DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini aldı. Bugün yurt içinde ve yurt dışında toplam  352 mağazası ile sektörde Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ikinci şirket olarak yoluna devam ediyor. Her yıl minimum 500.000 iş başvurusu alan ve 40% büyüyen DeFacto, 2016 yılı itibariyle genel merkezde 1000’in üzerinde, Türkiye ve yurt dışında ise toplam 9.000’den fazla kişiye kariyer fırsatı yaratıyor.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etti. Kurulduğu günden beri global moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtı.

DeFacto bugün Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de birer olmak üzere toplam 62 mağazanın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyor. Ayrıca tasarım ürünlere ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaya devam ediyor.

Ulaşılabilir moda endüstrisinin öncü oyuncularından biri olan DeFacto mağazalarıyla 50 ülkede, e-ticaret ile de 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyor.

DeFacto’da Kariyer

2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak,

Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan,

Merkez kadro için işe alımlarda kadronun %32’si yeni mezun olan,

2016 yılında aldığı “Great Place to Work” ödülüyle taçlanan DeFacto’da; 

Mutluluğu önemseyen, sadece mutluluk için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk!
 
Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık!
 
Hobilerinizi geliştiren, destekleyen ve Mutluluk Elçisi olarak katkı sağlayabileceğiniz kulüpler var... +1 hayat!
 
Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve fikirlerinizi önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık!

DeFacto’lu Olmak; 

Esnek Çalışma Saatleri: Sabah 07:00-09:00 saatleri arasında giriş, akşam 17:00-19:00 saatleri arasında çıkış ile tüm genel merkez çalışanları çalışma saatlerini kendisi belirleyebiliyor.
Servis: İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasını kapsayan birçok noktası için geniş bir servis ağı hizmet veriyor.
Mutlu Cuma: Tüm genel müdürlük çalışanlarına Cuma sabahları açık büfe kahvaltı sunuluyor. Hafta içi her gün ise güne güzel bir başlangıç için sandviç, poğaça ve açma gibi kahvaltılıklar ikram ediliyor. Ayrıca her gün saat 16:30’da tatlı ve meyve gibi ara öğün atıştırmalıklarıyla sağlıklı beslenme destekleniyor.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler;

Müzik, Tiyatro, Dans, Sosyal Sorumluluk, Fotoğrafçılık, Gezi, Satranç Kulüpleri ve Tenis, Kürek, Futbol, Aikido, Yoga gibi spor aktiviteleri, profesyonel eğitmenler ve danışmanlar tarafından ücretsiz olarak veriliyor.
Alanında uzman kişiler tarafından verilen, genel katılıma açık seminerler ve haftalık olarak tüm çalışanlarla paylaşılan kişisel gelişimi destekleyici makaleler & pratik yaşam önerileri ile çalışanlar kendini geliştirme fırsatı buluyor. Ayrıca koçluk eğitimleriyle geliştirilen kıdemli yöneticiler, çalışanlara mentorluk yaparak kariyer gelişimlerine katkı sağlıyor.
Ayrıca genel merkezde Yaza Merhaba, Yılbaşı, Sevgililer Günü, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Dünya Mutluluk Günü ve BBQ gibi özel konseptli birçok eğlenceli parti düzenleniyor.

Mutluluk Alanları;

Açık hava mini golf sahası, Langırt, Bilardo, Masa tenisi, Play Station oyun alanları ile çalışma stresinden uzaklaşıp keyifli molalar verilebiliyor.
Konforlu ve donanımlı spor salonumuzda kadrolu spor eğitmeni ile kişiye özel egzersiz programları yapılmasının yanı sıra, hafta içi de belirli günlerde crunch ve pilates dersleri düzenleniyor. Spor salonunda giyinme odaları, duş kabinleri ve spor öncesi ya da sonrasında gerekli olabilecek tüm malzemeler bulunuyor.
Masa başı çalışma sebebiyle kaslar ve sinirler üzerinde oluşan gerilimin rahatlamasına yardımcı olmak için aroma terapi yağlar ve dinlendirici müzikler eşliğinde profesyonel uzmanlar tarafından masaj hizmeti sunuluyor.
Özel Akdeniz konsepti ile tasarlanan kış & yaz bahçelerimiz ve restoranımız ile öğle yemeği ve dinlenme aralarında keyifli vakit geçirilebiliyor.

Mutlu Kadın Hareketi;

Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi (WEP) Prensiplerini imzalayan DeFacto, kadın çalışanlarına pozitif ayrımcılık konusunda öncü uygulamalarıyla dikkat çekiyor.
Kadınlar için genel merkezde ücretsiz manikür ve kuaför olanakları, doğumdan sonra ekstra üç ay ücretsiz izin, ebeveyn koçluğu, okulun ilk günü ve karne günü izni gibi uygulamalarla başta anneler olmak üzere tüm kadın çalışanlar iş hayatında daha mutlu çalışabiliyor.
Ayrıca tüm genel merkez çalışanı kadınlar, ayda bir defa kendi seçtikleri bir gün “Home Office” çalışma fırsatıyla kendini daha iyi hissedip, özel hayatına da vakit ayırabiliyor.

Sosyal Sorumluluk;

Gönüllülük esasıyla kurulan Sosyal Sorumluluk Kulübü ile (Mutluluk Elçileri Grubu), şu ana kadar AKUT Arama Kurtarma Derneği, Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi  (GETEM) , Türkiye Omurilik Felçileri Derneği (TOFD), Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)  ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) gibi kurumlarla birçok proje gerçekleştirildi. 588 kişi ile toplamda 1653 saat gönüllü çalışma gerçekleştiren kulübümüz, yeni projeler için heyecan duyarak çalışmalarına özveri ile devam ediyor.

Her geçen gün yeni takım arkadaşlarıyla ekiplerimizin büyümesi bize heyecan veriyor.

DeFacto’ya +1 değer katarak, geleceğe bizimle depar atmak için iş fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

DeFacto İnsan Kaynakları

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim,Moda Tasarım,Perakende

Firma web sitesi: www.defacto.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Genel Merkez Çalışma Gün ve Saatleri:Haftaiçi 08.00 - 18.00 Mağazacılık Çalışma Gün ve Saatleri:Vardiyalı çalışma sistemi ile haftalık kişi başı 45 saati aşmayacak şekilde 09.00 - 22.00 saatleri arasında organize edilmektedir.DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 40
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ANALİTİK LABORATUVAR UZMAN JUNIOR İstanbul(Avr.) DeFacto
ANALİTİK LABORATUVAR UZMAN JUNIORDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:MYO veya üniversitelerin Kimya lisans bölümünden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen 1 yıl alanında deneyimli, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Validasyon ve metodoloji konularında bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Görev Tanımı:Numunelere kimyasal işlemlerin laboratuvar metotları doğrultusunda uygulanması ve takibi,Laboratuvara gelen test numunelerinin ön kontrolü, sınıflandırılması ve laboratuvarlara dağıtım organizasyonuna destek verilmesi,Numune kabul birimi ve laboratuvar arasındaki iletişimin ve iş akışının yürütülmesi,Kimyasal ekstraksiyon işlemi öncesi numune kesim ve hazırlık işlemlerinin tamamlanması.Numune hazırlık sürecine destek olunması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER – CONSERVATIVE COLLECTION İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER – CONSERVATIVE COLLECTIONDeFacto
QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 5 years of conservative collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Having good command of English, No obstacle to travel abroad, Capable of driving a vehicle actively, Military service completed (for male applicants).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (KNITTED PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (KNITTED PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in knitted product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - ÇERKEZKÖY Tekirdağ DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - ÇERKEZKÖYDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz.İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza  “Full Time” için 1550 lira, “Part Time” için 827 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in woven product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPARTMENT ASSISTANT İstanbul(Avr.) DeFacto
DEPARTMENT ASSISTANTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!? Required Qualifications:• Bachelor's degree,• Minimum 2 years of experience,• Advanced level of written and spoken English,• Excellent planning and organizing skills,• Good presentation and interpersonal skills,• Fashion sense is an asset,• Good knowledge of MS Office applications,• Strong coordination and communication skills,• Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn,• Fluency in English,• Preferably residing in European side of Istanbul.Basic Functions: • Reporting directly to Executive Assistant of CEO,• Providing CEO full support  with the business and personal issues,• Assisting CEO in meetings, conference calls as needed by taking notes or dictations at meetings,• Acting as the point of contact between the CEO and internal/external clients,• Arranging CEO'S schedule and travel reservations,• Organizing daily/weekly plans and preparing the agenda for the meetings.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CEO OFFICE ASSISTANT İstanbul(Avr.) DeFacto
CEO OFFICE ASSISTANTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!? Required Qualifications:• Bachelor's degree,• Minimum 2 years of experience,• Advanced level of written and spoken English,• Excellent planning and organizing skills,• Good presentation and interpersonal skills,• Fashion sense is an asset,• Good knowledge of MS Office applications,• Strong coordination and communication skills,• Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn,• Fluency in English,• Preferably residing in European side of Istanbul.Basic Functions: • Reporting directly to Executive Assistant of CEO,• Providing CEO full support  with the business and personal issues,• Assisting CEO in meetings, conference calls as needed by taking notes or dictations at meetings,• Acting as the point of contact between the CEO and internal/external clients,• Arranging CEO'S schedule and travel reservations,• Organizing daily/weekly plans and preparing the agenda for the meetings.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYER - YAZ DÖNEMİ İstanbul(Avr.) DeFacto
ÜNİVERSİTE STAJYER - YAZ DÖNEMİDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümünde eğitimine devam eden, Yaz dönemi zorunlu stajı bulunan, İletişim becerisi gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım Çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim. Görev Tanımı:Merkez Ofis departmanlarımızda stajyer statüsünde destek verecek, Kariyer planları doğrultusunda staj yaptıkları birimde kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR ALLOCATOR İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR ALLOCATORDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünce yeteneğine sahip, pratik ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Günlük stok satış analizlerinin yapılması. Mağazaların stok seviyelerinin, stok devir hızlarının takip edilmesi. Mağazaların alım kapasitelerini baz alarak ürün sevk onaylarının verilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Ankara, Antalya... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki büyük şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1600 lira, “Part Time” için 853lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
CENTRAL PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
CENTRAL PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required QualificationsBachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 3 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications.  Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN TEKNOLOĞU (MODELİST) İstanbul(Avr.) DeFacto
ÜRÜN TEKNOLOĞU (MODELİST)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun,Hazır giyim sektöründe, ilgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneğin güçlü,Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Temel Fonksiyonlar,Teknik föylerin ve  baz kalıplarının hazırlanması Dikim/üretim kontrollerinin yapılması ve fit-prova süreçlerinde aktif görev alınmasıProto-Fit numunesinden başlayarak bitmiş ürün takibinin yapılması Trendlerin ve değişen müşteri taleplerinin doğrultusunda baz kalıpların geliştirilmesiGerber programını kullanarak baz kalıp iyileştirmelerinin yapılması Yurtdışı ofislerimiz ve üreticilerimiz arasındaki bağlantının sürdürülmesi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TERCÜMAN İstanbul(Avr.) DeFacto
TERCÜMANDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var!Hobilerini geliştiren ve hobinin öncüsü olarak Mutluluk Elçisi olmanı sağlayan kulüpler var... +1 hayat var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Mütercim - Tercümanlık, Çeviri Bilim, Filoloji ya da ilgili diğer bölümlerinden mezun, İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce yazılı ve sözlü tercüme yapabilen, İngilizce çeviri konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi kullanabilen, İngilizce yazım ve dil kurallarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da 3 yıl tecilli olan. Temel Fonksiyonlar,Ürün Yönetimi ekibimizde üst düzey yöneticiminizin yazılı ve sözlü ardıl çevirilerinin yapılması,Toplantı, sunum ve seyahatların organize edilmesi ve çevirmen olarak eşlik edilmesi,Departman ihtiyacına yönelik yazılı çevirilerin gerçekleştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE ASSISTANT İstanbul(Avr.) DeFacto
EXECUTIVE ASSISTANTDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications:University or vocational school (Executive Assistant & Office Management) degree,At least 3 years of experience as an Executive Asistant,Advanced level of written and spoken English,Excellent planning and organizing skills,Good presentation and interpersonal skills,Fashion sense is an asset,Good knowledge of MS Office applications,Strong coordination and communication skills,Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn,Preferably residing in European side of Istanbul.Basic Functions: Reporting directly to Cheif Buying Officer,Providing Cheif Buying Officer full support  with the business and personal issues,Performing research, data analysis and report preparation as required,Preparing high standard management reports by collecting and analyzing data,Assisting Cheif Buying Officer in meetings, conference calls as needed by taking notes or dictations at meetings,Acting as the point of contact between the Cheif Buying Officer and internal/external clients,Arranging travel schedule and reservations,Organizing daily/weekly plans and preparing the agenda for the meetings.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR BUYER (WOMEN DENIM CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR BUYER (WOMEN DENIM CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 7 years of denim collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, Capable of driving a vehicle actively, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR BUYER (MAN WOVEN CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR BUYER (MAN WOVEN CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 7 years of woven collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, Capable of driving a vehicle actively, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR BUYER – HOMEWEAR CATEGORY İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR BUYER – HOMEWEAR CATEGORYDeFacto
GENERAL QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications, Bachelor’s degree, Minimum 5 years of experience in a similar position in Homewear Category, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel abroad, Capable of driving a vehicle actively, Military service completed (for male applicants). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (HOMEWEAR PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (HOMEWEAR PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity!Qualifications:Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration,Minimum 5 years of experience in production, procurement planning areas in homewear product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MAĞAZA İstanbul(Avr.) DeFacto
GENEL BAŞVURU - MAĞAZADeFacto
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, mağazalarımızda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz ilanı/bölümü ön yazınızda belirterek bu ilana başvurabilirsiniz.DeFacto’ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİS İstanbul(Avr.) DeFacto
GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİSDeFacto
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, merkez ofisimizde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz ilanı/bölümü ön yazınızda belirterek bu ilana başvurabilirsiniz.DeFacto’ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/ FULL TİME EMAAR AVM İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/ FULL TİME EMAAR AVMDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROCESS DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
PROCESS DEVELOPMENT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:Bachelor's Degree in Industrial, Electronics Engineering; Computer Science, System Engineering,Experienced in Project Management, Business and Process Improvement more than 3 years,Strong knowledge of Quality and Process Management Litterature (6 Sigma, Lean),General knowlegde on ERP sytsem design & integration,Understanding needs of the market & customer, Having desire to do outstanding jobs and building collaborationListening different perspectives and showing flexibility,Building collaboration, Excellent verbal and written skills in English. Basic Functions:Defining new processes in international business in Defacto’s Operational Excellence vision,Carrying out process improvement projects and providing guidance in order to raise maturity level (COBIT5) of the campany’s processes,Rolling multiple process imrprovement projects together  to achieve commun strategic targets,Determinig the critical business interruption scenarios, and establishing right policies and procedure to provide sustainability,Providing process mapping, process modelling, standardizing the value-added operational processes and ensuring their integration to technology,Conducting cost-benefit analysis through process improvement and development studies,Reporting and representing improvement process improvement projects.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TRAINING SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
TRAINING SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in related fields, Minimum 3 years of experience in training design of MT programs,  Good command of MS Office Programs, Strong organizing, problem solving and analytical thinking skills, Fluency in English. Basic Functions:Designing the required training content in accordance with training needs analysis, preparing and contributing to the improvement process of training presentation and materials (under the leadership of Academy – Training Executive),Planning and following up the training subjects identified according to seasonal/strategic needs in the way that they can be given by Area Training Coaches to all domestic stores,Organizing the compulsory trainings (Occupational Health and Safety trainings, etc.) determined by the Central Department to be given in the field and following this up,Planning the trainings (in-class, on-the-job and sales coaching) for field employees determined in accordance with their career and technical development plans monthly, informing the HQ and carrying out communications about the training and following up the process, Building and making the instructional designs of Development Programs of Retail School, contributing to and improving the tracking process of assessment and evaluation processes,Ensuring the planning and organization required for the implementation of Retail School Development Programs are carried out by Area Training Coaches, following up and reporting the process,Working in cooperation with the relevant functions in the Academy for using alternative learning channels for Retail School Development Programs and branding of the programs.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) DeFacto
KUMAŞ TEKNOLOĞUDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı ve boya konularında deneyimli, Boyahane, kimyasal ya da boya teknik satış bilgisine sahip. Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar,İmalat öncesinde kumaş testlerinin açılması ve ilk seferde geçme oranlarının artması amacıyla sürecin takibinin gerçekleştirilmesi,Kumaşlar konusunda teknik danışmanlığın verilmesi, Kumaş kaynaklı iade oranlarının düşürülmesi için çalışmalar yapılması, Boyahane ziyaretleri yapılarak çalışılacak olanların belirlenmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (WOMEN DENIM CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (WOMEN DENIM CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 5 years of denim collection experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, Capable of driving a vehicle actively, No military obligation (for male candidates). Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
İTHALAT UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat ve transit operasyonlarında tecrübeli, Tercihen tekstil sektörü ithalat operasyonlarında minimum 3 yıl deneyimli, Akreditif açılış ve değişiklik süreçlerine hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabillen, Temel Fonksiyonlar,İthalat operasyonları kapsamındaki akreditif açılışlarının gerçekleştirilmesi,Verilen yükleme onaylarına istinaden ürünlerin yükleme organizasyonunu yaparak takibinin yapılması,Üretici firmalar, Uluslararası Lojistik, Gümrük Müşavirliği firmalarının ve bankalar nezdinde gerekli operasyonel süreçlerin takip edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Tekirdağ DeFacto
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıDeFacto
GENEL NİTELİKLER Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aradığımız özellikler;Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden veya İş Güvenliği bölümlerinden mezun,İş Güvenliği Uzmanı, tercihen B sınıfı sertifika sahibi, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, En az 2 yıllık İSG tecrübesi olan, MS Office programlarında iyi kullanıcı olan, Tercihen OHSAS 18001:2007 ve ISO 14001:2004 Yönetim Sistemleri uygulamaları konusunda tecrübeli,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Çerkezköy/Kapaklı bölgesinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Temel Fonksiyonlar,Çerkezköy Depolar da iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının istediği çalışmaların planlanması, yapılması/yaptırılması ve takibi,İş Sağlığı ve Güvenliği  eğitimlerinin verilmesi ve eğitim etkinliğinin değerlendirilmesi,İş Sağlığı ve Güvenliği  periyodik denetimlerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması,İş Sağlığı ve Güvenliği  ile ilgili dokümantasyon çalışmalarının yapılması, Yönetim Sistemleri uygulamalarının sürdürülmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili veri analizlerinin oluşturulması ve Performans iyileştirmelerinin yapılması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNAL AUDIT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
INTERNAL AUDIT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career… In other words +1 career!If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications,University degree in relevant areas from a reputable university,· Minimum 3 years of professional experience in internal audit and / or external audit, (preferably Big Four)Proficient in MS Office applications, Axapta knowledge is an asset, Excellent business writing and verbal communication skills, Fluency in English, CIA certificate is an asset, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, believes in teamwork, result oriented, quick learner. Basic Functions,Performs operational, financial and compliance audits in accordance with the annual audit plan in compliance with International Internal Auditing Standards,Executes audit assignments in an effective and timely manner and provides constructive recommendations to the management in order to add value to the Company,Prepares internal audit reports to Executive Management and the Audit Committee,Provides consultancy to the management in order to take necessary corrective actions on the open and signifiacnt audit issues,Follows up the action plan progress and ensures that recommendations are implemented in a timely manner,Performes requested ad hoc audits and assists in special investigations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZACILIK DENETİM UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
MAĞAZACILIK DENETİM UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto! Merkez kadro için işe alımlarda kadronun %32’si yeni mezun olan DeFacto’da... Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Mağazacılık yada mağazacılık denetim fonksiyonlarında tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi,Yurt içi ve yurt dışı seyahat sorunu olmayan, İyi seviye İngilizce bilen, MS Office Word ve Excel programlarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen. Temel Fonksiyonlar,Şirket yurtiçi ve yurtdışında bulunan mağazalarında prosedür, yönetmelik ve uygulamaların standartlara uygun yapılması,Denetim sonuçlarının sisteme girişi ve raporlanması, Denetimlerde tespit edilen bulguların giderilmesi için alınacak aksiyonların takibinin yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ MİMARİ UYGULAMA UZMANI İstanbul(Avr.) DeFacto
KIDEMLİ MİMARİ UYGULAMA UZMANIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var...+1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var...+1 sağlık var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aradığımız Özellikler:• Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Mimari uygulamalarda en az 3 yıl Yurt dışı(CIS ülkeler)tecrübeli,• Perakende Mağaza Şantiye süreçlerinin takibi konusunda deneyimli,• Autocad, MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Seyahat engeli bulunmayan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen ve ilaveten Rusça tercih sebebidir.  Temel Fonksiyonlar: • Mağazaların şantiye süreçlerinin takip edilmesi,• Bağlı bulunan ülkeler genelinde taşeron firmaların araştırılması ve maliyet analizlerinin yapılması,• Mağaza inşaatlarının projeye göre kalite kontrol ve termin takibinin yapılması,• Biten mağaza inşaatlarında yapılan imalatların hakediş kontrolünün tamamlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DBA İstanbul(Avr.) DeFacto
DBADeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Basic Functions:Bachelor’s Degree in relevant field, Minimum 2 years of experience in database system management, Strong organizing, problem solving and analytical thinking skills, Fluency in English, For male candidates; military service should be completed. Location of this job position will be in our IT company operating within the structure of Yıldız Technical University – Technopark.Qualifications:Database installations and configurations, Backing up and testing the database regularly, Carrying out infrastructure design and planning works in new projects, Enhancement and simplification of current infrastructures, Load-balancing and consolidation between database servers, Documentation of database systems’ structures, Ensuring the continuity of databases and responding to possible problems, Identifying performance issues and carrying out required optimization.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DECISION SUPPORT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
DECISION SUPPORT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required Qualifications:• Bachelor's degree, preferably in Industrial Design, Business Administration and Management Engineering;• At least 3 years of working experience;• Advanced level of written and spoken English;• Excellent analyzing and organizing skills;• Good knowledge of MS Excel applications;• Experienced in reporting, analysis of variance and creation of action plans;• Big data mining experience is an asset.Basic Functions: • Making analysis to increase company performance with big data mining;• Directing the related teams in line with the analysis and reporting and determining the action plans;• Analyzing and reporting of campaign, special periods and seasonal effects on store, region, product group basis; • Analyzing before and after decision making process and sharing them with senior management;• Preparing and reporting of site performance analysis;• Support to relevant teams in project based appointments.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ MÜŞTERİ DANIŞMANI--FULLTİME - İST ANADOLU İstanbul(Asya) DeFacto
ENGELLİ MÜŞTERİ DANIŞMANI--FULLTİME - İST ANADOLUDeFacto
İSTANBUL ANADOLU YAKASI 'nda bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,        Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) DeFacto
GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aradığımız özellikler;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gümrük Müşavir Yardımcısı B Karnesine sahip, Tekstil, hazır giyim sektörü ithalat ve ihracat süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli,Mevzuat takip yeteneği ve mevzuat bilgisi olan, İthalat, İhracat transit rejimlerine ve operasyonlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Temel Fonksiyonlar;İthalat, ihracat ve transit operasyonları ile ilgili prosedürlerinin yazılması ve ilgili departmanlar tarafından uygulandığının kontrollerinin yapılmasıBeyanname ön kontrollerin yapılması, Günlük mevzuat takibinin yapılması ve sektörü ilgilendiren konulardaki değişikliklerin şirket içine raporlanması,İlgili bakanlıklar tarafından yapılacak Sonradan Kontrol denetimlerine hazırlıklı olması için gerekli çalışmaların yapılması, YYS süreçlerinin takibi ve ürün maliyet çalışmalarının yapılması, YYS, DİİB, çeşitli teşvikler vb. konularda firma ile Bakanlık, Bölge Müdürlükleri ve Gümrük İdareleri nezdinde yapılacak çalışmaların Gümrük Müşavir firması ile birlikte yönetilmesi,Dış ticaret alanı ile ilgili şirket içinde gerekli eğitimlerin verilmesi ve organize edilmesi.?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STOCK ASSURANCE SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
STOCK ASSURANCE SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Required Qualifications: • Bachelor’s degree, preferably in Industrial Engineering, Econometrics, Statistics;• At least 2 years of experience in related fields;• Advanced level of written and spoken English;• Excellent analyzing and communication skills;• Good presentation and interpersonal skills;• No restrictions to travel.Basic Functions: • Planning of domestic and foreign counting processes and participation;• Analyzing of product counting results;• Being responsible for inventory accuracy check;• Following up stock project;• Performing fieldwork at central logistics warehouses;• Planning inventory and communication with related teams.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/ FULL TİME ÜMRANİYE CANPARK İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/ FULL TİME ÜMRANİYE CANPARKDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SN. PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
SN. PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required QualificationsBachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 4-5 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis,Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications. Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers,Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Required QualificationsBachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 2 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis,Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications. Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers,Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Adana, Adıyaman... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1550 lira, “Part Time” için827lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı