DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini aldı. Bugün yurt içinde ve yurt dışında toplam  352 mağazası ile sektörde Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ikinci şirket olarak yoluna devam ediyor. Her yıl minimum 500.000 iş başvurusu alan ve 40% büyüyen DeFacto, 2016 yılı itibariyle genel merkezde 1000’in üzerinde, Türkiye ve yurt dışında ise toplam 9.000’den fazla kişiye kariyer fırsatı yaratıyor.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etti. Kurulduğu günden beri global moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtı.

DeFacto bugün Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de birer olmak üzere toplam 62 mağazanın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyor. Ayrıca tasarım ürünlere ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaya devam ediyor.

Ulaşılabilir moda endüstrisinin öncü oyuncularından biri olan DeFacto mağazalarıyla 50 ülkede, e-ticaret ile de 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyor.

DeFacto’da Kariyer

2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak,

Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan,

Merkez kadro için işe alımlarda kadronun %32’si yeni mezun olan,

2016 yılında aldığı “Great Place to Work” ödülüyle taçlanan DeFacto’da; 

Mutluluğu önemseyen, sadece mutluluk için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk!
 
Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık!
 
Hobilerinizi geliştiren, destekleyen ve Mutluluk Elçisi olarak katkı sağlayabileceğiniz kulüpler var... +1 hayat!
 
Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve fikirlerinizi önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık!

DeFacto’lu Olmak; 

Esnek Çalışma Saatleri: Sabah 07:00-09:00 saatleri arasında giriş, akşam 17:00-19:00 saatleri arasında çıkış ile tüm genel merkez çalışanları çalışma saatlerini kendisi belirleyebiliyor.
Servis: İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasını kapsayan birçok noktası için geniş bir servis ağı hizmet veriyor.
Mutlu Cuma: Tüm genel müdürlük çalışanlarına Cuma sabahları açık büfe kahvaltı sunuluyor. Hafta içi her gün ise güne güzel bir başlangıç için sandviç, poğaça ve açma gibi kahvaltılıklar ikram ediliyor. Ayrıca her gün saat 16:30’da tatlı ve meyve gibi ara öğün atıştırmalıklarıyla sağlıklı beslenme destekleniyor.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler;

Müzik, Tiyatro, Dans, Sosyal Sorumluluk, Fotoğrafçılık, Gezi, Satranç Kulüpleri ve Tenis, Kürek, Futbol, Aikido, Yoga gibi spor aktiviteleri, profesyonel eğitmenler ve danışmanlar tarafından ücretsiz olarak veriliyor.
Alanında uzman kişiler tarafından verilen, genel katılıma açık seminerler ve haftalık olarak tüm çalışanlarla paylaşılan kişisel gelişimi destekleyici makaleler & pratik yaşam önerileri ile çalışanlar kendini geliştirme fırsatı buluyor. Ayrıca koçluk eğitimleriyle geliştirilen kıdemli yöneticiler, çalışanlara mentorluk yaparak kariyer gelişimlerine katkı sağlıyor.
Ayrıca genel merkezde Yaza Merhaba, Yılbaşı, Sevgililer Günü, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Dünya Mutluluk Günü ve BBQ gibi özel konseptli birçok eğlenceli parti düzenleniyor.

Mutluluk Alanları;

Açık hava mini golf sahası, Langırt, Bilardo, Masa tenisi, Play Station oyun alanları ile çalışma stresinden uzaklaşıp keyifli molalar verilebiliyor.
Konforlu ve donanımlı spor salonumuzda kadrolu spor eğitmeni ile kişiye özel egzersiz programları yapılmasının yanı sıra, hafta içi de belirli günlerde crunch ve pilates dersleri düzenleniyor. Spor salonunda giyinme odaları, duş kabinleri ve spor öncesi ya da sonrasında gerekli olabilecek tüm malzemeler bulunuyor.
Masa başı çalışma sebebiyle kaslar ve sinirler üzerinde oluşan gerilimin rahatlamasına yardımcı olmak için aroma terapi yağlar ve dinlendirici müzikler eşliğinde profesyonel uzmanlar tarafından masaj hizmeti sunuluyor.
Özel Akdeniz konsepti ile tasarlanan kış & yaz bahçelerimiz ve restoranımız ile öğle yemeği ve dinlenme aralarında keyifli vakit geçirilebiliyor.

Mutlu Kadın Hareketi;

Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi (WEP) Prensiplerini imzalayan DeFacto, kadın çalışanlarına pozitif ayrımcılık konusunda öncü uygulamalarıyla dikkat çekiyor.
Kadınlar için genel merkezde ücretsiz manikür ve kuaför olanakları, doğumdan sonra ekstra üç ay ücretsiz izin, ebeveyn koçluğu, okulun ilk günü ve karne günü izni gibi uygulamalarla başta anneler olmak üzere tüm kadın çalışanlar iş hayatında daha mutlu çalışabiliyor.
Ayrıca tüm genel merkez çalışanı kadınlar, ayda bir defa kendi seçtikleri bir gün “Home Office” çalışma fırsatıyla kendini daha iyi hissedip, özel hayatına da vakit ayırabiliyor.

Sosyal Sorumluluk;

Gönüllülük esasıyla kurulan Sosyal Sorumluluk Kulübü ile (Mutluluk Elçileri Grubu), şu ana kadar AKUT Arama Kurtarma Derneği, Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi  (GETEM) , Türkiye Omurilik Felçileri Derneği (TOFD), Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)  ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) gibi kurumlarla birçok proje gerçekleştirildi. 588 kişi ile toplamda 1653 saat gönüllü çalışma gerçekleştiren kulübümüz, yeni projeler için heyecan duyarak çalışmalarına özveri ile devam ediyor.

Her geçen gün yeni takım arkadaşlarıyla ekiplerimizin büyümesi bize heyecan veriyor.

DeFacto’ya +1 değer katarak, geleceğe bizimle depar atmak için iş fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

DeFacto İnsan Kaynakları

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim,Moda Tasarım,Perakende

Firma web sitesi: www.defacto.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Genel Merkez Çalışma Gün ve Saatleri:Haftaiçi 08.00 - 18.00 Mağazacılık Çalışma Gün ve Saatleri:Vardiyalı çalışma sistemi ile haftalık kişi başı 45 saati aşmayacak şekilde 09.00 - 22.00 saatleri arasında organize edilmektedir.DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -ADANA-MERSİN-HATAY Adana, Hatay, ... DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -ADANA-MERSİN-HATAYDeFacto
GENEL NİTELİKLERArtılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversite mezunu, Şehir esnekliğine sahıp, Adana,Mersin,Hatay illerinde çalışabilecek, Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERCHANDISER (KNITTED PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (KNITTED PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:  Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in knitted product line,Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GARMENT TEKNOLOG İstanbul(Avr.) DeFacto
GARMENT TEKNOLOGDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, Hazır giyim sektöründe, erkek dokuma grubunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneğin güçlü, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Temel Fonksiyonlar,Teknik föylerin ve  baz kalıplarının hazırlanması Dikim/üretim kontrollerinin yapılması ve fit-prova süreçlerinde aktif görev alınmasıProto-Fit numunesinden başlayarak bitmiş ürün takibinin yapılması Trendlerin ve değişen müşteri taleplerinin doğrultusunda baz kalıpların geliştirilmesiGerber programını kullanarak baz kalıp iyileştirmelerinin yapılması Yurtdışı ofislerimiz ve üreticilerimiz arasındaki bağlantının sürdürülmesi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME - AVRUPA YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI - FULL TİME - AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI - FULL TİME - AVRUPA YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ -İSTANBUL AVRUPA YAKASIDeFacto
GENEL NİTELİKLERArtılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversite mezunu, Şehir esnekliğine sahıp, İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışabilecek, Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) DeFacto
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL AVRUPA YAKASIDeFacto
İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz. Mağaza Müdürü için; Perakende Mağazacılık alanında en az 2 yıl Mağaza Yöneticiliği yapmış,Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu,Mağazacılığı bir yaşam tarzı olarak benimsemiş,İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın,Öğrenmeye ve gelişime açık,İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı,Kişisel bakımına özen gösteren,Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek,Yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İADE DEPO ŞEFİ Tekirdağ DeFacto
İADE DEPO ŞEFİDeFacto
GENEL NİTELİKLERArtılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Üniversite mezunu, Depo yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Lojistik ve depo yönetimi konularında kariyer hedefi olan, kendini geliştirmeye açık,İletişim becerisi yüksek, yönetimindeki personelin idaresini yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünebilen,  Ekip çalışmasına yatkın, MS-Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,   Çerkezköy'de ikamet eden ve B tipi sürücü ehliyeti olan, Erkek adayları için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ ( İZMİR ve MANİSA) İzmir, Manisa DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ ( İZMİR ve MANİSA)DeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,4 yıllık üniversite mezunu, Şehir Esnekliğine sahıp, İzmir ve Manisa illerindeki mağazalarımızda çalışabilecek ( İzmir ve Manisa Merkez, Izmır Ödemiş, İzmir Tire, Manisa Salıhlı, Manisa Akhısar)Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (CONSERVATIVE) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (CONSERVATIVE)DeFacto
QUALIFICATIONSWorld of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree, Minimum 6 years experience in a similar position (especially in conservative collection),Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Having good command of English, No obstacle to travel abroad, Completed military service for male applicants
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (Womenswear - Tricot) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (Womenswear - Tricot)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 3 years of women tricot buying experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, No obstacle to travel, Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analysis Assistant Specialist İstanbul(Avr.) DeFacto
Financial Analysis Assistant SpecialistDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:University degree in Economy, Business Administration or Engineering, MBA degree will be a plus,Excellent computer skills especially in Excel, Proficiency in written and spoken English, Ability to work flexible hours, Problem solving and analytical skills, Team player with good communication skills.  Job Description:Preparing monthly, quarterly and annual financial statements such as cash flows, accumulated profit & loss, balance sheet etc in accordance with International Financial Reporting Standards,Monitoring monthly net working capital and cash conversion cycle levels, Preparing monthly forecast balance sheets, cash flows statements of upcoming periods,Coordination of audit/review process with external auditors, Supporting the development of controlling and reporting systems, Controlling both statutory and IFRS journal entries, Determining and analysing of key financial indicators such as EBITDA, Operating Cash Flows etc.,Monthly analysis of financial results.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZEL ŞOFÖR İstanbul(Asya) DeFacto
ÖZEL ŞOFÖRDeFacto
Aranan Nitelikler:Tercihen lise mezunu, Şoförlük konusunda deneyimli,  Dikkatli, titiz, kurallara bağlı, İletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Üsküdar ve çevresinde ikamet eden.        Görev Tanımı:Özel şoförlüğü yapılacak kişinin gerektiğinde araçla ulaşımının sağlanması, basit düzeyde özel işlerinin takip edilmesi ve kişinin ev alışverişi, eczane vb. gibi özel ihtiyaçlarının temin edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FINANCIAL ANALYSIS AND CONTROL SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
FINANCIAL ANALYSIS AND CONTROL SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:University degree in Economy, Business Administration or Engineering, MBA degree will be a plus,Minimum 2 years experience in audit (big four experience preferred), Good knowledge of IFRS accounting and reporting standards in particular consolidations,Excellent computer skills especially in Excel, Proficiency in written and spoken English, Ability to work flexible hours, Problem solving and analytical skills, Team player with good communication skills.  Job Description:Preparing monthly, quarterly and annual financial statements such as cash flows, accumulated profit & loss, balance sheet etc in accordance with International Financial Reporting Standards,Monitoring monthly net working capital and cash conversion cycle levels, Preparing monthly forecast balance sheets, cash flows statements of upcoming periods,Coordination of audit/review process with external auditors, Supporting the development of controlling and reporting systems, Controlling both statutory and IFRS journal entries, Determining and analysing of key financial indicators such as EBITDA, Operating Cash Flows etc.,Monthly analysis of financial results.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI İstanbul(Avr.) DeFacto
GRAFİK TASARIMCIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarımı konusunda en az 4 yıl deneyimli, Indesign, Photoshop, Illustrator, Freehand ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,Yaratıcı hayal gücü yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Türkiye için yapılan tüm grafik/tasarım işlerinin kreatif hazırlığı, boyut uyarlaması ve üretim aşamalarının takibinin yapılması,Perakende Pazarlama Takvimi'ndeki ürün iletişimlerinin görsel kreatifinin hazırlanması,Mağaza içi tüm kategorilerin fiyat/ürün bilgisi görsellerinin tasarımının hazırlanması ve boyut uyarlamalarının yapılması,Vitrin tasarımlarının yapıldıktan sonra ilgili boyut uyarlamalarının yapılması,Satınalma ve tedarikçiler ile yakın bir şekilde çalışarak üretim zamanlaması, kalite ve malzeme doğruluğu süreçlerinden sorumlu olunması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME-İZMİR ÇEŞME İzmir DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME-İZMİR ÇEŞMEDeFacto
Yenı açılacak İzmir Çeşme Mağazamız için  “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz.Görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1600 lira, “Part Time” için853lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME-MANISA TURGUTLU Manisa DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART/FULL TIME-MANISA TURGUTLUDeFacto
Manısa Turgutlu'da yenı açılacak mağazamızda görevlendirilmek üzere  “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. Mağazamızda görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1550 lira, “Part Time” için827lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
OPERASYONEL İŞLER STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... DeFacto
OPERASYONEL İŞLER STAJYERİDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hafta içi 5 gün çalışabilecek, İleri seviye İngilizce bilgisine sahip, Operasyon süreçlerinde kendini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen, Öğrenmeye ve gelişime açık, MS Office uygulamalarına hakim. Temel Fonksiyonlar,Departman içi seyahat organizasyon süreçlerinin yönetilmesi, Vize başvuru ve masraf kapama süreçlerinin takip edilmesi, Toplantı notlarının tutulması ve ilgili notların departmanlarla paylaşılması,Üst yöneticilerden gelebilecek taleplerin karşılanması ve ofis içi süreçlerde ekibe destek olması. Çalışma kararı alınan kişiler, İşkur kursiyeri olarak değerlendirilecek ve 6 ay boyunca haftada 5 gün çalışacaklardır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ALLOCATOR İstanbul(Avr.) DeFacto
ALLOCATORDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!Genel Nitelikler:Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Aksesuar Alokasyonu konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünce yeteneğine sahip, pratik ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Görev Tanımı:Günlük stok satış analizlerinin yapılması. Mağazaların stok seviyelerinin, stok devir hızlarının takip edilmesi. Mağazaların alım kapasitelerini baz alarak ürün sevk onaylarının verilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Adana, Adıyaman... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1550 lira, “Part Time” için827lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PRICING ANALYST İstanbul(Avr.) DeFacto
PRICING ANALYSTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor's degree, preferably in Industrial Engineering, Business Administration, Economics and Management Engineering or related fields.At least 5 years of working experience; Advanced level of written and spoken English; Excellent analyzing and organizing skills; Good knowledge of MS Excel applications; Experienced in reporting, analysis of variance and creation of action plans; Big data mining experience is an asset. Basic Functions:Review of markdown sales plans and budgets, Evaluate pricing and promotion strategy, Evaluate markdown and promotion actions of competitors, Create required data for markdown and promotion optimization tool, Try out different tactics parallel to the strategies required to be run through the markdown and promotion optimization,Select the best markdown and pormotion senario / strategy according to markdown budget,Sharing evaluation results with related units, Determination of competitors in the market, Determination of competitor store locations, Selection, training and informing of PCS Team, Determination of options for brand and product groups, Determination of price and discount rates based on brand and product group, Reporting of PCS analyzes and analysis results.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SN. PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
SN. PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 4-5 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications. Basic Functions:Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER İstanbul(Avr.) DeFacto
PLANNERDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor’s degree in Statistics, Mathematics, Mathematical Engineering, Industry Engineering and etc.,Minimum 2 years of experience in similar position in textile retailing sector,Skilled at taking commercial opportunities through reported data analysis, Interested in and following fashion, Improved analytical thinking skills, Good command of English, Proficient in using MS Office applications.  Basic Functions: Carrying out daily stock and sales analysis, monitoring and analyzing best sellers,Preparing seasonal sales budget for the related product group on category basis and taking responsibility of gross profit targets,Supporting buying and design teams during collection creation stage of the related product group by carrying out range plan analysis,Forecasting future sales and deciding on the amount of products’ order units based on current stock sales data,Guiding the following season collection by analyzing best and worst sellers, Doing and implementing period-based design option – stock option plans for the related product group,Deciding on retail selling prices, planning markdowns, returns and campaigns.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP) İstanbul(Avr.) DeFacto
MERCHANDISER (WOVEN PRODUCT GROUP)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:  Bachelor’s degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or relative fields,Minimum 4 years of experience in production, procurement planning areas in woven product line (especially tops or outerwear),Proficiency in procuring products from suppliers at an expected quality level, within expected length of term and at reasonable price,Experienced in supplier research and directing product towards right channels,Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions:Communicating product orders to suppliers, Following product orders and productions, Enabling communication between supplier and HQ during production process, Visiting supplier companies at certain periods to carry out product quality controls.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA Bursa DeFacto
ENGELLİ PERSONEL - BURSADeFacto
Bursa'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda değerlendirilebilecek.        Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR FRONT END DEVELOPER İstanbul(Avr.) DeFacto
SENIOR FRONT END DEVELOPERDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan DeFacto’da... Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var! Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin ilgii bölümlerinden mezun, Arayüz geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, HTML5, CSS3 (SASS, LESS) konusunda tecrübeli, Javascript, JQuery ve JavaScript frameworkleri konusunda tecrübeli, Bootstrap kullanmış Cross-Browser ve Responsive konusunda deneyimli, AngularJS, KnockoutJs, REST, Web Servis gibi web teknolojileri/kavramları hakkında bilgi sahibi,PSD formatındaki tasarımları grid yapısı ile HTML'e aktarabilen, Analiz ve dökümanları inceleyerek takip edebilecek seviyede İngilizce bilen. Temel Fonksiyonlar,Tasarım ekibinden gelen tasarımların HTML/CSS kodlamalarının yapılması,Geliştirilen ön yüz kodlamaları için dokümantasyon ve raporlama yapılması,Bildirilen ön yüz hatalarının çözümünün sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Supply Chain Planning Specialist İstanbul(Avr.), ... DeFacto
Supply Chain Planning SpecialistDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications:Bachelor’s degree in Industrial Engineering, Minimum 4 years experience in the fields of Strategic Planning, Budget Management and top management reporting in Retail Logistics Processes,Strong problem solving, analytical thinking, planning and communication skills,Excellent command of English, Class B driver’s license and active driver, Basic Functions:Making analyzes for the planning of Supply Chain strategies at home and abroad,Monitoring the performance and service KPIs of the warehouses, Planning the investments of the new Warehouse and Overseas Warehouse projects to be opened,Support for project feasibility studies and reports, Taking actions related to the planning of logistics budgets and their adaptation to budget realizations,Making the logistics cost analysis, Preparation of monthly and periodic reports for senior management.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PRICING SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
PRICING SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor's degree, preferably in Industrial Engineering, Business Administration, Economics and Management Engineering or related fields.At least 5 years of working experience; Advanced level of written and spoken English; Excellent analyzing and organizing skills; Good knowledge of MS Excel applications; Experienced in reporting, analysis of variance and creation of action plans; Basic Functions:Analyze and check price and cost structure, Analyze past performance by price points, Analyze competitive marketplace info, Evaluate pricing and promotion strategy, Develop pricing model, Analyze product cost and targeted markups, Identify changing costs per country/channel, Set initial price points (regurlar, clearange, promotional price points).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) DeFacto
KUMAŞ TEKNOLOĞUDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!  Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı ve boya konularında deneyimli, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Temel Fonksiyonlar,İmalat öncesinde ve sırasında yapılan kumaş testlerinin yorumlanması ve ilk seferde geçme oranlarının artması amacıyla çalışmalar yapılması,Kumaşlar konusunda teknik danışmanlığın verilmesi, Kumaş kaynaklı iade oranlarının düşürülmesi için çalışmalar yapılması, Kalite gelişimi için üretici ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DECISION SUPPORT SPECIALIST İstanbul(Avr.) DeFacto
DECISION SUPPORT SPECIALISTDeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!Qualifications: Bachelor's degree, preferably in Industrial Engineering, Business Administration, Economics and Management Engineering or related fields.At least 5 years of working experience; Advanced level of written and spoken English; Excellent analyzing and organizing skills; Good knowledge of MS Excel applications; Experienced in reporting, analysis of variance and creation of action plans; Big data mining experience is an asset. Basic Functions:Evaluation of market knowledge and dynamics, Evaluation of pre-season merchandise planning data, Demand forecast finalization, Communication of the finalized demand forecast, Gather service and quality performance, Gather shipment and order fulfillment performance, Gather sampling performance, Gather fast fashion collection performance, Track service and quality performance, Track shipment and order fulfillment performance, Track sampling performance, Track fast fashion collection performance.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER (HOMEWEAR&LINGERIE) İstanbul(Avr.) DeFacto
BUYER (HOMEWEAR&LINGERIE)DeFacto
World of added values – DeFacto!Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you …A Happiness Manager and a team which care about, solely work for your happiness… In other words +1 happiness!A healthy life with a permanent sports trainer, fitness center and a quality life consultant… In other words +1 health!If you fulfill the qualifications and basic functions, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together! Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 5 years of women homewear, lingerie and swimwear collection experience in a similar position,Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, No obstacle to travel, Having good command of English, Completed military service for male applicants. Basic Functions,Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-FULL TİME ANADOLU YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DESTEK PERSONEL - TÜM TÜRKİYE Adana, Adıyaman... DeFacto
DESTEK PERSONEL - TÜM TÜRKİYEDeFacto
Kariyerinize 4 yılda 100'ü aşkın mağazaya ulaşarak Türkiye'nin en hızlı büyüyen markası Defactoda başıma fırsatını kaçırmayın
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) DeFacto
RESEPSİYONİSTDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da...Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var! Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var!Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,En az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Prezantabl, iletişim becerileri gelişmiş ve güler yüzlü,Avrupa yakasında ikamet eden.  Temel Fonksiyonlar,Şirket içi iletişim trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve ön iletişimin sağlanması,Telefon trafiğinin yönlendirilmesi, not tutarak ilgili kişiye zamanında iletilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİS İstanbul(Avr.) DeFacto
GENEL BAŞVURU - MERKEZ OFİSDeFacto
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, merkez ofisimizde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz ilanı/bölümü ön yazınızda belirterek bu ilana başvurabilirsiniz.DeFacto’ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ (BODRUM- MARMARİS- UŞAK) Muğla, Uşak DeFacto
MAĞAZA MÜDÜRÜ (BODRUM- MARMARİS- UŞAK)DeFacto
Muğla ve Uşak' ta yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz. Mağaza Müdürü için; Perakende Mağazacılık alanında en az 2 yıl Mağaza Yöneticiliği yapmış,Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mağazacılığı bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek, Yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ - BODRUM- MARMARİS- UŞAK Muğla, Uşak DeFacto
MAĞAZA ALAN MÜDÜRÜ - BODRUM- MARMARİS- UŞAKDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversite mezunu, Şehir esnekliğine sahip, Muğla veya Uşak' ta çalışabilecek,(Uşak Merkez ve Muğla Bodrum, Muğla Marmaris)Perakende sektöründe en az 1 sene yöneticilik tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren,Öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MAĞAZA İstanbul(Avr.) DeFacto
GENEL BAŞVURU - MAĞAZADeFacto
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, mağazalarımızda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz ilanı/bölümü ön yazınızda belirterek bu ilana başvurabilirsiniz.DeFacto’ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIME Ankara, Antalya... DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TIME/FULL TIMEDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki büyük şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için1600 lira, “Part Time” için 853lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
IHRACAT UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... DeFacto
IHRACAT UZMAN YARDIMCISIDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan DeFacto’da... Yöneticin dışında kariyerini konuşabileceğin ve kariyerine yön verebilmen için sana yardımcı olacak bir Kariyer Doktoru var... +1 kariyer var! Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler,Üniversitelerin İktisat, İşletme ve Gemi Ulaştırma bölümlerinden mezun, Tercihen İhracat dokümantasyonu ve operasyonunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim gücü ve analitik yönü kuvvetli, Planlı ve iş takibi konusunda titiz, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.  Temel Fonksiyonlar,Yurtdışında yer alan mağazalarımıza ve bayilerimize yapılan tüm ihracat işlemlerinin organizasyonunun ve takibinin yapılması,İhracat işlemleri ile ilgili tüm dokümantasyon, nakliye organizasyon ve gümrük işlemlerinin koordine edilmesi ve süreç içerisindeki diğer tüm adımların gerçekleştirilmesi,Karşı ülkelerdeki işlemlerin takip edilmesi, Yurtdışı mağazalar ve bayilerin işlemlerle ilgili bilgilendirmesi ve gereken koordinasyonun sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SR. BUYER (ACCESSORIES CATEGORY) İstanbul(Avr.) DeFacto
SR. BUYER (ACCESSORIES CATEGORY)DeFacto
World of added values – DeFacto! Aiming to have 16,000 employees by 2018, DeFacto offers you … A Career Doctor to discuss your career with and get advices from to shape your career apart from your executive… In other words +1 career! An InovaTeam which values your ideas and where you can use your creativity… In other words +1 creativity! If qualifications and basic functions we are looking for suit you, then come and Join DeFacto, come and bring +1 value to your life as well as ours and let’s Sprint to Future together!SR. BUYER (ACCESSORIES CATEGORY) Qualifications:Bachelor’s degree, Minimum 6 years of accessories category experience in a similar position, Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented, Good command of English, No obstacle to travel, Capable of driving a vehicle actively, No military obligation (for male candidates). Basic Functions:Conducting Competitor – Customer researches and analysis, Identifying customers’ demands, preferences and expectations and preparing collections accordingly,Succesfull order tracking, new qualities offer, succesfull price negotiations,Following trends and changes in customer demands, Preparing reports by reviewing sales performance indicators regularly, Maintaining relationships with existing suppliers and searching for new resources for new products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TİME - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) DeFacto
MÜŞTERİ DANIŞMANI-PART TİME - ANADOLU YAKASIDeFacto
Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "Part Time" veya "Full Time" çalışacak Müşteri Danışmanları arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1650 lira, “Part Time” için 882 lira maaş teklif ediyoruz.2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer,En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
UZAKTAN İZLEME OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) DeFacto
UZAKTAN İZLEME OPERATÖRÜDeFacto
Artılar dünyası DeFacto!2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Mutluluğunu önemseyen, sadece mutluluğun için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var... +1 mutluluk var!Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı ile sağlıklı bir yaşam var... +1 sağlık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım!UZAKTAN İZLEME OPERATÖRÜAranan Nitelikler:• Üniversitelerin önlisans ya da lisans programlarından mezun,• Perakende sektöründe, benzer görevde minimum 1 sene iş deneyimi olan,• İletişim becerisi güçlü,• Teknoloji ile arası iyi olan,• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,• Askerlik hizmetini tamamlamış.Görev Tanımı:Bu pozisyonun ana sorumluluğu mağazaların güvenlik ekipmanları çerçevesinde belirlenen izleme standartlarına göre takip edilmesidir. • Mağazaların, belirlenen izleme standartları doğrultusunda uzaktan izlenmesi,• Tespit edilen bulguların mağaza ve ilgili birimler ile paylaşılması,• Mağazalarda yaşanan CCTV (Close Circuit TeleVision) bağlantı sorunları hakkında Kayıp Önleme Yöneticisi’ne bilgi verilmesi,• Soruşturma, inceleme vb. konular dahilinde mağazaların geçmişe yönelik kamera kayıtlarının sistemden çekilmesi.** CCTV: Kapalı Devre Televizyon
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı