DorukNet 

Şirket Bilgileri

www.doruk.net.tr

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye'deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, erişim servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

DorukNet, 1.200'ü aşkın müşterisine yıllardır kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve güvenlik hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. 30.000’den fazla müşterisine 370.000'i aşkın kurumsal e-posta hesabı, web & e-posta barındırma, bulut bilişim (DorukCloud) ve ses hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca cafe, restoran ve mağazalara özel “Kablosuz İnternet Erişimi Hizmeti (WiSpotter)” ile 400’ü aşkın noktada, her gün 15.000’den fazla kişiye hizmet veren DorukNet, internet servis sağlayıcıları içerisinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

DorukNet, İzmir ve Antalya'da bulunan ofisleri ile bölgedeki en güçlü “Kurumsal İnternet Servis Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

DorukNet ayrıca, gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nun da ev sahipliğini yapmaktadır.

 DorukNet İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) DorukNet
Muhasebe SorumlusuDorukNet
·         Üniversitelerin İktisat,İşletme fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak  veya  en az MYO  ilgili bölümünden mezun.·         Tercihen  En Az   8-10  yıl  Tecrübeli ,·         Word, Excel  programlarını  çok  iyi  derecede kullanabilen·         Tercihen Mikromuhasebe programını  çok iyi  kullanabilen,·         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri ve zaman yönetimi kuvvetli, iş disiplini yüksek·         Tekdüzenmuhasebe hesap planına tümüyle  hakim,  Sistemli, dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip·         Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış·         Analitik düşünce ve raporlama yeteneği yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Yardım Masası Temsilcisi İzmir DorukNet
Müşteri Hizmetleri Yardım Masası TemsilcisiDorukNet
·  Müşteri Hizmetleri Yardım Masası’nda destek sağlayabilecek düzeyde Bilgi Teknolojileri alanında ilgili ,·  Teknik dokümanları anlayacak düzeyde İngilizce bilgisi olan,·  Etkin iletişim kurma becerisine sahip,·  Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen (İnternet  teknolojileri, Network, TCP/IP, DNS, Web ve E-mail Hosting, Alan adı ( Domain Name),  Hyper-V, Vmware,  Sunucu, Adsl, Fiber İnternet, VPN  gibi kavramlara ve çalışma prensiplerine aşina)·   Esnek çalışma saatlerimize uyum sağlayabilecek,·  Takım çalışmasına yatkın·  Tercihen 18 – 30  yaşları arasında,·  Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da en az 3 yıl ilişiği bulunmayan·  Vardiyalı çalışmaya uyum sağlaya bilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı