DHL Supply Chain 

Şirket Bilgileri

http://www.exel.com

Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
 

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve  onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.
 
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.
 
 
DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.
DHL is a Deutsche Post DHL brand with a vision to become “The logistics company for the world”. Our promise to customers is to provide simplifying services and sustainable solutions and to always demonstrate respect without compromising on results. As the world’s largest contract logistics specialist, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for our customers by getting their products to market faster and more efficiently; providing a range of industry-specific solutions throughout the supply chain and using our industry, supply chain expertise to turn complex customer requirements into flexible solutions which meet customer challenges headon.
 
DHL Supply Chain is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million m2 storage area.
 
DHL Supply Chain Turkey started its operations in 2000 providing warehousing, distribution, labeling, packaging, technical services, home delivery, spare parts logistics and reverse logistics services. DHL Supply Chain Turkey serving leading companies in consumer, retail, healthcare, automotive, engineering & manufacturing and technology sectors with more than 2000 employees in 370 thousand m2 warehousing space.


 DHL Supply Chain İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Operatörü İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Sistem OperatörüDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, dönemsel olarak görev almak üzere SİSTEM OPERATÖRÜ aramaktayız.
Tercihen Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,
İleri veya orta düzeyde İngilizce bilen,
Microsoft Office programlarına çok iyi düzeyde hakim (özellikle Excel),
Yeni mezun veya benzer bir alanda 1-2 yıl tecrübesi olan,
İletişim yeteneği kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın ve planlama becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Key User İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
SAP Key UserDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere SAP Key User aramaktayız. 
İktisat, İşletme, İstatistik, Mühendislik bölümü mezunu olan,
Benzer bir rolde minimum 1 yıl deneyim sahibi,
SAP SD & MM Modüllerinde tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Analitik düşünme becerisi bulunan ve detaylara önem veren,
Tercihen müşteri yönetimi alanında deneyim sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alokasyon Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Alokasyon Planlama UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere Alokasyon Planlama Uzmanı aramaktayız.
Tercihen üniversitelerin İstatistik, Matematik, Mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel’in ileri düzeyde olması beklenmektedir.),
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Supply Chain Projects Specialist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Supply Chain Projects SpecialistDHL Supply Chain
DHL SUPPLY CHAIN is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million square meter storage area. LLP (Lead Logistics Provider) Department has been working as a partner with our customers to develop and improve their inbound logistics for their manufacturing plants and finished product market distribution in CEEMEA. 
 We are looking for a Supply Chain Projects Specialist to join our team. Generally Supply Chain Projects Specialist is supposed to deliver cash saving projects to the customer, aiming to create big profits for DHL, working in an international environment contains customer organization, DHL Supply Chain regional and local offices and suppliers/carriers. Investigating gaps and opportunities of the supply chain that are under his/her responsibilities, improving or changing whole supply chain according to the customer's requirements and within agreed commercial model. The role owner will also be able to participate in the new business development projects as a support. * University degree preferably in Engineering,*  Max 2 years of experience in Supply Chain, especially in international transportation,* Advance level of Excel,* Excellent analytical ad numerical skills,* Fluent in English (able to communicate fluently in verbal and written),* Able to work in flexible working hours and to travel for abroad business trips,* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Import Planning Specialist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Import Planning SpecialistDHL Supply Chain
DHL SUPPLY CHAIN is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million square meter storage area. LLP (Lead Logistics Provider) Department has been working as a partner with our customers to develop and improve their inbound logistics for their manufacturing plants and finished product market distribution in CEEMEA. 
We are looking for a CENTRAL PLANNING SPECIALIST to join our team.
 
University degree preferably in Logistics etc,
Fresh graduate, preferably has knowledge of import operations, 
Fluent in English, 
Advanced level of Excel, 
Advanced level of communication skills, 
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SİSTEM OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
SİSTEM OPERATÖRÜDHL Supply Chain
- Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu,
- Microsoft Office programlarına sahip,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- Benzer bir pozisyonda tecrübeli,
- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, özellikle Esenyurt bölgesinde
- Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DEPO ELEMANI İstanbul(Asya), ... DHL Supply Chain
DEPO ELEMANIDHL Supply Chain

Tercihen lise mezunu,
Tercihen lojistik sektöründe ve depo alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Ekip çalışmasına tecrübesi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,
Vardiyalı çalışabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Junior Lawyer İstanbul DHL Supply Chain
Junior LawyerDHL Supply Chain

Minimum 2 years of genuine full-time experience in a law firm and/or corporate in house counseling
LL.M  is a prefered
Strong knowledge of contract law, commercial law, law of obligations, enforcement law used in the daily activities of the legal department;
Demonstrated interest in property and employment law, as well as contract logistics processes;
Strong command of legal English (advanced in writing and speaking);
Strong corporate secretarial skills under Turkish Commercial Code;
Genuine contract drafting and legal document  preparation experience in  corporate/commercial law, preferably with industry experience;
Must demonstrate ability to influence decisions/actions through provision of added value inputs;
Demonstrated ability to establish professional and cooperative relations between external and internal business partners of the Company;
Willingness to learn and expand his/her business law skills as  necessary for corporate counseling;  
No military obligation for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
DEPO ELEMANIDHL Supply Chain

Ekip çalışmasına tecrübesi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,
Vardiyalı çalışabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MESUL MÜDÜR (ECZACI) Türkiye DHL EXEL SUPPLY CHAIN
MESUL MÜDÜR (ECZACI)DHL EXEL SUPPLY CHAIN
Tedarik zinciri yönetiminde dünya lideri olan DHL Supply Chain, üretim, perakende ve tüketici sektörlerine geniş kapsamlı tüketici odaklı çözümler sunmaktadır.DHL Supply Chain'in geniş kapsamlı yaratıcı lojistik çözümleri, tasarımdan ve danışmanlıktan başlayarak depolama ve dağıtım hizmetlerinden, entegre bilgi yönetimi ve e-ticaret desteğine kadar tüm tedarik zinciri boyunca yol göstericidir.
Türkiye'de tüketici, perakende, sağlık ve teknoloji sektörlerinde büyümeyi sürdüren DHLSupply Chain, Firmamız bünyesinde bulunan sağlık sektörünün önde gelen uluslararası ilaç firmalarına hizmet vermek üzere Mesul Müdür'lük görevini yürütecek aşağıdaki niteliklere sahip ECZACI, aranmaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şoför/Sürücü Adana, Ankara DHL Supply Chain
Şoför/SürücüDHL Supply Chain
-Lise mezunu
- B ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip
- Aktif araç kullanabilen.
- Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli
- SRC  ve Psikoteknik değerlendirme belgeleri bulunan
- Askerlik görevini tamamlamış
- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan
- Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operation Managament Graduate İstanbul DHL Supply Chain
Operation Managament GraduateDHL Supply Chain
We recruit people who are visionary, can take the initiative and seek out ways to advance our business success so we're looking for graduates with the following qualities and skills: 
 
Bachelor or Master Degree in Industrial Engineering and/or similar sciences from reputable universities
New graduate or max. 1 years of experience
Fluent in english
Customer focused
Good communication and interpersonal skills
Good analytical and problem solving skills
Demonstrate leadership skills/potential
Excellent communication and organizational skills
Ability to build relationships and work well as part of a team
Strong interest in career opportunities in the Supply Chain industry
Willingness and capable to take extra efforts and handle stress
Strong sense of responsibility
Flexibility and mobility to move between DHL sites
Military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net