DenizBank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


www.denizbank.com.tr

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınmıştır. Ekim 2006'da, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu'ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deniz’de Kariyer
İnsan merkezli bir politika benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarında eğitim ve kariyer olanaklarıyla, çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.
DenizBank’ta çalışanları ‘asistan’ unvanından ‘Genel Müdür’ unvanına uzanan bir yol beklemektedir. Kariyer planlaması; asistan, uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.

Geleceğin, çalışanlarının gelişimiyle birlikte şekilleneceği düşüncesini benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarını bir ‘değerlendirme’ aracı değil, ‘gelişime’ aracı olarak görmektedir. Performans Gelişim Programı (PGP) çalışanlar için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Bu program ile birlikte yöneticiler ve astları arasında güçlü ve etkin bir ‘geri bildirim’ platformu sağlanması amaçlanmıştır.

Deniz’de Eğitim
2007 yılında faaliyete geçen Deniz Akademi, “Kariyer Gelişim Programları" ve "Seçmeli Eğitim Programları" "Temel Gelişim Programları" "Yönetim Gelişim Programları" ile çalışanların teknik bilgi ve kişisel becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunların yanı sıra uluslararası eğitim ve konferanslar, yurt dışı şube ve muhabir bankalardaki staj olanakları, yabancı dil ve bilgisayar kursları, Bankalar Birliği eğitimleri gibi eğitimlerle de çalışanlara gelişim imkânı yaratılmaktadır. Kapalı devre bir bilgilendirme ve eğitim televizyonu olan DenizTV ile de çalışanların performansına, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve verimliliği ve motivasyonu artırmak amaçlanmıştır.
 
DenizBank ile ilgili güncel gelişmeler ve iş ilanlarını sosyal medyada takip edebilirsiniz.
http://www.facebook.com/DenizAkademi
http://www.linkedin.com/company/denizbank 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisDenizBank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Operasyon Destek Görevlisi Sakarya, Tekirdağ... DenizBank
Operasyon Destek GörevlisiDenizBank
En az Lise mezunu, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İŞKUR'da engelli kaydı bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IFRS Loan Loss Provisions Associate İstanbul(Avr.) DenizBank
IFRS Loan Loss Provisions AssociateDenizBank
University degree from Economics/Management/Mathematics/Statistics or related areasAt least 2 years of experience in Banks (experience in Risk Management or Finance is a plus), experience in Big4 companies is an advantageFluent English (both spoken and written)Excellent command in MS Office applications (especially, Excel and Access), Visual Basic is an advantageStrong analytical and mathematical skillsGood team-player, good communication skillsGood capability to multitasking and working under limited timeNo military obligation for male candidates 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Banka ve Ön Ödemeli Kartlar Yetkilisi /Yönetmeni İstanbul(Avr.) DenizBank
Banka ve Ön Ödemeli Kartlar Yetkilisi /YönetmeniDenizBank
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Mühendislik, Matematik, İşletme, Ekonomi) Tercihen bankacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede Microsoft Excel, Word, Powerpoint bilgisine sahip İleri derecede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü Problem çözme ve süreç planlama yeteneği/tecrübesi olan Proje yönetim becerileri olan , iş takibi yüksek ve sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) DenizBank
Uluslararası Raporlama UzmanıDenizBank
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya Matematik, İstatistik, Bankacılık ve Finans bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tercihen denetim firmalarında veya bankaların finansal raporlama bölümlerinde deneyimi olan, Banka bilançosu konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEARCH ANALYST İstanbul(Avr.) DenizBank
RESEARCH ANALYSTDenizBank
Graduates of Business Administration, Economics or Engineering departments of a reputable university and an MBA or CFA degree would be a plus, Strong analytical and communication skills, self-motivation and discipline Fluency in written and spoken English, Capital Markets Licence (Level 3)  would be a major asset, Up to two year of work or internship experience in equity research and/or corporate finance experience would be a plus. Quick learner and good team player Good time management skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Karaparanın Aklanmasının Önlenmesi Yetkilisi İstanbul(Avr.) DenizBank
Karaparanın Aklanmasının Önlenmesi YetkilisiDenizBank
Bankamız “Karaparanın Aklanmasının Önlenmesi”' Bölümünde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Hizmetleri Temsilcisi /Eskişehir-Erzurum Erzurum, Eskişehir DenizBank
Operasyon Hizmetleri Temsilcisi /Eskişehir-ErzurumDenizBank
•Cari Hesaplar ve Krediler konularında en az 3 yıllık Bankacılık deneyimi olan,•Planlama, kontrol, organizasyon konularında yetkin,•Diksiyonu düzgün, •İnsan ilişkilerinde başarılı,•Takım çalışmasına yatkın,•Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•MS Office uygulamalarına hakim,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail Credit Risk Models Associate İstanbul(Avr.) DenizBank
Retail Credit Risk Models AssociateDenizBank
BSc / MSc / PhD degree from a quantitative field such as Engineering, Statistics, Economics At least 2 years experience in a role where consumer credit risk model development and validation is a key component Experience in model development using SAS Enterprise Miner or IBM SPSS Modeler Advanced practical experience in all MS Office Applications and acquaintance with macros Fluency in spoken and written English Strong analytical thinking, communication and numeracy skills Understanding of relevant regulation governing credit risk models No military obligation or postponement for at least 2 years for male candidates 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanuni Takip Memuru Gaziantep, Mersin DenizBank
Kanuni Takip MemuruDenizBank
• Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu,• Kanuni Takip alanında en az 3 yıl tecrübeli,• Finans alanında toplu dosya takibi konusunda bilgili,• İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek,• Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) DenizBank
Yönetici AsistanıDenizBank
• Üniversite veya MYO mezunu,• Yönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 1-2 yıl deneyimli,• İyi derecede (yazılı ve sözlü) İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• İletişim becerisi kuvvetli,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,• 35 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELSİZ BANKACILAR EĞİTİM PROGRAMI İstanbul(Avr.) DenizBank
ENGELSİZ BANKACILAR EĞİTİM PROGRAMIDenizBank
Deniz’de engelli adaylarımızın engelsiz bir iş hayatına sahip olmalarına destek oluyoruz. Bu kapsamda İŞKUR ile birlikte 2014 yılından beri Türkiye’de bir ilk olan Engelsiz Bankacılar İşbaşı Eğitim Programını gerçekleştiriyoruz. Bu dönem 7. sini düzenleyeceğimiz İşbaşı eğitim programımızın 1 Ay’ı Deniz Akademi’de, 1 Ayı’da işbaşında geçmektedir. 2 ay sonunda  programımızdan başarılı olan kursiyerlerimize iş teklifi iletilmekteyiz. Eğer aranan kriterlerini sağlıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz. Eğitim İçeriği           Kurumsal Kimlik          Deniz' i Keşfedelim          Temel Hukuk          Bankacılığa giriş          Bankamız Sistemleri          Outlook 2010          Power Point          Doğru, Etkili, Güzel Konuşma, Diksiyon          Temel Muhasebe          Temel İletişim ve Yazışma Teknikleri          MS Office Programları-Excel          MS Office Programları-Word          Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı( Büro Yön., protokol, halkla ilişkiler)          Makro Ekonomik Göstergelerin Yorumlanması          İş Sağlığı ve Güvenliği          Sınav          Sertifika 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kanuni Takip Tahsilat Avukatı Aydın, Gaziantep... DenizBank
Kanuni Takip Tahsilat AvukatıDenizBank
• Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri/Bölümlerinden mezun,• En az 3 yıl Avukatlık deneyimi olan,• Tercihen Finans alanında toplu dosya takibi konusunda bilgili,• İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek,• Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim Programı İstanbul(Avr.) DenizBank
İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim ProgramıDenizBank
DenizBank Çağrı Merkezi’nde İletişim Merkezi Asistanı göreviyle Bankacılık kariyerine ilk adımı atabilirsiniz. İŞKUR ile birlikte yaklaşık 2 yıldır İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim Programını gerçekleştiriyoruz. Bu dönem 23.sünü düzenleyeceğimiz programa bugüne kadar 600’e yakın kursiyer katıldı. İşbaşı eğitim programımızın 1 ay'ı Deniz Akademi’de, 2 ay'ı da işbaşında geçmektedir. 3 ay sonunda programımızdan başarılı olan kursiyerlerimize iş teklifi iletmekteyiz. Eğer aranan kriterleri sağlıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz. Süreç ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorular ve pozisyonu yakından tanımak için denizdekariyer instagram hesabını takip edebilirsiniz.Eğitim İçeriği • Deniz'i Keşfedelim• Kişisel İmaj Yönetimi• Bankacılığa Giriş• Telefonda İletişim Becerileri• Diksiyon• Telefonda Satış Becerileri • Sınav• Sertifika 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Intertech – İK İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Intertech
Intertech – İK İşe Alım ve Kariyer Yönetimi UzmanıIntertech
• IT-finans sektöründe İşe Alım, Seçme ve Değerlendirme süreçlerinde en az 2-3 yıl civarı deneyimi olan,• Üniversite mezunu,• Tercihen ingilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim, (özellikle Excel’i iyi kullanabilen)• İletişim yönü ve sorumluluk bilinci kuvvetli,• Uyumlu ve Takım çalışmasına yatkın kişiliğe sahip,• Dinamik bir çalışma temposuna uyum sağlayabilecek• Analitik düşünebilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cyber Security Engineer İstanbul(Avr.), ... Intertech
Cyber Security EngineerIntertech
•Bachelor degree or higher in  Information Systems or a related fields•Experience in security related units (Information Security, Operational Security) is required•Hands on experience in responding to SIEM solutions•Responsible for  initial investigation, and reporting•Strong planning and monitoring skills•Strong technical communication skills, both written and verbal; ability to explain technical security concepts to executive  stakeholders in business language
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Penetration Test Engineer İstanbul(Avr.), ... Intertech
Penetration Test EngineerIntertech
Job QualificationsBachelor degree or higher in Information Systems or a related fields. Experience on Security Assessment and Penetration Testing Advanced knowledge of network and system vulnerabilities and exploits Understanding of: Web protocols (e.g., HTTP, HTTPS, and SOAP) and Web technologies (e.g., HTML, JavaScript, XML, AJAX, JSON, and REST) Participate in penetration tests, information security related audit and consultancy projects Strong technical communication skills, both written and verbal; ability to explain technical security concepts to executive stakeholders in business language
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı