Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.drogsan.com

Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Drogsan, 1975 yılında Ecz. Nevzat Karpuzcu tarafından kurulmuştur. Bitkisel kaynaklı ilaç hammaddeleri üretmek amacıyla çalışmaya başlanmış ancak daha sonra ülkemizin sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda beşeri ilaç üretimine yönelmiştir. Bu nitelikteki ilk ürünleri 1990 yılında kendi üretim tesislerinde gerçekleştirerek kullanıma sunmuştur. Ürün portföyüne her yıl eklenen yeni ürünlerle daha sağlıklı bir gelecek yaratma çabalarına katkısını sürdürmektedir.

Ülke genelinde kurduğu bölge müdürlükleri ile daha iyi ve kaliteli bir sağlık hizmeti amaçlayan Drogsan, kendi üretiminin yanı sıra yurtdışındaki bazı ilaç firmalarının Türkiye temsilciliğini de üstlenmiştir.

Sürdürdüğü AR&GE faaliyetleri ve üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımları sayesinde üretim ve pazarlama deneyimini yurt dışına taşıyarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

İnsan sağlığına odaklanan bir üretim felsefesine sahip olan Drogsan, güncel kaygılar yerine geleceğe yönelik projeleri ile daha büyük atılımları insanlığa sunabilme gayretinden hiçbir zaman uzaklaşmayacaktır.

KALİTE  POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini attırmak için toplam kalite yönetimini benimseyerek teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayan, çevreye ve doğaya duyarlı, sürekli gelişmeyi ilke edinen bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına gösterdiği öncelikten vazgeçmeyen, verimliliğini ve gelişimini sürekli güncelleştiren, yasalara ve etik kurallara bağlı, çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duyacağı öncü bir kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsan, doğa, çevre ve etik kurallar bizim için önemlidir.
  • Çalışanlarımızın verimliliklerini en üst seviyeye çıkartacak ortamlar hazırlarız.
  • GMP ve GLP’ ye uygun üretim yaparız.
  • Ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeyiz.

ÇALIŞANLARIN EĞİTİM DURUMU

Doktora                          : % 0,5
Yüksek Lisans                : % 4,5
Lisans                             : % 52
Genel ve Meslek Lisesi  : % 27
İlköğretim                       : % 16

KIDEM (YIL) 

0-3     : % 66,5
4-7     : % 21,8
8-11   : % 4,9
12-15 : % 6,8 

YAŞ

18-25 : % 25,2
26-35 : % 56,3
36-45 : % 13,1
46-55 : % 4,9
55+    : % 0,5

CİNSİYET

Kadın : % 40
Erkek : % 60

ÜCRETLENDİRME

Ücret artışları, yılda bir kez yapılan performans değerlendirmesine göre uygulanır. Satış pazarlama bölümü çalışanları maaş + prim sistemiyle çalışır.

DİĞER OLANAKLAR 

Merkez büro ve fabrikada çalışanlara öğle yemeği iş yerinde verilir. Satış pazarlama çalışanları bu olanaktan yemek fişiyle yararlanırlar. Fabrikada çalışanların işyerine ulaşımı servis araçlarıyla sağlanır. İşin ve unvanın gerektirdiği çalışanlara araç ve  cep telefonu tahsis edilir. Tüm çalışanlar Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır. İzin hakları iş yasası kuralları gereğince kullandırılır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30  - 18:30

MERKEZ BÜRO

Oğuzlar Mh. 56. Sk. No : 7 / 3  06520  BALGAT / ANKARA

FABRİKA

Güldarbı Köyü Yumuk Mevkii 30. Km. ÇUBUK / ANKARADrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OTC Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTC Satış TemsilcisiDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Üniversite mezunu, İlaç sektöründe (tercihen OTC gruplarında) veya FMCG sektöründe minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofis programları ve bilgisayar kullanımında yetkin, Çabuk adapte olabilen,eğitime açık ve öğrenmeye istekli, İletişim becerisi ve temsil yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Yerleşik olarak İstanbul (Avrupa) ilinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı İstanbul (Anadolu) ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İzmir Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 1 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Dermotoloji deneyimi olan, İzmir ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Antalya Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Üniversite mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, 30 yaşını aşmamış, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya İlinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Sivas Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
En az MYO mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Sivas ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Edirne, İstanbul(Avr.) Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı İstanbul (Avrupa), Edirne illerinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTC Satış Temsilcisi Konya Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OTC Satış TemsilcisiDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Üniversite mezunu, İlaç sektöründe (tercihen OTC gruplarında) veya FMCG sektöründe minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofis programları ve bilgisayar kullanımında yetkin, Çabuk adapte olabilen,eğitime açık ve öğrenmeye istekli, İletişim becerisi ve temsil yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Yerleşik olarak Konya ilinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı İstanbul (Avrupa) ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Kocaeli, İstanbul(Asya) Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı İstanbul (Anadolu), Gebze illerinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Samsun Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
En az MYO mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU Konya Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı Konya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSU İzmir, Manisa Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM VE SATIŞ SORUMLUSUDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen İlaç sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek olan, Çabuk adapte olabilen, eğitime açık ve öğrenmeye istekli, Dış görünümüne özen gösteren, MS Ofis ve internet uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamı İzmir ve Manisa illerinde ikamet eden veya edebilecek olan,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu aramaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı