Demirören Medya Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1950


Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.

Demirören Holding kuruluşudur.

Milliyet Gazetesi

Milliyet, 65 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en bilinen markalarından biridir. Milliyet Gazetesi, 18’i uluslararası olmak üzere, 250’den fazla ödülün sahibi olmuş, Türk basınında pek çok ilke imza atmış, “Basında Güven”in simgesi haline gelmiştir. Milliyet Sanat, Cadde, Cumartesi ve Pazar Eki, Milliyet Kitap, Milliyet Emlak, Business, Bölge Ekleri gibi prestijli yayınlarıyla da konuşulan gazetenin siyaset, dış politika, ekonomi, eğitim, mizah, spor sayfaları, okur temsilciliği ve ombudsman yapısı, kendi alanında birer öncüdür. Milliyet doğru, objektif, gündem yaratan haberciliğiyle yabancı basının ve elçiliklerin, araştırmacıların ve bilim insanlarının referans aldıkları gazetedir. Türkiye’nin 42 yıllık sanat dergisi olan Milliyet Sanat aylık bir kültür sanat rehberi olmanın ötesinde, sanatçı söyleşileri, Türkiye’den ve dünyadan asla kaçırılmaması gereken sanat olayları ve hazırladığı özel dosyalarla sanat gündemini belirlemektedir.

Milliyet.com.tr

Avrupa’nın sayılı, Türkiye’nin 1 numaralı haber sitesi milliyet.com.tr her gün 2,53 milyon kişiye ulaşmaktadır. Avrupa’nın en çok ziyaret edilen 3’üncü haber sitesi olan Milliyet.com.tr, her gün 35 kategoride 400 yeni haber yayınlamaktadır. Aylık 1,66 milyar, günde ortalama 55,5 milyon sayfa görüntüleme sayısına ulaşmaktadır. Mobil uygulamalarda ise; 164 milyon sayfa görüntülemektedir. Milliyet.com.tr’nin Facebook’ta yaklaşık 1,258 milyon beğeneni, Twitter’da ise 1170 milyon takipçisi bulunmaktadır.
http://www.milliyet.com.tr/

Milliyet.tv

Türkiye’nin 2012'de kurulan ilk online haber televizyonu olan Milliyet.tv ise aylık 4,3 milyon tekil ziyaretçi ve 51 milyon sayfa görüntülenme sayısına sahiptir. Kasım ayında 35,5 milyon video izlenen Milliyet.tv pek çok kategoride izleyicilere ulaşmaktadır.
http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/

Skorer.com

2012'de kurulan Skorer.com Türkiye’nin en çok ziyaret edilen spor sitesidir. Bütün sporların ve bütün skorların tek adresi olan Skorer.com’un aylık 8,9 milyon tekil ziyaretçisi vardır. Skorer.com aylık 165 milyon sayfa görüntülenmeye sahiptir. Skorer.com, spor dünyasının nabzını tutmakta ve en güncel bilgileri okuyucularına ulaştırmaktadır.
http://www.milliyet.com.tr/skorer/

Skorer.tv

İnternetin 2012'de kurulan tek spor televizyonu Skorer.tv, hem Türkiye’deki hem de dünyadaki spor haberlerini ekranlarınıza getiriyor. Aylık tekil ziyaretçi sayısı 3,2 milyon ve aylık sayfa görüntülenme sayısı 32,5 milyon olan Skorer.tv internet yayıncılığına farklı bir boyut kazandırmıştır.
http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/

Milliyetemlak.com

2005 yılında ilk emlak portalı olarak kurulan Milliyetemlak.com, sektörde ilk olması sebebiyle liderlik misyonu üstlenmiştir. 2015 yılı itibariyle aylık tekil ziyaretçi sayısı 2 milyonu bulmakta, aylık sayfa görüntülenme sayısı ise 50 Milyonu aşmaktadır. Milliyetemlak.com emlak sektörünün en sıcak haberlerini ve ilanları takipçilerine ulaştırmaktadır.
http://www.milliyetemlak.com/

Pembenar.com

Milliyet’in 2014 yılında ortaya çıkan kadınlara özel yeni renkli sitesinde, kadına dair merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.
http://www.milliyet.com.tr/pembenar/

Vatan Gazetecilik A.Ş.

Vatan Gazetesi

Demirören Holding kuruluşudur.

13 yıldır bağımsız gazeteciliğin adresi olan Vatan gazetesi gücünü; kamuoyunun tanıdığı güçlü ve bağımsız yazarlarından alır. “Türkiye’de doğru olan her haberi yazabilen bir gazete olmalı” sözünü ilke olarak benimseyen Vatan’ın sloganı “Halktan kopmadan, kimseden korkmadan”’dır. Genç ve dinamik habercilik anlayışıyla Türkiye’nin dört büyük siyasi gazetesi arasında haklı bir yer edinen Vatan gazetesi her gün 8 sayfalık baskısıyla ikinci gazete gibi verilen Makaron eki, hafta sonu V2 ve Vatan Pazar ekleri ve geniş yazar kadrosuyla Türkiye’nin en popüler isimlerini barındırır. Vatan gazetesi manşetleri ve siyasi röportajlarıyla gündemi belirleyen ve konuşulan gazete olmaya devam etmektedir. Gazete, Türkiye’nin en iyi spor sayfalarına sahiptir. Türkiye’nin en prestijli kitap eki olan Vatan Kitap zengin içeriğiyle her ay okuyucularıyla buluşmaktadır.

Gazetevatan.com

Genç ve dinamik habercilik anlayışıyla yayın hayatını sürdüren gazetevatan.com her gün 841 bin kişiye ulaşmaktadır. Gazetevatan.com, günde ortalama 841 bin farklı kişi tarafından ziyaret edilmekte, günlük 13,8 milyonun üzerinde sayfa görüntüleme sayısına ulaşmaktadır. Ayda 16,3 milyon farklı ziyaretçi siteye girmekte, 415 milyonun üzerinde sayfa görüntülemektedir. Mobil uygulamalarda ise gazetevatan.com 18,1 milyonun üzerinde sayfa görüntüleme rakamına sahiptir. Facebook’ta 247 binden fazla beğeneni, Twitter’de ise 100 bin takipçisi bulunmaktadır.
http://www.gazetevatan.com/

Sampiy10.com

Türkiye’de ve dünyadaki önemli spor olaylarını kendine özgü tarzıyla takipçileriyle paylaşan sampiy10.com, canlı ve dinamik formatıyla güncel haberleri aktarırken sporseverlerin yakından takip ettiği pek çok ünlü yorumcuyu da bir araya getirmektedir. “Spor haberlerinde şampiy10 belli; ikinci kim” sloganı ile yola çıkan, güvenilir ve hızlı habercilik ilkesiyle hareket eden sitede sporseverler; maç sonuçlarına, canlı skorlara, istatistiklere, güncel haberlere, transferdeki en son bilgilere anında ulaşabilmektedir. 
http://sampiy10.gazetevatan.com/

Faaliyet gösterdiği sektörler: MedyaDemirören Medya Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim ve Kalite Uzmanı İstanbul(Avr.) Milliyetemlak.com
Eğitim ve Kalite UzmanıMilliyetemlak.com
·         En az Yüksek Okul mezunu,·         Çağrı Merkezi ve Satış alanında eğitim hazırlama, sunma, satış, satış sonrası ve şikâyet yönetimi operasyonlarının kalite değerlendirmelerini yapma, yorumlama ve raporlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan,·         Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kullanarak bilgi ve fikirlerini açıkça ifade edebilen, empati kurma becerisine sahip,·         Davranış modelleri, bireysel farklılıklar, ilgi, öğrenme, motivasyon, şirket kültürü vb. konularda bilgi sahibi olan,·         Problem çözme yeteneği, ikna becerisi yüksek olan,·         Analitik düşünebilme yeteneğine sahip,·         Yaratıcı, yenilikçi, esnek ve değişime açık olan,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim olan, (Özellikle PowerPoint ve Excel)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Milliyetemlak.com
Tele-Satış UzmanıMilliyetemlak.com
Türkiye’nin ilk emlak portalı olan milliyetemlak.com ekibinde yer alacak; pozitif, dinamik, ekibine güç katabilecek, ikna konusunda iddialı Tele Satış Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen MYO veya üniversite mezunu, Tele-Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna becerisi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, hedef ve sonuç odaklı, Hırslı, kendine güvenen, Satış alanında kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Milliyetemlak.com
Müşteri TemsilcisiMilliyetemlak.com
Türkiye’nin ilk emlak portalı olan milliyetemlak.com ekibinde yer alacak; pozitif, dinamik, ekibine güç katabilecek, telefonda iletişim konusunda iddialı, Müşteri Temsilcisi pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.·         Tercihen MYO veya üniversite mezunu,·         Müşteri Hizmetleri ve Çapraz Satış alanında en az 1 yıl deneyimli,·         Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna becerisi kuvvetli,·         Enerjisi yüksek, hedef ve sonuç odaklı,·         Kendine güvenen ve hayata pozitif bakabilen·         Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,·         Takım çalışmasına uyumlu,·         Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek,·         MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı