Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Demsa

DEMSA GROUP

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış 120'yi aşkın mağazayı kapsayan yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı ve 1200’ün üzerinde çalışanı ile perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Demsa Group, Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Lanvin, Alexander McQueen, Barbara Bui, Salvatore Ferragamo, Elie Tahari, Michael Kors, Longchamp, Pal Zileri, Hackett, Juicy Couture, Kate Spade, DKNY, Sandro, Maje, Ted Baker, Karen Millen, Karl Lagerfeld, Tara Jarmon, Superdry, Agent Provocatuer, Guess, Laura Ashley, Charles&Keith, Mothercare ve ELC gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağazası Harvey Nichols’tan sonra, Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından biri olan, 120 yıllık Fransız Galeries Lafayette’i de Türkiye’ye getiriyor. Galerie Lafayette 10.000 m2 büyüklüğündeki ilk mağazasıyla, Emaar Türkiye’nin Çamlıca’daki yeni projesi Emaar Square'de 2016 yılında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Perakende sektöründeki deneyimini ve vizyonunu turizm ve inşaat sektörlerine de yansıtan Demsa Group’un bu alandaki yatırımları arasında, Pera Palace Hotel Jumeirah, eski Maçka Oteli arazisinde bulunan St. Regis İstanbul ve butik gayrimenkul projesi Kandilli Konakları bulunuyor.

Demsa Group’un bir diğer önemli projesi ise Demsa Koleksiyon ismiyle müzecilik alanında sürüyor. Demsa Koleksiyon ile 2000 parçanın üzerinde resim ve 1000 parçanın üzerinde hat sanatı eserinin yer alacağı müzenin çalışmaları devam ediyor.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik,Perakende

Firma web sitesi: www.demsagroup.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Harvey Nichols, Brandroom, Tom Ford, Guess, Lanvin gibi dünyaca ünlü markaları üstün hizmet anlayışı ile tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktadır.·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,·         Konusunda min. 3 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan,·         Yazılı ve sözlü iletişimine güvenen,·         Analitik düşünme becerisi gelişmiş,·         Raporlama bilgisi kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Demsa Group ile dünya markalarında parlak bir kariyer...Lüks markalarıyla mağazacılık sektöründe büyümeye devam eden Demsa Group'ta güçlü kariyer olanakları...Örgün öğretim veren üniversitelerin 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe muhasebe alanında min. 10 yıl tecrübe sahibi, Müdür Yardımcılığı pozisyonunda min. 3 yıl tecrübe sahibi,  MS Ofis uygulamalarına hakim,   İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren, Ekip yönetiminde deneyimli,  İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  * İngilizce ve Excel yetkinliklerini ölçmek için sınav yapılacaktır.* Çalışma yeri Altunizede'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
GUESS CEPA - SATIŞ DANIŞMANI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GUESS CEPA - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Marka mağazacılık konusunda deneyimli,Tercihen üniversite mezunu,Modayı yakından takip eden,Mesleğinde kariyer yapmak isteyen,Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın,Tam zamanlı çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ADIDAS ORIGINALS DEPO ELEMANLARI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ADIDAS ORIGINALS DEPO ELEMANLARIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dikkatli ve disiplinli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, En az 2 yıl depo deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık stok programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
NİŞANTAŞI LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Vadi İstanbul mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.Lise mezunuysanız, Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da cocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Vedi İstanbul mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI" arıyoruz. Mağaza ekip, ürün ve mekân yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda mağaza müdürüne destek verecek,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE VADİ İSTANBUL - MAĞAZA MÜDÜRÜDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.Vadi İstanbul mağazamız için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜRÜ" arıyoruz. Marka Çocuk Mağazası ekip, ürün ve mekân yönetiminin satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda en az 2 yıl deneyimli,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AKASYA AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
AKASYA AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi,Raporlama konusunda tecrübeli,Kişisel bakımına özen gösteren,Moda ve trendleri yakından takip eden,Liderlik yeteneği olan,Satış ve müşteri odaklı çalışan,Analitik yönü gelişmiş,Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli,Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM ADANA SATIŞ DANIŞMANI Adana Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM ADANA SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lüks mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren, dünyaca ünlü markaları müşterisinin beğenisine sunan Demsa Group, Adana Brandroommağazasında görevlendirmek üzere Satış Danışmanları aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANKARA LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ANKARA LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ADIDAS ORIGINALS SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ADIDAS ORIGINALS SATIŞ DANIŞMANLARIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Lise mezun ve üzeri,- Tercihen İngilizce bilen,- Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,- Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOTHERCARE ANKARA - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI Ankara Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE ANKARA - MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Panora AVM ve Gordion AVM için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI" arıyoruz. Mağaza ekip, ürün ve mekân yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda mağaza müdürüne destek verecek,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GUCCI EMAAR SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GUCCI EMAAR SATIŞ DANIŞMANLARIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Tercihen İngilizce bilen,- Tercihen lüks marka mağazacılık konusunda deneyimli,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜNEŞLİ OASİS AVM -BRANDROOM -SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GÜNEŞLİ OASİS AVM -BRANDROOM -SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lüks mağazacılıkta tecrübeli, En az lise mezunu, Kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposunda çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT ASİSTANI/UZMANI İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İTHALAT ASİSTANI/UZMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group, aşağıdaki niteliklere sahip "İTHALAT ASİSTANI" ve"DÖNEMSEL İTHALAT UZMANI" aranmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Uluslararası Ticaret, İşletme bölümlerinden mezun,  Çok iyi düzeyde İngilizce iletişim kurabilen, Tekstil/Perakende sektöründe tecrübeli,  MS Office programlarına hakim ve özellikle excel kullanım becerisi gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  Raporlama konusunda tecrübeli,  Analitik düşünebilen ve detaylara önem veren,  Enerjisi yüksek,  Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. *İngilizce ve Excel yetkinliklerini ölçmek için sınav yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MOTHERCARE AVRUPA YAKASI - MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MOTHERCARE AVRUPA YAKASI - MÜDÜR YARDIMCISIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız.İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan İstinye Park AVM, Zorlu AVM ve Cevahir AVM için aşağıda yer alan özelliklere sahip "MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI" arıyoruz. Mağaza ekip, ürün ve mekân yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda mağaza müdürüne destek verecek,Tercihen üniversite mezunu,Bilgisayar kullanabilen,Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Pratik, çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAPÇA BİLEN LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ARAPÇA BİLEN LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Arapça bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli,Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BRANDROOM HILLTOWN MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BRANDROOM HILLTOWN MAĞAZA MÜDÜRÜDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Dünya modasına yön veren markaları ve en yeni koleksiyonları moda tutkunlarıyla buluşturan Brandroom kadın, erkek, çocuk, aksesuar, denim, iç çamaşırı ve kozmetik kategorilerinde 300'ü aşkın dünya markasının da en seçkin koleksiyonlarına sahip multi-brand mağazacılık konseptidir. Hilltown Alışveriş Merkezinde olan Brandroom mağazamızda değerlendirmek üzere‘Mağaza Müdürü’ arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 4 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ EKİBİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ EKİBİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
- Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,- Tercihen İngilizce bilen,- Tercihen lüks marka mağazacılık konusunda deneyimli,- Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli,- Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,- Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE KASA GÖREVLİSİDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Kasiyer pozisyonu için en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılıkta tecrübesi olan,Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spago Cashier İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Spago CashierDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
The Wolfgang PuckThe Wolfgang Puck companies are comprised of three separate brands: Wolfgang Puck Fine Dining Group; Wolfgang Puck Catering; and Wolfgang Puck Worldwide, Inc. (WPW), which includes the fast-casual restaurants and branded products.Wolfgang Puck Fine Dining Group operates a growing number of award-winning fine dining establishments in cities throughout North America.Wolfgang Puck Catering provides custom catering services and event planning at selected Wolfgang Puck restaurants, preferred venues and client-designated destinations.Wolfgang Puck Worldwide operates and franchises the Wolfgang Puck Pizza Bar locations, Bistros, Wolfgang Puck Expresses and Wolfgang Puck Cultural Center Cafes. The Wolfgang Puck Fine Dining Group, the preeminent restaurant group in the country, is always looking for experienced professionals for our award-winning restaurants. Our founder, Wolfgang Puck, is the original celebrity chef, whose empire has flourished for decades with its proven formula of exceptional and consistent cuisine, service, management and design.  We are looking to grow our team and have opportunities in both front of the house and back of the house.The Key Ingredient Is Our People! Wolfgang Puck Worldwide, Inc. is always looking for bright, energetic, hospitable, talented people who share our passion for creative food and artful hospitality. Regardless of what area of expertise you may have in the hospitality field, we would love to hear from you.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spago Runner İstanbul(Avr.) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Spago RunnerDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
The Wolfgang PuckThe Wolfgang Puck companies are comprised of three separate brands: Wolfgang Puck Fine Dining Group; Wolfgang Puck Catering; and Wolfgang Puck Worldwide, Inc. (WPW), which includes the fast-casual restaurants and branded products.Wolfgang Puck Fine Dining Group operates a growing number of award-winning fine dining establishments in cities throughout North America.Wolfgang Puck Catering provides custom catering services and event planning at selected Wolfgang Puck restaurants, preferred venues and client-designated destinations.Wolfgang Puck Worldwide operates and franchises the Wolfgang Puck Pizza Bar locations, Bistros, Wolfgang Puck Expresses and Wolfgang Puck Cultural Center Cafes. The Wolfgang Puck Fine Dining Group, the preeminent restaurant group in the country, is always looking for experienced professionals for our award-winning restaurants. Our founder, Wolfgang Puck, is the original celebrity chef, whose empire has flourished for decades with its proven formula of exceptional and consistent cuisine, service, management and design.  We are looking to grow our team and have opportunities in both front of the house and back of the house.The Key Ingredient Is Our People! Wolfgang Puck Worldwide, Inc. is always looking for bright, energetic, hospitable, talented people who share our passion for creative food and artful hospitality. Regardless of what area of expertise you may have in the hospitality field, we would love to hear from you.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSTİNYE PARK LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İSTİNYE PARK LÜKS MARKALAR MAĞAZA MÜDÜRÜDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 4 yıllık deneyim sahibi,Raporlama konusunda tecrübeli,Kişisel bakımına özen gösteren,Moda ve trendleri yakından takip eden,Liderlik yeteneği olan,Satış ve müşteri odaklı çalışan,Analitik yönü gelişmiş,Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli,Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ZORLU AVM LÜKS MARKALAR SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GALERIES LAFAYETTE SATIŞ DANIŞMANIDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Arapça bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen Sorumlu olduğu bölümün hedefleri doğrultusunda satış ve müşteri odaklı çalışacak,Bireysel müşteri portföyüne sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KÜÇÜKYALI -BRANDROOM (HİLLTOWN)-GENEL BAŞVURU İstanbul(Asya) Demsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KÜÇÜKYALI -BRANDROOM (HİLLTOWN)-GENEL BAŞVURUDemsa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lüks mağazacılıkta tecrübeli, En az lise mezunu, Kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposunda çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı