DHL Supply Chain 

Şirket Bilgileri

http://www.exel.com

Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
 

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve  onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.
 
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.
 
 
DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.
DHL is a Deutsche Post DHL brand with a vision to become “The logistics company for the world”. Our promise to customers is to provide simplifying services and sustainable solutions and to always demonstrate respect without compromising on results. As the world’s largest contract logistics specialist, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for our customers by getting their products to market faster and more efficiently; providing a range of industry-specific solutions throughout the supply chain and using our industry, supply chain expertise to turn complex customer requirements into flexible solutions which meet customer challenges headon.
 
DHL Supply Chain is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million m2 storage area.
 
DHL Supply Chain Turkey started its operations in 2000 providing warehousing, distribution, labeling, packaging, technical services, home delivery, spare parts logistics and reverse logistics services. DHL Supply Chain Turkey serving leading companies in consumer, retail, healthcare, automotive, engineering & manufacturing and technology sectors with more than 2000 employees in 370 thousand m2 warehousing space.


 DHL Supply Chain İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo ve Mal Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Depo ve Mal Kabul ElemanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır.  DHL Supply Chain Türkiye LLP Departmanı'na; dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız operasyonumuzda,  aşağıdaki niteliklerde DEPO VE MAL KABUL ELEMANI arayışı içerisindeyiz. 
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,
Gıda depolama yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
Dikkatli,düzenli,takipçi,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alokasyon Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Alokasyon Planlama UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere dönemsel Alokasyon Planlama Uzmanı aramaktayız.
Tercihen üniversitelerin İstatistik, Matematik, Mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel’in ileri düzeyde olması beklenmektedir.),
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operations Specialist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Operations SpecialistDHL Supply Chain
DHL SUPPLY CHAIN is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million square meter storage area.
 
LLP (Lead Logistics Provider) Department has been working as a partner with our customers to develop and improve their inbound logistics for their manufacturing plants and finished product market distribution in CEEMEA.
 
We are looking for a Operations Specialist to join our team.
 
Minimum associate’s degree in social sciences,
Good knowledge of MS Office tools,
Be able to communicate and report in English effectively,
Team player, with excellent interpersonal, analytical and communication skills to be able to build effective relationships,
Able to work under stressed business environment,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Uzmanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Operasyon Uzmanı (Engelli Kadro)DHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır.
Kendi alanlarında önde gelen şirketlerden olan müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projelerde görev almak  üzere, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu için "Operasyon Uzmanı" aramaktayız. 
 
Sosyal bilimler alanlarından birinde en az MYO mezunu,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İngilizce'yi raporlamalarda ve iletişimde etkin olarak kullanabilen,
İletişim becerileri gelişmiş ve takım oyuncusu olan,
Stresli iş ortamlarında çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Müşteri Hizmetleri ve Lojistik UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Uzmanı aramaktayız. 
Müşteri hizmetleri ve Lojistik departmanında en az 1 yıl deneyimli,
Üniversite veya MYO mezunu (İşletme-İktisat-Muhasebe vb.),
Sayısal ve analitik yeteneği yüksek,
Temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını etkin kullanabilen
Ekip çalışmasına yatkın,
Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilen,
Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü, pratik ve anatalitik düşünebilen, zaman yönetimi konusunda yetkin,
İletişim ve problem çözme becerileri kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Hizmetleri Uzmanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Müşteri Hizmetleri Uzmanı (Engelli Kadro)DHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Kendi alanlarında önde gelen şirketlerden olan müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projelerde görev almak  üzere, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu için "Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Uzmanı" aramaktayız.  
Müşteri hizmetleri ve Lojistik departmanında en az 1 yıl deneyimli,
Üniversite veya MYO mezunu (İşletme-İktisat-Muhasebe vb.),
Sayısal ve analitik yeteneği yüksek,
Temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını etkin kullanabilen
Ekip çalışmasına yatkın,
Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilen,
Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü, pratik ve anatalitik düşünebilen, zaman yönetimi konusunda yetkin.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
İhracat UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır.
 Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede,  görev almak üzere İHRACAT UZMANI aramaktayız.
Tercihen Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,
Tercihen 1-2 sene ihracat operasyon tecrübesine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Excel'e çok iyi düzeyde hakim,
Çok iyi düzeyde organizsyon ve planlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Destek Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Operasyon Destek Elemanı (Engelli Kadro)DHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Kendi alanlarında önde gelen şirketlerden olan müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projelerde görev almak  üzere, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu için “Operasyon Destek Elemanı” aramaktayız. 
Sosyal bilimler alanlarından birinde en az MYO mezunu,
MS Office programlarını kullanabilen,
İngilizce'yi sözlü ve yazlı olarak kullanabilen,
İletişim becerileri gelişmiş ve takım oyuncusu olan,
Stresli iş ortamlarında çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yeni Mezun-Operasyon Mühendisi İstanbul DHL Supply Chain
Yeni Mezun-Operasyon MühendisiDHL Supply Chain

Endüstri Mühendisliği,Sistem Mühendisliği  veya ilgili bölümlerden mezun
Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli
İleri düzeyde İngilizce bilen
Analitik ve problem çözme odaklı
İletişim ve organizasyon  yeteneği kuvvetli
Ekip çalışmasına yatkın
Sorumluk sahibi olan
Yeniliğe açık,yaratıcı
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Junior Process Improvement Advisor İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Junior Process Improvement AdvisorDHL Supply Chain

Bachelor or Master Degree in Industrial Engineering
4 years of experience
Fluent in english
6 Sigma Black Belt certification
Good analytical thinking and problem solving skills
Excellent communication and organizational skills
Ability to build relationships and work well as part of a team
Team or project management experince
Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operation Manager İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Operation ManagerDHL Supply Chain
-Degree in Industrial Engineering, Business Administration etc.
-Min. 5 years experience of in logistics companies as a manager with P&L responsibility,
-Fluent in English,
-No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SİSTEM OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
SİSTEM OPERATÖRÜDHL Supply Chain
-Meslek Yüksekokulu  veya Meslek Lisesi mezunu,
- Microsoft Office programlarına sahip,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- Benzer bir pozisyonda tecrübeli,
- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, özellikle Esenyurt,Avcılar,Küçükçekmece ,Bahçelievler,bölgesinde
- Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Process Improvement Advisor İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Senior Process Improvement AdvisorDHL Supply Chain

  Bachelor or Master Degree in Industrial Engineering
 8 years of experience
 Fluent in english
 6 Sigma Black Belt certification
 Preferably  have Internal Auditor Certification
 Good analytical thinking and problem solving skills
 Excellent communication and organizational skills
 Team or project management experince
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Elemanı Adana DHL Supply Chain
Depo ElemanıDHL Supply Chain
-Tercihen lise mezunu,
-Tercihen lojistik sektöründe ve depo alanında  tecrübeli,
-Adana bölgesinde ikamet eden,
-Ekip çalışmasına tecrübesi olan,
-Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FORKLİFT OPERATÖRÜ Adana DHL Supply Chain
FORKLİFT OPERATÖRÜDHL Supply Chain

Tercihen lise mezunu,
Forklift operatörü pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli,
Forklift ehliyetine sahip,
RT ve PPT kullanabilen,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu,
Adana'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resource Generalist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Human Resource GeneralistDHL Supply Chain

Bachelor’s degree in Business Administration, Economics or Industrial Engineer from a reputable university,
Minimum  4  years of experience of all HR functions  such as, performance management, training & development, recruitment, employee relations,
Excellent command of both written and spoken English,
Very good command of MS Office applications such as excel and power point is required,
Excellent interpersonal, communication and organizational skills,
Strong facilitation and presentation skills,
Willing to work cooperatively as a team member,
Self-disciplined and motivated,
Willing to work in an matrix organization,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net