DIGITURK 

Şirket Bilgileri

www.digiturk.tv 

"Digiturk, Hayallerine dokun."

 

Digiturk olarak, Dijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye’nin ilk digital platformunu 1999 yılının Mart ayında kurduk ve Mart 2000 tarihi itibarıyla bünyemizdeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalı, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerimize ulaştırmaya başladık.

Şu an Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan Digiturk markamız, Avrupa'nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Digiturk olarak, çalışmalarımızı 24 saat aralıksız sürdürmekte, yüksek kalite ve verimli işgücüyle her geçen gün hizmetlerimizi arttırarak büyümeye devam etmekteyiz. Hem kendi işgücümüz ve insan kaynaklarımızla, hem de iş ve çözüm ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. En yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapımız ve uzman kadromuz ile kendi alanımızda rakipsiz bir kuruluşuz. Dijital televizyon teknolojisinin sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanarak, üyelerimize sayısız hizmet seçeneği ve büyük avantajlar sağlamaktayız…Digiturk'te sunduğumuz hizmet ve avantajlar:

 • Evlerde eğlence ortamı yaratıyoruz.
 • 180'in üzerinde yerli ve yabancı TV, radyo , dijital müzik ve interaktif kanallarının yanı sıra sürekli eklenen yepyeni hizmetlerimizi evlere getirip üyelerimize sunuyoruz. The History Channel ile tarihin derinliklerinde yol alırken, HOME TV  ile dünya mutfaklarına ulaşmak , NATIONAL GEOGRAPHIC ile tabiatın gizemli dünyasına yolculuk edebilmek mümkün.
 • Türkiye Profesyonel 1.Süper Ligi maçlarının yayın haklarına sahip olarak her hafta 9 canlı maçı naklen yayınlıyoruz.
 • Türkiye Profesyonel Basektbol Ligi’nin yayın haklarına sahip olarak, yılda ortalama 84 basketbol maçını SPORMAX kanalımızdan naklen yayınlıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan LİG TV ile futbolun eğlence ve show yönünü ön plana çıkartarak, tüm dünyada büyük bir endüstri haline gelen spor ve futbolu farklı yönüyle izleyicilerimize ulaştırıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan DISNEY CHANNEL ve BABY TV  kanallarında  çocuklar için özel olarak tasarlanmış keyifli, eğitici programlarla renkli bir dünya sunuyoruz.
 • Yüksek kalitede ses ve pırıl pırıl bir görüntüyü herkese ve her yere aynı eşitlikte sunuyoruz.
 • Sinemalardaki gösterimden kısa bir süre sonra yayına giren filmler, gösteriler ile üyelerimize vizyonu yakından takip ettiriyoruz.
 • Çok sayıda kanalı orijinal dilde veya Türkçe izleme olanağı ve altyazı seçeneği ile sunup hem eğitim hem eğlence imkanı sağlıyoruz.
 • Çok çeşitli interaktif hizmetlerimiz ile evinizde koltuğunuzdan kalkmadan bilgileniyor, eğleniyor ve işlem yapabiliyorsunuz.
 • En son teknoloji ile yayın kalitemizi sürekli artırıyor, HD yayın yapan 15 kanalımız ile görüntü ve sesi “gerçek” gibi hissettiriyoruz.
 • 3D yayın ile yayın sınırlarını aşıyoruz.
 • DigiturkPlus kutumuz ile üyelerimize izledikleri yayını durdurabilme, geri sarabilme, kaydedebilme özelliklerini deneyimletiyoruz.

 

Kısacası Digiturk olarak, yerli ve yabancı kanallardan sinema kanallarına, spordan müziğe, belgeselden çocuk kanallarına kadar ailenizin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün çeşitliliğine sahip sınırsız bir dünyayız...

 

Günümüzde, tüketiciye sunulan ürünün yanı sıra sunulan hizmetin kalitesi de en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bu nedenle amacımız; en iyi, en fonksiyonel, en uygun fiyata, en ulaşılabilir ürünü üretmenin yanı sıra, bunu üyelerine en iyi şekilde sunmak ve satış sonrası hizmet kalitesinden de taviz vermemektir. Digiturk’te, Bayi ağımız, Teknik Servislerimiz ve Müşteri Hizmetlerimizle üyelerine ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

 

 

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

 

İş hayatınıza kendini sürekli yenileyen, renkli ve hareketli bir dünyada devam etmek istiyorsanız, Digiturk size eşsiz kariyer olanakları sunuyor!

Geleceğin teknolojisinde bugünden yer almak istiyorsanız Digiturk sizin için doğru yer!

Yaklaşık 650 çalışanı olan Digiturk'te,DIGITURK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sakarya DIGITURK
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiDIGITURK
Sakarya Merkez’de 500 çalışanı ile faaliyetine devam eden Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere “Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. En az lise mezunu tercihen önlisans veya lisans mezunu, 18-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Telefonda etkin ve akıcı iletişim kurabilen, Genç ve dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Transformation & PMO Specialist İstanbul(Avr.) DIGITURK
Transformation & PMO SpecialistDIGITURK
Degree in related areas from a reputable university, MBA or Master’s degree is a plus.Previous work experience in project management or consulting is a plus. At least 3 years of relevant experience. Experience in process improvement, resource utilization, project analysis, financial analysis and business developmentPreferably knowledge on PMP methodologies. Excellent command of English. Proficiency in Microsoft Office. Customer-driven attitude. Excellent communication skill. Strong analytical skills with the ability to generate reports Strong organization and coordination skills. Ability to multi-task and perform well under pressure. Consistency in strong work ethic.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) DIGITURK
Grafik Tasarım UzmanıDIGITURK
Firmamızın Yenilikçi Teknolojiler ekibinin ürettiği tüm projelerde görev alacak Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin ilgili bölümleri tercihen grafik tasarım, iletişim tasarım veya endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun,Digital medya tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, tercihen Internet TV servisleri grafik tasarımları yapmış.Adobe Creative Cloud programlarını çok iyi seviyede kullanabilen. HTML&CSS ve bilgisayar programcılığı konusunda bilgi sahibi, Blender ya da benzeri 3D uygulamalarından en az birini iyi seviyede kullanabilen,UI ve UX tasarımları ile ilgili son trendleri yakından takip eden, Araştırmacı,yaratıcı ve kreatif bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Proje Elemanı İstanbul(Avr.) DIGITURK
Dönemsel Proje ElemanıDIGITURK
Min 2 yıllık üniversite mezunu veya 4 yıllık üniversite programında öğrenciliğine devam eden,25 yaşını aşmamış Bilgisayar ve Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Araştırmaya ve öğrenmeye açık, Dikkat seviyesi yüksek, Detaylarla çalışmayı seven, Ekip çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Uygulamaları Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) DIGITURK
Çağrı Merkezi Uygulamaları Yazılım UzmanıDIGITURK
Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Yazılım, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezunÇağrı Merkezi yazılımları konusunda en az 2 yıl tecrübeli, tercihen Genesys ürün ailesi konusunda deneyim sahibiOracle PL\SQL (İyi Derecede), TSQL, C# (iyi derecede), HTML5, CSS, Javascript gibi yazılım dillerini iyi derecede bilen,WEB UI (kullanıcı arayüzü) uygulamalarında deneyimli, Web Service’lerin yoğun kullanıldığı projelerde yazılım geliştirme deneyimine sahip,En az 3 yıl Oracle SQL/PLSQL ve .NET  ile CRM ve entegrasyon odaklı kodlar geliştirmiş,İyi derecede İngilizce bilen, İş analizlerini ve teknik analizleri yapabilecek, Takım çalışmasına yetkın, iletişim becerileri kuvvetli, Teknolojik gelişmeleri takip eden, proje yönetimi konusunda deneyimli, Dikkatli ve detaycı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı