Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Demsa

DEMSA GROUP

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış 120'yi aşkın mağazayı kapsayan yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı ve 1200’ün üzerinde çalışanı ile perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Demsa Group, Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Lanvin, Alexander McQueen, Barbara Bui, Salvatore Ferragamo, Elie Tahari, Michael Kors, Longchamp, Pal Zileri, Hackett, Juicy Couture, Kate Spade, DKNY, Sandro, Maje, Ted Baker, Karen Millen, Karl Lagerfeld, Tara Jarmon, Superdry, Agent Provocatuer, Guess, Laura Ashley, Charles&Keith, Mothercare ve ELC gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağazası Harvey Nichols’tan sonra, Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından biri olan, 120 yıllık Fransız Galeries Lafayette’i de Türkiye’ye getiriyor. Galerie Lafayette 10.000 m2 büyüklüğündeki ilk mağazasıyla, Emaar Türkiye’nin Çamlıca’daki yeni projesi Emaar Square'de 2016 yılında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Perakende sektöründeki deneyimini ve vizyonunu turizm ve inşaat sektörlerine de yansıtan Demsa Group’un bu alandaki yatırımları arasında, Pera Palace Hotel Jumeirah, eski Maçka Oteli arazisinde bulunan St. Regis İstanbul ve butik gayrimenkul projesi Kandilli Konakları bulunuyor.

Demsa Group’un bir diğer önemli projesi ise Demsa Koleksiyon ismiyle müzecilik alanında sürüyor. Demsa Koleksiyon ile 2000 parçanın üzerinde resim ve 1000 parçanın üzerinde hat sanatı eserinin yer alacağı müzenin çalışmaları devam ediyor.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik,Perakende

Firma web sitesi: www.demsagroup.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GALERIES LAFAYETTE- BÖLÜM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE- BÖLÜM YÖNETİCİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks mağaza  yönetiminde en az 3 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite ve Meslek Yüksek okullarının; “muhasebe, maliye, işletme, iktisat vb.” bölümlerinden mezun,Minimum 4-5 yıl muhasebe deneyimli, Stoklu faturaların girişlerinin ve takibinin yapılması,İthalat işlemlerinin yapılması, 320 Cari hesap  ve BA-BS mutabakatlarının yapılmasıTekdüzen hesap planına ve vergi beyan ve uygulamalarına hakimGenel muhasebe  konularında muhasebe usul ve yönetmeliklere uygun olarak yapmak.Sorumluluk ve ekip çalışmasına önem veren ve sonuç odaklıERP ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilenErkek adayların askerlik ile ilişiği olmayan Altunizade’ye gidip/gelmesi sorun olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE ANKARA MAĞAZALARI - SATIŞ DANIŞMANI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE ANKARA MAĞAZALARI - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tercihen anne ve bebek ürünleri satışında deneyimli, Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKASYA / PALLADIUM - LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
AKASYA / PALLADIUM - LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE ANKARA - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE ANKARA - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Ankara'da bulunan Gordion AVM 'deki mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI" arıyoruz. Mağaza ekip, ürün ve mekân yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda mağaza müdürüne destek verecek,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Kasiyer pozisyonu için en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılıkta tecrübesi olan,Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS KANYON KASA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS KANYON KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group'un Türkiye temsilcisi olduğu Türkiyenin ilk uluslararası çok katlı lüks mağazası olan Harvey Nichols; kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar, kozmetik ve Beyond Fashion departmanlarında yaşamın tüm alanlarına hitap etmektedir.Harvey Nichols Kanyon mağazamızda değerlendirmek üzere Kadın ‘Kasa Görevlisi’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS ANKARA SATIŞ DANIŞMANI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS ANKARA SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren, dünyaca ünlü markaları müşterisinin beğenisine sunan Demsa Group, Ankara Next Level Avm de bulunan  Harvey Nichols mağazasında farklı departmanlarda görevlendirmek üzere Satış Danışmanları aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS ANKARA KASA GÖREVLİSİ Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS ANKARA KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group'un Türkiye temsilcisi olduğu Türkiyenin ilk uluslararası çok katlı lüks mağazası olan Harvey Nichols; kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar, kozmetik ve Beyond Fashion departmanlarında yaşamın tüm alanlarına hitap etmektedir.Next Level AVM'de bulunan Harvey Nichols Ankara mağazamızda değerlendirmek üzere‘Kasa Görevlisi’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışmak,Bireysel müşteri portföyü oluşturmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HARVEY NICHOLS KANYON MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS KANYON MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetiminde en az 8 yıllık deneyim sahibi, Satış odaklı, Raporlama konusunda tecrübeli, Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Lüks marka müşterisine hakim, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS WINTER POP UP CITYS SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS WINTER POP UP CITYS SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışmak,Bireysel müşteri portföyü oluşturmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS KANYON BÖLÜM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS KANYON BÖLÜM YÖNETİCİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks mağaza  yönetiminde en az 2 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EMAAR SQUARE GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
EMAAR SQUARE GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Arapça bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışacak,Bireysel müşteri portföyüne sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE CEVAHİR/ZORLU - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE CEVAHİR/ZORLU - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Avrupa Yakası'nda bulunan mağazalarımız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.Lise mezunuysanız, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE BURSA MARKA AVM - MÜDÜR YARDIMCISI Bursa Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE BURSA MARKA AVM - MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Bursa mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI" arıyoruz. Mağaza ekip, ürün ve mekân yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda mağaza müdürüne destek verecek,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK ELEMAN - GALERİES LAFAYETTE -EMAAR AVM İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNİK ELEMAN - GALERİES LAFAYETTE -EMAAR AVMDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group işbirliği ile Çamlıca Libadiyede ki Emaar Square’de Paris’in lüks sembolü Galeries Lafayette  10.000 m2 büyüklüğündeki mağazada çalışmak üzere;Elektrik meslek lisesi mezunu, veya mesleki (elektrik)sertifikası bulunan. Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilenadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Vadi İstanbul mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.·         Lise mezunuysanız,·         Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,·         Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,Başvurularınızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren, Demsa Group, İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktadır. Üniversite mezunu,  İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, Lüks bakış açısına sahip ve / veya marka bilgisine hakim, Butik insan kaynakları hizmeti verebilecek, mağazanın işe alım dahil her sürecinde etkin rol oynayabilecek,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun işe alım süreçlerinde görev alabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk sahibi, Sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM OPTIMUM OUTLET SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM OPTIMUM OUTLET SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ADIDAS ORIGINALS DEPO ELEMANLARI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ADIDAS ORIGINALS DEPO ELEMANLARIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dikkatli ve disiplinli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, En az 2 yıl depo deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık stok programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İSTİNYE PARK AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İSTİNYE PARK AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE ANADOLU YAKASI - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE ANADOLU YAKASI - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.Lise mezunuysanız, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE AVRUPA YAKASI - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE AVRUPA YAKASI - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Avrupa Yakası'nda bulunan mağazalarımız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.Lise mezunuysanız, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve Sistem Geliştirme Müdürü İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları ve Sistem Geliştirme MüdürüDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları Yönetimi Bütçe Yönetimi Proje Yönetimi Yasal Mevzuata hakimiyet Lisans, tercihen Ekonomi, İşletme, çalışma ekonomisi, psikoloji, hukuk, endüstri mühendisliği eğitimi, insan kaynakları konusunda eğitim,Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin  iş faaliyetlerinin çalışma yöntemlerine hızlıca adapte olma ve bu yöntemlerini sahiplenme yeteneği,Strateji ve konseptler konusunda yüksek yetenek, Değişim  Yönetimi konusunda ileri seviyede uzmanlık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı