DHL Supply Chain 

Şirket Bilgileri

http://www.exel.com

Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
 

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve  onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.
 
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.
 
 
DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.
DHL is a Deutsche Post DHL brand with a vision to become “The logistics company for the world”. Our promise to customers is to provide simplifying services and sustainable solutions and to always demonstrate respect without compromising on results. As the world’s largest contract logistics specialist, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for our customers by getting their products to market faster and more efficiently; providing a range of industry-specific solutions throughout the supply chain and using our industry, supply chain expertise to turn complex customer requirements into flexible solutions which meet customer challenges headon.
 
DHL Supply Chain is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million m2 storage area.
 
DHL Supply Chain Turkey started its operations in 2000 providing warehousing, distribution, labeling, packaging, technical services, home delivery, spare parts logistics and reverse logistics services. DHL Supply Chain Turkey serving leading companies in consumer, retail, healthcare, automotive, engineering & manufacturing and technology sectors with more than 2000 employees in 370 thousand m2 warehousing space.


 DHL Supply Chain İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Human Resources Specialist Kocaeli DHL Supply Chain
Human Resources SpecialistDHL Supply Chain

University degree in Business Administration and Industrial Engineering.
Minimum 3 years experience in all areas of HR functions such as performance management,traning&development,recruitment,employee relations
 Blue collar workers dominate the relationship
Willing to work cooperatively as a team member
Self disciplined and motivated
Good knowledge of English,
Use MS Office programs can be effective,
Resident in Asian side(especially Gebze)
Class B driving license,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler-Engelli İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
İdari İşler-EngelliDHL Supply Chain

En az  Lise veya MeslekYüksek Okulu mezunu,
Ms Ofiice ve internet uygulamalarını kullanabilen,
İletişim becerisi gelişmiş,
İş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek
Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT MANAGER İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
IT MANAGERDHL Supply Chain
• Minimum 3 years experience working with IT systems • Minimum 2 years experience in Logistics or related field  • Minimum 2 years experience working with SQL Server or related products • Knowledge of  .NET and MVC Architecture would be advantageous • Experience of Microsoft SQL Server and Data Tools (SSIS, SSAS, SSRS) and Fluent English
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yeni Mezun-Operasyon Mühendisi İstanbul DHL Supply Chain
Yeni Mezun-Operasyon MühendisiDHL Supply Chain
Endüstri Mühendisliği,Sistem Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun
Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli
İleri düzeyde İngilizce bilen
Analitik ve problem çözme odaklı
İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli
Ekip çalışmasına yatkın
Sorumluk sahibi olan
Yeniliğe açık,yaratıcı
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat ve İhracat Gümrükleme Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
İthalat ve İhracat Gümrükleme UzmanıDHL Supply Chain
Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede,  görev almak üzere İTHALAT VE İHRACAT GÜMRÜKLEME UZMANI aramaktayız.
• Tercihen Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,
• Gümrük gereksinimleri hakkında bilgi sahibi,
• İngilizce bilen,
• Tercihen SAP ve Microsoft Excel bilgisi olan,
• Çok iyi düzeyde organizasyon ve planlama becerisine sahip,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme