DorukNet 

Şirket Bilgileri

www.doruk.net.tr

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye'deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, erişim servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

DorukNet, 1.200'ü aşkın müşterisine yıllardır kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve güvenlik hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. 30.000’den fazla müşterisine 370.000'i aşkın kurumsal e-posta hesabı, web & e-posta barındırma, bulut bilişim (DorukCloud) ve ses hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca cafe, restoran ve mağazalara özel “Kablosuz İnternet Erişimi Hizmeti (WiSpotter)” ile 400’ü aşkın noktada, her gün 15.000’den fazla kişiye hizmet veren DorukNet, internet servis sağlayıcıları içerisinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

DorukNet, İzmir ve Antalya'da bulunan ofisleri ile bölgedeki en güçlü “Kurumsal İnternet Servis Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

DorukNet ayrıca, gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nun da ev sahipliğini yapmaktadır.

 DorukNet İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) DorukNet
Muhasebe ElemanıDorukNet
·         Üniversitelerin İktisat, İşletme fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya  en az MYO  ilgili bölümünden mezun,·         Tercihen En Az  3-5 yıl Tecrübeli,·         Word, Excel  programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Tercihen Mikro muhasebe programını çok iyi  kullanabilen,·         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri ve zaman yönetimi kuvvetli, iş disiplini yüksek,·         Tekdüzen muhasebe hesap planına tümüyle hakim, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip,·         Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,·         Analitik düşünce ve raporlama yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Temsilcisi İzmir DorukNet
Yardım Masası TemsilcisiDorukNet
Etkin iletişim kurma becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, hızlı karar verebilen ve disiplinli,Motivasyonu ve enerjisi yüksek, Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri Hizmetleri Yardım Masasında destek sağlayabilecek düzeyde, Bilgi Teknolojileri alanında ilgili, yenilikleri takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık,Tercihen Bilişim Teknolojileri çalışma prensiplerine aşina olan (İnternet  teknolojileri, Network, IP, Web ve E-mail Hosting, Alan adı, Cloud gibi kavramlar)Tercihen İngilizce bilgisi olan, 18 – 30  yaş aralığında, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da en az 3 yıl ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) DorukNet
Yazılım Geliştirme UzmanıDorukNet
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı