CMS Jant ve Makina San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


www.cms.com.tr

CMS JANT VE MAKİNA SANAYİİ A.Ş.


 

Firma Ünvanı

: CMS JANT VE MAKİNA SANAYİİ A.Ş.

 

Sektör

: Otomotiv Yan Sanayii

 

Şirket Profili

: Türkiye 'nin ilk alüminyum jant fabrikası olan CMS Grubu Pınarbaşı, Gaziemir ve Çiğli fabrikaları olmak üzere 3 tesiste üretim yapmaktadır. Toplam 2832 personelin çalıştığı tesislerimizde OEM ve After Market pazarına yönelik yılda 8.650.000 adet jant üretilmektedir. TSE ve TÜV kalite belgeleri bulunan şirketimiz, ISO TS 16949 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

Yurt içinde Oyak-Renault, Tofaş-Fiat ve Toyota otomobil fabrikaları ve after market bayilerine üretim yapan firmamız yurt dışında; Renault (Fransa, İspanya, Romanya), Fiat (İtalya-Brezilya), Alfa Romeo (İtalya), Volkswagen, BMW, Mercedes (Almanya) ve Bentley (İngiltere) otomobil fabrikalarına ve Avrupa, Amerika, Ortadoğu, Güney Afrika ve Rusya iç pazarına after market kanalıyla üretim yapmaktadır.

 

Vizyonumuz

: Avrupa’nın ilk iki büyük hafif alaşımlı jant üreticilerinden biri olmak.

 

Misyonumuz

: Jant üretiminde yeniliklerin uygulayıcısı olmak.

 

Temel İlkelerimiz

: Tüm çalışanların katılımı ile faaliyet konularında lider olarak, dünya kalite, norm ve rekabet koşullarında ürün ve hizmetler sunarak müşterilerinin tam tatminini sağlamaktır.

Bu amaca ulaşmak için;

En değerli varlığı olan çalışanlarının motivasyonunu ve sürekli gelişimini ön planda tutar.
Ürün ve hizmet sunarken müşteri beklentilerini aşmayı esas alır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 00.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 00.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 00.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneCMS Jant ve Makina San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ İzmir CMS Jant ve Makina San. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİCMS Jant ve Makina San. A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Kalite Güvence Departmanı’nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde "Kalite Güvence Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya Mühendisliğiveya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri düzeyde Almanca  bilen, Tercihen Otomotiv sektöründe ve Kalite Güvence Bölümünde tecrübeli, Kalite araçları konusunda bilgi sahibi (ör. FMEA, SPC, PPAP, MSA, 5 Why) Müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi yüksek, Uluslararası ve dinamik çalışma ortamında bir takım oyuncusu olarak çalışabilecek,Yurtdışına seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRLERİ İzmir CMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
FORKLİFT OPERATÖRLERİCMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan Grubumuzun Pınarbaşı, Çiğli ve Serbest Bölge'deki fabrikalarında değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'FORKLİFT OPERATÖRLERİ' aramaktayız. Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İzmir CMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
GENEL BAŞVURUCMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan grubumuza başvuru yapmak istiyorsanız buradan gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz değerlendirmeye alınacak olup, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde, sizinle irtibata geçeceğimizi belirtir, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz. Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.Bu  ilanımız, belli bir pozisyonu doldurmak  amacıyla  yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek  pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. CMS Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE LİDERİ İzmir CMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
PROJE LİDERİCMS JANT ve MAKİNA SANAYİ A.Ş
Sektöründe Türkiye lideri Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mühendislik Hizmetleri Departmanında değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'Proje Liderleri' aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 24-32 yaş arası, Otomotiv sektöründe minimum 2 yıl ürün geliştirme ve/veya proje yönetimi tecrübesine sahip,İleri derecede İngilizce ve Almanca bilen, ISO-TS 16949 kalite sistemi, FMEA, PPAP, ANPQP gibi ürün gerçekleştirme/devreye alma konularında bilgi ve tecrübe sahibi,CATIA,UG vb. CAD programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi,   Tercihen ANSYS, Abaqus, vb. CAE programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi,  Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip,   Takım çalışmasına ve farklı kültürlerle çalışmaya yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GRUP ŞEFİ İzmir CMS Jant San. A.Ş.
DEPO GRUP ŞEFİCMS Jant San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde "Depo Grup Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Lojistik Mühendisliği,Ekonomi, İşletme vb. lisans programından mezun, tercihen yüksek lisans mezunu,Depo sistemleri ve yönetimi konusunda en az 10 yıl tecrübeli,En az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen,  Microsoft Office ve SAP’yi iyi derece kullanabilen,Liderlik yönü güçlü, Etkileşimde olduğu süreçlere proaktif yaklaşan, müşteri odaklı çalışan,Maliyet bilinci yüksek, Planlama ve analitik yönü güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ LOJİSTİK ŞEFİ İzmir CMS Jant San. A.Ş.
DIŞ LOJİSTİK ŞEFİCMS Jant San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde "Dış Lojistik Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Lojistik Mühendisliği,Ekonomi, İşletme vb. lisans programından mezun, tercihen yüksek lisans mezunu,Lojistik konularında en az 8 yıl tecrübeli, En az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen,  Microsoft Office ve SAP’yi iyi derece kullanabilen, Planlama ve analitik yönü güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ İzmir CMS Jant San. A.Ş.
LOJİSTİK MÜHENDİSİCMS Jant San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde "Lojistik Mühendisi" aranmaktadırÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Lojistik Mühendisliği,Ekonomi, İşletme vb. lisans programından mezun, tercihen yüksek lisans mezunu,Lojistik konularında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen,  Microsoft Office ve SAP’yi iyi derece kullanabilen, Maliyet bilinci yüksek ve müşteri odaklı, Kararlı ve öz motivasyonu yüksek, Planlama ve analitik yönü güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ İzmir LDS LODOS TEKNİK A.Ş
ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİKERİ/TEKNİSYENİLDS LODOS TEKNİK A.Ş
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa"nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Bakım Onarım ve Proje Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Elektrik - Elektronik Bakım Teknikeri / Teknisyeni' aranmaktadır. Meslek Yüksek Okulları veya Meslek Liselerinin Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleribölümlerinden mezun,Mesleğinde en az 3 yıl tecrübeli, PLC programlama, elektronik sistemler ve arıza bulma konularında tecrübesi olan,Tercihen CNC bakım tecrübesi olan, Tercihen elektronik kart tamiri konusunda tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilecek,Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Sürücü ehliyeti bulunan, Tercihen İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ İzmir LDS LODOS TEKNİK A.Ş
MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ/TEKNİSYENİLDS LODOS TEKNİK A.Ş
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa"nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Bakım Onarım ve Proje Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Mekanik Bakım Teknikeri / Teknisyeni' aranmaktadır. Meslek Yüksek Okulları veya Meslek Liselerinin Torna Tesviye, Makina veya Motorbölümlerinden mezun,Mesleğinde en az 3 yıl tecrübeli, Hidrolik, Pnömatik ve Mekanik Sistemlerde bakım tecrübesi olan, Tercihen CNC bakım tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilecek,Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Sürücü ehliyeti bulunan, Tercihen İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İzmir CMS Jant San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİKERİCMS Jant San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye lideri Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Fabrika Bakım-Otomasyon departmanında değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde "Elektrik Teknikeri"aranmaktadır.  Lise veya Yüksek okulların Mekatronik, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Bakım, Elektronik ,Elektrik  vb. bölümlerinden mezun,Minimum 2 yıl elektrik-otomasyon bakım konusunda tecrübeli, PLC, HMI  programlama tecrübesi olan, Otomasyon sistemleri ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Profibus ve Profinet protokolleri hakkında bilgi sahibi, Motor yol verme metodlarına ve sistemlerine hakim, Sensör ve algılayıcılar konusunda tecrübeli, Konveyör sistemleri konusunda tecrübeli, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun çalışma temposu, vardiyalı çalışma ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK PLANLAMA UZMANI İzmir CMS Jant San. A.Ş.
TEDARİK PLANLAMA UZMANICMS Jant San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde "Tedarik Planlama Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği lisans programından mezun, tercihen yüksek lisans mezunu,Tedarik, Üretim ve Lojistik konularında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen,  Microsoft Office ve SAP programlarını iyi derece kullanabilen, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlaması konusunda bilgi sahibi,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği, temsil yeteneği ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİTİĞİ UZMANI İzmir CMS Jant ve Makina San. A.Ş.
İŞ ANALİTİĞİ UZMANICMS Jant ve Makina San. A.Ş.
Sektöründe Türkiye'nin en büyüğü ve Avrupa'nın büyüklerinden biri olan CMS Grubu IT Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "İş Analitiği Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, İşletme, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Veri ambarı, İş Zekası ürün ve teknikleri konusunda bilgi sahibi,SAP BW modellemesi ve raporlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli,SAP BO ürün ailesi uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,Tercihen SAP BPC uygulama deneyimi olan, Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı