DHL Supply Chain 

Şirket Bilgileri

http://www.exel.com

Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
 

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve  onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.
 
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.
 
 
DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.
DHL is a Deutsche Post DHL brand with a vision to become “The logistics company for the world”. Our promise to customers is to provide simplifying services and sustainable solutions and to always demonstrate respect without compromising on results. As the world’s largest contract logistics specialist, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for our customers by getting their products to market faster and more efficiently; providing a range of industry-specific solutions throughout the supply chain and using our industry, supply chain expertise to turn complex customer requirements into flexible solutions which meet customer challenges headon.
 
DHL Supply Chain is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million m2 storage area.
 
DHL Supply Chain Turkey started its operations in 2000 providing warehousing, distribution, labeling, packaging, technical services, home delivery, spare parts logistics and reverse logistics services. DHL Supply Chain Turkey serving leading companies in consumer, retail, healthcare, automotive, engineering & manufacturing and technology sectors with more than 2000 employees in 370 thousand m2 warehousing space.


 DHL Supply Chain İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo ve Mal Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
Depo ve Mal Kabul ElemanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır.  DHL Supply Chain Türkiye LLP Departmanı'na; dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız operasyonumuzda,  aşağıdaki niteliklerde DEPO VE MAL KABUL ELEMANI arayışı içerisindeyiz. 
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,
Gıda depolama yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
Dikkatli,düzenli,takipçi,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alokasyon Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Alokasyon Planlama UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere Alokasyon Planlama Uzmanı aramaktayız.
Tercihen üniversitelerin İstatistik, Matematik, Mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel’in ileri düzeyde olması beklenmektedir.),
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Import Planning Specialist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Import Planning SpecialistDHL Supply Chain
DHL SUPPLY CHAIN is providing supply chain management and consulting like warehousing, distribution, managed transportation services and value added services in consumer, retail, life science & healthcare, technology, engineering & manufacturing and automotive sectors. We are active in more than 60 countries and territories, employing around 120,000 people. DHL Supply Chain located in 2400 locations all over the world and manages approx. 23 million square meter storage area. LLP (Lead Logistics Provider) Department has been working as a partner with our customers to develop and improve their inbound logistics for their manufacturing plants and finished product market distribution in CEEMEA. 
We are looking for a CENTRAL PLANNING SPECIALIST to join our team.
 
University degree preferably in Logistics etc,
Fresh graduate, preferably has knowledge of import operations, 
Fluent in English, 
Advanced level of Excel, 
Advanced level of communication skills, 
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
İhracat UzmanıDHL Supply Chain
DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır.
 Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede,  görev almak üzere İHRACAT UZMANI aramaktayız.
Tercihen Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,
Tercihen 1-2 sene ihracat operasyon tecrübesine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Excel'e çok iyi düzeyde hakim,
Çok iyi düzeyde organizsyon ve planlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SİSTEM OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) DHL Supply Chain
SİSTEM OPERATÖRÜDHL Supply Chain
- Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu,
- Microsoft Office programlarına sahip,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- Benzer bir pozisyonda tecrübeli,
- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, özellikle Esenyurt bölgesinde
- Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru İstanbul DHL Supply Chain
Genel BaşvuruDHL Supply Chain

Engelllilik derecesi %40 ve üzerinde olan,
Takım çalışmasına uyumlu,
Tercihen İstanbul Esenyurt,Kıraç,Avcılar  bölgesinde  ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operation Managament Graduate İstanbul DHL Supply Chain
Operation Managament GraduateDHL Supply Chain
We recruit people who are visionary, can take the initiative and seek out ways to advance our business success so we're looking for graduates with the following qualities and skills: 
 
Bachelor or Master Degree in Industrial Engineering and/or similar sciences from reputable universities
New graduate or max. 1 years of experience
Fluent in english
Customer focused
Good communication and interpersonal skills
Good analytical and problem solving skills
Demonstrate leadership skills/potential
Excellent communication and organizational skills
Ability to build relationships and work well as part of a team
Strong interest in career opportunities in the Supply Chain industry
Willingness and capable to take extra efforts and handle stress
Strong sense of responsibility
Flexibility and mobility to move between DHL sites
Military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resource Generalist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Human Resource GeneralistDHL Supply Chain

Bachelor’s degree in Business Administration, Economics or Industrial Engineer from a reputable university,
Minimum  4  years of experience of all HR functions  such as, performance management, training & development, recruitment, employee relations,
Excellent command of both written and spoken English,
Very good command of MS Office applications such as excel and power point is required,
Excellent interpersonal, communication and organizational skills,
Strong facilitation and presentation skills,
Willing to work cooperatively as a team member,
Self-disciplined and motivated,
Willing to work in an matrix organization,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resource Specialist İstanbul(Asya) DHL Supply Chain
Human Resource SpecialistDHL Supply Chain
 
Bachelor's degree preferably in Social Sciences, Business Administration, Industrial and Management Engineering or relevant fields,
Minimum 3 years of experience in Recruitment,
Excellent command of both written and spoken English,
Good knowledge of MS Office tools,
Excellent organizational and process related skills,
Open minded with the capability to work flexibly within a team,
Excellent analytical and follow-up skills, advanced reporting and presentation skills,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şoför/Sürücü Adana, Ankara DHL Supply Chain
Şoför/SürücüDHL Supply Chain
-Lise mezunu
- B ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip
- Aktif araç kullanabilen.
- Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli
- SRC  ve Psikoteknik değerlendirme belgeleri bulunan
- Askerlik görevini tamamlamış
- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan
- Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net