Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Demsa

DEMSA GROUP

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış 120'yi aşkın mağazayı kapsayan yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı ve 1200’ün üzerinde çalışanı ile perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Demsa Group, Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Lanvin, Alexander McQueen, Barbara Bui, Salvatore Ferragamo, Elie Tahari, Michael Kors, Longchamp, Pal Zileri, Hackett, Juicy Couture, Kate Spade, DKNY, Sandro, Maje, Ted Baker, Karen Millen, Karl Lagerfeld, Tara Jarmon, Superdry, Agent Provocatuer, Guess, Laura Ashley, Charles&Keith, Mothercare ve ELC gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağazası Harvey Nichols’tan sonra, Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından biri olan, 120 yıllık Fransız Galeries Lafayette’i de Türkiye’ye getiriyor. Galerie Lafayette 10.000 m2 büyüklüğündeki ilk mağazasıyla, Emaar Türkiye’nin Çamlıca’daki yeni projesi Emaar Square'de 2016 yılında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Perakende sektöründeki deneyimini ve vizyonunu turizm ve inşaat sektörlerine de yansıtan Demsa Group’un bu alandaki yatırımları arasında, Pera Palace Hotel Jumeirah, eski Maçka Oteli arazisinde bulunan St. Regis İstanbul ve butik gayrimenkul projesi Kandilli Konakları bulunuyor.

Demsa Group’un bir diğer önemli projesi ise Demsa Koleksiyon ismiyle müzecilik alanında sürüyor. Demsa Koleksiyon ile 2000 parçanın üzerinde resim ve 1000 parçanın üzerinde hat sanatı eserinin yer alacağı müzenin çalışmaları devam ediyor.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik,Perakende

Firma web sitesi: www.demsagroup.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HARVEY NICHOLS ANKARA KASA GÖREVLİSİ Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS ANKARA KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group'un Türkiye temsilcisi olduğu Türkiyenin ilk uluslararası çok katlı lüks mağazası olan Harvey Nichols; kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar, kozmetik ve Beyond Fashion departmanlarında yaşamın tüm alanlarına hitap etmektedir.Next Level AVM'de bulunan Harvey Nichols Ankara mağazamızda değerlendirmek üzere‘Kasa Görevlisi’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS ANKARA SATIŞ DANIŞMANI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS ANKARA SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren, dünyaca ünlü markaları müşterisinin beğenisine sunan Demsa Group, Ankara Next Level Avm de bulunan  Harvey Nichols mağazasında farklı departmanlarda görevlendirmek üzere Satış Danışmanları aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS KANYON KASA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS KANYON KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group'un Türkiye temsilcisi olduğu Türkiyenin ilk uluslararası çok katlı lüks mağazası olan Harvey Nichols; kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar, kozmetik ve Beyond Fashion departmanlarında yaşamın tüm alanlarına hitap etmektedir.Harvey Nichols Kanyon mağazamızda değerlendirmek üzere Kadın ‘Kasa Görevlisi’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi,Raporlama konusunda tecrübeli,Kişisel bakımına özen gösteren,Moda ve trendleri yakından takip eden,Liderlik yeteneği olan,Satış ve müşteri odaklı çalışan,Analitik yönü gelişmiş,Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli,Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışmak,Bireysel müşteri portföyü oluşturmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS WINTER POP UP CITYS SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS WINTER POP UP CITYS SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışmak,Bireysel müşteri portföyü oluşturmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE KATEGORİ ASİSTANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE KATEGORİ ASİSTANI/UZMAN YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group, MOTHERCARE markası için mağazacılığı yaşam biçimi edinmiş, aşağıdaki niteliklere sahip 'MARKA KATEGORİ ASİSTANI/UZMAN YARDIMCISI' aramaktadır.Üniversite mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve özellikle excel kullanım becerisi gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Raporlama konusunda tecrübeli, Analitik düşünebilen ve detaylara önem veren, Enerjisi yüksek, modayı takip eden, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Kasiyer pozisyonu için en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılıkta tecrübesi olan,Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Arapça bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışacak,Bireysel müşteri portföyüne sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CORPORATE LAWYER İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
CORPORATE LAWYERDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Bachelor’s degree in law with bar admission, LL.M. degree is preferred. 2-4 years post-qualification experience within a multinational company and/or an international law firm.Solution oriented judgment skills for conflicts and debates. Contract drafting skills. Strong proficiency in spoken and written Turkish and English (IELTS 7- 7.5 or equivalent)High organizational, follow-up and time-management skills. Analytical mind with an ability to pro-actively resolve problems. Proven ability to work individually as well as part of a team. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Guess, Lanvin gibi dünyaca ünlü markaları üstün hizmet anlayışı ile tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktadır.·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,·         Konusunda min. 3 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan,·         Yazılı ve sözlü iletişimine güvenen,·         Analitik düşünme becerisi gelişmiş,·         Raporlama bilgisi kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group ile dünya markalarında parlak bir kariyer...Lüks markalarıyla mağazacılık sektöründe büyümeye devam eden Demsa Group'ta güçlü kariyer olanakları...Örgün öğretim veren üniversitelerin 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe muhasebe alanında min. 10 yıl tecrübe sahibi, Müdür Yardımcılığı pozisyonunda min. 3 yıl tecrübe sahibi,  MS Ofis uygulamalarına hakim,   İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren, Ekip yönetiminde deneyimli,  İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  * İngilizce ve Excel yetkinliklerini ölçmek için sınav yapılacaktır.* Çalışma yeri Altunizede'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı