Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır.
Ozon Tekstil, Sivas’ta ve Batman' da bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, “yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.ozontekstil.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Makam ŞoförüOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Üst Düzey Yöneticilerin Makam Şoförü olarak en az 3 yıl deneyimli,İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili, Yöneticinin çalışma saatlerine uygun biçimde esnek çalışabilecek,Seyahat engeli olmayan, İstanbul trafiğine hakim, Sigara vb. tüketim ürünlerini kullanmayan, İletişim becerisi yüksek ve prezantabl, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, tercihen Başakşehir ve civarı,Kendi aracı ile makam sahibinin evine kadar ulaşım sağlayabilecek,Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Zaman Etüdü Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Zaman Etüdü Uzman YardımcısıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tekstil Lisesi veya önlisans mezunu, Minimum 1 yıl, tercihen tekstil sektörü deneyimli, Üretim, malzeme ve planlaması alanlarında çalışmış veya kariyer hedefi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Örme) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Örme)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Örme Hazır Giyim alanında 2 - 5 yıl arasında deneyime sahip,Müşteri ilişkileri yönetimi, satış pazarlama, fiyatlandırma ve teklif hazırlama süreçlerinde deneyimliProaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Süreç Geliştirme UzmanıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet, 2015 yılında 40 milyon adet üretim gerçekleştirerek, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 365. sırada yer almıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Süreç geliştirme konusunda minimum 3 yıl deneyimli, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 yönetim sistemlerine hakim, MS Office uygulamalarına bilgi sahibi, Tercihen tekstil sektörü deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
MerchandiserOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
QUALIFICATIONS:Ozon Textile which is a manufacturer of knitting, woven and tricot product groups since 2004, has provided stable development in Human Resources, product range and production capacitiy from its establishment. It produced 27 million units of products in 2014 by the  %100 of growth volume until 2013. Turkey's largest industrial enterprise determines the ISO Second 500 List has risen to 15th place from the 221 ordinary in 2013; it achieved to take place in ISO First 500 List in 2014.Ozon Textile is improving fastly in the way of being a leader in the textile industry with its trading partners in many cities of Turkey and its factory in Sivas and Batman thanks to the magnification of its targets, sustainable development, the innovative and enviromentally friendly approach.Ozon Textile which is developing innovative applications for happiness and development of employees is looking for teammates “to build a new future” together!  Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or relative fields,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas, Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist (Örme) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Modelist (Örme)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen  Üniversitelerin Tekstil veya Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe 4 yıllık Örme Modelistlik deneyimine sahip, Gerber Kalıp Programını çok iyi derecede kullanabilen, Baz kalıp ve model uygulamasına hakim, model teknik çizim üzerindne ölçü tablosu ve dikiş talimatı hazırlayabilen, Örme - İhracat konfeksiyon tecrübeli, Koleksiyondan Üretime kadar olan süreci takip edebilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Tedarik Uzmanı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kumaş Tedarik UzmanıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen Lisans mezunu veya önlisans programlarından Tekstil, Hazır Giyim veya Moda Tasarım bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Örme Kumaş Takip, Tedarik ve Satınalma alanında en az 3 yıllık deneyimli,Kumaş üretim, boyahane, kalite kontrol süreçlerinde deneyim ve bilgi sahibi, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı