Doğuş Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1951
DOĞUŞ GRUBU

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Doğuş Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra spor, eğlence, teknoloji ve tarım alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Doğuş Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Doğuş Grubu, 200'ün üzerindeki şirketi ve 40 bini aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir. Finansta BBVA (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A.), otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, medyada CNBC, MSNBC ve Condé Nast, turizmde Hyatt International Ltd. ve HMS International Hotel GmbH (Maritim), marinacılıkta Latsis Grubu, Kiriacoulis Grubu ve Adriatic Croatia International (ACI) Grubu'nun yanı sıra yeme-içme ve eğlence sektöründe de Uluslararası Azumi Grubu gibi büyük küresel oyuncularla sağlanan sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. 
Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.
Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Doğuş Grubu, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Doğuş Grubu'nun hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir. 
Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Doğuş Grubu, 26 ülkede, dünya standartlarında 35 markayla faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Web Sitesi: http://dogusgrubu.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri Doğuş Holding için geçerlidir. Holding'e bağlı iştiraklerimizin çalışma saatleri ve yan hakları ile ilgili farklılıklar söz konusu olabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Hayat SigortasıDoğuş Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Cilt Bakım Uzmanı İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Cilt Bakım UzmanıDoğuş Grubu
Doğuş Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, Chenot Metodu'nu ilk kez Türkiye'ye getiren ve sağlıklı yaşamayı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin öncelikli adresi olanChenot D-Life’ta Cilt Bakım Uzmanı olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır. Cilt bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Cilt bakımı alanında gerekli sertifikalara sahip, Kişisel bakım ve dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ulus lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, Sigara kullanmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Satış TemsilcisiDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, Yeni mezun veya hizmet, turizm gibi sektörlerde satış alanında en az 1 yıl deneyimli, Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve ikna becerileri güçlü, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır.*Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan  adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Audit Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Internal Audit Assistant SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for an Internal Audit Assistant Specialist; Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university Preferably minimum 1-2 years of experience in internal/external audit (experience in a Big Four company is an asset), Ability to establish and maintain consequent working relationship with the subsidiaries and co-workers Excellent analytical and communication skills Strong reporting and analyzing skills Team player with excellent interpersonal and communication skills Excellent command of English both written and spoken Good knowledge of MS Office applications Ability to travel in Turkey and abroad No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Masaj Terapisti İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Masaj TerapistiDoğuş Grubu
Doğuş Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, Chenot Metodu'nu ilk kez Türkiye'ye getiren ve sağlıklı yaşamayı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin öncelikli adresi olanChenot D-Life’ta Masaj Terapisti olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır. Masaj terapileri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Masaj alanında gerekli sertifikalara sahip, Kişisel bakım ve dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ulus lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, Sigara kullanmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Ass. Specialist/Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Financial Reporting Ass. Specialist/SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for a Financial Reporting Assistant Specialist / Specialist; University degree in Economy, Business Administration or Engineering, MBA degree will be a plus, Minimum 1 years experience in audit (big four experience preferred), Good knowledge of IFRS accounting and reporting standards in particular consolidations, Hyperion knowledge will be a plus, Excellent computer skills especially in Excel, Proficiency in written and spoken English, Ability to work flexible hours, Excellent problem solving and analytical skills. Attention to detail, Team player with good communication skills – written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Sales Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Store Sales SpecialistDoğuş Grubu
Dogus Group always provides its services based upon the principles of customer satisfaction and trust. As a result of this approach, the Group has created reputable brands with global standards and has been representing Turkey worldwide. Now, Dogus Group will enter to Turkish photography market with a premium-segment and internationally operating brand. Our new opening store will be the place where our customers can get in touch with fellow photography enthusiasts and exchange experiences. We are looking for photography lover, highly motivated and passionately committed members to our team. University degree Preferably fluent in English At least 2 years of experience in sales or photography Enthusiastic about and willing to combine career with art Strong communication, representation and persuasion skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Store ManagerDoğuş Grubu
Dogus Group always provides its services based upon the principles of customer satisfaction and trust. As a result of this approach, the Group has created reputable brands with global standards and has been representing Turkey worldwide. Now, Dogus Group will enter to Turkish photography market with a premium-segment and internationally operating brand. Our new opening store will be the place where our customers can get in touch with fellow photography enthusiasts and exchange experiences. We are looking for photography lover, highly motivated and passionately committed members to our team. University degree Fluency in English both spoken and written Experience in high-end retail and team management Enthusiastic about and willing to combine career with art Successful in customer relations, strong representation skills, solution-oriented Male candidates who have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı