Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır.
Ozon Tekstil, Sivas’ta ve Batman' da bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, “yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.ozontekstil.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM ÇALIŞANI İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
ÜRETİM ÇALIŞANIOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.Esenyurt Kıraç'ta bulunan üretim merkezinde görevlendirilmek üzere;Tekstil meslek lisesi, teknik lise veya genel lise mezunu,Üretimde, kesimhanede görev alacak, Mesai sistemi ile çalışabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar, Küçükçekmece, lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Kesimhane Çalışanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSPECTÖR İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İNSPECTÖROzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen dokuma, örme, triko ürün gruplarında kalite güvence süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli,Dikim ölçü teknikleri ve kalıp konularında yeterli düzeyde bilgiye sahip, Kalite standartları konusunda tecrübeli, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KARAR DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
KARAR DESTEK UZMANIOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversite mezunu, tercihen Tekstil mühendisliği veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,MS Office programlarını ileri derece kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş, Tedarik zinciri süreçlerinde görev almış, üretim süreçlerine hakim,Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Uzman YardımcısıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım, yetenek yönetimi ve eğitim alanında kariyer hedefi olan,İnsan kaynakları süreçlerinde maksimum 1 yıl deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık,Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist (Örme) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Modelist (Örme)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen  Üniversitelerin Tekstil veya Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe 4 yıllık Örme Modelistlik deneyimine sahip, Gerber Kalıp Programını çok iyi derecede kullanabilen, Baz kalıp ve model uygulamasına hakim, model teknik çizim üzerindne ölçü tablosu ve dikiş talimatı hazırlayabilen, Örme - İhracat konfeksiyon tecrübeli, Koleksiyondan Üretime kadar olan süreci takip edebilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Tedarik Uzmanı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kumaş Tedarik UzmanıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen Lisans mezunu veya önlisans programlarından Tekstil, Hazır Giyim veya Moda Tasarım bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Örme Kumaş Takip, Tedarik ve Satınalma alanında en az 3 yıllık deneyimli,Kumaş üretim, boyahane, kalite kontrol süreçlerinde deneyim ve bilgi sahibi, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Personel İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru - Engelli PersonelOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen lise mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı