme ve moderasyon becerisine sahip,Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın,Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin platformlarının temel özelliklerini iyi bilen, söz konusu mecraların kullanıcı davranışlarına hakim ve bunlara ilişkin gelişme/geliştirme veya güncel yenilikleri yakından takip eden ve tüm bu birikimini yayın ve paylaşım sürecinde kullanabilen, Gece/Haftasonu mesaisi (tercihen ofis) engeli olmayan veya gece/haftasonu uzaktan çalışabilecek,Her platformun performansını takip ve analiz edecek ve bunların yönetim raporlamasını yapabilecek,Üretilen içerikleri uygun platform ve zamanlama ile yayına alabilecek/paylaşabilecek,Habertürk sosyal medya platformlarının yayın, yönetim, moderasyonunu yapabilecek Sosyal Medya Yayın Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
Sosyal Medya UzmanıCİNER YAYIN HOLDİNG
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden (tercihen Yeni Medya Bölümü) mezun,Sosyal Medya platformları için nitelikli içerik üretebilecek düzeyde Türkçeyi etkin kullanan,Farklı platformlardan içerik takibi yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin platformlarının temel özelliklerini iyi bilen, bunlara ilişkin gelişme/geliştirme veya güncel yenilikleri yakından takip eden  ve tüm bu birikimini içerik üretimi sürecinde kullanabilen,Yazı, resim, audio-video formatlarında içerik üretme deneyimine sahip,Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın,Gece/Haftasonu mesaisi (tercihen ofis) yapma engeli olmayan ve ya gece/haftasonu uzaktan çalışabilecek,Habertürk sosyal medya platformları için içerik üretebilecek Sosyal Medya İçerik Uzmanı arayışımızbulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnternet Editörü İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
İnternet EditörüCİNER YAYIN HOLDİNG
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Online mecralarda Editörlük deneyimi bulunan, Moda, yaşam, dekorasyon, alışveriş gibi konularda kadınlara yönelik içerik üretebilecek,Life Style gündemine özellikle önem veren, Kültür ve sanat gelişmelerini takip eden, Sergi, bienal gibi sanat etkinlikleriyle ilgilenen  ve bunlarla ilgili içerik üretebilecek,Tercihen röportaj deneyimi bulunan, Çeviri yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, Pratik ve hızlı çalışacak, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İNTERNET EDİTÖRÜ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı