DorukNet 

Şirket Bilgileri

www.doruk.net.tr

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye'deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, erişim servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

DorukNet, 1.200'ü aşkın müşterisine yıllardır kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve güvenlik hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. 30.000’den fazla müşterisine 370.000'i aşkın kurumsal e-posta hesabı, web & e-posta barındırma, bulut bilişim (DorukCloud) ve ses hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca cafe, restoran ve mağazalara özel “Kablosuz İnternet Erişimi Hizmeti (WiSpotter)” ile 400’ü aşkın noktada, her gün 15.000’den fazla kişiye hizmet veren DorukNet, internet servis sağlayıcıları içerisinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

DorukNet, İzmir ve Antalya'da bulunan ofisleri ile bölgedeki en güçlü “Kurumsal İnternet Servis Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

DorukNet ayrıca, gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nun da ev sahipliğini yapmaktadır.

 DorukNet İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İzmir DorukNet
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiDorukNet
Bilgi Teknolojileri alanında ilgili , Teknik dokümanları anlayacak düzeyde İngilizce bilgisi olan, Etkin iletişim kurma becerisine sahip, Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen (İnternet  teknolojileri, Network, TCP/IP, DNS, Web ve E-mail Hosting, Alan adı ( Domain Name),  Hyper-V, Vmware,  Sunucu, Adsl, Fiber İnternet, VPN  gibi kavramlara ve çalışma prensiplerine aşina)  Esnek çalışma saatlerimize uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın Tercihen 18 – 30  yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da en az 3 yıl ilişiği bulunmayanVardiyalı çalışmaya uyum sağlaya bilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
JavaScript Developer İstanbul(Avr.) DorukNet
JavaScript DeveloperDorukNet
## Successful applicants must;* Have exhibited passion for delivering high quality products that meet business requirements* Be self-directed and able to manage time effectively* Have Object oriented JavaScript experience* Have Knowledge of Node, Bower, and Gulp or Grunt.* Proficiency using Git and Stash for source code management (or comparable SCM tool)* Have Experienced on data-driven applications* Have knowledge of client-side MVC methodologies and AJAX-based communication with RESTful services.* Have hands-on experience with at least one modern front-end MV* framework like Angular 2, ReactJS, Angular* Be eager to learn; able to understand and apply new things relatively quickly  ## It would really be outstanding if you;* Have experience with React, Redux* Have built a mobile app (personal projects count, too) with React Native* Have experience with a CSS preprocessor (preferably SASS)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DorukNet
Yazılım Geliştirme UzmanıDorukNet
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı