DIGITURK 

Şirket Bilgileri

www.digiturk.tv 

"Digiturk, Hayallerine dokun."

 

Digiturk olarak, Dijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye’nin ilk digital platformunu 1999 yılının Mart ayında kurduk ve Mart 2000 tarihi itibarıyla bünyemizdeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalı, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerimize ulaştırmaya başladık.

Şu an Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan Digiturk markamız, Avrupa'nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Digiturk olarak, çalışmalarımızı 24 saat aralıksız sürdürmekte, yüksek kalite ve verimli işgücüyle her geçen gün hizmetlerimizi arttırarak büyümeye devam etmekteyiz. Hem kendi işgücümüz ve insan kaynaklarımızla, hem de iş ve çözüm ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. En yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapımız ve uzman kadromuz ile kendi alanımızda rakipsiz bir kuruluşuz. Dijital televizyon teknolojisinin sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanarak, üyelerimize sayısız hizmet seçeneği ve büyük avantajlar sağlamaktayız…Digiturk'te sunduğumuz hizmet ve avantajlar:

 • Evlerde eğlence ortamı yaratıyoruz.
 • 180'in üzerinde yerli ve yabancı TV, radyo , dijital müzik ve interaktif kanallarının yanı sıra sürekli eklenen yepyeni hizmetlerimizi evlere getirip üyelerimize sunuyoruz. The History Channel ile tarihin derinliklerinde yol alırken, HOME TV  ile dünya mutfaklarına ulaşmak , NATIONAL GEOGRAPHIC ile tabiatın gizemli dünyasına yolculuk edebilmek mümkün.
 • Türkiye Profesyonel 1.Süper Ligi maçlarının yayın haklarına sahip olarak her hafta 9 canlı maçı naklen yayınlıyoruz.
 • Türkiye Profesyonel Basektbol Ligi’nin yayın haklarına sahip olarak, yılda ortalama 84 basketbol maçını SPORMAX kanalımızdan naklen yayınlıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan LİG TV ile futbolun eğlence ve show yönünü ön plana çıkartarak, tüm dünyada büyük bir endüstri haline gelen spor ve futbolu farklı yönüyle izleyicilerimize ulaştırıyoruz.
 • Günde 24 saat yayın yapan DISNEY CHANNEL ve BABY TV  kanallarında  çocuklar için özel olarak tasarlanmış keyifli, eğitici programlarla renkli bir dünya sunuyoruz.
 • Yüksek kalitede ses ve pırıl pırıl bir görüntüyü herkese ve her yere aynı eşitlikte sunuyoruz.
 • Sinemalardaki gösterimden kısa bir süre sonra yayına giren filmler, gösteriler ile üyelerimize vizyonu yakından takip ettiriyoruz.
 • Çok sayıda kanalı orijinal dilde veya Türkçe izleme olanağı ve altyazı seçeneği ile sunup hem eğitim hem eğlence imkanı sağlıyoruz.
 • Çok çeşitli interaktif hizmetlerimiz ile evinizde koltuğunuzdan kalkmadan bilgileniyor, eğleniyor ve işlem yapabiliyorsunuz.
 • En son teknoloji ile yayın kalitemizi sürekli artırıyor, HD yayın yapan 15 kanalımız ile görüntü ve sesi “gerçek” gibi hissettiriyoruz.
 • 3D yayın ile yayın sınırlarını aşıyoruz.
 • DigiturkPlus kutumuz ile üyelerimize izledikleri yayını durdurabilme, geri sarabilme, kaydedebilme özelliklerini deneyimletiyoruz.

 

Kısacası Digiturk olarak, yerli ve yabancı kanallardan sinema kanallarına, spordan müziğe, belgeselden çocuk kanallarına kadar ailenizin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün çeşitliliğine sahip sınırsız bir dünyayız...

 

Günümüzde, tüketiciye sunulan ürünün yanı sıra sunulan hizmetin kalitesi de en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bu nedenle amacımız; en iyi, en fonksiyonel, en uygun fiyata, en ulaşılabilir ürünü üretmenin yanı sıra, bunu üyelerine en iyi şekilde sunmak ve satış sonrası hizmet kalitesinden de taviz vermemektir. Digiturk’te, Bayi ağımız, Teknik Servislerimiz ve Müşteri Hizmetlerimizle üyelerine ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

 

 

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

 

İş hayatınıza kendini sürekli yenileyen, renkli ve hareketli bir dünyada devam etmek istiyorsanız, Digiturk size eşsiz kariyer olanakları sunuyor!

Geleceğin teknolojisinde bugünden yer almak istiyorsanız Digiturk sizin için doğru yer!

Yaklaşık 650 çalışanı olan Digiturk'te,DIGITURK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sakarya DIGITURK
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiDIGITURK
Sakarya Merkez’de 500 çalışanı ile faaliyetine devam eden Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere “Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. En az lise mezunu tercihen önlisans veya lisans mezunu, 18-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Telefonda etkin ve akıcı iletişim kurabilen, Genç ve dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sakarya DIGITURK
Engelli Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiDIGITURK
Sakarya Merkez’de 500 çalışanı ile faaliyetine devam eden Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere Engelli kadrosunda görev alabilecek takım arkadaşları aramaktayız.En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Telefonda etkin ve akıcı iletişim kurabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Adayların sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesinin % 40'ın üstünde olması ve engellerini açık olarak önyazıda belirtmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Transformation & PMO Manager İstanbul(Avr.) DIGITURK
Transformation & PMO ManagerDIGITURK
Degree in related areas from a reputable university, MBA or Master’s degree is a plus.At least 10 years of experience. Proven experience in Project Management, preferably in, Telecommunication, Technology or Information Technology, Consultancy, Finance.Preferably have PMP certificate. Excellent command of English. Proven experience in building and maintaining relationships with stakeholders.Visionary and customer-driven attitude.Strong analytical and problem solving skills, multitasking and goal driven.Strong decision making, leadership and coordination skills.Excellent communication skills. Persuasive personality, ability to guide, challenge and influence internal and external parties.Strong presentation and facilitation skills.Financial agility.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Transformation & PMO Supervisor İstanbul(Avr.) DIGITURK
Transformation & PMO SupervisorDIGITURK
Degree in related areas from a reputable university, MBA or Master’s degree is a plus.At least 6 years of relevant experience.Proven experience in Project Management, with experience in process improvement, resource utilization, project analysis.Experience in building and maintaining relationships with stakeholders. Preferably knowledge on PMP methodologies.Excellent command of English. Visionary and customer-driven attitude.Excellent communication skill. Strong analytical and problem solving skills, multitasking and goal driven.Strong organization and coordination skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
beIN Sports Teknik Bölüm Stajyeri İstanbul(Avr.) DIGITURK
beIN Sports Teknik Bölüm StajyeriDIGITURK
beIN Sports Teknik Bölüm bünyesinde yetiştirilmek üzere Transmisyon Mühendisi stajyer arkadaşlar arıyoruz.Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme mühendisliği 3. veya 4. sınıf öğrencisi,Bilgisayar, Ofis programları kullanımına hakim, Spora özellikle futbol ve basketbola ilgi duyan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Haftada minimum 4 gün devam edebilecek ve farklı shiftlerde çalışabilecek, Stajına minumum 6 ay devam edebilecek (yaz stajı değildir) Takım çalışmasına uygun, Yenilikleri takip eden Sorumluluk sahibi, Analitik, problem çözme becerisi yüksek, Ayırt edici detaylara önem veren.
Stajyer        İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) DIGITURK
Grafik Tasarım UzmanıDIGITURK
Firmamızın Yenilikçi Teknolojiler ekibinin ürettiği tüm projelerde görev alacak Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin ilgili bölümleri tercihen grafik tasarım, iletişim tasarım veya endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun,Digital medya tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, tercihen Internet TV servisleri grafik tasarımları yapmış.HTML&CSS ve bilgisayar programcılığı konusunda bilgi sahibi, Adobe Creative Cloud programlarınıçok iyi seviyede kullanabilen.Tercihen Sketch programını çok iyi seviyede kullanabilen, Blender ya da benzeri 3D uygulamalarından en az birini iyi seviyede kullanabilen,3D teknolojisi hakkında bilgi ve deneyim sahibi, UI ve UX tasarımları ile ilgili son trendleri yakından takip eden,Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık, Yaratıcı ve kreatif bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) DIGITURK
StajyerDIGITURK
Firmamızın Hukuk Biriminde haftanın minimum 4 günü full-timeçalışabilecek ve eğitimine halen devam etmekte olan öğrenciler arıyoruz. Sorumluluklar: Hukuk dosyalarının takip edilmesi ve yazışmaların düzenlenmesi,Evrak işlerinin yürütülmesi ve takibi, Düzenli veri girişlerinin yapılması, Gerekli konularda araştırma yapılması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı