DHL Supply Chain 

Şirket Bilgileri

http://www.exel.com

Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
 

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve  onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.
 
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.
 
 
DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.
DHL is a Deutsche Post DHL brand with a vision to become “The logistics company for the world”. Our promise to customers is to provide simplifying services and sustainable solutions and to always demonstrate respect without compromising on results. As the world’s largest contract logistics specialist, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for our customers by getting their products to market faster and more efficiently; providing a range of industry-specific solutions throughout the supply chain and using our industry, supply chain expertise to turn complex customer requirements into flexible solutions which meet customer challenges headon.
 
DHL Supply Chain is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million m2 storage area.
 
DHL Supply Chain Turkey started its operations in 2000 providing warehousing, distribution, labeling, packaging, technical services, home delivery, spare parts logistics and reverse logistics services. DHL Supply Chain Turkey serving leading companies in consumer, retail, healthcare, automotive, engineering & manufacturing and technology sectors with more than 2000 employees in 370 thousand m2 warehousing space.


 DHL Supply Chain İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Transport Planner & Execution(Portekizce bilen) İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Transport Planner & Execution(Portekizce bilen)DHL Supply Chain
Organizasyon ve planlama kabiliyeti çok iyi Üniversite veya MYO mezunu Analitik ve problem çözme odaklı MS Office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilenLojistik, tedarik zincirinde tecrübe (özellikle nakliye operasyonlarında) Güçlü iletişim becerileri Yazılı ve sözlü Portekizce bilgisi Sorumluk sahibi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Transport Planner & Execution(Fransızca bilen) İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Transport Planner & Execution(Fransızca bilen)DHL Supply Chain
Organizasyon ve planlama kabiliyeti çok iyi Üniversite veya MYO mezunu Analitik ve problem çözme odaklı MS Office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilenLojistik, tedarik zincirinde tecrübe (özellikle nakliye operasyonlarında) Güçlü iletişim becerileri Yazılı ve sözlü Fransızca bilgisi Sorumluk sahibi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NETWORK DESIGN MANAGER İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
NETWORK DESIGN MANAGERDHL Supply Chain
Excellent organisational skills University degree preferably in Industrial Engineering Good analytical and numerical skills Excellent communicator (verbal & written) Excellent interpersonal, leadership, motivation and planning skills MS Office (Excel) Minimum 5 years of experience in logistics and supply chain Strong interpersonal and communication skills English fluent Able to work in flexible working hours and to travel for abroad business trips
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Manager İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Business Development ManagerDHL Supply Chain
The cheetah never changes its spots! If going endlessly after a prey is a natural trait for you too, then we are looking for you!At DHL Supply Chain, we seek for predators with an innovative mindset to help us pursue our strategic opportunities andteam leaders who can go outside the company’s comfort zone to look for trophies beyond imagination. We are looking for anexplorer to accompany us in opening up new worlds and expand our territory.With a vision to become “The logistics company for the world”, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainablecompetitive advantage for its customers. Critical markets such as Turkey seek talented, ambitious adventurous ‘self-starters’in career and delivery are often much higher.If you are already one of these adventurers, or you want to be one, please let us know• Minimum 5 years of experience• Excellent written and spoken English• Bachelor’s degree in/focus on Supply Chain Management, Logistics, Industrial Engineering, Business Administration• Ability to work to deadlines and work well under pressure• Understanding of business structures, influences and requirements of customers• Experience in the international business environment• Knowledge about sector customer trends and expectations• Commercial/Operational business intelligence• Knowledge of project management tools and applications• Organization skills, knowledge of outsource and transfer• Knowledge of market trends, chance and challenges• Start up operation planning (including warehouse/logistics solution development)• Experienced in contract negotiation with service suppliers
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayar /Yazılım Mühendisi Kocaeli DHL Supply Chain
Bilgisayar /Yazılım MühendisiDHL Supply Chain
Yeni Mezun-Bilgisayar Mühendisi Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun ,İleri düzeyde İngilizce bilen Analitik ve problem çözme odaklı İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Sorumluk sahibi olan Yeniliğe açık,yaratıcı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış?         *Çalışma lokasyonu Gebze’dir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Muhasebe UzmanıDHL Supply Chain
Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli,Vergi mevzuatına hakim, İleri derecede Microsoft Office ve Logo Tiger muhasebe programı bilgisine sahip,Esenyurt, Küçükçekmece, Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Kalite Güvence UzmanıDHL Supply Chain
* Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Sağlık sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,* Kalite Yönetim Sistemi, GMP, GDP konularında bilgi sahibi,* Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,* Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek,* Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,  analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, sonuç odaklı çalışabilen,* Problem çözme ve organizasyon yeteneği, hızlı ve doğru karar verme becerisine sahip,* Kişisel ilişki yönetimi konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın,* Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli,* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,* iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,* Tercihen Esenyurt/ Avcılar/ Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Mezun-Operasyon Mühendisi İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Yeni Mezun-Operasyon MühendisiDHL Supply Chain
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tecihen Endüstri Mühendisliği)Yeni mezunİleri düzeyde İngilizce bilenAnalitik ve problem çözme odaklıİletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetliEkip çalışmasına yatkınSorumluk sahibi olanYeniliğe açık,yaratıcıErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış*Çalışma lokasyonu Çekmeköy-Alemdağ olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP KEY USER İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
SAP KEY USERDHL Supply Chain
*Bachelor degree in , Economics, Business Administration,Statistics, Engineering*SAP  SD &MM Modules    knowledge *Excellent command of verbal and written English                                                                            *Analytical thinking and detail oriented*Solution Oriented*Person with strong follow up skills*Person with the sense of urgency and ability to prioritize*Having the ability of multi-tasking.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Quality, Health and Safety Environment Specialist Kocaeli DHL Supply Chain
Quality, Health and Safety Environment SpecialistDHL Supply Chain
Qualifications• Bachelor’s degree in Engineering • Minimum 2 years of experience with exposure to several SHE & QRA areas preferably in Logistics or Supply Chain Operation• Excellent written and spoken English• Knowledge of ISO9001, ISO 18001, ISO 14001 & ISO 22000• C class Safety expert certificate is mandatory• NEBOSH or IOSH certificate will be an asset• Environmental officer certificate will be an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Ürün Giriş, İade ve Envanter Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Lojistik Ürün Giriş, İade ve Envanter UzmanıDHL Supply Chain
- Tercihen Üniversite mezunu- Microsoft Office programlarını kullanabilen- SAP sistem bilgisi olan- WMS tecrübesi olan- Lojistik tecrübesi bulunan (Tercihen sağlık/medikal deneyimi)- İngilizce bilgisi en az orta düzey olan- Takım çalışmasına yatkın- İletişimi yüksek- Esenyurt bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Generalist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Financial Reporting GeneralistDHL Supply Chain
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 5 years of experiences in reporting standards, local accounting standards and IFRSProficiency in MS Office Applications Good command of English, both written and spoken Excellent reporting, analytical and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Mesul Müdür İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Eczacı Mesul MüdürDHL Supply Chain
Üniversitelerin Eczacılık fakültelerinden mezun, Benzer bir pozisyonda tercihen ilaç sektöründe en az 2 yıllık deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Tam zamanlı çalışmaya engeli olmayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Operatörü Bursa, Erzurum... DHL Supply Chain
Sistem OperatörüDHL Supply Chain
Ekip çalışmasına tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,Vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar ve Microsoft Excel’i kullanabilecek,Sürücü ehliyetine sahip, Lojistik sektöründe tecrübeli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJECT SPECIALIST İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
PROJECT SPECIALISTDHL Supply Chain
Be fluent in English & have an excellent command of the English  At least 2 years of  Project management experience  Good understanding of business requirements and IT capabilities  Preferably involved in SAP projects,SAP SD & MM modules, E-invoice Projects Experienced in FMCG sector Very organised and very good in planning, managing Adequate communication skills with technical teams , business teams and internal/ external customersGood prioritization skills Demonstrable presentation skills Experience of working in a pressurised,  dynamic and target-driven environment / work place Have a high stress tolerance with an ability to solve problems Be a confident and enthusiastic communicator.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı