CVK Hotels & Resorts 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


Dokuz firmadan oluşan CVK Grup, vizyonu doğrultıusunda ulusal ekonomiye önemli katkılarda bulunan ve çeyrek yüzyıldır faaliyt gösteren bir şirketler topluluğudur. Krom madenciliğinde Türkiye’nin en önde gelen işletmesi olan CVK Grup, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla madencilik sektöründe Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri haline geldi.
Yıllar içinde katladığı deneyim ve bilgi birikimini turizme de yansıtma hedefinde olan grup bu sektörde de; sürdürülebilir başarılar, kalıcı değerler ve en üst düzey misafir memnuniyeti doğrultusunda tercih edilen ilk marka olma hedefiyle faaliyet gösteriyor.
CVK Grup turizm sektörüne ilk adımını Taksim Meydanı’nda bulunan CVK Taksim Hotel Istanbul ile attı ve böylelikle CVK Hotels & Resorts’un ilk işletmesi kapılarını misafirlerine açtı. Faaliyet gösterdiği diğer sektörler sergilediği büyüme hedefini turizmde de koruyan grup, tarihi Park Otel’i tekrar hayata geçirerek 2013 yılında CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’u şehre kazandırdı. Bir kaç yıl içinde İstanbul’un gözde adreslerinden biri haline gelen otel, son yıllarda İstanbul’da hayata geçirilen en büyük turizm yatırımı unvanını da kazandı. Hem yurtiçi hem de yurtdışında marka değeri hızla artan otel, konfor ve lüksü bir arada sunan yaşam alanı konseptindeki; 68 süiite oluşan CVK Park Prestige Suites’i de çatısı altında barındırıyor.
Uluslararası hizmet standartlarına Türk misafirperverliğine özgü dokunuşları da katan CVK Hotel & Resorts, dünyaca ünlü bu misafirperverlik anlayışının da elçiliğini yapıyor. Otellerinde, ait oldukları kategorinin en üst düzey hizmetini sunma amacıyla servis veren zincir, yakın zamanda açılacak yeni otelleriyle de büyümeye devam edecek.

Faaliyet gösterdiği sektörler: TurizmÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


CVK Hotels & Resorts İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Nöbetçi Müdür İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Nöbetçi MüdürCVK Hotels & Resorts
Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu) Dört yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Genel Müdürlüğe ilgili raporlamaları yapabilecek, Opera bilen, Ön Büro işleyişi hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grup Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Grup Satış YetkilisiCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin lisans veya önlisans bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Pratik çözümler üretebilen, Sonuç odaklı, problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Opera programına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
İşyeri HemşiresiCVK Hotels & Resorts
Sağlık meslek lisesi veya ilgili meslek yüksek okulu mezunu, Alanında az 3 yıl tecrübeli, İşyeri sağlık birimleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında yasal mevzuata hakim,Ms Office programlarını kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, İnsan odaklı, stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek. Tercihen İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Commi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
CommiCVK Hotels & Resorts
En az lise mezunu, (tercihen turizm otelcilik okulu bölümlerinden mezun) En az 1 yıl alanında tecrübe sahibi, Mutfak konusundaki kalite standartlarına ve hijyen kurallarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı,  Temiz, titiz, düzenli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
StewardCVK Hotels & Resorts
Tercihen en az lise mezunu, En az 1 yıl alanında tecrübe sahibi, Hijyen standartları ve kimyasallar hakkında bilgili ve tecrübeli, Atık yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına uyumlu, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı,  Temiz, titiz, düzenli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... CVK Hotels & Resorts
ResepsiyonistCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi ( tercihen 4 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış),Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil tercih sebebidir), Ön büro otomasyon programlarını kullanabilen (tercihen Opera konusunda deneyim sahibi),Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Operatörü İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Havuz OperatörüCVK Hotels & Resorts
Endüstri Meslek veya Teknik Liselerin Mekanik bölümlerinden mezun,Tercihen otel veya AVM’lerde çalışmış en az 2 yıl deneyime sahip,MS Office programlarına hakim tercihen Autocad  vb. çizim programlarını kullanabilen,Vardiyalı çalışabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,Dinamik bir ortamda çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın.Tercihen Havuz operatörü sertifikasına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Mekanik TeknisyeniCVK Hotels & Resorts
Endüstri Meslek veya Teknik Liselerin Mekanik bölümlerinden mezun,Tercihen otel veya AVM’lerde çalışmış, en az 2 yıl deneyime sahip,MS Office programlarına hakim tercihen Autocad  vb. çizim programlarını kullanabilen,Vardiyalı çalışabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,Dinamik bir ortamda çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
GarsonCVK Hotels & Resorts
En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi, (tercihen 4 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış)Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, (tercihen Micros Programını kullanabilen) Servis ve sunum bilgisi üst seviyede, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışmasında engel olmayan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı