CVK Hotels & Resorts 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


Dokuz firmadan oluşan CVK Grup, vizyonu doğrultıusunda ulusal ekonomiye önemli katkılarda bulunan ve çeyrek yüzyıldır faaliyt gösteren bir şirketler topluluğudur. Krom madenciliğinde Türkiye’nin en önde gelen işletmesi olan CVK Grup, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla madencilik sektöründe Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri haline geldi.
Yıllar içinde katladığı deneyim ve bilgi birikimini turizme de yansıtma hedefinde olan grup bu sektörde de; sürdürülebilir başarılar, kalıcı değerler ve en üst düzey misafir memnuniyeti doğrultusunda tercih edilen ilk marka olma hedefiyle faaliyet gösteriyor.
CVK Grup turizm sektörüne ilk adımını Taksim Meydanı’nda bulunan CVK Taksim Hotel Istanbul ile attı ve böylelikle CVK Hotels & Resorts’un ilk işletmesi kapılarını misafirlerine açtı. Faaliyet gösterdiği diğer sektörler sergilediği büyüme hedefini turizmde de koruyan grup, tarihi Park Otel’i tekrar hayata geçirerek 2013 yılında CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’u şehre kazandırdı. Bir kaç yıl içinde İstanbul’un gözde adreslerinden biri haline gelen otel, son yıllarda İstanbul’da hayata geçirilen en büyük turizm yatırımı unvanını da kazandı. Hem yurtiçi hem de yurtdışında marka değeri hızla artan otel, konfor ve lüksü bir arada sunan yaşam alanı konseptindeki; 68 süiite oluşan CVK Park Prestige Suites’i de çatısı altında barındırıyor.
Uluslararası hizmet standartlarına Türk misafirperverliğine özgü dokunuşları da katan CVK Hotel & Resorts, dünyaca ünlü bu misafirperverlik anlayışının da elçiliğini yapıyor. Otellerinde, ait oldukları kategorinin en üst düzey hizmetini sunma amacıyla servis veren zincir, yakın zamanda açılacak yeni otelleriyle de büyümeye devam edecek.

Faaliyet gösterdiği sektörler: TurizmÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


CVK Hotels & Resorts İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Grup Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Grup Satış YetkilisiCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin lisans veya önlisans bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Pratik çözümler üretebilen, Sonuç odaklı, problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Opera programına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa & Fitness Club Resepsiyonist İstanbul(Avr.) CVK Otelcilik Org ve Yatırım A.Ş.
Spa & Fitness Club ResepsiyonistCVK Otelcilik Org ve Yatırım A.Ş.
En az lise mezunu tercihen Turizm Otelcilik bölümü mezunu, Turizm sekterinde en az 1 yıl deneyimli, İngilizce bilen, (İkinci dil tercih sebebidir) İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ms Office programlarına hakim, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği gelişmiş, Müşteri odaklı, Dinamik, proaktif, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üniversite Stajyeri İstanbul(Avr.), ... CVK Hotels & Resorts
Üniversite StajyeriCVK Hotels & Resorts
CVK Park Bosphorus Hotel'imiz için;Üniversitelerin Turizm Otelcilik, İşletme vb. bölümlerinde okuyan Üniversite Mevzuatı çerçevesinde 'Zorunlu Staj' programı kapsamında başvuruda bulunabilecek.İyi derecede İngilizce bilen İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın
Stajyer        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Eğitim UzmanıCVK Hotels & Resorts
• Üniversite Mezunu, tercihen Psikoloji, Sosyoloji, Eğitim Programları ve Öğretim, Eğitim İletişimi ve Planlaması gibi bölümlerden mezun ya da eğitim formasyonu olan,• Eğitim süreçlerinde en az 2 yıl çalışmış, tercihen turizm-otelcilik sektöründe deneyimli,• Eğitim ihtiyaç analizi, planlama, uygulama, tasarlama, ölçme-değerlendirme ve raporlama konularında deneyimli,• Analitik düşünebilen, problem çözme, karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş,• Sistem kurma, geliştirme, planlama, organizasyon ve raporlama becerileri bulunan,• İnsan odaklı, stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın,• Dinamik bir ortamda çalışabilecek, inisiyatif alabilen, proaktif, yenilikçi ve yaratıcı düşünebilen,• Yazılı, sözlü iletişim ve sunum becerileri güçlü,• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,• MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Commi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
CommiCVK Hotels & Resorts
En az lise mezunu, (tercihen turizm otelcilik okulu bölümlerinden mezun) En az 1 yıl alanında tecrübe sahibi, Mutfak konusundaki kalite standartlarına ve hijyen kurallarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı,  Temiz, titiz, düzenli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Bursa CVK Hotels & Resorts
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıCVK Hotels & Resorts
CVK Mineral Madencilik bünyesinde Bursa'daki Krom işletmemiz de çalışmak üzere; B veya A sınıf işgüvenliği uzmanı  Askerlik ile ilişkisi bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Karşılama HostesiCVK Hotels & Resorts
- Bayan,- İngilizce bilen,- Ekip çalışmasına yatkın,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Güleryüzlü,- Prezantabl,- Kişisel bakımına özen gösteren,- Organize yeteneğine sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Misafir memnuniyeti odaklı çalışan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi Chef- Bakery İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Demi Chef- BakeryCVK Hotels & Resorts
Tercihen en az lise mezunu, En az 3 yıl alanında tecrübe sahibi, (tercihen 5 yıldızlı otelde minimum 1 yıl aynı pozisyonda deneyimi olan)Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı,  Temiz, titiz, düzenli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket ve Banket Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Şirket ve Banket Satış TemsilcisiCVK Hotels & Resorts
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi (tercihen 4 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış),·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güleryüzlü,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Barmen/BarmaidCVK Hotels & Resorts
En az lise mezunu, En az 3 yıl alanında tecrübe sahibi (tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış),Mesleki derecede İngilizce bilen (ikinci dil tercih sebebidir), İçki türleri ve kokteyl bilgisine sahip, Servis ve sunum bilgisi sahibi, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Güleryüzlü, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Bursa CVK Hotels & Resorts
Jeoloji MühendisiCVK Hotels & Resorts
CVK Mineral Madencilik bünyesinde Bursa'daki Krom işletmemiz de çalışmak üzere; Sondaj konusunda en az 2 yıl tecrübeli Netcad kullanabilen ve tercihen Netpro/mine cevher modellemesi yapabilen Tercihen Yeraltı tecrübesi olan Krom konusunda deneyimli Askerlik ile ilişkisi bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Mekanik TeknisyeniCVK Hotels & Resorts
Endüstri Meslek veya Teknik Liselerin Mekanik bölümlerinden mezun, Tercihen otel veya AVM’lerde çalışmış, en az 2 yıl deneyime sahip, MS Office programlarına hakim tercihen Autocad  vb. çizim programlarını kullanabilen,Vardiyalı çalışabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Dinamik bir ortamda çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İzmir CVK Hotels & Resorts
Satış Pazarlama UzmanıCVK Hotels & Resorts
CVK Grup bünyesinde İzmir Torbalı’da bulunan Mermer Fabrikamızda ihracat satış departmanında Satış Pazarlama Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere ;·         Mermer sektöründe ebatlı mermer yurtdışı satış pazarlama konusunda en az 1-2 yıl deneyimli·         İyi derecede İngilizce ve / veya  Arapça bilen·         Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş·         Yurtdışı ve yurtiçi seyehat engeli olmayan·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Dış görünüşüne önem veren·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Bursa CVK Hotels & Resorts
Maden MühendisiCVK Hotels & Resorts
CVK Mineral Madencilik bünyesinde Bursa'daki Krom işletmemiz de çalışmak üzere; Üniversitelerin Maden Mühendisliği Fakültelerinden mezun,Maden kanunu ve maden mevzuatına hakim,MS Office Netcad ve tercihen Autocad programlarını kullanabilen,Tercihen sürücü ehliyetine sahip,Tercihen yurt içi seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıCVK Hotels & Resorts
Üniversitelerin ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, En az 2 yıl muhasebe alanında tecrübe sahibi, MS Office programlarını ve en az bir muhasebe programını kullanabilen, Tek düzen hesap planına vakıf, Mesleği ile ilgili güncel mevzuata hakim,  Genel muhasebe konularına hakim, Analitik düşünme becerisine, hızlı öğrenme ve uygulama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) CVK Hotels & Resorts
GarsonCVK Hotels & Resorts
En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi, (tercihen 4 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda görev yapmış)Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, (tercihen Micros Programını kullanabilen) Servis ve sunum bilgisi üst seviyede, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışmasında engel olmayan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı