DorukNet 

Şirket Bilgileri

www.doruk.net.tr

1993 yılında kurulan ve Türkiye'de internet servislerini veren “ilk” şirket olan DorukNet, bugün güçlü ses omurgası ile Türkiye'deki en güvenilir alternatif ses operatörlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmak için odaklanan DorukNet, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, erişim servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

DorukNet, 1.200'ü aşkın müşterisine yıllardır kurumsal internet erişimi, veri merkezi ve güvenlik hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. 30.000’den fazla müşterisine 370.000'i aşkın kurumsal e-posta hesabı, web & e-posta barındırma, bulut bilişim (DorukCloud) ve ses hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca cafe, restoran ve mağazalara özel “Kablosuz İnternet Erişimi Hizmeti (WiSpotter)” ile 400’ü aşkın noktada, her gün 15.000’den fazla kişiye hizmet veren DorukNet, internet servis sağlayıcıları içerisinde pazar liderliğini yıllardır devam ettirmektedir.

DorukNet, İzmir ve Antalya'da bulunan ofisleri ile bölgedeki en güçlü “Kurumsal İnternet Servis Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

DorukNet ayrıca, gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nun da ev sahipliğini yapmaktadır.

 DorukNet İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Yardım Masası Temsilcisi İzmir DorukNet
Müşteri Hizmetleri Yardım Masası TemsilcisiDorukNet
·  Müşteri Hizmetleri Yardım Masası’nda destek sağlayabilecek düzeyde Bilgi Teknolojileri alanında ilgili ,·  Teknik dokümanları anlayacak düzeyde İngilizce bilgisi olan,·  Etkin iletişim kurma becerisine sahip,·  Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen (İnternet  teknolojileri, Network, TCP/IP, DNS, Web ve E-mail Hosting, Alan adı ( Domain Name),  Hyper-V, Vmware,  Sunucu, Adsl, Fiber İnternet, VPN  gibi kavramlara ve çalışma prensiplerine aşina)·   Esnek çalışma saatlerimize uyum sağlayabilecek,·  Takım çalışmasına yatkın·  Tercihen 18 – 30  yaşları arasında,·  Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da en az 3 yıl ilişiği bulunmayan·  Vardiyalı çalışmaya uyum sağlaya bilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Yetkilisi İstanbul(Avr.) DorukNet
Müşteri İlişkileri YetkilisiDorukNet
·         Üniversite mezunu,·         Orta seviyede İngilizce bilen,·         Microsoft Office vb. uygulamalara hakim,·         İletişim becerileri yüksek ve akıcı bir diksiyona sahip,·         Temsil yeteneği olan ve ekip çalışmasına önem veren,·         Tercihen Bilişim Sektöründe çalışmış ve Müşteri İlişkileri pozisyonunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı