Danone Türkiye 

Şirket Bilgileri

www.danone.com.tr
Danone
 
Danone, dünyanın en başarılı sağlıklı gıda şirketlerinden biridir ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği gıda ve içecek ürünleriyle dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Bu misyonu yerine getirmek, Danone'nin devam eden hızlı büyümesine katkı sağlayan en önemli unsurdur.
5 kıta ve 120'yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 80,000 civarı çalışanı bulunan Danone, dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu, Taze Sütlü Ürünler (dünya birincisi), Su Ürünleri (Şişelenmiş Su'da dünya ikincisi), Bebek Beslenmesi (dünya ikincisi) ve Medikal Beslenme olmak üzere dört ana iş kolunda sürdürmektedir.
Euronext Paris borsasında kayıtlı bulunan Danone, ayrıca sosyal sorumluluk konusunda öncü kuruluşlardan biri olan Dünya Dow Jones Stoxx Sürdürülebilirlik Endeksi ve ASPI Eurozone ve Ethibel Sürdürülebilirlik endeksinde de bulunmaktadır.
Danone Türkiye
Danone Türkiye; lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle, mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, doğumdan itibaren hayatlarının her evresinde katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonu ile 1997’den bu yana su pazarında Danone Hayat A.Ş., 1998’ten bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli A.Ş., ve 2007 yılı sonu itibariyla bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil A.Ş. şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac, Nutricia markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
Danone Türkiye, Türkiye'nin 7 il/ilçesindeki fabrikalarında yerli üretim yaparak, yaklaşık 1.350 personeli, hammadde tedarik ettiği 7.000 çiftçisi, 1.650’ye yakın tedarikçisi ve  81 ile ulaşan yaygın dağıtım ağı ile hizmet veren büyük bir ailedir.
Danone Yolu felsefesi çerçevesinde, ülkemizde süt kalitesini ve üretimini AB kalite standartlarına ulaştırmak ve çiftçilerimize destek vermek amacıyla "Çiftçi Geliştirme Programı"nı yürütmektedir. En sağlıklı ve en kaliteli süt ve sütlü ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak amacı ile bu program dahilinde çiftçileri eğitmekte ve onlara gelişimleri için destek vermektedir. Diğer yandan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin can güvenliğini sağlamak üzere, "sıfır iş kazası" nın ulaşılabilir bir hedef ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile, "WISE Programı" adı altında güvenli davranışa odaklanan uzun soluklu bir çalışma yürütmektedir. Ayrıca faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi korumayı ilke edinen bir firma olarak, "üstün çevre duyarlılığını" esas alan "Çevre Programı" ile, hammadde tedariğinden ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm süreçlerde çevreyi korumaya yönelik gereklilikleri sürdürülebilir bir yaklaşım çerçevesinde önceliklendirmektedir.
Ayrıca, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlamak için, “Türkiye’nin Gülümseyen Geleceği” temalı sosyal sorumluluk programı kapsamında eğitim alanında “Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” ve spor alanında "Milli Eğitim Bakanlığı-Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği ve Danone Uluslar Kupası” projelerini 81 ilde gerçekleştirmektedir. "Su Hayat'tır" sosyal sorumluluk projesi ile de GAP idaresi işbirliğinde su sorunu ilçelere ve köylere su altyapısı götürme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca, dünyada 16.sını ülkemizde kurduğu tamamen bağımsız ve hiçbir ticari amaç gütmeyen "Danone Enstitüsü Türkiye", ülkemizdeki beslenme; özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda çocuk doktorları, beslenme uzmanları ve üniversitelerin yaptığı araştırmalara destek vererek sağlıklı beslenme konusunda bir bilgi platformu oluşturmaktadır.
 
 “Yetkin ve mutlu çalışanlar” yaratmak misyonuyla hareket eden Danone Türkiye İnsan Kaynakları ‘nın temel öncelikleri;
·         Çalışanı karar mekanizmasının kalbine yerleştirmek (önce insan),
·         Organizasyona sürekli yatırım yapmak,
·         Danone'nin farklı şirket kültürünü geliştirmek ve beslemek,
·         Sosyal ve toplumsal sorumluluk alanlarında liderlik ve yenilikleri geliştirmek ve desteklemektir.

Tüm çalışanlarımız, şirketin strateji ve performansının tam kalbinde yer almaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar Danone, çalışanlarının gelişiminin hem büyüme için bir koşul, hem de şirketin en büyük amacı olduğuna inanmaktadır. Cinsiyet, dil, din, etnik yapı vb. hiçbir ayırım yapılmaksızın tüm çalışanların rahatlıkla çalışabileceği, eşit gelişim ve kariyer olanaklarının sağlandığı bir kültür yaratılmıştır.
 


Danone Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İdari İşler Elemanı İstanbul(Avr.) Danone Türkiye
İdari İşler ElemanıDanone Türkiye
Nutricia Medical Beslenme ve Nutricia Anne Bebek Beslenmesi şirketlerinde İdari İşler departmanına bağlı İdari İşler Elemanı olarak görev almak üzere;
 
Tercihen meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu
İdari işlerde tercihen 1-2  yıllık tecrübe sahibi olan
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen (ileri düzeyde excel ve SAP bilgisi tercih sebebidir)
Analitik yönü, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, çözüm odaklı, proaktif
Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip
Strese dayanıklı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
Yasa gereğince engelli kadrosunda çalışabilecek niteliklere sahip (engel derecesi % 40 ve üzerinde olan)
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) Danone Türkiye
Müşteri Hizmetleri SorumlusuDanone Türkiye
Nutricia Medical Beslenme şirketinde Tedarik Zinciri departmanına bağlı Müşteri Hizmetleri Sorumlusu olarak görev almak üzere;
Tercihen lisans ve ya yüksek lisans eğitimini Lojistik / İşletme bölümlerinde tamamlamış
Microsoft Ofis programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen
Tercihen SAP kullanmayı bilen
İngilizce konuşma ve yazma yetkinliğine sahip
En az 1-2 yıl Müşteri Hizmetleri ve ya Lojistik alanında deneyime sahip
Gelişime ve öğrenmeye açık, öncelik belirleme, zaman yönetimi konularında yetkin
İletişim becerileri kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı
Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Lojistik Şefi Sakarya Danone Türkiye
Planlama ve Lojistik ŞefiDanone Türkiye

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 2 yıl lojistik, üretim ve malzeme planlama konularında deneyimli,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,tercihen Sap programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business System Analyst (Reporting) İstanbul(Avr.) Danone Türkiye
Business System Analyst (Reporting)Danone Türkiye
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world. Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.   
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat, dairy company, Danone Tikveşli, medical nutrition company Nutricia Advanced Medical Nutrition and early life nutrition company Nutricia ELN.
University degree preferably in Computer Engineering / Industrial Engineering
2-3 years of experience in the related areas (Dashboard design, Analytical Services, Reporting Services)
Experience in project management
Fluent in written and spoken English
Ability to establish relationships with internal and external clients
Good planning and negotiation skills
Proactive and team player
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiDanone Türkiye
KEY DELIVERABLES  - Define organize and follow the packaging trials in the plants. Ensure the whole team including supplier is aligned on methodologies, deliverables and conclusions. Work with supplier to fix issues.  - Formulates beverages in the lab. Ensure all steps of vallidations are correctly executed to ensure sucessful launch. Manages the tasting panel.  - Technical leader for all packaging homologation projects  - Follow /track competition,innovations in beverages industry and formalize it  - Manages the specifications for R&D contribution.   - Set up the laboratory working protocols  - Assess The nutrition positionning of our products in the competition landscape  - according to project complexity, supports R&D manager or is R&D project contact.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FINANCIAL ANALYST İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDIKAL BESLENME
FINANCIAL ANALYSTNUTRICIA MEDIKAL BESLENME
Company Description: 
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a Financial Analyst to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications.
Qualifications:
University degree is a must -  preferably major in BA or Economics
Min. 2 years of experience in controlling functions (top line controlling, reporting or audit experience in a multinational company is a plus)
Strong analytical thinking
Team player with strong communication and interpersonel skills
Ability to work with strict deadlines and flexible working hours
Result oriented and capable of multiple tasking
Excellent command of written and spoken English 
Good level of MS Office Applications;SAP knowledge is an asset
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Trade Marketing Manager (Channel Development) İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Trade Marketing Manager (Channel Development)Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

Bachelor degree from a reputable university
Minimum 6 years experience overall in FMCG sector (2 years in Trade Marketing experience is a must)
Advanced command of English
Can do attitude
Result oriented
Challenging the status quo
Ambitious, confident and able to take initiative 
Flexible & adaptable to change
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marka Müdürü İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Marka MüdürüDanone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

University degree in a relevant discipline
Minimum 3 years consumer marketing experience in a multinational FMCG company
Excellent command of English
Proficiency in MS Office applications
Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions
Team player, self-driven, dynamic & hard working person with enthusiasm, strong leader with effective communication skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim ve Bakım Müdürü Adana Danone Türkiye
Üretim ve Bakım MüdürüDanone Türkiye

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Üretim sektöründe minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen Autocad programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
İyi derecede İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Danone Türkiye
İnsan Kaynakları StajyeriDanone Türkiye
Group Danone Turkey; operating in 5 continents, in more than 140 countries with 100.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. 
 
Group Danone Turkey has been operating in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998; in bottled water with Hayat since 1997 and Sırma partnership since 2013; with Nutricia Early Life - Medical Nutrition since 2007. The brand portfolio includes Disney, Danino, Danette, Activia, Hayat, Akmina, Aptamil, Bebelac, Lactamil, Nutricia, Sırma, Sırma Exclusive, Schorle; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planning Responsible - New Graduate İstanbul(Avr.) Nutricia Medikal Beslenme
Planning Responsible - New GraduateNutricia Medikal Beslenme
For our Advanced Medical Nutrition team we are looking for;
Has internship experience in Supply Chain
Excellent communication skills in English
Advanced level of Excel, Powerpoint
Analytical thinker and detail oriented
Good communication skills
Proactive and problem solver
The ability to work effectively in a team or independently
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Lojistik Şefi Bolu Danone Hayat
Planlama ve Lojistik ŞefiDanone Hayat

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 2 yıl lojistik, üretim ve malzeme planlama konularında deneyimli,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen SAP programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Yöneticisi - Trakya, Balıkesir, Çanakkale Tekirdağ Danone Hayat
Bayi Yöneticisi - Trakya, Balıkesir, ÇanakkaleDanone Hayat

Üniversite mezunu,
Trakya, Balıkesir, Çanakkale bölgesinde minumum 3 yıl saha satış tecrübesi olan (FMCG sektörü tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan (erkek adaylar için),
Çorlu veya Trakya bölgesinde ikamet eden,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Supply Chain Continuous Improvement Executive İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Supply Chain Continuous Improvement ExecutiveDanone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

University degree preferably in Industrial Engineering Department
Minimum 5 years of experience in Supply Chain Operations
Project Management experience is a plus
Excellent command of written and spoken English
Good level of MS Office Applications
SAP MM knowledge is preferred
Continuous improvement mindset
Collaborative with other departmants
Analytical thinking & problem solving skills
Customer-oriented mindset
Flexible in travelling
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul Danone Tikveşli
General ApplicationDanone Tikveşli
Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description :
The applications of candidates will be evaluated for our prospective vacant positions.
Please add a cover letter including the department you want to work in.
We will contact you in case of a vacant position matching your qualifications and career interests.
We thank you for your application as Danone Tikveşli Human Resources Department!
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Uzmanı/Memuru Adana, Bolu, Sakarya Danone Hayat
Kalite Güvence Uzmanı/MemuruDanone Hayat

Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Tercihen ingilizce bilen,
Hendek, Bolu ve Pozantı'da ikamet eden veya edebilecek,
Gıda veya içecek sektöründe kalite güvence laboratuvarında en az 3 yıl deneyimli,
Gıda kimyası, mikrobiyolojisi ve kimyasal analiz konularına hakim,
Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk alan,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,
Bay / Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Summer Internship 2015 İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Summer Internship 2015Danone Tikveşli
Group Danone Turkey; operating in 5 continents, in more than 140 countries with 100.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible.
 
Group Danone Turkey has been operating in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998; in bottled water with Hayat since 1997 and Sırma partnership since 2013; with Nutricia Early Life - Medical Nutrition since 2007. The brand portfolio includes Disney, Danino, Danette, Activia, Hayat, Akmina, Aptamil, Bebelac, Lactamil, Nutricia, Sırma, Sırma Exclusive, Schorle; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers
Job Description:
 
Internship opportunity for those who want to have an unique opportunity to discover our company *from the inside* and to show potential performance for long term employee positions.
 
Sales
Marketing
Research and Development
Quality
Finance
Corporate Affairs
Purchasing
Human Resources
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Horeca Satış Süpervizörü Adana Danone Hayat
Horeca Satış SüpervizörüDanone Hayat

Üniversite mezunu,
Benzer pozisyonlarda minumum 3 yıl tecrübeli (FMCG/Horeca kanalı tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimli,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan (erkek adaylar için),
Adana’da ikamet eden,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim ve ekip yönetimi becerileri kuvvetli,
Sonuç odaklı, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek,
Bay/Bayan. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Erzurum Danone Türkiye
Satış Yöneticisi/YönetmeniDanone Türkiye
Ana Sorumluluklar:
 
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerini yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak. 
Ana Ölçüm ve Performans Kriterleri:
 
Ciro hedeflerinin gerçekleşme oranları
Sayısal Dağılım
Mağaza içi Uygulama Kriterleri
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Budget Control Specialist (Supply Chain&Overheads) İstanbul(Asya) Danone Hayat
Budget Control Specialist (Supply Chain&Overheads)Danone Hayat

University degree in Economics / Finance / Business Admin / Industrial Engineering (MBA in corporate and financial affairs preferred),
Experience in Controlling or a Audit Company (min 1 years),
Knowledge on financial accounting and reporting,
Excellent command of English,
Ability work with cross-functional teams and team worker,
Strong communication skills,
Result oriented, analytical,
No military obligation for male candidates,
Male/female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pharma Channel Sales Support Assistant İstanbul(Avr.) Danone Türkiye
Pharma Channel Sales Support AssistantDanone Türkiye

University degree in Business Administration or Industrial Engineering is prefered
Long Term Intern experience in Sales Support Department
Good command of English
Proficiency in MS Office applications 
Team player
Dynamic & hardworking with enthusiasm
Innovative person with effective communication skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Ürün Geliştirme UzmanıDanone Türkiye
Group Danone Turkey; operating in 5 continents, in more than 140 countries with 100.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. 
 
Group Danone Turkey has been operating in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998; in bottled water with Hayat since 1997 and Sırma partnership since 2013; with Nutricia Early Life - Medical Nutrition since 2007. The brand portfolio includes Disney, Danino, Danette, Activia, Hayat, Akmina, Aptamil, Bebelac, Lactamil, Nutricia, Sırma, Sırma Exclusive, Schorle; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
JOB DESCRIPTION
Main Responsibilities:
Developing innovative, affordable, profitable, healthy, safe and delicious products that are the most preferred by consumers and have the highest market share
Working closely with brand teams; understanding brand strategies and needs and proposing relevant research solutions to them and co-leading product projects w/ Marketing Team
Develop products bringing target financials chooses correct ingredients at the correct price, at the targeted quality and safety by holding meetings with suppliers
Checks group specifications and apply the best practices and research continuously
Develop products that inline with local regulatory & global recommendations
Performing industrial trials & address find solutions for industrial barriers
Co-leading cost saving projects and following material deliveries; find right partners for innovations & cost effectiveness
Following project timings; keep realistic timings & prioritisation
Renovating existing products with the aim of improving them or reducing their cost while keeping the quality at the same level
Working as partners by sharing know-how, identifying barriers and  solutions & innovation options with suppliers 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme