Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Demsa

DEMSA GROUP

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış 120'yi aşkın mağazayı kapsayan yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı ve 1200’ün üzerinde çalışanı ile perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Demsa Group, Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Lanvin, Alexander McQueen, Barbara Bui, Salvatore Ferragamo, Elie Tahari, Michael Kors, Longchamp, Pal Zileri, Hackett, Juicy Couture, Kate Spade, DKNY, Sandro, Maje, Ted Baker, Karen Millen, Karl Lagerfeld, Tara Jarmon, Superdry, Agent Provocatuer, Guess, Laura Ashley, Charles&Keith, Mothercare ve ELC gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağazası Harvey Nichols’tan sonra, Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından biri olan, 120 yıllık Fransız Galeries Lafayette’i de Türkiye’ye getiriyor. Galerie Lafayette 10.000 m2 büyüklüğündeki ilk mağazasıyla, Emaar Türkiye’nin Çamlıca’daki yeni projesi Emaar Square'de 2016 yılında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Perakende sektöründeki deneyimini ve vizyonunu turizm ve inşaat sektörlerine de yansıtan Demsa Group’un bu alandaki yatırımları arasında, Pera Palace Hotel Jumeirah, eski Maçka Oteli arazisinde bulunan St. Regis İstanbul ve butik gayrimenkul projesi Kandilli Konakları bulunuyor.

Demsa Group’un bir diğer önemli projesi ise Demsa Koleksiyon ismiyle müzecilik alanında sürüyor. Demsa Koleksiyon ile 2000 parçanın üzerinde resim ve 1000 parçanın üzerinde hat sanatı eserinin yer alacağı müzenin çalışmaları devam ediyor.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik,Perakende

Firma web sitesi: www.demsagroup.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MOTHERCARE BURSA ANATOLIUM-SATIŞ DANIŞMANI Bursa Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE BURSA ANATOLIUM-SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Bursa Anatolium  mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.* Lise mezunuysanız,* Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,* Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız,* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,Başvurularınızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Guess, Lanvin gibi dünyaca ünlü markaları üstün hizmet anlayışı ile tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktadır.·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,·         Konusunda min. 3 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan,·         Yazılı ve sözlü iletişimine güvenen,·         Analitik düşünme becerisi gelişmiş,·         Raporlama bilgisi kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NICHOLS UZMAN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS UZMAN SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışacak,Bireysel müşteri portföyüne sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE SUADİYE BAĞDAT CADDESİ-SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE SUADİYE BAĞDAT CADDESİ-SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BRANDROOM MALL OF İSTANBUL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM MALL OF İSTANBUL SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Arapça bilen,  Lüks marka mağazacılığı konusunda tercihen deneyimli,  Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,  Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,  Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,  Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GUESS ADANA Mağaza Müdürü Adana Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GUESS ADANA Mağaza MüdürüDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
1981 yılında California’da jean firması olarak kurulan GUESS bugün Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu markamızın ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile ayakkabı, çanta ve aksesuarlar da yer almaktadır. Marka mağazacılık konusunda deneyimli, Lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE BODRUM - DÖNEMSEL SATIŞ DANIŞMANI Muğla Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE BODRUM - DÖNEMSEL SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lise mezunuysanız, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
HARVEY NICHOLS KANYON DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NICHOLS KANYON DEPO ELEMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dikkatli ve disiplinli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, En az 2 yıl depo deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık stok programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
HARVEY NİCHOLS KANYON SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışmak,Bireysel müşteri portföyü oluşturmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM SUADİYE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BRANDROOM NİŞANTAŞI SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM NİŞANTAŞI SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BRANDROOM ANTALYA SATIŞ DANIŞMANI Antalya Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM ANTALYA SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BRANDROOM İSTANBUL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM İSTANBUL SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GUESS AKBATI AVM-SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GUESS AKBATI AVM-SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lise mezunuysanız,  Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE CAROUSEL AVM - REHBER ANNELER- İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE CAROUSEL AVM - REHBER ANNELER-Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
35 yaş ve üstü olan, Esnek saat alternatifleriyle çalışmak isteyen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Deneyimleriyle mağaza ekibine katkı sağlayacak, Bakırköy ve civarında ikamet eden Mothercare Carousel AVM 'de görev alacak Part time ( yarı zamanlı ) olarak hafta da 4 gün çalışacak, "Rehber Anneler" arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MOTHERCARE İZMİR MAĞAZALARI - SATIŞ DANIŞMANI İzmir Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE İZMİR MAĞAZALARI - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tercihen anne ve bebek ürünleri satışında deneyimli veya deneyimsiz fakat çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almış,Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE ESKİŞEHİR ESPARK MÜDÜR YARDIMCISI Eskişehir Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE ESKİŞEHİR ESPARK MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
1961'den beri 0-10 yaş grubu çocukların ve ebeveynlerin tüm gereksinimlerini karşılamada uzmanlaşmış olan Mothercare, bütün dünyada 1350 mağaza ile hizmet vermektedir. Mothercare özellikle doğum öncesinde anne, doğumdan itibaren ise çocukların sağlıklı gelişimine yönelik tasarlanmış ve Avrupa Güvenlik normları doğrultusunda üretilmiş ürünleri ile tüm Dünya'da ebeveynler ve çocuklar tarafından en fazla tercih edilen markadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İSTANBUL ANADOLU YAKASI-SATIŞ DANIŞMANLARI (LÜKS) İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İSTANBUL ANADOLU YAKASI-SATIŞ DANIŞMANLARI (LÜKS)Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group Lüks Markalar  bünyesinde yer alan markalarımızınİstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere  "SATIŞ DANIŞMANLARI " arıyoruz.  Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı