DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini aldı. Bugün yurt içinde ve yurt dışında toplam  352 mağazası ile sektörde Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ikinci şirket olarak yoluna devam ediyor. Her yıl minimum 500.000 iş başvurusu alan ve 40% büyüyen DeFacto, 2016 yılı itibariyle genel merkezde 1000’in üzerinde, Türkiye ve yurt dışında ise toplam 9.000’den fazla kişiye kariyer fırsatı yaratıyor.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etti. Kurulduğu günden beri global moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtı.

DeFacto bugün Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de birer olmak üzere toplam 62 mağazanın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyor. Ayrıca tasarım ürünlere ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaya devam ediyor.

Ulaşılabilir moda endüstrisinin öncü oyuncularından biri olan DeFacto mağazalarıyla 50 ülkede, e-ticaret ile de 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyor.

DeFacto’da Kariyer

2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak,

Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan,

Merkez kadro için işe alımlarda kadronun %32’si yeni mezun olan,

2016 yılında aldığı “Great Place to Work” ödülüyle taçlanan DeFacto’da; 

Mutluluğu önemseyen, sadece mutluluk için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk!
 
Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık!
 
Hobilerinizi geliştiren, destekleyen ve Mutluluk Elçisi olarak katkı sağlayabileceğiniz kulüpler var... +1 hayat!
 
Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve fikirlerinizi önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık!

DeFacto’lu Olmak; 

Esnek Çalışma Saatleri: Sabah 07:00-09:00 saatleri arasında giriş, akşam 17:00-19:00 saatleri arasında çıkış ile tüm genel merkez çalışanları çalışma saatlerini kendisi belirleyebiliyor.
Servis: İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasını kapsayan birçok noktası için geniş bir servis ağı hizmet veriyor.
Mutlu Cuma: Tüm genel müdürlük çalışanlarına Cuma sabahları açık büfe kahvaltı sunuluyor. Hafta içi her gün ise güne güzel bir başlangıç için sandviç, poğaça ve açma gibi kahvaltılıklar ikram ediliyor. Ayrıca her gün saat 16:30’da tatlı ve meyve gibi ara öğün atıştırmalıklarıyla sağlıklı beslenme destekleniyor.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler;

Müzik, Tiyatro, Dans, Sosyal Sorumluluk, Fotoğrafçılık, Gezi, Satranç Kulüpleri ve Tenis, Kürek, Futbol, Aikido, Yoga gibi spor aktiviteleri, profesyonel eğitmenler ve danışmanlar tarafından ücretsiz olarak veriliyor.
Alanında uzman kişiler tarafından verilen, genel katılıma açık seminerler ve haftalık olarak tüm çalışanlarla paylaşılan kişisel gelişimi destekleyici makaleler & pratik yaşam önerileri ile çalışanlar kendini geliştirme fırsatı buluyor. Ayrıca koçluk eğitimleriyle geliştirilen kıdemli yöneticiler, çalışanlara mentorluk yaparak kariyer gelişimlerine katkı sağlıyor.
Ayrıca genel merkezde Yaza Merhaba, Yılbaşı, Sevgililer Günü, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Dünya Mutluluk Günü ve BBQ gibi özel konseptli birçok eğlenceli parti düzenleniyor.

Mutluluk Alanları;

Açık hava mini golf sahası, Langırt, Bilardo, Masa tenisi, Play Station oyun alanları ile çalışma stresinden uzaklaşıp keyifli molalar verilebiliyor.
Konforlu ve donanımlı spor salonumuzda kadrolu spor eğitmeni ile kişiye özel egzersiz programları yapılmasının yanı sıra, hafta içi de belirli günlerde crunch ve pilates dersleri düzenleniyor. Spor salonunda giyinme odaları, duş kabinleri ve spor öncesi ya da sonrasında gerekli olabilecek tüm malzemeler bulunuyor.
Masa başı çalışma sebebiyle kaslar ve sinirler üzerinde oluşan gerilimin rahatlamasına yardımcı olmak için aroma terapi yağlar ve dinlendirici müzikler eşliğinde profesyonel uzmanlar tarafından masaj hizmeti sunuluyor.
Özel Akdeniz konsepti ile tasarlanan kış & yaz bahçelerimiz ve restoranımız ile öğle yemeği ve dinlenme aralarında keyifli vakit geçirilebiliyor.

Mutlu Kadın Hareketi;

Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi (WEP) Prensiplerini imzalayan DeFacto, kadın çalışanlarına pozitif ayrımcılık konusunda öncü uygulamalarıyla dikkat çekiyor.
Kadınlar için genel merkezde ücretsiz manikür ve kuaför olanakları, doğumdan sonra ekstra üç ay ücretsiz izin, ebeveyn koçluğu, okulun ilk günü ve karne günü izni gibi uygulamalarla başta anneler olmak üzere tüm kadın çalışanlar iş hayatında daha mutlu çalışabiliyor.
Ayrıca tüm genel merkez çalışanı kadınlar, ayda bir defa kendi seçtikleri bir gün “Home Office” çalışma fırsatıyla kendini daha iyi hissedip, özel hayatına da vakit ayırabiliyor.

Sosyal Sorumluluk;

Gönüllülük esasıyla kurulan Sosyal Sorumluluk Kulübü ile (Mutluluk Elçileri Grubu), şu ana kadar AKUT Arama Kurtarma Derneği, Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi  (GETEM) , Türkiye Omurilik Felçileri Derneği (TOFD), Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)  ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) gibi kurumlarla birçok proje gerçekleştirildi. 588 kişi ile toplamda 1653 saat gönüllü çalışma gerçekleştiren kulübümüz, yeni projeler için heyecan duyarak çalışmalarına özveri ile devam ediyor.

Her geçen gün yeni takım arkadaşlarıyla ekiplerimizin büyümesi bize heyecan veriyor.

DeFacto’ya +1 değer katarak, geleceğe bizimle depar atmak için iş fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

DeFacto İnsan Kaynakları

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim,Moda Tasarım,Perakende

Firma web sitesi: www.defacto.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Genel Merkez Çalışma Gün ve Saatleri:Haftaiçi 08.00 - 18.00 Mağazacılık Çalışma Gün ve Saatleri:Vardiyalı çalışma sistemi ile haftalık kişi başı 45 saati aşmayacak şekilde 09.00 - 22.00 saatleri arasında organize edilmektedir.DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 85
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Asya) DeFacto
MAKAM ŞOFÖRÜDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aradığımız Özellikler,En az 15 senelik B sınıfı sürücü belgesi sahibi olan, Üst Düzey Yöneticilerin Makam Şoförü olarak en az 5 sene deneyimli, İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili,  SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Yöneticinin çalışma saatlerine uygun biçimde esnek çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul trafiğine hakim, İletişim becerisi yüksek ve prezantabl, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Kendi imkanları ile makam sahibinin evine kadar ulaşım sağlayabilecek, Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK SATIN ALMA YÖNETİCİSİ / MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) DeFacto
TEKNİK SATIN ALMA YÖNETİCİSİ / MÜDÜRÜDeFacto
Artılar dünyası DeFacto! 2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...  Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var...+1 kariyer var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler: • Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden lisans mezunu,• Satınalma ve sözleşme yönetiminde minimum 6 yıl iş deneyimine sahip,• Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,• ERP bilgisi olan, (SAP, Oracle, Axapta, vb.)• İletişim becerileri yüksek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar: • Şirketin operasyonları dahilinde ihtiyaç duyulan teknik malzeme, ekipman ve hizmetlerin tedarik süreçlerinin fiyat, termin ve kalite kriterleri gözetilerek yönetilmesi, sürdürülebilir tedarik süreçleri ile şirket ana hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunulması,• Teknik ekipman ve hizmet tedarik süreçlerinin ve ilgili sistemlerin analiz edilerek gelişime açık noktaları iyileştirmeye yönelik aksiyon alınması,• Kendisine bağlı ekibe kişisel ve mesleki gelişim alanlarında önderlik edilmesi, operasyonel işleyişe dair bilgilendirme ve yönlendirmelerde bulunulması, iş süreçlerinde destek olunması,• Fiyat, termin ve kalite kriterlerini gözeterek maliyet iyileştirici çalışmalar yapılması, bu çalışmalara önderlik edilmesi,• Doğru tedarikçiler ile uzun süreli ve sürdürülebilir iş ortaklığı modellerinin kurulması, periyodik tedarikçi değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi,• İlgili ürün ve hizmet tedarik süreçlerine ilişkin kontrat süreçlerinin en etkin şekilde yönetilmesi, İSG ile ilgili risklerin gözetilmesi ve minimize edilmesi,• Hizmet seviyesinin ve iç müşteri memnuniyet düzeyinin yükseltilmesi ve muhafaza edilmesi,• Piyasanın ve temel göstergelerinin takip edilmesi, riskli olabilecek alanlarda aksiyonların erken alınması,• Şirket finansal hedef ve takvimlerinin realize edilebilmesine yönelik olarak operasyonel işleyişte finansal birimlere destek verilmesi,• Alternatif tedarik yöntemleri ve tedarikçi kanallarının geliştirilerek süreçlerdeki tedarikçi kaynaklı risklerin minimize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -İSTANBUL AVRUPA YAKASIDeFacto
GENEL NİTELİKLERArtılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversite mezunu, Şehir esnekliğine sahıp, İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışabilecek, Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ MÜŞTERİ DANIŞMANI ( İstanbul-AVRUPA) İstanbul(Avr.) DeFacto
ENGELLİ MÜŞTERİ DANIŞMANI ( İstanbul-AVRUPA)DeFacto
İstanbul Avrupa Yakasındaki mevcut mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,          Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - AVRUPA YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI - FULL TİME - AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI - FULL TİME - AVRUPA YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SN. CREATIVE DESIGNER (GIRLS GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
SN. CREATIVE DESIGNER (GIRLS GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor degree in Fashion Design or smilar branches, Minimum 7 years of experience in girls ready-to-wear category, Able to make designs suitable to brand’s target customer group, Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad,Good command of English, Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc,No obstacle to travel abroad. Basic Functions: Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad, Carrying out store visits and market analysis, Making suitable designs for our brand’s target customer group, Identifying suitable product range within the collection, Working together with product team about the cost of designed products, Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ GRAFİK TASARIMCI (ERKEK KATEGORİSİ) İstanbul(Avr.) DeFacto
KIDEMLİ GRAFİK TASARIMCI (ERKEK KATEGORİSİ)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun, Perakende sektörü erkek ürün kategorisi grafik tasarımı konusunda en az 6 yıl deneyimli,Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen,Yaratıcı hayal gücü yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımın yapılması,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI (KADIN AKSESUAR) İstanbul(Avr.) DeFacto
GRAFİK TASARIMCI (KADIN AKSESUAR)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun, Perakende sektörü kadın aksesuar kategorisi grafik tasarımı konusunda en az 4 yıl deneyimli,Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen,Yaratıcı hayal gücü yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımın yapılması,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (JERSEY PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (JERSEY PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:  Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in jersey product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ KUMAŞ TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) DeFacto
KIDEMLİ KUMAŞ TEKNOLOĞUDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı ve boya konularında deneyimli, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar,İmalat öncesinde ve sırasında yapılan kumaş testlerinin yorumlanması ve ilk seferde geçme oranlarının artması amacıyla çalışmalar yapılması,Kumaşlar konusunda teknik danışmanlığın verilmesi, Kumaş kaynaklı iade oranlarının düşürülmesi için çalışmalar yapılması, Kalite gelişimi için üretici ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:  Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or relative fields,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in woven product line (especially tops or outerwear),Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (ACCESSORIES) İstanbul(Avr.), ... DeFacto
MERCHANDISER (ACCESSORIES)DeFacto
QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in related fields, Minimum 3 years of experience in accessories procurement process, Capable of supplying product from suppliers at expected quality, within expected deadline and at affordable prices,Advanced planning and organizing skills, Advanced analytical thinking skills, practical and solution-oriented, Good command of English, For male candidates, military service should be done. Basic Functions:Taking part in accessories product development processes, Order and production tracking (deadline, quality and standards), Providing all communication between supplier and HQ during production process,Finding and developing new companies in Far East and Turkey, Conducting quality and product development studies with suppliers.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
JR. E-TİCARET PROJE YÖNETİMİ UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
JR. E-TİCARET PROJE YÖNETİMİ UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aranan Nitelikler; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,E Ticaret sitesi kurulum ve gelişim sürecinde en az 1 yıl deneyimli, Jira, Google Analytics, SQL Reporting , Omniture vb. toolları hakkında bilgi sahibi,Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İleri Excel bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Görev Tanımı;E Ticaret süreç haritalarının oluşturulması. Proje Yönetimi çerçevesinde dökümantasyon ve iş takibinin yapılması. Projelerin belirlenen terminlerde ve istenen kalitede sonuçlanmasının takip edilmesi.Web sitesinin dizaynı ve kullanılabilirliği konusunda design ekibi ile birlikte çalışılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR SOFTWARE DEVELOPER İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR SOFTWARE DEVELOPERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications;Bachelor’s Degree in relevant field, Minimum 5 years of experience in .Net , Experienced in developing desktop (Windows Forms and WPF) applications,Ability to design data structure, to read and edit complex queries on MS-SQL,Ability to read and create object-oriented architecture,Preferably WCF, WPF, Entity Framework knowledge and experience,Enough English knowledge for document follow-up Prone to teamwork, No military service obligation (for male applicants)Location of this job position will be in our IT company operating within the structure of Yıldız Technical University – İkitelli Technopark .Basic Functions:To analyze the needs from the departments within the concept of ERP application developed in the company,To develop new ERP modules, to support the existing modules, to carry out integration operations with other applications,To generate technical and user documents, To complete the tasks assigned by the project system on time
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
STOCK MANAGEMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
STOCK MANAGEMENT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications: • Bachelor’s degree, preferably in Industrial Engineering, Econometrics, Statistics,• At least 2 years of experience in related fields,• Advanced level of written and spoken English,• Excellent analyzing and communication skills,• Good presentation and interpersonal skills,• No restrictions to travel.Basic Functions: • Planning of domestic and foreign counting processes and participation,• Analyzing of product counting results,• Being responsible for inventory accuracy check,• Following up stock project,• Performing fieldwork at central logistics warehouses,• Planning inventory and communication with related teams.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIGITAL COMMUNICATIONS SPECIALIST (CIS) İstanbul(Avr.) DeFacto
DIGITAL COMMUNICATIONS SPECIALIST (CIS)DeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required Qualifications; • Bachelor’s Degree in relevant field,• Minimum 4 years of experience years of relevant experience in social media marketing or as a digital media specialist,• Ability to fluently speak Russian, Kazakh, English and Turkish languages,• Planning, organizing and problem solving abilities,• Has completed military service (for male candidates),• Has no obstacle to travel,• Resides in Istanbul.Main Functions;• Building and executing social media strategy through competitive research, platform determination, benchmarking, messaging and audience identification,• Generating, editing, publishing and sharing daily content (original text, images, or video) that builds meaningful connections and encourages community members to take action,• Setting up and optimizing clients pages within each platform to increase the visibility on social content,• Moderating all user-generated content in line with the moderation policy for each community,• Creating editorial calendars and syndication schedules,• Creating and developing different type of social media reports (status reports - Closing reports - listening reports),• Continuously improve by capturing and analyzing the appropriate social data/metrics, insights and best practices, and then acting on the information,• Collaborating with other departments (Advertising, Design.. etc) to manage reputation, identifying key players and coordinating actions• Taking part in daily/weekly meetings to ensuring all departments have the latest communications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
FOTOĞRAFÇI İstanbul(Avr.) DeFacto
FOTOĞRAFÇIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aranan Nitelikler;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Moda, tekstil ve life style çekimlerinde en az 4 yıl tecrübeli, Photoshop programını iyi derecede kullanabilen, Ürün, moda çekimlerini gerçekleştirebilecek Dikkatli, düzenli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Görev Tanımı;Ürünlerin fotoğraflarının çekimi, ilgili program üzerinde düzenlenmesi ve e-ticaret sitesinde yayınlanabilir formata getirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (MENSWEAR CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (MENSWEAR CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 4 years of menswear collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, No obstacle to travel, Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
E-TİCARET KATEGORİ UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
E-TİCARET KATEGORİ UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!E-TİCARET KATEGORİ UZMANI Aradığımız Özellikler:• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• E-Ticaret sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,• Ms Office programlarını kullanabilen, özellikle Ms Excel bilgisi ileri seviyede olan,• Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Temel Fonksiyonlar:• Geçmiş sezon referanslarını dikkate alarak doğru ürün adedini belirleyerek rezervelerin yapılması,• Haftalık, günlük sevkiyat raporunun analiz edilerek sevk miktarlarının kontrolü,• Sezon içinde planlanmış olan optionların sezonuna ve dönemine uygun olanların ilk sevkiyatının yapılması,• Günlük olarak satışta olan optionların satışların takip edilmesi analizlerinin yapılması, merch yaş grup ve buyer grubu internetteki satış performansına bakılarak satışın desteklenmesi,• Beden analizlerinin yapılarak, sevkiyatta bedenlerin tamamlanması,• İnternet üzerinde satışa sunulan ürünlerin ömürlerinin belirlenmesi,• Yapmış olunan rezervelerin e-ticaret depoya sevk edilip edilmediğini kontrol etmek ve gerektiğinde ilgililere bildirmek,• Fotoğrafı çekilecek olan ürünlerin e-ticaret raporunun stüdyoya gelmesi için rezervlerinin oluşturulması,• E-ticaret mağazası için hazırlıkları tamamlanmış ürünleri, web name, açıklaması yazılıp, aktif hale gelmesini sağlayarak, satışının başlatılması,• Kategorideki ürünlerin kırıklık, satış performansı, görsel durumuna göre sıralamalarının ve ana sayfa görsellerinin haftalık olarak belirlenmesi,• Satış performanslarını analiz ettikten sonra desteklenmesi gereken gruplar ve kategorileri pazarlama ekibine iletilmesi,• SEO analizi doğrultusunda kategori ve ürün isimleri,  açıklamalarının yazılması,• Site arayüzü ve admin panel hatalarının takibi ve geliştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ALOKASYON YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) DeFacto
ALOKASYON YÖNETİCİSİDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler:• Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,• Perakende sektöründe stok yönetimi süreçlerinde en az 6 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen,• Liderlik becerileri gelişmiş,• Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,• Analitik düşünce yeteneğine sahip, pratik ve çözüm odaklı,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Takım çalışmasına yatkın,• Seyahat engeli olmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar:• Günlük stok satış analizlerinin yapılması,• Mağazaların stok seviyelerinin, stok devir hızlarının takip edilmesi,• Mağazaların alım kapasitelerini baz alarak ürün sevk onaylarının yönetilmesi,• Alokasyon süreçlerini yönetebilecek, satış kaybını minimize edecek daha verimli bir çalışma düzeninin oluşturulmasının, yürütülmesinin ve denetlenmesinin sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (ACCESSORIES CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (ACCESSORIES CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 2 years of mens accessories (bags,belts,wallets) category experience in a similar position,Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, Capable of driving a vehicle actively, No military obligation (for male candidates). Basic Functions:Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (MEN WOVEN CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (MEN WOVEN CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 4 years of men woven top & bottom collection experience in a similar position,Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL MERCHANDISE PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
INTERNATIONAL MERCHANDISE PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required QualificationsBachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 2-3 years of experience in similar position in international retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Perfect command of English, Proficient in using MS Office applications.  Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns according to related countries.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LİDERLİK VE GELİŞİM PROGRAMLARI MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) DeFacto
LİDERLİK VE GELİŞİM PROGRAMLARI MÜDÜRÜDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler:• En az lisans mezunu,• Şirketlerin Akademi ya da eğitim bölümlerinde en az 10 yıllık deneyim sahibi,• Tercihen liderlik ve yetenek gelişimi alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi,• İyi seviyede İngilizce yabancı dil kullanımı,• İyi derecede MS Office Programları kullanımı,Temel Fonksiyonlar:• Kurum kültürü ve strateji ile ilgili ihtiyaç duyulan eğitim ve gelişim programlarının ihtiyaç analizi, tasarım, uygulama ve takip süreçlerinin yönetilmesi,• Şirketin liderlik ve yetenek gelişim programlarının tasarım, organizasyon, uygulama, ölçme/değerlendirme, analiz ve geliştirme süreçlerinin yönetilmesi,• Şirket içi koçluk ve mentorluk sistemlerinin hazırlık, organizasyon, uygulama, ölçme/değerlendirme, analiz ve geliştirme süreçlerinin yönetilmesi,• Şirket merkez ekiplerinin dış kaynaklı mesleki eğitim ihtiyacı belirleme süreçlerinin yürütülmesi. Belirlenen eğitim ve gelişim seçeneklerinin hayata geçirilmesi Akademi içinde geliştirilen eğitim programlarının etkinliğini arttıracak projelerinin üretilmesi, planlanması ve hayata geçirilmesi,• Şirketin merkez iş birimleri ile koordinasyon sağlayarak ortak projeler üretilmesi, yürütülmesi.• DeFacto Academy kaynak yönetiminin yapılması (Tedarikçi ve iş birlikçi firmaların seçimi ve süreçlerinin yönetilmesi, üniversitelerle işbirlikleri kurulması ve süreçlerinin yönetilmesi, iç eğitmenlik sisteminin yürütülmesi)• Eğitim ve gelişim süreçlerinin benchmarklarını ve trend takiplerini yaparak uluslararası yarışma başvurularına katılım sağlanması.Aradığımız Yetkinlik ve Beceriler:• Etkin İletişim ve İlişki Yönetimi, Esneklik, Çeviklik, Sonuç Odaklılık, Analitik Düşünme, Müşteri Odaklılık, Pazar Odaklılık, Değişim Yönetimi, Gelişime Açık Olma, Farklılıklara Saygı Duyma, Yenilikçi Bakış Açısı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BUDGET AND REPORTING SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
BUDGET AND REPORTING SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:University degree in Economy, Business Administration or Management Engineering, MBA degree will be a plus,Minimum 3 years experience in financial controlling (big four and retail experience is a plus),Good knowledge of management accounting and reporting standards,Excellent computer skills especially in Excel, Proficiency in written and spoken English, Ability to work with flexible hours, Problem solving and analytical skills, Team player with good communication skills. Basic Functions:Preparing daily, weekly, monthly and quarterly management reports through the BPC reporting system,To support monthly closing activities, Prepare accurate monthly forecasts, analyze and comment properly on forecast to actual variances,Involvement in annual budgeting process for the entity,To ensure the accurate planning processes, including forecasts, budgets, ad hoc business planning, etc.,Preparing ad hoc analysis and feasibility reports for top management,Cooperate closely with IFRS reporting team and other members of DeFacto finance team as well as entity's other departments like Operation and Planning,To support international channel and related departments as Finance Business PartnerMonitoring operational KPI reports (Sales, Operational performance, etc.).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RECRUITMENT & TALENT MANAGEMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
RECRUITMENT & TALENT MANAGEMENT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in related fields, Minimum 4 years of experience in the field of recruitment and talent management, Analytically minded and adaptable for the new challenges in a problem-solving environment, Team player with self motivation and perfect planning skills, Good command of written and spoken English, Good at interpersonal, communication and organizational skills, Knowledge of MS Office, No military service obligation for male candidates. Basic Functions:Carrying out competence-based interview process for Head Office recruitments,Determination of employee selection process, method and tools to be applied according to recruitment policy and research results,Being responsible of university career activities and social media processes to support the employer brand management,Applying succession planning process, promotion process and potential employee management system within the scope of talent management project,Preparing quarterly and annualy HR reports.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DYNAMICS AX UYGULAMA DANIŞMANI (FİNANSALLAR) İstanbul(Avr.), ... DeFacto
DYNAMICS AX UYGULAMA DANIŞMANI (FİNANSALLAR)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin İşletme, İstatistik, Mühendislik ve muadili bölümlerinden mezun,En az 2 Dynamics Ax projesinde finansal modüllerde anahtar kullanıcı ya da danışman olarak görev almış,Aynı pozisyonda minimum 4 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen, Perakende sektöründe çalışılmış, Temel Fonksiyonlar,Dynamics Ax (2012) ERP projesinde finansal uygulama danışmanı olarak görev alınması,İş birimlerinden gelen son kullanıcı destek taleplerinin karşılanması, Geliştirme taleplerinin analizi, yapılan geliştirmelerin test edilmesi ve dokümantasyonunun yapılması,Danışmanlık firması ile ortak çalışılan konuların yönetilmesi ve takip edilmesi,Yeni projelerde ve yurtdışı şirket açılış projelerinde uyarlamasal ve yönetimsel olarak aktif rol alınması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMAN İstanbul(Avr.) DeFacto
İŞ GELİŞTİRME UZMANDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aranan Nitelikler;Üniversitelerin Mühendislik fakülterinden mezun, İleri seviye İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Problem çözme, analitik düşünme, planlama ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti ve iş takibi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim konusunda başarılı.  Görev Tanımı:Ürün Yönetimi  içi geliştirme taleplerinin alınması, Sorunlara hızlı ve etkili çözümler üretmek, Süreçleri oluşturma, analiz etme ve iyileştirme ihtiyaçlarını belirlemek, Süreç analizlerine katılarak iyileştirme ihtiyaçlarını belirlemek, Süreç değişiklikleri ve güncellemeleri ile ilgili olarak iç müşterilere ihtiyaç durumunda eğitim vermek,Geliştirilen süreçler ile ilgili yenilik ve değişikliklerin ilgili departmanlara iletilmesi ve geri bildirimlerin alınmasından sorumlu olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ AKREDİTİF UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
KIDEMLİ AKREDİTİF UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler;• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• İyi derecede İngilizce bilen,• Kambiyo mezvuatı ve akreditif süreçlerine hakim,• Kambiyo mevzuatı ve akreditif süreçleri ile ilgili olarak minimum 4 yıl tecrübeli,• MS Office programlarını iyi derecede bilen,• Analitik düşünme yeteneğine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın.Temel Fonksiyonlar;• Firmamızın ithalat ve ihracat işlemleri ile ilgili olarak akreditif süreçlerinin takibini yapmak, ithalat işlemleri ile ilgili olarak açılan akreditifler kapsamında ithalat nakit akışını oluşturmak ve takibini yapmak, ithalat akreditifleri tahtında bankalara gelen vesaiklerin takibini yaparak ödeme talimatlarının ilgili bankalara gönderilmesini sağlamak, ihracat işlemleri ile ilgili olarak akreditif kapsamında hazırlanması gereken evrakarın hazırlanarak bankalara sunulmasını sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT UZMANI JR İstanbul(Avr.) DeFacto
İTHALAT UZMANI JRDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat ve transit operasyonlarında tecrübeli, Tercihen tekstil sektörü ithalat operasyonlarında minimum 1 yıl deneyimli, Akreditif açılış ve değişiklik süreçlerine hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabillen, Temel Fonksiyonlar,İthalat operasyonları kapsamındaki akreditif açılışlarının gerçekleştirilmesi,Verilen yükleme onaylarına istinaden ürünlerin yükleme organizasyonunu yaparak takibinin yapılması,Üretici firmalar, Uluslararası Lojistik, Gümrük Müşavirliği firmalarının ve bankalar nezdinde gerekli operasyonel süreçlerin takip edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ TİCARET UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
DIŞ TİCARET UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler;• Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, (Tercihen İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerden mezun),• İyi derecede İngilizce bilen ve aktif bir şekilde kullanabilen,• En az 3 yıl dış ticaret operasyonlarında deneyimli: Dokümantasyon, kontrat hazırlama, uluslararası ticarette ödeme ve teslim şekilleri, banka işlemleri, lojistik, gümrük vs. konularına hakim,• MS Office uygulamalarına hakim,• Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri iyi, ikna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı,• Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen ve inisiyatif kullanabilecek,• Yüksek iş takibi becerisine sahip ve dikkatli.Temel Fonksiyonlar;• Firmamızın ithalat ve ihracat işlemleri ilgili süreçlerinin takibinin yapılması; bu süreçler çerçevesinde ithalatçı, ihracatçı firmalar, bankalar, gümrük müşavirliği ve lojistik firmaları nezdinde gerekli iş takibinin yapılması; ithalat ve ihracata konu nakit akış işlemlerinin finans departmanı ile birlikte takibinin yapılması; tamamlanan işlemlerin dosya kontrollerinin ve arşiv çalışmalarının yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ BÖLGE İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI (İST) İstanbul(Asya) DeFacto
KIDEMLİ BÖLGE İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI (İST)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...  Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin örgün öğretim veren ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tüm insan kaynakları süreçlerinde ya da tekstil mağazacılığında yönetsel pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,MS Office Programlarına hakim, İlişki yönetiminde başarılı, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Temel Fonksiyonlar; Bağlı olduğu bölge içerisindeki mağazaların; açılış süreçlerinde aday araştırma, mülakat ve değerlendirme süreçlerinin yürütülmesi,Mağaza personel ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanması, Performans ve Kariyer yönetim süreçlerinin takibi ve yürütülmesi, Mağaza açılış öncesinde alınan personele oryantasyon ve açılış eğitimlerinin verilmesi,Sorumluluğundaki İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili olarak raporlamaların yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI (ANKARA) Ankara DeFacto
BÖLGE İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI (ANKARA)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...  Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin örgün öğretim veren ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tüm insan kaynakları süreçlerinde ya da tekstil mağazacılığında yönetsel pozisyonda en az 4 yıl tecrübeli,MS Office Programlarına hakim, İlişki yönetiminde başarılı, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden. Temel Fonksiyonlar; Bağlı olduğu bölge içerisindeki mağazaların; açılış süreçlerinde aday araştırma, mülakat ve değerlendirme süreçlerinin yürütülmesi,Mağaza personel ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanması, Performans ve Kariyer yönetim süreçlerinin takibi ve yürütülmesi, Mağaza açılış öncesinde alınan personele oryantasyon ve açılış eğitimlerinin verilmesi,Sorumluluğundaki İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili olarak raporlamaların yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) DeFacto
YÖNETİCİ ASİSTANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede MS Ofis programları kullanan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Temel Fonksiyonlar,Yönetici ajandasının ve günlük iş planının organize edilmesi, Yöneticiye gelen telefon, e-mail iletişiminin takibinin yapılması, Toplantı, seyahat ve konaklama organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, Departmanla ilgili görevlendirilen raporların hazırlanması ve kayıtların tutulması,Taslak sunumlar hazırlanması, Toplantılar öncesi hazırlık dokümanlarının, önceki toplantı notlarının ve çıkan kararlarının tutulup ilgili kişilerle paylaşılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FRONT END DEVELOPER (SENIOR) İstanbul(Avr.) DeFacto
FRONT END DEVELOPER (SENIOR)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan DeFacto’da... Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var! Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin ilgii bölümlerinden mezun, Arayüz geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, HTML5, CSS3 (SASS, LESS) konusunda tecrübeli, Javascript, JQuery ve JavaScript frameworkleri konusunda tecrübeli, Bootstrap kullanmış Cross-Browser ve Responsive konusunda deneyimli, AngularJS, KnockoutJs, REST, Web Servis gibi web teknolojileri/kavramları hakkında bilgi sahibi,PSD formatındaki tasarımları grid yapısı ile HTML'e aktarabilen, Analiz ve dökümanları inceleyerek takip edebilecek seviyede İngilizce bilen. Temel Fonksiyonlar,Tasarım ekibinden gelen tasarımların HTML/CSS kodlamalarının yapılması, Geliştirilen ön yüz kodlamaları için dokümantasyon ve raporlama yapılması, Bildirilen ön yüz hatalarının çözümünün sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (SAMSUN) Samsun DeFacto
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (SAMSUN)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:• Üniversite mezunu,• Minimum 1 yıl Bölge Görsel Uzmanı olarak çalışmış,• Mağaza içi düzenleme ve vitrin konusunda tecrübeli,• tercihen orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını kullanabilen,• Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,• Seyahat engeli olmayan,• Samsun'da ikamet eden ya da edebilecek olan,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.Görev Tanımı:• Haftalık çalışma programı kapsamında, günde maksimum 2 mağazada bulunarak görsel standartlar kontrol ve uygulamalarını yapmak,• Her ziyarette Mağaza Görsel Sorumlularına uygulama eğitimlerini vermek ve koçluk yapmak,• Günlük kontrol listelerine göre; eksik varsa tespit ve düzeltme yapmak,• Mağaza Yöneticisi ile haftalık satış raporlarına göre satış desteğine ihtiyaç olan klasmanları belirlemek ve aksiyon almak,• Her gün bulunduğu mağazadan, o gün yaptığı çalışmalar-ihtiyaçlar veya tamamlanmış eksikler ile ilgili günün özeti mailini fotoğraflı iletmek, (Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne)• Haftalık olarak yapılan çalışmaların fotoğraflarını Bölge mağazalarından toplamak ve FTP’ye yüklemek,• Mağaza görsel sorumluları tarafından iletilen aylık aksiyon raporunu Görsel Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne toplu halde iletmek,• Haftalık kampanya malzeme takiplerini yapmak, eksikleri ilgili birimlerden talep etmek,• Görsel arşiv sistemini sürekli güncel tutulmasını sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (KAYSERİ) Kayseri DeFacto
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (KAYSERİ)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:• Üniversite mezunu,• Minimum 1 yıl Bölge Görsel Uzmanı olarak çalışmış,• Mağaza içi düzenleme ve vitrin konusunda tecrübeli,• Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını kullanabilen,• Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,• Seyahat engeli olmayan,• Kayseri'de ikamet eden ya da edebilecek olan,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.Görev Tanımı:• Haftalık çalışma programı kapsamında, günde maksimum 2 mağazada bulunarak görsel standartlar kontrol ve uygulamalarını yapmak,• Her ziyarette Mağaza Görsel Sorumlularına uygulama eğitimlerini vermek ve koçluk yapmak,• Günlük kontrol listelerine göre; eksik varsa tespit ve düzeltme yapmak,• Mağaza Yöneticisi ile haftalık satış raporlarına göre satış desteğine ihtiyaç olan klasmanları belirlemek ve aksiyon almak,• Her gün bulunduğu mağazadan, o gün yaptığı çalışmalar-ihtiyaçlar veya tamamlanmış eksikler ile ilgili günün özeti mailini fotoğraflı iletmek, (Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne)• Haftalık olarak yapılan çalışmaların fotoğraflarını Bölge mağazalarından toplamak ve FTP’ye yüklemek,• Mağaza görsel sorumluları tarafından iletilen aylık aksiyon raporunu Görsel Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne toplu halde iletmek,• Haftalık kampanya malzeme takiplerini yapmak, eksikleri ilgili birimlerden talep etmek,• Görsel arşiv sistemini sürekli güncel tutulmasını sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (Trakya Bölgesi) Çanakkale, Edirne... DeFacto
BÖLGE GÖRSEL UZMANI JR (Trakya Bölgesi)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:• Üniversite mezunu,• Minimum 1 yıl Bölge Görsel Uzmanı olarak çalışmış,• Mağaza içi düzenleme ve vitrin konusunda tecrübeli,• tercihen orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını kullanabilen,• Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,• Seyahat engeli olmayan,• Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli illerine yakın lokasyonda ikamet eden,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.Görev Tanımı:• Haftalık çalışma programı kapsamında, günde maksimum 2 mağazada bulunarak görsel standartlar kontrol ve uygulamalarını yapmak,• Her ziyarette Mağaza Görsel Sorumlularına uygulama eğitimlerini vermek ve koçluk yapmak,• Günlük kontrol listelerine göre; eksik varsa tespit ve düzeltme yapmak,• Mağaza Yöneticisi ile haftalık satış raporlarına göre satış desteğine ihtiyaç olan klasmanları belirlemek ve aksiyon almak,• Her gün bulunduğu mağazadan, o gün yaptığı çalışmalar-ihtiyaçlar veya tamamlanmış eksikler ile ilgili günün özeti mailini fotoğraflı iletmek, (Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne)• Haftalık olarak yapılan çalışmaların fotoğraflarını Bölge mağazalarından toplamak ve FTP’ye yüklemek,• Mağaza görsel sorumluları tarafından iletilen aylık aksiyon raporunu Görsel Uygulama Uzmanı ve Bölge Müdürüne toplu halde iletmek,• Haftalık kampanya malzeme takiplerini yapmak, eksikleri ilgili birimlerden talep etmek,• Görsel arşiv sistemini sürekli güncel tutulmasını sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SN. HR BUSINESS PARTNER İstanbul(Avr.) DeFacto
SN. HR BUSINESS PARTNERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in related fields, Minimum 5 years of active experience in recruitment, organizational development and talent management,Preferably experienced in textile retailing companies, Good command of MS Office programs, Strong organizing, problem solving and analytical thinking skills, Fluency in English, For male candidates; military service should be completed. Basic Functions:To be the first contact point for related functions and employees regarding all processes, systems and practices carried out in Human Resources area,To identify business units needs precisely and to convey them to HR business units upon analysis,To provide communication and implementation supporting needs assessment and putting solutions into practice stages for establishing strong relationships with business units,To monitor all personnel movements (recruitment, transfer, promotion, rotation, jobtermination, etc.) and communicate them with related parties, to monitor whether required transactions are processes on HR systems,To provide support to business units for seamless Performance Evaluation and 360 Competency implementations; as performance development follower to provide execution support for related processes in the company,To take part in business unit – related talent committees and evaluations regardingin – company transition processes,To inform management level and employees about legal implementations / personnel rights / fringe benefits with in the scope of all current and renewed company implementations in time and accurately, to ensure procedures and regulations are implemented and to monitör disciplinary processes, To provide guidance for change management projects; to establish the coordination/cooperation betweenin-company stake holders and related HR departments
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TRİKO TEDARİK UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
TRİKO TEDARİK UZMANIDeFacto
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? ·         Üniversitelerin Tekstil, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tekstil sektöründe TRİKO alanında üretim tedarik planlama konularında görev almış,·         İmalatçılardan beklenen kalite, termin ve uygun fiyata ürün tedarik etmeyi sağlayabilecek,·         Üretici araştırma ve ürünü doğru noktalara yönlendirme konusunda tecrübeli,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Yurtiçi seyehat engeli olmayan,·         Aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISING EXECUTIVE İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISING EXECUTIVEDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or relative fields,Minimum 7 years of experience in production, procurement planning areas in woven & jersey product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Excellent communication skills (both verbal and written) in English. Completed military service for male applicants. Basic Functions:Manage category capacity according to supplier portfolio, Manage supplier communication as point person, Manage line capacity in case of cos disruption to minimize delivery delays with bud pertnership,Role to support product development processes management according to buying calendar timelines,Role to perform coaching, mentoring and training of team, Support buyers in meeting with suppliers to gain market intelligence and collect new samplesFinding and developing new companies in Turkey and Far East.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART-FULL TİME DUDULLU İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART-FULL TİME DUDULLUDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TURQUALITY UZMAN İstanbul(Avr.) DeFacto
TURQUALITY UZMANDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Proje yönetimi ve iş geliştirme süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Turquality, KOSGEB vb. Devlet Yardımları ve Teşvikleri konusunda deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Görev Tanımı:Turquality teşviği ile ilgili olarak dokümantasyonun yönetilmesi,Ekonomi Bakanlığı, KOSGEB, Kalkınma Ajansı vb. kurumların verdiği destek programlarını takip ederek projeler geliştirilmesi,Turquality teşviği kapsamında başvuruların planlar çerçevesinde maksimum oranda faydalanılması,Yurtdışı Ataşelik/Müşavirlik ve bağlı olduğumuz İhracatçılar Birliğindeki dokümantasyonun takip edilmesi, Turquality kapsamındaki harcamaların başvuru öncesinde belirlemek, ilgili departmanlar ile müşterek çalışarak başvuru dosyalarını hazırlamak,Harcamaları Turquality uygulama usul ve esaslarına bağlı olarak değerlendirip destek kapsamındaki harcamaları belirleyerek takibini sağlamak,Tüm destek konularında ilgili devlet kurumları ile gereken bilgi ve evrak akışını takip etmek,Turquality dosyalarının online sistem üzerinden başvurularını yapmak ve tamamlanmış dosyaların kayıt altında tutulması,2006/4 sayılı Tebliğ ve Uygulama Usul Esaslarındaki değişiklik ve gelişmeleri sürekli takip etmek, ilgili doküman ve çalışmaları güncel tutmak,Başvurulan dosyaların sonucunda bildirilen eksikliklerin tamamlanmasını sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL PAYROLL SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
INTERNATIONAL PAYROLL SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications;• Graduate in Business Administration, Economics or Related Fields• Min. 3 years of payroll experience,• Strong knowledge of payroll legislation and procedures,• Experienced in country’s specific fiscal law, social security and labor,• SAP Payroll module knowledge is an advantage,• Advanced level of excel knowledge,• Excellent communication skills (both verbal and written) in English.Basic Functions: • Supporting Payroll Operations• Preparing and controlling all the data for payroll,• Generate all the periodical reports on personnel related issues• Compute, disburse and review wages / salaries, deductions, taxes and other withholdings for all employees,• Provide customer service to departments and employees on payroll and personnel related inquiries
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER OFİS ASİSTANI İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER OFİS ASİSTANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...  Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe üretim ve tedarik alanlarında görev almış, Hazır giyim / tekstil sektöründe kariyer hedefi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARET MUHASEBE UZMAN İstanbul(Avr.) DeFacto
TİCARET MUHASEBE UZMANDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun Hazır Giyim sektöründe, maliyet muhasebesi konusunda en az 3 yıl deneyimli Tercihen SMM belgesine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünce yeteneğine sahip, pratik ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın.  Görev Tanımı:Ticari Ürün alım/alım iade faturalarının Df Store'da kontrol ve faturala işlemlerini yaparak, entegrasyon ile Ax sisteminde muhasebe kaydını oluşturmak,Ticari Ürünler ile alakalı sair gider faturalarını ilgili dönemde kayıtlara alarak, stoklara maliyetlerinin yüklenmesini sağlamak,Aylık ve Üç aylık dönemlerde Royalty faturalarını kayıtlara alarak, ödeme organizasyonunu yapmak,Konsinye ürün alımı yapılan Tedarikçi carilerinin takibi yaparak, faturaların kayıtlara alınmasını ve ödemelerinin yapılmasını sağlamak,Tedarikçi Termin gecikmelerini aylık olarak raporlamak, faturalandırmak ve stoklara yüklenmesini sağlamak,Tedarikçi sipariş fazlası ürünleri raporlamak, faturalandırmak ve stoklara yüklenmesini sağlamak,Ticari onay iskontolu siparişler raporundan, iskonto faturalarının eksilmesi ve stoklara yüklenmesi,İndirilecek Kdv kontrolleri yapmak ve Kdv1 Beyannamesini Düzenlemek, Tüm Ticari muhasebe carileri için mutabakat mektuplarının gönderilmesi ve takibi için gerekli organizasyonu yapmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI (KIZ ÇOCUK) İstanbul(Avr.) DeFacto
GRAFİK TASARIMCI (KIZ ÇOCUK)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:    Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun,     Hazır giyim sektöründe, kız çocuk kategorisinde en az 4 yıl deneyimli,     Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını kullanabilen,    Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip,     Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Görev Tanımı: Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımı yapılması,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi,  Yeni tekniklerin geliştirimesi için surekli arayış içinde olunması, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TİME - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TİME - ANADOLU YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ALLOCATOR İstanbul(Avr.) DeFacto
ALLOCATORDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünce yeteneğine sahip, pratik ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Günlük stok satış analizlerinin yapılması. Mağazaların stok seviyelerinin, stok devir hızlarının takip edilmesi. Mağazaların alım kapasitelerini baz alarak ürün sevk onaylarının verilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI (TRİKO) İstanbul(Avr.) DeFacto
GRAFİK TASARIMCI (TRİKO)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun, Perakende sektörü Triko kategorisi grafik tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen,Yaratıcı hayal gücü yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımın yapılması,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ ( İZMİR ve MANİSA) İzmir, Manisa DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ ( İZMİR ve MANİSA)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,4 yıllık üniversite mezunu, Şehir Esnekliğine sahıp, İzmir ve Manisa illerindeki mağazalarımızda çalışabilecek ( İzmir ve Manisa Merkez, Izmır Ödemiş, İzmir Tire, Manisa Salıhlı, Manisa Akhısar)Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Avr.), ... DeFacto
İŞ ANALİSTİDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, Sistem Mühendisliği, MIS, İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun,İş geliştirme ve iş analitiği konularında tercihen perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli,İyi seviyede SQL bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İş takibi, süreç yönetimi ve dokümantasyon konusunda tecrübeli Planlı ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, tercihen bir talep yönetimi uygulaması kullanmış, talep yönetimi ve uygulama geliştirme süreçlerine hakim.Temel Fonksiyonlar,Müşterilerden gelen talepleri inceleyerek detaylı analizler için gerekli görüşmelerin yapılmasıTaleplere istinaden gereksinim dokümanlarının hazırlanması ve talep sahibinden onay alınmasıBelirlenen gereksinimlere uygun olarak teknik analiz dokümanlarının hazırlanmasıTakibindeki taleplerin oluşmasından canlı ortama taşınmasına kadar tüm analiz, geliştirme ve test süreçlerinin süreçlerinin uçtan uca takip edilmesiKendisine atanmış görevlerle ilgili geri bildirimlerin düzenli olarak yapılması, periyodik iş planlarının hazırlanması ve takibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ VERİTABANI UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
KIDEMLİ VERİTABANI UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!VERİ TABANI UZMANI Aradığımız Özellikler:• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,• Tercihen büyük veri yapıları ile çalışmış,• Tercihen Disaster Recovery (DR,HA) sistemlerini kurmuş/yönetmiş, (AlwaysOn,Mirroring,LogShipping, vs.)• Tercihen SQL Server dışında Oracle veri tabanı ile deneyim edinmiş,• Ms Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, • Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Temel Fonksiyonlar:• Veritabanı yönetim plan, politika, prosedür ve talimatlarının uygulanması,• Defacto Perakendende A.Ş., Defacto Teknoloji A.Ş. ve Ozon Tekstil A.Ş. dahilinde kullanılan ilişkisel veritabanı sistemlerinin yönetilmesi,• Sürekli tekrarlanan veya anlık oluşan sistem olaylarına gerekli müdahalelerde bulunarak sorumlu olduğu alanda kesintisiz, güvenli verimli teknik hizmet sağlanması,• Veritabanı sistemlerinin bakımlarının yapılması, performanslarının izlenmesi, gerekli iyileştirmelerin planlanması ve uygulanması, güncellemelerin gerçekleştirilmesi,• Yedekleme/yedekten geri dönme işlemlerinin yerine getirilmesi, yedekleme altyapısının tesisi ve işletilmesi,• Devreye alınan yeni veritabanı nesnelerinin sağlıklı olarak hizmet verdiğinin sürekli kontrol edilmesi, sorun tespiti, düzeltme, geliştirme, iyileştirme, verimlilik artırma gibi bakım ve işletim faaliyetlerinin yerine getirilmesi.• Veritabanı güvenlik yönetiminin sağlanması, kullanıcı tanımlamaları, aktivasyon/de-aktivasyon, konfigürasyon ve yetkilendirme çalışmalarının yerine getirilmesi, audit ve db log'larının konfigürasyon ve kontrol çalışmalarının yerine getirilmesi,• Yazılım Geliştirme ekiplerince talep edilen veritabanı hizmetlerini sağlamak üzere, kurulum, taşıma, analiz, danışmanlık gibi konularda destek verilmesi,• Teknik eğitimler ve işi esnasında edindiği birikimler ile profesyonel gelişimini üst düzeye çıkarmak üzere sürekli gelişim içinde bulunulması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Dokuma) İstanbul(Avr.) Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Dokuma)Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın?Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe Dokuma (Gömlek, Üst Giyim) Hazır Giyim alanında deneyimli,Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış ve Pazarlama alanlarında en az 2 yıllık deneyime sahip,Koleksiyon oluşturma, maliyetlendirme, teklif dosya hazırlama süreçlerinde deneyimliProaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-TİCARET STÜDYO ASİSTANI İstanbul(Avr.) DeFacto
E-TİCARET STÜDYO ASİSTANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin fotoğrafçılık bölümlerinden mezun, MS Office ve Photoshop programlarını iyi derece kullanabilen, Tercihen iyi derece ingilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerisi  gelişmiş, İletişimi kuvettli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, heyecanlı, E-ticaret sektöründe kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın.  Temel Fonksiyonlar,Stüdyodaki tüm raporlama,  ürünlerin fotoğrafçıya hazırlanması, numunelerin depodan kontrolü, takibinin yapılması,Fotoğrafçının olmadığı zamanlarda çekim yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
PAZARLAMA UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler:• En az lisans mezunu,• Perakende pazarlaması alanında minimum 3 yıl tecrübeli ( Mağaza içi görsel tasarım/Ticari Pazarlama tecrübesi tercih sebebidir )• İyi seviyede (min. intermediate) İngilizce yabancı dil bilgisi,• İyi derecede MS Office Programları kullanımı,Temel Fonksiyonlar:• Türkiye'den sorumlu Perakende Pazarlama Uzmanı olarak tüm mağaza içi fiyat/kategori/klasman görsellerin eksiklerinin belirlenmesi, yeni tasarımlarının hazırlatılması, üretim ve sevkiyatlarının takibi ve yönetimi • Mağazalar'da planlanan ilgili kategorilerin fiyat ve promosyon iletişimlerinin yapılması• Tüm Instore pazarlama mecralarında kampanyanın duyurulması için görsel içerik üretilmesi• Fiyat ve Kategori iletişimlerinin sosyal medya hesaplarında yayınlanması için digital pazarlama ekibiyle koordineli çalışılması• E-Ticaret departmanı ile koordineli çalışılarak kampanyaların 360 derece iletişimin yapılması• Kampanya ve Kategori lansman dönemlerinde görsel malzemelerin tüm mağazalar için üretilmesi ve gönderilmesinin takibinin yapılması• AVM mecralarında kampanya iletişimlerinin yapılması için Medya ekibiyle koordineli çalışılması ve görsellerin hazırlatılması • Reklam kampanyalarının mağazalarda uygulanmasının sağlanması• Ürün ve Operasyon ekibiyle yapılan haftalık toplantılara katılımın sağlanarak verilen promosyon/kampanya kararlarının hayata geçirilmesi• Vitrin Tasarım ekibiyle koordineli çalışarak vitrin malzemerinin hazırlanması üretilmesi ve sevkiyatının takip edilmesi• Türkiye mağazalarının düzenli ziyareti• Yeni açılacak mağazaların inşaat cephe giydirme tasarımlarının hazırlanması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZACILIK MERKEZİ OPERASYONLAR UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
MAĞAZACILIK MERKEZİ OPERASYONLAR UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!MAĞAZACILIK MERKEZİ OPERASYONLAR UZMANI Aradığımız Özellikler:    • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Perakende mağazacılık operasyonunda en az 2 yıl tecrübeli,• Ms Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, • İyi seviyede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Temel Fonksiyonlar:• Ülke girişlerinde, ülke giriş kararının ardından Hukuk birimi ile ülke giriş ve şirket kurulum süreçlerini koordine eder.• Yeni ülke girişlerinde, ülke giriş kararının ardından Hukuk birimi ile ülke giriş ve şirket kurulum süreçlerini koordine eder.• Şirket kurulumu ile beraber kira sözleşme süreçlerinin akışını kontrol eder.• Ülkeye ilk girişte alınması gereken lisansların durumunu koordine eder.• Şirket kuruluş işlemlerinin devamında Vergi no, banka hesabı, faaliyet belgesi gibi standart belgelerin alınması sürecini kontrol eder.• Gümrük sürecine ve muhasebe sürecine geçiş için bilgi akışını sağlar.• İlk sevkiyatın doğruluğunu operasyon yönetimi ile kontrol eder.• İnşaat sürecinin başlangıcı ve aşamalarını düzenli olarak kontrol eder, operasyon birimini bilgilendirir.• Tahmini açılış tarihi ile satış forecast sürecini kontrol eder.• Personel alım süreçlerini kontrol eder.• Bilgi işlem / kasa malzemelerinin alımını kontrol eder.• Ticari olmayan ürün siparişlerini kontrol eder.• Yeni mağaza personelinin eğitim planını sorgular, oryantasyon eğitimlerini teyit eder.• Mağazanın güvenlik eksikliklerini ülke operasyon yönetiminden teyit eder.• Mağazaların açılış duyurularını yapar.• Mağazanın planlanan norm kadro / gerçekleşen norm kadro kontrolünü yapar.• Açılışa özel kampanya vs. Süreçlerini koordine eder.• Mağaza açılışı özet raporunu hazırlar, eksiklikler ile ilgili birimleri koordine eder.• Açılış öncesi ve açılış sonrası proje kontrolünü sağlar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROVA MANKENİ (BAYAN) İstanbul(Avr.), ... DeFacto
PROVA MANKENİ (BAYAN)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:38 Beden prova mankeni için ölçülerde +/-1 değerler kabul edilecektir. 38 Beden Ölçüleri:Boy: 1.65 - 1.67 cm. Göğüs genişliği: 88 cm. Bel genişliği: 70 cm. Basen genişliği: 96 cm.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ELEKTRİK UYGULAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... DeFacto
ELEKTRİK UYGULAMA UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni ve spor salonu ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!ELEKTRİK UYGULAMA UZMANI Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik tesisatları ve hakediş konularında en az 3 yıl tecrübeli, Auto CAD Programı kullanabilen, Yangın yönetmeliği ve İş güvenliği konusunda bilgi sahibi, Mekanik tesisatları konusunda bilgi sahibi, Ms Office programlarını kullanabilen, Tercihen mağazacılık uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar,Mağaza şantiyelerinin elektrik uygulama süreçlerinin takip edilmesi, Hakediş süreçlerinin takibi, Arıza taleplerinin takibinin yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (MEN OUTERWEAR CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (MEN OUTERWEAR CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 5 years of outerwear collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARMENT TEKNOLOG İstanbul(Avr.) DeFacto
GARMENT TEKNOLOGDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Hazır giyim sektöründe, kadın dokuma grubunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneğin güçlü, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Temel Fonksiyonlar,Teknik föylerin ve  baz kalıplarının hazırlanması Dikim/üretim kontrollerinin yapılması ve fit-prova süreçlerinde aktif görev alınmasıProto-Fit numunesinden başlayarak bitmiş ürün takibinin yapılması Trendlerin ve değişen müşteri taleplerinin doğrultusunda baz kalıpların geliştirilmesiGerber programını kullanarak baz kalıp iyileştirmelerinin yapılması Yurtdışı ofislerimiz ve üreticilerimiz arasındaki bağlantının sürdürülmesi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPPLY CHAIN SYSTEM DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
SUPPLY CHAIN SYSTEM DEVELOPMENT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career… In other words +1 career!If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!We are looking for a “Supply Chain System Development Specialist” with below required qualifications;  Required Qualifications;University degree from Industrial Engineering departments, Excellent command of written and spoken English, At least 3 years of supply chain / logistics experience, Excellent knowledge in MS Office applications, Strong problem solving and analytical skills, Strong planning and organizational skills, Competent in teamwork, Valid driving license (B) and no obstacle for travelling. Main Functions;Carry out system development activities under the scope of supply chain management,Implement projects related to the software requirements of supply chain management,Take active role in designing, installation and performance measurement of warehouse automation systems,Execute project management and coordination activities for supply chain projects,Take active role in the ongoing supply chain projects, Identify the reporting requirements of operations and the management, coordinate with BI team to create the reports,Carry out performance measurement of warehouses and other supply chain activities,Initiate and support the projects to increase the productivity and the efficiency of the warehouses, Coordinate the system integration with the 3PL service providers, track and improve their operational performances,Create supply chain process maps, Perform warehouse visits within the scope of projects.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (FOOTWEAR) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (FOOTWEAR)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 3 years of experience in mens footwear procurement process Capable of supplying product from suppliers at expected quality, within expected deadline and at affordable pricesAdvanced planning and organizing skills Advanced analytical thinking skills, practical and solution-oriented Good command of English For male candidates, military service should be done Basic Functions:Taking part in footwear product development processes Order and production tracking (deadline, quality and standards) Providing all communication between supplier and HQ during production processFinding and developing new companies in Far East and Turkey Conducting quality and product development studies with suppliers
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORGANIZATIONAL DEVELOPMENT SPECIALIST (C&B) İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR ORGANIZATIONAL DEVELOPMENT SPECIALIST (C&B)DeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:· Bachelor’s degree in Industry Engineering, Management Engineering or Business Administration,· Minimum 5 years of experience in Organizational Development field,· Technical knowledge and experience in reporting, budget planning, C&B.· Excellent command of MS Office programs (espacially excel),· Good at relationship management,· Improved analytical thinking, planning and organization skills,· Good command of English,· No obstacle to travel,· No military service obligation. (for male candidates). Basic Functions: · To carry out norm-actual analysis, effective budget follow-up regularly,· To review titles and grades,· To create job families,· Setting, revising and tracking salary and personnel operations budget for the company in line with annual company policy and financial parameters for countries in CIS, MENA and EE regions,· Tracking the compensation structures in the organization, (grading system, job evaluation system, job description etc)· Tracking compensation processes like the salary planning, bonus planning and incentive schemes development,· Providing salary proposal for new hires, promotions and transfers in line with company strategy,· Managing expat's salaries, bonuses and benefits,· Tracking cost of living, quality of living and currencies for the countries,· Setting, revising and tracking operating budget for HR,· To determine the headcounts of departments and consider the demands received from business units, to conduct workload analysis and support business units for the identification of annual planned employee budgets, to carry out the systematical process development and improvement,· Presenting statistical data for monthly headcount & budget reports, and providing data for related HR KPIs,· Implementing the process of workforce management, (Tracking Headcount and FTE Analyses)· Estimating HC and the personnel budget; suggesting action plans for long term.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 2 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications.  Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - MERSİN HATAY Hatay, Mersin DeFacto
ENGELLİ PERSONEL - MERSİN HATAYDeFacto
Mersin ve Hatay'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda değerlendirilebilecek.        Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUYER (GIRLS TRICOT CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (GIRLS TRICOT CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 4 years of girls tricot buying experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, No obstacle to travel, Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DESIGNER (CONSERVATIVE GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
DESIGNER (CONSERVATIVE GROUP)DeFacto
GENERAL QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications,Have a bachelor degree in Fashion Design or smilar branches, Minimum 4 years experience in conservative category, Able to make designs suitable to brand’s target customer group, Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad, Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad, Carrying out store visits and market analysis, Making suitable designs for our brand’s target customer group, Identifying suitable product range within the collection, Working together with product team about the cost of designed products, Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR DESIGNER (BABY & GIRLS GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR DESIGNER (BABY & GIRLS GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications• B.F.A. in relevant field,• Minimum 7 years of experience in product design under baby and girl ready-to-wear category,• Able to make designs suitable to brand’s target customer group,• Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad,• Good command of English,• Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc,• No obstacle to travel abroad.Basic Functions: • Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad,• Carrying out store visits and market analysis,• Making suitable designs for our brand’s target customer group,• Identifying suitable product range within the collection,• Working together with product team about the cost of designed products,• Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
DESIGNER (GIRLS GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
DESIGNER (GIRLS GROUP)DeFacto
GENERAL QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications,Have a bachelor degree in Fashion Design or smilar branches, Minimum 5 years experience in girlswear design, especially in retail sector, Able to make designs suitable to brand’s target customer group, Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad, Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad, Carrying out store visits and market analysis, Making suitable designs for our brand’s target customer group, Identifying suitable product range within the collection, Working together with product team about the cost of designed products, Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BT OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
BT OPERASYON UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu,• En az 3 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi,• Sistem yönetimi araçları ve POS yazılımları konusunda deneyimli,• Dikkatli, ayrıntılara önem veren,• İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,• İletişim becerileri yüksek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Temel Fonksiyonlar:• Mağazalar BT operasyonları yönetimi için geçerli plan, politika, prosedür ve talimatlarının uygulanması,• Sürekli tekrarlanan veya anlık oluşan destek ihtiyaçlarına karşılık gerekli müdahalelerde bulunarak sorumlu olduğu alanda kesintisiz, güvenli, verimli teknik hizmet sağlanması,• Yeni Mağaza açılış, yenileme ve kapama süreçlerinde gerekli BT aktivitelerini gerçekleştirmek,• Yeni açılacak mağazanın BT ekipmanları ile ilgili listelerin hazırlanması ve açılış sevkiyatının yönetilmesi,• Yeni mağazanın internet ( VPN,  Adsl, Kamera Adsl ) başvurularının yapılması, ağ sisteminin kurdurulması ve çalışırlığının kontrol edilmesi,• POS Kasa (NCR, IBM vb.) sistemlerinin kurdurulması, mali bilgilerinin tanıtılması, kasa kullanıcı kodlarının açılması, satıcı kodlarının açılması, ürün, fiyat bilgilerinin aktarımının koordine edilmesi,• Yeni mağazanın bilgisayar sistemleri, el terminali, yazıcıları, VPN ve kamera modemlerinin kurdurtup, çalışırlığının kontrol edilmesi, arızalanan cihazların servise yönlendirilmesi ve takibinin yapılması,• Mağazacılık ekiplerinin ihtiyaçlarına yönelik ilgili teknik eğitim ve kullanıcı destek hizmetlerinin gerçekleştirilmesi,• Online müzik, kamera, kişi sayım, led ekran media yönetim, yourdesign, kiosk vb. sistemlerin yönetimi, uzaktan izlenmesi ve problemlerin yönetimi için gerekli teknik destek sürecinin işletilmesi,• Bilgi Teknolojileri Yardım Masası’na entegre mağazacılık teknik destek faaliyetlerinin icraası, kullanıcılara gerekli desteğin verilmesi,• Teknik eğitimler ve işi esnasında edindiği birikimler ile kendini geliştirmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FABRIC SOURCING MERCHANDISER İstanbul(Avr.) DeFacto
FABRIC SOURCING MERCHANDISERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Textile Engineering or relative fields, Minimum 4 years of experience in similar positions, Having good written and verbal English communication skills, No obstacle to travel, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Making woven/jersey fabric R&D in price and variety which can provide advantages against competitors within the required lead time, either in domestic and international channels.Ensuring and following supply of woven/jersey fabrics in accordance within Defacto quality requirements.Maintaining of current supply strategies and systems to merchandise placed fabric orders on nominated suppliers.Directing commucation with suppliers for on-time fabric delivery. Searching for new fabric suppliers and new products.? Conducting projects related with fabric sourcing, within the scope of  improvent of processes to make DeFacto leading in the market.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE ASSISTANT İstanbul(Avr.) DeFacto
EXECUTIVE ASSISTANTDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications:University or vocational school (Executive Assistant & Office Management) degree,At least 2 years of experience as an Executive Asistant,Advanced level of written and spoken English,Excellent planning and organizing skills,Good presentation and interpersonal skills,Fashion sense is an asset,Good knowledge of MS Office applications,Strong coordination and communication skills,Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn,Preferably residing in European side of Istanbul.Basic Functions: Reporting directly to C Level,Providing C Level manager's full support  with the business and personal issues,Preparing high standard management reports by collecting and analyzing data,Assisting C Level Manager in meetings, conference calls as needed by taking notes or dictations at meetings,Arranging travel schedule and reservations,Organizing daily/weekly plans and preparing the agenda for the meetings.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (ACCESSORIES - MENSWEAR) İstanbul(Avr.), ... DeFacto
MERCHANDISER (ACCESSORIES - MENSWEAR)DeFacto
QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in related fields, Minimum 3 years experience in accessories supply for menswear category,Capable of supplying product from suppliers at expected quality, within expected deadline and at affordable prices,Advanced planning and organizing skills, Advanced analytical thinking skills, practical and solution-oriented, Good command of English, For male candidates, military service should be done. Basic Functions:Taking part in accessories product development processes, Order and production tracking (deadline, quality and standards), Providing all communication between supplier and HQ during production process,Finding and developing new companies in Far East and Turkey, Conducting quality and product development studies with suppliers.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER ( ACCESSORIES) İstanbul(Avr.) DeFacto
PLANNER ( ACCESSORIES)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 3 years of experience in accessories category in retailing industry, Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications.  Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DESIGNER (ACCESSORIES - MENSWEAR) İstanbul(Avr.) DeFacto
DESIGNER (ACCESSORIES - MENSWEAR)DeFacto
GENERAL QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications,Have a bachelor degree in Fashion Design or smilar branches, Minimum 3 years experience in accessories design for menswear category, Able to make designs suitable to brand’s target customer group, Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad, Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad, Carrying out store visits and market analysis, Making suitable designs for our brand’s target customer group, Identifying suitable product range within the collection, Working together with product team about the cost of designed products, Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI (ERKEK AKSESUAR) İstanbul(Avr.) DeFacto
GRAFİK TASARIMCI (ERKEK AKSESUAR)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun, Perakende sektörü erkek aksesuar kategorisi grafik tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen,Yaratıcı hayal gücü yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımın yapılması,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Adana, Adıyaman... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1550 lira, “Part Time” için827lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
FABRIC QUALITY & PRODUCT DEVELOPMENT EXECUTIVE İstanbul(Avr.) DeFacto
FABRIC QUALITY & PRODUCT DEVELOPMENT EXECUTIVEDeFacto
QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Textile Engineering or relative fields, Minimum 7 years of experience in a similar position, Experienced in printing and dyeing in fabric production, Having technical knowledge of fabric quality and yarn, Improved planning and organization skills, Improved analytical thinking, being practical and solution-oriented, Having good command of English, Completed military service for male applicants, No obstacle for travels. Basic Functions:Determination of test acceptance values for fabrics and products. Providing technical consultancy on elimination of problems that may be experienced in fabric production.Work to reduce the rate of return of fabric origin. Determination of the producers to work with and visiting producers for developing quality.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Ankara, Antalya... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki büyük şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1600 lira, “Part Time” için 853 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
SR. RISK & INFORMATION SECURITY SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
SR. RISK & INFORMATION SECURITY SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career… In other words +1 career!If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!We are looking for an "SR. Risk & Information Security Specialist" with below required qualifications; Required Qualifications; • Bachelor’s Degree in relevant field,• Minimum 5 years of experience years of corporate risk management,• Good command of MS Office applications,• Coordination, communication and leadership skills,• Good command of written and spoken English,• Has completed military service (for male candidates),• Resides in Istanbul.Main Functions; • Leading risk management activities throughout the organization, • Managing the studies on business continuity under Corporate Risk Management,• Determining, measuring, evaluating and following institutional risks and carrying out their activities to eliminate or reduce risk,• Coordination of the units necessary for recording information security violation incidents, performing root cause analysis and quick shutdown,• Establishing and implementing the corporate risk management business framework, related policies and procedures.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CENTRAL PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
CENTRAL PLANNERDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Perakendecilik alanında benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Rapor edilmiş veri analizlerinden ticari fırsatlar yakalama becerisi olan, Modaya ilgi duyan ve modayı takip eden, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen.  Görev Tanımı,Mağaza kapasite hesaplamalarının ve ciro tahminlerinin yapılması, Üst yönetim raporlarının hazırlanması ve analizlerin gerçekleştirilmesi, Bütçe atamalarının yapılması, güncellenmesi ve denetlenmesi, Mağaza m2 ve tarih bilgilerinin sisteme girilmesi ve güncelliğinin sağlanması,Mağaza açılış süreçlerinin ürün yönetimine göre incelenip onaylanması ve revizelerinin takip edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DESIGNER (BOYS GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
DESIGNER (BOYS GROUP)DeFacto
GENERAL QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications,Have a bachelor degree in Fashion Design or smilar branches, Minimum 5 years experience in boyswear design, especially in retail sector, Able to make designs suitable to brand’s target customer group, Following world fashion trends closely, experienced about fashion fairs abroad, Proficient in using such computer programs as Adobe illustrator or Corel Draw and etc, No obstacle to travel, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Following world fashion trends closely, attending fashion fairs abroad, Carrying out store visits and market analysis, Making suitable designs for our brand’s target customer group, Identifying suitable product range within the collection, Working together with product team about the cost of designed products, Attending fit works to ensure fits are appropriate for the target customer group.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı