Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır.
Ozon Tekstil, Sivas’ta ve Batman' da bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, “yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.ozontekstil.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı (Batman) Batman Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı (Batman)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme ve yerleştirme, organizasyonel gelişim, performans değerlendirme, kariyer yönetimi, ücretlendirme, sigorta ve özlük işlemleri fonksiyonlarında minimum 3 yıl deneyimli,Kurum vizyonuna, stratejilerine uygun olarak insan kaynakları çözümlerine destek verecek,Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman'da ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hammadde Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Hammadde Kalite Kontrol Uzman YardımcısıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tekstil Meslek Lisesi, Tercihen Tekstil MYO Mezunu Tekstil sektöründe kalite uygulamaları -  kalite girdi kontrol konusunda en az 1 yıl deneyimli,Örme ve Dokuma kumaş bilgisine sahip, Planlama organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, değişime ve gelişime açık, zaman yönetimi ve iletişim becerileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zaman Etüdü Uzmanı İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Zaman Etüdü UzmanıOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya ilgili fakültelerden mezun,Benzer pozisyonda minimum 2 yıl, tercihen tekstil sektörü deneyimli,Üretim, malzeme ve planlaması alanlarında çalışmış,B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık,Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Mavi Yaka İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru - Mavi YakaOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “Geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?En az ilköğretim mezunu, Tercihen tekstil sektörü tecrübeli, Mavi yaka pozisyonunda çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Takip Uzman Yardımcısı (Triko) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Saha Takip Uzman Yardımcısı (Triko)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tekstil Meslek Lisesi veya Önlisans mezunu,Yetiştirmek üzere, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık,Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Örme) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Örme)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Örme Hazır Giyim alanında 2 - 5 yıl arasında deneyime sahip,Müşteri ilişkileri yönetimi, satış pazarlama, fiyatlandırma ve teklif hazırlama süreçlerinde deneyimliProaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık,Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Personel İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru - Engelli PersonelOzon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Tercihen lise mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı