Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır.
Ozon Tekstil, Sivas’ta ve Batman' da bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, “yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.ozontekstil.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Uzmanı Sivas Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılında % 80’lik büyüme oranıyla 24 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 221. sıradan 15. sıraya yükselmiştir.Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.Çalışanlarının mutluluğunu ve gelişimini ilke edinen Ozon Tekstil, hedeflerini birlikte gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tekstil Mühendisliği, Tekstil Öğretmenliği, Tekstil MYO) mezun,Tekstil sektöründe hammadde ve malzeme kalite kontrol süreçlerinde minimum 3 yıllık deneyime sahip,ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri gereklilikleri, hammadde girdi kontrol ve laboratuvar süreçleri hakkında bilgi sahibi,Ölçü aletlerini (mikrometre, kumpas, ışık kabini vs.) etkin kullanabilen, renk görme anormallikleri bulunmayan,Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sivasta ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
KIDEMLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Örme üretim alanında 5 yıllık ihracat deneyimine sahip, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen 2. dil olarak İspanyolca bilgisine sahip,Tercihen İspanya hazır giyim piyasasına hakim, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMAN İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet, 2015 yılında 40 milyon adet üretim gerçekleştirerek, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 365. sırada yer almıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Süreç geliştirme konusunda minimum 3 yıl deneyimli, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 yönetim sistemlerine hakim, MS Office uygulamalarına bilgi sahibi, Tercihen tekstil sektörü deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISIOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversitelerin ilgili Fakülte ve Yüksekokullarından mezun, Sistem destek konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Bilgisayar ve ekipmanlarının hazırlama ve kurulum işlemlerini yapabilecek ve bakımını sağlayacak, son kullanıcı desteği verebilecek tecrübeye sahip,Temel network protokolleri, network altyapısı, Microsoft Windows Server ve Active Directory konularında bilgi sahibi,Sanallaştırma, back-up, exchange çalışmalarında bulunmuş, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı Sivas Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Üretim Uzman YardımcısıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet, 2015 yılında 40 milyon adet üretim gerçekleştirerek, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 365. sırada yer almıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversitelerin Tekstil ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama ve doğru karar alabilme yeteneği gelişmiş, Sayısal düşünme yeteneğine sahip, Analiz ve raporlama becerisine sahip, İleri görüşlü, yeniliklere açık , gelişmeleri takip edebilen, ekip çalışmasına yatkın,  yaratıcı , zamanı iyi kullanabilen,Sivas da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı