DIGITURK 

Şirket Bilgileri

www.digiturk.tv 

"Digiturk, Hayallerine dokun."

 

Digiturk olarak, Dijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye’nin ilk digital platformunu 1999 yılının Mart ayında kurduk ve Mart 2000 tarihi itibarıyla bünyemizdeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalı, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerimize ulaştırmaya başladık.

Şu an Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan Digiturk markamız, Avrupa'nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Digiturk olarak, çalışmalarımızı 24 saat aralıksız sürdürmekte, yüksek kalite ve verimli işgücüyle her geçen gün hizmetlerimizi arttırarak büyümeye devam etmekteyiz. Hem kendi işgücümüz ve insan kaynaklarımızla, hem de iş ve çözüm ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. En yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapımız ve uzman kadromuz ile kendi alanımızda rakipsiz bir kuruluşuz. Dijital televizyon teknolojisinin sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanarak, üyelerimize sayısız hizmet seçeneği ve büyük avantajlar sağlamaktayız…Digiturk'te sunduğumuz hizmet ve avantajlar:

 • Evlerde eğlence ortamı yaratıyoruz.
 • 180'in üzerinde yerli ve yabancı TV, radyo , dijital müzik ve interaktif kanallarının yanı sıra sürekli eklenen yepyeni hizmetlerimizi evlere getirip üyelerimize sunuyoruz. The History Channel ile tarihin derinliklerinde yol alırken, HOME TV  ile dünya mutfaklarına ulaşmak , NATIONAL GEOGRAPHIC ile tabiatın gizemli dünyasına yolculuk edebilmek mümkün.
 • Türkiye Profesyonel 1.Süper Ligi maçlarının yayın haklarına sahip olarak her hafta 9 canlı maçı naklen yayınlıyoruz.
 • Türkiye Profesyonel Basektbol Ligi’nin yayın haklarına sahip olarak, yılda ortalama 84 basketbol maçını SPORMAX kanalımızdan naklen yayınlıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan LİG TV ile futbolun eğlence ve show yönünü ön plana çıkartarak, tüm dünyada büyük bir endüstri haline gelen spor ve futbolu farklı yönüyle izleyicilerimize ulaştırıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan DISNEY CHANNEL ve BABY TV  kanallarında  çocuklar için özel olarak tasarlanmış keyifli, eğitici programlarla renkli bir dünya sunuyoruz.
 • Yüksek kalitede ses ve pırıl pırıl bir görüntüyü herkese ve her yere aynı eşitlikte sunuyoruz.
 • Sinemalardaki gösterimden kısa bir süre sonra yayına giren filmler, gösteriler ile üyelerimize vizyonu yakından takip ettiriyoruz.
 • Çok sayıda kanalı orijinal dilde veya Türkçe izleme olanağı ve altyazı seçeneği ile sunup hem eğitim hem eğlence imkanı sağlıyoruz.
 • Çok çeşitli interaktif hizmetlerimiz ile evinizde koltuğunuzdan kalkmadan bilgileniyor, eğleniyor ve işlem yapabiliyorsunuz.
 • En son teknoloji ile yayın kalitemizi sürekli artırıyor, HD yayın yapan 15 kanalımız ile görüntü ve sesi “gerçek” gibi hissettiriyoruz.
 • 3D yayın ile yayın sınırlarını aşıyoruz.
 • DigiturkPlus kutumuz ile üyelerimize izledikleri yayını durdurabilme, geri sarabilme, kaydedebilme özelliklerini deneyimletiyoruz.

 

Kısacası Digiturk olarak, yerli ve yabancı kanallardan sinema kanallarına, spordan müziğe, belgeselden çocuk kanallarına kadar ailenizin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün çeşitliliğine sahip sınırsız bir dünyayız...

 

Günümüzde, tüketiciye sunulan ürünün yanı sıra sunulan hizmetin kalitesi de en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bu nedenle amacımız; en iyi, en fonksiyonel, en uygun fiyata, en ulaşılabilir ürünü üretmenin yanı sıra, bunu üyelerine en iyi şekilde sunmak ve satış sonrası hizmet kalitesinden de taviz vermemektir. Digiturk’te, Bayi ağımız, Teknik Servislerimiz ve Müşteri Hizmetlerimizle üyelerine ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

 

 

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

 

İş hayatınıza kendini sürekli yenileyen, renkli ve hareketli bir dünyada devam etmek istiyorsanız, Digiturk size eşsiz kariyer olanakları sunuyor!

Geleceğin teknolojisinde bugünden yer almak istiyorsanız Digiturk sizin için doğru yer!

Yaklaşık 650 çalışanı olan Digiturk'te,DIGITURK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.) DIGITURK
Business Development SpecialistDIGITURK
Undergraduate degree in Engineering, Economics, Management or Sciences, graduate degree or MBA is a plus,Minimum 3 years of experience, Previous experience in Internet, Telecommunications, Consulting and Media is a plus,Strong analytical and quantitative skills, including experience utilizing spreadsheets and quantitative modeling,Excellent project management and organizational skills, Proven ability to work cross-functionally and build relationships across all levels within an organization,Derives from curiosity and willing to do intense research, Highly proficient with Excel and PowerPoint, Fluency in written and oral English, No military service obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pricing Specialist İstanbul(Avr.) DIGITURK
Pricing SpecialistDIGITURK
University degree (BS/MS) in Engineering Sciences or Business Administration and related sciencesMinimum 4 years of experience preferably in telecommunications or management consultancy,Good understanding of financial modelling, developing the business casesHighly analytic & competent in complex problem solving, High degree of initiative and attention to detail Good knowledge of MS Office tools, Fluent in written and spoken English, Excellent interpersonal and communication skills, Able to work in a team environment, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sakarya DIGITURK
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiDIGITURK
Sakarya Merkez’de 500 çalışanı ile faaliyetine devam eden Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere “Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. En az lise mezunu tercihen önlisans veya lisans mezunu, 18-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Telefonda etkin ve akıcı iletişim kurabilen, Genç ve dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acquisitions Specialist İstanbul(Avr.) DIGITURK
Acquisitions SpecialistDIGITURK
Bachelor's degree from four-year recognized national or international university (Business administration, international affairs, economics or similar educational backgrounds and/or MBA preferable;High interest on entertainment content including movies, series and or factual programmingMinimum 3 year experience within media at similar position or at an international company is an advantageExcellent interpersonal and communication skills; comfortable communicating with upper management; highly focused on building and maintaining strong internal and external business relationshipsSound analytical skills; both qualitative & quantitative and the ability to think creatively and independently, as well as collaborativelyDetail oriented with ability to review and analyze a large volume of data; strong Excel skillsAdvance English language both written and oral is must, additional language will be a plus The Acquisition Team works with senior management on beIN’s acquisition strategy, maintains relationships and manages ongoing Business with third party content providers at both  local and international level and support the Senior Acquisition Management team in negotiation of the deals to be sure that they are in line with budget and overall strategy. The Acquisition Specialist will be a key member of the Acquisition Team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı