Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 158
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli; satış alanında kariyer hedefi bulunan,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS VE BAKIM KONTRATLARI SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SERVİS VE BAKIM KONTRATLARI SATIŞ UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde SCANIA markası Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin Mühendislik, İİBF fakülterlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, WEB tabanlı yazılımlara aşina olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"Servis ve Bakım Kontratları Satış Uzmanı" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Ankara) Ankara Doğuş Oto
Müşteri Danışmanı (Ankara)Doğuş Oto
Ankara VW Yetkili Servisi Aydoğanlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;               * Benzer pozisyonda deneyimli,        * Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,        * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,        * Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,        * MS Office uygulamalarına hakim,        * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Servisi  Aydoğanlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut şubede görevlendirilmek üzere "Satış Temsilcisi" arıyoruz.* Üniversite mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Tercihen Satış tecrübesi olan,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarını kullanabilen,* Tercihen İngilizce veya Almanca bilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YÖNETİCİSİ (SCANIA ENGINES) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ YÖNETİCİSİ (SCANIA ENGINES)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Scania Engines markası Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Gemi İnşaat Mühendisliği veya Denizcilik fakültelerinden mezun, Tersane geçmişi ve denizcilik tecrübesi olan, yat veya gemi imalatında çalışmış, teknik yönü güçlü, Çok iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"SATIŞ YÖNETİCİSİ (SCANIA ENGINES)" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON DESTEK ELEMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
OPERASYON DESTEK ELEMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunMS Office programlarına hakimAskerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)"Operasyon Destek Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER - GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER - GENEL BAŞVURUDoğuş Otomotiv
 Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi 5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
RESEPSİYONİST (Doğuş Otomotiv - Bentley Showroom) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv
RESEPSİYONİST (Doğuş Otomotiv - Bentley Showroom)Doğuş Otomotiv
Bentley Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv  bünyesinde Bentley Showroom'da görevlendirilmek üzere,  Üniversite veya MYO mezunu, Otomotiv sektöründe lüks segmente ilgisi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Tercihen İngilizce bilen,'Resepsiyonist' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Volkswagen AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Volkswagen Binek Araç markası altında görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Proje yönetimi, planlama ve koordinasyon alanında alanında az 3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint) profesyonel derecede hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)‘Planlama&Koordinasyon Yetkilisi/Yöneticisi’ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere, Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA VE FİNANS UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
BÜTÇE RAPORLAMA VE FİNANS UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv, Bütçe Raporlama ve Finans departmanında görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye veya Finans bölümlerinden mezun Bütçe Raporlama ve Finans alanında, en az 2 yıl benzer deneyime sahip İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli ve detay odaklı İletişim yeteneği kuvvetli 'Bütçe Raporlama ve Finans  Uzmanı’ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİLO SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
FİLO SATIŞ YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan DOD markasının Şekerpınar'da yer alan Genel Müdürlük - DOD Filo Satış Departmanında görevlendirilmek üzere ; •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•Tercihen otomotiv sektöründe en fazla 3 yıl tecrübesi olan, •İletişim becerileri kuvvetli, analitik bakış açısına sahip,•MS Office uygulamalarına hakim, tercihen iyi seviyede MS Excel kullanabilen,•B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, •Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,•Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)   ‘Filo Satış Yetkilisi/Yöneticisi’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER (SCANIA) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER (SCANIA)Doğuş Otomotiv
 Scania Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Scania Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere·         Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nde  (Tercihen Makine Mühendisi) 3. , 4. sınıf öğrencisi veya mezun,·         5 ay boyunca, haftanın min. 4 günü destek verebilecek,·         Çok İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip,·         İletişim becerileri yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         MS Office programlara hakim,   ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
PROJE BAZLI SATIŞ STAJYERİ (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI SATIŞ STAJYERİ (VW)Doğuş Otomotiv
  VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi veya mezun, 5 ay boyunca, haftanın min. 3 günü destek verebilecek, Çok İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, ‘Proje Bazlı Satış Stajyeri’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
BİLGİ SİSTEMLERİ DENETÇİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
BİLGİ SİSTEMLERİ DENETÇİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv,  İç Denetim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun, Bilgi Sistemleri Denetimi alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,  COBIT, ISO27001, ITIL, BS 22301 vb. standartlar hakkında bilgi sahibi, Tercihen CISA, CISM, CRISC, CISSP, CEH vb. sertifikalardan birine sahip, Veri tabanı Yönetim Sistemleri, İşletim Sistemleri, Bilgi/ Network Güvenliği konularına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Bilgi Sistemleri Denetçisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜHENDİSİ (Scania Meiller Gebze Servis) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SERVİS MÜHENDİSİ (Scania Meiller Gebze Servis)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin, Scania Gebze Servis biriminde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)‘Servis Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİSYEN (SCANIA GEBZE SERVİS) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
TEKNİSYEN (SCANIA GEBZE SERVİS)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv,  Scania Gebze Servis biriminde görevlendirilmek üzere;   Endüstri Meslek Lisesi Motor, Elektrik  bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv, Mekatronik bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe, teknisyenlik deneyimi olan B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  “Teknisyen” aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ YÖNETİCİSİ (AUDI) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
FİLO SATIŞ YÖNETİCİSİ (AUDI)Doğuş Otomotiv
 AUDI markası Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, AUDI Satış Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe satış alanında (tercihen filo satış) en az 5 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Excel ve Powerpoint başta olmak üzere, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),"Filo Satış Yöneticisi" arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
2. EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
2. EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Grubu bünyesinde, 2. El Araç Ekspertiz Operasyonları alanında faaliyet gösteren bir şirkette görevlendirilmek üzere; Tercihen EML Motor ve/veya MYO Otomotiv Bölümü mezunu Otomotiv sektöründe binek araçlarla ilgili operasyonel hizmetlerde en az 3 yıl deneyim sahibi İkinci el araçlar konusunda uzman Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim B ve tercihen E sınıfı ehliyet sahibi Aktif olarak araç kullanabilen Müşteri memnuniyeti bilincine sahipİkinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyecek 'Teknisyen' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ KOORDİNASYON UZMAN YARDIMCISI/UZMANI (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ KOORDİNASYON UZMAN YARDIMCISI/UZMANI (VW)Doğuş Otomotiv
Volkswagen Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Volkswagen Binek Araç markası Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden yeni mezun ya da en fazla 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen, Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, ‘Satış Koordinasyon Uzman Yardımcısı / Uzmanı’ arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bilgi İşlem Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;   Tercihen üniversite mezunu, Network Çözümleri (Switch, Router, VPN, ADSL, Firewall) Donanım ve Yazılım kurulum ve  yönetimi konusunda bilgi sahibi, LAN/WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda deneyimli; Bilgi işlem Envanter takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bilgi İşlem Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dispozisyon Sorumlusu (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Dispozisyon Sorumlusu (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;          * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,         * Benzer pozisyonda, tercihen yetkili servis tecrübesi bulunan,         * Yoğun ve tempolu ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,         * MS Office uygulamalarına hakim,         * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,         * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Dispozisyon Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Osmaniye) Osmaniye Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Osmaniye)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Osmaniye Volkswagen Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen satış konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Vale (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Lise mezunu,* B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Vale aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Formen (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Formen (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen MYO Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektörü içerisinde en az 5 yıl servis deneyimi olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Formen arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Audi Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen premium marka araç satışı konusunda deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen Otomotiv sektörü içerisinde binek araç satış konusunda deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere , Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli; bu alanda kariyer hedefi bulunan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon DOD Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv' de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).2. El Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sigorta Satış Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon VW Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Sigorta alanında en az 3 yıl deneyimli, SEGEM sertifikasına sahip, Güçlü iletişim becerisi ve organizasyon yeteneğine sahip, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).Sigorta Satış Temsilcisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VW İstanbul Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen otomotiv sektöründe  ticari araç satışı konusunda deneyimli, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Diyarbakır) Diyarbakır Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Diyarbakır)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe araç satışı konusunda tecrübeli, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, satış alanında kariyer hedefi bulunan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aydın Kuşadası) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Aydın Kuşadası)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bina Bakım Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto
Bina Bakım Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere dönemsel “Bina Bakım Teknisyeni” aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu ya da Meslek Lisesi mezunu, Mekanik ve elektrik işleri konularında minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen daha önce Teknisyen olarak görev yapmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dispozisyon Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Dispozisyon Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;          * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,         * Benzer pozisyonda, tercihen yetkili servis tecrübesi bulunan,         * Yoğun ve tempolu ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,         * MS Office uygulamalarına hakim,         * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,         * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Dispozisyon Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Filo satış alanında  en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan B sınıfı sürücü ehliyeti olan (aktif olarak araç kullanabilen), MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu  Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
 Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) ,Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Bursa) Bursa Doğuş Oto
Muhasebe Sorumlusu (Bursa)Doğuş Oto
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Muhasebe alanında deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış,Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Sorumlusu (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Sigorta Sorumlusu (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
  Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen sigorta konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Sigorta Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VolkswagenYetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Hasar Danışmanlığı alanında deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta/ Boya Müdürü ( Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kaporta/ Boya Müdürü ( Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Otomotiv bölümlerinden mezun,* Tercihen otomotiv sektöründe kaporta/ boya alanında tecrübeli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,* Servis hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan,* Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Kaporta Boya Müdürü arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DOD (2. El) Satış Müdürü (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
DOD (2. El) Satış Müdürü (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli DOD Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe  2. El Satış ve Satınalma (Ekspertiz)  alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),DOD (2.El) Satış Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Antalya) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Antalya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Antalya Thermoking Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  İklimlendirme ve Soğutucu Sistemleri alanında deneyim sahibi Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış,Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümlerinden mezun, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim,, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Sigorta Satış Danışmanı (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz  Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Sigorta alanında tercihen elementer ve sağlık konularında en az 3 yıl deneyimli, Otomotiv sektöründe tecrübeli, Tercihen Sagem belge sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Sigorta Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2  yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Eskişehir) Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Eskişehir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;        Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SCANİA Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;   Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Yetkilisi (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Yetkilisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SCANİA Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Yedek Parça Yetkilisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SCANIA Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Temizlik Görevlisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  En az ilköğretim mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın,  Fiziksel iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Temizlik Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv' de görevlendirilmek üzere ;  Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satınalma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).2. El Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Şefi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; SMMM belgesine sahip, Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen otomotiv perakendeciliğinde deneyimli, MS Office ve Micro programlarına hakim, Planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Muhasebe Şefi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teslimat Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Teslimat Görevlisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;  Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).Teslimat Görevlisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için)Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri ilişkileri Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri ilişkileri Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Problem çözme yeteneğine güvenen, gelişime açık, detaycı ve takipçi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ,Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ağır vasıta  araç satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı ( Şanlıurfa) Şanlıurfa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı ( Şanlıurfa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Şanlıurfa Skoda Yetkili Satıcısı Acemoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İskenderun) Hatay Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İskenderun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İskenderun Volkswagen Yetkili Satıcısı Gümüş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektörü içerisinde kariyer hedefi bulunan, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VolkswagenYetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Servis Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Uzmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli,   Organizasyonel Gelişim, Ücret ve Performans Yönetimi ve İşe Alım Faaliyetleri konusunda tecrübeli, Tempolu ve yoğun ilişki ortamına uyum sağlayabilecek, iç müşteri memnuniyeti odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem Sorumlusu (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kalite Sistem Sorumlusu (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Microsoft Office iyi derecede kullanabilen, Otomotiv Sektöründe Yönetim Sistemleri hedefleri doğrultusunda standartlara uygun olarak sistem ve kalite kontrol süreçleri konusunda deneyim sahibi, Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş Seyahat engeli olmayanKalite Sistemleri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta / Trim Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta / Trim Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Servisi Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta / Trim Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda tecrübeli, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Servisi Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tempolu ve yoğun ekip çalışması gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,?• Otomotiv sektöründe mekanik boya konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektörü içerisinde kariyer hedefi bulunan, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe, oto elektriği / elektroniği konusunda deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Benzer pozisyonda deneyimli veya bu alanda gelişime açık, İletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli veya bu alanda gelişim hedefi bulunan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Muhasebe alanında gelişime açık, yetiştirilmek üzere,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Aygüv Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Servis Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Servis Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Scania Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, D sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış,Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Boya Teknisyeni (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Boya Teknisyeni (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Otomotiv sektöründe deneyimli, En az 2 yıl Kaporta Teknisyeni olarak çalışmış,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Boya Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Yetkilisi (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Yetkilisi (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;* Tercihen Üniversitelerin Otomotiv veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Otomotiv sektöründe deneyimli,* Etkin yöneticilik özelliklerine sahip,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Servis Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Servis Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Servis Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale'de hizmete girecek olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış,Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Resepsiyonist / Müşteri Danışmanı (İstanbul)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı (Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yönetici Asistanı (Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Üst düzey yönetici asistanlığı alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti güçlü, düzenli ve hızlı çalışabilen, Raporlama ve yazışmaları yapabilecek, Temsil yeteneği yüksek,Yönetici Asistanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın-Kuşadası VolkswagenYetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Problem çözme yeteneğine güvenen, gelişime açık, detaycı ve takipçi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ,    Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Aydın-Kuşadası) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Aydın-Kuşadası)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın-Kuşadası VolkswagenYetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Rot Balans Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Rot Balans Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Rot Balans Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Oto Ekspertiz Uzmanı (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Oto Ekspertiz Uzmanı (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir DOD Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere  2. El Otomobil ve Ticari araçların alım ve satımı işlemlerinde ekspertiz süreçlerinde deneyim sahibi,   Boya, Kaporta, Araç hasarlarından anlayan ve Motor bilgisi olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),*2. El Oto Ekspertiz Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VDF Kredi Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VDF Kredi Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
  İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen tüketici finansmanı (krediler) konusunda deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  VDF Kredi Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kayseri) Kayseri Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kayseri)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kayseri Skoda Yetkili Satıcısı İncar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Üniversite mezunu,* Tercihen satış konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Şefi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Şefi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
  İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe premium segment araç satışı ve ekip yönetme konusunda deneyimli, * İkna kabiliyeti yüksek, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * MS Office uygulamalarına hakim, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).  Satış Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversite mezunu MS Office programlarına hakim, Tercihen müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Problem çözme yeteneğine güvenen, gelişime açık, detaycı ve takipçi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ,  Müşteri İlişkileri Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Formeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Formeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;  * Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, * Kaporta alanında 10 yıl, formen olarak ise en az 3 yıl deneyim sahibi, * Kalite odaklı, organizasyon becerisi gelişmiş ve takım çalışmasına uyumlu, * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kaporta Formeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta / Trim Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta / Trim Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Servisi Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta / Trim Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İkram Görevlisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden, İkram Görevlisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Audi Yetkili Satıcısı Attarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda tecrübeli, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Edirne-Keşan) Edirne Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Edirne-Keşan)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Edirne-Keşan VW Yetkili Satıcısı Mercan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen satış konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen araç satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Volkswagen Yetkili Satıcısı Opat Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü) mezun, Personel özlük işleri ve bordro konusunda en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu (4857), SGK Kanunu (5510) ve mevzuat konusunda uygulamalar düzeyinde bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv 'de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen otomotiv sektöründe ağır vasıta araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PDI Teknisyeni Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
PDI TeknisyeniDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorlu Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen  Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Dikkatli, planlama ve takip yönü kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).PDI Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VW İstanbul Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe saha satışı konusunda deneyimli, * İkna kabiliyeti yüksek, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Aktif Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Şoför (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; .* Lise veya üzeri mezuniyet derecesi olan,* Güler yüzlü ve iletişim becerileri yüksek,* En az 5 yıllık B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi,* Aktif olarak araç kullanabilen,Şoför aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VDF Kredi Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VDF Kredi Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
  İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen tüketici finansmanı (krediler) konusunda deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  VDF Kredi Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv' de görevlendirilmek üzere ;  Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satınalma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).2. El Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe sıfır araç satışı konusunda tecrübeli, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM ve Pazarlama Sorumlusu (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
CRM ve Pazarlama Sorumlusu (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Audi  Yetkili Satıcısı Acarsan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Üniversite mezunu, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Müşteri verisi yönetimi konusunda tecrübeli, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   CRM ve Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü (Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Müdürü (Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv' de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Ekonomi, İşletme, Maliye vb.bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe olmak üzere Muhasebe alanında en az 8-10 yıl deneyimli, Ekip yönetimi deneyimi olan, tercihen denetim sektöründe tecrübeli, Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, finans yönetimi, bütçeleme ve raporlama, süreçlerinde tecrübeli, MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, İyi derecede İngilizce bilen,     Tercihen Afyon' da ikamet eden ve seyehat engeli bulunmayan,Muhasebe Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Adana) Adana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Adana)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Adana Audi Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen satış konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Antalya) Antalya Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Antalya)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Antalya Skoda Yetkili Satıcısı Çağ Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen yabancı dil bilen, Filo satış alanında  en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan B sınıfı sürücü ehliyeti olan (aktif olarak araç kullanabilen), İkna kabiliyetine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen ve iş disiplini yüksek, Temsil yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın ve takipçi. MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Seat Yetkili Satıcısı Öztürkler Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı ( İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı ( İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
SEAT İstanbul Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;   Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış konusunda deneyimli, Tempolu ve yoğun ilşki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Zonguldak) Zonguldak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Zonguldak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Zonguldak Volkswagen Yetkili Satıcısı Yazıcıoğlu Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen premium araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Samsun VW Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektöründe servis danışmanlığı alanında tecrübeli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Çekici Şoförü (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Araç Çekici Şoförü (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv’de görevlendirilmek üzere;* En az Lise mezunu,* En az 5 yıllık E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi,* Çekici Şoförlüğü pozisypnunda asgari 3 yıl deneyimli,* Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,* Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Araç Çekici Şoförü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (İstanbul)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
 İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Yüce Motor'da görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Tercihen yabancı dil bilen, Lüks segment marka satış tecrübesi olan, Filo satış alanında  en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan B sınıfı sürücü ehliyeti olan (aktif olarak araç kullanabilen), İkna kabiliyetine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen ve iş disiplini yüksek, Temsil yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın ve takipçi. MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Audi Yetkili Satıcısı Aldo Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Üniversite mezunu,* Tercihen premium araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Düzce) Düzce Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Düzce)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Düzce Volkswagen Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Düzce) Düzce Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni Düzce)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Düzce Volkswagen Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist (Erya Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Resepsiyonist (Erya Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Resepsiyonist arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Servisi Çalıkşan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Ankara)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı Efe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe Filo Satış pozisyonunda en az 2 yıl  deneyime sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü ( Malatya) Malatya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü ( Malatya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Malatya VW Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;* Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Mühendislik fakültelerinden mezun,* Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Etkin yöneticilik özelliklerine sahip,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Çorum) Çorum Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Çorum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorum Volkswagen Yetkili Satıcısı Ahlatcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa VW Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe Filo Satış pozisyonunda en az 2 yıl  deneyime sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı ( İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı ( İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe  binek araç satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Aydın-Kuşadası) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Aydın-Kuşadası)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın-Kuşadası Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı ( İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı ( İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;  Üniversite mezunu, Tercihen  otomotiv sektörü içerisinde satış konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorlu VW Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı