CVK Hotels & Resorts 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


Dokuz firmadan oluşan CVK Grup, vizyonu doğrultıusunda ulusal ekonomiye önemli katkılarda bulunan ve çeyrek yüzyıldır faaliyt gösteren bir şirketler topluluğudur. Krom madenciliğinde Türkiye’nin en önde gelen işletmesi olan CVK Grup, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla madencilik sektöründe Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri haline geldi.
Yıllar içinde katladığı deneyim ve bilgi birikimini turizme de yansıtma hedefinde olan grup bu sektörde de; sürdürülebilir başarılar, kalıcı değerler ve en üst düzey misafir memnuniyeti doğrultusunda tercih edilen ilk marka olma hedefiyle faaliyet gösteriyor.
CVK Grup turizm sektörüne ilk adımını Taksim Meydanı’nda bulunan CVK Taksim Hotel Istanbul ile attı ve böylelikle CVK Hotels & Resorts’un ilk işletmesi kapılarını misafirlerine açtı. Faaliyet gösterdiği diğer sektörler sergilediği büyüme hedefini turizmde de koruyan grup, tarihi Park Otel’i tekrar hayata geçirerek 2013 yılında CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’u şehre kazandırdı. Bir kaç yıl içinde İstanbul’un gözde adreslerinden biri haline gelen otel, son yıllarda İstanbul’da hayata geçirilen en büyük turizm yatırımı unvanını da kazandı. Hem yurtiçi hem de yurtdışında marka değeri hızla artan otel, konfor ve lüksü bir arada sunan yaşam alanı konseptindeki; 68 süiite oluşan CVK Park Prestige Suites’i de çatısı altında barındırıyor.
Uluslararası hizmet standartlarına Türk misafirperverliğine özgü dokunuşları da katan CVK Hotel & Resorts, dünyaca ünlü bu misafirperverlik anlayışının da elçiliğini yapıyor. Otellerinde, ait oldukları kategorinin en üst düzey hizmetini sunma amacıyla servis veren zincir, yakın zamanda açılacak yeni otelleriyle de büyümeye devam edecek.

Faaliyet gösterdiği sektörler: TurizmÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


CVK Hotels & Resorts İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Nöbetçi Müdür İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Nöbetçi MüdürCVK Hotels & Resorts
Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu) Dört yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Genel Müdürlüğe ilgili raporlamaları yapabilecek, Opera bilen, Ön Büro işleyişi hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu-Çanakkale Çanakkale CVK Hotels & Resorts
Depo Sorumlusu-ÇanakkaleCVK Hotels & Resorts
CVK Group Maden bünyesindeki Çanakkale – Kalkım’da görevlendirilmek üzere; ·         Depo ve Sevkiyat konusunda tercihen Madencilik ve İnşaat sektöründe en az 3 yıl deneyimli,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek vardiyalı sistem çalışabilecek ve motivasyonunu koruyabilen,·         Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip,·         Sorumluluk sahibi, dürüst, güvenilir, kolay iletişim kurabilen,·         Çalıştığı şirkette değer üreten ve kendini geliştirmeye gayretli,·         Çanakkale Kalkım Şantiyemizde ya da Kalkım ve Yenice ilçesinde kalabilecek·         Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu-Bursa Bursa CVK Hotels & Resorts
Depo Sorumlusu-BursaCVK Hotels & Resorts
CVK Group Maden bünyesindeki Bursa – Harmancık’da görevlendirilmek üzere; ·         Depo ve Sevkiyat konusunda tercihen Madencilik ve İnşaat sektöründe en az 3 yıl deneyimli,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek vardiyalı sistem çalışabilecek ve motivasyonunu koruyabilen,·         Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip,·         Sorumluluk sahibi, dürüst, güvenilir, kolay iletişim kurabilen,·         Çalıştığı şirkette değer üreten ve kendini geliştirmeye gayretli,·         Bursa Harmancık ilçesinde veya Harmancık ilçesindeki Şantiyemizde kalabilecek·         Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
KasiyerCVK Hotels & Resorts
Tecrübeli/Tecrübesiz - Mali İşler departmanı bünyesinde yetiştirilmek üzere Üniversite mezunu Ekip çalışmasına yatkın İş takibi yapabilecek Sorumluluk sahibi Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, yazarkasa ve Micros kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, En az 2 yıl muhasebe alanında tecrübe sahibi, MS Office programlarını ve en az bir muhasebe programını kullanabilen, Tek düzen hesap planına vakıf, Mesleği ile ilgili güncel mevzuata hakim,  Genel muhasebe konularına hakim, Analitik düşünme becerisine, hızlı öğrenme ve uygulama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
GarsonCVK Hotels & Resorts
En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi, (tercihen 4 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış)Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, (tercihen Micros Programını kullanabilen) Servis ve sunum bilgisi üst seviyede, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışmasında engel olmayan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Çanakkale CVK Hotels & Resorts
Muhasebe SorumlusuCVK Hotels & Resorts
CVK Group Maden bünyesindeki Çanakkale – Yenice’de görevlendirilmek üzere; ·         M.Y.O yada Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, iktisat, muhasebe)·         Genel muhasebe ve ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli·         Tek düzen hesap planına vakıf·         Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve raporlama yapabilen·         Bordro ve puantaj bilgisine sahip,·         Personel özlük takibi yapabilen,·         Stok takibi yapabilen·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grup Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Grup Satış YetkilisiCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin lisans veya önlisans bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Pratik çözümler üretebilen, Sonuç odaklı, problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Opera programına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı