Ciner Yayın Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


http://www.cinergroup.com.tr

Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

Ciner Yayın Holding, Ciner Grubu’nun medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, alanlarında hizmet sunan kuruluşudur. Ciner Grubu’nun medya alanındaki diğer şirketleri;Haber Türk Gazete, Haber Türk Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.’dir. Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir.

 

Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

 


Ciner Yayın Holding A.Ş.

 

 

 

Medya’da Öncü Kuruluş...

 

Ciner Yayın Holding A.Ş ; Ciner Medya Grubu’nun vizyon ve misyonuna uygun olarak,  internet sistemi dahil görsel,  işitsel ve yazılı yayıncılıkla ilgili  stratejik hedeflerin belirlendiği,  buna uygun yapılanma ve politikaların planlandığı,  gelişmelerin takip ve kontrol edildiği ve gerektiğinde güncelleştirildiği,  bir anlamda Ciner Medya Grubunun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir.

 

Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş,  Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye  başlamıştır.

 

 


Bloomberg TV

 

 

İş dünyasını yakından takip edenler için, Finansal Bilgi Kanallarının öncüsü lider ekonomi kanalı Bloomberg TV, Ciner Medya Grubu ortaklığıyla Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Bloomberg Medya Hizmeleri 68 ülkede 145 temsilcilikte, 2.200’den fazla haber profesyoneli ile tüm dünyaya yayılmış durumdadır.

 


 CİNER MEDYA TV HİZMETLERi A.Ş.

 

 

Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na 16 Kasım 2007 tarihinde katılmıştır.

 

Haber ağırlıklı televizyon kanalları içinde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Habertürk Televizyonu ,  Ciner Medya Grubu’na katılmasıyla birlikte daha da güçlü bir şekilde Türk Televizyonculuğu’ndaki yerini alacaktır.

 


Habertürk Gazetecilik  A.Ş.

 

 

 

Şirket , 13 Eylül 2007 tarihinde , Gazete , mecmua , dergi , kitap , broşür ve benzeri her türlü mevkutenin baskıya hazırlanması , basılması , bastırılması , yayınlanması , dağıtılması , dağıttırılması , ithalat ve ihracatının yapılması , yurt içinde pazarlama ve ticaretinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu maksatla İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de son derece modern matbaa tesislerinin kurulması ve işletilmesi faaliyetlerine de başlamıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Basım - YayınCiner Yayın Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Danışma Elemanı İstanbul(Avr.) CİNER YAYIN HOLDİNG
Danışma ElemanıCİNER YAYIN HOLDİNG
En az lise mezunu, Benzer görevde 1-3 yıl arası deneyim sahibi, Ms office programlarını kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Bay/ Bayan Danışma Elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Linux Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Ciner Yayın Holding A.Ş.
Linux Sistem YöneticisiCiner Yayın Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi düzeyde İngilizce bilen Linux (tercihen redhat,centos) sunucu sistemlerinin kurulumu, optimizasyonu, Yönetimi, yapılandırılması ve bakımı konularında uzman, Veri tabanı, depolama birimleri ve yedekleme üniteleri yönetimi konusunda deneyimli,Nginx, Apache, Mysql, Memcache gibi açık kaynak uygulamalarını kurabilecek ve yüksek yük altında çalışacak şekilde optimize edebilecek bilgi düzeyine sahip,Network yönetimi ve güvenliği konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi, Gerekli durumlarda ihtiyaç duyabileceği şekilde uygulamaları modifiye etmeye yarayacak kadar  Scripting (PHP,PERL,Bash Scripting) konusunda deneyimli Linux Sistem Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) Ciner Yayın Holding A.Ş.
Kıdemli Yazılım MühendisiCiner Yayın Holding A.Ş.
- Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,- En az 3 yıl deneyimli,- Web tabanlı uygulama geliştirme araçları konusunda, özellikle de PHP üzerinde deneyim sahibi,- İlişkisel Veritabanı konusunda deneyimli, özellikle MYSQL ile çalışmış olan,- Tercihen Linux işletim sistemine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecilli olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı