DİKKAN A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Dikkan A.Ş. sektörde 30 yılı aşkın geçmişe sahiptir. 1978 yılından bu yana vananın markası piyasada Dikkan olarak benimsenmiştir. Vana imalatı yanı sıra haddehane ve 3 adet Döküm fabrikasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Grup şirketleri olan Dikkan boru firması Vana imalatı, Dikkan Metal, İz-metal ve Dikkan Brass firmaları da Pik, Sfero demir, Çelik, paslanmaz çelik, pirinç, bronz ve alaşımlarının dökümünü yapmaktadır. 2015 yılında Dikkan Kablo fabrikası yatırımı ile yeni bir sektöre de adım atmıştır.

98.000 m² üzerine kurulu İzmir-Kemalpaşa  tesislerinde 480 kişi için istihdam yaratmaktadır.

Satışında %93’lük ihracat oranıyla Gemi, Endüstri ve Özel tasarım vanaları üretimi ile ülke ekonomisine katkı da bulunmaktadır.

Dikkan A.Ş ‘nin en önemli kaynağı insandır. Dikkan A.Ş insanı yatırım olarak görür. Kişisel ve organizasyonel gelişim program ve eğitimleri düzenleyerek, bilgi paylaşımlarıyla karar alma sürecine çalışanlarını dahil eder, Çalışanların sadece emeklerine değil, fikir ve önerilerine de saygı duymaktadır.

Dikkan A.Ş kaliteli ürünün; kaliteli hammadde, doğru işçilik ve teknolojik makinelerin birleşimiyle ortaya çıktığını düşünmektedir. Dikkan A.Ş ‘nin hedefi, en büyük olmak değil en iyi olmaktır. Bunun için kaynakların en verimli şekilde kullanılmasına, açık iletişime ve ekip çalışmasına ihtiyaç vardır.

Dikkan A.Ş sadece pazar payını değil, içinde bulunduğu pazarı da büyütmeyi, yeni kullanım alanları yaratmayı hedefler.

Tüketicilerin mevcut ihtiyaçlarının yanı sıra henüz ifade edilmemiş ihtiyaçlarını da karşılamak için Ar-ge grubu yenilikçi çalışmalarına sürekli devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin satın alma faaliyeti ile bitmediğine, burada başladığına inanan Dikkan A.Ş satış sonrası hizmet ve desteklerle pazara ve müşteriye daha yakın uygulamalar yapabilmektedir.

Dikkan A.Ş de müşterilere sunulan ürün ve destek kadar yaşanılan topluma ve birbirine karşı olan yükümlülüklerinde, öncelikleri; İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevresel etkinin azaltılmasıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Boru Sanayi,Döküm Kaynak Kaplama

Firma web sitesi: www.dikkan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


DİKKAN A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Mühendisi İzmir DİKKAN A.Ş
Kalite MühendisiDİKKAN A.Ş
Elektrik/Elektrik Elektronik/Kimya Mühendisliği lisans ya da ilgili alanlarda yüksek lisans mezunu,İyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip olan,İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,İletişimi, motivasyonu, enerjisi yüksek,Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen,Tercihen enerji veya otomotiv sektöründe en az 2 yıla kadar deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan Kalite Mühendisi  adayları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi İzmir DİKKAN A.Ş
Metod MühendisiDİKKAN A.Ş
Makine Mühendisliği lisans ya da ilgili alanlarda yüksek lisans mezunu,İyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip olan,İyi derecede MS Office ve AutoCAD programlarını kullanabilen,İletişimi, motivasyonu, enerjisi yüksek,Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına uyum sağlayabilen,Tercihen enerji veya otomotiv sektöründe en az 2 yıla kadar deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan Üretim Metod Mühendisi adayları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İzmir DİKKAN A.Ş
Muhasebe ElemanıDİKKAN A.Ş
En az Yüksek okul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen Genel Muhasebe süreçlerinde 2 yıl deneyimli,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,Ms Office programlarına hakim (ileri düzeyde excel),En az bir ERP program deneyimi olan, tercihen Canias bilen,İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü,Takım çalışmasına yatkın,Gelişime açık,Prezantabl. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı